#1 2011-12-24 15:25:43

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси относно книгите.

Въпроси относно книгите. smile

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?
4. Кой жанр книги мразите?
5. Колко често ти купувате книги?
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?

--------------------------------------------------------------------------------
1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Понякога чета по две едновременно, но рядко.  laugh 
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Не. Мразя когато завърша нещо, да го почвам отначало. Случвало ми се е, но никога не я довършвам.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да.
4. Кой жанр книги мразите? Не знам.  laugh
5. Колко често ти купувате книги? Винаги, когато имам възможност. Напоследък смятам да почвам по често да си купувам, защото нещо "личната ми библиотека" обедня.  laugh  smile  smile
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Гледам съдържанието отзаде на книгата за какво се разказва, понякога и приятел ми препоръчва. smile

Offline

#2 2011-12-24 15:32:40

mimetoo23
Member
From: София.
Registered: 2009-11-02
Posts: 845

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? - Предпочитам да прочета първо едната, а после другата. smile
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?  - Не, защото винаги като започна да я чета се сещам за какво се разказва и вече не ми е интересна.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? - Да.
4. Кой жанр книги мразите? - Ами не мога да определя точно.
5. Колко често ти купувате книги? - Когато имам възможност, а това е доста често.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?  _ Гледам съдържанието и доста често на пръв поглед ми грабват окото кориците и имената на книгите, но след това задължително прочитам и съдържанието.


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m2fx42Ocei1rt4zajo1_500.gif[/img]
Тumblr.

Offline

#3 2011-12-24 15:35:51

just meee
Member
From: Велико Търново.
Registered: 2010-02-21
Posts: 11,068

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Едн по една.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Зависи дали ще ми хареса толкова много.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да.
4. Кой жанр книги мразите? Чак пък да го мразя - не, но иначе ми е непритен "История".
5. Колко често ти купувате книги? 2-3 пъти в месеца.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Отивам на съответният рафт с жанра, който искам, преглеждам авторите и заглавията и ако ми хване окото нещо, прочитам въведението отзад.

Offline

#4 2011-12-24 15:36:52

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?
Не обичам, ама често ми се случва laugh

2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?
Ако ми е харесала

3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?
ми да

4. Кой жанр книги мразите?
нЕма такива работи

5. Колко често ти купувате книги?

ми, когато си паресам някоя случайно, когато ми се иска да си купя нова книга, когато умирам да прочета някоя ... и най-вече - когато имам пари laugh

6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? С всяка книга - различно. Препоръчвали са ми, давали са ми, чувала съм за някоя и ми се е искало да я прочета ... или просто книгите ме намират.


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

#5 2011-12-24 15:59:19

smile_97
Member
From: София
Registered: 2010-02-01
Posts: 1,512

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Първо ще прочета едната,после другата.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Да,ако е интересна,но не я чета пак след като съм я прочела,а след време.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да и все се каня да я допрочета,но напоследък нямам много време.
4. Кой жанр книги мразите?
5. Колко често ти купувате книги? Ами повечето взимам от библиотека.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? От приятели...или по корицата


[img]http://prikachi.com/images/461/4216461i.gif[/img]





Мразя си ника...

Offline

#6 2011-12-24 16:47:17

syn_princess
Мис Depp*
From: We found love.
Registered: 2010-03-21
Posts: 3,111

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Първо едната и после другата.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Да.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да.
4. Кой жанр книги мразите? Няма.
5. Колко често ти купувате книги? 2-3 пъти в месеца.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Гледам съдържанието.

Offline

#7 2011-12-24 17:55:01

Mimmie *
Masochism
From: Ohio.
Registered: 2011-09-10
Posts: 2,493

Re: Въпроси относно книгите.


1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Няколко едновременно. Боже, това нещо го мразя.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Не винаги.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Ох, да.
4. Кой жанр книги мразите? Не знам.
5. Колко често ти купувате книги? Рядко.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?
Гледам съдържанието.

Offline

#8 2011-12-24 18:06:33

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?Ами случвало се е да чета две книги едновременно но после ги разделям така да се каже - първо прочитам едната а после другата
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?Нем!Главно защото мразя книгите да свършват еднакво
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?Дам
4. Кой жанр книги мразите?Няма такъв!
5. Колко често ти купувате книги?Веднага след като прочета последната купена
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Ами чета резюмето но първо трябва корицата да ми хване окото!Приемам и съвети от приятели![/b]


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

#9 2011-12-24 18:32:12

Princэska___
Member
Registered: 2011-01-07
Posts: 722

Re: Въпроси относно книгите.

lady_ss1 wrote:

Въпроси относно книгите. smile

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? 1-во ената,после другата
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Не
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да
4. Кой жанр книги мразите?  Няма такъв
5. Колко често ти купувате книги? -
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? сама си я намирам

--------------------------------------------------------------------------------

Offline

#10 2011-12-27 16:29:27

privaтe Love
Member
From: in his late night thoughts
Registered: 2010-08-07
Posts: 5,126

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?
Първо едната,после другата,но се е случвало да чета и по две едновременно
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?
Даа,любимото си е любимо mm
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?
Мм да
4. Кой жанр книги мразите?
Преди не харесвах научната фантастика,но след като прочетох "Скитница" на Стефани Майер,мнението ми се посмекчи донякъде
5. Колко често ти купувате книги?
Винаги когато мога
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?
Как ли не   laugh  Приятели,питам мама (тя е работила 14 год. в книжарница),от телевизията или интернет ..


«» Hold my hand and I'll take you there... somehow, someday, somewhere...

Offline

#11 2011-12-27 16:46:45

swe3t_smil3
Member
Registered: 2010-10-15
Posts: 1,925

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Предпочитам да прочета едната,после другата защото се обърквам.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Ако ми е харесала-да.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да..
4. Кой жанр книги мразите? Романи.Тези като "Под Игото"
5. Колко често ти купувате книги? Ами,през месец,два.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?Чета резюмето..


[list=*]
[*]Животът е болест, предавана по полов път![/*]
[/list]

Offline

#12 2011-12-27 19:40:22

isuck! ‹з
Member
From: narnia.
Registered: 2011-03-13
Posts: 820
Website

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Обичам.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Зависи.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да.
4. Кой жанр книги мразите? Романтики.
5. Колко често ти купувате книги? Често.  Само като имам с какво да ги купувам...
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Чета отзаде! хД


[list=*]
[*]Only a few find the way;
some don't recognize it when they do;
some don't ever want to.[/*]
[/list]

Offline

#13 2011-12-27 19:50:29

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?
4. Кой жанр книги мразите?
5. Колко често ти купувате книги?
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?

1.Всеки път различно, но понсе се случва да ги почна по едно и също време..
2.Когато ми свършат новите книги и нямам какво да чета, се опитвам да прочета някоя на ново, но никога не я довършвам. Знам за какво се разказва и ми става скучно.
3.В интерес на истината - да  laugh
4.Ами никой. Всеки път чета различни или смесени жанрове.
5.Когато имам възможност.
6.Всеки път в различно. Понякога се консултирам с една моя приятелка, която продава книги и ми казва кои стават и кои - не. Друг път питам приятели, или отивам в мола, там ги разглеждам, прочитам отзад корицата и решавам дали я искам.


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#14 2011-12-28 12:10:42

уее
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 128

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?

- Разбира се, че първо едната и после другата. Обичам да бъда изцяло погълната от книгата, за да я осмисля по-добре.

2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?

- Зависи.

3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?

- Да.

4. Кой жанр книги мразите?

- Никой.

5. Колко често ти купувате книги?

- Не толкова често, но пък за разлика от това, чета адски много.

6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?

- Самата аз преценям дали да я прочета, но пък и приятели ми препоръчват.


[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_ls266cyYS01qiqgpso1_500.gif[/img]

Offline

#15 2011-12-29 20:54:33

fenfantazi_
Member
From: London, UK
Registered: 2011-03-10
Posts: 1,623

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Не обичам, обаче се е случвало.speechless
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Ако е интересна, може би, ще я препрочета, но не веднага-след 2-3 седмици...
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да.doh
4. Кой жанр книги мразите? Ами, не знам дали се води точно жанр, но мразя онези книги, който ти обясняват за нещо.Например дебееееееели енциклопедии.Като седна да чета искам да е нещо увлекателно, интересно!!(wait)
5. Колко често си купувате книги? Когато си харесам някоя и си я купувам.Нямам точно период, например "сега всяка втора сряда ще си купувам книга".
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Ами случвало се е приятел да ми препоръчва.Някой път попадам на реклами на книги в интернет и си казвам "хей, това трябва да го прочета".Когато отида в някоя книжарница обичам да седя дъъъъло и да разглеждам...Чета анотациите отзад и, която ми допадне най-много, просто си я взимам.:)


__________________________'BEING SINGLE DOESN'T MEAN
_______________________THAT YOU'RE WEAK,
_______________________IT MEANS THAT YOU ARE STRONG ENOUGH
_______________________TO WAIT FOR WHAT YOU DESERVE'

______________________________________________- Niall Horan

Offline

#16 2011-12-30 06:38:58

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? - Не.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? - Да, стига да ми е харесала.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? - Да, хаха.
4. Кой жанр книги мразите? - Онея тъпи тийн книжки, които ти помагат да станеш по - добър човек и да ''откриеш правилната посока в живота''.
5. Колко често ти купувате книги? - Не купувам книги - Тегля ги. Купуването е краен случай.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? - Гледам автора и резюмето.


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#17 2011-12-31 09:12:58

the_cool_girl_97
Member
From: Middle Earth
Registered: 2010-07-02
Posts: 1,600
Website

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?всъщност предпочитам да прочета първо едната, после другата.. не се чувствам на място като съм в два различни свята
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?рядко, само такива, които са ме грабнали по един или друг начин
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? досега само с 2-3.. мразя да оставям работата си недовършена
4. Кой жанр книги мразите? любовните.. повдига ми се от тях..
5. Колко често ти купувате книги? аз докато стигна до книжарницата с тез 2 гардероба книги в нас..
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?по-скоро аз сама си ги избирам.. мразя да се влияя от мнението на другите по дадена тема..


[img]http://24.media.tumblr.com/029ba717573a7d8e9139644f40b50792/tumblr_mqwmeyLjNT1rx5m4to1_500.gif[/img]

Offline

#18 2012-01-06 08:41:30

kawaii_girl
Member
Registered: 2010-10-18
Posts: 6,729

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?
- Много рядко чета две книги едновременно.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?
- Ако си струва повторното четене.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?
-Да.
4. Кой жанр книги мразите?
-Никой.
5. Колко често си купувате книги?
-Често.Попринцип всеки месец.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?
-Препоръчвали са ми книги.Отивам в книжарницата и ако някоя корица ми грабне окото-чета резюмето.. Понякога намирам някоя книга в интернет,като например в тема като тази.


.....................
.....................[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_m3mae2RiIM1r7962co1_500.gif[/img]

Offline

#19 2012-01-29 16:28:31

ronnie
Member
Registered: 2011-02-21
Posts: 736

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Рядко чета едновременно две книги.
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Ако ми е харесала първия път.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да.
4. Кой жанр книги мразите? Все още не съм го открила.
5. Колко често ти купувате книги? Всеки месец.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Най-често й чета резюмето, но първо гледам заглавието и корицата.


[list=*]
[*]Legend of the Guardians[/*]
[/list]

Offline

#20 2012-01-29 21:10:01

mishitu_
Member
From: Hawaii
Registered: 2009-11-15
Posts: 6,106

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Често ми се случва.

2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Досега само един роман съм чела втори път - "Тристан и Изолда". А иначе детските ми книжки - когато чета на брат си.А и като малка също съм си ги чела по много пъти.

3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да, "Тютюн". Сега не може да ме грабне много, затова съм решила да я прочета по-нататък.

4. Кой жанр книги мразите? На политическа тематика.

5. Колко често ти купувате книги? Почти никога. Вземам си от библиотеката или чета тези, които имам вкъщи. А те не са никак малко.

6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? По препоръки най-често.


[img]http://prikachi.com/images/371/5114371H.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/381/5114381B.png[/img]

Offline

#21 2012-02-01 17:43:18

~Валз
Member
Registered: 2011-10-19
Posts: 1,026

Re: Въпроси относно книгите.

Въпроси относно книгите. smile

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?
4. Кой жанр книги мразите?
5. Колко често ти купувате книги?
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?

--------------------------------------------------------------------------------
1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Понякога ми се случва да чета по 3-4 книги едновременно, когато хем пиша домашно, хем съм взела книга от приятел, хем в момента чета нещо..последният път в допълнение бях луднала и по здрач ;дд
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Не, много ми е досадно..като Дежа Ву -.-
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Ммм сегашната я чета от една година :Д
4. Кой жанр книги мразите? Най-вероятно романтика.Обичам в книгите да има страст и искри, но не и да са ''царици'' в нея.  laugh
5. Колко често ти купувате книги? Постоянно..прочитам една и до няколко дни имам нова smile
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Гледам сюжета, но понякога и един бърз поглед ми стига ;дд


vvvvvvvvvvvvv[img]http://prikachi.com/images/572/4230572U.gif[/img]
vvvvvvvvvvvvvvvvvvv[img]http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/129/f/8/Supernatural_by_pauleta48.gif[/img] [img]http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/261/8/3/damon___stamp_v_by_flaminia-d2yzhop.gif[/img] [img]http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/131/d/6/Doctor_and_Donna_by_BlueRavenAngel.png[/img] [img]http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2011/129/0/0/house_stamp_by_rikku2011-d3g08gw.gif[/img]

Offline

#22 2012-02-01 18:08:04

veiporian
Member
From: Seoul, South Korea
Registered: 2010-08-16
Posts: 109

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? - Даааа.. laugh
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? - Да, винаги го правя!
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? - Мне.
4. Кой жанр книги мразите? - Психологията..
5. Колко често си купувате книги? - Винаги, когато имам финансови възможности.
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? - Хвърлям един поглед на сюжета и ако ми хареса я взимам.

Offline

#23 2012-02-02 08:09:53

- cloud
Member
Registered: 2010-07-04
Posts: 285

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? По - скоро предпочитам втория вариант, но се случва, ако намеря някоя наистина интересна книга да започна и нея. laugh
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? О, даа.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Ммм, засега не.
4. Кой жанр книги мразите? Определен жанр не, но, ако книгата е плоска и сюжетът не ми хареса...
5. Колко често си купувате книги? Прекалено често. laugh
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...? Ако дадена книга просто ми хареса, купувам я. ^^


believe. [img]http://i145.photobucket.com/albums/r212/Mimorii/gif/CAT.gif[/img]
[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_lr5xdqzN0D1qfehcto1_500.gif[/img]

Offline

#24 2012-11-06 17:20:19

nevergiveupx
Member
From: London.
Registered: 2012-07-26
Posts: 273

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата? Предпочитам да прочета първата и тогава другата smile
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново? Много рядко се случва, на по-късен етап.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели? Да. :X
4. Кой жанр книги мразите? Ужаси, любовни laugh
5. Колко често ти купувате книги? Доста често smile
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?   Гледам корицата, чета отзад резюмето накратко и ако ми хареса, си я купувам smile


Изумително е как един човек може да върне усмивката ти, която стотина са развалили star

Offline

#25 2012-11-06 19:57:36

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Въпроси относно книгите.

1. Обичате ли да четете две книги едновременно, или предпочитате да прочетете първата, а после другата?Първо едната и после другата,но често се случва да ги чета едновременно...
2. Когато прочетете книга, препрочитате ли я отново?Зависи дали ми е харесала.
3. Случвало ли ви се е да почнете да четете книга, и до днес да не сте я прочели?Не
4. Кой жанр книги мразите?Май няма такъв...
5. Колко често ти купувате книги?Достатъчно често;дд
6. Как избирате книгата? Ваш приятел ли ви препоръчва, гледате по корицата или...?Чета накратко за съдържанието.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline