#1 2012-03-18 20:10:23

Cаssidy
Member
From: София.
Registered: 2011-09-21
Posts: 12,380

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?
Лесно ли се влюбваш?
Колко пъти си се влюбвал/а?
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало?
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб?
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?
Чувствителен/на ли си? До каква степен?
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство?
Какво не би простил/а на любимия/любимата си?
Как се чувстваш, когато си с него/нея?
А когато си без него/нея?
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка?
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?
А ако е на кафе с бившето си гадже?
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си?
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?


Когато ти предстои избор,
просто хвърли монета.
Това няма да ти даде верния отговор,
но момента, в който монетата е във въздуха,
вече знаеш на какво се надяваш повече.

Offline

#2 2012-03-18 20:24:55

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Бих се променила, ако има защо.
Лесно ли се влюбваш? Май да.
Колко пъти си се влюбвал/а? Ами много. :д
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Да.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Аз.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Да ходя да му се извинявам пияна.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Не мисля,по-скоро е обратното.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Питам го направо какво има и какъв е проблема.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Всеки сам си решава какво да прави с бъдещето си,тоест-нищо.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да,но се опитвам да не го показвам.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Да, ревнувам и изобщо не мога да го прикривам.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Може би ако ме излъже за нещо важно..
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Най-щастливият човек на света.
А когато си без него/нея? Кофти..
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Не.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Ами не пречи,стига да е в рамките на нормалното.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Ами нищо..Може би бих изревнуала,но няма да му искам сметка.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Тогава вече става лошо.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да,няма никакъв смисъл от драматизиране.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Когато той поиска.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? При мен беше 2 дена :д Иначе няма значение времето, стига и двамата да сме готови.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Не съм против.


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#3 2012-03-18 20:28:08

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Бих се променила, но не много!Ще се науча да изслушвам по - добре и още др.
Лесно ли се влюбваш? Горе - долу
Колко пъти си се влюбвал/а? 2
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Не е нужно някой да командва според мен
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Понякога
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Говоря с него
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Ще седнем и ще поговорим
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Много
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Не, не съм ревнива
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Предателство
Как се чувстваш, когато си с него/нея?
А когато си без него/нея? Самотно
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Е, винаги трябва да има нещо неказано незнам така е според мен
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка?
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Ако му имам доверие - няма проблем
А ако е на кафе с бившето си гадже? Няма проблем, стига да му имам доверие
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Дам, мисля, правя го
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си?
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?Незнам, все още не съм правила изобщо, но мисля, че е прекалено прибързан и недообмислен


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

#4 2012-03-18 20:38:07

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Не, никога.
Лесно ли се влюбваш? Не.
Колко пъти си се влюбвал/а? Истински - 1 път.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Всеки по равно.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Не знам. Не е имало такава.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Не.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Нищо, честно казано.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Не знам. Не съм се замисляла.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да. Не знам до каква степен.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Малко.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Лъжата.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? ...
А когато си без него/нея? ...
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Да!
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? ...
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Никак.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Обидена и засегната.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да, мисля. Аз го правя.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? 1 година. ;д
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Около 1 година. ;дд
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Нищо. Все пак всеки си има личен живот, и ако му се струва добре, окей. ;д

Offline

#5 2012-03-18 20:43:50

SweeT_kapriZz
Member
Registered: 2011-01-26
Posts: 266

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?Ми да бих ако човека си заслужава  star
Лесно ли се влюбваш?Не ..
Колко пъти си се влюбвал/а? 1 heart 
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало?Ми да .. 
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Според мене и двамата трябва заедно да си решаваме  smile
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?Много са (само за един човек съм правила толкова глупости  laugh  )
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?Нее
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?Ми бих говорила с него .. или бих проверила нещатаа  chuckle
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?Ми .. нз
Чувствителен/на ли си? До каква степен?Ми .. 50/50  smile
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство?Ми да .. леко съм ревнива,а справям се като той ме гушне ии ми каже дищай знаеш,че съм твой  chuckle  heart 
Какво не би простил/а на любимия/любимата си?Да ми изневери ... 
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Като 3 метра над небето  sun
А когато си без него/нея? Ми кофти ..
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?ДА !! (f)
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка?Ми .. против :Д 
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?Ми ..ще ми е гадно,но знам че няма за какво да се претеснявам  smile 
А ако е на кафе с бившето си гадже?..
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?Мисля .. и да : ) 
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си?Ми зависи .. ;д
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?нз ..
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?..


[img]http://prikachi.com/images/380/5164380x.gif[/img]

Offline

#6 2012-03-18 20:47:41

Bluee^^
Member
From: Imola
Registered: 2012-03-01
Posts: 1,453

Re: Любовен лексикон.

Предпочитам да съм сама, отколкото да се променям, за да угодя на някого.
О, дааа.
Безброй.
Ами досега не съм имала гадже.  blush
Никой. Трябва да се зачита мнението и на двамата, без да се стига до спор.
Няма такава. Аз съм много предпазлива.
Не.
Споделям чувствата си.
Всеки поема накъдето иска, ако не е щастлив.
Многооо съм чувствителна.
На планетата няма толкова ревнив човек като мен.
Да ме лъже.
Като гъсеница.
Като пеперуда.(да не ме разберете погрешно - щастлива съм с него)
Да.
Позволен до някаква степен.
Малко нервна, но ако го обичам наистина ще съм спокойна.
Доста нервна.
Да.
Зависи

След като сме се опознали достатъчно.
Забранено.


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/759/6438759V.gif[/img][/*]
[/list]

Offline

#7 2012-03-18 21:45:06

miimity98
Member
Registered: 2011-10-01
Posts: 1,447

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Не бих.
Лесно ли се влюбваш? Може би.
Колко пъти си се влюбвал/а? 3 пъти.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? И двамата по равно.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Писала съм си името му с бръснарско ножче на ръката.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Да.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Ами говоря с него.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Не знам.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да, но не го показвам.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Да. Карам го и той да ревнува laugh
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневяра.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Не мога да го опиша с думи.
А когато си без него/нея? Ми е много кофти и не спирам да мисля за него.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Зависи.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Не пречи, но стига да не прекаляваш.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Ще се почуствам зле.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Ще изляза и аз с бившето си гадже да видим дали ще му стане приятно.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Не знам.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Ами когато и двамата са готови.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Не знам, но мисля, че е прекалено.


[img]http://media2.giphy.com/media/AINIL9Oy8KAvu/giphy.gif[/img]

Offline

#8 2012-03-19 19:39:54

Sim0na
Member
Registered: 2009-06-26
Posts: 154

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Не
Лесно ли се влюбваш? не
Колко пъти си се влюбвал/а? 2
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? да
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? никой
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? не се сещам
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? напротив обратното е
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Споделям му
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Не знам
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Много..
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Ревнувам, но рядко го показвам
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Лъжата
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Прекрасно !
А когато си без него/нея? Липсва ми..
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? До някъде
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Защо не :Д
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Ще я убия laugh
А ако е на кафе с бившето си гадже? Абсурд :д
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Може би
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Доста :Д
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Според зависи
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Никога


Красивата жена можеш да я замениш с още по-красива. Любимата - с никоя.

Offline

#9 2012-03-19 20:19:04

SilverBullet.
Member
Registered: 2012-03-08
Posts: 52

Re: Любовен лексикон.

1.Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Бих се променил ако има за какво
2.Лесно ли се влюбваш? - Мисля че да
3.Колко пъти си се влюбвал/а? -Малко пъти
4.Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - Аз
5.Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - Не помня ;д
6.Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? ами мисля че аз давам повече ;д
7.Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? ами питам какво има
8.Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Всеки сам решава какво да прави.
9.Чувствителен/на ли си? До каква степен?  Малко
10.Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Ами да трудни се справям ;д
11.Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Ако ме излъже за нещо важно
12.Как се чувстваш, когато си с него/нея? Ами много,много добре
13.А когато си без него/нея? Гадно
14.Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Не.
15.Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка?  Ами мисля че не пречи ако не се прекалява

16.Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?  Ами нищо
17.А ако е на кафе с бившето си гадже? Охо тогава вече да си копае гроба :Д
18.Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Ами да може да си останат приятели например.
19.След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Когато тя поиска.
20.След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Ами няма значение стига и двамата да го искаме.
21.Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Ами не съм против.


Music make me crazy.

Offline

#10 2012-03-19 20:30:59

hight_voltage
Member
Registered: 2012-02-29
Posts: 123

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Зависи в какво трябва да се променя .. 
Лесно ли се влюбваш? определено!
Колко пъти си се влюбвал/а? Не ги броя laugh |-(
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Ами, да честно казано!
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Никой и двамата трябва да имат равни правомощия!
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Бях се сбила с една патка laugh 
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? При мен винаги се случва така!
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Питам го, какъв е проблема и дали аз съм причината. След това се опитвам да му помогна да го разреши!
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?Бих се опитала да го накарам и той да мисли, като мен, ако ли не ще му бия шута! wink
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Много. И степента от 1 до 1оо (100!)
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Много ревнувам и не се справям!
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневяра!
Как се чувстваш, когато си с него/нея? 3 метра, над небето! heart
А когато си без него/нея? Самотно ..
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Относно някои неща, но всеки човек, трябва да има своите лични тайни!
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Еми ... не е много хубаво ама .. laugh
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Еми гадно и ще се опитам да ги разделя laugh
А ако е на кафе с бившето си гадже? Ще отида там и ще й разбия лицето, а после на него ще му искам обяснение. wink
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Не мисля, но съм го правила.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Хах ... като се оженим. laugh 
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Когато и двамата сме напълно готови!
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Еми не е много хубаво, ама понякога ...


Я се виж, кой си ти, че ме занимаваш?!? ..

Offline

#11 2012-03-20 13:57:53

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? - Да, бих се променила, ако виждам, че държанието ми спрямо човека е неправилно.Но не до там, че да не се позная.
Лесно ли се влюбваш? - Да.
Колко пъти си се влюбвал/а? - Два.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - Да.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - Никой не трябва да командва.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - Да излизам посред нощите от къщи, без знанието на родителите ми.(Бях на 14.. laugh )
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - Понякога да.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Казвам си, че нещо не ми харесва.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - Ще се опитам да разбера неговото виждане, както и да му покажа моето и може би ще стигнем до консенсус, ако ли пък не.. не знам..
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - Да, много.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? - Опитвам се да не ми личи.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - Бих простила почти всичко, ако държа на човека наистина много, и ако го искам в живота си.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? - Адски щастлива, така, както не се чувствам с никой друг.
А когато си без него/нея? - Добре се чувствам и без него, имам си приятели.Но някак си е по-добре, когато е до мен.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - Не.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - Всичко започва само с флирт.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - Ще ме обхване ревност.. laugh
А ако е на кафе с бившето си гадже? - Ще ме хване ревност и ще се ядосам..
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?- Не мисля, че хора, които до вчера са били нещо повече от приятели могат да останат такива.Не го правя, оставаме си просто познати, но приятели - не.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - Не знам, не мисля, че зависи от времето.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - Когато го искат и двамата, времето пак няма значение.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? - Нищо.Не ми пречи хората да го правят, но аз не бих го направила.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#12 2012-03-20 19:34:22

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?
Не бих
Лесно ли се влюбваш?
Не.Има по - скоро физическо привличане и тръпка,но това не е любов
Колко пъти си се влюбвал/а?
Един път
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало?
Не си спомням да е имало такова
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб?
Ако има командващи няма да е любовна връзка,тоест всеки трябва да си знае правата и задълженията,ако мога да кажа така
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?
Не знам .. явно ако съм направила нещо не си го отчитам като глупост laugh
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?
В момента не
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?
Казвам му директно.Е,доста мисля преди това,но се старая да си изяснявам нещата директно с него
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?
Ще говоря с него докато не намерим компромисен вариант
Чувствителен/на ли си? До каква степен?
Да,чувствителна съм.Но преди известно време бях много повече от сега
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство?
Ако няма поне малко ревност,значи вече няма смисъл да си с даден човек
Какво не би простил/а на любимия/любимата си?
Изневяра и лъжа
Как се чувстваш, когато си с него/нея?
Чувствам се спокойна и негова
А когато си без него/нея?
Лиричната ми страна е incomplete.Но мога и сама
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко?
Не
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка?
Принципно съм против
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?
Няма да ми е много приятно,но все пак той си има и свой живот,не може постоянно да е вързан за мен
А ако е на кафе с бившето си гадже?
E няма да си умра от щастие,но все пак той е с мен
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?
Приятели точно не,но добри познати - донякъде да.Или поне при мен е така.Въпреки че с всеки не можеш да се държиш еднакво
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си?
Зависи от самия човек
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?
Пак бих казала,че зависи от човека
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?
Малко прибързан,аз не бих го направила


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#13 2012-03-21 18:46:24

_Venus_
Member
From: Bulgaria
Registered: 2011-03-06
Posts: 395

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Да, така или иначе човек се променя и след дълга връзка, не е същият.
Лесно ли се влюбваш? Не...
Колко пъти си се влюбвал/а? 2
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Да
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Ест. мъжът.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Счупих си телефона, не съжалявам.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Не, получавах повече.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Опитвам се да разбера какво става и каква е причината.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Нормално е, но ако той не ме вижда във бъдещето ще ми стане малко гадно.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да,чувствителна съм. Не прекалено.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Много. Засега не съм открила лек.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневяра, при положение, че го задоволявам сексуално.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Добре. Много тъп въпрос.. laugh
А когато си без него/нея? Ако знам, че ще се видим, добре. Но ако повече няма да се видим, гадно.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Е, чак всичко. Хубаво е човек да си има тайни.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Ще се чувствам курва laugh:D
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Ще ми стане неприятно може би ще стана раздразнителна. Ще му звънна.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Ще му звънна
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Не мисля, че ако са имали истински чувства ще ги задоволи само приятелство. Не го правя, но определено не го й подминавам. Нещо средно. laugh
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Ще кажа на родителите си веднага, а запознаването някъде месец.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Седмица.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Ако има привличане или ми се прави - Окей!


Защо те толкова харесах, в мига в който те видях ? Защо се радостно усмихнах, в настроение ли бях ? Не крия, че безумно те обичам, не крия, че съм влюбена в теб, и никога не ще отричам, че аз обичам само теб! [img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mardexdT4z1qzfbweo1_500.jpg[/img]

Offline

#14 2012-03-21 19:09:36

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Абсолютно Не.Най-важното е да бъдеш верен на себе си. : )
Лесно ли се влюбваш? Зависи.
Колко пъти си се влюбвал/а? Два.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не,никой не може да ме накара да правя каквото и да без аз да искам.  laugh
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Азз 8-) Шегувам се,няма значение,важното е да се разбираме добре.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Хм..май все още не съм я направила,въпросната глупост :Д
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Преди да,вече не wink
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Ами,ставам нервна,започвам да се заяждам с него,или в най-простия случай го питам направо.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?Ще натяквам докато не стане моето laugh Или изобщо няма да ме е грижа какви възгледи има,просто да се радваме на моментите е напълно достатъчно : )
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Ами не.В смисъл да наистина понякога ми е кофти,обаче съм свикнала сама да се оправям : )
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Да,много.И нямам представа как съм се справяла..Честно. :Д
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Да ме ГЛЕДА В ОЧИТЕ и да ме лъже.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Необяснимо е.
А когато си без него/нея? Кофти тръпка e ако съм го обичала. laugh
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Е,не всичко.. laugh
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Напълно позволено,само да не се стига до нещо повече.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Ами,зависи колко доверие му гласувам.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Е тогава изобщо няма да ми пука и ще отида да му разбия физиономията. laugh Шегичка.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Разбира се.От там се почва и там свършва.И да правя го,или поне се опитвам :Д
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Ам..трудно е да се каже.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Зависи колко сме се опознали.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Напълно отвращаващо.Да се нахвърлиш на човек който едва познаваш..Ами не бих го направила. laugh


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#15 2012-04-04 11:44:47

МъНиЧеТо.. !
Member
Registered: 2012-04-02
Posts: 126

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Не не бих, който ме харесва ще ме харесва такава каквато съм .. !
Лесно ли се влюбваш? Не ..
Колко пъти си се влюбвал/а? 2 пъти ..
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? да ..
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? трябва да се стига до консенсос никой не трябва да командва
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена?рязах вени веднъж .. но вечее нее ! ;д
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? да .. всеки път ..
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? говоря с него ..
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? отново говоря с него
Чувствителен/на ли си? До каква степен?  Адски много
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Да .. и ами тая го вътре в мен или пиша независимо какво просто пиша нещо излято от душата ми..
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневяра
Как се чувстваш, когато си с него/нея? .. няма думи с които да се опише..
А когато си без него/нея? празна..
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? не .. двама човека когато се обичат никога не си казват всичко ..
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? не .. без флирт по време на връзка !
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? няма проблем те са просто колеги..
А ако е на кафе с бившето си гадже? ее хмм .. малко ще се притесня
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? ами не .. след любов приятелсто няма.. и правила съм го точно веднъж ..
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? когато дойде, няма определено време за това...
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? хм.. докато се почустваш готов отново няма определено време
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? съвсем изключено така просто показваш, че си прекалено лесна..


Да те искам - забрави
Да те имам - НЕ МЕРСИ !
[img]http://data.whicdn.com/images/12232519/tumblr_lmyfljUfdB1qfdwsio1_500_large.gif[/img]

Offline

#16 2012-04-04 12:23:17

sunshine5383
Member
From: girlland <3 ^ ^
Registered: 2012-02-29
Posts: 2,085

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Зависи.
Лесно ли се влюбваш? Може би да... Но все пак трябва да опозная човека и след това wink
Колко пъти си се влюбвал/а?- малко са, но истински
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? нещо такова
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? ами никой, защото... ама в случая аз
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? може би, че му се доверих
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? точно обратното 
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? опитвам се да намеря решение
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? бих направила това, което е най-добре и за двама ни
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Ами да. До много висока степен.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Ревнувам да ... Ами гледам да не го показвам
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? изневярата
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Тогава просто спирам да дишам. Сякаш сме само аз ти той.
А когато си без него/нея? Самотна
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? НЕ... все пак трябва да имаме своите малки тайни
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? хм...
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? амммм бих му се доверила, макар че съм и малко ревнива де
А ако е на кафе с бившето си гадже? Хммм...
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? да. И да правя го. Ние все още сме приятели и си помагаме.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? много след това
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? ам до сега не съм имала таква връзка. но все пак трябва да познаваш много добре половинката си.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Ммм не го харесвам.


[img]http://prikachi.com/images/869/7292869x.jpg[/img]

Offline

#17 2012-04-04 18:26:10

airety
Member
Registered: 2011-10-23
Posts: 23
Website

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Бих се променила...но не много.... smile
Лесно ли се влюбваш? Мне
Колко пъти си се влюбвал/а? много..но съм обичала само веднъж.. smile)
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? дам правила съм..
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? Аз ;д
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? ... ам не помня :Д
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?Мнее
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Ем отивам при него0 ии..поговаряме казвам кво ме мъчи и ок smile
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? оо нзз :
Чувствителен/на ли си? До каква степен? дам и ти много...до краина степен
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Да..ем гледам да не ми личи много :Д
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Предателство..но и това съм прощавала вече..!
Как се чувстваш, когато си с него/нея? на седмото небе....
А когато си без него/нея? Ужасно0 sad
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Ам да
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Нищоо :Д
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Охх бих се почуствала ясдки зле ии бясна,но няма да го0 покажа :Д
А ако е на кафе с бившето си гадже? ОМГ ще отида с него0 angry
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Не немогат..ии не го правя
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? ами 2 3 месеца ;д
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? ам незнам след 1 година :Д
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? КАТЕГИЧНО ПРОТИВ... smile)

sun  sun  sun  sun  sun  sun


На някои хора им е писано да се влюбят, но не и да бъдат заедно.



http://ask.fm/AireNemchova
http://www.facebook.com/aire.nemchowa?ref=tn_tnmn

Offline

#18 2012-04-04 21:17:40

YnikaLnaa .. =]]
Member
Registered: 2012-03-14
Posts: 115

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? - Не ! Ако ме харесва , то трябва да ме харесва заради това което съм !
Лесно ли се влюбваш? - Не ..
Колко пъти си се влюбвал/а? - Сравнително малко smile
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - Да ..
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - Хм .. честно да кажа - не знам!
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - Не помня ;/
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - Да , определено !
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Питам го , ако имам съмнения в него , а ако имам съмнения във връзката ни се консултирам с някого smile
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - Честно да кажа - не знам!
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - Много съм чувствителна !
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? - Да , ревнувам.Мисля за различни работи smile
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - Не бих му простила , ако ме остави , заради някоя не по-добра от мен !
Как се чувстваш, когато си с него/нея? - Щастлива съм sun
А когато си без него/нея? - Изпитвам леко чувство на самота ..
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - Да !
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - Мисля , че това е неуважение спрямо другия и знак , че не го харесваш / обичаш достатъчно smile
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - Не разбрах въпроса ..
А ако е на кафе с бившето си гадже? - Ще му се ядосам
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? - Зависи .. ако не са се харесвали достатъчно е възможно приятелство , но ако са се обичали - не е възможно ..
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - Не знам
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - Трябва да се опознаем добре , да се обичаме много и да си се доверяваме .. не знам колко време е нужно за това wink
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? - Не ми харесва тази идея ...


Can you believe it you feel alive?
Hit your mark, ready to rise,
your body's aching but yout heart doesn't mind,
feel on the ground, eyes on the prize,
and it's all I want and it's all I do...

[img]http://prikachi.com/images/623/4566623B.jpg[/img]

Offline

#19 2012-04-14 23:12:52

miss_hot
Member
From: New York, Manhattan
Registered: 2011-01-01
Posts: 714

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? - Незнам.
Лесно ли се влюбваш? - Мисля, че да.
Колко пъти си се влюбвал/а? - Николко.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - Да.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - Мисля, че жената, но мъжът да не е мъж под чехъл, просто на по-висок пост да бъде жената.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - Е, малка съм, така че - бягане от часовете. :д
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - Не, точно обратното.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Първо МАЛКО търпя, а след това говоря с него.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - Бих направила всичко възможно, за да бъде на моето.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - Много чувствителен и емоционален човек съм. Вълнувам се и от най-дребните неща.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? - Най-ревнивата съм :Х хахах не се справям никак с това чувство. Просто плямпам постоянно на половинката ми за еди-коя си и т.н. Дразня го много.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - Предателство.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? - Щастлива, обичана, закриляна и себе си.
А когато си без него/нея? - В опасност.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - Не, разбира се. Има си някои лични неща, които трябва да се споделят само с най-добри приятели.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - Това означава, че не държиш на човека до себе си.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - Ще откача. Ще си мисля нормалните неща, които трябва да си помисли едно момиче. Ще започна да му изпращам СМС-си и...знаете... (девил)
А ако е на кафе с бившето си гадже? - Ще го пратя на майната си. smile
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? - Ако тези двама души не са изпитвали истински чувства, значи могат да останат приятели, но дори и това ще им попречи, защото те са имали своите тайни, които са споделяли един на друг, имали са интимните си моменти и т.н. Аз го правя, да.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - Един месец.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - А не може ли връзката да е започнала със сексуален контакт? Когато се чувстват и двамата готови, тогава.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? - Защо пък не? Ако си решил да го удариш на живот няколко дни, нищо не ти пречи да има и секс на първа среща. (:


[img]http://i44.tinypic.com/68evfa.jpg[/img]

Offline

#20 2012-04-16 19:02:12

dob4y
Member
Registered: 2011-02-01
Posts: 18

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?зависи
Лесно ли се влюбваш?да
Колко пъти си се влюбвал/а? 1
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало?Не
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб?Нито единия нитто другия
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Не помня
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш?не
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви?Говоря с него
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви?Да си мечтае
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Не много
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство?Ревнувам ама не много
Какво не би простил/а на любимия/любимата си?Не знам зависи
Как се чувстваш, когато си с него/нея?Хубаво ми е
А когато си без него/нея?Все едно ми липсва нещо
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Не
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Защо пък не
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега?Няма лошо
А ако е на кафе с бившето си гадже?ДА излиза с който иска. Честно казано бих се убидила малко.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го?Ами не след любов приятелство няма smile
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си?Не знам
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт?Когато се чувстват готови
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?Нямам мнение

Offline

#21 2012-04-17 15:06:06

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Не,никога,аз съм  и  винаги  ще  бъда  себе  си , истинските момчета  харесват момчиета които  не се правят  на  такива  каквито  не са ,а са  себе  си !
Лесно ли се влюбваш? Не.
Колко пъти си се влюбвал/а? Много.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? И  двамата по  равно.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Не  се сещам.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Някой път,да.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Ами  говоря си  с него  и взимаме  някаво  решение ако  има  проблем
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Ами  бихме  се  разделили.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да ,ами  зависи!
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Някой път,да, ами  карам го  и той  да  ревнува.  ;д
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Предателството  и  изневярата!
Как се чувстваш, когато си с него/нея?Страхотно.
А когато си без него/нея? Г/д.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Да.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? АМи  нищо  против,но  всичко   си има граници.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Ами  малко  ядосана.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Ами нямам  против.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Охо,не  съм стигала  до  толквоа  сериозно..  :ДД
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Има  време  за това  ,но  според мен  като  наистина сме  се опознали   и вече  наистина знаем  ,че  ще  бъдем  заедно.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?Ами  според емн  не  е много  препоръчително..


♔...................†...........♔

Offline

#22 2012-04-17 15:57:26

rumito-todorowa2000
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 349

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Да.бих се променила напълно,за човек,който обичам,но трябва да знам ,че чуствата,които изпитвам към него,ще ми бъдат отвърнати
Лесно ли се влюбваш? Доста лесно!
Колко пъти си се влюбвал/а? 4-5.. А истински 1 .
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Мисля,че 1-2 пъти,но малки неща
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? И двамата трябва да са с еднакви интереси и мнения и трябва да се стига до съгласие,не единия да е малко над другия.В това се крепи връзката
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Не бих се самоубила,нито наразяла.Но незнам,бих се унижила заради него,само за да го имам.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Да,да,да,да,да,да,!
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Отивам,питам,но преди да питам чакам 2-3 дни да видя поведението му
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Нищо,съмнява ме тогава пак да сме заедно laugh
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - Зависи кой ще ме нарани и как - физически,психически.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Ревнувам..Преодолявам го . не мога да съдя никой .
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - Изневярата и лъжата.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Влюбена . Влюбена до уши и изплашена,че някой ден няма да има кой да ме прегръща.
А когато си без него/нея? Ми нормално.Не съм толкова голяма,че да не мога без някой човек,извън семейството ми .
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Да,абсолютно всичко и трябва да се внимава с доверието,защото то се губи дори от една неправилно казана думи.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Глупаво нещо,което ме кара да ревнувам и води всички двойки до скандал.Някой път и до раздяла.Зависи ква е кифлата laugh
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Бих се скарала с него и добре ще обмисля от тук нататък какво ще правим.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Бих искала обеснение.Може би ако ми обесни логично и не лъже ,има причина да е при нея - ще си затворя очите.Но ако ги видя да правят нещо по-така ( целувка ) ще го зарежа,колкото и да боли
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Ами след една ИСТИНСКА любов приятелство НЕ може да има.При мен има приятелство,но защото любовта не беше истинска
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? Седмица?
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Незнам,не съм експериментирала още и не мисля да го правя ;Д!
Какво мислиш за секса на 1-ва среща?[/quote] НЕ НЕНЕНЕНЕНЕ!


[img]http://data.whicdn.com/images/30589262/tumblr_m3ofmlz7wI1qez43mo1_500_large.gif[/img]

Offline

#23 2012-04-17 16:11:45

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? Бих се променила но не до висока степен.
Лесно ли се влюбваш? Да.
Колко пъти си се влюбвал/а? Към 3-4 пъти.
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Да,и не бих повторила тази грешка отново.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? И двамата но да е нещо малко.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? В момента не се сещам.
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Понякога.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Бих го попитала,ако нещо не е наред.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Бих искала и моите и неговите да са 1 към 1.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Да и то много.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Ревнувам,но опитвам да се сдържам.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? Изневяра или да ми удари шамар.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Щастлива.
А когато си без него/нея? Някак си тъжно.
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Да.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Харесва ми,но да не се прекалява.
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Гадно,и бих го проследила.
А ако е на кафе с бившето си гадже? Бих искала да му издера очите(отново симптом на ревност).
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да,и го правя но не е изключително приятно.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? След 1-2 седмици.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Не знам,с моята половинка от третата седмица вече го бяхме направили.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Аз бих го направила.


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#24 2012-04-29 12:23:58

be.just.you
Member
From: Wonderland.'
Registered: 2011-09-15
Posts: 445

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен?  - Бих се променила, но не до висока степен. =)
Лесно ли се влюбваш? - харесвам - да, но влюбвам - не.
Колко пъти си се влюбвал/а? - 1
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? - Не.
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? - И двамата трябва да имат равен глас.
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? - Да плача всяка вечер, заради момче, което не знае че съществувам..
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? - Да.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? - Говоря с него.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? - всичко с времето си.. бих поговорила с него, но не сериозно , за да не го впрягам прекалено много. когато започнем да правим планове тогава.
Чувствителен/на ли си? До каква степен? - МНОГО.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? - Ревнива съм, да .. опитвам се да го прикривам обаче : )
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? - Изневяра, лъжа, използвачество..
Как се чувстваш, когато си с него/нея?  - Пеперудките в корема си казват думата :д
А когато си без него/нея? - е в мислите ми!
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? - всеки трябва да си има своите тайни , дори и от най-близкия човек.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? - Против
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? - както казах по- нагоре съм ревнива. постоянно щях да мисля какво ли прави но щях да му дам и лично пространство , а доколкото колежката трябва да я видя ;дд
А ако е на кафе с бившето си гадже? - хохо.. това няма да стане без мен ;д
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? - Да
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? - когато реша че и аз, и той, и родителите ми са готови и когато връзката стане по-задълбочена.
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? - зависи от много неща
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? - ..

Offline

#25 2012-05-08 13:19:54

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Любовен лексикон.

Би ли се променил/а заради мъж/жена? В какъв аспект и до каква степен? За някви дребни работи - да , но да се преструвам и да лъжа няма как да стане.
Лесно ли се влюбваш? Не
Колко пъти си се влюбвал/а? 2
Правил/а ли си нещо без желание, само защото гаджето ти го е искало? Не
Кой от двамата, трябва да командва във връзката според теб? И двамата по малко smile
Коя е най-голямата глупост, която си правил/а заради мъж/жена? Още няма такава .
Мислиш ли, че даваш повече, отколкото получаваш? Всеки има такива моменти.
Какво правиш, ако имаш някакви тревоги или съмнения в половинката си или във връзката ви? Говоря.
Какво би направил/а, ако с половинката ти имате различни възгледи относно бъдещето Ви? Нищо, времето ще покаже smile
Чувствителен/на ли си? До каква степен? Само пред най-най-близките ми хора.
Ревнуваш ли? Ако да, как се справяш с това чувство? Само един досега съм ревнувала.. Ми доста успешно се справям.
Какво не би простил/а на любимия/любимата си? изневяра , особено с приятелка .. И още повече ако го скрие от мене.
Как се чувстваш, когато си с него/нея? Забравям си всичките проблеми и глупости около мене. Супер яко ми е smile
А когато си без него/нея? ми мисля нон-стоп за него
Мислиш ли, че двете половинки трябва да си казват абсолютно всичко? Всичко,което ги засяга.
Какво мислиш за флирта, докато имаш връзка? Ако имаш много дълга и сериозна връзка, със знанието на половинката ти - защо не...
Какво би си помислил/а, и как би се чувствал/а, ако знаеш че в момента гаджето ти е на кафе с колежка/колега? Тва е кафе, не секс ..
А ако е на кафе с бившето си гадже? Нищо , щом е бивша - има защо.
Мислиш ли, че след раздяла, двама души могат да останат приятели? Ти правиш ли го? Да. Нормално е.
След колко време от началото на връзката, би я/го запознал/а с родителите си? 6 месеца поне
След колко време от началото на връзката е нормално според теб да започне и сексуалния контакт? Зависи много от човека и отношенията.
Какво мислиш за секса на 1-ва среща? Поне веднъж в живота трябва да се опита според мен ;д


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook