#1 2009-11-09 18:39:47

mimitooo
Member
From: .::: Варна :::.
Registered: 2008-11-18
Posts: 7,606
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Пускам тази тема за всички,които имат въпроси относто любовното си положение и искат съвети.

[т.е може да не се пуска тема,а директно да се пише в темата smile]


Правила:
-Спамът е излишен.
-Ако нямате какъв съвет да дадете просто не пишете в темата.
-Всякакви подигравки и обиди са излишни.


[img]http://prikachi.com/images/381/3030381s.jpg[/img]

Offline

#2 2009-11-09 20:39:13

magty
Member
From: sliven
Registered: 2009-11-09
Posts: 2

Re: Въпроси любов - Съвети.

искам да попитам ако 1 мом4е ме харесва обаче аз него не и съм му дала някакви надежди ка да му кажем че не го искам?


sweet dqvol

Offline

#3 2009-11-09 23:08:04

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Въпроси любов - Съвети.

искам да попитам ако 1 мом4е ме харесва обаче аз него не и съм му дала някакви надежди ка да му кажем че не го искам?

Просто му кажи!!Няма по-голяма глупост от това да си мълчиш и да си с някой с когото не искаш..Отваряш си устата и казваш, нищо няма да ти стане wink Все пак не си длъжна с всеки да искаш  laugh  (makeup)


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2009-11-10 07:49:27

mirka_we_
Member
Registered: 2009-09-21
Posts: 131

Re: Въпроси любов - Съвети.

Абе моето е много сложно ама.. Все пак да споделя..
Та значи.. Преди една година.. Се запознах с едно момче в скайп.. и нали постепенно се опознахме.. излезнахме на кафе .. (тогава още бях 7ми клас .. ) харесахме се като хора .. ау .. и продължихме да си контактуваме.. и в последствие се оказа, че ще учим в едно даскало.. като разбра .. уж се зарадва.. както и да е.. нали вече беше минала една - две седмици от учебната година.. и аз постоянно го виждах по коридорите.. седях до него (случайно се получи така) а той и едно `здрасти` не каза.. спря да пише с мен.. спря да контактува.. и аз си помислих .. ` Е кво пък поредния тъпак` да ама не... за жалост успях да се влюбя в него..  |-( крих гоо.. доо.. началото на тоя месец.. ама накрая не издържах и му казах .. А той само ми се изсмя в лицето и каза да се разкарам .. и ся ме гледа на кръв.. Но на всичкото отгоре продължавам да го обичам ..  heart  speechless Кво да прая.. вече ше се побъркам ..  lipssealed  speechless


[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/53460_14305.png[/img]
“…, но тя само свела глава и отново преглътнала сълзите, и думите заседнали в пресъхналото й гърло. Отново била сама и неразбрана…нейната вечна съдба…”

Offline

#5 2009-11-10 07:59:11

mimitooo
Member
From: .::: Варна :::.
Registered: 2008-11-18
Posts: 7,606
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Абе моето е много сложно ама.. Все пак да споделя..
Та значи.. Преди една година.. Се запознах с едно момче в скайп.. и нали постепенно се опознахме.. излезнахме на кафе .. (тогава още бях 7ми клас .. ) харесахме се като хора .. ау .. и продължихме да си контактуваме.. и в последствие се оказа, че ще учим в едно даскало.. като разбра .. уж се зарадва.. както и да е.. нали вече беше минала една - две седмици от учебната година.. и аз постоянно го виждах по коридорите.. седях до него (случайно се получи така) а той и едно `здрасти` не каза.. спря да пише с мен.. спря да контактува.. и аз си помислих .. ` Е кво пък поредния тъпак` да ама не... за жалост успях да се влюбя в него..  |-( крих гоо.. доо.. началото на тоя месец.. ама накрая не издържах и му казах .. А той само ми се изсмя в лицето и каза да се разкарам .. и ся ме гледа на кръв.. Но на всичкото отгоре продължавам да го обичам ..  heart  speechless Кво да прая.. вече ше се побъркам ..  lipssealed  speechless

Има два варианта:
1.До поговориш с него да му обяснищ как стоят нещата при теб,че го обичаш и не можеш всеки ден да го виждаш,а той да не ти казва и едно ЗДР,но след като ти се е изсмял,по добре да не го търсиш,защото така още повече ще ти се смее.

2. Другият  вариянт е да бъдеш силна и да направиш усилия да го забравил,минаваш покрай него и се правиш,че нища не е имало м/у вас не се познавате и това знам,че е трудно,но направи усилия  smile
Успех
[/b]


[img]http://prikachi.com/images/381/3030381s.jpg[/img]

Offline

#6 2009-11-10 08:09:55

mirka_we_
Member
Registered: 2009-09-21
Posts: 131

Re: Въпроси любов - Съвети.

Абе моето е много сложно ама.. Все пак да споделя..
Та значи.. Преди една година.. Се запознах с едно момче в скайп.. и нали постепенно се опознахме.. излезнахме на кафе .. (тогава още бях 7ми клас .. ) харесахме се като хора .. ау .. и продължихме да си контактуваме.. и в последствие се оказа, че ще учим в едно даскало.. като разбра .. уж се зарадва.. както и да е.. нали вече беше минала една - две седмици от учебната година.. и аз постоянно го виждах по коридорите.. седях до него (случайно се получи така) а той и едно `здрасти` не каза.. спря да пише с мен.. спря да контактува.. и аз си помислих .. ` Е кво пък поредния тъпак` да ама не... за жалост успях да се влюбя в него..  |-( крих гоо.. доо.. началото на тоя месец.. ама накрая не издържах и му казах .. А той само ми се изсмя в лицето и каза да се разкарам .. и ся ме гледа на кръв.. Но на всичкото отгоре продължавам да го обичам ..  heart  speechless Кво да прая.. вече ше се побъркам ..  lipssealed  speechless

Има два варианта:
1.До поговориш с него да му обяснищ как стоят нещата при теб,че го обичаш и не можеш всеки ден да го виждаш,а той да не ти казва и едно ЗДР,но след като ти се е изсмял,по добре да не го търсиш,защото така още повече ще ти се смее.

2. Другият  вариянт е да бъдеш силна и да направиш усилия да го забравил,минаваш покрай него и се правиш,че нища не е имало м/у вас не се познавате и това знам,че е трудно,но направи усилия  smile
Успех
[/b]

Оох.. Опитвам се но не става .. Знам че трябва да го забравя ама не мога.. всеки път като го мярна.. неговите сини очии..  heart  ии  cry


[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/53460_14305.png[/img]
“…, но тя само свела глава и отново преглътнала сълзите, и думите заседнали в пресъхналото й гърло. Отново била сама и неразбрана…нейната вечна съдба…”

Offline

#7 2009-11-10 08:18:27

mimitooo
Member
From: .::: Варна :::.
Registered: 2008-11-18
Posts: 7,606
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Е,естествено от първият ден,в който ти се е измял,и не иска нищо м/у вас не ти е дал никакви надежди.
Не може ей така да го забравиш,но с времето ще стане колкото по-рано толкова по добре и за двама ви.Просто се опитай да не мислиш за него.След като се е отнесъл така с теб не заслужава да страдаш по-него.


[img]http://prikachi.com/images/381/3030381s.jpg[/img]

Offline

#8 2009-11-10 09:04:47

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз имам една друга идея за mirka_we_ :
Обличай се секси,казвай здрасти на другите момчета около него,намигни на някое от тях,за да види какво парче е изпуснал laugh и така сам ще дойде при теб.Ако пък той вече не те интересува в последствие му кажи нещо,което да не може да го забрави и да се сети,че е сгрешил когато ти се е изсмял!


_____
P.S.Може би не е най-добрия съвет,но поне действа..

Offline

#9 2009-11-10 09:07:20

mirka_we_
Member
Registered: 2009-09-21
Posts: 131

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз имам една друга идея за mirka_we_ :
Обличай се секси,казвай здрасти на другите момчета около него,намигни на някое от тях,за да види какво парче е изпуснал laugh и така сам ще дойде при теб.Ако пък той вече не те интересува в последствие му кажи нещо,което да не може да го забрави и да се сети,че е сгрешил когато ти се е изсмял!


_____
P.S.Може би не е най-добрия съвет,но поне действа..

Мерсии .. ама и това пробвах .. той буквално дори не забелязва че съм около него..  speechless


[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/53460_14305.png[/img]
“…, но тя само свела глава и отново преглътнала сълзите, и думите заседнали в пресъхналото й гърло. Отново била сама и неразбрана…нейната вечна съдба…”

Offline

#10 2009-11-10 09:10:40

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: Въпроси любов - Съвети.

Имам друг план,но той вече е развратен така,че по-добре не.. laugh

Ами тогава го остави,като виждаш ,че не те забелязва и се опитай а харесаш някой друг,той не е първото ,нито последното момче на Земята,все ще намериш "твоя"!

Offline

#11 2009-11-10 09:18:51

mirka_we_
Member
Registered: 2009-09-21
Posts: 131

Re: Въпроси любов - Съвети.

Едва ли разбирате.. За какво точно става на въпрос .. и как се чуствам .. но благодаря за мнението..  smile


[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/53460_14305.png[/img]
“…, но тя само свела глава и отново преглътнала сълзите, и думите заседнали в пресъхналото й гърло. Отново била сама и неразбрана…нейната вечна съдба…”

Offline

#12 2009-11-10 09:24:28

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: Въпроси любов - Съвети.

Едва ли разбирате.. За какво точно става на въпрос .. и как се чуствам .. но благодаря за мнението..  smile

Разбирам ,че си откачила по тоя Убавец ,ама сега не можеш на сила да го накараш да те заобича!Вместо да се нараняваш по-добре се опитай да го забравиш!
Ако не искаш и да чуеш за това да го забравиш,слушай сега:
Отиваш до него,без да питаш нищо,без да казваш нищо,хвани го за блузката laugh,притисни го до стената и го целуни амааа мнооого страстно и го отмини без да му кажеш нищо,на следващия ден (или по-рано) ще разбереш имало ли е ефект от тая "екстремна ситуация" ако не (което е малко неприемливо,защото показва,че е гей) остай го да се хваща с к*рвите,дето му харесват повече,а ти си живей живота!

Offline

#13 2009-11-10 09:28:54

mirka_we_
Member
Registered: 2009-09-21
Posts: 131

Re: Въпроси любов - Съвети.

Едва ли разбирате.. За какво точно става на въпрос .. и как се чуствам .. но благодаря за мнението..  smile

Разбирам ,че си откачила по тоя Убавец ,ама сега не можеш на сила да го накараш да те заобича!Вместо да се нараняваш по-добре се опитай да го забравиш!
Ако не искаш и да чуеш за това да го забравиш,слушай сега:
Отиваш до него,без да питаш нищо,без да казваш нищо,хвани го за блузката laugh,притисни го до стената и го целуни амааа мнооого страстно и го отмини без да му кажеш нищо,на следващия ден (или по-рано) ще разбереш имало ли е ефект от тая "екстремна ситуация" ако не (което е малко неприемливо,защото показва,че е гей) остай го да се хваща с к*рвите,дето му харесват повече,а ти си живей живота!

Хах ами .. то на думи лесно.. ама.. на дела.. аз като го видя и граматика глътвам .. и краката ми стават като презерватив от бай Тошево време.. пък.. кво да говорим ако трябва да направя тва..  lipssealed  lipssealed пък и.. ако си чел внимателно.. вече.. година и отгоре изпитвам т`ва..  speechless


[img]http://www.cosmopolitan.bg/lines/tickers/53460_14305.png[/img]
“…, но тя само свела глава и отново преглътнала сълзите, и думите заседнали в пресъхналото й гърло. Отново била сама и неразбрана…нейната вечна съдба…”

Offline

#14 2009-11-10 16:51:44

mi6e_91
Member
Registered: 2008-11-02
Posts: 3,760

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моето не е точно проблем, но се измъчвам от известно време.
Ходя с едно момче от почти 3 месеца и на няколко пъти на устата ми е било да му кажа "Обичам те", но не се решавам. Може би ме спира това, че може той да не ми отвърне, не знам.Но от друга страна с нищо не ми е показал, че не би го казал.Как мислите - трябва ли да се случи нещо, за да мога или аз или той да го каже или трябва да е минал по-голям период от връзката? Мерси предварително за съветите  hug


От сила имате нужда само ако искате да нараните някого. За всичко останало ви е необходима само любов!

Offline

#15 2009-11-10 16:54:40

Black Diamond
Member
From: Пловдuв
Registered: 2008-11-28
Posts: 41,121

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мише според мен 3 месеца не са малко време и щом сте заедно, значи има защо smile ! Просто може би и той се притеснява като всички мъже, а ние се чудим дали ако им го кажем те ще се оплашат !  lipssealed  Смятам, че нямаш основание да се притесняваш и двамата сигурно сте много щастливи, просто момента сам ще дойде и ще го усетите... все пак както се казва ,, не бива да се бърза, че нали ги знаем мъжете''  laugh .


"Жените, които се стремят да бъдат равни с мъжете, не са достатъчно амбициозни."
Мерилин Монро

Offline

#16 2009-11-15 19:59:12

djeniii
Member
Registered: 2009-11-15
Posts: 7

Re: Въпроси любов - Съвети.

моята история е мн далга...запознах се с едно момче и той мн си ме хареса и продалжение на половин година ходеше подир мен , но тогажа аз нищо не изпивах кам него. в последствие разбеах че се влубвам в нвго.когато му казах и трагнах аз подир него той престана да ме тарси.след това сме имали още мн спомени с който ми е доказвал че найстина изпитва нещо кам мен.стана нещо което не трябваше да става и спряхме да подържаме вразка.това лято аз работех в примоско(от бургас сам,а той е от царево)и случаино го жидях с едно момиче. в последсвие разбрах че му е приятелка. цяло лято са били заедно( в царево),но тя е о софия и до колкото разбрах тя си е заминалаno. мн го обичам и искам да си го варна...може ли да ми дадете някакъв савет  worried

Offline

#17 2009-11-16 11:52:08

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хух whew едва те разбрах,извади ми очите. smile
Какво е станало,което не е трябвало да става?Защо си закъсняла толкова много?Не знаеш ли ,че ние не можем да чакаме едно момиче цял живот?Това ли си очаквала от него,да те чака колкото искаш?Ако той не живее в твоя град,по-добре не си прави труда.От връзки от разстояния нищо не става...Не е връзка да не можеш да усетиш другия,не е връзка,ако не можеш да го погалиш,не е връзка,ако не можеш да го целуваш.Той явно те е чакал доста време и му е писнало,но ако го видиш пак и той ти покаже по някакъв начин,че още има нещо по-така към теб,се опитай да му разкриеш и твоето отношение към него.Ако пък не,ВЛЮБИ СЕ В ДРУГ!
smile

Offline

#18 2009-11-16 13:44:25

djeniii
Member
Registered: 2009-11-15
Posts: 7

Re: Въпроси любов - Съвети.

мерси за съвета но нещате не са толкова прости ....  sad

Offline

#19 2009-11-16 14:02:53

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: Въпроси любов - Съвети.

мерси за съвета но нещате не са толкова прости ....  sad

А колко са сложни?
И също:Какво е станало,което не е трябвало да става?

Offline

#20 2009-11-16 19:10:05

djeniii
Member
Registered: 2009-11-15
Posts: 7

Re: Въпроси любов - Съвети.

пратих един смс на един негов приятел. исках да се изгавря с него щото мн ме дразни , а той се оказа най големия лицемер и мн преувеличи нещата ..

Offline

#21 2009-11-17 11:13:47

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: Въпроси любов - Съвети.

пратих един смс на един негов приятел. исках да се изгавря с него щото мн ме дразни , а той се оказа най големия лицемер и мн преувеличи нещата ..

Еми той е решил сега да се изгаври с теб..

Offline

#22 2009-11-22 19:10:37

Ssugar.baby
Member
Registered: 2009-11-22
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

Има едно момче което ме харесва,аз харесвам друг и незнам какво да правя да дам ли надежди на момчето което ме харесва или да продължа с безмислените си опити да привлека "РОМЕО" който пък ме мрази ... |-(  worried  shake


Ssugarina..'')
Искаш,но не можеш да имаш, 
на сила вземаш,                   
но не притежаваш,                 
с огъня играеш,
за последствията нехаеш.
Фатална е грешката,
защото любовта гори,
а опартш ли се боли.

Offline

#23 2009-11-23 11:28:01

strang3ra
Капризен простак
From: България
Registered: 2008-10-16
Posts: 1,053

Re: Въпроси любов - Съвети.

Има едно момче което ме харесва,аз харесвам друг и незнам какво да правя да дам ли надежди на момчето което ме харесва или да продължа с безмислените си опити да привлека "РОМЕО" който пък ме мрази ... |-(  worried  shake

Според мен...щом тоя "Ромео" те мрази,зае*и го и пробвай с момчето,което те харесва.Ако се надяваш на някой мноооого дълго време,този който те харесва...ще спре.За това опитай с момчето дето те харесва и не се знае може и ти да започнеш а го харесваш!

Offline

#24 2009-11-23 19:02:28

kalina193
Member
Registered: 2008-10-18
Posts: 265

Re: Въпроси любов - Съвети.

ох тя и моята е една дъъълга.значи, в класа ми има едно момче, с което сядам някои часове.той ми взе скайпа още маналата учебна година но май повече ме използва да му помагам с домашните.толкова пъти сме се споглеждали без да си кажем нещо,хващала съм го да ме зяпа,но за съжаление на даскало не говорим толкова много както в скайп.питах го веднъж н чата дали не ме харесва(колко директно chuckle ) но той каза че ме харесва приятелски.иначе не изглежда срамежлив,нито смятам че е имал гадже някога.все се движи с момичетата от класа и даже мислех че харесва някоя.беше признал в час пред целия клас че е влюбен а по късно като го попитах-отрече.все пак аз мисля да действам вече и да намеря начин да му кажа и то скоро.или ще си развалим приятелството или ще трагнем.но просто се чудя дали ме е харесвал и дали все още е така.(и двамата сме на 16)


(sun)В усмихващо се лице не пускат стрела sun

Offline

#25 2009-11-23 19:35:14

mimitooo
Member
From: .::: Варна :::.
Registered: 2008-11-18
Posts: 7,606
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

ох тя и моята е една дъъълга.значи, в класа ми има едно момче, с което сядам някои часове.той ми взе скайпа още маналата учебна година но май повече ме използва да му помагам с домашните.толкова пъти сме се споглеждали без да си кажем нещо,хващала съм го да ме зяпа,но за съжаление на даскало не говорим толкова много както в скайп.питах го веднъж н чата дали не ме харесва(колко директно chuckle ) но той каза че ме харесва приятелски.иначе не изглежда срамежлив,нито смятам че е имал гадже някога.все се движи с момичетата от класа и даже мислех че харесва някоя.беше признал в час пред целия клас че е влюбен а по късно като го попитах-отрече.все пак аз мисля да действам вече и да намеря начин да му кажа и то скоро.или ще си развалим приятелството или ще трагнем.но просто се чудя дали ме е харесвал и дали все още е така.(и двамата сме на 16)

И според мен при тази ситуация действай.Няма какво да му чакаш,може пък нарочно да ти е казал,че те обича приятелски.Пък всъщност да те харесва.Щом няма гадже това е твоя шанс.


[img]http://prikachi.com/images/381/3030381s.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook