#26 2012-11-06 20:59:45

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Не обичам да чета едновеменно книги повече от една.Понякога се обърквам. С:
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Зависи как ми е подействала.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? О да хД
4. Кой жанр книги мразите? В същност няма жанр или книга която да мразя.Обичам да чета всичко,само да не е скучно. С:
5. Колко често ти купувате книги? Доста в същност.Харча повече пари за книги от колкото за дрехи и обувки. laugh
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Чета резюмето и ако ми хареса я купувам.За нещастие доста често съм се подлъгвала.Интересно резюме и скучна същност. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#27 2012-11-12 19:48:42

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Обичам да не ги чета едновременно, но много често се случва да си почна нова книга преди да съм свършила с предишната, така че...
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Ако е интересна, да.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да, често.
4. Кой жанр книги мразите? Няма жанр, който да мразя.
5. Колко често ти купувате книги? Рядко. Чета онлайн, което е доста тъпо...
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Понякога приятелите ми препоръчват, друг път по корицата, но най-често чета резюметата...


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#28 2012-11-12 20:39:19

Коди Мартин
Member
From: Russia, St, Petersburg
Registered: 2012-03-03
Posts: 10,437

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?
- Обичам да чета една книга, а после следващата, както не обичам да разлиствам и да видя, какво ще стане предварително, защото не е интересно.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?
- Не, защото не ми е интересно. Предпочитам да започна нова, колкото и да ми е харесала старата.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?
- Да, случвало ми се е, което ми напомня, че трябва да я довърша.
4. Кой жанр книги мразите?
Няма жанр, който да мразя, понеже аз самият не съм чел всички, но не бих казал, че съм фен на старите и скучни книги.
5. Колко често си купувате книги?
- Купувам си книга всъщност, когато ми предложат някоя или когато евентуално я прочета от библиотеката и ми е харесала.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?
- Когато я взимам от библиотеката я избирам като чета резюмето отзад, а книгите които купувам в повечето случаи вече съм ги чел.


[img]http://prikachi.com/images/652/6784652t.png[/img]

Offline

#29 2012-11-12 21:05:06

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?
Не обичам, ама често ми се случва laugh

2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?
Ако ми е харесала

3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?
ми да

4. Кой жанр книги мразите?
нЕма такива работи

5. Колко често ти купувате книги?

ми, когато си паресам някоя случайно, когато ми се иска да си купя нова книга, когато умирам да прочета някоя ... и най-вече - когато имам пари laugh

6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? С всяка книга - различно. Препоръчвали са ми, давали са ми, чувала съм за някоя и ми се е искало да я прочета ... или просто книгите ме намират.

(y) yep

Offline

#30 2012-12-23 16:50:09

littlepartofme
Rebellion.
From: District 4
Registered: 2011-01-26
Posts: 3,248
Website

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? - Не.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? - След време, да (ако ми е била интересна достатъчно).
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? - Да.
4. Кой жанр книги мразите? - Чак да мразя - не, но не харесвам романтичните книги - скучни и предсказуеми са ми.
5. Колко често ти купувате книги? - Не толкова често, колкото ми се иска.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? - Не мога да се доверя на преценката на друг, а да избирам книгата по корицата е абсурдно поне за мен.Търся в интернет откъси от книгата, за да видя дали ще ми хареса начина по който е написана, чета и резюметата разбира се.


[list=*]
[*]We made our plans down in the sand.[/*]
[/list]

Offline

#31 2012-12-24 15:05:01

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Винаги чета само една книга, за да мога да вникна в нея максималко. 
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? По няколко пъти, след известно време.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да, беше прекалено скучна.
4. Кой жанр книги мразите? Романтични.
5. Колко често ти купувате книги? Различно.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Чувам за нея, поинтересувам се, заинтригува ме и я започвам.


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#32 2014-01-14 17:38:10

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Обичам да чета две книги едновременно.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Попринцип не, но понякога ми се е случвало да отворя книгата за да потърся определена случка или цитат нещо и после да не мога я оставя докато не я прочета докрай. :-D
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да. /"50 нюанса по-тъмно"/ "Пандемоиум" дъщо не съм рочела докрай, но не ми се струва толкова интересна и увлекателна колкото "Делириум".
4. Кой жанр книги мразите? "Мразя" е силна дума и определено няма никакъв жанр който мразя.
5. Колко често ти купувате книги? Понякога няколко  пъти на месец, понякога един път. Зависи от уроците и свободното ми време.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Намирам ги онлайн, чета резюмето и ако ми харесва добавям в списъка си с книги които искам да притежавам.


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

#33 2014-08-10 18:16:17

Psychopath
Member
From: Amsterdam
Registered: 2012-09-14
Posts: 1,697

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Първо едната,после другата.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Ако наистина ми е харесала - да.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да.
4. Кой жанр книги мразите? "Мистерии",ако мога така да ги определя.
5. Колко често ти купувате книги? Доста често.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Избирам сама като отида в някоя книжарница.


[list=*]
[*]“Любовта, дърти мръснико, е куче от ада и горко ти, когато спре да те хапе.”
— Чарлз Буковски[/*]
[/list]

Offline

#34 2014-08-20 00:25:48

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Предпочитам да прочета първо едната,а после - другата,за да мога да вникна по-дълбоко в определената книга.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Не,не съм го правила досега.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да,вчера започнах една книга,но така и не ме грабна и остана почти наполовина непрочетена.
4. Кой жанр книги мразите? Чак да мразя не,но не ми допадат криминалните.
5. Колко често ти купувате книги? Досега не съм си купувала книги,освен един път ,когато бях малка и си взех ''Книга за джунглата'' на Ръдиард Киплинг.Предпочитам да си взимам книги от библиотеката,а и вкъщи имаме книги,които са класика в българската художествена литература и книги на чужди автори.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?Различно.Все още не съм чела книга,препоръчана ми от някой приятел.Относно корицата - да и тя ме примамва,но избирам книгата по заглавието и краткото резюме,ако има такова,а също и по отзивите,които дочувам за нея.


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#35 2014-09-09 18:44:47

winter girl
Member
From: Plovdiv Balgaria
Registered: 2010-12-18
Posts: 369
Website

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?Не обичам да чета книги едновременно. Първо трябва да прочета една, после друга.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?Да,но само тези които ми харесват много.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?Да
4.Кой жанр книги мразите?Няма жанр, който да мразя.
5. Колко често си купувате книги?Една-две на месец.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?Гледам корицата и чета резюмето, ако ми харесат си я взимам.


[img]http://prikachi.com/images/651/7397651y.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook