#51 Re: Лично творчество » Драма,лъжи,интриги.Наздраве за тийнейджърските години. » 2012-03-08 18:36:04
няма ли да има некст
#52 Re: Лично творчество » Необикновен живот. » 2012-03-07 12:54:58
добро е : ) некст
#53 Re: Лично творчество » Драма,лъжи,интриги.Наздраве за тийнейджърските години. » 2012-03-02 14:31:15
прочетох я наведнъж .. супер е
некстт < 3
#54 Re: Лично творчество » He's supernatural. » 2012-03-01 21:29:06
ааа некст
#55 Re: Лично творчество » He's supernatural. » 2012-02-19 20:55:15
като каза ''-готови ли сте момчета ?'', помислих, че ще си махнат кърпите ..
#56 Re: Лично творчество » Just kidding, bitch » 2012-02-19 20:51:39
Хареса ми.
#57 Re: Лично творчество » Сърцето ми е с него. » 2012-02-15 15:43:58
страхотно е
#58 Re: Лично творчество » С любов към музиката и .. към него » 2012-02-15 15:33:49
спирам историята.няма интерес. : )
#59 Re: Лично творчество » С любов към музиката и .. към него » 2012-02-11 23:02:44
Ето и третата част.Ако няма интерес, ще я спра. : ))
III част
Почти след половин час шофиране стигнах пред нас.Къщата ни не бе много голяма, защото не бяхме от най - заможните семейства.Все пак живеехме добре.Не можех да се оплача.
Влязох вътре и след като оставих багажа си започнах да разтребвам, защото моите момичета скоро щяха да дойдат.Точно когато привърших те дойдоха.Бяха взели филми, пуканки и сладки неща.Общо взето си прекарахме супер.Сутринта ни събуди телефона на Ема.
- Трябва да тръгвам, момичета - каза тя още сънена. - днес брат ми има рожден ден и трябва да му избера подарък.
- Идваме с теб ! - извикаха Мия и Андреа. - Хайде, Тери, оправи се и тръгвай с нас.
- Не мога момичета.Ще разчистя тук и ще се подготвя за партито довечера.Нали знаете, че може да дойдете с мен.Не можете да ме оставите там сама .. - казах аз и погледнах невинно.Те се спогледаха и се съгласиха.
-21:00 часа в нас . И да сте точни !! - виках на вратата, докато ги изпращах. Тази вечер беше партито за края на предаването.Всъщност, беше нещо като парти в моя чест.Не ми се ходеше много,защото не обичах просторни шумни места, с висока музика и много пияни хора, но това нямаше как да го пропусна.
Седнах на дивана и звъннах на Джед.
-Ало, здравей бъдеща звезда . - каза той и се засмя закачливо.
-Здравей, хубавецо.Как си ?
-Добре, преди малко станах.Какви са ти плановете за днес ?
-Всъщност, довечера е партито.Ще се приготвям за него. - замислих се аз.Какво щях да облека, как щеше да е косата ми.. Нямах никаква идея.
-Окей.Да си изкараш хубаво и внимавай. - каза той леко притеснен - Все пак ти си звездата и всички погледи ще са насочени към теб.
- Да не би да долавям ревност ? - засмях се.
- Не,не,не .. е добре , може би малко.Имам доверие в теб, но не и във феновете ти .
Интересен разговор проведохме.Накара ме да се замисля.Дали наистина имах такива фенове.Дали наистина той имаше причина да се съмнява.
Тези мисли не ми допадаха.Трябваше да се отърва от тях.Взех дистанционното и пуснах силно музика.След това застанах пред гардероба и започнах да търся какво ще облека.
#60 Re: Лично творчество » С любов към музиката и .. към него » 2012-02-11 15:23:33
ето и втората част. Давайте мнения ![]()
II част
-Джед !! - изкрещях аз и се хвърлих на врата му.Той ме прегърна силно и ме поздрави за победата.Да, Джед беше приятелят ми.Той беше висок,слаб,с черна коса и тъмни очи. Бяхме заедно от 11 месеца.Много го обичах.
-От цялата суматоха преди малко, не можах да се добера до теб, за да те поздравя - намуси се той. - Но сега съм тук и сме само двамата.. - каза той и ме погледна дяволито, след което започна да ме гъделичка.
- Не ! Сприи !! - смеех се високо аз.
След като спря той ме погледна с големите си очи и се усмихна.Обожавам тези очи.Всеки път потъвах в тях..
- Обичам те, завинаги . - казах аз.Това беше нещо като наша фраза.Винаги, когато си казвахме обичам те, то беше придружено от 'завинаги'.Е, може да е малко лигаво, знам, но аз обичах да го чувам.
- Обичам те, завинаги ! - повтори той. - А сега трябва да тръгвам.
Изпратих го до вратата и започнах да събирам нещата си.Когато приключих се погледнах в огледалото, за да оправя косата си.Цвета и е светло - кестеняв, дълга е и небрежно спускаща се надолу.Очите ми са светло кафяви и съм средно висока. Оправих няколко стърчащи кичура и бях напълно готова да тръгвам. Взех чантите и огромния букет,загасих осветлението,излязох и се опитах да заключа.Имах багаж, тежащ може би 2 пъти колкото мен, но все пак успях.Слязох с асансьора и се запътих към рецепцията.По пътя до там имах чувството, че всички ме зяпат.Мислех, че е заради букета.
Оставих ключа на рецепционистката,която също ме гледаше странно и тъкмо мислех да я попитам какво по - точно гледат всички в мен, когато тя ме поздрави за победата.Е, аз всъщност явно още не я осъзнавах . Благодарих и и излязох.
Когато се качих в колата си погледах телефона.Имах 3 неприети повиквания.
-Естествено- измрънках си аз - кой друг, ако не Мия, Ема и Андреа.Те бяха най - добрите ми приятелки. С Мия изглеждахме почти еднакво и имахме еднакъв вкус за почти всичко. Ема и Андреа имаха кафяви дълги коси , зелени очи и хубави тела . Звъннах им и се разбрахме след около час да дойдат в нас. Нашите не бяха в къщи и те щяха да останат с преспиване.Градът в който живеехме не беше много голям,но беше близо до Лос Анджелис и често идвахме тук. Часът вече беше 23:40 . Потеглих. Улиците бяха сравнително спокойни, така че до половин час щях да се прибера.
#61 Re: Лично творчество » С любов към музиката и .. към него » 2012-02-11 13:40:18
Здравейте хора : )) На скоро ми хрумна една идея за история и реших да я споделя с вас.И аз да не остана по - назад .. хах ;д Извинявам се предварително ако има грешки и държа да кажа, че пиша нещо подобно за пръв път и има вероятност да не се хареса. ;д Е, ще се радвам да си дадете мнението или критиката, за да преценя дали въобще да продължавам : )
I част
-Ии..победителя в тазгодишното издание на шоуто за музикални таланти е .... - всички в залата бяха затихнали и чакаха името.
-боже ще откача от вълнение - мислех аз .След всички тези емоции и страхотни /е, и не чак толкова/ моменти, всичко приключваше.
-..Тери Файвърс.
О, боже, та това бях аз.Не можех да повярвам.Усетих как няколко сълзи се стичат по лицето ми.Бях убедена,че сънувам.След секунди тълпа от хора се изсипаха върху мен с прегръдки,целувки,поздрави..Цялата публика аплодираше.Когато се успокоиха водещият - Тод ми поднесе наградата.Тя беше договор с известна компания и издаване на собствен албум.
След като финалният концерт приключи аз тръгнах към хотела, за да си събера нещата.Тогава телефона ми звънна.
-Ало.
-Здравей,мила моя.Честито ! Толкова сме горди с теб.Звъня ти от половин час и чак сега успях да се свържа. - беше мама.С татко бяха извън града на гости при роднини. Не присъстваха на концерта, но аз знаех че ме подкрепят.Освен това приятелите ми бяха неотлъчно до мен.Също и друг, много важен за мен човек.Както и да е, за тях по - късно. След като се изредиха всички по телефона, за да ме поздравят аз затворих.Вече бях пред хотела.
Качих се в стаята ми и легнах на огромното легло.Чувствах се толкова уморена, че исках да заспя.Е, не можех от вълнение . Все още преосмислях какво точно се случи тази вечер.Като затворех очи за секунда виждах само Тод, изричащ името ми : Тери Файвърс, Тери Файвърс .. отново и отново . В миг отворих очи и забелязах, че някой наистина ме вика отвън. Станах и отворих вратата. Останах изумена от гледката. Всъщност не се виждаше никой, защото цялата врата беше заета от огромен букет разноцветни рози.
-Още една изненада тази вечер - усмихнах се аз - и мисля, че знам кой точно стои зад тази цветна градина - просто не знаех как да я опиша .
#62 Re: Лично творчество » He's supernatural. » 2012-02-11 12:45:07
Некст
![]()
![]()
#63 Re: Лично творчество » Някогашната аз || ВТОРИ СЕЗОН || Част 5 » 2012-02-11 12:27:32
неекст : ))
#64 Re: Лично творчество » Някогашната аз || ВТОРИ СЕЗОН || Част 5 » 2012-02-10 21:09:34
да, аз също прочетох всичко на веднъж и определено много ми хареса уникално е !!
#65 Re: Лично творчество » He's supernatural. » 2012-02-10 13:04:59
хайде по - скороо ;x < 33
#66 Re: Архив » кецове или обувки ? » 2012-02-08 12:23:42
1о2 !
#67 Re: Архив » кецове или обувки ? » 2012-02-07 19:49:59
1о3 (exclaim)
#68 Re: Лично творчество » He's supernatural. » 2012-02-07 19:48:08
още !!
#69 Re: Лично творчество » От тъмната страна. » 2012-02-07 19:31:35
Страхотно е, наистина ! ![]()
Некст
#70 Re: Лично творчество » Тя и Той » 2012-02-02 16:12:11
На мен също много ми хареса. ^^
+ 1 < 33
#71 Re: Лично творчество » He's supernatural. » 2012-02-01 20:40:07
ощее <3
#72 Re: Кош » Песен » 2012-01-30 12:07:30
можеш ли да намериш рекламата в интернет
ами не, но си намерих песента ;д мерси все пак : )
#73 Re: Кош » Песен » 2012-01-30 09:12:42
значи ако някой от вас гледа Disney може да ми помогне ;д
въртят една реклама на Disney Junior и има една песен която е фон ;д звучи ми малко като Бруно Марс но не мога да я намеря ;д пее се нещо call on me 'cause I can call you back
helpp ;д
#74 Re: Лично творчество » Photos by Nadeto » 2012-01-27 21:43:24
четвъртата е най-хубава
#75 Re: Лично творчество » My Photography » 2012-01-15 14:36:54
най - много ми харесаха първата и последната : )