#201 2011-03-23 17:59:56

Дидето0_94
Member
Registered: 2011-03-12
Posts: 28

Re: Въпроси любов - Съвети.

така еее  smile

Offline

#202 2011-04-05 20:18:37

kotenceto_998
Member
Registered: 2010-12-01
Posts: 1,194

Re: Въпроси любов - Съвети.

имам 1 въпрос .. как да сваля момче..???


[img]http://prikachi.com/images/278/3774278I.gif[/img]

Offline

#203 2011-04-06 07:26:57

bobi mw
Member
From: Плевен
Registered: 2010-06-30
Posts: 28

Re: Въпроси любов - Съвети.

имам 1 въпрос .. как да сваля момче..???

И аз съм любопитен да разбера как става.

Offline

#204 2011-04-06 09:35:22

ionu97
Member
Registered: 2011-01-16
Posts: 120

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моето не е точно любовен проблем.....Значи има едно момче от съседния клас няколко пъти бяхме гаджета но нещата не са били сериозни поне не за мен.Той постоянно ми казваще колко ме обича но аз не съм му го казвала нищо показвала защото просто не го обичах.Аз не му обръщах много внимание, малко ми досаждаше-постоянно идваше при мен и ме гушкаше,а аз се държах гадно с него.И един ден той просто почна да ме подминава-нито здрасти нито нищо.Отидох един ден при него и го попитах сърдит ли ми е или има нещо друго, а той просто ми каза не и си тръгна.Писах му по skype и faсebook, но той не ми отговаряше. Един ден ми писа и аз го питах защо се държи така а той ми каза цитирам: "ти нали това искаше" . След това ми писа негов приятел и ми каза че Ники (така се казва въпросното момче) бил много чувствителен и репликата "а трябва ли" дали ми е позната....Непомна да съм му казала нещо просто се държах кофти с него но причината не беше само той имах си и други проблеми и не ми беше до момчета. Отказах се да се сдобрявам с него обаче ми тежи на съвестта незнам защо ... Какво да правя ?? Да се опитам да оправя взаимотношенията м/у нас или да не се занимавам с него !??

Offline

#205 2011-04-07 07:04:42

kis4enceto
Member
From: София
Registered: 2010-05-07
Posts: 77

Re: Въпроси любов - Съвети.

Според мен е по-добре да си оправите отношенията ... може би много си го наранила. Покажи му внмание от твоя страна, за да се почувства по-добре, шегувайте се, смейте се, но не прекрачвай границата, за да не му дадеш напразни надежди. :)Кажи му, че много го уважаваш, като приятел.  :p  :p


По добре да ме мразиш такава, каквато съм ...
Отколкото да ме обичаш такава, каквато искаш да бъда ... !!
heart star

Offline

#207 2011-04-07 21:21:41

bellliewe
Member
Registered: 2011-02-06
Posts: 38

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте така значи и аз искам да се посъветвам с вас м от една година и половина вече немога да забравя момчето което обичам смисал ние сме ходили преди тази една година и половина и от тогава насам постоянно ми е в мислите ии постояноо се чудя как да му кажа трагвам към клавиатурата да му пиша и се спирам и още по зле се чувствам немога да престана да го ОБИчАМ никой неможе да го замени. Опитвах се с други момчета но не мога да ги обикна както сам обикнала него Моля ви дайте ми някакъв съвет как да го забравя или поне малко да го изтрия от уммъ сии  lipssealed всъщност ние не сме от един град и не сме се виждали само по скупе чували сме се по телефона по скайп и т.н ем това е ще учаквам съветът ви . . Благодаря предварително hug

Offline

#208 2011-04-07 21:33:43

kis4enceto
Member
From: София
Registered: 2010-05-07
Posts: 77

Re: Въпроси любов - Съвети.

Сигурна ли си, че искаш да го забравиш наистина?  smile Досега мисля, че ако беше наистина готова щеше да го направиш ... Мислиш ли, че нещата между вас са останали недовършени, защото в много от случаите това не ти дава мира и няма как да забравиш някой.  hug  hug


По добре да ме мразиш такава, каквато съм ...
Отколкото да ме обичаш такава, каквато искаш да бъда ... !!
heart star

Offline

#209 2011-04-07 21:55:06

bellliewe
Member
Registered: 2011-02-06
Posts: 38

Re: Въпроси любов - Съвети.

kis4enceto до някъде си права но найстина искам да го изтрия от умъ си от сърето си но не става найстина няма да го забравя ако не дам всичко от себе си ем че давам но наранявам самата себе си давам си празни надежди казвам си че може да се върне и някви такива но греша щот зная че е инат и тка  lipssealed ;[[ !! Благодаря все пак за отговора smile  hug

Offline

#210 2011-04-08 07:51:28

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Въпроси любов - Съвети.

То не става да си кажеш-Сега ще го забравя и хоп, да стане.С времето всичко се забравя.И ако продължаваш да се навиваш,че го обичаш и не можеш без него нищо няма да постигнеш.Казвай си,че не ти пука. smile


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#211 2011-04-08 19:42:16

kis4enceto
Member
From: София
Registered: 2010-05-07
Posts: 77

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мм да ... и не се надявай, защото това поддържа чувството. Аз вмомента съм така към бившият ми приятел, с който не сме заедно от 4 месеца, че той дори е и с друго момиче. Ама аз си се надявам ... laugh Адски много страдам, но ... smile


По добре да ме мразиш такава, каквато съм ...
Отколкото да ме обичаш такава, каквато искаш да бъда ... !!
heart star

Offline

#212 2011-04-12 17:22:57

-cvety-
Member
Registered: 2010-12-19
Posts: 4

Re: Въпроси любов - Съвети.

Едва ли разбирате.. За какво точно става на въпрос .. и как се чуствам .. но благодаря за мнението..  smile

Много добре те разбирам...  Някога и аз бях така,цели 4 години не можех да го забравя,но ето ,че най-накрая успях и сега съм много щастлива  smile Така че ,спокойно,все някога ще го преодолееш  hug

Offline

#213 2011-04-18 17:54:43

Ronny5
Member
From: далеч от всички
Registered: 2011-02-22
Posts: 54

Re: Въпроси любов - Съвети.

Всички тук ви разбирам много добре  smile  Някой неща са много трудни за изричане ...наистина ...поне моята история е като по филмите  chuckle и всички ми викат да го забрава ама те сигурно изобщо незнят колко трудно е да забравиш едно момче което обичаш много  sad 
Та моята история започна още в 5 клас  smirk  laugh  Момчето се казваше Мишо Аз си го харесах беше страхотен  heart  но тогава имаше една надувка в моя клас  |-( тя само ме влачеше да и носа чантата да и напиша домашните но това беше единствения шанс да стоя близо до момчето rofl  laugh  защото те двамата бяха приятели  laugh не гаджета приятели и и тримата се прибирахме  laugh  е така беше докато не станах 6 клас и мишо и никол(момичето надувка) и други от класа заминаха да учат в математическата  sad  и аз тогава нали ни качиха на втория етаж на даскалото там имаше едно момче дани се казваше  worried  с моята най добра приятелка са позават от малки тя само ме влачеше при него но той само се базикаше и аз просто се чуствах малко неловко  laugh  laugh  sweat та качихме се на втория етаж и там се сближаихме станахме си приятели  laugh  но след време мишо ми предложи да си станем гаджета  rofl  heart и аз нали приех ама това време което бях с него ме тормозеше нещо от вътре че не е правилно да съм с него а те са най добри приятели с него също от малки а това си е вечно приятелство laugh  и аз сега ако скъсам с него първо трябваше нда се овера че дани също има чуства към мен един ден бяхме на един кино и една приятелка го попита ама аз случайно се оказах зад тях  laugh  laugh и само като чух въпроса наостих уши и косата ми настъхна и той отговори да след въпроса ти харесваш ли вероника  laugh тогава трябваше аз да зема решение да скъсам с мишо който вече inlove един ден му казах къса ме  и той ме пита заради дани нали  speechless абе така скъсах с него но аз един ден си отидах в моя роден град сливен и тогава разбрах че го обичам повече от всичко на света  lipssealed и един ден се засякохме в скупа казах му всичко какво чуствам и всичко от каде намерих тази смелост незнам и той нали нищо не ми отговори след цялото писане и то се оказа че ще оставам там в сливен да уча и сега съм там .... Но се връщам да уча в враца след няколко седмици още незнам какво да направа ... как ще реагира като ме види много ме е страх  cry казах му всичко което ми беше на сърцето а аз в сливен учих 3 месеца дали чуставата са му се променили ... мисли те  ли че трябва да се скиря от него за няколко дена без да знае никой че съм в враца за да одмисла цялата тази ситоация аз още си харесвам мишо но дани го обичам двамата са най добри приятели и докато бях в сливен мишо 2 пъти ми предложи да си станем гаджета но аз се му казах ще мисла ще мисла и явно чуствата му не са се променили към мен ами ако ги скарам мишо и дани и това всичко заради мен не мисла да рискувам ще си си крия чуствата нищо съм му казала всичко  ще мисли че съм го забравила вече или че нямам чуства към него .... и така да си дъража всичко в мен  lipssealed  Моля за съвет  cry Малко помощ

Offline

#214 2011-04-21 23:24:57

xx_Mimi_xx
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-11-21
Posts: 10,445

Re: Въпроси любов - Съвети.

Как да си хвана гадже ? rofl  smile


[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/124/2/b/birds_png_by_nonueditions-d642eig.png[/img]

Offline

#215 2011-04-26 19:28:33

kiwito
Member
Registered: 2010-04-14
Posts: 5

Re: Въпроси любов - Съвети.

Как да си хвана гадже ? rofl  smile

Hm dam .. ;D amii kato za nachalo tr da izberesh podhodqshtiq ZA TEB .. koito naistina da te hareswa zashtoto inache nqma da ima smis1l da mu se natqgash((t1po e da gl podobno nsht..;) )).. sled towa stawa lesno .. p1k ii za kakwo tii e ..s risk da prozwucha kato roditel>> ima po- wajni neshta ot towa((wqrno ii towa e ot znachenie,, no dalii sega)) .. toi sam shte doide prii teb wink wse pak ;;wseki wlak sii ima p1tnicii;; a gotinite mackii ne ostawat samii ;Pp Shte imash mnogo ohajorii .. ((~))

Offline

#216 2011-04-27 14:40:30

loki87
Member
Registered: 2010-06-20
Posts: 22

Re: Въпроси любов - Съвети.

speechless  speechless  speechless  speechless Не знам защо така се получава ,но за първи път търся помощ във форум защото не издържам повече ;ссс............
И така в началото на учебната година се запознах с едно много яко момче.Човека си е мега як  :p и тъй като с него имаме общи дела продължихме да се виждаме ,колкото и да не исках.И така се влюбих в това момче.Защото съдбата ни събра! Толкова силно се влюбих в това момче ,че написах няколко песни , посветени на него.Но понеже ме е срам въобще не съм си контактувала с него. И от глупост накарах братовчедка си да му пише и така разбрах що за човек е  cry  smile но много ви се моля кажете ми как да му призная ,че го харесвам.Защото аз съм пълничка и може би той няма да ме хареса и много ме е срам
..........
Кажете ми какво да правя ? Дайте ми съвет ? think  think  think  wasntme  inlove  inlove  inlove

Offline

#217 2011-05-01 02:12:04

cweti
Member
Registered: 2009-02-21
Posts: 3,514

Re: Въпроси любов - Съвети.

speechless  speechless  speechless  speechless Не знам защо така се получава ,но за първи път търся помощ във форум защото не издържам повече ;ссс............
И така в началото на учебната година се запознах с едно много яко момче.Човека си е мега як  :p и тъй като с него имаме общи дела продължихме да се виждаме ,колкото и да не исках.И така се влюбих в това момче.Защото съдбата ни събра! Толкова силно се влюбих в това момче ,че написах няколко песни , посветени на него.Но понеже ме е срам въобще не съм си контактувала с него. И от глупост накарах братовчедка си да му пише и така разбрах що за човек е  cry  smile но много ви се моля кажете ми как да му призная ,че го харесвам.Защото аз съм пълничка и може би той няма да ме хареса и много ме е срам
..........
Кажете ми какво да правя ? Дайте ми съвет ? think  think  think  wasntme  inlove  inlove  inlove

Просто бъди естествена,не се превземай и не се прави на такава каквато всъщност не си,защото той все някога ще разбере същността ти.Не му признавай,ако не ти е давал никакви сигнали,защото ще се почувстваш зле като не отвърне на чувствата ти.Ако не стане нищо все пак не можеш да накараш насила някой да те харесва.

Offline

#218 2011-05-01 15:19:04

loki87
Member
Registered: 2010-06-20
Posts: 22

Re: Въпроси любов - Съвети.

speechless  speechless  speechless  speechless Не знам защо така се получава ,но за първи път търся помощ във форум защото не издържам повече ;ссс............
И така в началото на учебната година се запознах с едно много яко момче.Човека си е мега як  :p и тъй като с него имаме общи дела продължихме да се виждаме ,колкото и да не исках.И така се влюбих в това момче.Защото съдбата ни събра! Толкова силно се влюбих в това момче ,че написах няколко песни , посветени на него.Но понеже ме е срам въобще не съм си контактувала с него. И от глупост накарах братовчедка си да му пише и така разбрах що за човек е  cry  smile но много ви се моля кажете ми как да му призная ,че го харесвам.Защото аз съм пълничка и може би той няма да ме хареса и много ме е срам
..........
Кажете ми какво да правя ? Дайте ми съвет ? think  think  think  wasntme  inlove  inlove  inlove

Просто бъди естествена,не се превземай и не се прави на такава каквато всъщност не си,защото той все някога ще разбере същността ти.Не му признавай,ако не ти е давал никакви сигнали,защото ще се почувстваш зле като не отвърне на чувствата ти.Ако не стане нищо все пак не можеш да накараш насила някой да те харесва.



Цвети мерси за съвета smile  smile  :p  От голяма полза ми беше  smile

Offline

#219 2011-05-01 16:07:10

SeSiTy1
Member
Registered: 2011-02-19
Posts: 51

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи и при мен се получи горе-долу същото. През лятото срещнах едно момче на центъра на моят квартал. Той само ме гледаше, а приятелите му го закачаха с думите: Ти нещо май, а а??? Той само викаше: Стига де blush. Тогава не можах да видя как изглежда защото просто нямах време.. На другия ден, приятелката, с която бях на центъра ме извика и каза, че той е на игрището (явно обича футбол?). Отидох ме и там го видях аз първи път изцяло. Много ми хареса, влюбих се. Тогава той започна да ме закача и така 4 месеца до септември, докато не разбрах, че ще учим в едно даскало.. В училище постоянно ме закача, гледа ме, усмихва ми се, и дори да отбележа, веднъж ми прати въздушна целувка... Сега разбирам че той е много голям женкар... кво да правя?? (alt+b)[/b]

Offline

#220 2011-05-01 19:50:23

bellliewe
Member
Registered: 2011-02-06
Posts: 38

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравеите значи искам помоща ви отново :Д Утре ще излизам с едно момче каде си го харесвам от доста време и някак си  ме е мн срам хаха ии ако може кажете ми какво да направя как да развия тема за разговор за да не си мълчим и ако се опита да ме целуне още парвия ден как да реагирам моля ви помогнете ще сам ви много благодарна  hug

Offline

#221 2011-05-07 10:53:02

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравеите значи искам помоща ви отново :Д Утре ще излизам с едно момче каде си го харесвам от доста време и някак си  ме е мн срам хаха ии ако може кажете ми какво да направя как да развия тема за разговор за да не си мълчим и ако се опита да ме целуне още парвия ден как да реагирам моля ви помогнете ще сам ви много благодарна  hug

Бъди себе си.Това е най-важното.Попитай го каква музика харесва,какво прави през свободното си време и т.н..Забавлявай се и ако се опита да те целуне му отвърни щом го харесваш.Няма смисъл да се притесняваш.След срещата поискай пак да излезете някой уикенд.Успех  hug  star .

Offline

#222 2011-05-08 17:00:40

smile_97
Member
From: София
Registered: 2010-02-01
Posts: 1,512

Re: Въпроси любов - Съвети.

Скоро влезе едно момче в класа ии веднага ми направи впечатление  inlove Още на 2-рия ден той ми се усмихваше и ми намигаше ;dd в час понеже ръката му е счупена и не пише всеки път като го погледна виждам ще ме гледа  inlove Веднъж в час по математика само ме разсмиваше,за малко да ни напишат забележни  laugh .. Имам чувството,че и той ме харесва,но понякога не...  sad Във фейсбука не ми пише,на снимките му му пишат и други момичета "{}" [ целувка ] и той им пише същото ;dd Дали не се държи с всички момичета така както с мен?  sad


[img]http://prikachi.com/images/461/4216461i.gif[/img]





Мразя си ника...

Offline

#223 2011-05-09 14:40:47

xx_Mimi_xx
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-11-21
Posts: 10,445

Re: Въпроси любов - Съвети.

Така. laugh Влюбена съм в едно момче. Той е най-добрия приятел на брат ми и всеки Петък той идва в нас. И ми казва все "Здрасти" и отива до тоалетната. Връща се и ми казва пак "Здрасти". Аз съм влюбена от край време. inlove  heart  Но той е най-добрия приятел на брат ми и не знам кво да права. Не мисля много много ,че ме харесва. ;DD


[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/124/2/b/birds_png_by_nonueditions-d642eig.png[/img]

Offline

#224 2011-05-09 16:42:08

SweetY =] KittY
Stay Strong.
From: L.A., baby
Registered: 2010-04-08
Posts: 11,341

Re: Въпроси любов - Съвети.

Така. laugh Влюбена съм в едно момче. Той е най-добрия приятел на брат ми и всеки Петък той идва в нас. И ми казва все "Здрасти" и отива до тоалетната. Връща се и ми казва пак "Здрасти". Аз съм влюбена от край време. inlove  heart  Но той е най-добрия приятел на брат ми и не знам кво да права. Не мисля много много ,че ме харесва. ;DD

Ако имаш доверие на брат ти първо говори с него. Кажи му какви чувства изпитваш към приятеля му и ако искаш го питай за някой друг съвет. Ако не просто се опитай някакси да разбереш дали приятеля на брат ти има чувсства към теб, но без да разбира, че го харесваш. След това ако знаеш, че и той те харесва му признай, че го харесваш.


[list=*]
[*] Never give up on
someone you can't go a day
without thinking about..
[/*]
[/list]

[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/263/263171lxlble1hnk.gif[/img]

Offline

#225 2011-05-09 16:44:43

SweetY =] KittY
Stay Strong.
From: L.A., baby
Registered: 2010-04-08
Posts: 11,341

Re: Въпроси любов - Съвети.

Скоро влезе едно момче в класа ии веднага ми направи впечатление  inlove Още на 2-рия ден той ми се усмихваше и ми намигаше ;dd в час понеже ръката му е счупена и не пише всеки път като го погледна виждам ще ме гледа  inlove Веднъж в час по математика само ме разсмиваше,за малко да ни напишат забележни  laugh .. Имам чувството,че и той ме харесва,но понякога не...  sad Във фейсбука не ми пише,на снимките му му пишат и други момичета "{}" [ целувка ] и той им пише същото ;dd Дали не се държи с всички момичета така както с мен?  sad

Наблюдавай го дали прави така и с други момичета ( да им намигва и да ги кара да се смеят ) .. Ако го прави и на тях значи не е за теб. Ако само на теб го прави, може и да те харесва. Фейсбука си е различно от живота, нали ?! Опитай.. нищо не губиш!  smile


[list=*]
[*] Never give up on
someone you can't go a day
without thinking about..
[/*]
[/list]

[img]http://dl.glitter-graphics.net/pub/263/263171lxlble1hnk.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook