#26 Re: Говорилня » Какво ще правите в близките 30 минути? » 2014-05-19 19:03:50
Ще си оправям стаята.
#27 Re: Говорилня » Настроението Ви в момента. » 2014-05-19 19:03:24
Бива.
#28 Re: Козметика и диети » Шампоани за възстановяване » 2014-03-07 21:39:42
За шампоани специално от възстановяването не съм много доволна, за друго ползвам, но мога да ти препоръчам тази маска за коса с млечен протеин, а и с млечен шоколад е хубава: http://1.bp.blogspot.com/-Kb8W31u0Oo0/U … /envie.jpg ... Слагам доста по цялата дължина без корените докато се къпя (след измиване с шампоан) и седя 5-10 мин. с нея и я отмивам. После косата ми е толкова мека и рохкава... Просто супер.
#29 Re: Flood, Offtopic & Spam » 60 въпроса. » 2014-02-04 15:47:26
1. Кой беше последният човек, с който си държахте ръцете? - Зорница.
2. Печен/а или срамежлив/а си? - Срамежлива. ![]()
3. Какви хора предпочитате? - В мир със себе си. ![]()
4. Мислите ли, че ако се обвържете, връзката ви ще продължи повече от 2 месеца? - Не знам, всичко е възможно.
5. Кой от противоположния пол е в ума Ви в момента? - Един от шефовете на залата...
6. Неудобно ли Ви е да говорите за секс? - Не.
7. Кой беше последният човек, с когото говорихте сериозно? - Мартина.
8. Кои са вашите 5 любими песни в момента? - Не ми се изброява, но са на Rammstein.
9. Харесва ли Ви хората да си играят с косата Ви? - Да.
10. Вярвате ли в късмета и вълшебствата? - Да.
11. Какво хубаво Ви се случи миналото лято? - Всеки ден се случваше нещо хубаво. ![]()
12. Бихте ли целунали отново човека, който последно целунахте? - Да.
13. Вярвате ли, че има живот извън нашата планета? - Всичко е възможно.
14. Поддържате ли контакт с първата Ви любов? - Не.
15. Харесвате ли съседите си? - Да.
16. Какви са лошите Ви навици? - Да смятам, че другите имат моите недостатъци и да се дразня често за глупости.
17. До кой град искате да отидете в момента? - Берлин.
18. Имате ли проблеми с доверието? - Не.
19. Любима част от денонощието? - Всяка част е хубава.
20. Коя част от тялото си мразите? - Не мразя нито една част от тялото си.
21. Искате ли кожата ви да е по-тъмна или по-светла? - Няма значение.
22. С кого се чувствате истински себе си? - Когато съм сама, хаха.
23. Искате ли да се омъжите/ожените? - Честно казано не, но мога да си променя решението с времето.
24. С кои две известни личности бихте правили тройка? - Тил Линдеман и Дуейн Джонсън.
И други де...
25. Тренирате ли някакъв спорт? Какъв? - Тренирам боен спорт.
26. Мислите ли, че можете да живеете без компютър или телевизор? - Да, даже би било по-добре без тях.
27. Харесвали ли сте някого от противоположния пол, на когото така и не признахте чувствата си? - Да, но са отдавна отминали чувствата.
28. Какво казвате, когато настъпи неловка тишина? - Нищо.
29. Опишете идеала си за момиче и момче. -
30. Какви са любимите ви магазини? (за дрехи, за храна и т.н.) - За храна-местни магазинчета. А за дрехи-спортни.
31. Вярвате ли, че всеки заслужава втори шанс? - Да.
32. Усмихвате ли се на непознати? - Ако има защо...
33. Параноични ли сте? - Не. Но се е случвало.
34. Били ли сте някога надрусани? - Не.
35. А пияни? - Да.
36. Мечтали ли сте да сте някой друг? -
37. Какво бихте променили в себе си? Защо? - Характера отчасти; Променям го.
38. Какво ядохте последно? - Портокали.
39. Печели ли сте състезание? По какво? - По рисуване, плуване, има и други, но това е основното. Сега ще се радвам да спечеля още едно състезание, което предстои. ![]()
40. Били ли сте арестувани? - Не.
41. Разкажете ни за първата си целувка. - Хубаво беше. ![]()
42. Гладен/на ли сте в момента? - Да.
43. С колко възглавници спите? - Нито една. ![]()
44. Спите ли с плюшени играчки? - Не.
45. Шоколад или ванилия? - Шоколад.
46. Първият човек, с когото говорихте днес? - Не помня.
47. Има ли човек, на когото с удоволствие бихте му сритали задника? - Даааааааааа... ![]()
48. Как се чувствате в момента? - Напрегнато и ядосано.
49. Бързо ли пишете? - Доста.
50. Има ли човек от вашето минало, който Ви липсва? - Не мисля.
51. Любима книга? - Не е една.
52. Страх ли Ви е от тъмното? - Не.
53. Вярвате ли в любовта от пръв поглед? - Много банален въпрос... Пак казвам-всичко е възможно.
54. Вярвате ли в истинската любов? - Да!
55. Какво може да Ви направи истински щастливи? - Много неща. Като начало да продължа да се развивам в посоката, в която съм се насочила.
56. Бихте ли сменили името си? Ако да, с кое? - Не бих.
57. Най-глупавата лъжа, която сте изричали? - Не помня.
58. Черен, млечен или бял шоколад? - Черен.
59. Любим месец? - Всички.
60. Вземете най-близката книга, отворете на 42 страница и запишете тук какво пише на първия ред. - "...изненадан колко култивирано бе всичко тук. Грижливо об-..."
#30 Re: Говорилня » Настроението Ви в момента. » 2014-02-03 18:33:15
Добро.
#31 Re: Архив » Въпроси относно ескапел » 2014-02-03 18:32:26
Според мен няма от какво да се притесняваш.
Но все пак можеш след 10-тина дена да си вземеш един тест за да си спокойна.
(y) Щом си го пила веднага след това ефектът ще е най-голям (първите 24 часа е най-ефективно, но и до 3 дни става), така че е подействало, вероятността да не е, е почти нулева, няма от какво да се притесняваш!
#32 Re: Секс » Информация за гинекологичен преглед » 2014-01-22 20:34:16
Ако отидеш при личния си лекар за направление съм почти сигурна, че ще иска придружител, за да ти го даде и да идеш на гинеколог, ако нямаш 18. Така е по правилата и се спазват.
Ако не искаш родителите да разбират, отиваш на частен гинеколог и си плащаш за прегледа, като искам да ти кажа, че и частните понякога искат придружител. Все пак иди първо при личния и го попитай за направление, ако не ти даде без някои от вашите сама решавай дали искаш да разбират или ще търсиш частен.
Иии успех!
#33 Re: Друго » Тест с къща показва какво е вътрешното ви състояние. » 2014-01-21 18:40:51
Стая 3: Избрал си банята. Имаш нужда от освежаване. Трябва да се освободиш от някои мисли, които те карат да се страхуваш за бъдещето си. Малко несигурен си в момента, но си готов на промени. Обичаш да се грижиш за себе си, държиш да изглеждаш добре. Опитваш се да избягаш от многото хора и да останеш насаме със себе си. Обичаш силно и искрено, без да очакваш някаква изгода. Знаеш, че именно в това е смисълът на любовта и избягваш краткотрайните връзки. Интересното обаче е, че имаш вид на човек, който лесно се впуска в авантюри. Противоречива личност си.
Определено се връзва със състоянието ми в момента. (y)
#34 Re: Искам снимка » Как се казва? » 2014-01-12 19:23:04
Някой да знае името й?
#35 Re: Искам снимка » Как се казва? » 2013-12-31 13:28:27

Някой знае ли как се казва?
#36 Re: Flood, Offtopic & Spam » Новогодишна анкета. » 2013-12-27 12:02:59
(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а? - Хм, да.
(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече? - Имах успехи, а за следващата година-нищо не знам, когато дойде.
(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят) - Единственият подарък, който няма да забравя са всичките хора, които направиха този ден чудесен. ![]()
(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта? - Не, но на косъм от други опасни неща-да.
(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.? - Не обичам да правя много планове за бъдещето и да се надявам на каквото и да е, но много силно ми се иска да успея да се отдам още повече на тренировките и да продължа да се опитвам да запазвам баланса и хармонията в ежедневието си, или по-скоро да ги заздравя. ![]()
(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо? - Точни дати не знам, но определени моменти ще останат, защото оставиха следа в мен и ме накараха да разбера защо всъщност правя нещата, които правя.
(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година? - Да насоча живота си към това, което ми доставя удоволствие.
(8.) А най-големият ти провал? - Да се самосъжалявам, да мързелувам, да преяждам, да
се страхувам от това какво ще стане в бъдеще.
(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година? - Да, но много леко и за кратко.
(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година? - Не се сещам.
(11.) Кои държави посети? - Никоя, за съжаление.
(12.) За какво изхарчи най-много пари? - За ядене. ![]()
(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше? - Да.
(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година? - Все още не знам.
(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на - По-щастлива.
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически) - По-слаба (ако съдя по мнението на другите).
в) по-богат/а/по-беден/на - Може би пообеднях. ![]()
(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки) - В спорта!!!
(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание? - В яденето
и страха от провал.
(18.) Как прекара Коледа? - С една дума-приятно.
(19.) Влюби ли се истински тази година? - Не.
(20.) Намрази ли някого тази година? - Не.
(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година? - "Живата факла", "Колибата", "Очите на дракона", "Брида" и още...
(22.) Кое искаше много и го получи? - Не се сещам.
(23.) А кое искаше много, но не получи? - И за това не се сещам.
(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година? - Не знам.
(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата? - Малко по-спортен може би.
(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година. - Да живея в настоящето и да правя максимално много, за да съм щастлива в този момент, въпреки че нямам всичко, което искам. ![]()
(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година. - "Sehnsucht versteckt
sich wie ein Insekt
im Schlafe merkst du nicht
dass es dich sticht"
#37 Re: Flood, Offtopic & Spam » Какъв цвят са ви ръкавиците? » 2013-12-21 19:52:18
Черни. 8-) Но се скъсаха.
#38 Re: Музика » метъла ... пишете мнението си за това съкровище <33 » 2013-12-16 15:09:07
Последните месеци само това слушам и се чувствам като дрогирана.
Особено за тренировките всеки ден много ме надъхва. Естествено, само подбрани групи, в никакъв случай всичко. Всеки си има вкус и си избира определен тип музика и съответно, ако слуша метъл-определен вид. Аз лично този, който е по-хард с викането, например, хич не го харесвам.
#39 Re: Искам снимка » Искам оригинала на тази снимка. » 2013-12-14 19:18:19
biberonchetoy, благодаря ти!
#40 Re: Искам снимка » Искам оригинала на тази снимка. » 2013-12-14 11:11:54
На тези:
;
#41 Re: Музика » Тъжни песни » 2013-12-14 11:06:42
Banks - Waiting game
Chris Isaak - Wicked game
Evanescence - My immortal
3 doors down - Here without you
Christina Aguilera - Hurt
Kelly Clarkson - Because of you
Deep Purple - Souldier of fortune
Scorpions - Wind of change
Rammstein - Ohne dich
Rammstein - Wo bist du
Rammstein - Amour
Rammstein - Mutter
Последните четири са на немски и не знам дали ще ти харесат, но аз лично ги обожавам...
#42 Re: Говорилня » Какво ядохте последно? » 2013-11-12 18:30:53
Бирени фъстъци.
#43 Re: Говорилня » Какво Ви се яде в момента? » 2013-11-12 18:28:50
Пица с мнооого кашкавал
#44 Re: Говорилня » Какво ще правите в близките 30 минути? » 2013-11-11 21:30:23
Ще слушам музика и ще обмислям.
#45 Re: Говорилня » Кой/Какво Ви събуди тази сутрин? » 2013-11-11 21:22:31
Алармата.
#46 Re: Говорилня » Какво ядохте последно? » 2013-11-11 21:22:11
Баклава.
#47 Re: Говорилня » Кой успя да развали настроението ви днес? » 2013-11-11 21:21:50
Емиии.. г-жата по английски. Много домашно ни даде.
#48 Re: Говорилня » Настроението Ви в момента. » 2013-11-11 21:20:10
Добро.
#49 Re: Здраве и спорт » Майка ми не ме подкрепя когато съм на диета » 2013-11-03 19:04:05
Като ти гледам темите, които пускаш във форума май малко си се вманиачила с диетите... Не го приемай толкова сериозно, винаги можеш да отслабнеш, а и това не е най-важното нещо, стига нездравословното тегло да не засяга здравето ти.
Едва ли НЕ знаеш, но все пак не мога да не отбележа, че тяло се постига не с диети, а здравословно хранене и по избор-спорт... И като казвам здравословно, това не значи, че никога не може да си позволяваш шоколади и чипсове. Мога още много неща да ти изнапиша за храненето, но не знам дали би приела съветите ми, така че ще спра до тук и пак ще добавя-отпусни се и не се вманиачавай толкова. : ))
#50 Re: Говорилня » Какво ще правите в близките 30 минути? » 2013-10-25 19:30:42
Ще лежа и ще слушам музика.