#226 2011-05-09 16:47:44

SweetY =] KittY
Stay Strong.
From: L.A., baby
Registered: 2010-04-08
Posts: 11,341

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи и при мен се получи горе-долу същото. През лятото срещнах едно момче на центъра на моят квартал. Той само ме гледаше, а приятелите му го закачаха с думите: Ти нещо май, а а??? Той само викаше: Стига де blush. Тогава не можах да видя как изглежда защото просто нямах време.. На другия ден, приятелката, с която бях на центъра ме извика и каза, че той е на игрището (явно обича футбол?). Отидох ме и там го видях аз първи път изцяло. Много ми хареса, влюбих се. Тогава той започна да ме закача и така 4 месеца до септември, докато не разбрах, че ще учим в едно даскало.. В училище постоянно ме закача, гледа ме, усмихва ми се, и дори да отбележа, веднъж ми прати въздушна целувка... Сега разбирам че той е много голям женкар... кво да правя?? (alt+b)[/b]

Хмм.. може и да те харесва щом прави такива неща с теб. Може и да е женкар само за да те накара да му обърнеш някакво внимание.. Но ако си е женкар попринцип сама трябва да решиш дали да опиташ с него. Все пак трябва да бъдеш себе си.  smile 


[list=*]
[*] Never give up on
someone you can't go a day
without thinking about..
[/*]
[/list]

[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/263/263171lxlble1hnk.gif[/img]

Offline

#227 2011-05-12 12:05:49

nadin_asenova
Member
Registered: 2010-01-24
Posts: 54
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Защо винаги когато харесваш някое момче тоо бяга от теб ... аа все те харесватт някаквиии изродии дето ти не ги харесваш  lipssealed  lipssealed  laugh  laugh  lipssealed  lipssealed


[img]http://prikachi.com/images/71/6133071c.gif[/img]

Offline

#228 2011-05-12 13:08:05

Sweet Nightmare
Без право на собствен ранг
From: In the heart of Bulgaria.
Registered: 2010-11-02
Posts: 16,287

Re: Въпроси любов - Съвети.

Защо винаги когато харесваш някое момче тоо бяга от теб ... аа все те харесватт някаквиии изродии дето ти не ги харесваш  lipssealed  lipssealed  laugh  laugh  lipssealed  lipssealed

Защото си малка и не знаеш как да постъпиш.


Нов профил: Cassidy [img]http://store.picbg.net/pubpic/77/7D/c5c15e327952777d.gif[/img]

Offline

#229 2011-05-13 06:07:57

bobi mw
Member
From: Плевен
Registered: 2010-06-30
Posts: 28

Re: Въпроси любов - Съвети.

Защо винаги когато харесваш някое момче тоо бяга от теб ... аа все те харесватт някаквиии изродии дето ти не ги харесваш  lipssealed  lipssealed  laugh  laugh  lipssealed  lipssealed

За съжаление е така и това става все по често и по често.

Offline

#230 2011-05-14 10:29:23

rockbaby
Member
Registered: 2010-08-29
Posts: 14

Re: Въпроси любов - Съвети.

Znachii .. imam gadje koeto predi xodeshe s edna fr .. possle skasaxa i toii mi predloji a az priiex .. sled den dva edna dryga fr mi kaza che xodel s men samo za da drazzni dr fr .. i sii q isska obratno cry .. possle sestra mu mi kaza che xodell s neqq taiino .. a edno momche kaza puk che gii e vidql d se celuvat .. speechless .. mn sam oburkana i neznam kakvo da pravq .. mn o obicham ii oii taka dvardii no na omche moje li da se vqrva .. molqq vii pomognetee :S мсс предварително  smile


[img]http://aktualen.com/images/gallery/2011_8/3882_1_37_thumbnail_21.jpg[/img]
Не не ми е гадже,най-добър приятел ми е.. и затова го пазя от боклуци като ТЕБ! smile

I Want Y0u .. In my Bedr00m !! wink
[img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/79/79238we6sb5xi3h.gif[/img]

Offline

#231 2011-05-15 12:37:13

rosi15
I want to be your obsession
From: Somewhere only we know <3
Registered: 2009-12-15
Posts: 8,011

Re: Въпроси любов - Съвети.

Znachii .. imam gadje koeto predi xodeshe s edna fr .. possle skasaxa i toii mi predloji a az priiex .. sled den dva edna dryga fr mi kaza che xodel s men samo za da drazzni dr fr .. i sii q isska obratno Ридание .. possle sestra mu mi kaza che xodell s neqq taiino .. a edno momche kaza puk che gii e vidql d se celuvat .. Безмълвие .. mn sam oburkana i neznam kakvo da pravq .. mn o obicham ii oii taka dvardii no na omche moje li da se vqrva .. molqq vii pomognetee

Уау!Ами според мен трябва да скъсаш с него колкото и да го обичаш..Явно яката си играе с всички, щом ходи с няколко момичета.Според мен трябва да го питаш какво става, защото не може да ходите просто така и той да е с 2 или повече момичета.Попитай го какво става, с кой иска да ходи,разпитай приятели и виж какво ще стане.Ако бях на твое място, щях да скъсам с него колкото и да го обичам!


[img]http://28.media.tumblr.com/tumblr_m0k08sFdaX1qj73e2o1_500.gif[/img]

Offline

#232 2011-05-23 17:21:01

emo7ion_dream
Member
From: В Нищото
Registered: 2009-10-18
Posts: 52

Re: Въпроси любов - Съвети.

здравейте.
моята историика е мн простичка но все пак.аз и моя приятел живеем заедно от 1г и половина но преди няколко месеца тои почна да излиза докато сам на работа да крие.ето пример  от днес аз бех на работа до 8 и 30 тази вечер  но ме пуснаха по ранов 3 часа когато вече почти се прибрах той званна и ми каза че след най много два часа се прибира нямаше от каде да знае че се прибирам рано освен ако не ме е жидял но каза че се намира на 14км от нашия квартал и така преди два часа му се обадих и той каза че чака рейса но се чуваш се едно е в блок и слиза по сталбите и сигорно още го чака. lipssealed  cry  cry  cry  cry


Няма вечност,нито Рай всичко е предходно и има край.Няма любов,но има омраза която е плъзнала като зараза.Няма приятели,но има врагове,които ще те следват в твойте светове.Няма щастие,всичко е преструвка,като поредната безжизнена целувка. brokenheart brokenheart

[img]http://i105.piczo.com/view/3/x/g/e/k/w/v/r/d/3/4/p/img/i227376543_60294_7.gif[/img]

Offline

#233 2011-05-23 23:13:58

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

здравейте.
моята историика е мн простичка но все пак.аз и моя приятел живеем заедно от 1г и половина но преди няколко месеца тои почна да излиза докато сам на работа да крие.ето пример  от днес аз бех на работа до 8 и 30 тази вечер  но ме пуснаха по ранов 3 часа когато вече почти се прибрах той званна и ми каза че след най много два часа се прибира нямаше от каде да знае че се прибирам рано освен ако не ме е жидял но каза че се намира на 14км от нашия квартал и така преди два часа му се обадих и той каза че чака рейса но се чуваш се едно е в блок и слиза по сталбите и сигорно още го чака. lipssealed  cry  cry  cry  cry

Поговори с него.Опитай се да разбереш къде е причината във всичко.Но не го притискай много,тъй като момчетата не обичат да бъдат притискани...Обясни му как се чувстваш и му намекни какво мислиш по този въпрос! smile

Offline

#234 2011-05-25 10:17:55

katty_babby
Member
From: --------------------
Registered: 2011-02-05
Posts: 6
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз имам една друга идея за mirka_we_ :
Обличай се секси,казвай здрасти на другите момчета около него,намигни на някое от тях,за да види какво парче е изпуснал laugh и така сам ще дойде при теб.Ако пък той вече не те интересува в последствие му кажи нещо,което да не може да го забрави и да се сети,че е сгрешил когато ти се е изсмял!


_____
P.S.Може би не е най-добрия съвет,но поне действа..


[img]http://i1119.photobucket.com/albums/k624/Edenmimi/Snapbucket/53F81045-orig.jpg[/img]

Offline

#235 2011-05-25 13:38:46

Sevi7yYy_65
Member
From: Само за ВИП фенчетаа (*)
Registered: 2010-03-21
Posts: 2,581

Re: Въпроси любов - Съвети.

здравейте.
моята историика е мн простичка но все пак.аз и моя приятел живеем заедно от 1г и половина но преди няколко месеца тои почна да излиза докато сам на работа да крие.ето пример  от днес аз бех на работа до 8 и 30 тази вечер  но ме пуснаха по ранов 3 часа когато вече почти се прибрах той званна и ми каза че след най много два часа се прибира нямаше от каде да знае че се прибирам рано освен ако не ме е жидял но каза че се намира на 14км от нашия квартал и така преди два часа му се обадих и той каза че чака рейса но се чуваш се едно е в блок и слиза по сталбите и сигорно още го чака. lipssealed  cry  cry  cry  cry

Може да има някаква работа  worried  По-добре поговори с него кажи му ,каквото мислиш и чувстваш !  smile


Еби, ебавай, преебавай, но заради путка, путка не ставай !
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1014059_10151552279456984_1676027790_n.jpg[/img]

Offline

#236 2011-05-26 19:51:35

only_girl
Member
Registered: 2010-09-05
Posts: 47

Re: Въпроси любов - Съвети.

Едва ли разбирате.. За какво точно става на въпрос .. и как се чуствам .. но благодаря за мнението..  smile

Разбирам ,че си откачила по тоя Убавец ,ама сега не можеш на сила да го накараш да те заобича!Вместо да се нараняваш по-добре се опитай да го забравиш!
Ако не искаш и да чуеш за това да го забравиш,слушай сега:
Отиваш до него,без да питаш нищо,без да казваш нищо,хвани го за блузката laugh,притисни го до стената и го целуни амааа мнооого страстно и го отмини без да му кажеш нищо,на следващия ден (или по-рано) ще разбереш имало ли е ефект от тая "екстремна ситуация" ако не (което е малко неприемливо,защото показва,че е гей) остай го да се хваща с к*рвите,дето му харесват повече,а ти си живей живота!

     



това е добро !!! (y)

Offline

#237 2011-05-30 09:02:28

emo7ion_dream
Member
From: В Нищото
Registered: 2009-10-18
Posts: 52

Re: Въпроси любов - Съвети.

здравейте.
моята историика е мн простичка но все пак.аз и моя приятел живеем заедно от 1г и половина но преди няколко месеца тои почна да излиза докато сам на работа да крие.ето пример  от днес аз бех на работа до 8 и 30 тази вечер  но ме пуснаха по ранов 3 часа когато вече почти се прибрах той званна и ми каза че след най много два часа се прибира нямаше от каде да знае че се прибирам рано освен ако не ме е жидял но каза че се намира на 14км от нашия квартал и така преди два часа му се обадих и той каза че чака рейса но се чуваш се едно е в блок и слиза по сталбите и сигорно още го чака. lipssealed  cry  cry  cry  cry

Може да има някаква работа  worried  По-добре поговори с него кажи му ,каквото мислиш и чувстваш !  smile

въпроса е че сме говорили много по вапроса и той отрича категорично


Няма вечност,нито Рай всичко е предходно и има край.Няма любов,но има омраза която е плъзнала като зараза.Няма приятели,но има врагове,които ще те следват в твойте светове.Няма щастие,всичко е преструвка,като поредната безжизнена целувка. brokenheart brokenheart

[img]http://i105.piczo.com/view/3/x/g/e/k/w/v/r/d/3/4/p/img/i227376543_60294_7.gif[/img]

Offline

#238 2011-05-30 11:04:26

Sevi7yYy_65
Member
From: Само за ВИП фенчетаа (*)
Registered: 2010-03-21
Posts: 2,581

Re: Въпроси любов - Съвети.

здравейте.
моята историика е мн простичка но все пак.аз и моя приятел живеем заедно от 1г и половина но преди няколко месеца тои почна да излиза докато сам на работа да крие.ето пример  от днес аз бех на работа до 8 и 30 тази вечер  но ме пуснаха по ранов 3 часа когато вече почти се прибрах той званна и ми каза че след най много два часа се прибира нямаше от каде да знае че се прибирам рано освен ако не ме е жидял но каза че се намира на 14км от нашия квартал и така преди два часа му се обадих и той каза че чака рейса но се чуваш се едно е в блок и слиза по сталбите и сигорно още го чака. lipssealed  cry  cry  cry  cry

Може да има някаква работа  worried  По-добре поговори с него кажи му ,каквото мислиш и чувстваш !  smile

въпроса е че сме говорили много по вапроса и той отрича категорично


Най-добре го проследи тайничко,но ще бъде доста трудно !
Но,ако го направиш ще разбереш истината  smile


Еби, ебавай, преебавай, но заради путка, путка не ставай !
[img]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/1014059_10151552279456984_1676027790_n.jpg[/img]

Offline

#239 2011-06-03 19:06:06

kiwito
Member
Registered: 2010-04-14
Posts: 5

Re: Въпроси любов - Съвети.

при мен е малко сложно..запознах се с едно момче.. в началото не му обръщах внимание беше просто приятел .. но с времето почнах да го гледам с други очи .. той явно също.. не спираше да ме закача.. постоянно се въртеше около мен..почнахме да си пишем в скайп за "нас" той почна да мии прави ясни и категорични намеци че иска да  е с мен ..и имаше няколко предложения не съм приемала нито едно защото нз какво да правя.. той е на 24 има стабилна работа.. но нз дали си заслужава.. нз дали не иска да е с мен заради бройката .. ии въпреки това искам да съм с него защото мии липсва любов.. ии мился че заради това го харесвам и нз .. нз какво искам .. страх ме е да не се окаже пореднаат грешка..  |-(

Offline

#240 2011-06-03 19:16:15

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Въпроси любов - Съвети.

при мен е малко сложно..запознах се с едно момче.. в началото не му обръщах внимание беше просто приятел .. но с времето почнах да го гледам с други очи .. той явно също.. не спираше да ме закача.. постоянно се въртеше около мен..почнахме да си пишем в скайп за "нас" той почна да мии прави ясни и категорични намеци че иска да  е с мен ..и имаше няколко предложения не съм приемала нито едно защото нз какво да правя.. той е на 24 има стабилна работа.. но нз дали си заслужава.. нз дали не иска да е с мен заради бройката .. ии въпреки това искам да съм с него защото мии липсва любов.. ии мился че заради това го харесвам и нз .. нз какво искам .. страх ме е да не се окаже пореднаат грешка..  |-(

Казваш , че е на 24 , ам ти на колко си? Как да разберем какви съвети да ти дадем?


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#241 2011-06-05 17:28:43

kiwito
Member
Registered: 2010-04-14
Posts: 5

Re: Въпроси любов - Съвети.

при мен е малко сложно..запознах се с едно момче.. в началото не му обръщах внимание беше просто приятел .. но с времето почнах да го гледам с други очи .. той явно също.. не спираше да ме закача.. постоянно се въртеше около мен..почнахме да си пишем в скайп за "нас" той почна да мии прави ясни и категорични намеци че иска да  е с мен ..и имаше няколко предложения не съм приемала нито едно защото нз какво да правя.. той е на 24 има стабилна работа.. но нз дали си заслужава.. нз дали не иска да е с мен заради бройката .. ии въпреки това искам да съм с него защото мии липсва любов.. ии мился че заради това го харесвам и нз .. нз какво искам .. страх ме е да не се окаже пореднаат грешка..  |-(

Казваш , че е на 24 , ам ти на колко си? Как да разберем какви съвети да ти дадем?

аз съм на 18 ..

Offline

#242 2011-06-06 17:01:08

chuki_95i
Member
Registered: 2010-12-24
Posts: 11

Re: Въпроси любов - Съвети.

Абе моето е много сложно ама.. Все пак да споделя..
Та значи.. Преди една година.. Се запознах с едно момче в скайп.. и нали постепенно се опознахме.. излезнахме на кафе .. (тогава още бях 7ми клас .. ) харесахме се като хора .. ау .. и продължихме да си контактуваме.. и в последствие се оказа, че ще учим в едно даскало.. като разбра .. уж се зарадва.. както и да е.. нали вече беше минала една - две седмици от учебната година.. и аз постоянно го виждах по коридорите.. седях до него (случайно се получи така) а той и едно `здрасти` не каза.. спря да пише с мен.. спря да контактува.. и аз си помислих .. ` Е кво пък поредния тъпак` да ама не... за жалост успях да се влюбя в него..  |-( крих гоо.. доо.. началото на тоя месец.. ама накрая не издържах и му казах .. А той само ми се изсмя в лицето и каза да се разкарам .. и ся ме гледа на кръв.. Но на всичкото отгоре продължавам да го обичам ..  heart  speechless Кво да прая.. вече ше се побъркам ..  lipssealed  speechless

 


Поредното пишлеме правещо се на мъж. Я не му обръщай никакво внимание, ако те види намусена или тъжна ще се надуе още повече. Покажи му, че си много по-силна от него, не иска да е с теб, защото знае, че може да те има. Я се надувай малко покрай тва момченце, даже не го поглеждай ако ти говори на въпреки отвръщай му и ти не си оставяй ''магарето в калта'', това че е от по-силния пол не му дава право да се държи така с теб! Да не ти пука, знам че на думи е лесно а на действие трудно, но бъди силна всичко се връща и все някога копелето ще те потърси ! smile  :p

Offline

#243 2011-06-06 18:51:49

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

при мен е малко сложно..запознах се с едно момче.. в началото не му обръщах внимание беше просто приятел .. но с времето почнах да го гледам с други очи .. той явно също.. не спираше да ме закача.. постоянно се въртеше около мен..почнахме да си пишем в скайп за "нас" той почна да мии прави ясни и категорични намеци че иска да  е с мен ..и имаше няколко предложения не съм приемала нито едно защото нз какво да правя.. той е на 24 има стабилна работа.. но нз дали си заслужава.. нз дали не иска да е с мен заради бройката .. ии въпреки това искам да съм с него защото мии липсва любов.. ии мился че заради това го харесвам и нз .. нз какво искам .. страх ме е да не се окаже пореднаат грешка..  |-(

Влюбвай се,когато си готова,а не когато си самотна и ти липсва любов (exclaim)

Offline

#244 2011-06-07 20:01:39

JB.Smille
Member
Registered: 2010-03-28
Posts: 4,512

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди време съм харесвала ужасно много едно момче.Не знам дали бях влябено обаче чувството беше lipssealed! .. страхотно !Обаче той е такъв човек дето се зарибява поне с 20 момичета едно времено .. На мен ми казваше че уж ме е обичал ... И постояно ми го казваше ... И ний се скарахме с него .. тръгна с едно момиче на пук .. е скъсаха пак се върна при мен .. Ние сме от едно училище в междучасията постояно ме гледа не си мърда погледа от мен ... И сега пак се скарахме защото преди за мен и казал ча съм лапе и ми е теглил майната ... и аз като го научих му казах че не искам да сме заедно и че не му вярвам че ме е обичал и т.н.Казах,че вече ме няма пожелах му успех.И той ми вика Кога ще разбереш че те харесвам кога ще вярваш само на мен и от там пак ми каза лапе ... и аз преди туй съм казала също че не искам да страдам и тогава ми каза следното : Ами ако не искам да страдаш пак,ами ако съм разбрал че ти си точното момиче за мен". И сега сме скарани о то по много груб начин.казах му ,че сме само познати.И ся във фейсбук на свойта си стена пише .. "Тъпи лапита с вас няма да се занимавам. " - "Няма да те гледам повече". Обаче продължава да го прави постояно ме гледа и то зллобно и продължава да с е занимава с мен а казва,че няма да го прави lipssealed Туй е ужасно чувствам се мого тъпо .. А от една срана ми е добре защото не старадм повече. Дайте ми някакви идеи .. Супер съм объркана lipssealed


The truth is I’ve never fooled anyone. I’ve let people fool themselves. They didn’t bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn’t argue with them. They were obviously loving somebody I wasn’t.

Offline

#245 2011-06-08 12:14:46

xx_Mimi_xx
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-11-21
Posts: 10,445

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ето моята история.
Сега си харесвам едно момче ,а и той изпитва същото. Но той живее в Пловдив ,а там е родния ми град и цяло лято ще съм в Пловдив. Той със една година е по-малък от мен ,но е страшно сладък ! Много се харесваме ,но не искаме да го покажем пред другите ,защото бившото му гадже е моя братовчедка и тя каза ,че не ми го дава ,защото той каза на всички ,че ме харесва ! Каза пред всички ,които бяхме в градинката това на братовчедка ми и аз слушах:
"Ей ! Ама много е хубава братовчедка ти !"
И тя каза:
"Мда ама няма да ти я дам." sad ..
Има още история ама не ми се пише ! (:
Какво да правя ? Да сме тайни гаджета ,или да кажем на всички ,че ще тръгваме ? sadlipssealed


[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/124/2/b/birds_png_by_nonueditions-d642eig.png[/img]

Offline

#246 2011-06-08 14:19:46

julity
Member
From: ~`Wonderland *
Registered: 2010-02-06
Posts: 746

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ето моята история.
Сега си харесвам едно момче ,а и той изпитва същото. Но той живее в Пловдив ,а там е родния ми град и цяло лято ще съм в Пловдив. Той със една година е по-малък от мен ,но е страшно сладък ! Много се харесваме ,но не искаме да го покажем пред другите ,защото бившото му гадже е моя братовчедка и тя каза ,че не ми го дава ,защото той каза на всички ,че ме харесва ! Каза пред всички ,които бяхме в градинката това на братовчедка ми и аз слушах:
"Ей ! Ама много е хубава братовчедка ти !"
И тя каза:
"Мда ама няма да ти я дам." sad ..
Има още история ама не ми се пише ! (:
Какво да правя ? Да сме тайни гаджета ,или да кажем на всички ,че ще тръгваме ? sadlipssealed

Според мен трябва да трагнете..това, че на някой не му изнася не значи, че трябва да сте тайни гаджета..братовчедката ти ще те разбере ..обясни и, че се харесвате(или обичате) и толкоз..не може тя да ти казва с кой да ходиш !!!  wink  smile


[img]http://prikachi.com/images/895/3800895I.gif[/img]

Offline

#247 2011-06-08 14:23:50

chuki_95i
Member
Registered: 2010-12-24
Posts: 11

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ето моята история.
Сега си харесвам едно момче ,а и той изпитва същото. Но той живее в Пловдив ,а там е родния ми град и цяло лято ще съм в Пловдив. Той със една година е по-малък от мен ,но е страшно сладък ! Много се харесваме ,но не искаме да го покажем пред другите ,защото бившото му гадже е моя братовчедка и тя каза ,че не ми го дава ,защото той каза на всички ,че ме харесва ! Каза пред всички ,които бяхме в градинката това на братовчедка ми и аз слушах:
"Ей ! Ама много е хубава братовчедка ти !"
И тя каза:
"Мда ама няма да ти я дам." sad ..
Има още история ама не ми се пише ! (:
Какво да правя ? Да сме тайни гаджета ,или да кажем на всички ,че ще тръгваме ? sadlipssealed

 


Ако държиш на братовчедка си не прави грешката да си с него. Колкото и да е вие все някога ще се разделите, а знаеш , че кръвта вода не става. Поговори с нея обясни и какво чувстваш към него, но не се карайте, защото не си заслужава да пренебрегнеш братовчедка си просто за едно момче ! smile

Offline

#248 2011-06-08 14:30:06

chuki_95i
Member
Registered: 2010-12-24
Posts: 11

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ето моята история.
Сега си харесвам едно момче ,а и той изпитва същото. Но той живее в Пловдив ,а там е родния ми град и цяло лято ще съм в Пловдив. Той със една година е по-малък от мен ,но е страшно сладък ! Много се харесваме ,но не искаме да го покажем пред другите ,защото бившото му гадже е моя братовчедка и тя каза ,че не ми го дава ,защото той каза на всички ,че ме харесва ! Каза пред всички ,които бяхме в градинката това на братовчедка ми и аз слушах:
"Ей ! Ама много е хубава братовчедка ти !"
И тя каза:
"Мда ама няма да ти я дам." sad ..
Има още история ама не ми се пише ! (:
Какво да правя ? Да сме тайни гаджета ,или да кажем на всички ,че ще тръгваме ? sadlipssealed

Според мен трябва да трагнете..това, че на някой не му изнася не значи, че трябва да сте тайни гаджета..братовчедката ти ще те разбере ..обясни и, че се харесвате(или обичате) и толкоз..не може тя да ти казва с кой да ходиш !!!  wink  smile

 


Да права си братовчедка и не може да и каже с кой да ходи, но я се замисли на теб яко ли ще ти е ако братовчедка ти тръгне с твое бившо гадже. Не знам дали на теб са го правили, но аз знам от собствен опит, че чувството е ужасно особено ако още харесваш момчето и имаш някакви симпатии. Ако тя пренебрегне братовчедка си и да е с него въпреки това, че на момичето и е гадно е много тъпо и егоистично от страна xx_Mimi_xx .. Това, че трябва да гледа личния си живот и на нея да и е яко не означава, че трябва да гради своето щастие върху чуждото нещастие!  wink

Offline

#249 2011-06-08 17:08:17

JB.Smille
Member
Registered: 2010-03-28
Posts: 4,512

Re: Въпроси любов - Съвети.

Може ли някой да ми дава съвети !  doh


The truth is I’ve never fooled anyone. I’ve let people fool themselves. They didn’t bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn’t argue with them. They were obviously loving somebody I wasn’t.

Offline

#250 2011-06-08 18:11:46

peshew
Member
From: minimalism
Registered: 2010-06-26
Posts: 109
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

всички можем  ;p


ходяяя , и като на сън - скитам се !

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook