#1 2013-12-26 18:49:54

the cutie
Member
From: София
Registered: 2012-07-06
Posts: 861

Re: Новогодишна анкета.

Здравейте, капризни сладури!
Ровех се в интернет, когато забелязах един въпросник, който ми се стори интересен. smile

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а?

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече?

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят)

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта?

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.?

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо?

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година?

(8.) А най-големият ти провал?

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година?

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година?

(11.) Кои държави посети?

(12.) За какво изхарчи най-много пари?

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше?

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година?

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически)
в) по-богат/а/по-беден/на

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки)

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание?

(18.) Как прекара Коледа?

(19.) Влюби ли се истински тази година?

(20.) Намрази ли някого тази година?

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година?

(22.) Кое искаше много и го получи?

(23.) А кое искаше много, но не получи?

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година?

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата?

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година.

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година.

Надявам се да ви е интересно. Анкетата беше на английски, затова я преведох според възможностите си! chuckle


[list=*]
[*] - my weheartit[/*]
[/list]
[img]http://store.picbg.net/pubpic/0F/4C/889d15d69dd60f4c.gif[/img]

Offline

#2 2013-12-26 19:40:01

Cаssidy
Member
From: София.
Registered: 2011-09-21
Posts: 12,380

Re: Новогодишна анкета.

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а? Да.

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече? Успехи..силно казано, за следващата година надявам се, че ще имам. smile

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят) Да.

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта? Не.

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.? Да поработя повече.

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо? От 8 февруари нататък. Свързано е с човека, който обичам.

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година? Прекрасната ми връзка.

(8.) А най-големият ти провал? Работата в Casyopea.

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година? Да.

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година? Не се сещам в момента, май няма такова.

(11.) Кои държави посети? Нито една. sad

(12.) За какво изхарчи най-много пари? За цигари предполагам ..

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше? Да.

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година? Ааа много са.

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на По-щастлива.
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически) По-пълна.
в) по-богат/а/по-беден/на Нито едното.

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки) В работата и характера.

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание? Мм не знам.

(18.) Как прекара Коледа? Страхотно.

(19.) Влюби ли се истински тази година? Да.

(20.) Намрази ли някого тази година? Чак да съм намразила, не.

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година? Не съм чела книги.

(22.) Кое искаше много и го получи? Истинска любов, сериозна връзка и щастие.

(23.) А кое искаше много, но не получи?

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година? Мисля, че няма такъв.

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата? Ами не знам как да го определя. Не беше нещо по-различно от миналата година.

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година. Не се сещам в момента.

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година. Много са. laugh


Когато ти предстои избор,
просто хвърли монета.
Това няма да ти даде верния отговор,
но момента, в който монетата е във въздуха,
вече знаеш на какво се надяваш повече.

Offline

#3 2013-12-26 20:35:09

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Новогодишна анкета.

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а? Да.

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече? Надявам се през следващата година да имам повече.. smile

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят)да

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта? Да,няколко пъти...

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.? Твърде лично е.

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо? Не помня дати chuckle ,но единствените,който помня са ;
01.01.2013 -заради специален човек
26.02.2013 -заради рожденния ми ден

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година?

(8.) А най-големият ти провал? връзката ми laugh

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година? да

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година? хм,сребърни обеци и гривна chuckle

(11.) Кои държави посети? Испания,за пореден път

(12.) За какво изхарчи най-много пари? За таблет.

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше? не

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година?  Eminem feat. Rihanna - The Monster /Криско - Няма к'во да стане

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлива
б) по-слаба
в) нито едното

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки) В учението и любовта..

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание? злобните хора.

(18.) Как прекара Коледа? Страхотно

(19.) Влюби ли се истински тази година? не

(20.) Намрази ли някого тази година? не

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година? поредицата "Петдесет нюанса"

(22.) Кое искаше много и го получи?

(23.) А кое искаше много, но не получи? разбирателство и любов.

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година? Бързи и яростни 6

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата? Спортно-елегантен.Не,не беше различен.

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година. Не се сещам

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година. Много са wasntme


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#4 2013-12-26 21:57:36

cool c
Member
Registered: 2011-09-16
Posts: 311

Re: Новогодишна анкета.

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а? Да.

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече? Следващата дано е с повече успехи. ((:

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят) Да.

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта? Не мисля.

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.? Да поработя върху характера си.

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо? Може би 21.09.2013г.

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година? Може би сближаването със старите приятели.^.^

(8.) А най-големият ти провал? За личен провал смятам това, че спрях да ходя на тренировки.

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година? Да.

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година? Амии аз си знам. laugh

(11.) Кои държави посети? Нито една, но ми се ще да посетя.

(12.) За какво изхарчи най-много пари? За ядене предполагам laugh

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше? Да.

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година? 100 Кила feat. Маги Джанаварова - Моето Радио

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически)
в) по-богат/а/по-беден/на  нито едното

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки) По характера може би.

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание? Не знам.

(18.) Как прекара Коледа? Страхотно.

(19.) Влюби ли се истински тази година? Не.

(20.) Намрази ли някого тази година? Не.

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година? Усещане за безкрайност.

(22.) Кое искаше много и го получи? Старите си приятели. <3

(23.) А кое искаше много, но не получи?

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година? Fight club. <3

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата? Както винаги - обличам се както ми харесва.

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година. Не се доверявай прекалено лесно на новите хора в живота ти.

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година. Living young and wild and free.. <3sun


[img]http://prikachi.com/images/768/5661768K.jpg[/img]

Offline

#5 2013-12-26 23:02:35

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Новогодишна анкета.

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а? - Ами сигурно се е случвало.

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече? - Имах, дано другата бъде по-успешна.

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят) - да речем хората, с които бях.

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта? - Мисля, че не.

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.? - Кардио.

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо? - Началото и края на лятото.

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година? - Това, че бях силна в определени моменти и се справих.

(8.) А най-големият ти провал? - Не се сещам за нещо голямо, но със сигурност има.

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година? - Да.

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година? - Не знам, хаха

(11.) Кои държави посети? - Никои.

(12.) За какво изхарчи най-много пари? - Сигурно за дрехи.

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше? - Да имах такива хора в живота си.

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година? - Няколко са, свързвам ги с хора.

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически)
в) по-богат/а/по-беден/на


(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки) - В кардиото, хаха.

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание? - В чувствата си.

(18.) Как прекара Коледа? - Със семейството.

(19.) Влюби ли се истински тази година? - Не, държи ме от преди две даже.

(20.) Намрази ли някого тази година? - Май не..

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година? - Да речем Вината в нашите звезди.

(22.) Кое искаше много и го получи? - Един човек, но не го получих така както ми се искаше.

(23.) А кое искаше много, но не получи? - Същото.

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година? - Много са..

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата? - Малко по-различен.

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година. - Нещо от рода на 'внимавай какво си пожелаваш' и че каквото сам си направиш никой друг не може да ти го направи. Че съм си виновна за всичко, но пък се изградих.

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година. - "le doy gracias a Dios por hoy estar donde estoy"


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#6 2013-12-27 07:24:21

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Новогодишна анкета.

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а?
Да,определено.

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече?
  ДА имах и се надявам догодина да са повече.

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят)
Да подаръка от най - скъпият за мен човек !

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта?
  Не.

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.?
    Не знам мисля,че всичко което съм искала през тази година съм успяла да го осъществя.

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо?
   19 и 26 и  .

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година?
      Не знам може би,че успях долу горе да оправя успеха си в училище.

(8.) А най-големият ти провал?
       Двойката по български език..хахаа laugh (шегувам се)

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година?
   Да, и аз като белите хора.

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година?
   Мисля,че няма такова.

(11.) Кои държави посети?
  Не съм излиза навън.


(12.) За какво изхарчи най-много пари?
   Не се сещам.

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше?
  Определено.

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година?
      Adrian Sina - boracay ( мисля,че така се пишеше)   

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически)
в) по-богат/а/по-беден/на
ПО ЩАСТЛИВА !

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки)
     Във връзката си.

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание?
    Не се сещам.

(18.) Как прекара Коледа?
ОТВРАТИТЕЛНО ! :X

(19.) Влюби ли се истински тази година?
  Аз вече си бях влюбена.

(20.) Намрази ли някого тази година?
  Мразя е силна дума,но имаше човек който не ми стана много приятен.

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година?
  Истинска целувка,но не помня авторът.

(22.) Кое искаше много и го получи?
Щастие.

(23.) А кое искаше много, но не получи?
  Исках едно нещо и то се сбъдна.

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година?
Доведени братя.

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата?
  ДА,определено беше по - различен и доста по - добър според мен.

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година.
  Винаги споделяй каквото те мъчи на любимия човек до теб,той винаги би те разбрал!

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година. 
        Не мисля,че има точна песен .


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#7 2013-12-27 12:02:59

m_i_m_i
Member
From: София
Registered: 2010-04-22
Posts: 19,216

Re: Новогодишна анкета.

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а? - Хм, да.

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече? - Имах успехи, а за следващата година-нищо не знам, когато дойде.

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят) - Единственият подарък, който няма да забравя са всичките хора, които направиха този ден чудесен. smile

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта? - Не, но на косъм от други опасни неща-да. laugh

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.? - Не обичам да правя много планове за бъдещето и да се надявам на каквото и да е, но много силно ми се иска да успея да се отдам още повече на тренировките и да продължа да се опитвам да запазвам баланса и хармонията в ежедневието си, или по-скоро да ги заздравя. smile

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо? - Точни дати не знам, но определени моменти ще останат, защото оставиха следа в мен и ме накараха да разбера защо всъщност правя нещата, които правя.

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година? - Да насоча живота си към това, което ми доставя удоволствие.

(8.) А най-големият ти провал? - Да се самосъжалявам, да мързелувам, да преяждам, да
се страхувам от това какво ще стане в бъдеще.

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година? - Да, но много леко и  за кратко.

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година? - Не се сещам.

(11.) Кои държави посети? - Никоя, за съжаление.

(12.) За какво изхарчи най-много пари? - За ядене. laugh

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше? - Да.

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година? - Все още не знам.

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на - По-щастлива.
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически) - По-слаба (ако съдя по мнението на другите).
в) по-богат/а/по-беден/на - Може би пообеднях. laugh

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки) - В спорта!!!

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание? - В яденето laugh и страха от провал.

(18.) Как прекара Коледа? - С една дума-приятно.

(19.) Влюби ли се истински тази година? - Не.

(20.) Намрази ли някого тази година? - Не.

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година? - "Живата факла", "Колибата", "Очите на дракона", "Брида" и още...

(22.) Кое искаше много и го получи? - Не се сещам.

(23.) А кое искаше много, но не получи? - И за това не се сещам.

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година? - Не знам.

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата? - Малко по-спортен може би.

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година. - Да живея в настоящето и да правя максимално много, за да съм щастлива в този момент, въпреки че нямам всичко, което искам. smile

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година. - "Sehnsucht versteckt
sich wie ein Insekt
im Schlafe merkst du nicht
dass es dich sticht"

Offline

#8 2013-12-27 13:11:59

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Новогодишна анкета.

(1.)[/b] Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а? - Да.

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече? - Да имах и се надявам догодина да са повече.

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? - Да, определено.

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта? - За щастие не.

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.? - Не си правя такива планове. Каквото дойде.

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо? - Дати не, моменти много.

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година? - Започването на шофьорски курсове, започването на втори курс в университета.

(8.) А най-големият ти провал? - Нямам такъв.

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година? - Де да беше само веднъж/

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година? - Няма такова.

(11.) Кои държави посети? - България..

(12.) За какво изхарчи най-много пари? - За дрехи, обувки, ядене..

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше? Да.

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година? Не се сещам.

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на - по-щастлива
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически) - същата.
в) по-богат/а/по-беден/на - по-богата

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки) - В ученето.

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание? - Във връзката си.

(18.) Как прекара Коледа? - Добре.

(19.) Влюби ли се истински тази година? - Любовта ми ме държи вече няколко години.

(20.) Намрази ли някого тази година? Не.

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година? - Не съм дочела нито една книга до край, за жалост.

(22.) Кое искаше много и го получи? - НЕ-ГО.

(23.) А кое искаше много, но не получи? - Промяна.

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година? - Не се сещам.

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата? - Малко по-спортен от миналата година.

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година. - Каквото ти е писано да се случи, ще се случи.

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година. --------


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#9 2013-12-27 14:19:27

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Новогодишна анкета.

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а? Мда, продупчих се сама.. например. Саморъчен пиърсинг на устната.

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече? Не особено големи.. но аз не съм човек, който вижда успехите си. Те просто.. се случват. Хората са тези, които им отдават значение.

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят) Определено.

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта? Да, снощи хД оправям си стаята и ми се наложи да се кача върху едно шкафче, обаче не успях да запазя равновесие.. и държах компютъра, стария.. и нда хД

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.? Не знам, честно казано. Имам една мечта, която ..се чудя всяка година дали някога ще се случи. Надявам се този път да проимам някакъв напредък.

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо? Най-вече летния лагер с най-страхотните хора, евър! И рождения ми ден.

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година? Ами.. остарях с още една година.

(8.) А най-големият ти провал? Друго май нямам, освен провали, соу..

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година? Ндае..

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година? Предстои да си го купя - онзи незаменим суичър на Харли Дейвидсън с вълци *0*

(11.) Кои държави посети? Не съм излизала никога от страната.

(12.) За какво изхарчи най-много пари? Ъм.. чипс.

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше? Нда.. Не ща да си спомням. Достатъчно гадни бяха последствията.

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година? Gorgeous Nightmare - ETF

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на - една идея по-хепи..
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически) - по-слаба и по-висока.. ама не.
в) по-богат/а/по-беден/на - това е без значение.

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки) В опита си да отблъсквам повече хората.. нда. По една тъпа, проста причина. Но това е невъзможно, просто не съм такъв човек..

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание? Ноу айдия.

(18.) Как прекара Коледа? Скучно.

(19.) Влюби ли се истински тази година? Да.. май :/

(20.) Намрази ли някого тази година? Не знам със сигурност.

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година? Хмм.. Стивън Кинг - Дългата разходка

(22.) Кое искаше много и го получи? Уроци по китара!!

(23.) А кое искаше много, но не получи? Не е важно.

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година? Няма такъв, май..

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата? Да, доста по-различен. Тази година наблегнах на дивото и елегантното. Индианска и готическа мода. Е, в отделни периоди, де. Не ги смесих.

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година. По-добре недей си прави труда да мислиш за някого. Този някого на 100% няма да те иска. Нда..

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година. Then I lost it all, dead and broken.. My back's against the wall, cut me open. I just tried to figure it out because I've built these walls to watch them crumbling down. I said "Then I lost it all." and who can save me now?


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#10 2013-12-27 17:50:45

fykla__
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 118

Re: Новогодишна анкета.

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а? - да, много, но все незначителни неща, според мен

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече? - определено имах, но се надявам следващата година успехът да не ме напуска

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят)изненадаха ме с една розичка на вратата в къщи, много се трогнах smile

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта? - ставали са катастрофи пред мен..

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.? - мисля да си направя една почивка, макар и за кратко, но с всички екстри

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо? 13.04, но не искам да казвам защо

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година? може би успехът в училище

(8.) А най-големият ти провал? - хаха ще си замълча

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година? и още как

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година? телефон :Д

(11.) Кои държави посети? Германия, Унгария, Италия и Чехия

(12.) За какво изхарчи най-много пари? пътуване

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше? да, за едни резултати

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година? kiss me baby laugh

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на - по нещастна..
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически) по-пълна..
в) по-богат/а/по-беден/на по-бедна .. това не е добре

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки)- в отношението си към хората

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание? - в малките неща, не трябва да се впрягам за незначителни неща и не трябва да премислям толкова нещата..

(18.) Как прекара Коледа? със семейството smile

(19.) Влюби ли се истински тази година? мисля, че да

(20.) Намрази ли някого тази година? много хора Д:Д:Д но вече простих всичко на всички

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година? делириум

(22.) Кое искаше много и го получи? оценки май :Д и телефон

(23.) А кое искаше много, но не получи? момче :Д

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година? писмо до Жулиета, незабравимата и не ме забрвяй

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата? да, по-добър

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година. винаги си знай своето и не се доверявай лесно на хората!

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година. дано останеш, да ме научиш, най-накрая да видя какво е..

Offline

#11 2013-12-27 19:53:12

ronnie
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 736

Re: Новогодишна анкета.

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а?
Да.

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече?
Може би.

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят)
Не.

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта?
Не.

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.?
От много планове, пак няма да се осъществи.

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо?
11.VIII.2013

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година?
Направих нещо, на вид глупаво, но всъщност много смело.

(8.) А най-големият ти провал?
Обвинявах себе си за глупави неща.

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година?
Да.

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година?
Няма такова нещо като "най-страхотно нещо".

(11.) Кои държави посети?
Не съм излизала извън границата.

(12.) За какво изхарчи най-много пари?
Обектив.

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше?
Да.

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година?
Не мога да преценя.

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически)
в) по-богат/а/по-беден/на
По-пълна /психически/

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки)
Вътрешното ми Аз.

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание?
Не се сещам за такова нещо.

(18.) Как прекара Коледа?
Различно от миналите години.

(19.) Влюби ли се истински тази година?
Не.

(20.) Намрази ли някого тази година?
Не.

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година?
Алхимикът

(22.) Кое искаше много и го получи?
Грамофон.

(23.) А кое искаше много, но не получи?
Достатъчно свободно време.

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година?
Beautiful Creatures
The perks of being a Wallflower

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата?
Да.

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година.
Хората са объркани... Опитват се да разберат света, а в същото време не разбират себе си. В това число включвам и себе си. Има много фактори, които влияят на човек като личност и го променят, важно е само той да остане себе си и да харесва това което е.

(27.) Сподели един цитат от стихотворение, който описва най-добре твоята 2013 година.

  • Аз живея далеч от света
    и сънят ми е кротък и девствен.
    Не достигат до мойта врата
    ни тревожни, ни радостни вести.


[list=*]
[*]Legend of the Guardians[/*]
[/list]

Offline

#12 2013-12-27 23:58:06

zelenookata
Member
From: In the Sky (Русе)
Registered: 2012-03-31
Posts: 744
Website

Re: Новогодишна анкета.

Здравейте, капризни сладури!
Ровех се в интернет, когато забелязах един въпросник, който ми се стори интересен. smile

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а?

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече?

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят)

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта?

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.?

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо?

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година?

(8.) А най-големият ти провал?

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година?

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година?

(11.) Кои държави посети?

(12.) За какво изхарчи най-много пари?

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше?

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година?

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически)
в) по-богат/а/по-беден/на

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки)

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание?

(18.) Как прекара Коледа?

(19.) Влюби ли се истински тази година?

(20.) Намрази ли някого тази година?

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година?

(22.) Кое искаше много и го получи?

(23.) А кое искаше много, но не получи?

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година?

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата?

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година.

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година.

Надявам се да ви е интересно. Анкетата беше на английски, затова я преведох според възможностите си! chuckle

1. Да.
2. Имах и се надявам следващата да са повече.
3. Не.
4. Да, и то беше съвсем скоро, преди около месец.
5. Ще се опитам да отида на Националната олимпиада по физика.
6. 12 юли и 15 юли, но причината няма да споделя.
7. Бях на косъм от национална олимпиада по физика и се представих доста добре на областното по биология.
8. Тайна, но много душевна болка ми донесе.
9. Много пъти. laugh
10. Не помня.
11. Изминалата година - никоя.
12. За лагер-школата по математика.
13. Да. heart
14. RoRo - Ти забрави и RoRo - In the Sky
15. а) Не знам.
    б) Не съм надебеляла, нито отслабнала.
    в) Нямам собствени доходи.
16. На матурата по математика.
17. Тайна.
18. Долу-горе.
19. ДА. heart
20. Да.
21. „50 нюанса сиво“ и „Портретът на Дориан Грей“.
22. Хубав клас.
23. Един човек.
24. Ооо, не знам.
25. Много по-различен.
26. Не винаги  човекът, когото обичаш, обича теб, и трябва да се научиш да го гледаш как обича друг и как е щастлив без теб, но гледайки него щастлив, макар и без теб, ти пак се радваш за него, защото го обичаш истински. smile
27. RoRo - И теб ще те боли

    Ти оставаш там...
    Вечно в мрака сам...
    И ще дойде, знам...
    ТВОЯТ ЧАС ДА ТЕ БОЛИ!

    Всичко казано дотук ме нарани.
    Но и теб, да знаеш, ще те заболи!
    Връщам болката, която ми причини.
    Ще се леят твоите сълзи!


Има неща, за които е хубаво да не се знае. И множеството смята, че това са граматиката и пунктуацията...
[img]https://24.media.tumblr.com/ad7d3508f4ff6d6445c18fd2efb18a70/tumblr_myhnnkOFsL1tnqqh6o1_400.gif[/img]

Offline

#13 2013-12-28 07:33:00

plam4eto
`'Little Stubborn.™'`
From: Пловдив
Registered: 2009-03-10
Posts: 2,573

Re: Новогодишна анкета.

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а?
-Да

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече?
-Не точно и да надявам се следващата година да са повече smile
(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят)
-Е,всички подаръци са толкова хубави,че няма как да се забравят,но да има такъв!
(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта?
-Не
(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.?
-Да посетя Турция laugh
(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо?
Датата,на която ми сложиха брекетите и преди това датите на двете операции на зъбите ми Как защо? та това са си две операции ;/.
(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година?
6,00 успех ;D
(8.) А най-големият ти провал?
входното по история xoxo laugh
(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година?
-Да
(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година?
-телефон smile
(11.) Кои държави посети?
-никои..
(12.) За какво изхарчи най-много пари?
-Може би,докато бях в Пловдив за дреболии
(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше?
-Да,за лятната ваканция smile
(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година?
-wrecking ball
(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлива/по-нещастен/на
б) по-слаба/по-пълен/на (физически)
в) по-богата/по-беден/на

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки) в ученето може би

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание?
не знам..
(18.) Как прекара Коледа?
Много добре
(19.) Влюби ли се истински тази година?
-
(20.) Намрази ли някого тази година?
не
(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година?
p.s I love you!
(22.) Кое искаше много и го получи?
бРЕКЕТИ
(23.) А кое искаше много, но не получи?
Апарат за снимане
(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година?
we're the millers
(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата?
-шикозен хах :Д

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година.
-Всяко зло-за добро
(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година.

I'm boarding up the windows
Locking up my heart
It's like every time the wind blows
I feel it tearing us apart


My tumblr :3
[img]http://prikachi.com/images/379/5276379L.gif[/img]

Offline

#14 2013-12-28 15:08:49

SmiLe_baby
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 128

Re: Новогодишна анкета.

(1.) Направи ли нещо през тази година - нещо, което никога преди не си правил/а? Да

(2.) Имахте ли някакви успехи през тази година, и мислите ли, че следващата ще са повече? Да

(3.) На рождения ти ден имаше ли такъв подарък, който никога няма да забравиш? (Тези, чиито рождени дни още не са минали, може да не отговарят)Да

(4.) Имаше ли такъв случай през тази година, в който да си бил/а на косъм от смъртта? Да

(5.) Какво мислиш да направиш през идната 2014 година, което не си осъществил/а през 2013 г.? Незнам още

(6.) Кои дати от тази година ще останат в съзнанието ти много дълго време? Защо? 22.11.2013
19.07.2013

(7.) Кое беше най-голямото ти постижение през тази година? Да разбера какво искам и да започна да се приближавам към целта.

(8.) А най-големият ти провал?

(9.) Разболя ли се поне веднъж тази година? Да

(10.) Какво беше най-страхотното нещо, което си купи тази година? Куче

(11.) Кои държави посети?

(12.) За какво изхарчи най-много пари? Куче

(13.) Имаше ли нещо през тази година, за което наистина много се вълнуваше? Да

(14.) Коя песен ще ти напомня за тази година? Rihanna - Stay

(15.) В сравнение с миналата година, през тази ти стана:
a) по-щастлив/а/по-нещастен/на
б) по-слаб/а/по-пълен/на (физически)
в) по-богат/а/по-беден/на
По щастлива

(16.) В какво трябваше да вложиш повече усилия? (този въпрос не е към горепосочените подточки) В училище

(17.) В какво трябваше да вложиш по-малко усилия и внимание?

(18.) Как прекара Коледа? Със семейството

(19.) Влюби ли се истински тази година? Да

(20.) Намрази ли някого тази година? Да

(21.) Коя беше най-добрата книга, която прочете през 2013 година? Вината в нашите звезди- Джон Грийн

(22.) Кое искаше много и го получи? Щастие

(23.) А кое искаше много, но не получи?

(24.) Кой филм влезе в топ списъка ти тази година? Много са

(25.) Как би определил/а стила ти на обличане тази година? По-различен ли беше от миналата? Не

(26.) Сподели един урок, който научи за живота през тази година. Че не всичко става така както го искаме,но понякога така е за добро

(27.) Сподели един цитат от песен, който описва най-добре твоята 2013 година. Много са


ОБИЧАШ - предават те.. ДОБЪР СИ - използват те ВЯРВАШ - лъжат те..МАЧКАШ - уважават те.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook