#1 2013-07-31 08:12:53

Miss USA
Member
From: Wonderland :3
Registered: 2012-09-23
Posts: 68

Re: Влюбена?!

Здравейте.. Значи, на 14 съм, и вчера официялно се запознах с момчето, в което най-добрата ми приятелка беше влюбена преди няколко месеца. Никога до сега не съм си позволявала да харесам бивш на моя приятелка или момче, което тя просто е харесвала, но онзи ден просто се случи. Трябваше да ходим на плаж с него и едни приятелки и просто в първия момент, в който го видях като че ли се влюбих в него. Той е с 1 година по-голям от мен . И някак се почувствах все едно го познавам от години, затова учудващо лесно почнахме да си говорим за какво ли не, по-късно, когато отидохме на басейна той постоянно ме хващаше за ръката, под всякакви предтексти, скачахме във басейна заедно за ръце, прегръщахме се и постоянно бяхме заедно . И затова вчера отново бяхме на плаж със същите хора. И беше направо още по-хубаво от вчера. Направо си ходехме по плажа за ръце, във водата също не се пускахме, бяхме НАПЪЛНО неразделни, след плажа, той предло да играем на предизвикателства, и му се падна да ме целуне. Но той не го направи, смисъл, не точно. Целия почервеня, и всички почнаха да го базикат ако искал просто да ме целуне по косата ..  И той се приближи на милиметър от мен и ми прошепна нещо, всички видяха че ми прошепва нещо, само аз, глупачката, бях в такъв екстаз, че не разбрах какво каза ..  После с него си говорихме по скайп от 4 часа, до 11:30 . Постоянно си пращаме по хиляди целувки и сърчица, и една приятелка, взе та го попита дали ме харесва, и той каза просто " това не е твоя работа " , после пак се базикахме с него, той даже почна да ми казва " жена ми" .. А той доскоро е бил влююбен в едно друго момиче, което обаче го е отрязало скоро .. И не знам .. Очевидно съм влюбена, защото не издържам без да го виждам, цяла сутрин само за него си мисля, а той пък замина на море сега, и ще го видя чак след седмица, а вече не издържам... Проблема е, че не знам дали и той изпитва същото към мен. Вие какво мислите? Дали ме харесва? Извинявам се,че е толкова дълго, просто вмомента наистина имам нужда от съвет ..


Bitch,you're just like Monday,nobody likes you! :3
[img]http://i45.tinypic.com/zunloo.gif[/img]

Offline

#2 2013-07-31 09:26:18

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Влюбена?!

Ех, че сладко..  8-)
Според мен те харесва, но не мисля, че е влюбен в теб(нито ти в него). Просто сега е нещо ново, ти си малка и се впечатляваш и от най-малките неща(не го казвам с лошо, просто е така).
Не те ли притеснява това, че до вчера е бил влюбен в еди коя си, ама след като го е отрязала вече не е ?
Мисълта ми е - детско увлечение, ще ти мине.Но и без това не пречи да си изкарвате добре.
П.П. Защо направо не го попиташ или се притесняваш?


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#3 2013-07-31 12:31:02

Miss USA
Member
From: Wonderland :3
Registered: 2012-09-23
Posts: 68

Re: Влюбена?!

Ех, че сладко..  8-)
Според мен те харесва, но не мисля, че е влюбен в теб(нито ти в него). Просто сега е нещо ново, ти си малка и се впечатляваш и от най-малките неща(не го казвам с лошо, просто е така).
Не те ли притеснява това, че до вчера е бил влюбен в еди коя си, ама след като го е отрязала вече не е ?
Мисълта ми е - детско увлечение, ще ти мине.Но и без това не пречи да си изкарвате добре.
П.П. Защо направо не го попиташ или се притесняваш?

Ами определено се притеснявам, все пак се познаваме от няколко дни, иначе , разбира се, че ми е малко притеснено за онова момиче, което е харесвал преди, но не знам какво да правя просто


Bitch,you're just like Monday,nobody likes you! :3
[img]http://i45.tinypic.com/zunloo.gif[/img]

Offline

#4 2013-07-31 15:26:07

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: Влюбена?!

По-всичко изглежда,че не е безразличен към теб .. и двамата имате симпатии един към друг,просто някой трябва да направи първата крачка .. Ако се страхуваш,изчакай го да се върне от морето,излизайте пак  и всичко ще излезе наяве рано или късно
smile


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

#5 2013-07-31 17:21:15

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Влюбена?!

О, Боже. К'ва любов на 14, беее ... я, се стягайте

Има огромна разлика между детско увлечение и ЛЮБОВ


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#6 2013-07-31 18:26:48

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Влюбена?!

О, Боже. К'ва любов на 14, беее ... я, се стягайте

Има огромна разлика между детско увлечение и ЛЮБОВ

Е, по-спокойно, де. Тя не е казала, че го обича.


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#7 2013-08-01 16:15:28

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Влюбена?!

  • О, колко сладко.
    Мисля че има някакви симпатии към теб, но смятам, че е прекалено рано да го питаш дали те харесва. sun

Offline

#8 2013-08-01 20:31:32

kingsize_ofanziva
kingsize
From: Някъде там
Registered: 2009-03-09
Posts: 5,677
Website

Re: Влюбена?!

Ех, че сладко..  8-)
Според мен те харесва, но не мисля, че е влюбен в теб(нито ти в него). Просто сега е нещо ново, ти си малка и се впечатляваш и от най-малките неща(не го казвам с лошо, просто е така).
Не те ли притеснява това, че до вчера е бил влюбен в еди коя си, ама след като го е отрязала вече не е ?
Мисълта ми е - детско увлечение, ще ти мине.Но и без това не пречи да си изкарвате добре.
П.П. Защо направо не го попиташ или се притесняваш?

Напълно съм съгласна първо,че е много сладко,второ,че това все още са увлечения и бързо минават smile
Но усещането е много силно-за това се подвеждаш,че е любов smile
Въпреки всичко можете да си прекарате много добре-щом те кара да се чувстваш така,а и това,че не те е целунал тогава-показва,че има все пак нещо  smile

успех - ако искаш да си с него-просто го кажи-поне опитът това ме е научил smile
ако ли не-тогава игричките не помагат wink


Я, едно ангелче с крилца още мърда...ПРАС и то
умря...хахаха...

  star
Да ви имам мониторно , процесорната , клавиатурно , мишкова , скайп любов !!

Offline

#9 2013-08-03 19:11:02

moni4kaa1
Member
From: St. Monica, California
Registered: 2011-09-11
Posts: 75

Re: Влюбена?!

Да, има нещо към теб със сигурност - харесал те е. Но от личен пресен опит с приятел ти казвам, че може да го прави, за да се опита да забрави/преодолее момичето, в което е бил влюбен. За това според мен- карайте си за сега така - времето ще покаже, НО не очаквай много - може да останеш разочарована.  smile [/u]


Shay Mitchell <33
[img]http://prikachi.com/images/667/6431667a.gif[/img]

Offline

#10 2013-08-03 23:41:40

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Влюбена?!

О,миличката..
Ако щеш вярвай била съм в абсолютно същата ситуация,само,където не бяхме на плаж.
Според мен също те харесва,но много внимавай,разбирам,че го харесваш,но не се привързвай прекалено бързо,защото аз постъпих по същия начин и стана много лошо положението.
Според мен ще е най-добре да го питаш просто (това което аз трябваше да направя,но не направих) мисля,че той най-добре знае,просто не случай приятелите му,говори с него.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook