#251 2011-06-08 20:04:21

chuki_95i
Member
Registered: 2010-12-24
Posts: 11

Re: Въпроси любов - Съвети.

Оф май е време и аз да си излея душата.  sad  Много ми е гадно хора честно Ви казвам. Има едно момче, което супер много си го харесвам, но той се държи с мен като пълен идиот. Той е приятел на братовчед ми, които е доста по голям на години от мен ама на акъл сме еднакви. ахаха ! И така време е да започна историята си :
   С това момче може да се каже, че сме съседи живеем на по-малко от минута път и го познавам от както се помня. Обаче напоследък нещата започнаха да стават различни. Започнахме да се засичаме по компании аз често излизам с батко си а момчето за което ви говоря му е приятел. С всеки изминал ден аз усещах как все повече и повече започвам да го харесвам. Както той така и околните също го видяха.. Гадното обаче беше, че започнаха всички да се ебават с нас това си е най-правилната дума правиха си ебавка .. Той супер много се изнервяше от този факт и за да се направи на голям ''жребец'' пред приятелите си започна да се държи отвратително с мен. В последствие разбирах, че многократно е имало коментари зад гърба ми на които братовчед ми е бил свидетел.Естествено батко няма да устави някакви мухляри да говорят простащини по мой адрес.(Както и да е това са подробности).. Имаше фестивал на театри в моя град .. и на закриването аз отидох при него и най-добрият му приятел просто останах сама а не ми се прибираше в къщи. Седяхме си, лафче имаше докато отново той не започна да се държи като пълен кретен. Да уточня (Аз не съм слабичка, но не съм и някакво прасе.. Лицето ми е много хубаво не искам да звучи надуто... Просто аз съм едра висока съм и самите кокали са ми широки ) .. И така да продължа на излизане от салона на читалището той ми вика ''Седни седни, че място за двама заемаш'' - Не ми пука, че ми е казал точно това, а че точно момчето което обичам ми го каза. После идва извинява ми се ... не знам си какво .. джиджи -биджи..така и не може да хване тънката страна на нещата.... След като разбра братовчед ми много се ядоса май му е казал нещо за мен.. От онзи ден на татък просто аз не се интересувам от него .. не го търся даже не го поглеждам... Миналия петък бяхме на клуб с братовчеда и се наложи да седнем на неговата маса тъй като имахме общи приятели... През цялото време искаше да ме дразни, като се зарибяваше с някаква леля на 32г. грозна, дебела.. матурица ... angry много се ядосах мамка му! Тая кучка не му обърна никакво внимание и той почна да се занимава с мен... Аз го отрязах като му казах, че съм заета и отидох при едно друго момче.. След 5мин. той изчисти от клуба.. от тогава нито съм го виждала.. нито съм говорила с него.. Не знам какво да правя... Не искам да му се моля.. искам той да ме потърси, но не знам как да постъпя какво да направя, за да изпълня целта си. Искам да го нараня така както той мен ме нарани.. дайте някакъв съвет ако ВИЕ МОМИЧЕТА сте на мое място как бихте постъпили... ???  speechless  speechless   




Моля не искам тъпи коментари от рода... много си просто или  подобни.. Ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарна !  bow  kiss

Offline

#252 2011-06-09 14:21:12

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Въпроси любов - Съвети.

Явно той е едно..хм.. говедо! Добре си направила. Ако бях на твое място, бих му ударила няколко шамара, но това , ако бях аз. Добре е ,че си го отрязала. Моят съвет е да не се занимаваш с него! sun  sun


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#253 2011-06-09 20:24:51

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Въпроси любов - Съвети.

И аз съм на мнението на sofarawayX. .. по - добре го остави .. и не се заминавай с него .. та нали има една поговорка "Бог забравя , но не забравя" laugh .. всичко се връща рано или късно ... wink


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#254 2011-06-10 13:53:18

chuki_95i
Member
Registered: 2010-12-24
Posts: 11

Re: Въпроси любов - Съвети.

Да прави сте.. Благодаря Ви много  kiss

Offline

#255 2011-06-10 14:53:24

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди време съм харесвала ужасно много едно момче.Не знам дали бях влябено обаче чувството беше lipssealed! .. страхотно !Обаче той е такъв човек дето се зарибява поне с 20 момичета едно времено .. На мен ми казваше че уж ме е обичал ... И постояно ми го казваше ... И ний се скарахме с него .. тръгна с едно момиче на пук .. е скъсаха пак се върна при мен .. Ние сме от едно училище в междучасията постояно ме гледа не си мърда погледа от мен ... И сега пак се скарахме защото преди за мен и казал ча съм лапе и ми е теглил майната ... и аз като го научих му казах че не искам да сме заедно и че не му вярвам че ме е обичал и т.н.Казах,че вече ме няма пожелах му успех.И той ми вика Кога ще разбереш че те харесвам кога ще вярваш само на мен и от там пак ми каза лапе ... и аз преди туй съм казала също че не искам да страдам и тогава ми каза следното : Ами ако не искам да страдаш пак,ами ако съм разбрал че ти си точното момиче за мен". И сега сме скарани о то по много груб начин.казах му ,че сме само познати.И ся във фейсбук на свойта си стена пише .. "Тъпи лапита с вас няма да се занимавам. " - "Няма да те гледам повече". Обаче продължава да го прави постояно ме гледа и то зллобно и продължава да с е занимава с мен а казва,че няма да го прави lipssealed Туй е ужасно чувствам се мого тъпо .. А от една срана ми е добре защото не старадм повече. Дайте ми някакви идеи .. Супер съм объркана lipssealed

Хвани си някой и му докажи,че можеш без него.Ще видиш как после ще тича след теб.Сега се отнася така,защото вижда че си безащитна и няма никой до тебе.Затова му докажи,че е обратното и какъв е той за да те нарича ``Лапе`` ... я му бий Х-а  |-(  hug

Offline

#256 2011-06-10 19:18:21

xx_Mimi_xx
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-11-21
Posts: 10,445

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди време съм харесвала ужасно много едно момче.Не знам дали бях влябено обаче чувството беше lipssealed! .. страхотно !Обаче той е такъв човек дето се зарибява поне с 20 момичета едно времено .. На мен ми казваше че уж ме е обичал ... И постояно ми го казваше ... И ний се скарахме с него .. тръгна с едно момиче на пук .. е скъсаха пак се върна при мен .. Ние сме от едно училище в междучасията постояно ме гледа не си мърда погледа от мен ... И сега пак се скарахме защото преди за мен и казал ча съм лапе и ми е теглил майната ... и аз като го научих му казах че не искам да сме заедно и че не му вярвам че ме е обичал и т.н.Казах,че вече ме няма пожелах му успех.И той ми вика Кога ще разбереш че те харесвам кога ще вярваш само на мен и от там пак ми каза лапе ... и аз преди туй съм казала също че не искам да страдам и тогава ми каза следното : Ами ако не искам да страдаш пак,ами ако съм разбрал че ти си точното момиче за мен". И сега сме скарани о то по много груб начин.казах му ,че сме само познати.И ся във фейсбук на свойта си стена пише .. "Тъпи лапита с вас няма да се занимавам. " - "Няма да те гледам повече". Обаче продължава да го прави постояно ме гледа и то зллобно и продължава да с е занимава с мен а казва,че няма да го прави lipssealed Туй е ужасно чувствам се мого тъпо .. А от една срана ми е добре защото не старадм повече. Дайте ми някакви идеи .. Супер съм объркана lipssealed

Хвани си някой и му докажи,че можеш без него.Ще видиш как после ще тича след теб.Сега се отнася така,защото вижда че си безащитна и няма никой до тебе.Затова му докажи,че е обратното и какъв е той за да те нарича ``Лапе`` ... я му бий Х-а  |-(  hug

Точно! smile


[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/124/2/b/birds_png_by_nonueditions-d642eig.png[/img]

Offline

#257 2011-06-11 11:22:41

SeSiTy1
Member
Registered: 2011-02-19
Posts: 51

Re: Въпроси любов - Съвети.

[b] Хора малко гадно се получи, но ще ви разкажа. Момчето, за което става въпрос на 16 стр ''Мдаа''  Ме заговори. Почна да ме разпитва дали го харесвам и дали искам да станем гаджета. Аз най-гадно го отрязах казвайки му, че не ми допада и че немога да кажа същото за него. Два дена след тази случка той си хвана гадже. Сега сигурно ще си кажете че мен това не ме грее. Но не е така! Попринцип не би ми пукало, но нещо в мен все още гори за него... Обаче смешното е, че когато не съм там той върви пред нея не се държат за ръка- НИЩО. Но когато минавам той започва да я целува и прегръща, а после когато отмина спира. Не знам как онова момиче не подозира нищо. Явно е малоумна... Кажете ми какво да направя? Аз съм измислила план. На 15юни ще се издокарам понеже сега завършвам и само ако ми каже нещо или направи простооо... ще му разкажа играта. Нямам търпение да получи едно хубаво отрязване за последен път.

Ако не разбрахте за кво става въпрос погледнете на стр. 16 ''Мдаа'' Там пише всичко от мен. Благодаря ви!

Offline

#258 2011-06-11 11:53:00

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хора малко гадно се получи, но ще ви разкажа. Момчето, за което става въпрос на 16 стр ''Мдаа''  Ме заговори. Почна да ме разпитва дали го харесвам и дали искам да станем гаджета. Аз най-гадно го отрязах казвайки му, че не ми допада и че немога да кажа същото за него. Два дена след тази случка той си хвана гадже. Сега сигурно ще си кажете че мен това не ме грее. Но не е така! Попринцип не би ми пукало, но нещо в мен все още гори за него... Обаче смешното е, че когато не съм там той върви пред нея не се държат за ръка- НИЩО. Но когато минавам той започва да я целува и прегръща, а после когато отмина спира. Не знам как онова момиче не подозира нищо. Явно е малоумна... Кажете ми какво да направя? Аз съм измислила план. На 15юни ще се издокарам понеже сега завършвам и само ако ми каже нещо или направи простооо... ще му разкажа играта. Нямам търпение да получи едно хубаво отрязване за последен път.

Ако не разбрахте за кво става въпрос погледнете на стр. 16 ''Мдаа'' Там пише всичко от мен. Благодаря ви!

[b] Не разбирам каква е целта ти.


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#259 2011-06-11 13:11:39

denity.xx
Member
Registered: 2010-10-17
Posts: 16

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравей те на всички  smile ..Объркана съм и не знам какво да правя ..Имам гадже и ходим 4-5 месеца но той  след няколко дни заминава при майка си в Германия за два месеца .. Страхувам се да не ме забрави колкото  и да отрича много ми е тежко .. Някакви си съвети ?!  worried


`` I love my friends .:!:. < 33 ;

Offline

#260 2011-06-11 13:55:36

rosi15
I want to be your obsession
From: Somewhere only we know <3
Registered: 2009-12-15
Posts: 8,011

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ако истински те обича, няма да те забрави.Четири - пет месеца не са никак малко!Моя съвет - потдържайте връзка!Говорете си по телефона колкото се може по-често, по скайп например..Разказвайте си интересни случки, казвай му, че го обичаш и нямаш търпение да се върне да си го гушнеш!Дай му причини да си мисли за теб! ^^


[img]http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0k08sFdaX1qj73e2o1_500.gif[/img]

Offline

#261 2011-06-11 14:20:30

Sim0na
Member
Registered: 2009-06-26
Posts: 154

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте smile Вече не знам какво да правя.. така.. Преди 2 месеца се запознах с едно момче и адски много го харесах, но той беше гадже на една приятелка. Адски мн се дразнех, че е с нея , но нямаше какво да направя. Като излизахме заедно [т.е в една компания] започнах да забелязвам,че той ме гледа по различен начин, имах усещането,че и той ме харесва. И така пишехме си с него, често му  споделях както и той на мен. По този начин аз започнах все по-силно и по-силно да го харесвам. Една вечер  не можах да издържах и му признах всичко [въпреки, че той си имаше гадже]. Казах му, че го харесвам, че когато го видя забравям къде се намирам и т.н.А той ми каза, че мисли да къса с приятелката ми, защото е разбрал че няма  да излезе нищо от тяхната връзка. Аз се зарадвах и не помислих как щеше да се чувства приятелката ми след всичко това. На следващия ден ми каза, че са скъсали. След още около 2 дни той поиска да ходим,но аз се чувствах супер гадно заради пр. ми и му отказах. Казах му, че ни трябва малко време за да разберем дали да започваме  връзка. Той се съгласи. И така  продължавахме да си пишем постоянно. Докато не му казах, че искам да изляза с него каквото и да ми струва.. колкото и да ми е гадно..бих дала всичко за да се видя с него насаме. Той се съгласи и си уговорихме среща. Излизахме 2 поредни вечери ии колкото бях щастлива,че съм с него и че ми е хубаво, толкова ми беше гадно и за пр. ми  lipssealed Това ни беше и последното излизане...Защото по скайп му казах, че ако си мисли че шш с мен само за едното е** греши.. той  каза че съм далеч и че ми е сърдит..тва беше 12.04.. и от тогава насам не си пишем, си говорим камоли  пък да се поздравим, като се видим... Това ме убива.. lipssealed Страшно много се влюбих в този човек.. аа и оня ден му пратих това > Не можеш дълго да се сърдиш на някого, който те кара да се усмихваш. И ме попита какво искам да кажа с това..но аз не му отговорих.
Та въпросът ми е дали този човек все някога ще спре да ми се сърди и как да му кажа, че не мога без него..:)
П.С. аз съм на 15, а той на 21. Някакви съвети..??  worried Благодаря предварително smile:)


Красивата жена можеш да я замениш с още по-красива. Любимата - с никоя.

Offline

#262 2011-06-12 07:57:12

denity.xx
Member
Registered: 2010-10-17
Posts: 16

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ако истински те обича, няма да те забрави.Четири - пет месеца не са никак малко!Моя съвет - потдържайте връзка!Говорете си по телефона колкото се може по-често, по скайп например..Разказвайте си интересни случки, казвай му, че го обичаш и нямаш търпение да се върне да си го гушнеш!Дай му причини да си мисли за теб! ^^


Благодаря ти bow !! Много си мила smile


`` I love my friends .:!:. < 33 ;

Offline

#263 2011-06-12 08:00:45

SeSiTy1
Member
Registered: 2011-02-19
Posts: 51

Re: Въпроси любов - Съвети.

НЯМА цел просто ми кажете кво да направя

Offline

#264 2011-06-12 18:32:52

chuki_95i
Member
Registered: 2010-12-24
Posts: 11

Re: Въпроси любов - Съвети.

[b] Хора малко гадно се получи, но ще ви разкажа. Момчето, за което става въпрос на 16 стр ''Мдаа''  Ме заговори. Почна да ме разпитва дали го харесвам и дали искам да станем гаджета. Аз най-гадно го отрязах казвайки му, че не ми допада и че немога да кажа същото за него. Два дена след тази случка той си хвана гадже. Сега сигурно ще си кажете че мен това не ме грее. Но не е така! Попринцип не би ми пукало, но нещо в мен все още гори за него... Обаче смешното е, че когато не съм там той върви пред нея не се държат за ръка- НИЩО. Но когато минавам той започва да я целува и прегръща, а после когато отмина спира. Не знам как онова момиче не подозира нищо. Явно е малоумна... Кажете ми какво да направя? Аз съм измислила план. На 15юни ще се издокарам понеже сега завършвам и само ако ми каже нещо или направи простооо... ще му разкажа играта. Нямам търпение да получи едно хубаво отрязване за последен път.

Ако не разбрахте за кво става въпрос погледнете на стр. 16 ''Мдаа'' Там пише всичко от мен. Благодаря ви!

Hahahaha tochno taka sipni mu stabilno na idiota laugh

Offline

#265 2011-06-18 06:43:47

m0nika7aaa
Member
Registered: 2011-02-09
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хора здравеите моя проблем  е малко тъп но все пак може да ми помогнете  :p  :p
Миналото лято излизах с едно момче. Попринцип то  е от София и си  идва всички ваканции така де  всичко беше супер. Пропуснах да кажа, че и по предното лято  излизахме. И същинската част това лято пак  ми предложи и аз много много искам да трагнем дори вече чувствата са ми толкова силни че може да се каже че го обичам heart  heart  heart Единственото което ме спира е че сам забравила да се целувам с езиккк  lipssealed  :p И ще е много тъпоо щото тойй ми беше казал, че се целувам супер laugh  :p  акоо приема мога да се изложа адскии doh
Мерси предварително!!![/i]

Offline

#266 2011-06-18 08:03:17

z0richka
Member
Registered: 2009-11-14
Posts: 1,122

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хора здравеите моя проблем  е малко тъп но все пак може да ми помогнете  :p  :p
Миналото лято излизах с едно момче. Попринцип то  е от София и си  идва всички ваканции така де  всичко беше супер. Пропуснах да кажа, че и по предното лято  излизахме. И същинската част това лято пак  ми предложи и аз много много искам да трагнем дори вече чувствата са ми толкова силни че може да се каже че го обичам heart  heart  heart Единственото което ме спира е че сам забравила да се целувам с езиккк  lipssealed  :p И ще е много тъпоо щото тойй ми беше казал, че се целувам супер laugh  :p  акоо приема мога да се изложа адскии doh
Мерси предварително!!![/i]

Според мен трябва да приемеш. Целувката ще дойде от само себе си, няма за какво да се тревожиш. smile


Life si full of Fake people, so Trust no one but yourself.

Offline

#267 2011-06-18 12:13:42

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хора здравеите моя проблем  е малко тъп но все пак може да ми помогнете  :p  :p
Миналото лято излизах с едно момче. Попринцип то  е от София и си  идва всички ваканции така де  всичко беше супер. Пропуснах да кажа, че и по предното лято  излизахме. И същинската част това лято пак  ми предложи и аз много много искам да трагнем дори вече чувствата са ми толкова силни че може да се каже че го обичам heart  heart  heart Единственото което ме спира е че сам забравила да се целувам с езиккк  lipssealed  :p И ще е много тъпоо щото тойй ми беше казал, че се целувам супер laugh  :p  акоо приема мога да се изложа адскии doh
Мерси предварително!!![/i]

Според мен трябва да приемеш. Целувката ще дойде от само себе си, няма за какво да се тревожиш. smile

На същото мнение съм!

Offline

#268 2011-06-18 13:49:35

rosi15
I want to be your obsession
From: Somewhere only we know <3
Registered: 2009-12-15
Posts: 8,011

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хора здравеите моя проблем  е малко тъп но все пак може да ми помогнете  :p  :p
Миналото лято излизах с едно момче. Попринцип то  е от София и си  идва всички ваканции така де  всичко беше супер. Пропуснах да кажа, че и по предното лято  излизахме. И същинската част това лято пак  ми предложи и аз много много искам да трагнем дори вече чувствата са ми толкова силни че може да се каже че го обичам heart  heart  heart Единственото което ме спира е че сам забравила да се целувам с езиккк  lipssealed  :p И ще е много тъпоо щото тойй ми беше казал, че се целувам супер laugh  :p  акоо приема мога да се изложа адскии doh
Мерси предварително!!![/i]

Шегуваш ли се?Просто се отдай на 'течението'. Не виждам нищо трудно. laugh


[img]http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0k08sFdaX1qj73e2o1_500.gif[/img]

Offline

#269 2011-06-20 18:34:50

PiinkAngel
Member
From: Sf
Registered: 2010-11-23
Posts: 545

Re: Въпроси любов - Съвети.

Случвало ли ви се е да не знаете какво изпитвате към момче? Просто вече наистина не знам какво чувствам към едно момче. Познаваме се от много време, но чак тази година се сближихме много. Винаги като излизаме някъде само с него се занимавам (обикновенно излизаме с компанията)и просто времето прекарано с него е много хубаво. Проблемът е, че почти винаги закачките не са само приятелски и със сигурност от страни не изглежда все едно сме само приятели. Знам че нито той, нито аз имаме някакви чувства един към друг, но защо така се получава?


Красиво коте търси дом!
http://forum.zoomania.org/viewtopic.php?f=224&t=15145

Offline

#270 2011-06-21 11:36:51

rosi15
I want to be your obsession
From: Somewhere only we know <3
Registered: 2009-12-15
Posts: 8,011

Re: Въпроси любов - Съвети.

Случвало ли ви се е да не знаете какво изпитвате към момче? Просто вече наистина не знам какво чувствам към едно момче. Познаваме се от много време, но чак тази година се сближихме много. Винаги като излизаме някъде само с него се занимавам (обикновенно излизаме с компанията)и просто времето прекарано с него е много хубаво. Проблемът е, че почти винаги закачките не са само приятелски и със сигурност от страни не изглежда все едно сме само приятели. Знам че нито той, нито аз имаме някакви чувства един към друг, но защо така се получава?

Може би просто не го харесваш истински, имам предвит нямате никакви чувства освен приятелски.Останете си близки, може и нещо да стане, кой знае!?


[img]http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0k08sFdaX1qj73e2o1_500.gif[/img]

Offline

#271 2011-06-21 13:54:40

sweety_one
Member
From: in```{spring} worldd ;p :)))
Registered: 2010-08-22
Posts: 931

Re: Въпроси любов - Съвети.

Случвало ли ви се е да не знаете какво изпитвате към момче? Просто вече наистина не знам какво чувствам към едно момче. Познаваме се от много време, но чак тази година се сближихме много. Винаги като излизаме някъде само с него се занимавам (обикновенно излизаме с компанията)и просто времето прекарано с него е много хубаво. Проблемът е, че почти винаги закачките не са само приятелски и със сигурност от страни не изглежда все едно сме само приятели. Знам че нито той, нито аз имаме някакви чувства един към друг, но защо така се получава?

Може би просто не го харесваш истински, имам предвит нямате никакви чувства освен приятелски.Останете си близки, може и нещо да стане, кой знае!?


тя казва че не е наясно, но смята че не го харесва...нещо не си я разбрала. А моето мнение е следното, мисля че не си сигурна в чувствата си, които не са само приятелски, но не искаш да си го признаеш дори и пред себе си...така се случва понякога, а относно него, най вероятно и той е така, ще видиш как ще се развият нещата след време wink sun  sun  sun но и в двата случая не губиш нищо, даже печелиш   smile


LOVE YOU



My page^^
MY FACEBOOK sun
summer 2014

Offline

#272 2011-06-24 20:54:11

rockbaby
Member
Registered: 2010-08-29
Posts: 14

Re: Въпроси любов - Съвети.

znachii.. xareswam edn0 m0mche k0et0 weche x0di s men dwa putii ..  smile kazax mu che 0shte g0 xareswam .. a t0ii mi kaza che ee x0diil s menn na baziik ..  sad  sad nezznam kw0 da prawq ??  speechless t0ii p0sst0qn0 mii 0barwa gurdiite .. daje edin putt kat00 qdeeshe semkii si gii xwurlqshe w pazwata mi n0 kakt0 ii da ee  laugh .. t0i flirtywa s men .. n0 me e straxx ak0 mii predl0jii .. kw0 da my kaja sht0t0 tukm0 skysaxxa s m0qta fr .. ii tq mn0g0 plaka sht0t g0 0bichashee .. ii azz yjasssn0 g0 0biicham  heart .. nzz pr0sst0 kw0 da prawqq !!!  worried  worried Мирсии предварителноо !!  smile  smile


[img]http://aktualen.com/images/gallery/2011_8/3882_1_37_thumbnail_21.jpg[/img]
Не не ми е гадже,най-добър приятел ми е.. и затова го пазя от боклуци като ТЕБ! smile

I Want Y0u .. In my Bedr00m !! wink
[img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/79/79238we6sb5xi3h.gif[/img]

Offline

#273 2011-06-25 00:09:59

rosi15
I want to be your obsession
From: Somewhere only we know <3
Registered: 2009-12-15
Posts: 8,011

Re: Въпроси любов - Съвети.

znachii.. xareswam edn0 m0mche k0et0 weche x0di s men dwa putii ..  smile kazax mu che 0shte g0 xareswam .. a t0ii mi kaza che ee x0diil s menn na baziik ..  sad  sad nezznam kw0 da prawq ??  speechless t0ii p0sst0qn0 mii 0barwa gurdiite .. daje edin putt kat00 qdeeshe semkii si gii xwurlqshe w pazwata mi n0 kakt0 ii da ee  laugh .. t0i flirtywa s men .. n0 me e straxx ak0 mii predl0jii .. kw0 da my kaja sht0t0 tukm0 skysaxxa s m0qta fr .. ii tq mn0g0 plaka sht0t g0 0bichashee .. ii azz yjasssn0 g0 0biicham  heart .. nzz pr0sst0 kw0 da prawqq !!!  worried  worried Мирсии предварителноо !!  smile  smile

Аз просто нямам думи.Да му даваш да те опипва?!От какъв зор?! laugh
Ами щом е казал, че е на базик не го заслужаваш.Явно си играе с момичетата като носни кърти, съжелявам, че ти го казвам.


[img]http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0k08sFdaX1qj73e2o1_500.gif[/img]

Offline

#274 2011-07-13 00:09:56

teddii
Member
Registered: 2011-01-22
Posts: 12

Re: Въпроси любов - Съвети.

ММмм, хораа .. имам дооооста сложен проблем . Значи в момента харесвам 3 момчета.
1-вото. Ходи с приятелката ми - ужасно ми е, но не прая нищо , за да ги разделя, просто го преодолявам. Преди харесваше мен, но аз нямах смелост да му призная всичко и така си изпуснах шанса.
2-рото. Той е анггличанинн ии с него нещата са най-сложни. Значи той харесваше сестра ми/тя е колкото ме, значи ние с нея сме на по 14, а той е на почти 20 г. ;ДДДД/ , не пишеше на мен, когато тя е на линия .. аз си го преодолявах .. веджън на едно купонче с аз  и той се бяхме напили ии се целувах с него. Няколко дена по-късно разбрах, че е ходил със сестра ми, когато се бяхме целували. Пак ми стана кофти .. след тая случка пишеше и на мен. И въпреки тфа не съжалявам и бих повторила, защото сестра ми знаеше, че го харесвам, а е тръгнала с него зад гърба ми. Такааа .. оня ден аз и сестра ми гледаме, че той е обвързан с някфа във фейса .. тя беше по-голяма .. абе той даже не е скъсал със сестра ми и тръгва с некфа си .. даже не знам как я погледна в очите ;хх ако бях на нея щях да му бия един шамар ... :X ии така пак си страдам за тоя човек и за него ми е най-трудно.
3-тото. Тоя човек е адддддскиии отворенн - забавен, но се базика гадно, в негово присъствие напрао не мога нищо да кажа - не спира да ръси простотии и не спира да ме кара да се смея ;д . Иии отт 2-3 седмици взе да ми харесва снимките във фейса ии взехме да си пишем. ;д Преди няколко дена ми призна, че ме харесва и аз като че ли взех и него да харесвам. Иии пишем си целувчици и т.н. .. обаче още не мога да реша дали наистина харесвам тояя човекк или му пиша просто, за да забравя англичанина .. .:x Като го видя тоя Брадли /така се казва англичанина/ почвам да мисля колко е сладък и красив, колко ми беше яко кат се целувахме, пък ся е обвързан с некфа си ... :X а като не виждам англичанина все си мисля да се обадя ли на тоя забавния .. не знам , но в случая май съм влюбена в 3 момчета, което е ужасно .. абе как нито един не е от тия обожатели дет се ми досаждатттт :X think :O sad cry angry


Когато някой говори зад гърба ми , е в добра позиция да ме целуне отзад !
ОБИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИЧЧЧЧЧЧЧАММММ БГГГГГГ РАППППП !!!

Offline

#275 2011-07-13 00:15:54

teddii
Member
Registered: 2011-01-22
Posts: 12

Re: Въпроси любов - Съвети.

znachii.. xareswam edn0 m0mche k0et0 weche x0di s men dwa putii ..  smile kazax mu che 0shte g0 xareswam .. a t0ii mi kaza che ee x0diil s menn na baziik ..  sad  sad nezznam kw0 da prawq ??  speechless t0ii p0sst0qn0 mii 0barwa gurdiite .. daje edin putt kat00 qdeeshe semkii si gii xwurlqshe w pazwata mi n0 kakt0 ii da ee  laugh .. t0i flirtywa s men .. n0 me e straxx ak0 mii predl0jii .. kw0 da my kaja sht0t0 tukm0 skysaxxa s m0qta fr .. ii tq mn0g0 plaka sht0t g0 0bichashee .. ii azz yjasssn0 g0 0biicham  heart .. nzz pr0sst0 kw0 da prawqq !!!  worried  worried Мирсии предварителноо !!  smile  smile

НООООООО КОМЕНТТ !!! Зарязвай го, според мен върти момичетата на пръстчето си ;дд знам ,че не е лесно, но на теб не ти ли дойде да му нацепиш кратун'та като ти е казал, че е ходил с теб на базик ?? аз ако съм ше го нàвра в на кучето ауспуха .. lipssealed laugh ии така като те обарва не се ли чувстваш малко така ... унижена ? ако съм на теб ... убивам го леко smile


Когато някой говори зад гърба ми , е в добра позиция да ме целуне отзад !
ОБИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИИЧЧЧЧЧЧЧАММММ БГГГГГГ РАППППП !!!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook