#26 2011-01-11 18:01:20

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: tell the world,i`m coming home .

Много е интересно ! Некст моля.. smile

П.С. Как така вторник,1678г, наистина ли,или той се шегуваше ?

Offline

#27 2011-01-11 19:35:03

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

Много е интересно ! Некст моля.. smile

П.С. Как така вторник,1678г, наистина ли,или той се шегуваше ?

Не се е шегувал.  laugh


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#28 2011-01-11 20:34:41

mony_02
Member
Registered: 2009-11-14
Posts: 58

Re: tell the world,i`m coming home .

много е хубаво! Ще има ли продължение  think

Offline

#29 2011-01-11 20:41:36

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

4-та част. smile

--
Докато вървяха,Ники се унасяше.Чуваше сърцето му как бие,о,тя се бе влюбила.Той от време на време поглеждаше слънцето за да се разсъни и кихаше-според нея това беше много сладко,но нямаше сили дори да мисли-заспиваше
-ПА!
-Ааа!-както се бяха унесли двамата подскочиха и паднаха назад.
-Уплаших ли ви?
-За бога,какво си ти?-Никол едва гледаше-приличаш ми на..трол?!-тя разтърка сино очите си за да види кой или какво е това.
-Да,с зелени дълги уши и кафява опашка!-това беше единия от чистачите.Беше джудже-всички много го обичаха,тъй като винаги ги разсмиваше.
-И с небесноКАФЯВИ зъби,може би?-допълни ядосано Стилян.
-Хей,момченце-г-н Филчев-джуджето,както го наричаха всички се изпъчи срещу него и преди да каже нещо,Стилян просто стана и го погледна надолу-много хубава ризка имаш!
-Къде я виждаш?-изсмя се той.
-О,прозрачна?Шедьовър!-дребният беше ухилен до уши и изведнъж-Чао.-каза го толкова бързо,че те едва чуха какво им каза.
-Ох-Никол едвам се изправи.
-Можеш ли да вървиш?
-Долу-горе.
-По-добре е отколкото да не можеш изобщо,нали?А и между другото кой беше тоя?Гномче избягало от градината?
-Не!Това е д-н Филчев.Наричай го джуджето и не е "гномче" , а чистач,от време на време работи и в прекрасната ни градина.
-Добре,добре не ме интересува.И нима не бързахме?
-Да!О боже!Трябва да се облека,да си направя прическа.Бързо!-тя хвана ръката му и едвам тръгна-той просто извъртя очи вдигна я и започна да бяга.
Най-после пристигнаха в прослувутата й стая.Остави я на леглото и застана прав.
-Какво правиш?Ще се обличам-тя се засмя,като си помисли,че отй ще излезе
-И какво?Сякаш не съм виждал тялото ти.
-Да,но беше тъмно!-тя започна да търси роклите и останалите аксесоари.-Ъх,къде е корсетът?И кой ще ми го стегне?Къде е Антоанета?Сигурно е в някои от стаите на другите момичета.
-О,нима?А откъде ще знам-той се приближи до нея като дръпка панделката на гърба й ,вместо да разкопчава копчетата отново-тази малка бенка тук?-той показа една малка бенка,намираща над дясната й гръд.-И не се тревожи,ще стегна корсета ти аз.Подай ми го и се обърни!
-Как се осмеляваш?
-Как ли?Ами снощи бяхме заедно,може би!-момичето се зачерви-Хайде обръшай се.-той сложи розовия корсет като започна да го стяга максимално.
-Знам,че трябва да е МНОГО стегнат,но това е прекалено!Имам си гърди ,не е нужно толкова много!-тя запротестира докато го гледаше в огледалото на което се беше опряла.
-Знам,въпреки ,че и без него изглеждат оформени и стегнати,той просто добавя нещо повече към перфектните гърди!-каза той,като стегна го стегна още повече.-Готова си.А сега подай ми..тази рокля.
-Лимоново жълто?
-Не,бледото розово с златистите форми.
-Имаш добър вкус.Добре,но мога и сама!
-Не,когато човек започне нещо трябва да го довърши.-обърна я като погледите им отново се срещнаха.Той я облече и тя изглеждаше много красива.След това тя вдигна косата си,обу пантофките и затвори шкафовете.
-Ще слизаме ли най-после?-Стилян  се чудеше как да не й направи комплимент и търсше тема за разоговор.
-Как изглеждам?
-Добре,Сега може ли да слизаме?
-Пф.Може.-той тръгна без да я изчака затвори вратата след себе си и слезе по стълблите.Ники леко побутна вратата огледа се с надеждата да го види,но разбра ,че той е слязъл.Затвори вратата и се запъти надолу по стълбите там,където всички закусваха.

--
Утре продължавам,измислила съм я цялата и ако продължавате да сте толкова активни ще пускам както днес по две глави  sun


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#30 2011-01-12 08:56:48

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: tell the world,i`m coming home .

Страхотно ее <33 ощее.. ? think star


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#31 2011-01-12 13:26:20

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: tell the world,i`m coming home .

СТАЧКАААААААА!! Искам още ..  heart


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

#32 2011-01-12 17:51:06

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: tell the world,i`m coming home .

Ощее .. ;Pp ^^


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#33 2011-01-12 18:49:53

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: tell the world,i`m coming home .

Още  wasntme


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#34 2011-01-13 11:10:02

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: tell the world,i`m coming home .

Харесва ми


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#35 2011-01-13 17:50:53

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

7ма част.

--
-Хей-каза Никол на другите момичета,които закусваха.
-Къде беше?-Попита Ива.
-С Стилян.-тя започна да го търси с поглед из масите,но не го намери.
-Новият?Не се увличай много ,чувала съм за него,че е женкар.
-Откъде знаеш Ива?Ти не го познаваш.
-О,нима?Погледни-тя посочи Стилян,който разговаряше с едно момиче,като се смееха и двамата.След като видя това,Никол стана.Той я погледна и усмивката му веднага се махна от лицето му.Тя просто си тръгна,а "новият" я последва.
Когато стигнаха края на коридора Стилян хвана ръката й:
-Пусни ме.
-Няма.Какво ти стана?
-Пусни ме и нищо.
-Няма.Как така нищо?Да не би да ревнуваш от Надежда?-той се подсмихна-не си мисли,че не мога да разговарям с други момичета.
Очите и се насълзиха и това накара Стилян да смени тона и изражението си-нещо трепна в него.
-Какво стана?Обясни ми.-той вдигна главата й и я накара да погледне в очите му,които не спираха да я омайват,а нейните още повече се насълзиха.
-Нима нищо не значеше снощи?Мислех,че си специален.-тя се разплака и сълзите й падаха на ръката му.
-Незнам какво си мислиш за мен,но виж-не съм много по обесненията,но с Надя си говорехме какво харесва едно момиче в секса.Това е.
-Толкова ли е важно за теб?Само за това ли съм?
-Да,важно е да ти харесва.И не си само за това,доказах ти го като те заведох в стаята ти и те облякох.Не разбираш ли,че за никой не бих направил всичко това?За мен е много.Тя не каза нищо,само го прегърна.-Искам нещо от теб.
-Какво?-тя вдигна глава и избърса една сълза.
-Да се ожениш за мен след като намериш баба си.Но първо,разбира се,ще се махнем оттук.Съгласна ли си?
-Нямах намерение да се женя изобщо,но ако това е шанса да се върна в къщи бих го направила.
-Само заради това?-той леко се наведе за да види по-добре лицето й.Изписа се разочарование от него страна.
-Не.
-Има друго?
-Влюбена съм.
-В гривната си?
-В теб,Стиле.Не ме оставай и не,не отговаряй,знам,че не изпитваш нищо,но имам нужда от теб,от душата и тялото ти.Не,не казвай нищо-той се бе наел да каже нещо,но тя лсожи пръст върху устните му.А отй щеше да й признае,че той е влюбен в нея,но се реши,че засега е по-добре да си мълчи и да изглежда безсърдечен.-Ела в стаята ми след 30 минути.-прошепна му в лявото ухо,като пусна ръка по седалищните части.Той само затвори бавно очи.Дори не каза "да",но тя знаеше,че ще е там.

 
--


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#36 2011-01-13 18:07:23

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: tell the world,i`m coming home .

олелее страхотно е cry направо е прекрасноо star искамм некст по-бързо защото ми става много много интереснооо (sun)Браво  bow  wasntme


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#37 2011-01-13 18:42:08

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: tell the world,i`m coming home .

супер е  party


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#38 2011-01-13 18:50:40

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: tell the world,i`m coming home .

Невероятно е.
Още : ?


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#39 2011-01-14 00:32:59

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: tell the world,i`m coming home .

Ощеее супер ее  sun  sun


Just Me..!!

Offline

#40 2011-01-14 18:33:53

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: tell the world,i`m coming home .

кога ще пуснеш ощее think star


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#41 2011-01-14 21:03:42

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: tell the world,i`m coming home .

кога ще пуснеш ощее think star

и аз това питам


Just Me..!!

Offline

#42 2011-01-15 17:40:09

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

ето ви следващата част,знам,че се забавих ,но исках повече мнения  smile

--
  Стилян,знаеше какво иска тя-да правят любов.Звучи като еротична история,но и на двамата им харесваше-нещо като секс приятели,но лошото бе,че той се влюбваше в нея."Какво пък" каза си той докато се оправяше.
  Минаха вече 30 минути,а той не идваше."Ще дойде,не,няма" мислеше си Никол."Каква ставам?Боже,не предполагах,че ще бъда толкова "вманиачена" по него.Но аз имам чувства,а не трябваше да изпитвам такива.Но пък това е единствения начин по който аз мога да го докосвам и гледам без да се смущавам,а той да ме обсипва с целивки и ласки."
Докато мислеше,тя изобщо не усети как той бе дошъл.Тя беше отпуснала главата си на огромния прозорец и беше отлепила поглед от мекия килим,по който,той зад нея,стъпваше.Притисна я към прозореца:
-Кажи ми какво чувстваш?-той шепнеше в ухото й.
-Тялото ти..притиска моето..-докато тихо му отогваряше,тя се задъхваше и топлият въздух се блъскаше в стълкото,което от капчиците вода стана мокро.
-Това възбужда ли те?-той не спираше да шепне в лявото й ухо,като ръката му се увиваше около тазът й.
-Да.
-Искаш ли да правим любов?-изрече го като целуна ухото й.
-Да.-нищо друго не се чуваше освен тежкото дишане и ръцете му,които бързаха да съблекат роклята и да докоснат всяка нежна част от нажеженото й тяло.Когато това стана Никол не издържа обърна се бутна го и започна да маха колана му,без да го съблече.Когато и това приключи,той я сложи на бюрото,на което вече нямаше никакви лиити,тъй като бяха съборени от тях.Докато правеха любов тя го събличаше толкова бързо,че го дереше и хапеше от възбудата.Срамуваше се,но това сега не я интересуваше-искаше само него и единствено него.Забрави за мечтата си и му се отдаде.Отново и отново и отново..и отново.Не спираха-всеки следващ път беше като първи.Сякаш са били разделени с години,откъснати от всичко и всички, и когато се намерят не се отлепят един от друг,буквално.
  Така изминаха няколко месеца.Нищо не се беше променило-всички си правеха това,което най-много им харесваше,играеха си един с друг,правеха си най-различни експерименти и т.н..Да,наистина всичко си беше по старому,но не и Никол-къде изчезна онова момиче,което четеше в градината толкова часове наред,подскачаше сред различните видове растения и насекоми? Къде е онова момиче,което обожаваше да свири на пианото и да пее в голямта зала,сама,или с няколко прители или приятелки?Нямаше я.Ами с онази Никол се да се върне в къщи,при баба си,мечтаеща да се прегърнат и никога да не се пуснат?Май само тази Никол остана,но с още една цел-да се омъжи за Стилян.О,тя не само правеше любов с него,но и го обичаше толкова тайно.Той нея също,но и двамата не си признаваха.Защо-никой не знаеше.
  Като тя се разхождаше и си тананикаше докато отиваше в стаята където всички я чакаха да играят на някаква игра и да си говорят,някой й изкочи зад нея и запуши устата й.

--

това е  засега от мен  smile


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#43 2011-01-15 17:43:47

Demolina
Без право на собствен ранг
Registered: 2010-07-04
Posts: 505

Re: tell the world,i`m coming home .

Искам следващата по - скоро ..  heart


[img]http://25.media.tumblr.com/398691630e132faf794925842d2e1713/tumblr_mezad3I7LK1rmixhao1_500.jpg[/img]
Destroy what destroys you.

Offline

#44 2011-01-15 18:26:25

vampire_
Изгонен(а)
From: Gryffindor (Пловдив)
Registered: 2010-12-29
Posts: 8,595

Re: tell the world,i`m coming home .

Леле ... тия само се поркат, милите.  laugh
Много е интересно.


Wait a minute, motherfucker

I've been looking all night
Wanna kiss it one time
Mommy do what you like
Go head pull it, pull it, pull it, pull it

First you gotta get right
I can love you long time
I become a big crime
Then I'll pull it, pull it, pull it, pull it

Стрцето бие бавно, очите гледат жадно, а времето вместо да лекува, прави гадно.

Offline

#45 2011-01-15 23:10:40

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: tell the world,i`m coming home .

Уникално е..много ми харесваа..ииии става наистинаа интересноо star  wasntme  ощее ?


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#46 2011-01-15 23:17:20

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: tell the world,i`m coming home .

Следващата част..започна да става много интересно


Just Me..!!

Offline

#47 2011-01-16 12:35:47

karriikkxx
П ♥
From: France
Registered: 2010-12-30
Posts: 1,908

Re: tell the world,i`m coming home .

ето следващата част.

--
  Никол се опитваше да се измъкне от нападателят й-риташе го,удряше го толкова силно,опитваше се да крещи,искаше й се Стилян да дойде,да я спаси.Но този човек сякаш не изпиваше болка-просто се смееше и дърпаше косата й като я влачеше към някакви стълби.Тя захапа ръката му и се опита да избяга,но похитителят й я хвана и започна да я удря докато Никол не припадна.Когато се събуди,тя си мислеше,че всичко това е било просто кошмар,породен от страха й,към света без Стилян.Докато ставаше тя постепенно разбра,че това не е било лош сън,а реалност-намираше се под стълбите,да,под онези стълби,където тя се отдаде за първи път на любимия си.Дрехите и бяха разкъсани,усещаше силна болка между бедрата,беше разрошена,а от красивите й очи се стичаха горчиви сълзи.Тя беше съсипана-просто съкрушена.Сложи ръка на главата си и постепенно седна на земята.Не беше много тъмно-разсъмваше се,може би около 4 часа.Никой не минаваше,всичко беше празно пусто,тихо и много страшно.Приличаше на лудница..може би наистина беше луднице,поне за Никол.Тя не искаше точно сега нищо и никой.Просто държеше главата си,защото много й тежеше и стискаше вътрешната част на лявото си бедро.Нима това заслужаваше?Какво бе направила?Нищо.Може би точно заради това,болката и страданието я следваха непрекъснато.
  Изведнъж се чуха стъпки-онези стъпки,които се чуваха първия път когато беше с Стилян-неговите."Той е" помисли си тя и се опита бързо да се скрие,но без успех.Той суркаше краката си по шарения килим,който сега не изглеждаше никак мек.Той се приближаваше,а Никол не издържа и махна ръката от устата си и плахо каза "Стиле?" .Той рязко се обърна за да разбере кой е.Погледна надолу и видя,прелестни крака,които имаха много синини.Можеше да познае тези снага навсякъде:
-Ники?Ти ли си?-той се наведе и я видя-не помръдна.Той стоеше без дори да мигне,а тя продължаваше да плаче още по-горчиво.Накрая той се съвзе и попита.-К-кой ти причини..това?
-Искам в къщи.-той я прегърна и тя затвори очи-най-после се намираше на сигурно място-в ръцете му.-Не ме оставяй никога,никога.
-Няма,обещавам.Но кажи ми ,спомняш ли си нещо?Този ще го намеря и..
-Няма нужда,остави го.Само слабите могат да направят това.
-Какво?Но той..
-Знам,но има ли значение?Ти си с мен,няма да се повтори.
-Да,обещавам.Няма никога да те оставя Никол.-той я вдигна и я остави на неговото легло,в неговата стая.Беше красива и съквартирантите му ги нямаше-сигурно пак някъде из стаите на момичетата.Мирисът беше толкова приятен-на него,на завивките му,на всичко свързано с него.Тя се успокои по този начин.-Хайде,ще ти помогна да се изкъпеш.-тя само кимна с глава и той донесе тежката вана,която по принцип я носят,чистачите,извикани от младежите.Той я постави до леглото,съблече останалата нищожна част от дрехите й,и я потопи в горещата вода като започна да я мие с сапун.Тя не мислеше за нищо-просто сео стави и започна да сеу нася в сладък сън.Стилян забеляза това.Изкара я внимателно,изсуши я,облече я с негови дрехи и легна до нея.Тя заспа-изглеждаше в този момент толкова спокойна,сякаш ниощо не я тревожеше и имаше всичко.А нямаше ли?Любовта й бе до нея,какво повече да иска в този момент?Да, тя наистина беше спокойна,не се притесняваше.

--
hope ya like it ^^


[img]http://prikachi.com/images/960/4642960L.gif[/img]
Оставих света заради любимия-същия любим остави мен,заради света.

http://givemediamondsnigga.tumblr.com/ :}

Offline

#48 2011-01-16 14:57:51

mimeto9823
Member
Registered: 2010-12-20
Posts: 65

Re: tell the world,i`m coming home .

Прекрасно еее  sun  heart Следващата чааст..


Just Me..!!

Offline

#49 2011-01-16 16:03:51

summer.time
Member
Registered: 2009-07-17
Posts: 1,498

Re: tell the world,i`m coming home .

Супер е ! Некст ? think

Offline

#50 2011-01-16 17:47:40

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: tell the world,i`m coming home .

Прекрасно ее...уникално много ми харесва star
още think


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook