#26 2011-06-18 11:13:12

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Nеxt! <3


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#27 2011-06-18 11:34:23

happy girl
Member
From: Vice city
Registered: 2010-05-30
Posts: 2,358
Website

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

С всяка изминала част става все по -интересно. nod  sun

СУпер е ^^ И аз чакам за ощее


[img]http://prikachi.com/images/61/6177061C.gif[/img]

Sometimes it's very hard to move on, but once
you move on, you'll realize it was the best decision you've ever made.

Offline

#28 2011-06-18 12:53:49

desi-iliyan
Member
Registered: 2011-02-25
Posts: 132

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Ощееее ... направо е страхотно... [/i]


Avatar by : ^^Filmchett0o^^
[img]http://prikachi.com/images/478/3815478n.gif[/img]
He is the best thing that had ever been mine... About it and i love them.

Offline

#29 2011-06-18 14:24:51

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Nеxt! <3


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#30 2011-06-18 16:32:27

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

next part.. >>

--

Когато тръшнах вратата легнах на леглото и започнах да плача.Не спирах и не спирах..ах колко благодарна бях,че в нас няма никого!Ами ако Виктор наистина нямаше да дойде?А и ако бе тук?Какво щеше да стане..Сега това нямаше значение-чудех се как да спра да плача..Влязох в банята и наплисках лицето си с вода.След това бавно се успокоих-легнах на леглото по гръб и се загледах в тавана.Не мислех за нищо,докатоо...
-Какво беше това по телефона?!-извика нечий глас.Когато се изправих беше Виктор.Намръщих се и се изправих,за да мога да седна на леглото.
-Как влезе?-думите ми бяха толкова безразлични,че направо сърцето ме сви..
-Ако не си забравила имам ключ!-отново извика той,но след малко се овладя.Духна си в пазвата,след което съблече тениската и я хвърли в коша за пране.
-Какво правиш?-отсекох аз.
-На какво ти прилича?
-Отивай при Симона-тя ще ти изпере с удоволствие дрешките.-направих гримаса.Опитах се да стана,но той не ми позволи.
-Никъде няма да ходиш!Обясни ми!Как така късаме?И защо,по дяволите?-тонът му беше равен,но говореше през зъби,а вената на врата му бе прекалено изпъкнала.
-Аз..-започнах,но се спрях..Нямах отговор на въпротите му.
-Ти,какво ти? "Аз,аз,аз,аз,",а кога ще е "Виктор,Виктор,Виктор"?
-Аз..престани.Остави ме,Виктор.Не съм в настроение за глупостите ти.-побесня.
-Моите ли?Не аз съм този който не знае,защо е скъсал с приятелката си!-стисна ме за раменете още по-силно.
-Недей,боли ме..-искаше ми се да изкрещя,но прекалено тихо го прошешнах-достатъчно за да ме чуе.
-Теб ли те боли?А мен?Аз нямам ли чувства?Някога ще спреш ли да бъдеш такава егоистка?
-Не говори така!Нямаш си представа какво ми беше през тия месеци!
-На теб ли?А на мен?Аз бях този,който щеше да умира!-млъкнах..беше прав,а аз отново сгреших.Искаше ми се да заплача,но му бях обещала да не го правя.Затова пък гласът ми изтъня..
-Извинявай..-това беше първото м извинявай от доста дълго време насам.Той ме пусна и потегли към вратата.Преглътнах,но това на ми помогна да си възвърна гласът-напротив направи много груб.-Моля те,не си отивай.-Той не се обръщаше.-НЕ!-изкрещях и станах.-Моля ти се.-той се обърна за секунда,когато хванах рамото му.Помислих си,че ще ме прегърне,но уви-махна ръката ми.
-Не ме докосвай..
-Не..-започнах да клатя глава.-Не,не си отивай!Моля те,моля те!-крещях след него и го следвах.-Извинявай!Никога повече..-хванах го за ръката,но той силно ме бутна.
-НЕ!Ти никога няма да се промениш!Винаги ще мислиш първо за себе си,а после за околните!Не знаеш какво е да обичаш,още по-малко какво е да страдаш!Сега разбирам,че не съм изпитвал нищо към теб освен физическо влечение!-тези думи разбираха сърцето и надеждата ми на хиляди ситни парченца.Никога не бях предполагала,че всичко ще свърши ей така,още по-малко по моя вина.Той започна да слиза по стълбите,но след малко се върна-явно се бе сетил за тениската,която хвърли за пране.Аз мълчах и плачех..не се помръдвах от мястото си и постоянно гледах в една точка..Когато отново тръгна по стълбите,без да иска или нарочно ме бутна.Не казах нищо,а когато чух силното блъскане на вратите,в мен започна някой да крещи.Излязох навън,като не спирах да плача и да се ругая.Търсех Етка-тя беше духовната ми утеха,но уви!Никъде я нямаше.Тогава седнах в парка и продължих да плача.
-Ей.-чух зад гърба си и усетих нечия ръка на рамото си.-Защо така ревеш,бе?-беше Вангел.Засмя се след думите си,а аз не спирах да плача.-Какво стана?-знаех,че никога не можеше да бъде мил,така,че не му се разсърдих за грубите думи.
-Разделихме се..-промълвих.
-Значи вече си свободна.
-О,не ми е до това сега.Престани..-преди да кажа нещо друго той ме прегърна.Толкова силно.Стана ми смешно и се разсмях.-Какво правиш?-попитах го през смях,след като ме пусна.
-Показвам ти,че мога да бъда..ъъ,не чак толкова..
-Надут?-той се засмя..
-Ъъм,да нещо такова.-опита се да избърши сълзите ми,но не му позволих и побързах аз да го направя.Само Виктор имаше това право,но..явно съм била само за физическото му удоволствие.-Искаш ли да ми разкажеш какво стана?-поколебах се..но поклатих глава в знак на  несъгласие,а той само ми намигна.-Довечера излиза ли ти се?-сключих вежди.
-Къде?
-Ами в Дружба искаш ли?Петър ще си празнува рождения ден.-съвсем забравих,че съм поканена заедно с Виктор.Въпреки,че не се понасяха с Вангел имаха няколко общи приятели.
-Да,всъщност съм поканена.Имаш ли подарък?
-Не,той каза без такива глупости.Но аз знам,че обича бялото вино.Да занесем бутилка?
-Да,ама нека да е панделка.-засмяхме се.Колко добре се разбирахме.Ама разбира се!Щяхме още да сме заендо,ако Виктор не беше пленил сърцето ми,а то в момента е наранено заради него.Трябваше му балсам-Вангел.
Когато се върнах в нас бях с Вангел-беше 19:42 -майка ми се бе прибрала,но нищо.
-Добър вечер,Ради.
-Здрасти,мамо..Ъъ,това е Вангел.Помниш го,нали?-той се усмихна,а след това се засрами и погледна надолу.Точно като Виктор!Ох,преставам с това..
-О,да сетих се.Добър вечер.Искате ли нещо за хапване?
-Не,не.Ние дойдохме за да преоблека-нали ти казах,че Пешо има рожден ден и съм поканена.
-И без подаръци ли?
-Не,госпожо,взехме от бонбоните "Меrci".Той много ги харесва.-след това ме погледна и ми намигна.
Когато вече бях готова тръгнахме.Бях облечена с къси бели плетени ботушки,клин,а върху него бяла туника с тънки презрамки.Косата ми беше вдигната в небрежен кок.Нямах много грим-само спирала,молив и гланц за устни.Фон дьо тен не слагах,защото лицето ми бе чисто,пък и харесвах много румените си бузи.
-Много си красива.-похвали ме той.
-Кога не съм била?-зададох уж сериозно въпроса,а след това той ме целуна..ЦЕЛУНА МЕ!
-Винаги си красива..-от устата ми да излезе такъв комплимент?Леле..Аз се дръпнах.
-Ами Румяна?
-Румяна не в града,пък и като се върне ще я заража.-след това ме хвана под ръка-беше официален и спокоен,а аз толкова обичах страстта и дивите докосвания на Виктор.Не бях за някой релаксиращ красавец.Когато най-после бяхме в "Дружба" устата ми падна до колената:
-Виктор?!-толкова силно изкрещях,но никой не успя да ме чуе заради музиката.Вангел ме чу,след което ми каза в ухото.
-Ще те накарам да го забравиш..


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#31 2011-06-18 16:41:24

Sweet.From.Strawberry
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-09-23
Posts: 6,416

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Супер.Некст  sun  sun  sun


[list=*]
[*]WHAT WOULD YOU DO IF YOU WEREN`T AFRAID?[/*]
[/list]
[img]http://prikachi.com/images/55/5109055O.gif[/img]

Offline

#32 2011-06-18 17:27:00

PiinkAngel
Member
From: Sf
Registered: 2010-11-23
Posts: 545

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Пускай следващото! sun


Красиво коте търси дом!
http://forum.zoomania.org/viewtopic.php?f=224&t=15145

Offline

#33 2011-06-18 17:29:34

syn_princess
Мис Depp*
From: We found love.
Registered: 2010-03-21
Posts: 3,111

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Пусни още . heart  heart  heart

Offline

#34 2011-06-18 17:36:57

melani_54
Member
Registered: 2010-12-27
Posts: 180

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Става все по-интересно с всяка следваща глава.Пускай още по-скоро

Offline

#35 2011-06-18 18:08:53

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Супер.Некст  sun  sun  sun


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#36 2011-06-18 18:15:13

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Хихихх.. laugh ^^ Nextt <33


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#37 2011-06-18 19:17:05

happy girl
Member
From: Vice city
Registered: 2010-05-30
Posts: 2,358
Website

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Оооо става все по якоо!! ОЩее


[img]http://prikachi.com/images/61/6177061C.gif[/img]

Sometimes it's very hard to move on, but once
you move on, you'll realize it was the best decision you've ever made.

Offline

#38 2011-06-18 19:21:56

Ajilin_3
Member
From: някъде из space :)
Registered: 2010-09-06
Posts: 690

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Този Виктор нещо ще да е направил май ..супер е !!! ОЩЕ ..


[img]http://data.whicdn.com/images/22811882/tumblr_lz2zt4Vf1N1r6gvwf_large.gif[/img]

Offline

#39 2011-06-18 19:41:28

syn_princess
Мис Depp*
From: We found love.
Registered: 2010-03-21
Posts: 3,111

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Пускайй още моляяя heart

Offline

#40 2011-06-18 20:12:11

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Брр.. кога ще пуснеш следваща ? sad


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#41 2011-06-18 20:18:33

syn_princess
Мис Depp*
From: We found love.
Registered: 2010-03-21
Posts: 3,111

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Брр.. кога ще пуснеш следваща ? sad

Да и аз за т'фа чакам.  doh   heart

Offline

#42 2011-06-18 20:42:00

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Брр.. кога ще пуснеш следваща ? sad

Да и аз за т'фа чакам.  doh   heart

Ааа .. саднахх.. ;ss искам некстт.. sad


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#43 2011-06-18 21:11:37

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

next part.. ^^

--
"Сега ще го оправя!Как може да позволява Симона да седи в скута му и да пие от неговото уиски?"Мислих си..но след секунди се осъзнах-той е свободен..аз също.
-Охоо,здравейте.Вие сте последните..-каза Пешо.
-Заповядай и честит рожден ден.-отвърнах радостно аз,като му подадох виното.
-Благодаря ти,Ради.-отвърна той и ме целуна по бузата.-Настанявайте се.Запазих ви място на масата на Виктор.Предполагах,че ще дойдеш с него,ала..-след това се засмя и сериозно се обърна към Вангел.-Никакви боища,човек.-Вангел кимна в знак на съгласие.
-Добър вечер.-поздравиха ни всички.
-Хейй,Весе!Ето те къде си била!-с периферното си зрение видях Виктор как ме гледаше.Незнаех защо,но го чувствах много отдалечен-всъщност бе така..
-Извинявай,Радостке,ама с Златан цял ден избирахме подарък.-след което тя го побутна и направи място за мен,а Вангел се настани до Николай и..УОУ!И до бившия ми..Незнаех,че Пешо се има и с него.Завъртях очи."О,по дяволите.Двамата ми бивши и Вангел на едно място.Какво по-лошо?!"
-Защо не си с Виктор.-попита ме Веска..От музиката не се чуваше,но тъй като бе до мен,я разбрах.
-Скъсахме.По-късно ще ти обесня.-погледа й беше..ъъ и аз незная как да го опиша!Устата й незная как не падна,а очите й щяха да изфръкнат.Аз фалшиво се засмях.
Всичко минаваше добре-говорих си с всички освен с Виктор.От време на време Симона ме заговаряше,но аз изобщо не й обръщах внимание.Нека си стоеше във Виктор и да не й е удобно!
-Минаха се цели двадесет минути,а никой не беше станал на дансинга.Но когато пуснаха "Джена и Андреас-Да те прежаля" аз,Веска,Таня и Стела станахме за да открием дансинга.Докато танцувахме събирахме всички погледи-Нако щеше да ме изяде,Вангел да стане и да ме нацелува,а Виктор-да ме убие,защото по погледа му разбирах,че наистина движенията ми му харесват.Засмях се и започнах да пея припева с другите.
-Не!Нямам сърце за разбиване.Не,нямам очи за изплакване..вечност трябва ми да те прежаляя...-продължавах и продължавах да танцувам.След малко се напълни целия дансинг,но ние си останахме в средата,а тя се виждаше от всички,защото бе малко по издигната.След малко пуснаха гръцко,а след него бързото гръцко!Обожавах го и разбира се,аз водих.Виктор,въпреки,че му бе любимото не стана,но след малко,двамата със Симона се включиха-малката блондинка не успяваше да си оправи краката и просто нямаше начин да не се разсмея.
След още няколко парчета се уморих и реших да отида до тоалетната да се напръскам с вода.Качих се на мивката и се отпуснах-ох,нищичко не се чуваше тук!След малко Вангел влезе.
-Ти няма ли да идваш?
-Оу,да..идвам.
-Хайде,че всички седнаха за да си починат.-след което излезе.Как можах да дойда с него тук?Какво съм си въобразявала..е поне ще се преструвам,че го харесвам,само за тази нощ обаче.
-Здравейте.-усмихнах се на всички на масата.
-Оу,Радинка,какво ще си поръчаш за вечеря?-глезлата Симона не можа да не се обади.
-Две неща:Да спреш дам и викаш "Радинка и само кола.-веднага усмивката й слезе от устата.
-Добре,както кажеш.-след това нарочно се обърна към засмения Виктор,който си говореше с Нико и го целуна!Беше толкова изненадан,че очите му в началото останаха отворени,но когато ме видя веднага ги затвори и обви кръста й.ААААА!Всички ме погледнаха изненадани.
-Какво?-огледах се.Този път всички ме чуваха,защото музиката едвам се чуваше.
-Ама вие не сте ли..?-попита Стела с въпросителна интонация.Засмях се.
-О,вече не сме.Кажи им Вики.-след което се усмихнах фалшиво.
-Няма какво да им казвам.-отсече той,след което се облегна и постави ръцете си на дивана.
-Нима забрави?О,нима?Спокойно,всичко ще им разкажа..-обърнах се към тях с голяма усмивка,а всъщност исках да избягам и да плача докато не се удавя.В следващия момент пуснаха онази песен за стриптийз-когато бяхме заедно,с Виктор много танцувахме по събирания на нея.
-О,хайде ставайте!Ей,взимайте се вие двамата,каквато и да е караницата,ще се сдобрите.-спогледахме се,а след това избухнах в смях.След което запях.
-Няма и любов в минало времее..-след думите си отново се засмях.
-А,Ради?Пила ли си?-всъщност пих,но излъгах.Не ми се виеше свят..много,много..
-Да ти приличам на пияница?
-Всъщност да.
-О,я стига.Отивай да си въртиш задника на песента.-след което се поклатих леко.Останахме само аз,Виктор и Симона на масата.-Е?-подпрях лакти на масата и започнах да повдигам вежди.-Няма ли да танцувате?
-Всъщност ставаме.-усмихна ми се накриво Виктор.-Хайде,Сисе.-аз завъртях очи,но когато наистина я покани на дансинга и започна да търка тялото си в нея,веднага изтрезнях.Същите движения,същите чупки и същите изражения...Не,не можах да повярвам,че това се случва на мен.Имах чувството,че съм по ревнива и от Бихтер,а накрая дали щях да полудея като нея?Ами сигурно..Станах и побягнах към тоалетните.Чух зад гърба си "Браво,бе Викторе.." - това май го каза Веска..или Таня..няма значение.
-Влязох и започнах да плача с глас..Защо,по дяволите?Как можа да..Не,не..какво щях да правя?Всичките ни спомени изчезват и няма да се върнат..защо просто не ме целунеше и не се извини?Всичко ама всичко щях да му простя,само при произнасянето на една дума!Мислите ми бяха прекъснати от..самия него.Изми си ръцете и лицето след което се подпря на мивката.И ме погледна в огледалото.
-Какво ти става?-не го погледнах..
-Наистина всичко беше сън..-промълвих едвам.
-Какво?-не издържах..
-Всичко беше сън,глупако!-след,което стиснах очи.
-Хей,аз какво ти казах?
-Какво?
-"Недей никога да плачеш пред мен" да ти е познато?-още повече се разплаках.
-Тогава бяхме заедно!
-Няма значение.Спри да плачеш.
-Няма!Заради теб плача!Само ти ме караш да плача!Никой друг..
-Радост..
-Не!Не произнасяй името ми!Прекалено много ме нарани за да те търпя!Забрави за мен,не съществувам!
-О,я престани!
-Ти наистина не изпитваш нищо към мен,нали?Защо мълчиш?Така е,нали?Щом като бях само за физическо удоволствие,защо тогава се върна при мен от Испания?Защо не бе с някоя друга,ами отново потърси наивната Радост!
-Откъде си сигурна,че не съм?
-Спри..не ми говори!
-Добре,няма..-след миг той махна ръцете от лицето ми и ме целуна.Не!Не исках да го целувам исках да ми се извини и само да ме прегърне!
-Пусни..-успях да кажа,но той вече пъхна ръка под туниката ми и ме качи на мивката.-Спри!-изпищях аз,но уви,никой не ме чуваше,заради музиката.-Мразя те!Махни се от мен!
-Защо?Защо не бъдем заедно само заради разкошния секс?-след удмите му не исках да живея.
-НЕ!МАХНИ СЕ!ЩЕ ВИКАМ!
-Харесва ти,нали?
-НЕ!-след секунда ме пусна и започна да ме оглежда-бе осверепял.След което само се приближи и ми прошепна.
-Вангел,никога няма да накара кръвта ти да забушува в ушите,нали?Той е толкова монотонен.А ти не търсиш това,о,не..Искаш да крещиш и да хапеш!Да драскаш и да искаш още и още!Кой ще ти даде всичко това,Радост?Кой?
-Ти..ти си болен.
-Да!Да,за бога!Болен съм,защото трябва да те имам..-докосна вътрешната страна на бедрото ми,но това не ме накара да полудея,а да се отвратя..
-Остави ме,за бога!Симона също ще..
-О,Симона не може дори да се клати!
-Значи вече си я чукал?Ах,ти гаден..-млъкнах..нямаше полза да споря с него.Той бе обезумял..-Моля те,моля те..ако поне малко си ме заобичал,остави ме!Не ме търси и не ми се обаждай!-отдръпна се.Явно видя страха в очите ми.След секунди излезе.Отново се разплаках.Господи,каква ревла..Както и да е..Истрих грима си излязох и преди някой да се е усетил,че ме няма си тръгнах..По телефона разказах всичко на Есето.
-Ти не знаеш ли?Тази сутрин,заедно с Златан са взимали някаква дрога.Сигурно е заради това,успокой се.
-Какво,защо?
-Ами незнам,сигурно заради рождения ден на Петър.И откъде знам-от Златан.-до една степен се успокоих.
-Значи,,всичко това,което ми е наговорил не е било истина..а може би е..незная..утре ще видим дали ще ми звънне и дали ще обясни..
-Да..а сега си вземи душ и заспивай!
-Добре,Есе.Айде..-след това затворих телефона и я послушах.Наистина бях уморена-психически.Сънят щеше да ми подейства добре.Още щом помирисах възглавницата заспа,не защото ми се спеше,а защото бебешкото ухание на Виктор бе по нея..


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#44 2011-06-18 21:29:12

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Тц..  doh Чакам следващата частт..


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#45 2011-06-18 21:44:28

Ajilin_3
Member
From: някъде из space :)
Registered: 2010-09-06
Posts: 690

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Готиноо .. супер е !!!!!!!!!!!


[img]http://data.whicdn.com/images/22811882/tumblr_lz2zt4Vf1N1r6gvwf_large.gif[/img]

Offline

#46 2011-06-18 22:18:48

happy girl
Member
From: Vice city
Registered: 2010-05-30
Posts: 2,358
Website

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Ето тази част до сега най много ми хареса!! Next ^_^


[img]http://prikachi.com/images/61/6177061C.gif[/img]

Sometimes it's very hard to move on, but once
you move on, you'll realize it was the best decision you've ever made.

Offline

#47 2011-06-18 23:51:07

syn_princess
Мис Depp*
From: We found love.
Registered: 2010-03-21
Posts: 3,111

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Давай още .(h)

Offline

#48 2011-06-19 06:27:41

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Страхотно е! sun  sun


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#49 2011-06-19 07:08:02

Sweet.From.Strawberry
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-09-23
Posts: 6,416

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Пускай следващата част. heart


[list=*]
[*]WHAT WOULD YOU DO IF YOU WEREN`T AFRAID?[/*]
[/list]
[img]http://prikachi.com/images/55/5109055O.gif[/img]

Offline

#50 2011-06-19 08:35:52

syn_princess
Мис Depp*
From: We found love.
Registered: 2010-03-21
Posts: 3,111

Re: Моя Виктор - но беше просто сън .. (2-ри сезон)

Cтрахотно е  lipssealed  heart
Давай още.. heart

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook