#51 2012-12-25 18:54:41

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Не.:)
Лесно ли се влюбваш?Не
Колко пъти си се влюбвал/а?1
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало?Не
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб?Жената
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Оставих приятелите си..,загърбих много неща..
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?Да
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?Говоря с него..зависи как ще ми отговори,ако отново забележа същото..няма смисъл.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?Нямам представа
Чувствителен/на ли си? До каква степен?Да,.емоционално.до рязане на вени.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство?Не се справям..То е част от мен..Щом ревнувам значи има причина..
Какво не би простил/а на любимия/любимата си?ЛЪЖА И ИЗНЕВЯРА
Как се чувстваш, когато си с него/нея?беше преди..
А когато си без него/нея?супер съм
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?мм да.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? ТВЪРДО НЕ.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?Ще го зарежа( да толкова ревнувам)
А ако е на кафе с бившето си гадже?същото
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?Не.,и не го правя..
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си?нз
лед колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? месеци..всичко зависи от доверието;щ
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Не съм съгласна

Offline

#52 2012-12-25 19:06:23

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Любовен лексикон.

Лесно ли се влюбваш? Може да се каже. Но влюба ли се веднъж, то е за дълго.
Колко пъти си се влюбвал/а? Не съм ги броила. Но не повече от 10 пъти.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Мисля, че не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Няма значение това за мен.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Тръгвала съм с него с нежелание. Само защото той иска.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Да!
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Следя го или го проучвам.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? За мен това не е лошо. Все пак хората са казали - противоположностите се привличат. Хубаво е двама човека да мислят различно. Еднообразното не е хубаво.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? До "свръхчувствителна" степен.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Доста. И никак не се справям, просто не мога да го избегна по никакъв начин.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Лъжа. Но зависи и от лъжата.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? На седмото небе.
А когато си без него/нея? В Ада.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Да.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Изневяра.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Предадена и излъгана.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Същото.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да, и го правя.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Няколко месеца. Два-три...
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Няколко месеца.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Не ми е по вкуса за всеки случай, но нямам мнение. Всеки е свободен да прави каквото си иска и сам решава за себе си.

Offline

#53 2012-12-26 11:06:41

Yonnie Salvatore *
Member
From: Бургас
Registered: 2011-09-24
Posts: 2,481
Website

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? - Еми, да аз съм склонна към промяна, само и само да се харесам на някого.
Лесно ли се влюбваш? - Зависи в кого.
Колко пъти си се влюбвал/а? - Един-два пъти.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - Рядко. Почти не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - Не мисля, че трябва да има командващ.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - Еми, досста глупости съм правила.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - Не. Показвам любовта си рядко, но когато го правя винаги е искрено и силно.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Винаги се опитвам да изясня нещата. Предпочитам да се скараме, но да знам всичко, отколкото да си мълча и да се правя, че всичко е окей, а отвътре нещо да ме изяжда.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - Не съм достатъчно голяма, за да градя планове за бъдещето, особено пък с 'половинката ми'.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - Понякога да, понякога не. Винаги различно.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? - О, да. Ревнувам ужасно много. И не умея да го крия, камо ли да се справя с него. Дори не се и опитвам.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си?  - Изневяра.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? -///////
А когато си без него/нея? -/////////////
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - Ако се отнася относно тях или връзката им. Иначе, има неща, които съм крила, като тайни на приятели и пр.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - За някои е нормално, но според мен е недупостимо, ако си наистина отдаден на човека до теб, не би го направил.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - ///////
А ако е на кафе с бившето си гадже? - Доста сериозно бих си поговорила с него. Вероятно не бих го пуснла, ако знам преди това. Даже на 100% не бих. laugh
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? - Възможно е, но аз нямам почти никакви отношения с малкото бивши, които имам. Да не кажа абсолютно никакви.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - Ох, еми аз никога не съм ги запознавала, ха-ха. Не знам. Когато забележа, че става сериозно.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?  - Зависи от възрастта. Но принципно, когато и двамата са готови...
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? - Начин на живот за някои.


I make music to numb your brain x
Стар профил: yoo_97
Tumblr.

Offline

#54 2013-01-01 15:31:23

cullen_girl
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2009-11-18
Posts: 273

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Да, но не много.
Лесно ли се влюбваш? Не
Колко пъти си се влюбвал/а? 2
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? По равно laugh
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Доста са
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Не
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да, много
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Да, мноогоооооо
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневяра
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Щастлива и усещаща дракончета в корема laugh
А когато си без него/нея? ............................
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Да, но не и примерно тайни на приятели
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Против
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Нямаше да мога да се спра, щях да ревнувам.
А ако е на кафе с бившето си гадже? и аз ще изляза с бивше гадже
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Могат, но е странно
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Няма  точно определно време.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? И пак няма точно опредено време, трябва да обичаш човека.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Начин на живот за някои хора.


I want a love that consumes me.
I want passion and adventure,
and even a little danger.. ♥

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m75rfefa0A1ql3q1xo6_250.gif[/img]

Offline

#55 2013-01-03 09:10:36

hotxxmess
Member
From: Manhattan
Registered: 2012-08-31
Posts: 69

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Не,никога
Лесно ли се влюбваш? Не
Колко пъти си се влюбвал/а? Истински-само един път
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Жената, много ясно
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Ами май не съм правила глупости :3
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Не
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Може би направо го питам
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Ако има трърде големи разлики,тогава става лошо
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Не мисля
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Не.Ако ревнувам,значи си има причина..
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневяра
Как се чувстваш, когато си с него/нея?
А когато си без него/нея?
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? НЕ
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Против
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Не означава,че непременно флиртува с нея
А ако е на кафе с бившето си гадже? Ще изтръпна цялата,предполагам
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?Против
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? По принцип не обичам запознанствата с родителите,затова ако не питат,няма да го направя
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Няма значение за мен
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Не съм против[/b]


You will meet two kinds of people in life: Ones who build you up, and ones who tear you down. But in the end, you'll thank them both.

Offline

#56 2013-01-04 19:14:44

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?  Бих променила нещо в характера си, което и аз знам че ми е недостатък. Иначе няма да се променя заради никого, ако смятам че не трябва.
Лесно ли се влюбваш?  До момента не ми се е случвало лесно. Ще видим ;д
Колко пъти си се влюбвал/а? 2 пъти
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало?  Не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Ами никой по принцип, но ако трябва да избирам сигурно ще съм аз laugh laugh
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?  Ами чак глупости няма, тъпото е че съм търпяла дълго време някви неща и съм чакала даденото момче да се сети, че трябва да направи нещо. Тва си е глупост...
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?  Не.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Казвам на момчето, с което съм или ако не искам/не ми се говори или заради нещо друго споделям с приятел/ка.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?  Ами аз никога не се филмирам и не си представям след 10 години какво ще правя и най-дългосрочните ми планове са били за 3-4 месеца, така че не знам за гаджето ми, но аз няма да правя планове за бъдещето.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? На моменти и зависи от случая, както и кой е намесен.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Вече да, заради "приятелки" които се месят където не трябва.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневяра с приятелка.
Как се чувстваш, когато си с него/нея?  -
А когато си без него/нея?  -
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?  Почти всичко.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка?  Ако остане само флирт окей, но зависи с кого.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?  Ами не знам как ще се почуствам, но щом аз с това момче значи има причина и това е просто едно кафе, както и аз излизам на кафе с приятели/ки.
А ако е на кафе с бившето си гадже?  Тука вече съм против.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Може, аз го правя.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? поне 3 месеца ;д
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Ами момичето е девствено най-рано на 3ти месец, ако не е като мине месец-месец и половина защо не? smile
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?  Ами още не съм го правила и за 15-16 годишни момичета мисля, че е тъпо и леко.


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#57 2013-09-01 12:05:07

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Любовен лексикон.

1.Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? -Ако си струва..
2.Лесно ли се влюбваш? -лесно хлътвам
3.Колко пъти си се влюбвал/а? -не съм
4.Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? -не
5.Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? -никой
6.Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? -не си спомням
7.Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? -Да
8.Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?
9.Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? -не знам
10.Чувствителен/на ли си? До каква степен? -Много
11.Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? -Да
12.Какво не би простил/а на любимия/любимата си?
13.Как се чувстваш, когато си с него/нея? различно
14.А когато си без него/нея? -както обикновенно
15.Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? -не
16.Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? -всичко е позволено,стига да не те хванат ;д
17.Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? -оф нз..не ми се е случвало
18.А ако е на кафе с бившето си гадже? -да посмее да отиде ;дд
19.Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? -Не и не го правя
20.След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? -доста
21.След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? -нз
22.Какво мислиш за секса на 1-ва среща? -нищо


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#58 2013-09-02 15:11:32

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? - Не, не бих. Ако ме харесва, ще ме харесва такава, каквато съм.
Лесно ли се влюбваш? - Да.
Колко пъти си се влюбвал/а? - Истински - 2 пъти. А увличания колкото си искаш...
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - Случвало се е...
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - И двамата трябва да имат еднакво право на глас.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - Мм, не се сещам.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - Не.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Просто го питам какво е направил, защо го е направил и т.н.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - Ще намерим начин да ги съчетаем така, че накрая и двамата да сме доволни от избора си.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - Да. По десето-балната система, аз съм 10/10.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? - Засега не. Не ми е давал повод да го ревнувам. А иначе просто го потискам навътре и си казвам, че няма защо да се притеснявам и че му имам пълно доверие.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - Знам ли.. изневяра...
Как се чувстваш, когато си с него/нея? - ...
А когато си без него/нея? - Кофти и леко сдухано.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - Ами по принцип да, но има неща, които са твърде лични и е по-добре да бъдат спестени.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - Проява на слабост.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - Зависи...
А ако е на кафе с бившето си гадже? - Няма да ми стане хубаво, но ако си прекарва добре, няма да го прекъсна. : )
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? - Не, не го правя, смятам, че е тъпо.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - Ако се стигне до брак, тогава, иначе не бих... laugh
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - Няма точна дата. Когато и двамата се почувстват готови, не виждам причина да не го направят.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? - Твърде лесно е и не смятам, че ако го направят още на първата си среща, ще се задържат за дълго.


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#59 2013-12-17 16:47:28

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Може би бих само ако имам наистина лоши качества,които пречат дори на самата мен,но за да се харесам на някой не бих се променила.
Лесно ли се влюбваш? Не особено
Колко пъти си се влюбвал/а? Сега в момента съм влюбена,вече почти година.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не ми се е налагало.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Никой.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Доста неща.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? В сегашната ми връзка-не.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Говоря с партньора си.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Не съм мислила за това.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Зависи.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Момчетата,карат приятелките си да ревнуват,но мъжете карат другите жени да ревнуват от приятелката му. Искам да кажа,че съм по-ревнива преди връзка,смисъл сегашния ми приятел с него сме вече 11 месеца и знам много добре кога какво става,имаме си изградено доверие,друго е когато тепърва е свалка с някой и ти да го ревнуваш,това е защото му нямаш доверие.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Не се е налагало да мисля по тази тема.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? щастлива,защитена,просто няма какво да кажа <3
А когато си без него/нея? Може би поне малко ми липсва присъствието му,но само с мисълта за него и пак съм щастлива,но все пак имам и приятели с които да бъда.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?Да.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Ако е сериозна връзка съм много против това.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?Ще проуча добре как стоят нещата.
А ако е на кафе с бившето си гадже?Много зависи,но няма да ми е особено приятно.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?Възможно е.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си?Зависи от партньора . Сегашния си приятел много бързо го запознах с нашите,защото те го познаваха от преди това.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?Когато и двамата се почувстват готови.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Не бих могла да мисля.


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#60 2013-12-23 16:09:25

-cvety-
Member
Registered: 2010-12-19
Posts: 4

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Да,макар и трудно бих се променила.
Лесно ли се влюбваш? - Да laugh
Колко пъти си се влюбвал/а? - 4
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - Да
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? -Той
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - Да прецакам семейството си.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - По някой път...
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Говоря с него
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - Ще се опитам да намеря компромисен вариант
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - Много
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Много съм ревнива,ограничавам гаджето си
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - Може би няма такова нещо
Как се чувстваш, когато си с него/нея? -Спокойна,щастлива,обичана
А когато си без него/нея? - Тъжна
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - Да
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - приемам го като предателство
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - Бих откачила и настояла веднага да се прибира
А ако е на кафе с бившето си гадже? - бих отишла там и да я оскубя
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?- Не мисля
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - Зависи
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - Няма определени норми
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? - НИКОГА!

Offline

#61 2013-12-24 19:23:03

Let me be your dream
Member
From: From Hell
Registered: 2012-08-13
Posts: 181

Re: Любовен лексикон.

Лесно ли се влюбваш? Мне
Колко пъти си се влюбвал/а? 2
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? мда
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? и двамата, но той повечко
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? да стана в 4 и половина да се оправя и в 6 и 15 сутринта да го чакам на спирката ;д
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? винаги давам повече ;с
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? кръстосан разпит
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Казвам "Ще видим" и пак правя какво аз си знам ;д
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да... 11 по скалата от 0 до 5
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Адски ревнива съм... но си трая. Гледам да игнорирам това чувство
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? май няма такова ;д
Как се чувстваш, когато си с него/нея? ами едно такова .. сякаш всичко в мен се усмихва ;д
А когато си без него/нея? чета смс - ите ни и така спира да ми липсва
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?всичко - не. всеки си има тайни, но не трябва да се лъжат
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? бих предпочела да го няма, но и с него нее голям проблем
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? изнервено, ревността ми ще се обади веднага
А ако е на кафе с бившето си гадже? бих пратила някоя приятелка, която той не познава на оглед ;д
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?мда, могат. винаги се опитвам да оставаме приятели
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? изобщо не бих ги запознавала ;д след 3 - тия месец някъде, зависи
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?аз съм на признципа на Саманта Джоунс - не преди 3 - тата, но не по - късно от 10 - тата
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?
Категорично против, иначе има вероятност веднага да те зареже. Но ако си тръгнала само за забивка може


Тя зарови своите уши в покоя на неговия пулс и само за няколко секунди се влюби безвъзвратно в начина, по който нейната самота нежно и неусетно заспива в гърдите му. <3


[img]http://prikachi.com/images/530/6073530Z.gif[/img]

Offline

#62 2013-12-28 02:47:17

zelenookata
Member
From: In the Sky (Русе)
Registered: 2012-03-31
Posts: 744
Website

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?
Лесно ли се влюбваш?
Колко пъти си се влюбвал/а?
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало?
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб?
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?
Чувствителен/на ли си? До каква степен? НЕ, никой не заслужава това. smile
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Не особено и минава от само себе си.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Лошо държание към мен и изневяра.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Екстра. sun
А когато си без него/нея? Е липсва ми, но пак ми е добре. laugh
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Щом няма нищо по-сериозно след това, не е кой знае какво.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Нищо, приятно изкарване.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Приятно изкарване, то и аз излизам на такова кафе, така че...
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Много рядко, а аз лично само веднъж го направих. smile
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? О, не знам.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? След 3-4-5 месеца.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Не го приемам.


Има неща, за които е хубаво да не се знае. И множеството смята, че това са граматиката и пунктуацията...
[img]https://24.media.tumblr.com/ad7d3508f4ff6d6445c18fd2efb18a70/tumblr_myhnnkOFsL1tnqqh6o1_400.gif[/img]

Offline

#63 2014-06-27 14:17:24

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Любовен лексикон.

Cаssidy wrote:

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Ако ще променям каквото и да е,ще е добре да е към добро.
Лесно ли се влюбваш? Не.
Колко пъти си се влюбвал/а? Два.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? И двамата трябва да имаме еднакви права. ;д
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? [b]не.
[b]Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?
Говоря с него.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Ще обсъдим нещата.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Не.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Ревнувам и не се справям с ревността.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневяра,ако ме нарани нарочно.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Единствена,обичана,спокойна.
А когато си без него/нея?
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Да.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Не мисля,че е редно.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?
А ако е на кафе с бившето си гадже? Ще се подразня.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да,да.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Зависи.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Зависи.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Не го възприемам.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#64 2015-07-14 17:16:15

incendium
Member
Registered: 2015-07-14
Posts: 18

Re: Любовен лексикон.

1. Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Да, променям се вес някак... В момента се опитвам да се променя за него като бъда по-добър човек, по-добра приятелка.
2. Лесно ли се влюбваш? Няма шанс.
3. Колко пъти си се влюбвал/а? Никога до сега. Може би в момента лека по лека...
4. Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Мхм, но нищо сериозно.
5. Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Този, който по природа е лидер? Но в същото време е хубаво да дава малко пространство и другият да прави собствени решения.
6. Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Да се съглася да бъда с него?
7. Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Не съм особено сигурна, мисля, че е 50/50.
8. Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Говорене?
9. Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Трябва да се стигне до радикално решение, на което и на двамата ще се хареса. Ясно е, че и двамата трябва да се откажем от нещо... Но такъв е животът.
10. Чувствителен/на ли си? До каква степен? Предполагам, че да... Не знам, може би съм доста чувствителна? Но се опитвам да не го показвам много... неуспешно.
11. Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Мислех, че не съм ревнив човек, но един ден просто... И то от кой! От една моя приятелка, а аз знам, че тя си харесва друг и просто се чудех на себе си. И както така и вчера или оня ден... Но поотмина, защото... Ох, може би още малко ревнувам. Мислех, че нямаше да имам проблем с това, но наистина не искам да го губя, колкото и клише това да звучеше.
12. Какво не би простил/а на любимия/любимата си? О ъм... Не знам, не съм мислила особено. Но някак си, ако вече сме на 40+ години, бих му простила изневяра... Предполагам, че ако ме обижда постоянно и не ме оценява истински, казвам чао чао.
13. Как се чувстваш, когато си с него/нея? Леко нервна и за жалост умът ми се изпразва, само въпросът „Ох, какво да му кажа?“ излиза... Понякога се чувствам ужасно, че не го поздравявам, не правя тези малки неща и... Понякога е неловко. Но като цяло, доста добре се чувствам, доста по-спокойна отколкото, ако не е наоколо. Ако говорим, бил е прекрасен ден.
14. А когато си без него/нея? Чудя се какво ли прави и все си мисля „Сигурно програмира, има си работа човека“. Всъщност зависи... Ако има някакви неприятности, за които ми е споделил, притеснявам се. Но принципно предполагам, че съм си добре, останала с надеждите пак да видя лицето му.
15. Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Не...
16. Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Е ако флиртуваш с гаджето си, няма проблем. laugh Но не знам, понякога хората флиртуват без да се осъзнават, аз може би съм такъв човек. А пък и някои хора приемат мили жестове за флирт, когато реално не е така. Зависи от перспективата. Не е хубаво, ако флиртуваш с някой друг само, за да накараш гаджето ти да ревнува, това си е голям dick move.
17. Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?
А ако е на кафе с бившето си гадже? Хм, принципно мисля, че не бих имала нищо против, ако е с някоя колежка. Но понякога ревността ме хваща, ей така, без дори да искам. Според мен важното е да не го показвам... Ако е с бивша... Еми не мисля, че има бивши, не знам laugh
18. Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Мислех, че ще успея да останем приятели, но явно той не можеше и сега не си говорим... Малко ми липсва, рядко ми липсват хора. Но да, мисля, че е възможно.
19. След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Хаха, еми не знам... Първото ми гадже, родителите ни вече се знаеха. Нямаше как и да не се знаят, все пак неговият баща ни беше даскала по БЕЛ. А и майка ми се е срещала с момчето, което харесвам. И неговата майка също се е срещала с моята, все пак сме съученици и родителските срещи помагат в това отношение, предполагам laugh
20. След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Когато и двамата са готови.Но сега, зависи от възрастта. В днешно време се знае, че доста деца почват с връзките и тези неща и ако правят секс, когато са под 16 годишна възраст, та даже и 17, мисля, че не е нормално... Но все пак става, за жалост.
21. Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Пак зависи от възрастта. Ако са някакви пълнолетни хора, над 25 та и повече, и имат що годе някакъв опит със секса, защо не? Ако са някакви хлапаци като мен на по 16 години - по-добре не.

Offline