#51 2011-01-17 12:10:04

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

  След няколко седмици

-Бременна съм!-извика Никол като започна да плаче,а Стилян просто стоеше на един стол и не помръдваше.
-О-о-т..само нем и казвай,че..
-Да!Да!-тя започна още по-горчиво да плаче като се подпря на гладката стена в стаята му.-Не идва вече два месеца,лоши ми е постоянно!Не,не искам,не искам!-Стилян нищо не каза,просто стана и отиде до нея като я помилва по главата-Всичко ще е наред.Ще отгледаме бебчето все едно е наше,спокойно.-той се усмихна,а в този момент тя разбра,че той е неземен-невероятно добър,красив,мил,а беше такъв студен,безсърдечен,игнориращ всета и хората.Явно тя го е променила.Тя също се усмихна и наистина се зарадва-двамата започнаха да се смеят толкова ислно,че целия дом сигурно кънтеше от тях.Изведнъж те се погледнаха,погледнаха и леглото,усмихната се закачливо един на друг и...
На сутринта Никол се събуди от гъделичкането на Стилян:
-Хих,ще престанеш ли?-тя продължаваше да се смее и изведнъж..
-Хеййй,защо плачеш?Добре,добре,спирам!-той я гушна,като направи някаква объркана физиономия.
-Не,не разбираш-ще ни изгонят!Бременна съм и разберат ли ще ни изгонят!
-Но не ти личи,успокой се,пък и аз след няколко седмици излизам оттук.
-Какво?Защо не си ми казал?
-Какво да казвам?Че щях да избягам и да те отвлека ли?-той се засмя и получи лека плесница.
-Ти си побъркан!-тя стана,облече се и преди да излезе каза- няма да родя това дете!Искам да остана тук до 18,а не да съм бездомна!Сега слизам да хапна,идваш ли?
-Върви.-той безразлично като се обърна на другата страна без да каже нищо друго.Не чу нито дума от устата й,а само вратата,затваряща се едвам-едвам.
-Ти няма да се родиш.Не искам да ме сочат с пръст " тя и нейното копеле","чух,че не е отприятелят й ,а от някакъв нехранимайко,който я е изнасилил".Не,не мога да  изтърпя този срам,който ме очаква.-започна да се удря силно в корема,като вървеше с гръб към стълбите.Падна.Изгуби съзнание-поне можеше да е спокойна,че бебето го няма,но..дали ще има друго?

--

Надявам се да ви хареса ^^


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#52 2011-01-17 17:07:38

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: tell the world,i`m coming home .

харесват ми


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#53 2011-01-17 17:08:55

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: tell the world,i`m coming home .

Хубаво е !
Още.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#54 2011-01-17 21:18:59

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: tell the world,i`m coming home .

Страхотно ее...искам ощеееее  sun  sun


Just Me..!!

Offline

#55 2011-01-18 19:31:33

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: tell the world,i`m coming home .

Много е хубавоо heart  искам ощеее..моля те още и по-бързоо star  wasntme


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#56 2011-01-19 15:28:18

abby
Member
Registered: 2011-01-08
Posts: 35

Re: tell the world,i`m coming home .

Суперр ее  sun  heart продължавай..


[img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1283/1283365iw75ilpclj.jpg[/img]

Offline

#57 2011-01-20 23:27:09

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: tell the world,i`m coming home .

Искаме ощеееееееееееееееееее!!.. (exclaim)  (exclaim)


Just Me..!!

Offline

#58 2011-01-21 20:42:53

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

Малко ще се забавя,защото съм на почивка и не съм сигурна дали ще хвана нет на лап топа.Тааа,в неделя ще се върна (в момента хващам,но едва ли ще е за дълго)


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#59 2011-01-22 15:47:50

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: tell the world,i`m coming home .

добрее  sun  чакамее


Just Me..!!

Offline

#60 2011-01-24 17:46:00

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

  Ден и нощ тя плачеше-да,Никол не спираше да тъгува за своя любим- "Не искам да те виждам!Как може да убиеш СОБСТВЕНОТО си дете?!Остави ме,не искам да имам нищо общо с теб!".Всички се притесняваха за нея,но не я интересуваше.Не стига,че Стилян я ненавижда,но и не може и да забременее:
-Какво толкова сторих,че Господ ми причинява това?!-тя обвиняваше единствено себе си.А когато видеше Стилян го прегръщаше,целуваше,молеше той да се върне при нея,но уви-той не изпитваше никаква обич към нея,единствено и само презрение.
Дните минаваха и минаваха.Всичко си бе по старому.Никол се бе примирила-всичко й бе безразлично.Много момчета искаха да й се харесат,но тя просто не им обръщаше внимание-единствено когато ставаше въпрос за секс-правеше това,единствено да почувства някакви ласки,дори и капка обич,но уви-Стилян си е Стилян.Колкото до него,той си бе направил малка "компания" от по-красивите и искани момчета в сиропиталището-Никол беше с всички от тях,но си оставаше все така безразлична към всички,понякога дори и към Стилян.Много скоро тя щеше да направи 18 и да напусне дома,а тогава тя незнаеше какво да прави.Ня я и интересуваше,защото знаеше,че може да живее с някоя приятелка,но не за дълго,защото трябва да се омъжи все някога,а на 20 вече ще е стара мома (по онова време от малки са ги женели :d ).
  Докато играха на карти в една от стаите,едно мускулесто момче от "компанията" на Стилян,бе предложил на Никол брак.Всички си мислеха,че е шега:
-Е?-той бе наистина красив-с сиви очи,кафеви коси,висок и строен младеж,доста привлекателен,с много изискан вкус и изтънчени маниери.Никол се поколеба-тя знаеше,че той работеше тайно и имаше много пари,а и скоро щял да бъде сред политиците на държавата-избран по наследство,въпреки,че е сирак-те просто го намират.Стилян погледна предизвикателно Нико сякаш й казваше с поглед "Стига бе.Ти с него?Ха.Умираш си за мен".Това я ядоса и накара да приеме..
-Разбира се,за мен ще е удоволствие.-те погледна закачливо Стилян-..да бъда ваша съпруга.Нямам ни най-малко търпение....милорд.-Странно,но това накара Стилян да стане и да си тръгне-нали нищо не изпитваше към нея?

--
това е за сега ^^.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#61 2011-01-24 19:07:31

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: tell the world,i`m coming home .

Супер е ! Чакам още.. sun

Offline

#62 2011-01-24 19:21:40

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: tell the world,i`m coming home .

аз също


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#63 2011-01-25 11:57:48

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: tell the world,i`m coming home .

чакаме ощеее  sun  sun


Just Me..!!

Offline

#64 2011-01-25 13:17:34

SmiLe3e
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 249

Re: tell the world,i`m coming home .

Всичко е много интересно.. чакам още с нетърпение.. Браво на умните главички,които съчиниха това и продължават..  clap  sun


::..People always leave. But sometimes they come back..::

Offline

#65 2011-01-25 16:37:11

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

Всичко е много интересно.. чакам още с нетърпение.. Браво на умните главички,които съчиниха това и продължават..  clap  sun

главичката е само една laugh  и след малко или утре пускам следващата част  sun


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#66 2011-01-25 16:42:32

SmiLe3e
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 249

Re: tell the world,i`m coming home .

Еее добре браво на умната главичкаа..  sun .. чакаме я tongueout


::..People always leave. But sometimes they come back..::

Offline

#67 2011-01-26 18:13:58

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

продължението  star

--
  Никол вече беше навършила отдавна 18 години и се бе омъжила за Валери-политикът.Тя се бе превърнала в прекрасна дама,обичана от всички.Какво повече да иска?Дете?Тя и съпругът й бяха наясно,че нямаше възможност да забременее,но въпреки това той бе все така лудо влюбен в нея.Самата Никол бе забравила за своя дом-за баба си,за малката къща с красивия двор и различните дървета в него,прекрасните птички,които баба й бе държала в няколко кафеза,които винаги стояха отворени,но птичките,въпреки да излитаха,те се връщаха и това караше нея и баба й Роси да се усмихват.Всичко бе забравено и заменено с самота,която Никол прикриваше дълбоко в душата си.Да,тя още копнееше за онова момче,което бе срещнала до стълбите-нежно,красиво и изящно.Така го бе запомнила,нищо,че не помнеше името му-пазеше го дълбоко в сърцето си заедно с прекрасните спомени.Болката,която все още изпитваше не бе заличена,въпреки,че Валери винаги я разсмиваше и развеселяваше-винаги нещо й липсваше.Да,онова момче не беше заменимо и тя знаеше,че ще го обича до сетния си дъх.
Един пролетен ден тя реши да излезе с Елизабет-нейна близка приятелка,но поради ангажимените на й,не можеха да се виждат често.Те си бяха наумили да се разкарват из красивите улици на близкото село до техния разкошен град,изпълнен с радост и щастие,оживен от хора,които се чудеха с какво да запълнят времето си.
Докато се минаваха през площада те видяха около 50 души с униформи:
-Това са войниците.-прошепна Елизабет,като отвори чадъра си,за да не й пече слънце и се приближи до Никол.
-О,за овйната?Нима?Но погледни ги.Млади са,ще се погубят.И за какво?-Никол ги гледаше с жал и й се искаше да им помогне с нещо.-Ей сега идвам.
-Какво?Ники?Поне ме изчакай.Ами ако ти направят нещо?-Елизабет я настигна като последното издречение го каза до ухото й за да не може никой да чуе.Те са идвали тук и преди и знаят,че дори плочите по които стъпват имат уши.
-Не ставай глупава.Разбира се,че нищо няма да ни направят.Погледни ги.-Никол се приближи до едно младо момче.-Здравейте.-момчето се обърна и в момента щом я зърна се поклони.-Моля ви,не е нужно.Какво прави такова младо и красиво момче,на такова място?-докато му говореше тя изпита нещо-същото когато беше с Стилян.В този момент разбра,че го иска.
-Благодаря за комплимента г-це..?-той говореше с акцент и беше наистина красив.
-О,колко сте забавен-тя се засмя и белите й зъби блеснаха пред лицето му.-Омъжена съм и едва ли изглеждам толкова млада,колкото бях преди.
-Не се й съмнявам,че сте запазили красотата си.-той говореше загадъчно-по съшия начин по който говореше и Стилян.Тя знаеше това и се зачуди дали това не е "момчето" в което се бе влюбила,но това би било твърде абсурдно.Та това дете сигурно е на 15,а той би трябвало да е на 26,ако изобщо е жив.Тя се натъжи при тази мисъл и това веднага й пролича.
-Извинете,да не ви огорчих?Ако е така,много съжелявам.-момчето имаше топли зелени очи и светли коси.Зелената униформа му стоеше прекрасно.
-Не,разбира се,че не.Просто се сетих за моята любов,която така и неможах да зърна поне за миг отново.-тя се усмихна.-Та,не ми отговорихте,какво правите тук?
-Служа.Ще ходя на война и в момента местим оръжия,г-це.Простете,г-жо..?
-Не е нужно да знаеш.-тя се усмихна.-Знаете ли,тази вечер ще остана тук с една моя близка приятелка в нейна братовчедка и ще организираме вечеринка.Бихте ли дошли?
-О,госпожо.Не мога да се наптрапвам.
-Спокойно,със сигурност в домът на г-ца Иванова ще сте добре дошъл-тя тя отвори ветрилото и го разлюля пред лицето си.-Е?
-Ако няма да преча,с удоволствие,ще дойда.
-Перфектно.Елизабет,мила,това момч..този мъж ще присъства на вечерната вечеринка.Ако обичаш дай му адреса.Той ще бъде моя кавалер.
-Уу,обичам мъже в униформи.-дввете се разсмяха,а той само се поклони като се усмихваше постоянно.-На колко години сте?
-На 17 съм и ..
-О,нима сте толкова зелен?-те отново се засмяха.
-Това проблем ли е?
-о,разбира се,че не.-Никол прибра верилото.-До довечера..
-Богомил.Богомил Петровский.
-Руснак?Впечатлена съм Петровский.Ще се видим на дадения адрес.-когато двете дами тръгнаха Никол започна да обеснява на Елизабет как те двамата ще танцуват,а след това как ще се любят.Това наистина ги разсмиваше,докато..
-Г-не гледайте къде..-Никол онемя."Стилян?!".Тя веднага си спомни прекрасното име на сттройния,висок облечен с униформа мъж пред нея.Беше се променил,а това накара сърцето на младата лейди да започне да бие силно.
-Простете не ви видях.-той се поклони,а след това се обърна към Елизабет.-Скъпа ми Елиза.Довечера да дойда ли?-гласът му бе много променен-мъжествен и в същото време мил,точно както преди.
-Разбира се.Кой иначе ще ми бъде кавалер,ако не вие?-той отново се обърна към Никол.
-А вие,коя сте прекрасна мадам?-дори не беше довършил изречението и бе получил плесница,точно както преди,от Никол.
-Как смееш?-тя започваше да повишава тон.-Как смееш да ми говориш след всичко случило се,Стиляне?!
-Познавате ли се?
-Значи ме позна,а?Е,жалко.Тази вечер бих ти предложил танц,но сега няма да го сторя.-той се засмя целуна ръката на Елиза и тръгна към каретата си.
-Чакай малко,мила,познаваш ли го?
-Не.Припознала съм го.Този е много студен.Не е онова момче,което помня.-тя се усмихна леко.И отново самотата и острата болка се надигнаха в гърдите й.Определено тя нямаше късмет в любовта.

--

това е за сега.Предпоследната глава е.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#68 2011-01-26 18:50:57

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: tell the world,i`m coming home .

Доста е тъжно, но много ми харесва sun Чакам продължение...

Offline

#69 2011-01-26 20:00:34

JustloveMe
Member
From: Варна
Registered: 2011-01-26
Posts: 11
Website

Re: tell the world,i`m coming home .

Прекрасна история, продължавай!  smile


- "I MAY BE DEAD,BUT I'M STILL PRETTY."

Offline

#70 2011-01-26 22:38:25

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: tell the world,i`m coming home .

Прекрасно е, дори толкова тъжн е прекрасно  sun продължавай много ми харесва


Just Me..!!

Offline

#71 2011-01-26 23:16:52

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: tell the world,i`m coming home .

Супер.. Какъв ли ще е краятт  wasntme  laugh


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#72 2011-01-26 23:27:20

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

Супер.. Какъв ли ще е краятт  wasntme  laugh

Аа,Ете,,няма да е такъв какъвто ти го разказах.Утре ще ти го кажа,НО ако пак отидем в олимпа  wait  (exclaim)  laugh  hug


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#73 2011-01-27 13:22:50

SmiLe3e
Member
Registered: 2011-01-24
Posts: 249

Re: tell the world,i`m coming home .

още..още по бързо0о ..  chuckle


::..People always leave. But sometimes they come back..::

Offline

#74 2011-01-27 17:46:30

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: tell the world,i`m coming home .

Много е хубаво!!


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#75 2011-01-27 23:31:16

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: tell the world,i`m coming home .

Следващата част по-скорооо..моля тее!!  sun  sun


Just Me..!!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook