#126 2010-11-24 18:31:12

tedito_bg
Member
Registered: 2009-05-09
Posts: 207

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз искам да ви попитам,дали начинът,по който те гледа едно момче има значение,смисъл дали и има чуства или приятелство или злоба и каквото и да е.Ако има някакво тълкуване на погледите ако може ми го кажете,защото се рових доста,но не можах да открия.

В моя случай бяхме само 2мата с момчето един срещу друг и той ме гледаше постоянно в очите дори да отмествах поглед,а по принцип като има с нас още някой на мене ми е много трудно да го погледна в очите (понеже имам чуства към него и ми е малко неловко),но ми прави впечатление,че и той не може да ме погледне в очите когато има още хора край нас.

Ами това е.Ако можете да ми кайете нещо за погледите ще ви бъда много благодарна smile kiss


The bes7 сЪм wEeeeee ;dd


http://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D1 … 2773701153 статусиии ;д

Offline

#127 2010-11-24 18:39:57

PiinkAngel
Member
From: Sf
Registered: 2010-11-23
Posts: 545

Re: Въпроси любов - Съвети.

От тук нататък продължавай напред. Този човек е бил етап от твоя живот нищо повече! wink  wink  wink Огледай се ... има и други горящи от желание дори да им кажеш "здравей"!  smile Той не е единствен нито неповторим и т.н.! Трябва да осъзнаеш, че всеки край е ново начало! Това за теб ще е нещо като поука! От тук нататък няма да повтаряш тази грешка - да избързваш ! nod  nod Всяка грешка ни учи на нещо! wink  wink

Явно ще трябва да свикна с мисълта... (:


Красиво коте търси дом!
http://forum.zoomania.org/viewtopic.php?f=224&t=15145

Offline

#128 2010-11-24 18:59:10

Miss sexy eyes
Member
From: Miami Beach, Florida
Registered: 2010-05-04
Posts: 726

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз искам да ви попитам,дали начинът,по който те гледа едно момче има значение,смисъл дали и има чуства или приятелство или злоба и каквото и да е.Ако има някакво тълкуване на погледите ако може ми го кажете,защото се рових доста,но не можах да открия.

В моя случай бяхме само 2мата с момчето един срещу друг и той ме гледаше постоянно в очите дори да отмествах поглед,а по принцип като има с нас още някой на мене ми е много трудно да го погледна в очите (понеже имам чуства към него и ми е малко неловко),но ми прави впечатление,че и той не може да ме погледне в очите когато има още хора край нас.

Ами това е.Ако можете да ми кайете нещо за погледите ще ви бъда много благодарна smile kiss

Любовта се чете в очите на влюбения..може и да има чуства към тем единствено времето ще покаже! wink  wink  wink


Повечето хора не са имали нашия късмет. Когато им е приятно заедно, не се влюбват. Когато са влюбени не си пасват в леглото. Или пък когато са добре в леглото, след това нямат какво да си кажат. Ние си имаме всичко, освен че нямаме нищо, понеже не сме заедно...

Offline

#129 2010-11-24 19:40:45

miminzetyyy
Mrs. Soмеrhalдеr
From: Пловдив
Registered: 2009-06-26
Posts: 6,576

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи харесвам си едно момче от 3 години.Това лято му казах това (престраших се ) и той каза само добре.Толкова пъти съм се обеждавала ,че харесва друга,но пак не мога да го забравя.Ако имате съвети давайте sun  blush


Човек винаги трябва да бъде това, което сърцето му казва..

Блога ми : http://xstoriess.alle.bg/ sun

Offline

#130 2010-11-25 18:16:59

niikee
Member
Registered: 2010-10-22
Posts: 1

Re: Въпроси любов - Съвети.

Отт скоро сии имам авер  ии мисля че всичко е хубаво ,но мноооооого трудно завързьваме разговор. Когато му пиша нещо той ми отговаря и после темата се иззчерпва. А и е много срамежлив ,защото не идва при мен а само ме прегръща за здрасти и чао .. какво да правя ? |-(

Offline

#131 2010-11-26 18:37:24

Sugar4o
Member
From: Burgas
Registered: 2010-01-02
Posts: 22

Re: Въпроси любов - Съвети.

Отт скоро сии имам авер  ии мисля че всичко е хубаво ,но мноооооого трудно завързьваме разговор. Когато му пиша нещо той ми отговаря и после темата се иззчерпва. А и е много срамежлив ,защото не идва при мен а само ме прегръща за здрасти и чао .. какво да правя ? |-(

Иска се време трябва да спре да се срамува ! Разбери повече неща за него какво обича такива работи за да можете да си лафите и той ще омекне пък и сигурно сте на 10-13 години  :p

Offline

#132 2010-11-30 16:36:44

vaflichka
Member
From: .. ^^ Тhe land of lies..^^
Registered: 2010-02-08
Posts: 7,852

Re: Въпроси любов - Съвети.

Харесвам едно момче, което е с една година по-голямо от мен .. но е доста секси и супер любезно и мило, винаги ми прави път да мина и ми се усмихва.. Но не се сме запознали лично. doh Как да му кажа, че го харесвам без да стана найстина конфузно и неловко (като искам да му кажа не по скайп, а в даскалото насаме някъде  wink


her heart was a secret garden and the walls were very high

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m29gqa7NIv1qlbdivo1_500.gif[/img]

Offline

#133 2010-11-30 16:42:02

vaflichka
Member
From: .. ^^ Тhe land of lies..^^
Registered: 2010-02-08
Posts: 7,852

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи харесвам си едно момче от 3 години.Това лято му казах това (престраших се ) и той каза само добре.Толкова пъти съм се обеждавала ,че харесва друга,но пак не мога да го забравя.Ако имате съвети давайте sun  blush

Можеш да го попиташ (естествено ако не те е срам) дали има друга в неговия живот или просто ти така си мислиш. Наистина ако разбереш това дали той има някакво момиче до себе си и отговора е, че няма ще се престрашиш да го попиташ да се хфанете, ако това искаш, но ако има друга от личен опит ще ти кажа, че по-добре да се откажеш от него за да си спестиш сички проблеми и страдания.


her heart was a secret garden and the walls were very high

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m29gqa7NIv1qlbdivo1_500.gif[/img]

Offline

#134 2010-12-02 17:46:20

Miss sexy eyes
Member
From: Miami Beach, Florida
Registered: 2010-05-04
Posts: 726

Re: Въпроси любов - Съвети.

cry  cry  cry ммм..


Повечето хора не са имали нашия късмет. Когато им е приятно заедно, не се влюбват. Когато са влюбени не си пасват в леглото. Или пък когато са добре в леглото, след това нямат какво да си кажат. Ние си имаме всичко, освен че нямаме нищо, понеже не сме заедно...

Offline

#135 2010-12-03 12:46:35

tedito_bg
Member
Registered: 2009-05-09
Posts: 207

Re: Въпроси любов - Съвети.

гажето


The bes7 сЪм wEeeeee ;dd


http://www.facebook.com/pages/%D0%9A%D1 … 2773701153 статусиии ;д

Offline

#136 2010-12-04 11:52:04

selena_2585
Member
Registered: 2010-11-23
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

Харесвам едно момче от класа и се чудя дали и той ме харесва.В някои часове ме гледа за около минута, че дори и по-малко.Не си говорим чак толкова много.Но и не мога да му кажа, че го харесвам нито пък да го питам дали той ме харесва, защото се срамувам.Как да разбера изпитва ли нещо или не.Моляви помогнети ми wasntme !!!


~`~~`KiLl Or Be KiLlEd`~~`~

Offline

#137 2010-12-04 12:43:08

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Тъй като сте от един клас, говорете си повече.Отиди при него и си поговорете,тръгвайте си заедно от училище ... ако има нещо, нещата сами ще се наредят smile


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#138 2010-12-04 13:15:12

selena_2585
Member
Registered: 2010-11-23
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

Няма как да се прибираме заедно защото той се прибира с негови приятели, през повечето време не е в класната стая.А пък и всички ще започнат да говорят разни неща.В нашия клас е като клюкарница.Един разбира нещо и до края на деня вече всички са го научили.А пък и приятелките ми постоянно са с мен и просто няма как да останем насаме.


~`~~`KiLl Or Be KiLlEd`~~`~

Offline

#139 2010-12-04 13:25:23

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Слава на Бога, има интернет за тези ситуации - пиши му в скайп или някоя социална мрежа, поговорете си там.Ако е заинтересован, ще те заговори И в училище smile


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#140 2010-12-06 19:27:50

nikito_love
Member
Registered: 2010-12-06
Posts: 4

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте,Аз харесвам едно момче което е с 6 год. по голямо от мен,Миналата год.към края той ме видя в коридора в даск.и почна да ме закача с мен да ме спира и темп подобни...и секи път като ме виде6е съ6тата песен,аз не го  хар.тогава а хар. момче (което се мъчех да забравя) но когато сички почнаха да казват че го харесвам аз наистина започнах да го харесвам, но и нататака започнах и да го обичам когато го виждах нз кжо да правя, но тогава незнаех как да се държа ама се научих :p  laugh .През лятото тои е бил с няколко и аз на едина снимка една даже му бях написала пожелания за тях... и тогава също ми бяха направили много гаден номер и се подиграваха с моята любо към него което тогава се опитах да направя големи глупости но няма нз... и така тази година като го видях всичко беше различно аз вече знаех как да се контролирам и държа на ниво не кат " неква луда" :Д и той от начало се държеше сеедно нищо не е станало само 1 пут ми каза както винаги казва оооо-здр в превод на нашия поздрав :Д, но например миналата седмица почна пак да ми вика "секси" и некви такива почна да ме поздравява, после най-сетне му намерих неговия скайп писахме си 1 път след това след 1 седмица ме изтри от абонатите фб не иска да ми приеме покана за фр и в др саитове... и аз ама много го обичам и се чуда кво да напраа зада почне да ми говори и някви такива и ако може да има нещо между нас а не само да викат че съм му "жена" и тем подобни а да има нещо между нас... моля помогнете smile smile мерси предварително!! smile

Offline

#141 2010-12-07 16:07:11

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Да приемем, че той е 12 клас, по-голям е от теб с 6 години.Следователно, (в най-добрия случай) ти си шести клас ? wondering Не съм точно аз тази, която да раздава проповеди относно възрастта и любовта, обаче ти си прекалено малко за него (все още). Пък и щом се държи така с теб, то е ясно че не му пука особено.Има два варианта и и двата едва ли ще ти харесат. Първо -когато му е скучно в у-ще, да си запълва времето с теб и второ - да иска секс.И в двата случая НЕ СИ СТРУВА. По-добре го преудолей,защото, повярвай ми, дори и сега да не го чувстваш така след години ще разбереш, че е бил просто глупаво детско увлечение.Намери си някой връстник и забрави лошия батко smile


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#142 2010-12-08 17:54:31

nikito_love
Member
Registered: 2010-12-06
Posts: 4

Re: Въпроси любов - Съвети.

Да приемем, че той е 12 клас, по-голям е от теб с 6 години.Следователно, (в най-добрия случай) ти си шести клас ? wondering Не съм точно аз тази, която да раздава проповеди относно възрастта и любовта, обаче ти си прекалено малко за него (все още). Пък и щом се държи така с теб, то е ясно че не му пука особено.Има два варианта и и двата едва ли ще ти харесат. Първо -когато му е скучно в у-ще, да си запълва времето с теб и второ - да иска секс.И в двата случая НЕ СИ СТРУВА. По-добре го преудолей,защото, повярвай ми, дори и сега да не го чувстваш така след години ще разбереш, че е бил просто глупаво детско увлечение.Намери си някой връстник и забрави лошия батко smile


em toi e hodil s takiva kato men taka4e nz prava si do nqkude ama az ne sum savsem obedena v tova,i moje bi ima i drug na4in

Offline

#143 2010-12-08 17:58:24

nikito_love
Member
Registered: 2010-12-06
Posts: 4

Re: Въпроси любов - Съвети.

Да приемем, че той е 12 клас, по-голям е от теб с 6 години.Следователно, (в най-добрия случай) ти си шести клас ? wondering Не съм точно аз тази, която да раздава проповеди относно възрастта и любовта, обаче ти си прекалено малко за него (все още). Пък и щом се държи така с теб, то е ясно че не му пука особено.Има два варианта и и двата едва ли ще ти харесат. Първо -когато му е скучно в у-ще, да си запълва времето с теб и второ - да иска секс.И в двата случая НЕ СИ СТРУВА. По-добре го преудолей,защото, повярвай ми, дори и сега да не го чувстваш така след години ще разбереш, че е бил просто глупаво детско увлечение.Намери си някой връстник и забрави лошия батко smile



ем тоя е ходил с такава като мен такаче нз права си до някъде ама аз не съм савсем обедена в това,и може би има и друг вариянт

Offline

#144 2010-12-08 20:39:45

Bk_Roni
Member
Registered: 2010-11-18
Posts: 2

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте,Аз харесвам едно момче което е с 6 год. по голямо от мен,Миналата год.към края той ме видя в коридора в даск.и почна да ме закача с мен да ме спира и темп подобни...и секи път като ме виде6е съ6тата песен,аз не го  хар.тогава а хар. момче (което се мъчех да забравя) но когато сички почнаха да казват че го харесвам аз наистина започнах да го харесвам, но и нататака започнах и да го обичам когато го виждах нз кжо да правя, но тогава незнаех как да се държа ама се научих :p  laugh .През лятото тои е бил с няколко и аз на едина снимка една даже му бях написала пожелания за тях... и тогава също ми бяха направили много гаден номер и се подиграваха с моята любо към него което тогава се опитах да направя големи глупости но няма нз... и така тази година като го видях всичко беше различно аз вече знаех как да се контролирам и държа на ниво не кат " неква луда" :Д и той от начало се държеше сеедно нищо не е станало само 1 пут ми каза както винаги казва оооо-здр в превод на нашия поздрав :Д, но например миналата седмица почна пак да ми вика "секси" и некви такива почна да ме поздравява, после най-сетне му намерих неговия скайп писахме си 1 път след това след 1 седмица ме изтри от абонатите фб не иска да ми приеме покана за фр и в др саитове... и аз ама много го обичам и се чуда кво да напраа зада почне да ми говори и някви такива и ако може да има нещо между нас а не само да викат че съм му "жена" и тем подобни а да има нещо между нас... моля помогнете smile smile мерси предварително!! smile

Казах ти вече, зарежи го! Знам, че не е лесно, но точно сега, момчетата в тази възраст искат само секс и нищо друго. Не искам да ти давам празни надежди, нито да те угорчавам и да те натъжавам, но единственото, което той прави е да те наранява по някакъв начин, прави го чисто физически, трябва да се осъзнаеш, и да го зарежеш, това е най-добрият начин, за да го забравиш, знам, че не е лесно..знам го от отличен опит, но трябва да се отдалечиш от него, защото ще стане по-зле ! Просто трябва да се помъчиш, ти просто не искаш, за това не можеш ! Няма невъзможни неща, всичко може да се постигне, ако се постараеш поне малко ... Не искам да ми страдаш и да ми плачеш за оня, че както ти казах накрая ще се ядосам и ще го оставя без поколение  wink  kiss

Offline

#145 2010-12-18 16:33:35

avinceto
Member
Registered: 2010-09-04
Posts: 17

Re: Въпроси любов - Съвети.

здравейте искам съвет от вас варесвам едно момче от моя клас.винаги сме били мн близки споделяхме си всичко и чак миналата година осъзнах че го обичам мн.тогава му го признах и той каза че и той ме харесва и станахме още по близки после дойде лятната ваканция и някак си се отдалечи от мен мислех че има др.в началото на учебната година някакси странеше от мен после пак се сближихме но той не иска още да сме гаджета но и иска да сме заедно  често се караме спорим за всичко но накрая пак се събираме имаедна кучка от класа която иска да ни раздели но неможе тъкаче проблема ми е е че го харесвам и той казва така но на последък не ми го показва иска да се целуваме,гушкаме и т.н. но нз тва кво значо харесва ли ме наистина или просто иска... искам помощ от вас  :p  :p  smile  sad  sad

Offline

#146 2010-12-19 11:37:14

xXx_lority_xXx
Member
Registered: 2010-06-24
Posts: 1,792

Re: Въпроси любов - Съвети.

avinceto >>
Емм .. щом казваш "иска да се целуваме,гушкаме и т.н. " .. значи може би наистина те харесва .. ами ако искаш поговори с него .. и тка .. попитай го направо .. без заобиколки и тка ... щом казваш "инаги сме били мн близки" .. може и да те разбере (:


[img]http://dl6.glitter-graphics.net/pub/1207/1207906t5ef8adzuh.gif[/img]

[img]http://prikachi.com/images/156/3064156P.gif[/img]

Offline

#147 2010-12-19 15:21:00

happy_1_
Member
Registered: 2010-04-05
Posts: 25

Re: Въпроси любов - Съвети.

Имам един голям проблем!Харесвам 2 момчета едното е голям сладур с 1 година по- голям но е много голям залупеняк но знаете че като нямаш нещо го искаш повече а другото момче е влюбено в мен и аз в него и за това ми е много трудно  doh  inlove

Offline

#148 2010-12-19 20:41:19

vampir4eto_94
Member
Registered: 2008-12-04
Posts: 6,022

Re: Въпроси любов - Съвети.

Имам един голям проблем!Харесвам 2 момчета едното е голям сладур с 1 година по- голям но е много голям залупеняк но знаете че като нямаш нещо го искаш повече а другото момче е влюбено в мен и аз в него и за това ми е много трудно  doh  inlove

послушай сърцето си
понякога загубеняците се оказват бройкаджии и няма да ти е хубаво след фаталния край кадето разбираш.... "йее започнах новото си тефтерче с теб"
виж как ще се развият нещата с времето и тогава вземи решение кой повече харесваш  smile


If I stop the time...
Can I make you mine...
And I can`t hold on...
Need you more and more...
If I never try...
I will never know...

music  heart  music
[img]http://gifsoup.com/view2/2017998/the-roommate-o.gif[/img]

Offline

#149 2010-12-20 12:21:47

happy_1_
Member
Registered: 2010-04-05
Posts: 25

Re: Въпроси любов - Съвети.

мерси много приятно съветче  wink

Offline

#150 2010-12-25 12:45:37

ioanka9777
Member
Registered: 2010-12-24
Posts: 47

Re: Въпроси любов - Съвети.

С едно момче от класа ми все се дразним.Всички казват че се харесваме,а аз найстина го харесвам.Когато се опитам да говоря с него тои ми казва че не ме харесва,но иначе все е с мен,когато имаме изобразително идва при мен и ме моли да ми помогне.Всички часоже сяда близо до мен.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook