#1 2011-01-10 18:28:07

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

Така,мисля да започна нова история.Старата ми "Тя?Защо не аз?!" ще я спра за извстно време,изобщо ако се проявява интерес ще продължа разбира се : ) .

--
"Не ме докосвай!Недей!Остави ме!Не!"-Никол бълнуваше."НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ"толкова силно изкрещя,че сигурно събуди всички в сиропиталището,което беше едно от най-луксозните и най-добрите в страната:
-Хей Ники,добре ли си ?Случило ли се е нещо?-Ани едвам говореше,за да не събуди останалите.
-Да,така мисля.-отвърна сънено Ники.Тя беше момиче с кестенява,права коса и  сини,дълбоки очи,слаба,винаги усмихната,прикриваша ОГРОМНАТА болка стягаща я в гърдите.Беше много красива,въпреки,че тя не мислеше така-просто другите я харесваха,може би заради оптимистичното й настроение.В редки случаи можеш да я видиш сломена,а всъщност , тя изобщо не е силна-като капка висяща на върха на мокро листо,страхуваща се да падне и да се разлее.Имаше много приятелки и приятели,които много обичаше.-Слава богу.Изкара ми ангелите,за бога!-Антоанета затвори очи като сложи ръка на гърдите си за да успокои напрежението нараснало в тях.Тя беше с руса коса и зелени очи.Беше добра и помагаше винаги с каквото може.
      В следващия момент тя просто отвори очи,погледна страшно Никол и започна да я бие с възглавницата.
-Ей, какво правиш?-смееше се Ники.-та аз туко що бях в шок,за какво ме биеш?Искаш и аз?ИСКАШ?-в следващият момент момичетата започнаха такава война с възглавници,че още няколко момичета се събудиха и започнаха да се замерват с възглавници.-Ейййй,искате ли да се насочим към крилото на момчетата!?-всички се съгласиха,разбира се-бяха минали или по-точно момчетата бяха минали всички от тях-все пак бяха в сиропиталище,освен няколко момичета-Никол,Антоанета,Лияна,Ива и две близначки - Мария и Тереза-смятаха,че първият път трябва да е специален,с човек на който можеш да му имаш доверие,човек който те обича и който ти обичаш-а не просто така за забавление.
  Всички се насочиха нкъм към стаите където момчета "спяха" или играеха някоя глупава игра.Когато дочуха смеещите се момичета,излязоха от стаите и започнаха да ги гонят,като всеки държеше по една възглавница.Някои се панираха,като не помръдваха от мястото си , в което им беше грешката.Някои от "прасетата", както ги наричаше Никол, се насочиха към тях като смееха.Останалите продължаваха да се гонят из целия пансион,като някои от момичетата се криеха и чакаха да бъдат намерени-или обратното.Никол просто остави възглавницата и се запъти към стаята си.Насреща й изкочи някой.
-ПА!
-Аааа!Николай?Боже.Луд ли си ?-тя се пооправи и го погледна-той се превиваше от смях.Това беше един от нейните приятели.
-Какво?Да не би да се уплаши,адаш?-той се приближаваше към нея-странно,никога не би направил нещо,което тя да не иска.
-Лъхаш на алкохол.Пили ли сте?О,не пили сте.Трябва да кажа на другите за да се прибират,но пък-те биха се зарадвали още повече.А ти?Боже!Ще се махнеш ли от пътя ми?
-Аз съм ти пътя.Хайде мини през мен.-той продължаваше да се приближава все повече и повече.Кестенявата коса падаше пред лицето му и неговите очите изглеждаха много страшни,а би трябвало да са топли.
-Хей,пиян си.Не се приближавай!-той не слушаше.Когато я притисна се опитваше да я опипва.
-ХЕЙ!Нем е докосвай!Помощ!Махни се!Николай,съвземи се.ЕЙ!Казах не .НЕ!- в същия момент някой го удари и я издърпа.Двамата затичаха без дори да знаят къде.
-Покачай,изморена съм.Пък и незнам кой си.-задъхано говореше Никол.Беше тъмно и тя не го виждаше.
-Ето ти възглавницата.Немерих я,явно си я била изтървала.-той продължи напред мина покрай големият прозорец и лунната светлина освети тялото му.Но,какво?Той беше полугол?Само с бельо?Е,да беше началото на лятото ,но все пак.
-Почакай!-притежателят на сексапилният,широк гръб се обърна и.
-Оу.-Тя просто го гледаше.
-Какво ?Защо си ме зяпнала?-като безразлично той.И докато говореше,синджира на вратът му се поклащаше.
-А-аз исках,ами аз и-исках-той занеше какво става-тя беше направо омаяна от неговата красота,нооо-По дяволите!Исках да ти благодаря!А сег а си отивай или незнам!Отивай някъде!Не си мисли,че ще ме свалиш и аз като най-послушното зайче,ще вляза в леглото ти-тя му се развика,при положение,че й беше спасил живота.Е не точно живота,но поне си остана девица ( xD ) .
-Нов съм.Знам за какво говориш,не съм такъв,поне за сега.Дожвиждане.-той се обърна и продължи.Чуваха се само суркането на краката му по мекия килим.А Никол стоеше и мигаше на парцали.-Той човек ли е?-точно това искаше-нещо повече от приятел,но не да бъде като останалите влачещи се изроди в краката й,а нещо по-специално.Е намери го.Но изобщо дали щеше да бъде с него?О,та тя го видя за първи път!Но пък той й спаси девствеността.-Както и да е,трябва да си лягам.-По пътя мислеше за нег-колко бе красив и колко груб,но в същото време мил-герой-мислеше си,докато не погледна гривната на ръката си-очите й се напълниха със съзи.-Какво говоря?Едиствената ми мечта е да изляза оттук и да намерия баба си ,която ми даде тази гривна.О,как искам вкъщи.Помня всичко,а бях толкова малка.-тя застана до един от огромните прозорци и студената лунна светлина освети мокрото й лице от сутдените сълзи.-Липсваш ми бабичко.Чкай ме,ще се върна и ще се грижа за теб.-тя наведе глава,стискаша в ръцете си среъбърната гривна.
-И аз искам вкъщи.-тя се обърна но видя само сянка.
-Чул си всичко?
-Да.Спокойно,няма да кажа на никой,не познавам никого така или иначе,освен теб.-това беше глас на момче,познат глас.-Седни ако искаш-той стоеше под стълбите,а там беше хладно и приятно.
-Може ли да видя лицето ти?
-Не.Ти ме познаваш.

--
Ако има интерес пускам некст  sun


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#2 2011-01-10 18:45:06

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: tell the world,i`m coming home .

Добро е. Продължавай.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#3 2011-01-10 18:49:14

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: tell the world,i`m coming home .

Добро е. Продължавай.


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

#4 2011-01-10 18:49:47

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: tell the world,i`m coming home .

много ми харесва, ако може пиши ми ЛС когато пуснеш следващята чест


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#5 2011-01-10 19:21:44

bettinka
Member
From: xawaii [ sun ]
Registered: 2009-12-23
Posts: 232

Re: tell the world,i`m coming home .

ощеее  nod


[img]http://images3.wikia.nocookie.net/__cb20110925085234/secretcircle/images/2/2b/Tumblr_lrywc7HFhG1qh05wlo1_500.gif[/img]

Offline

#6 2011-01-10 19:33:30

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: tell the world,i`m coming home .

Некст,некст некст  angel laugh  Много е яко !

Offline

#7 2011-01-10 19:34:26

JB.Smille
Member
Registered: 2010-03-28
Posts: 4,512

Re: tell the world,i`m coming home .

Харесва ми ! nod


The truth is I’ve never fooled anyone. I’ve let people fool themselves. They didn’t bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn’t argue with them. They were obviously loving somebody I wasn’t.

Offline

#8 2011-01-10 19:53:01

your lowe is my drugg*
Member
Registered: 2010-06-05
Posts: 17

Re: tell the world,i`m coming home .

Страхотно е ^^ Пускай некст  sun

Offline

#9 2011-01-10 19:54:16

Fade_away
Member
Registered: 2010-05-17
Posts: 60

Re: tell the world,i`m coming home .

некст  sun


I wanna give it to you As long you give it to me ..
JUST KEEP MY BODY PUMPIN' ALL NIGHT BABY..!
[img]http://www.prikachi.com/images/286/3963286J.gif[/img]

Offline

#10 2011-01-10 20:11:11

abby
Member
Registered: 2011-01-08
Posts: 35

Re: tell the world,i`m coming home .

Харесва ми ! nod


[img]http://dl5.glitter-graphics.net/pub/1283/1283365iw75ilpclj.jpg[/img]

Offline

#11 2011-01-10 21:18:08

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

2-ра част. : ) 

--
-Добре.Може ли да седна до теб?
-Може.Стига да не твърде близо.-студения дълбок глас отекваше в главата й .Да,това беше онова момче,което я спаси.Знаеше,но се правеше,че за първи път вижда младежа.
-Та от къде си?-Ники искаше да зададе толкова въпроси,та нощта беше пред тях-стига само той да поиска да й отговори.
-Наистина ли се интересуваш?-леле,наистина не си поплюваше.
-Не,просто..
-Тема за разговор?Толкова ли искаш да ме опознаеш,или просто се чудиш как да започнеш,а след това да ме преластиш.
-Аз теб?Това нем и е целта.Не смятам,че ме мислиш за  такава.-толкова искаше да го погледне,нищо повече.Но нямаше как,трябваше да го накара да се разходят или нещо такова.
-Знам,че мислиш,че си мисля,че не си такава.
-Уоу,да.Това щях да кажа.
-Ти го каза.
-Защо толковаб безразлично подхождаш към нещата?Или поне защо така ми отговаряш?Никол започваше да се ядосва.-Ако продължаваш така,нищо няма да кажа за себе си.-скръсти ръце и се обърна на другата страна като косата й го удари в лицето.
-Какво правиш?Да ме убиеш ли искаш?
-О,нима?Женчо!-тя започна да го закача,като си мислеше,че ще разведри обстановката.
-Аз?Не го мислиш.Пък и не приличам на такъв.
-А за какво не казваш нищо за себе си?Поне името?-тя започна да се смее.
-Не си казала нищо смешно,нито пък аз,спри да се смееш.-подхвърли той без дори да я погледне.
-Пф,така ли?Махам се.Човек не може да разговаря с теб!-тя тъкмо стана,и ръката му хвана китката й.
-Не.
-Какво?
-Забавно е.
-Моля?Да не съм ти клоун?-тя се откопчи от него.Тогава той обви ръцете си около кръстта й като я придърпа до себе се.Тя изобщо не го бе очаквала.-Хей,какво правиш?
-Казах,че искам да останеш.
-Аз пък не искам.И изведнъж така се промени!Какво си ти?
-Не съм от среден род,а от мъжки в единствено число.Казвам се Стилян
-Леле,ти си каза името?!Е аз съм Никол.Е,чао.Не ми беше приятно и забога пусни ме!
-Не!
-Защо?
-Влюбих се.
-В мен?
-Не,в гривната ти.Искам я.

--
това бе втора част  sun


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#12 2011-01-10 21:52:40

ХуБъЪъ-БуБъЪъ =)
Member
Registered: 2010-12-29
Posts: 156

Re: tell the world,i`m coming home .

много е хубаво  sun продължавай я  star  heart


Просто една прегръдка,тиха,безмълвна..и в същтото време напълно достатъчна,за да те увери,че всичко ще бъде наред.. heart

Offline

#13 2011-01-10 22:07:13

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: tell the world,i`m coming home .

Йей много е яко !! А тоя ми е адаш  laugh  laugh 

Offline

#14 2011-01-10 23:50:01

shad0w_th
Member
Registered: 2010-04-20
Posts: 83

Re: tell the world,i`m coming home .

И двете части са много хубави, а ако ще пускаш друга, моля те, пиши ми съобщение.


Не съжалявам за нищо, което съм направила през живота си. : )) ..

Всичко е възможно, стига да го искаш и да се постараеш да го направиш реалност! wink

Offline

#15 2011-01-11 00:34:45

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: tell the world,i`m coming home .

Аааа давй продължениетооо..супер еее  sun Пиши ЛС като пуснеш следващата част  sun  sun


Just Me..!!

Offline

#16 2011-01-11 09:45:38

ivsity
x. Vampire Girl x.
Registered: 2009-04-27
Posts: 2,028

Re: tell the world,i`m coming home .

Некст,некст некст  angel laugh  Много е яко !

Offline

#17 2011-01-11 09:50:40

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: tell the world,i`m coming home .

много е интересно star и това за гривната не го очаквах ;дд


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#18 2011-01-11 12:35:34

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: tell the world,i`m coming home .

Нямам търпения за некст!!


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#19 2011-01-11 13:24:09

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: tell the world,i`m coming home .

харесва ми!  smile


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#20 2011-01-11 14:40:42

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

3та част .

--
-Не!Няма да ти я подаря.
-Ами ако ти обещая,че ще се върнеш у дома?-момичето тогава потрепна-тя искаше само това.
-Не ти вярвам,убеди ме и тогава може да си помисля.
-Виж,като се прибереш няма да си с гривната,а с баба си,нали?
-Д-да,но не!
-Последно?-момчето говореше спокойно без да свали очи от нейните-сякаш два океана се сливаха в един.
-Съгласна съм,но днес няма да ти я дам.
-Съжелявам,но ще е точно днес.-той дръпна ръката й и започна да откопчава гривната,а Ники просто гледаше с насълзени очи.-Плачеш ли?
-Да.
-Защо?
-Взимаш ми най-ценното.
-Гривната?Но нали ще се пак ще се видиш с баба си?
-Да,но..-той сложи пръст на устните й и след това тя нито проговори,нито помръдна.Стояха така докато той най-накрая не взе гривната.
-Искам да те целувам.
-Мол-Никол беше прекъсната от устните на Стилян.Не искаше ли и това?Първата й целувка да бъде с някой по-различен-такъв беше той- неземно красив,мистериозен и специален.Тя не се опита да го избута,а напротив-вплете ръце в небрежно оформената му коса и затвори очи.Бавно той се надвеси над нея без да отлепя устни от нейните.Започна да я галя толкова нежно.На Никол й писна и премести ръцете му на по горещи места-какво,за бога й ставаше?Толкова ли бе влюбена?Та това е първият ден в който се видяха и опознаха,ако това изобщо се нарича "опознаване".Въпреки,че той й буташе ръцете,тя знаеше,че иска да докосна точно на онези места,но той просто бе много търпелив.След дълго време ласки,Ники реши да го предизвика-пъхна ръката под единствения плат,който Стилян носеше-бельото му.Той отвори очи,но се направи,че не е изненадан."Махни я,махни я.Не искам,ще стане лошо"това си повтаряше постоянно,но когато тя започна да я движи той не издържа и :
-Агх..-той прехапа устни
-Ех,как съ-Никол беше прекъсната от горещата му целувка.Тя просто затвори очи и продължиха.
  Той доброволно постави ръка на гръдта й като започна да откопчава копчетата.След това я прегърна през кръстта като оплете краката си в нейните.Всичко си продължи както си му е редът.
  Младежите се отдадоха един на друг.Бяха щастливи и забравиха за всичко около тях.Но накрая не остана и на двамата дъх.Отпуснаха се.Беше горещо,а студените капки избиваха по телата им и се изпаряваха мигновенно,заради кипящите им от горещитина тела.Заспаха.
-Покачай,почакай ме!Моля те не ме оставяй,недей,не точно сега!НЕЕ-Никол отново бълнуваше.
-Хей,хей,какво стана?Никол?Никол.-той започна да я събужда като я тресеше.
-Стиле?Ти ли си?Къде сме?-тя го прегърна много силно.
-Аз съм,спокойно.Било е просто кошмар.-целуна я по челото.-Хайде 5 и 30 е,нали не искаш да ни видят чисто голи,под стълбите?-той се усмихна.
-Леле.
-Какво?
-По-чаровна усмивка не бях виждала,трябва по-често да се усмихваш!-Ники както беше засмяна се сресна-Чакай!Кой ден сме?
-Ъ,вторник,1678г.Друго?Колко е часът?Ии,аз пък ти казах.Ами  секундите?-започнаха да се смеят.
-Трябва бързо да се прибираме!!!-както беше усмихната стана притеснена.-В момента възпитателките сигурно идват или минават от тук!Днес е вторик,а в този ден те стават 5!
-Какво?Незнаех,нов съм!
-Знам,знам.хайде,обличай се.
-Не.
-Защо?
-Искам да ти се любювам,красива си,тялото ти също,а щом като може да гледам и докосвам лицето ти-значи мога и тялото.
-Не е време до шеги,хайде!-те се облякоха набързо,но когато Никол се опита да стане не успя.-Ауч!
-Как пък сега?
-Боли ме.
-Боли те какво?Аа,боли те..БОЛИ ТЕ?!Добре,добре ще те взема и ще те одведа до стаята ти.
-Добре,но бързай!Бързо,бързо!-той я вдигна като булка и започна да върви,а тя го удряше като го подканваше да бъде по-бърз.Тогава той се ядоса и започна да бяга.
-Какво правите?-зад тях се обади глас.
-Г-жо Петрова?-Никол едвам изрече името на най-страшния си кошмар.
-Добро утро.-каза Стилян,като повдигна леко Никол.
-Попитах ви нещо-какво правите?
-Ами,ъъ-започна Ники-аз паднах и си ударих
-пол,тоест пооооод-бредрицата!Подбедрицата!
-Да,точно!И не можех да ходя,защото със Стилян
-Правихме л-тоест правехме лимони,тоест сяхме,ох,имам предвид,че -беше прекъснат от възпитателката.За първи път беше толкова изнервен,и трябваше да се прави на мухльо за да не разбере какво всъшност са правели.
-Добре,но вие ставате в 6.Защо толкова рано сте станали?
-Нали ви казахме,искахме да зесеем лимони,но докато бързахме,аз паднах и сега той ме носи към стаята ми за да мога да легна.-с фалшива усмивка Никол всичко изпя сякаш й беше за домашно.
-Бързо!Вър-ве-те!-тя ги подмина с гордо вдигната глава,и не за друго,ами просто кока й тежеше много.
-За малко!И какво ти стана?Беше толкова "студен и безразличен" а сега?
-Нали трябваше да те спася?
-Уу,значи те интересувам?
-Ще спреш ли?Не стига,че те нося ами и говориш пълни глупости!-двамата се спогледаха и той продължи да върви.

--

Край на 3-та част.


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#21 2011-01-11 15:04:19

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: tell the world,i`m coming home .

Забавна част ..  laugh Некст, и ако може като я пуснеш да ми пратиш линк по ЛС ..  smile


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

#22 2011-01-11 15:05:52

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: tell the world,i`m coming home .

МАЙКО мила.. ;х просто е е е  АДСКО < 33333  heart 
(arrow)  НЕКСТТ ?   angel  hug  hug  hug


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#23 2011-01-11 15:32:27

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: tell the world,i`m coming home .

Много е интересно, още. wasntme


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#24 2011-01-11 16:50:22

shad0w_th
Member
Registered: 2010-04-20
Posts: 83

Re: tell the world,i`m coming home .

Много ми харесва. sun


Не съжалявам за нищо, което съм направила през живота си. : )) ..

Всичко е възможно, стига да го искаш и да се постараеш да го направиш реалност! wink

Offline

#25 2011-01-11 17:18:24

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: tell the world,i`m coming home .

Много ми хареса,особено за лимоните!  laugh  laugh


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook