#526 2012-03-21 15:09:42

hight_voltage
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 123

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте ..  Значи по фейсбук се запознах с едно момче и се харесахме и решихме да се видим. Това се случи през лятото. И се харесахме. Постоянно се карахме, но на шега. И заминахме на почивка. ( ПО ОТДЕЛНО!) Писахме си SMS-и и си говорихме онлайн. С една дума не се забравяхме. Да, обаче дойде и времето в което той спря да ми пише .. спря да ми се обажда .. да разпитва приятелите си за мен .. махна ме от фейсбук, скайп и от телефона си. След седмица горе долу, най-добрият му приятел започна да ми пише в фейсбук, защо съм го наранила, как съм могла, бил съсипан, не излизал често с приятелите си, а аз не знаех за какво става навъпрос. Питах го, какво съм му направила, а той каза ,,Не се прави на заспала, защото ти е ясно много добре и по - хубаво да не му звъниш повече и да не се засичате, защото..просто няма да му е приятно.Пък и как може да не знаеш, какво си направила, като си обвързана с Д. в фейсбук? Ти незнаеше ли че те харесва? Пфф.. всички сте еднакви,, и от тогава не ми е писал. На 15 септември го видях в училището и си глътнах езика. Щеше да учи в нашето даскало. Опитах се да не се засичам с него, за да не го нараня, въпреки, че и аз го харесвам. Един ден ме видя по коридора когато бяхме в час и ме попита дали го харесвам като повече от приятел, а аз най - подло избягах от него,като плаках леко. Сега като се видим и той ме гледа с хладност и в същото време с наранени очи.

П.С. Аз съм в 8-ми клас, а той е в 9-ти.
ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ МОЛЯ ВИ И НЕ МЕ НАПАДАЙТЕ!!


Говори с него. Това е моят съвет. smile

Нямам смелост да говоря с него .. след като го оставих по най - подлия начин .. ;хх пък и той не иска да ме слуша .. игнорира ме.. или се прави, че се познаваме от седмица ..хх


Я се виж, кой си ти, че ме занимаваш?!? ..

Offline

#527 2012-03-21 15:26:29

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Въпроси любов - Съвети.

hight_voltage, освен да обясниш, че не си искала да го нараниш друг вариант не виждам.Ако не искаш да си с него му го кажи(явно той иска да е с тебе), ако не искаш да си с него пак му кажи.Най-много се съжалява за неказаните неща.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#528 2012-03-21 16:25:54

hight_voltage
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 123

Re: Въпроси любов - Съвети.

hight_voltage, освен да обясниш, че не си искала да го нараниш друг вариант не виждам.Ако не искаш да си с него му го кажи(явно той иска да е с тебе), ако не искаш да си с него пак му кажи.Най-много се съжалява за неказаните неща.

Ами аз го харесвам .. просто незнам защо избягах от него .. просто всичко е объркващо .. пиша му в фейсбук, а той не отговаря .. на телефона му звъня не вдига .. пиша му съобщения а той винаги ми отговаря едно и също ,,Стига! Всичко свърши, недей ми пиши, защото е излишно. Аз те обичам, а ти ме нараняваш?,, Просто знам, че иска да тръгнем, но няма смелост .. ;хх


Я се виж, кой си ти, че ме занимаваш?!? ..

Offline

#529 2012-03-24 09:10:21

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте ..  Значи по фейсбук се запознах с едно момче и се харесахме и решихме да се видим. Това се случи през лятото. И се харесахме. Постоянно се карахме, но на шега. И заминахме на почивка. ( ПО ОТДЕЛНО!) Писахме си SMS-и и си говорихме онлайн. С една дума не се забравяхме. Да, обаче дойде и времето в което той спря да ми пише .. спря да ми се обажда .. да разпитва приятелите си за мен .. махна ме от фейсбук, скайп и от телефона си. След седмица горе долу, най-добрият му приятел започна да ми пише в фейсбук, защо съм го наранила, как съм могла, бил съсипан, не излизал често с приятелите си, а аз не знаех за какво става навъпрос. Питах го, какво съм му направила, а той каза ,,Не се прави на заспала, защото ти е ясно много добре и по - хубаво да не му звъниш повече и да не се засичате, защото..просто няма да му е приятно.Пък и как може да не знаеш, какво си направила, като си обвързана с Д. в фейсбук? Ти незнаеше ли че те харесва? Пфф.. всички сте еднакви,, и от тогава не ми е писал. На 15 септември го видях в училището и си глътнах езика. Щеше да учи в нашето даскало. Опитах се да не се засичам с него, за да не го нараня, въпреки, че и аз го харесвам. Един ден ме видя по коридора когато бяхме в час и ме попита дали го харесвам като повече от приятел, а аз най - подло избягах от него,като плаках леко. Сега като се видим и той ме гледа с хладност и в същото време с наранени очи.

П.С. Аз съм в 8-ми клас, а той е в 9-ти.
ДАЙТЕ МИ СЪВЕТ МОЛЯ ВИ И НЕ МЕ НАПАДАЙТЕ!!

Кажи  му  ,че  не си искала да го  нараниш  и  ,че  ако   те  е  харесвал наистина  е трябвало  да ти го  каже преди  да  се обвържеш с другия ,а  не  да  се  лигави   тука  като  няква  пикла , не  излизал  нензам  си  к'во , излезнете  някъде  ,  поговрете си и уточнете  нещата  така  е най-добре  според  мен  ,а  тия  прители  негови  да не се месят  където  не  им  е  работата,по-важно  е вие  да се  разберете.Успех! smile  kiss  smile


♔...................†...........♔

Offline

#530 2012-03-25 15:10:48

_Venus_
Member
From: Bulgaria
Registered: 2011-03-06
Posts: 395

Re: Въпроси любов - Съвети.

Нито си го наранила, нито нищо. Сърди се за щяло и нещяло. Другият път да действа малко по-бързо, а не да чака ти да му предложиш. Е, да, признавам гадно е той да си мисли, че го харесваш, а ти в същото време да тръгнеш с друг. Но пак казвам ти нямаш никаква вина.

Знам какво е да не ти вдига телефона, ужасно чувство. Ако искаш да се оправите го хвани неподготвен. Например като го видиш в училище отиди при него и му кажи, че имате недовършен разговор (то си е така), ако ли не стане го издърпай, ако пак не иска кажи "поне опитах" и си тръгни. Няма цял живот да му се молиш я... Успех smile


Защо те толкова харесах, в мига в който те видях ? Защо се радостно усмихнах, в настроение ли бях ? Не крия, че безумно те обичам, не крия, че съм влюбена в теб, и никога не ще отричам, че аз обичам само теб! [img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mardexdT4z1qzfbweo1_500.jpg[/img]

Offline

#531 2012-03-25 17:01:51

hight_voltage
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 123

Re: Въпроси любов - Съвети.

Нито си го наранила, нито нищо. Сърди се за щяло и нещяло. Другият път да действа малко по-бързо, а не да чака ти да му предложиш. Е, да, признавам гадно е той да си мисли, че го харесваш, а ти в същото време да тръгнеш с друг. Но пак казвам ти нямаш никаква вина.

Знам какво е да не ти вдига телефона, ужасно чувство. Ако искаш да се оправите го хвани неподготвен. Например като го видиш в училище отиди при него и му кажи, че имате недовършен разговор (то си е така), ако ли не стане го издърпай, ако пак не иска кажи "поне опитах" и си тръгни. Няма цял живот да му се молиш я... Успех smile

   


ПРОБВАХ! Но уви .. казах му го, днес, като бяхме с приятели, а те отидоха да си вземат нещо за пиене. Питах го, а той каза, че сега не бил момента, че ако искам да говорим трябвало да отида у тях за да го обсъдим на саме. Отидох след обяд и започнахме да говорим. Аз се разплаках и му казах, че не съм искала да го нараня .. казах му, че го обичам .. а той просто извъртя глава .. каза ми, че и той ме обича, но просто, като видял, че съм обвързана с друг направо м се късало сърцето, но сега нямал смелост да ми предложи. ;хх


Я се виж, кой си ти, че ме занимаваш?!? ..

Offline

#532 2012-03-26 17:50:14

_Venus_
Member
From: Bulgaria
Registered: 2011-03-06
Posts: 395

Re: Въпроси любов - Съвети.

Е, глупости, толкова много сте си говорили и то не празни приказки. Казал ти, че те обича дрън,дрън и после кво, а нямам смелост. Тук трябва да има някаква причина, питай за причината.


Защо те толкова харесах, в мига в който те видях ? Защо се радостно усмихнах, в настроение ли бях ? Не крия, че безумно те обичам, не крия, че съм влюбена в теб, и никога не ще отричам, че аз обичам само теб! [img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mardexdT4z1qzfbweo1_500.jpg[/img]

Offline

#533 2012-03-27 10:59:39

hight_voltage
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 123

Re: Въпроси любов - Съвети.

Е, глупости, толкова много сте си говорили и то не празни приказки. Казал ти, че те обича дрън,дрън и после кво, а нямам смелост. Тук трябва да има някаква причина, питай за причината.


БЛАГОДАРЯ!

Много ми помогнахте всички. След, като говорихме близо 2 часа си изяснихме всичко и той ми предложи. party ... и сега ходим .. heart


Я се виж, кой си ти, че ме занимаваш?!? ..

Offline

#534 2012-04-01 12:18:37

Лuглuчка { }
Member
From: Sofia.
Registered: 2012-03-01
Posts: 7,373

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами как да покажа на момчето, което харесвам, че наистина го харесвам (да наречем момчето Ц).. ;д Смисъл такъв да не си мисли, че го бъзикам и т.н., защото се виждаме ваканциите и миналото лято бях гадже с един негов фр (нека го наречем Г), с който скъсах отдавна.. И понеже той (Г) още ме харесва, а аз не го харесвам, (Ц) си мисли, че го използвам, за да карам (Г) да го е яд.. Тъъ искам да ми дадете съвет как да накарам (Ц) да е сигурен, че го харесвам, и че не изпитвам нищо към (Г) ..

Offline

#535 2012-04-01 16:28:24

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами как да покажа на момчето, което харесвам, че наистина го харесвам (да наречем момчето Ц).. ;д Смисъл такъв да не си мисли, че го бъзикам и т.н., защото се виждаме ваканциите и миналото лято бях гадже с един негов фр (нека го наречем Г), с който скъсах отдавна.. И понеже той (Г) още ме харесва, а аз не го харесвам, (Ц) си мисли, че го използвам, за да карам (Г) да го е яд.. Тъъ искам да ми дадете съвет как да накарам (Ц) да е сигурен, че го харесвам, и че не изпитвам нищо към (Г) ..

Да поговориш първо с Г. Да си разясните нещата и после говори с Ц. Кажи му, че наистина имаш чувства към него, не го използваш. Нещо такова..    laugh

Offline

#536 2012-04-02 08:24:12

Лuглuчка { }
Member
From: Sofia.
Registered: 2012-03-01
Posts: 7,373

Re: Въпроси любов - Съвети.

Да поговориш първо с Г. Да си разясните нещата и после говори с Ц. Кажи му, че наистина имаш чувства към него, не го използваш. Нещо такова.. laugh

Ха-ха! Супер идея! laugh .. Ами и аз мислех, когато останем насаме с Ц. да му кажа всичко, но какво точно да му кажаа? .. Обичам те, тва-онова ;д А и тази дума напоследък се чува във всяко изречение.. А и май е рано.. Ддз. Какво точно да му кажа..? Дайте съвет, защото в събота ще се виждаме и трябва да измисля нещо, защото не мога повече така.. speechless

Offline

#537 2012-04-02 12:28:20

hight_voltage
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 123

Re: Въпроси любов - Съвети.

Да поговориш първо с Г. Да си разясните нещата и после говори с Ц. Кажи му, че наистина имаш чувства към него, не го използваш. Нещо такова.. laugh

Ха-ха! Супер идея! laugh .. Ами и аз мислех, когато останем насаме с Ц. да му кажа всичко, но какво точно да му кажаа? .. Обичам те, тва-онова ;д А и тази дума напоследък се чува във всяко изречение.. А и май е рано.. Ддз. Какво точно да му кажа..? Дайте съвет, защото в събота ще се виждаме и трябва да измисля нещо, защото не мога повече така.. speechless



Еми и аз бях така .. в смисъл, че и аз се чудех как да му кажа .. и накрая просто го дръпнах в единия ъгъл и му казах, че го обичам и не се шегувам с него и искам да имаме повече от приятелски чуства един към друг и се надявам и той да иска същото .. и после той просто ме целуна и готово .. laugh laugh laugh ..
BTW: Това беше преди година, сега съм с друг xDD


Я се виж, кой си ти, че ме занимаваш?!? ..

Offline

#538 2012-04-02 12:51:31

МъНиЧеТо.. !
Member
Registered: 2012-04-02
Posts: 126

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами как да покажа на момчето, което харесвам, че наистина го харесвам (да наречем момчето Ц).. ;д Смисъл такъв да не си мисли, че го бъзикам и т.н., защото се виждаме ваканциите и миналото лято бях гадже с един негов фр (нека го наречем Г), с който скъсах отдавна.. И понеже той (Г) още ме харесва, а аз не го харесвам, (Ц) си мисли, че го използвам, за да карам (Г) да го е яд.. Тъъ искам да ми дадете съвет как да накарам (Ц) да е сигурен, че го харесвам, и че не изпитвам нищо към (Г) ..

Отиваш при Ц. и му  казваш всико което чувстваш.. ама без да си спестяваш..  абдсолютно всичко му казваш.. в прав текст му казваш че нямаш нищо към Г. и си готова.. би трябвало да ти  повярва..


Да те искам - забрави
Да те имам - НЕ МЕРСИ !
[img]http://data.whicdn.com/images/12232519/tumblr_lmyfljUfdB1qfdwsio1_500_large.gif[/img]

Offline

#539 2012-04-02 16:27:44

Лuглuчка { }
Member
From: Sofia.
Registered: 2012-03-01
Posts: 7,373

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ам.. Благодаря на всички ви! kiss Мисля, че вече съм готова и знам какво да му кажа.. smile

Offline

#540 2012-04-02 16:48:38

bitch...
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 25

Re: Въпроси любов - Съвети.

И аз да се включа..накратко има едно момче в даскало (смисъл,че той не ме познава,но познава една фр.),много е печен и изобщо  всичко му е ОК..обаче взе ми УМА..разликата ни е малко голяма(4 години).Въпроса е там,че не мога да го заговоря, камо ли да му кажа това.А и да добавя че скоро той ми беше пратил покана за приятелство в ФБ. Кажете да продължа ли да се боря въпреки всичко или да се откажа ?!  inlove  cry

Offline

#541 2012-04-02 17:17:01

Лuглuчка { }
Member
From: Sofia.
Registered: 2012-03-01
Posts: 7,373

Re: Въпроси любов - Съвети.

И аз да се включа..накратко има едно момче в даскало (смисъл,че той не ме познава,но познава една фр.),много е печен и изобщо  всичко му е ОК..обаче взе ми УМА..разликата ни е малко голяма(4 години).Въпроса е там,че не мога да го заговоря, камо ли да му кажа това.А и да добавя че скоро той ми беше пратил покана за приятелство в ФБ. Кажете да продължа ли да се боря въпреки всичко или да се откажа ?!  inlove  cry

Е защо да се отказваш?.. Започни да го поздравяваш с усмивка, това-онова ;д .. Разговаряйте, пишете си във фейса.. И т.н. Той нали не знае, че го харесваш - няма от какво да се притисняваш! Представи си - може и той да изпитва нещо към теб..Или поне да те мисли за симпатична.. Така, че не се отказвай, няма смисъл! Както се казва: Ако искаш нещо истински, трябва да се бориш за него! .. wink  smile

Offline

#542 2012-04-02 17:28:18

Bieber&Cyrus™
Member
Registered: 2011-10-24
Posts: 72

Re: Въпроси любов - Съвети.

Офф ии аз имам пр0блем.Днес излизах с едно момче и всичко беше окей,той ме попита дали искам да съм с него и аз му казах да.Но сега имам някакво чувство,че не съм готова,за нова връзка!!Какво да правя!?


~ Най-добре е да сu сам..Таkа нukой не може да те наранu..

Offline

#543 2012-04-02 17:35:29

bitch...
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 25

Re: Въпроси любов - Съвети.

И аз да се включа..накратко има едно момче в даскало (смисъл,че той не ме познава,но познава една фр.),много е печен и изобщо  всичко му е ОК..обаче взе ми УМА..разликата ни е малко голяма(4 години).Въпроса е там,че не мога да го заговоря, камо ли да му кажа това.А и да добавя че скоро той ми беше пратил покана за приятелство в ФБ. Кажете да продължа ли да се боря въпреки всичко или да се откажа ?!  inlove  cry

Е защо да се отказваш?.. Започни да го поздравяваш с усмивка, това-онова ;д .. Разговаряйте, пишете си във фейса.. И т.н. Той нали не знае, че го харесваш - няма от какво да се притисняваш! Представи си - може и той да изпитва нещо към теб..Или поне да те мисли за симпатична.. Така, че не се отказвай, няма смисъл! Както се казва: Ако искаш нещо истински, трябва да се бориш за него! .. wink  smile

Много много БЛАГОДАРЯ  smile  smile  star

Offline

#544 2012-04-02 17:37:30

bitch...
Member
Registered: 2012-03-06
Posts: 25

Re: Въпроси любов - Съвети.

Офф ии аз имам пр0блем.Днес излизах с едно момче и всичко беше окей,той ме попита дали искам да съм с него и аз му казах да.Но сега имам някакво чувство,че не съм готова,за нова връзка!!Какво да правя!?


Поговори с него и му обясни nod а ако те обича/харесва наистина ще почака..

Offline

#545 2012-04-02 18:39:43

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Офф ии аз имам пр0блем.Днес излизах с едно момче и всичко беше окей,той ме попита дали искам да съм с него и аз му казах да.Но сега имам някакво чувство,че не съм готова,за нова връзка!!Какво да правя!?

Както казаха преди мен. Поговори с него.

Offline

#546 2012-04-04 13:43:01

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Въпроси любов - Съвети.

Имам един познат, с когото сме много добри приятели от доста време насам. Разбираме се перфектно, с него ми е забавно. Проблема е в това, че отскоро започнах да гледам на него по съвсем друг начин. Знам, че не трябва, а и не искам да е така, тъй като обичам приятеля си.
Според вас какво ще ми помогне да се оттърся от тези мисли и в негово лице да виждам само и единствено близък приятел?


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#547 2012-04-04 14:04:14

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Имам един познат, с когото сме много добри приятели от доста време насам. Разбираме се перфектно, с него ми е забавно. Проблема е в това, че отскоро започнах да гледам на него по съвсем друг начин. Знам, че не трябва, а и не искам да е така, тъй като обичам приятеля си.
Според вас какво ще ми помогне да се оттърся от тези мисли и в негово лице да виждам само и единствено близък приятел?

Както казват хората "Приятелството се превръща в любов, но любовта никога в приятелство." Сама си направи извод . Според мен: Най-добре останете само приятели, защото всяка приказка има край ии.. ако приятелството Ви прерастне в нещо повече все някога ще има ранен и разочерован.
doh
Надявам се да се помогнала. ","

Offline

#548 2012-04-04 15:20:04

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз не искам нещата да прерастнат в каквото и да е, защото както казах - обичам приятеля си и то много.
Просто трябва да намеря начин да превъзмогна познатият си smile


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#549 2012-04-04 16:44:34

МъНиЧеТо.. !
Member
Registered: 2012-04-02
Posts: 126

Re: Въпроси любов - Съвети.

Имам един познат, с когото сме много добри приятели от доста време насам. Разбираме се перфектно, с него ми е забавно. Проблема е в това, че отскоро започнах да гледам на него по съвсем друг начин. Знам, че не трябва, а и не искам да е така, тъй като обичам приятеля си.
Според вас какво ще ми помогне да се оттърся от тези мисли и в негово лице да виждам само и единствено близък приятел?


Хм... много перфектно те разбирам.. искаш да останете само приятели ? .. Е съжалявам, но ще те разочаровам това няма как да стане.. Ако останете само приятели ще нараняваш себе си малко, по малко .. и накрая ще ти писне.. според мен говори с него .. и му кажи това което казваш и на нас .. smile


Да те искам - забрави
Да те имам - НЕ МЕРСИ !
[img]http://data.whicdn.com/images/12232519/tumblr_lmyfljUfdB1qfdwsio1_500_large.gif[/img]

Offline

#550 2012-04-04 20:41:13

Dancing Snowflakes
Member
From: New York.
Registered: 2012-03-31
Posts: 164

Re: Въпроси любов - Съвети.

Доста странно, но ме е страх.
Значи харесвам едно момче още от 1-ви клас.Ние сега много се закачаме, смееме се, но проблема е че си има гадже и май са скъсали sun Свободен е, но ме е срам да му призная.А и пред приятелите си само ме излага  lipssealed  Но това честно казано не ме интересува.. веднъж както се биехе той ми вика "ще те обарам по ц*ците и аз викам обарай ме и бял свят няма да видиш аз ше те обарам другъде и се зачервих.. таа, сигутна съм , че ме харесва, но как да му кажа, като в класа са страшни клюкари и мен ще ме изложат после?  lipssealed 

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook