#976 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 18:35:20

Аww Сашке, сестра ми е много сладка с флекса ми sun  heart  heart

#977 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 18:31:15

Абе моите глупости laugh Иначе хълцам, слушам музика и си пея.. Да знаеш само какво пеене става rofl  rofl и както хълцам rofl страхотна съм просто rofl  rofl

Знам си  blush  laugh

laugh

#978 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 18:29:15

Честитоо hug  hug Ами горе-долу бивам. Правя тука едни планове.. ти кво правиш ?  laugh

Какви планове мъдриш маа Сашкее  laugh ИИ мс  heart  laugh Гледам 7 часа разлика  laugh Ти какво си правиш?

Абе моите глупости laugh Иначе хълцам, слушам музика и си пея.. Да знаеш само какво пеене става rofl  rofl и както хълцам rofl страхотна съм просто rofl  rofl

#979 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 18:25:34

Казах ти, заради оная. Абе ще му мине, и без това утре ще ходя в тях, ще се разбереме. wink Ти иначе как си ? hug  hug

Супер съм  sun Вече съм редовнаа  :p  laugh Ти как си?

Честитоо hug  hug Ами горе-долу бивам. Правя тука едни планове.. ти кво правиш ?  laugh

#980 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 18:12:15

Лол   ,това  се  нарича  истинска  любов... heart  heart  heart

Койо??  laugh

Еми   едно  момиче  и  едно  момче  са  заедно  още  от   6-ти клас  ,а  сега  момичето  е  11  клас , а  момчето   12 , цели  6  години  са  заедно кажи  ми  не  е ли  истинска  любов  това...   heart  heart  heart  heart  heart

Определено, а и от толкова ранна възраст, като си имаш на предвид, че повечето връзки започващи в 6-7ми клас не издържат много, с няколко изключения.

#981 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 18:11:03

Просто то не е за казване. Преди малко като бяхме отвън аз, една от 6ти клас и една от 7ми и едни лапета дойдоха при нас и тая от 6ти клас започна да се дразни с тях и аз нали и викам 'спри се' тя вика 'аа те нищо няма да ми направят' и те нали си тръгнаха ама после едното лапе извика брат си, който ми е много, ама много добър приятел, като брат ми е и нали той дойде и започна да се разправя с нея и тя вика 'не само аз се дразнех с него' и лапето вика не е вярно другите не се дразнеха само ти и аз нали като се прибрах преди малко му звъннах на тоя да го питам дали ми се сърди, поговорихме, каза, че не ми е сърдит, но си личеше, по гласа му си личеше, че ми се сърди.

ее..що да ти се сърди, като нищо не си направила...

Казах ти, заради оная. Абе ще му мине, и без това утре ще ходя в тях, ще се разбереме. wink Ти иначе как си ? hug  hug

#983 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 18:03:06

Супер, сега заради нея той ми е сърдит..

Слушам..

Просто то не е за казване. Преди малко като бяхме отвън аз, една от 6ти клас и една от 7ми и едни лапета дойдоха при нас и тая от 6ти клас започна да се дразни с тях и аз нали и викам 'спри се' тя вика 'аа те нищо няма да ми направят' и те нали си тръгнаха ама после едното лапе извика брат си, който ми е много, ама много добър приятел, като брат ми е и нали той дойде и започна да се разправя с нея и тя вика 'не само аз се дразнех с него' и лапето вика не е вярно другите не се дразнеха само ти и аз нали като се прибрах преди малко му звъннах на тоя да го питам дали ми се сърди, поговорихме, каза, че не ми е сърдит, но си личеше, по гласа му си личеше, че ми се сърди.

#984 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 17:56:51

Супер, сега заради нея той ми е сърдит..

#985 Re: Друго » 12 май - Да изчистим България за един ден » 2012-05-13 14:17:59

Аз не чистих, защото 1во се успах, после майка ми ме накара да чистя из нас и накрая към вечерта успях да изляза.

#986 Re: Архив » Грижа за кожата. » 2012-05-13 14:10:11

Наскоро си поръчах околоочен крем на Avon от каталога, там пишеше, че като го нанесеш е като след 6 или 8 часа сън, не помня, но все още чакам да ми го доставят и затова искам да попитам някой използвал ли го е и доволен ли е от него ?

#987 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 13:32:01

Пие ми се Monster , ама съм на диета , а в него има захар.

Аз вчера пих червен.

Аз пия само зелен heart

Аз до сега съм пила само зелен, син, жълт и червен.

#988 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 13:08:55

Пие ми се Monster , ама съм на диета , а в него има захар.

Аз вчера пих червен.

#989 Re: Здраве и спорт » Енергийните напитки вредят сериозно на здравето » 2012-05-13 13:05:02

Аз доста често пия енергийни напитки, но след като прочетох тая статия ще ги намаля !

#990 Re: Здраве и спорт » Няколко мита за женския цикъл » 2012-05-13 12:59:49

Голяма част от тийнейджърките не са особено осведомени относно менструацията. Те имат хиляди въпроси, но повечето от тях се притесняват да разговарят с майките си на тази тема. Най-много се вълнуват относно сексуалния живот по време на тези периоди и дали има възможност да забременеят, докато са неразположени. Вижте най-важните неща, свързани с менструацията:

Забременяване по време на цикъл

Трудно е жена да забременее, докато е в цикъл, но е възможно. Има реален шанс сперматозоид да стои и да чака някоя яйцеклетка почти седмица. Ако имате прекалено кратък или много дълъг цикъл, овулацията може да дойде по-скоро и дори по време на фазата на кървенето, което дава възможност на сперматозоидите да достигнат до яйцеклетката.

Хормоните се променят на 8 години

Това не е научно доказано. Всъщност хормоните се променят постоянно, защото се влияят от множество фактори и от фазата, в която се намират яйцеклетките ви. Хормоните се променят, защото количеството яйцеклетки намалява постоянно с възрастта.

Противопоказно за здравето е вземането на противозачатъчни без почивка

Всъщност това не е вярно. Ако имате редовен цикъл, не е проблем да го пропуснете веднъж. След като свърши опаковката ви с противозачатъчни, продължете следващата, като пропуснете 7-дневното прекъсване. Прогестеронът, който се съдържа в противозачатъчното, предотвратява растежа на лигавицата на матката и в организма не нараства маса, която трябва да бъде изхвърлена. Именно заради това няма да имате цикъл.

Жените, които живеят под един покрив, имат цикъл по едно и също време

Странно, но факт. Това се дължи на феромоните и химикалите, които дамите произвеждат. Телата на жените засичат и реагират на феромоните на други жени и това се отразява и на тяхната менструация.

Ако майка ви има тежък цикъл, то и вие ще имате

Това е възможно, но не е закон. Има някаква генетична връзка, но тя не е зависимост. По-скоро става въпрос за внушение и очакване, е мнението на д-р Къртис. Така че, ако растете, чувайки непрекъснато как майка ви се превива от болка и коментира колко неприятно се чувства по време на тези периоди в месеца, то вие можете сами да си внушите болка. „За някои жени цикълът може да бъде в действителност адски болезнен. Сякаш всеки месец минават през лаборатория. Ако имате този проблем, консултирайте се със специалист, за да ви изпише контрацептиви, които да намалят това неприятно усещане", съветва още Мичъл Къртис.

Мъжете също имат „предменструален" синдром?

Не, това не е вярно. Мъжете също имат своите хормонални промени, но те не се случват всеки месец, както при жените. „...техните хормони не струят непрестанно, докато не започнат да губят от тестостерона си като минат 60-те", казва професорът в областта на акушеро-гинекологията Мичъл Къртис от Медицинския университет в Тексас.

#991 Re: Здраве и спорт » Не ходете на солариум, ако искате да останете живи ! » 2012-05-13 12:58:03

Няма човек, който да не е чувал колко вредни са солариумите. Но хората живеят с мотива „Това на мен няма да ми се случи“. За съжаление, никой не е застрахован и човек трябва сам да се грижи за здравето си.

Ежегодно нараства броят на хората болни от рак на кожата.

България рядко е на първо място в положителните класации, но когато стане въпрос за нещо лошо, често сме първенци. По честота на злокачествения рак на кожата страната ни е на първо място, като води с цели 130 души. Изчисленията са средни стойности на 100 000 от жителите на България.

Здравната ни култура е на изключително ниско ниво. Малко са българите, които редовно си правят профилактични прегледи, а именно те са в състояние да ни спасят от сигурна смърт. През последните няколко години броят на болните от рак на кожата значително е нараснал.

От Българското дерматологично дружество са изумени от направената статистика и броят на заболелите. Според лекарите солариумът вече видимо показва своите последствия. Преди няколко години изкуственото придобиване на тен стана истински хит сред българите, особено сред тийнейджърите. Освен солариумите, виновник за развитието на болестта е и така обичаното слънце.

До началото на абитуриентските балове остават броени дни и почти всички тийнейджърки са ежедневно по солариумите и на плажа (ако времето позволява), за да придобият така мечтания тен. Ако наистина имате нужда да потъмнеете, за да изглеждате по-добре на бала си, предварително се консултирайте с дерматолог, за да не съжалявате след някоя друга година, че сте болни заради една нощ, макар и абитуриентската ви нощ.

Ако ракът на кожата бъде открит на време, има реален шанс да бъде излекуван. За съжаление, най-бързите и опасни разсейки са именно при него.

#992 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 12:54:17

Горе-долу бивам. laugh ти ?

Ме 2 laugh

Чудя се сега дали да изляза.. или първо да се изкъпя и тогава да изляза think

#993 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 12:52:46

Алекс, кво правишш hug Сори за закъснението. laugh

Нервя се, ти ? hug

И аз се нервя и чатя. laugh Как си?

Горе-долу бивам. laugh ти ?

#994 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 12:47:47

Здравейте. sun

Вес hug  hug

Алекс, кво правишш hug Сори за закъснението. laugh

Нервя се, ти ? hug

#995 Re: Здраве и спорт » Енергийните напитки вредят сериозно на здравето » 2012-05-13 12:47:10

Консумацията на енергийни и спортни напитки има вреден ефект върху денталното здраве, предупреждават експерти.

Честата употреба води до необратимо увреждане на зъбите, тъй като високите нива на киселинност в напитките причиняват ерозия на зъбния емайл.

Все повече млади хора консумират този вид напитки. Според статистиката 30 до 50% от американските тийнейджъри пият енергийни напитки, над 60% пият най-малко една спортна напитка на ден.

Младежите консумират тези напитки, предимно за да подобрят спортните си резултати и нивата на енергия. Смятат и че те са „по-полезни“ за тях, отколкото напитки като кока-кола, обяснява водещият автор д-р Поонам Джейн от университета в Южен Илинойс. Но повечето от тези хора са шокирани, когато научат какво въздействие имат напитките върху зъбите, допълва експертът.

Учените изследват нивата на киселинност в 13 спортни и 9 енергийни напитки. Установява се, че нивата варират между различните видове напитки от една и съща марка.

За да анализира ефекта на киселинността в продуктите върху денталното здраве, учените „потапят“ проби от човешки зъбен емайл в изследваните напитки за 15 минути, след това ги поставят и в изкуствена слюнка в продължение на 2 часа. Този цикъл се повтаря четири пъти на ден в продължение на пет дни.

Само 5 дни след експеримента вече се забелязва увреждане на емайла. Резултатите от изследванията показват и че енергийните напитки са два пъти по-вредни за зъбите, отколкото спортните.

Щетите, нанесени на зъбния емайл, са необратими, а без защитата на емайла, зъбите стават свръхчувствителни, склонни към гниене и образуване на дупки.

По тази причина експертите препоръчват ограничаване на консумацията на спортни и енергийни напитки. Съветват и дъвчене на дъвка или изплакване на устата с вода след пиенето на този вид напитки.

Освен това хората трябва да изчакат поне час, за да си измият зъбите с четка след консумация на спортни и енергийни напитки. В противен случай, киселината, която се съдържа в тях, може да се разпространи върху повърхностите на зъбите, което увеличава ерозионното действие, уточняват учените.

Изследваните енергийни напитки в проучването са: Red Bull; 5-Hour Energy; MDX; Full Throttle Fury; Rip It; Red Bull Sugar Free; Monster Assault; Von Dutch; Rockstar.

#996 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 12:43:15

Хуахах, какви са смешки само rofl  rofl

Много хубав аватар имаш/

Мерси и аз много си го харесвам. sun  laugh  heart

#997 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 12:39:47

Хуахах, какви са смешки само rofl  rofl

#998 Re: Друго » Най-странните будилници на света » 2012-05-13 12:28:47

Според специалисти за приятно събуждане трябва да използвате любимото си радио. Ако то свири в продължение на двадесет минути приятна музика, организмът ще премине от състояние на сън в сладка дрямка и след това безболезнено ще се събуди.

Японците са изобретили будилник, който разпръсква аромата на определено цвете, когато трябва да ставате. Засилващият се аромат буди по-рязко и от най-силната аларма.

Леонардо да Винчи изобретил будилник, който търкал краката на спящия, за да го събуди.

Австралийски учени са разработили устройство, което буди заспалите шофьори. Ако то забележи, че човек се отпуска, то подава звуков сигнал и отваря рязко прозореца за приток на чист въздух.

Един от най-функционалните будилници е сфера, която се закача над главата. Колкото повече звъни, толкова по-високо към тавана се издига. И така дотогава, докато човек не стане от леглото, за да го свали и да го изключи.

Много ефективен е военният будилник. Той издава звуци на военни команди. Много хора споделят, че изпитват истински ужас и не могат да си помислят да продължат да се излежават.

Най-ужасният будилник се нарича Клоки. Когато трябва да ви събуди, той пада на пода и се скрива някъде, но продължава да звъни. Всеки ден той пада на едно и също място, но се крие на различни.

Чилийски студенти са изобретили възглавница за събуждане на хора, които имат проблеми със слуха. Тя леко вибрира и тресе главата на спящия, като постоянно се надува и спада.

Според специалистите сигналът на будилника трябва да е приятен. Резките звуци при събуждане предизвикват стрес в организма.

#1000 Re: Архив » Който постне последен печели .. » 2012-05-13 12:10:16

Деня ми тотално се прецака.

?

Не ми се говори..

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook