#851 2013-08-20 13:30:56

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: Въпроси любов - Съвети.

Сега ще прозвучи като най-глупавия пост в този форум, може би, но ще рискувам.
На 14 съм и /започва wtf физиономия изписана на лицето ви/ не съм се целувала. Просто не съм искала да се целувам, а и доста рядко се влюбвам. Хванах си приятел, който се опита да ме целуне два пъти и му отказах. На третия път пробвах и се получи много глупава ситуация, след която така потънах в земята, че се ударих в едно желязо, после в брадичката му и паднах от пейката. Получи се ужасно неловко.
Той знае, че не съм се целувала и по принцип не иска да ме насилва. Но защо не мога -.-? Всички казват, че първата им целувка е дошла от самосебе си, а при мен не се получава просто. Готова съм, но се притеснявам.
Давайте, изливайте тук всичката си критика и омраза защо се притеснявам, защо го държа и защо на 14 не съм се целувала. Но моля за някакъв съвет.
Предварително благодаря (:



Първо поста ти Не е глупав,Второ-Не знам кой ти е набил в главата,че на 14 е срамно да не си се целувала,та ти си още дете Трето-Казваш "рядко се влюбвам" и си на 14-Спокойно влюбването и то истинско го остави за по-късно...
Моята първа целувка беше на около 16 и какво от това?! Не мисли за това на колко ще се целуваш или на колко ще направиш нещо друго... Това е изключително глупаво.
Аз самата ужасно се притеснявах как ще се целуна за пръв път,как ще ме приеме момчето и т.н,но сега разбирам,че е трябвало просто да изчакам момента,в който наистина го искам. Когато го искаш истински няма да има чак такова притеснение,не казвам,че няма да има,но ще е по-малко. И да не ти пука ако някой ти се присмива за това,че не си се целувала-ако го прави не те заслужава. Ако наистина си готова както казваш,недей да мислиш много просто го направи-първата целувка е най-трудна след това всичко идва от само себе си... Надявам се,че съм ти помогнала поне малко!


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

#852 2013-08-22 09:57:04

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хаха, точно това е, не мисля, че е срамно, затова не съм го и правила. Не съм споменавала нито това, нито, че се мисля за голяма.
Наистина се радвам на мнението ти, като се замисля как 10-11 годишни момиченца ми се присмиват на тази тема. Благодаря smile


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#853 2013-08-31 19:41:52

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, не знам дали точно тук е мястото да питам, защото проблемът ми не може да се нарече точно "любовен", но не открих по-подходяща тема. Ако все пак има, извинявам се предварително.  smile

И така... запознах се с едно момче в прочутия сайт omegle.com .. съвсем случайно попаднахме един на друг. Писахме си доста и дойде време да си поискаме снимки. Той ми прати пръв, после аз му пратих. И той пък взе, че ме хареса.  laugh
От омегле минахме към скайп. Оказа се, че той е доста далече от мен. Аз съм от Исперих, а той от Казанлък. И ми предложи да дойде до тук, за да се срещнем и евентуално да се съберем, ако искам. Проблемът е, че искам, но се притеснявам, че на живо няма да му допадна и ще ме резне.
Та... съвети?  laugh
Благодаря ви предварително и да, знам колко детинско звучи, не е нужно да ме нападате.  smile


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#854 2013-08-31 20:13:31

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ако не си си обработвала снимките с фотошоп и си приличала на себе си на тях, не виждам от какво има да се притесняваш. Ако не те хареса - много му здраве.

Иначе, ако трябва да съм честна, лично аз не си падам особено по този тип запознанства. Початили сте си малко, видял е една твоя снимка и хоп - любов от пръв поглед. Нереално ми изглежда. Пък и не се знае той самия какъв ще излезе. Едно е по скайп да си лафите, друго е на живо.


Бива ли си го поне на външен вид?

Offline

#855 2013-08-31 20:28:41

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ако не си си обработвала снимките с фотошоп и си приличала на себе си на тях, не виждам от какво има да се притесняваш. Ако не те хареса - много му здраве.

Иначе, ако трябва да съм честна, лично аз не си падам особено по този тип запознанства. Початили сте си малко, видял е една твоя снимка и хоп - любов от пръв поглед. Нереално ми изглежда. Пък и не се знае той самия какъв ще излезе. Едно е по скайп да си лафите, друго е на живо.


Бива ли си го поне на външен вид?

Не, не съм обработвала снимката с фотошоп, фотоскейп или други програми. smile
Иначе и аз не си падам по такива запознанства, но самият той ми грабна окото, което отговаря на долния ти въпрос. Определено ми хареса и по характер, и по външност, но не ми се иска да се чувствам виновна, ако не се получи, когато се видим. Ще го питам дали иска първо да пробваме да се видим по камерите, или да поговорим чрез телефоните си.
Благодаря за отговора.  smile


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#856 2013-08-31 20:42:26

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Няма причина, поради която да се чувстваш виновна. Ти си това, което си.
Ако не те приема такава, значи не е за теб.

Щом си му хвърлила око, действай смело, но все пак бъди нащрек.
Не се знае до колко е искрен и дали няма някакви задни мисли.

Offline

#857 2013-08-31 21:22:12

petyyxbabyy
Member
From: New York, United States
Registered: 2011-03-02
Posts: 2,354
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, не знам дали точно тук е мястото да питам, защото проблемът ми не може да се нарече точно "любовен", но не открих по-подходяща тема. Ако все пак има, извинявам се предварително.  smile

И така... запознах се с едно момче в прочутия сайт omegle.com .. съвсем случайно попаднахме един на друг. Писахме си доста и дойде време да си поискаме снимки. Той ми прати пръв, после аз му пратих. И той пък взе, че ме хареса.  laugh
От омегле минахме към скайп. Оказа се, че той е доста далече от мен. Аз съм от Исперих, а той от Казанлък. И ми предложи да дойде до тук, за да се срещнем и евентуално да се съберем, ако искам. Проблемът е, че искам, но се притеснявам, че на живо няма да му допадна и ще ме резне.
Та... съвети?  laugh
Благодаря ви предварително и да, знам колко детинско звучи, не е нужно да ме нападате.  smile

Според мен е прекалено рано, за да дойде и да се срещнете на живо. Може да е всякакъв, може да не е този за който се преструва. Прекалено много такива извратеняци има по интернет. Първо се вижте по камери, не прибързвай толкова много, според мен чак когато го опознаеш може да се видите, защото все пак не може да се познавате от 3-4 дена и той да реши, че иска да се видите... Някак си странно ми звучи. И все пак, ако решиш да се видите задължително вземи още някои приятели със себе си. Интернет запознанствата винаги могат да бъдат И опасни. smile


[list=*]
[*]Мъжете са открили огъня, но жените са открили как да си играят с него.[/*]
[/list]

[img]https://31.media.tumblr.com/946d01bba2210c230ec7fba6249a8c74/tumblr_myqwuyOj2d1to8yxyo1_500.gif[/img]

Offline

#858 2013-08-31 22:03:37

^^SunShine^^
Member
Registered: 2011-03-12
Posts: 118

Re: Въпроси любов - Съвети.

Щом ти е предложил да дойде, за да се видите значи наистина си му допаднала и по външен вид и по характер.Няма какво да се притесняваш, че няма да те хареса, щом той сам е предложил да дойде значи има някакви симпатии към теб. Наистина няма от какво да се притесняваш, надявам се да се видите и всичко да мине добре.Успех! kiss


[img]http://24.media.tumblr.com/798dfe10e2ff802d8e7fdb115bd81b2c/tumblr_mfuhp7a7sZ1rnqlsao1_500.gif[/img]

Offline

#859 2013-09-01 08:10:46

sunshinee™
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 1,781

Re: Въпроси любов - Съвети.

Добре, благодаря ви много! hug


[img]http://24.media.tumblr.com/61da6992cc4003d84b46167eb73804c5/tumblr_mf9r9qgbPB1rijbg1o1_500.gif[/img]

Anonymous! WE ARE HERE!

Offline

#860 2013-09-01 15:20:19

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Въпроси любов - Съвети.

[/b]
Според мен е прекалено рано, за да дойде и да се срещнете на живо. Може да е всякакъв, може да не е този за който се преструва. Прекалено много такива извратеняци има по интернет. Първо се вижте по камери, не прибързвай толкова много, според мен чак когато го опознаеш може да се видите, защото все пак не може да се познавате от 3-4 дена и той да реши, че иска да се видите... Някак си странно ми звучи. И все пак, ако решиш да се видите задължително вземи още някои приятели със себе си. Интернет запознанствата винаги могат да бъдат И опасни. smile

И аз точно това си помислих. Най-добре е да се видите по камерата. Не само за да не се представя за нещо, което не е, но и за друго - много често хората, когато НЕ виждат кой стои насреща са едни, а когато ги видят на живо - абсолютно други.
А и какво значи да се съберете? Не знам на колко години сте, но връзка от разстояние много рядко се получава(най-вече ако сте доста далече един от друг). Предполагам ходите на училище и ми е интересно как и кога ще се виждате, след като започнете?  wondering
Общо взето - и да се видите, колкото и кофти да звучи - не мисля, че ще се получи. 


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#861 2013-09-01 15:23:31

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди половин година се разделих с едно момче. Има моменти в които си мисля постоянно за него дори го и сънувам. Много пъти се опитвах да го забравя, но явно не се получава. Имам чувството, че това ми пречи и се чувствам виновна пред сегашния ми приятел. Моля за съвет.

  хохо

Разкарай ги и двамата.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#862 2013-09-06 16:38:37

JB.Smille
Member
Registered: 2010-03-28
Posts: 4,512

Re: Въпроси любов - Съвети.

Не мога да забравя едно момче,бяхме заедно много малко време.Доста време мина,постояно ми е в мислите.


The truth is I’ve never fooled anyone. I’ve let people fool themselves. They didn’t bother to find out who and what I was. Instead they would invent a character for me. I wouldn’t argue with them. They were obviously loving somebody I wasn’t.

Offline

#863 2013-09-08 12:57:33

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Въпроси любов - Съвети.

Така и аз ще помоля за съвет.
Запознах се с момче.. 4 години по-голямо от мен. Говорим си директно смисъл той си каза, че търси не само секс но и връзка. Другият 'проблем' намира се на около 200 км. от мен. Казва, че разстоянието няма проблем и искал да ме опознае..казва всичко с времето си.
Това, което ме тормози, е че изобщо не ме пита за мен като личност, а когато аз го попитам нещо започва да се базика.. говори ми 'миличко, слънчице' и такива.. бах вече съвсем се обърках и не знам.
Всъщност знам какво искам.. направила съм си сметката какво губя и печеля.. и дали изобщо ще спечеля нещо.


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#864 2013-09-08 16:03:13

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Има огромна възможност, действително да иска само секс, а всичко останало да е просто поза, с която да спечели вниманието ти.

Offline

#865 2013-09-08 16:56:45

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз вече сложих край. Не исках да си причинявам нещо за което после искрено ще съжалявам. Благодаря за отговора Leonore. smile


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#866 2013-09-08 17:30:48

AnnieL
Member
From: NY City
Registered: 2012-07-24
Posts: 657

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз вече сложих край. Не исках да си причинявам нещо за което после искрено ще съжалявам. Благодаря за отговора Leonore. smile

Правилно си постъпила!  smile


Бях му причинила най-голямата болка-
да дадеш надежда на влюбения и после да му я отнемеш.

[img]http://i43.tinypic.com/2r3w8zp.jpg[/img]

Offline

#867 2013-09-28 08:37:37

zuzka02
Member
From: L. A. ♥
Registered: 2011-01-23
Posts: 51

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте! smile
Ами преместих се в гимназията вече и се запознах с едно момче.Та, в петък ме закачаше, вземаше ми шала и т.н. Вечерта си писахме и понеже му казах, че обичам шоколад и той ми вика, че на 27.10 (рд-то ми) ще имам шоколад от него  laugh После той ме пита дали ще излизам, казах му, че повечето ми фрта са си на село и за сега нямам планове и той каза, че ще дойде до Габрово (той живее в Трявна) за да излезем и се уговорихме днес в 1:30 да се чакаме. Та, има един проблем ;д Той каза, че няква негова фр щяла да идва в Габрово, и ние да сме я разведели.. Не знам. Сигурно ще се чувствам неловко ако примерно той почне да си говори с нея за някви техни работи и аз да съм като аутсайдер малко.. Или пък ако тя се окаже някаква надменна.. малко ме е страх ;д А аз понеже харесвам това момче и ако неговата приятелка също го харесва и той нея, тогава к'во ? ... мдъа -.-


Ако знаех, че слънцето няма да изгрее утре, щях да ти кажа, че ти си моето вдъхновение, че ти си моята красива мелодия когато нощите ми са дълги.  †

Offline

#868 2013-10-12 08:50:39

Annaa
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 219

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте! smile
Ами преместих се в гимназията вече и се запознах с едно момче.Та, в петък ме закачаше, вземаше ми шала и т.н. Вечерта си писахме и понеже му казах, че обичам шоколад и той ми вика, че на 27.10 (рд-то ми) ще имам шоколад от него  laugh После той ме пита дали ще излизам, казах му, че повечето ми фрта са си на село и за сега нямам планове и той каза, че ще дойде до Габрово (той живее в Трявна) за да излезем и се уговорихме днес в 1:30 да се чакаме. Та, има един проблем ;д Той каза, че няква негова фр щяла да идва в Габрово, и ние да сме я разведели.. Не знам. Сигурно ще се чувствам неловко ако примерно той почне да си говори с нея за някви техни работи и аз да съм като аутсайдер малко.. Или пък ако тя се окаже някаква надменна.. малко ме е страх ;д А аз понеже харесвам това момче и ако неговата приятелка също го харесва и той нея, тогава к'во ? ... мдъа -.-

Отивай, а ако започнеш да се чувстваш като трето колело казвай, че си си уговорила среща с момче и дим да те няма smile


Аз не съм Ана, така че, ще помоля изобщо да не гледате предишните тъпи мнения, които са нейни. Просто не можех да си направя регистрация и взех нейната.

Offline

#869 2013-11-16 18:06:11

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте. Проблемите започнаха от събота, когато се разделих с гаджето си. От тогава започнаха скандалите по телефона, въпроси, молби отново да се съберем. Обясних му, че вече нямам чувства към него, да ме остави намира и да се успокои. Дори е писал смс на мама, че сме се разделили и каква съм била (к**ва, нагла и т.н.). Неделя постоянно ми звънеше по телефона, пишеше ми във facebook някакви дълги молби. Не му обръщах внимание. В понеделник се прибирах от училище и го видях пред нас с подарък и роза. Тогава се почувствах следена от него и много тъпо. Дори ми падна на колене и се насълзи. Няма да отричам, че не ме трогна, но просто не исках да го слушам, защото знам какво ще каже и вече съм му обяснила какво мисля по въпроса. И естесвено на майка ми трябва да се каже всичко, и че вечерта трябвало двамата с тате да видят на камерите (понеже имаме камери из двора и на входа). Те щяли да ми кажат, че не е правилна моята постъпка. Остави ме вторник намира и днес отново същият телефонен тормоз. Мама дори поговори с баба му за тези неща (живее с мама си и майка си). Моля за съвет как да постъпя, за да ме остави.
ПС: Беше ми обещал да си направи татос с моето име. Настоява (когато щяхме да направим 1 година) да дойда с него в студиото и да гледам как му го правят. Щял да покаже на целия свят колко много ме обича.


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#870 2013-11-16 21:13:32

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Въпроси любов - Съвети.

Според мен не трябва да си с него от съжаление, или защото вашите така искат. В крайна сметка, колкото и банално да е - живота си е твой.
Не може да го прекараш с някого, с когото всъщност не искаш да бъдеш.
Обясни на момчето, че не искаш да си с него малко по-грубо и директно. Aко пак настоява го игнорирай, все някога ще се откаже.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook