#1 2013-11-03 12:46:00

xello_kitty
Member
From: Underworld.
Registered: 2009-12-29
Posts: 662

Re: Майка ми не ме подкрепя когато съм на диета

На 16 години съм, живея с майка си и от доста време се подлагам на диети. От скоро реших да започвам една 14 дневна японска диета, понеже искам да се подложа на някакъв режим и естествено да сваля малко. Проблемът е, че от вчера майка ми беше получила доста храна (и то вредна) от баба ми и не престава да ми повтаря да изям първо храната, която имаме, която е доста, а после да се подлагам на диети. Но аз вече съм започнала диетата и когато започна нещо не трябва да го прекъсвам. А днес за вечеря трябва да ям салата, но майка ми отказва да купи нужните продукти, защото сме имали достатъчно храна и казва, че няма да купува нищо, докато не се изяде вредната храна.
Помощ. worried

Offline

#2 2013-11-03 16:58:19

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Майка ми не ме подкрепя когато съм на диета

Само да отбележа, че гладуването НЕ Е РЕЖИМ.  |-)

Аз не можах да разбера каква е тая вредната храна? Баба ти е пратила чипсове, снаксове и т.н. junk food ли? Щото ако е така е малко странно майка ти да не купува нищо докато не изядете тия.. wondering


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2013-11-03 19:04:05

m_i_m_i
Member
From: София
Registered: 2010-04-22
Posts: 19,216

Re: Майка ми не ме подкрепя когато съм на диета

Като ти гледам темите, които пускаш във форума май малко си се вманиачила с диетите... Не го приемай толкова сериозно, винаги можеш да отслабнеш, а и това не е най-важното нещо, стига нездравословното тегло да не засяга здравето ти. smile Едва ли НЕ знаеш, но все пак не мога да не отбележа, че тяло се постига не с диети, а здравословно хранене и по избор-спорт... И като казвам здравословно, това не значи, че никога не може да си позволяваш шоколади и чипсове. Мога още много неща да ти изнапиша за храненето, но не знам дали би приела съветите ми, така че ще спра до тук и пак ще добавя-отпусни се и не се вманиачавай толкова. : ))

Offline

#4 2013-11-17 15:58:25

zvezdi4kata_
Member
Registered: 2009-11-30
Posts: 9,799

Re: Майка ми не ме подкрепя когато съм на диета

http : // vbox7.com / play:19efe7f01c    гледай го

Offline

#5 2013-12-12 15:18:58

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Майка ми не ме подкрепя когато съм на диета

Мрън-мрън, някой не те подкрепял и вече големия проблем станало, че чак и тема пускаш... Като не искаш да ядеш нещата, никой не може да те накара на сила, а ако искаш отиваш до магазина и си взимаш продукти, те не са чак толкова скъпи и сигурно имаш някакви джобни пари, с които можеш да си ги купиш.
ПП. И да, има разлика между диета и режим.. |-(

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook