#276 2011-07-16 11:25:35

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моето не е точно проблем .. Леко объркана съм.
Значи, харесвам едно момче, което е с две години по - голямо от мен. В началото просто изпитвах симпатии към него, но разбира се, почнах доста силно да го харесвам. Всичко това беше в последствие на около 9 месеца. След това заминах на почивки извън страната, защото бях болна. След края на учебната година с класовете ходим на почивки. Той беше там. Бяхме през една стая, постоянно се засичахме, прескачахме си терастите, но аз така и не събрах смелост да му кажа каквото и да е било. Просто ужасен срам ме хваща и не знам какво да направя. Почивката свърши и от тогава не съм го виждала. Имам му скайпа и Фейс - а, но нямам смелост да му пиша. Не знам какво да му пиша. Не искам да е глупавото "Здрасти, как си?" и т.н. С една приятелка се разбрахме, тя да дойде у нас като за подкрепа и аз да му пиша, но не знам какво да е. А и не само.. Смисъл, ще се почувствам странно ако той не ме харесва и .. Не знам объркана съм,а много го харесвам. Знам как звучи, и никога не съм мислила, че ще стигна до тази тема, но полудявам. ;х
Моля за съвет.   sad


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#277 2011-07-16 11:28:16

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моето не е точно проблем .. Леко объркана съм.
Значи, харесвам едно момче, което е с две години по - голямо от мен. В началото просто изпитвах симпатии към него, но разбира се, почнах доста силно да го харесвам. Всичко това беше в последствие на около 9 месеца. След това заминах на почивки извън страната, защото бях болна. След края на учебната година с класовете ходим на почивки. Той беше там. Бяхме през една стая, постоянно се засичахме, прескачахме си терастите, но аз така и не събрах смелост да му кажа каквото и да е било. Просто ужасен срам ме хваща и не знам какво да направя. Почивката свърши и от тогава не съм го виждала. Имам му скайпа и Фейс - а, но нямам смелост да му пиша. Не знам какво да му пиша. Не искам да е глупавото "Здрасти, как си?" и т.н. С една приятелка  се  разбрахме, тя да дойде у нас като за подкрепа и аз да му пиша, но не знам какво да е. А и не само.. Смисъл, ще се почувствам странно ако той не ме харесва и .. Не знам объркана съм,а много го харесвам. Знам как звучи, и никога не съм мислила, че ще стигна до тази тема, но полудявам. ;х
Моля за съвет.  sad


Ами виж ако не му кажеш няма как да разбереш какво изпитва към теб .
Затова му пиши или му кажи на живо..По-добре е на живо да му го кажеш,но от една страна не е,защото ако ти каже,че не те харесва ще ти стане гадно и може да се разплачеш пред него,затова по - добре му пиши .
Започни направо с едно Здравей и му кажи,че искаш да му кажеш нещо и му казваш това,което чувстваш без лъжи самата истина,така както е всичко в душата ти така се излей пред него и ще стане ясно.
Няма нужда от срам..
Защото и аз съм така доста срамежлива в тази област,но пък после си заслужава брания срам.  ;dd
Е,хайде успех  .  hug


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#278 2011-07-16 13:12:51

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мда, ама ние не се познаваме толкова добре. Знаем се. Не искам да е толкова рязко. Аз мисля, че ще мога да му кажа какво изпитвам, но просто не знам първия път като му пиша какво да е. Не искам да е "Здрасти, как си/какво правиш?". Да е нещо различно.. Знам ли..


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#279 2011-07-17 09:06:52

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мда, ама ние не се познаваме толкова добре. Знаем се. Не искам да е толкова рязко. Аз мисля, че ще мога да му кажа какво изпитвам, но просто не знам първия път като му пиша какво да е. Не искам да е "Здрасти, как си/какво правиш?". Да е нещо различно.. Знам ли..


Ами щом не искаш да е така, започни разговора за нещо,което той харесва и те ще се вържат работите . (  :


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#280 2011-07-17 18:25:54

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Въпроси любов - Съвети.

ММмм, хораа .. имам дооооста сложен проблем . Значи в момента харесвам 3 момчета.
1-вото. Ходи с приятелката ми - ужасно ми е, но не прая нищо , за да ги разделя, просто го преодолявам. Преди харесваше мен, но аз нямах смелост да му призная всичко и така си изпуснах шанса.
2-рото. Той е анггличанинн ии с него нещата са най-сложни. Значи той харесваше сестра ми/тя е колкото ме, значи ние с нея сме на по 14, а той е на почти 20 г. ;ДДДД/ , не пишеше на мен, когато тя е на линия .. аз си го преодолявах .. веджън на едно купонче с аз  и той се бяхме напили ии се целувах с него. Няколко дена по-късно разбрах, че е ходил със сестра ми, когато се бяхме целували. Пак ми стана кофти .. след тая случка пишеше и на мен. И въпреки тфа не съжалявам и бих повторила, защото сестра ми знаеше, че го харесвам, а е тръгнала с него зад гърба ми. Такааа .. оня ден аз и сестра ми гледаме, че той е обвързан с някфа във фейса .. тя беше по-голяма .. абе той даже не е скъсал със сестра ми и тръгва с некфа си .. даже не знам как я погледна в очите ;хх ако бях на нея щях да му бия един шамар ... :X ии така пак си страдам за тоя човек и за него ми е най-трудно.
3-тото. Тоя човек е адддддскиии отворенн - забавен, но се базика гадно, в негово присъствие напрао не мога нищо да кажа - не спира да ръси простотии и не спира да ме кара да се смея ;д . Иии отт 2-3 седмици взе да ми харесва снимките във фейса ии взехме да си пишем. ;д Преди няколко дена ми призна, че ме харесва и аз като че ли взех и него да харесвам. Иии пишем си целувчици и т.н. .. обаче още не мога да реша дали наистина харесвам тояя човекк или му пиша просто, за да забравя англичанина .. .:x Като го видя тоя Брадли /така се казва англичанина/ почвам да мисля колко е сладък и красив, колко ми беше яко кат се целувахме, пък ся е обвързан с некфа си ... :X а като не виждам англичанина все си мисля да се обадя ли на тоя забавния .. не знам , но в случая май съм влюбена в 3 момчета, което е ужасно .. абе как нито един не е от тия обожатели дет се ми досаждатттт :X think :O sad cry angry


|-(
А пък според мен не си влюбена в нито един от тримата wink привличане и това е..влюбването е по - близко до обичане,а не можеш да обичаш няколко души по един и същ начин едновременно


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#281 2011-07-17 18:30:46

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моето не е точно проблем .. Леко объркана съм.
Значи, харесвам едно момче, което е с две години по - голямо от мен. В началото просто изпитвах симпатии към него, но разбира се, почнах доста силно да го харесвам. Всичко това беше в последствие на около 9 месеца. След това заминах на почивки извън страната, защото бях болна. След края на учебната година с класовете ходим на почивки. Той беше там. Бяхме през една стая, постоянно се засичахме, прескачахме си терастите, но аз така и не събрах смелост да му кажа каквото и да е било. Просто ужасен срам ме хваща и не знам какво да направя. Почивката свърши и от тогава не съм го виждала. Имам му скайпа и Фейс - а, но нямам смелост да му пиша. Не знам какво да му пиша. Не искам да е глупавото "Здрасти, как си?" и т.н. С една приятелка се разбрахме, тя да дойде у нас като за подкрепа и аз да му пиша, но не знам какво да е. А и не само.. Смисъл, ще се почувствам странно ако той не ме харесва и .. Не знам объркана съм,а много го харесвам. Знам как звучи, и никога не съм мислила, че ще стигна до тази тема, но полудявам. ;х
Моля за съвет.   sad


Няма нищо лощо в това да започнеш с дежурното "Здрасти"..пиши му например,че ти е любопитно как е той,след като не сте се виждали толкова време.И постепенно ще завържете разговор,може да излезете заедно сами,без класовете ви и спрямо неговото държане ще прецениш дали да му признаеш какво чувстваш и така.Дано чувствата ви са взаимни и успех! smile


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#282 2011-07-17 18:57:31

slavencetyy
Member
From: ...
Registered: 2010-07-08
Posts: 156

Re: Въпроси любов - Съвети.

Такааа, ами като цяло много ме е страх да си имам гадже. Какъв страх просто съм опитвала издържала съм към 1 месец и после сякаш ми става скучно  speechless ... Другия ми проблем е, че не знам как да се целувам... Някой да помогне, може би не съм готова за приятел или и аз не знам ;ххх


Life sucks when you have a good heart. You help too much, you trust too much, you give too much and most importantly YOU LOVE TOO MUCH ...

http://data.whicdn.com/images/32646632/ … _large.gif

Offline

#283 2011-08-03 11:37:07

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

znachii.. xareswam edn0 m0mche k0et0 weche x0di s men dwa putii ..  smile kazax mu che 0shte g0 xareswam .. a t0ii mi kaza che ee x0diil s menn na baziik ..  sad  sad nezznam kw0 da prawq ??  speechless t0ii p0sst0qn0 mii 0barwa gurdiite .. daje edin putt kat00 qdeeshe semkii si gii xwurlqshe w pazwata mi n0 kakt0 ii da ee  laugh .. t0i flirtywa s men .. n0 me e straxx ak0 mii predl0jii .. kw0 da my kaja sht0t0 tukm0 skysaxxa s m0qta fr .. ii tq mn0g0 plaka sht0t g0 0bichashee .. ii azz yjasssn0 g0 0biicham  heart .. nzz pr0sst0 kw0 da prawqq !!!  worried  worried Мирсии предварителноо !!  smile  smile

Е добре,като видях как си го написала,отказах се да чета  |-(  .. толкова ли ти бе трудно да го напишеш на кирилица

Offline

#284 2011-08-03 11:41:43

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Такааа, ами като цяло много ме е страх да си имам гадже. Какъв страх просто съм опитвала издържала съм към 1 месец и после сякаш ми става скучно  speechless ... Другия ми проблем е, че не знам как да се целувам... Някой да помогне, може би не съм готова за приятел или и аз не знам ;ххх


Според мен просто е нямало или още никой не ти е завладял сърцето както трябва ... Както се казва да не можеш да спиш,да се храниш,да тръпнеш като го докосваш и т.н. Ще си дойде с времето не се притеснявай ... А по въпроса за целуването,да нямаш грижи  wink

Offline

#285 2011-08-03 11:45:12

pami7o
Unstσppαblє ♥
From: КъДеТо ИсКаМ.
Registered: 2010-12-29
Posts: 1,500

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз съм леко претиснителна да си признавам.Също не знам как да се целувам.И все още съм нямала гадже в даскало. sad


 
I feel it everyday it\'s all the same
It brings me down but I\'m the one to blame
I\'ve tried everything to get away
So here I go again
Chasing you down again
Why do I do this?

Offline

#286 2011-08-03 12:39:15

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз съм леко претиснителна да си признавам.Също не знам как да се целувам.И все още съм нямала гадже в даскало. sad

Ако се притесняваш да пишеш тук в темата,пиши ми на лично съобщение  smile

Offline

#287 2011-08-03 18:36:29

pami7o
Unstσppαblє ♥
From: КъДеТо ИсКаМ.
Registered: 2010-12-29
Posts: 1,500

Re: Въпроси любов - Съвети.

Не срам ме е да признавам чуства!


 
I feel it everyday it\'s all the same
It brings me down but I\'m the one to blame
I\'ve tried everything to get away
So here I go again
Chasing you down again
Why do I do this?

Offline

#288 2011-08-04 10:30:35

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Не срам ме е да признавам чуства!

Да ти призная ли според мен са много рядко хората който не ги е срам,малко или много всеки се срамува или поне веднъж е бил в такова положение ... Но и това минава ... смисъл след като мине 1-вия,2-рия приятел мисля,че всичко си идва на мястото  smile

Offline

#289 2011-08-10 16:20:16

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Що се отнася до  проблемите ми в любовта, винаги сама ги разрешавам. Сега обаче има един господин, който така и не мога да разкодирам. По принцип винаги е прям - иска     ли среща "искам те еди-къде-си". На никого не позволявам да се държи с мен така,на никого не се подчинявам ... освен на него. Просто странно ми влияе, някак твърде бързо ми влезе под кожата. Не затова обаче се обръщам към вас - както казах, не мога да го разкодирам.  Винаги е нежен към мен, а  да му видите пожеланията за лека нощ - цели сонети ! Дотук добре, но снощи ... разговорът ни завърши с "Лека,хлапе". ХЛАПЕ ? ХЛАПЕ ?!?!?!?! Какво се случва, по дяволите ?!?!?!


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#290 2011-08-10 18:30:45

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Що се отнася до  проблемите ми в любовта, винаги сама ги разрешавам. Сега обаче има един господин, който така и не мога да разкодирам. По принцип винаги е прям - иска     ли среща "искам те еди-къде-си". На никого не позволявам да се държи с мен така,на никого не се подчинявам ... освен на него. Просто странно ми влияе, някак твърде бързо ми влезе под кожата. Не затова обаче се обръщам към вас - както казах, не мога да го разкодирам.  Винаги е нежен към мен, а  да му видите пожеланията за лека нощ - цели сонети ! Дотук добре, но снощи ... разговорът ни завърши с "Лека,хлапе". ХЛАПЕ ? ХЛАПЕ ?!?!?!?! Какво се случва, по дяволите ?!?!?!

Хмм.. естествена ли си с него? В смисъл, държиш ли се с него така, както би се държала пред приятелките си? Ако да, може би си направила нещо леко глупаво, или си казала нещо, което той е възприел като детинско. Или, ако го е възприел по някакъв начин.. хм, не знам, може би си пробудила, така да се каже, детето в него.


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#291 2011-08-10 20:30:09

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Що се отнася до  проблемите ми в любовта, винаги сама ги разрешавам. Сега обаче има един господин, който така и не мога да разкодирам. По принцип винаги е прям - иска     ли среща "искам те еди-къде-си". На никого не позволявам да се държи с мен така,на никого не се подчинявам ... освен на него. Просто странно ми влияе, някак твърде бързо ми влезе под кожата. Не затова обаче се обръщам към вас - както казах, не мога да го разкодирам.  Винаги е нежен към мен, а  да му видите пожеланията за лека нощ - цели сонети ! Дотук добре, но снощи ... разговорът ни завърши с "Лека,хлапе". ХЛАПЕ ? ХЛАПЕ ?!?!?!?! Какво се случва, по дяволите ?!?!?!

Хмм.. естествена ли си с него? В смисъл, държиш ли се с него така, както би се държала пред приятелките си? Ако да, може би си направила нещо леко глупаво, или си казала нещо, което той е възприел като детинско. Или, ако го е възприел по някакъв начин.. хм, не знам, може би си пробудила, така да се каже, детето в него.

Знаеш ли, доста мислех върху думите ти. Не се държа детински никога, дори с приятелките си ... като изключим моментите на безкрайна лигавост, но все пак го прозрях благодарение на теб -  занимавах го с проблемите си. Нещо, твърде не на място в нашата ситуация. Знаех си,че не трябваше,ама минало вече. Ако ще става, ще става. Ако не - нищо не мога да направя. laugh


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#292 2011-08-10 20:47:25

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Що се отнася до  проблемите ми в любовта, винаги сама ги разрешавам. Сега обаче има един господин, който така и не мога да разкодирам. По принцип винаги е прям - иска     ли среща "искам те еди-къде-си". На никого не позволявам да се държи с мен така,на никого не се подчинявам ... освен на него. Просто странно ми влияе, някак твърде бързо ми влезе под кожата. Не затова обаче се обръщам към вас - както казах, не мога да го разкодирам.  Винаги е нежен към мен, а  да му видите пожеланията за лека нощ - цели сонети ! Дотук добре, но снощи ... разговорът ни завърши с "Лека,хлапе". ХЛАПЕ ? ХЛАПЕ ?!?!?!?! Какво се случва, по дяволите ?!?!?!

Хмм.. естествена ли си с него? В смисъл, държиш ли се с него така, както би се държала пред приятелките си? Ако да, може би си направила нещо леко глупаво, или си казала нещо, което той е възприел като детинско. Или, ако го е възприел по някакъв начин.. хм, не знам, може би си пробудила, така да се каже, детето в него.

Знаеш ли, доста мислех върху думите ти. Не се държа детински никога, дори с приятелките си ... като изключим моментите на безкрайна лигавост, но все пак го прозрях благодарение на теб -  занимавах го с проблемите си. Нещо, твърде не на място в нашата ситуация. Знаех си,че не трябваше,ама минало вече. Ако ще става, ще става. Ако не - нищо не мога да направя. laugh

Радвам се да помогна. Прави каквото трябва, пък да става каквото ще. Успех!  sun


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#293 2011-08-11 18:52:48

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Офф, аз и моя късмет. От шест месеца наистина много харесвам най-добрия си приятел. Естествено, не бих му казала, но ми е смотано като само ми иска съвети относно други момичета. И винаги се държи прекалено мило с мен, обаче съм убедена, че не изпитва чуства към мен. Просто ми се иска да го забравя. 


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#294 2011-08-11 20:17:50

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Офф, аз и моя късмет. От шест месеца наистина много харесвам най-добрия си приятел. Естествено, не бих му казала, но ми е смотано като само ми иска съвети относно други момичета. И винаги се държи прекалено мило с мен, обаче съм убедена, че не изпитва чуства към мен. Просто ми се иска да го забравя. 

Руми, в такъв случай трябва да се отдръпнеш от него. Ясно, че сте най-добри приятели, но.. със сигурност е голяма болка за теб. Ако си толкова убедена, че няма чувства към теб, отдръпни се малко. Обаче ако не си - остани, може да си заслужава.
Тази година аз постъпих така с моя най-добър приятел.. говорех му за други момчета, а то се оказа накрая, че бил влюбен в мен.. вече не сме толкова добри приятели. Затова, за да си запазиш приятелството с него, разбери как се чувства той относно вашите отношения. Според мен е единственото, което можеш да направиш.


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#295 2011-08-12 17:19:56

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Е, принципно се оправям сама с проблемите си, особено любовните, но май трябва да поискам съвет от вас. Има едно момче.. ту се държи адски мило с мен, ту съвсем ме забравя и се шляе с другите момчета. Когато сме двамата е много мил, нежен, изобщо всичко.. Но само да го викнат да види новата игра на плейстейшъна и веднага отива.. Каза, че иска да се видим, но така и не се е обадил.. Нормално ли е? Трябва ли да се притеснявам, или трябва да го забравя и изобщо да не мисля за него?


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#296 2011-08-12 17:25:00

Sevi7yYy_65
Member
From: Само за ВИП фенчетаа (*)
Registered: 2010-03-21
Posts: 2,581

Re: Въпроси любов - Съвети.

Е, принципно се оправям сама с проблемите си, особено любовните, но май трябва да поискам съвет от вас. Има едно момче.. ту се държи адски мило с мен, ту съвсем ме забравя и се шляе с другите момчета. Когато сме двамата е много мил, нежен, изобщо всичко.. Но само да го викнат да види новата игра на плейстейшъна и веднага отива.. Каза, че иска да се видим, но така и не се е обадил.. Нормално ли е? Трябва ли да се притеснявам, или трябва да го забравя и изобщо да не мисля за него?

Явно има по-важни неща за правене !  |-(
Кажиму,че искаш повече време с него и да се интересува повече от теб.


Еби, ебавай, преебавай, но заради путка, путка не ставай !
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1014059_10151552279456984_1676027790_n.jpg[/img]

Offline

#297 2011-08-12 17:36:01

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Е, принципно се оправям сама с проблемите си, особено любовните, но май трябва да поискам съвет от вас. Има едно момче.. ту се държи адски мило с мен, ту съвсем ме забравя и се шляе с другите момчета. Когато сме двамата е много мил, нежен, изобщо всичко.. Но само да го викнат да види новата игра на плейстейшъна и веднага отива.. Каза, че иска да се видим, но така и не се е обадил.. Нормално ли е? Трябва ли да се притеснявам, или трябва да го забравя и изобщо да не мисля за него?

Явно има по-важни неща за правене !  |-(
Кажиму,че искаш повече време с него и да се интересува повече от теб.

Съгласна съм, но.. срам ме е да му се обадя. Или по-скоро ме е страх, че ще ми отвърне с нещо от сорта на: Да, да, съжалявам, но не те харесвам, моля ти се остави ме на мира.. Или нещо подобно.. Наистина се страхувам от това и не му пиша нито във фейсбук, нито никъде. Но и той не ми пише..


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#298 2011-08-12 17:40:17

Sevi7yYy_65
Member
From: Само за ВИП фенчетаа (*)
Registered: 2010-03-21
Posts: 2,581

Re: Въпроси любов - Съвети.

Е, принципно се оправям сама с проблемите си, особено любовните, но май трябва да поискам съвет от вас. Има едно момче.. ту се държи адски мило с мен, ту съвсем ме забравя и се шляе с другите момчета. Когато сме двамата е много мил, нежен, изобщо всичко.. Но само да го викнат да види новата игра на плейстейшъна и веднага отива.. Каза, че иска да се видим, но така и не се е обадил.. Нормално ли е? Трябва ли да се притеснявам, или трябва да го забравя и изобщо да не мисля за него?

Явно има по-важни неща за правене !  |-(
Кажиму,че искаш повече време с него и да се интересува повече от теб.

Съгласна съм, но.. срам ме е да му се обадя. Или по-скоро ме е страх, че ще ми отвърне с нещо от сорта на: Да, да, съжалявам, но не те харесвам, моля ти се остави ме на мира.. Или нещо подобно.. Наистина се страхувам от това и не му пиша нито във фейсбук, нито никъде. Но и той не ми пише..

С този страх нищо няма да постигнеш просто трябва да се престрашиш и да разбереш какво ще ти отговори,но щом не ти пише явно не се интересува от теб,но нищо не губиш,ако го попиташ.Е може да загубиш един глупак,но ще спечелиш нещо изключително важно и то е,че ще преодолееш страха и като ти се случи следващия път ще знаеш как да постъпиш !


Еби, ебавай, преебавай, но заради путка, путка не ставай !
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1014059_10151552279456984_1676027790_n.jpg[/img]

Offline

#299 2011-08-12 17:44:03

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Явно има по-важни неща за правене !  |-(
Кажиму,че искаш повече време с него и да се интересува повече от теб.

Съгласна съм, но.. срам ме е да му се обадя. Или по-скоро ме е страх, че ще ми отвърне с нещо от сорта на: Да, да, съжалявам, но не те харесвам, моля ти се остави ме на мира.. Или нещо подобно.. Наистина се страхувам от това и не му пиша нито във фейсбук, нито никъде. Но и той не ми пише..

С този страх нищо няма да постигнеш просто трябва да се престрашиш и да разбереш какво ще ти отговори,но щом не ти пише явно не се интересува от теб,но нищо не губиш,ако го попиташ.Е може да загубиш един глупак,но ще спечелиш нещо изключително важно и то е,че ще преодолееш страха и като ти се случи следващия път ще знаеш как да постъпиш !

Ох, добре. Права си. Ще му се обадя пък.. каквото ще да става. Благодаря  bow


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#300 2011-08-12 17:46:46

Sevi7yYy_65
Member
From: Само за ВИП фенчетаа (*)
Registered: 2010-03-21
Posts: 2,581

Re: Въпроси любов - Съвети.

Съгласна съм, но.. срам ме е да му се обадя. Или по-скоро ме е страх, че ще ми отвърне с нещо от сорта на: Да, да, съжалявам, но не те харесвам, моля ти се остави ме на мира.. Или нещо подобно.. Наистина се страхувам от това и не му пиша нито във фейсбук, нито никъде. Но и той не ми пише..

С този страх нищо няма да постигнеш просто трябва да се престрашиш и да разбереш какво ще ти отговори,но щом не ти пише явно не се интересува от теб,но нищо не губиш,ако го попиташ.Е може да загубиш един глупак,но ще спечелиш нещо изключително важно и то е,че ще преодолееш страха и като ти се случи следващия път ще знаеш как да постъпиш !

Ох, добре. Права си. Ще му се обадя пък.. каквото ще да става. Благодаря  bow


Няма нищо,но да знаеш,че всичко е в твой плюс kiss


Еби, ебавай, преебавай, но заради путка, путка не ставай !
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1014059_10151552279456984_1676027790_n.jpg[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook