#201 2013-04-06 20:24:54

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Пръв път.

Може да ми кажете, че не съм човек, който да в съди и ще сте прави, затова от сега казвам, че говоря само за лично наблюдение на повечето хора.
Радвам се, че аз не съм в такова училище (или може би такъв клас, щото като гледам какви кифли и курви с извинение са някои от останалите класове...), но това което ми прави впечатление е че някакви лигли на по 13, 14 тръгват с момчета на 17, 18, 19 та понякога и повече. Тези няколко години няма да имат никакво значение в бъдеще, но сега... Еми логично е, че ще правите секс на толкова, като ходите с такива момчета. Те си имат своите нужди...
Аз не мисля, че момичета на тази възраст е нормално да водят полов живот. Тогава дори и тялото не е доразвито и не е готово за това. Дори и да не може да се каже "ще го направя на еди колко си" е добре да се мислят с главите си преди да го правят. До някъде го разбирам, ако ходят с приятелите си от година и половина примерно, но при 3-4 месечна връзка... За мен нормална възраст е 16-18. Не съм и от хората, които мислят, че трябва задължително да са навършени 18, защото това си е просто цифра...
Пак казвам - не искам да съдя никой, просто си изразявам мнението. Бих се радвала, ако някой си е направил труда да ми прочете поста. smile

Много съм съгласна, но искам да кажа едно нещо.
Четири години разлика в годините не е много, наистина. Примерно 14-15 годишно момиче харесва 18 годишно момче. Наистина те си имат своите нужди, като вече зрели хора, но такава връзка не е невъзможна. лично аз смятам, че 4 години е перфектната разлика в годините. И примерно по натам като момичето по-порасне и стане готово да води полов живот, тогава може би ще се получи една прекрасна връзка... това е мое мнение, разбира се. (:
Няма да пиша повече в темата, защото тя е за друго (:

Offline

#202 2013-04-06 22:33:35

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Пръв път.

Може да ми кажете, че не съм човек, който да в съди и ще сте прави, затова от сега казвам, че говоря само за лично наблюдение на повечето хора.
Радвам се, че аз не съм в такова училище (или може би такъв клас, щото като гледам какви кифли и курви с извинение са някои от останалите класове...), но това което ми прави впечатление е че някакви лигли на по 13, 14 тръгват с момчета на 17, 18, 19 та понякога и повече. Тези няколко години няма да имат никакво значение в бъдеще, но сега... Еми логично е, че ще правите секс на толкова, като ходите с такива момчета. Те си имат своите нужди...
Аз не мисля, че момичета на тази възраст е нормално да водят полов живот. Тогава дори и тялото не е доразвито и не е готово за това. Дори и да не може да се каже "ще го направя на еди колко си" е добре да се мислят с главите си преди да го правят. До някъде го разбирам, ако ходят с приятелите си от година и половина примерно, но при 3-4 месечна връзка... За мен нормална възраст е 16-18. Не съм и от хората, които мислят, че трябва задължително да са навършени 18, защото това си е просто цифра...
Пак казвам - не искам да съдя никой, просто си изразявам мнението. Бих се радвала, ако някой си е направил труда да ми прочете поста. smile

Много съм съгласна, но искам да кажа едно нещо.
Четири години разлика в годините не е много, наистина. Примерно 14-15 годишно момиче харесва 18 годишно момче. Наистина те си имат своите нужди, като вече зрели хора, но такава връзка не е невъзможна. лично аз смятам, че 4 години е перфектната разлика в годините. И примерно по натам като момичето по-порасне и стане готово да води полов живот, тогава може би ще се получи една прекрасна връзка... това е мое мнение, разбира се. (:
Няма да пиша повече в темата, защото тя е за друго (:

Да де и аз това имах предвид, като казах, че в бъдеще тази разлика няма да има значение. Ако и двамата вече са на зряла възраст нищо не пречи, но на този момент от живата (13, 14 години) точно в тези няколко години се случват много промени (и в тялото, и в разума, и в нуждите) и или момчето ще трябва да изчака, за което колкото и да обича приятелката си се съмнявам, че ще има търпението да е "на сухо" няколко години laugh , или момичето да го направи, макар че не му е времето...

Offline

#203 2013-04-23 17:07:39

dani_vasileva
Member
Registered: 2010-02-08
Posts: 41

Re: Пръв път.

Здравейте имам няколко въпроса. Преди 2 дни го направих за 1-ви път наистина ме боля и цикъла точно ми беше свършил (не знам дали има значени) и когато той проникна по дълбоко в мен имаше доста голяма болка и имаше кръв повечко това нормално ли е ? ( знам,че при 1-ви път има кръв ама очаквах няколко капки. След това го правихме около 15-20 мин. И два дни след това имах по-малко кръв по гащичките това нормално ли е ? Днес е 2-ри ден и пак имах малко кръв. Когато го правя за 2-ри път има ли вероятност да ме боли и пак да има кръв ( знам,че при всеки е различно,но все пак..)..Дали ще мога да получа оргазъм или първите няколко пъти няма да мога ??? .. (на почти 17 съм,не че има значение...)
Мерси предварително ако отговорите на малко глупавите въпроси.

Offline

#204 2013-07-08 15:18:10

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Пръв път.

Здравейте имам няколко въпроса. Преди 2 дни го направих за 1-ви път наистина ме боля и цикъла точно ми беше свършил (не знам дали има значени) и когато той проникна по дълбоко в мен имаше доста голяма болка и имаше кръв повечко това нормално ли е ? ( знам,че при 1-ви път има кръв ама очаквах няколко капки. След това го правихме около 15-20 мин. И два дни след това имах по-малко кръв по гащичките това нормално ли е ? Днес е 2-ри ден и пак имах малко кръв. Когато го правя за 2-ри път има ли вероятност да ме боли и пак да има кръв ( знам,че при всеки е различно,но все пак..)..Дали ще мога да получа оргазъм или първите няколко пъти няма да мога ??? .. (на почти 17 съм,не че има значение...)
Мерси предварително ако отговорите на малко глупавите въпроси.

1. - Да нормално е да имаш кръв.
2. - Има голяма вероятност да те боли и пак да има кръв.
3. Дали ще получиш оргазъм никой не може да ти каже, не зависи от нас rofl

Offline

#205 2013-07-08 17:07:38

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Пръв път.

1. Всъщност има вероятност всеки път, когато го правиш в началото да те боли. Да кървиш също е нормално, но имах предвид, че ако продължи повече от 2-3 дни според мен е хубаво да идеш на гинеколог.
2. Оргазъм може да получиш всеки път, или пък никога(зависи много от партньора).


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#206 2013-10-12 09:02:05

Annaa
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 219

Re: Пръв път.

Най-страхотния първи път!


Аз не съм Ана, така че, ще помоля изобщо да не гледате предишните тъпи мнения, които са нейни. Просто не можех да си направя регистрация и взех нейната.

Offline

#207 2013-11-16 19:04:52

katrin456.1997
Member
From: Iн Woнderlaнd
Registered: 2012-07-25
Posts: 2,620

Re: Пръв път.

На 12 съм.. Изобщо не мисля за такива неща следваите 2-3 години и не ми и трябва. Единствената ми специална връзка сега е с учебниците ми..  laugh Трябва да си малоумна за да направиш подобно нещо на моите години  speechless .. Въпреки, че има и такива глупави индивиди.. Е, добре дори да си намерил точния човек не можете ли да поизчакате малко, а не като циганетата, гаджета от 2 седмици и ХОП, айде в леглото .. Глупав въпрос:
Страхотен? Е, добре по принцип съм чувала, че ТОЧНО първият път е ужасен.. Смисъл някои хора описват първия път, като кървене, адска болка, няколко дни после не могат да сядат дори и т. н. , но като ги попиташ за ТЕХНИЯ и казват, че е бил страхотен, неземно добър и т. н. Е, освен точния човек, кое може да накара първия път да е хубав, въпреки страшната болка, която описвате?  wondering

На същото мнение laugh


[img]http://i1114.photobucket.com/albums/k531/xieathearts/tumblr_lig0uuSo9J1qhnx85o1_500.gif[/img]

Offline

#208 2013-11-16 21:20:08

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Пръв път.

Е, освен точния човек, кое може да накара първия път да е хубав, въпреки страшната болка, която описвате?  wondering

Чисто физически първият път е КО-ФТИ! laugh (Айде да не кажа на всички, ама на повечето).
Мога да кажа само ОПИЧАЙТЕ СИ АКЪЛА МОМИЧЕТА. laugh


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#209 2014-01-10 14:53:49

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Пръв път.

Тцц..моят първи път беше на 16...С приятеля ми се опитвахме два пъти,но болеше прекалено много и дори не можа да проникне..Но на третия наистина бях готова и се получи..Дори нямаше болка.
Така че..моят съвет към младите момичета е: когато дойде времето за първият им полов контакт да бъдат сигурни дали го искат наистина! smile


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#210 2014-01-12 17:57:30

the cutie
Member
From: София
Registered: 2012-07-06
Posts: 861

Re: Пръв път.

Моят първи път беше преди няколко месеца, т.е. миналата година. Партньорът ми също не беше опитен, така че и двамата не бяхме сигурни докъде ще стигнем. В началото, при първото проникване, беше доста болезнено, но след всяко следващо движение болката намаляваше и постепенно се превърна в удоволствие.
При всеки обаче е различно. Някои изобщо не ги боли, при други е адски болезнено, така че никой не може да определи дали ще го боли или не, преди наистина да се случи. smile


[list=*]
[*] - my weheartit[/*]
[/list]
[img]http://store.picbg.net/pubpic/0F/4C/889d15d69dd60f4c.gif[/img]

Offline

#211 2014-04-22 15:47:44

malkata_mirka
Member
From: Plovdiv
Registered: 2009-03-23
Posts: 82
Website

Re: Пръв път.

хаха така значи много пъти съм говорила с много мои приятели за секса ии всеки ми казва различно какво им и се е случвало ии какво е усещането когато го правят за 1-ви пьт ии на мен ми е било винаги много странно но и по някакъв начин интересно макар всеки да ме пита дали сьм девствена или не сьм ии колкото и странно да звучи сьм на 17 години и сьм девствена ..  laugh но и много мой приятели са ми казвали никога не бързай да го направиш когато ти решиш и мислиш че си готова тогава го направи smile ..


[img]http://www.prikachi.com/images/457/3107457b.jpg[/img]




Don't cry, say fuck, and smile... wink

Offline

#212 2014-06-10 09:36:23

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Пръв път.

Ами, аз съм почти на 15 и съм девствена тбх. Знам, че уж трябва сега да ме е бил хормонът и да ми се прави секс, но се владея и осъзнавам, че съм малка само това и то най-вече физически. Каквото и да казвате за психическата зрялост, тялото ви още не е готово. Ако не се лъжа, както при кучетата, така и при хората, прекалено раното започване на полов живот можеше да доведе до спиране на растежа или осакатяване на половите органи. А и не съм тръгнала да се мятам на всеки, така или иначе на тази възраст повечето биха се оплескали. Надявам се поне до 17 да си остана девствена, но просто ще оставя нещата да се случат и времето ще си покаже.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#213 2014-08-01 10:50:15

sweety_one
Member
From: in```{spring} worldd ;p :)))
Registered: 2010-08-22
Posts: 931

Re: Пръв път.

Аз бях готова за моят първи път- едно, че обичам човека, друго че и психически бях готова и го исках. Болеше ме в началото, за кръв така и не разбрах, не изпитах някакво голямо удоволствие, но смятам, че е абсолютно нормално първите пъти да не можеш да усетиш реалната тръпка, най-вече притеснението оказва голямо влияние върху чувствеността. Но мога да се похваля, че беше незабравимо от страна на държанието на приятеля ми, продължи 2 часа някъде...дългичко  laugh
Иначе при мен след това имаше кръв няколко дена, няма нищо необичайно.
А за предпазните средства...ами първите няколко пъти ползвахме презервативи, но някак си слагането им убива малко или повече тръпката - тамън си се разгорещил и се налага това...пък и приятеля ми е на мнение, че с тях почти нищо не усеща - сравнението му е като с торбичка на главата под душа   rofl Та помислих малко, сетих се за едни много добри противозачатъчни и реших, че за себе си и за него е по-добре на тоя етап да ги ползвам. Много съм доволна, единственото притеснение е накрая на месеца, когато трябва да ми дойде, но винаги се оказва напразно.  laugh

Естествено, съвета ми към момичетата, които както мен ползват, да не позволяват на приятеля им да свършва в тях, освен ако не искат бебе  laugh  просто не си правете експерименти колко надеждни са хапчетата, които ползвате, ако не искате да съжалявате!  (exclaim)


LOVE YOU



My page^^
MY FACEBOOK sun
summer 2014

Offline

#214 2014-08-30 22:53:41

Merriue
Member
From: Madrid, Spain..
Registered: 2012-06-26
Posts: 1,391

Re: Пръв път.

Моят първи път беше преди 5 месеца някъде. Той не беше девствен, беше много нежен и всичко беше прекрасно. Първоначално ме болеше, нормално е, но постепенно болката се превърна в удоволствие.


[list=*]
[*]La mentira es un triste sustituto de la verdad,
pero es el unico que se ha descubierto hasta ahora.
[/*]
[/list]

Offline

#215 2014-11-26 12:29:10

The Monster Cookie ;]]
Member
From: Манхатън,Ню Йорк
Registered: 2010-11-04
Posts: 12,959

Re: Пръв път.

Мен не ме боля,но имаше кръв.Бях на почти 15 години и съжалявам,че избързах.Беше на отвратително място(не,че има значение).Сега съм на 17години и мога да кажа,че съжалявам за човека,с който го направих.Мислила съм си само,че го познавам,но всъщност не е било така.Не знам к'во друго да кажа.Кофти ми е като се сетя хаха.

Offline

#216 2015-11-16 20:38:44

emotions
Member
From: Бургас
Registered: 2015-11-16
Posts: 19

Re: Пръв път.

Първия път не можа да му влезе, защото  бяхме в колата, бях много тясна, а на него му беше станал супер много.... laugh

Offline

#217 2016-02-05 10:52:05

vvd21
Member
Registered: 2016-02-05
Posts: 2

Re: Пръв път.

Искам да ви попитам (чисто информативно ЗА МЪЖЕТЕ) : Предпочитате да правите секс с по-пълни жени/момичета или с по-слаби?

Offline

#218 2016-02-06 18:10:34

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Пръв път.

Както повечето жени биха предпочели да правят секс с мъже с хубави тела, така и мъжете биха  предпочели да правят секс с добре изглеждащи жени. И все пак повечето биха предпочели да правят секс с по-слаба жена, отколкото с по-пълна, за жалост. Което е и една от причините масово момичетата да се подлагат на безсмислени диети.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook