#826 2013-04-14 10:28:53

Коди Мартин
Member
From: Russia, St, Petersburg
Registered: 2012-03-03
Posts: 10,437

Re: Въпроси любов - Съвети.

Всичко ме свързва с него. Дори шибаните ми тапети в стаята ми напомнят за него, защото ги избирахме заедно. Въпросът е как по дяволите да забравиш човек, който ти е дал толкова много за помнене. Ъгхх. -.-


Съгласен съм с мненията по-горе. Защо наистина трябва да го забравяш? Любовта никога не се забравя, каквото и да се опитваш да направиш. Това е едно красиво нещо, което трябва да се помни. Въпроса е там, че не трябва да си спомняш лошите моменти и постоянно да се питаш "Защо стана така?!", защото явно това е трябвало да стане. Просто поеми напред с гордо вдигната глава и не поглеждай назад. Помни само хубавите моменти и знай, че някой ден някой нов принц на бял кон ще се появи при теб.


[img]http://prikachi.com/images/652/6784652t.png[/img]

Offline

#827 2013-04-21 10:16:47

Life's a. gamble! <3
Member
From: USA. :]
Registered: 2012-04-05
Posts: 624

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, ще съм ви много благодарна ако прочетете това и ми дадете съвет...
От няколко месеца си имам гадже. Всяка вечер си пишем "любовни" смс-и, но на живо сме малко по-скромни, или..не знам точната дума, както и да е. Тъ работата е там, че вече искам от целувка да преминем на така да го кажа "натискане". Искам да усетя повече страст и емоция... Той си мисли, че аз не искам, защото в началото му намекнах, че това не ми допада много, но сега разбирам, че това е нещо нормално и наистина искам да го направя, искам да се натискаме. Моля ви кажете ми какво да правя?


[img]http://prikachi.com/images/228/5792228m.gif[/img]

Offline

#828 2013-04-21 19:26:04

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, ще съм ви много благодарна ако прочетете това и ми дадете съвет...
От няколко месеца си имам гадже. Всяка вечер си пишем "любовни" смс-и, но на живо сме малко по-скромни, или..не знам точната дума, както и да е. Тъ работата е там, че вече искам от целувка да преминем на така да го кажа "натискане". Искам да усетя повече страст и емоция... Той си мисли, че аз не искам, защото в началото му намекнах, че това не ми допада много, но сега разбирам, че това е нещо нормално и наистина искам да го направя, искам да се натискаме. Моля ви кажете ми какво да правя?

Просто започни да флиртуваш. Показвай му с поглед какво искаш. Успех!

Offline

#829 2013-04-21 22:42:14

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, ще съм ви много благодарна ако прочетете това и ми дадете съвет...
От няколко месеца си имам гадже. Всяка вечер си пишем "любовни" смс-и, но на живо сме малко по-скромни, или..не знам точната дума, както и да е. Тъ работата е там, че вече искам от целувка да преминем на така да го кажа "натискане". Искам да усетя повече страст и емоция... Той си мисли, че аз не искам, защото в началото му намекнах, че това не ми допада много, но сега разбирам, че това е нещо нормално и наистина искам да го направя, искам да се натискаме. Моля ви кажете ми какво да правя?

Ми вземи го натисни, де..  laugh Смисъл просто почни ти, той ще се досети. smile


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#830 2013-04-22 18:41:46

petyyxbabyy
Member
From: New York, United States
Registered: 2011-03-02
Posts: 2,354
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, ще съм ви много благодарна ако прочетете това и ми дадете съвет...
От няколко месеца си имам гадже. Всяка вечер си пишем "любовни" смс-и, но на живо сме малко по-скромни, или..не знам точната дума, както и да е. Тъ работата е там, че вече искам от целувка да преминем на така да го кажа "натискане". Искам да усетя повече страст и емоция... Той си мисли, че аз не искам, защото в началото му намекнах, че това не ми допада много, но сега разбирам, че това е нещо нормално и наистина искам да го направя, искам да се натискаме. Моля ви кажете ми какво да правя?

Флиртувай с него по-умело и той ще се усети! wink


[list=*]
[*]Мъжете са открили огъня, но жените са открили как да си играят с него.[/*]
[/list]

[img]https://31.media.tumblr.com/946d01bba2210c230ec7fba6249a8c74/tumblr_myqwuyOj2d1to8yxyo1_500.gif[/img]

Offline

#831 2013-05-11 17:50:43

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, имам доста голям проблем...Имам връзка с едно момче от 8 месеца, но в последно време много хора ми казват, че той се среща с едно момиче, от моя клас...Тя казва, че живота си е нейн и ще прави каквото желае, и да срещат се, проблем имало ли е...А той я псува и обижда и казва, че няма нищо вярно.Аз пък виждам, че те доста често се засичат и се гледат...
Помогнете ми!!! Не знам какво да правя....тези техни постоянни засичания много ме объркват.....

Пробвай да проследиш какво става, разглеждай ако имат нещо общо във фейсбук .. А между другото щом той я псува и обижда, значи се опитва да прикрие нещо. Явно това, че излизат.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#832 2013-05-14 13:55:19

donitka
Member
From: italy .. verona
Registered: 2009-12-20
Posts: 219

Re: Въпроси любов - Съвети.

Въпросът ми е следния от 2-години и половина съм с едно момче,което обичам,но в последно време имам чувството,че чувствата ми намаляват мисля, че е от това, че той много ме ревнува, знам че много ме обича както и аз него, но просто ми е много гадно, защото той прави всичко за мен, незнам защо се чувствам така, а и мисля, че той ще го усети това нещо .. какво да правя моля кажете ми ??


[img]http://30.media.tumblr.com/tumblr_lkljiwtlu51qggmkto1_500.gif[/img]

Offline

#833 2013-05-14 17:04:50

Alexiss1212112
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 827

Re: Въпроси любов - Съвети.

Как мога да кажа,на една съученичка (на 13 години),че с момчето което си харесва (16г.) няма да има бъдеще.Защото той изобщо не я познава,само се е засичал с нея доста често,казвал е на други момичета (от неговия клас),че постоянно го следят (съученичката ми) и му е писнало.  lipssealed  8-|


[img]http://data.whicdn.com/images/41908967/tumblr_mcx5vgTD1G1rnjkeuo1_500_large.gif[/img]

Offline

#834 2013-05-26 09:21:55

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Въпроси любов - Съвети.

Бихте ли ми предложили някакви теми за разговор с момче. Вече се чудя за какво да говорим ;д
Той май ме харесва, но не съм сигурна.


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#835 2013-05-29 12:34:39

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Въпроси любов - Съвети.

От февруари съм се променила много във външния си вид и то към по-добро. Започнаха много момчета да ме заглеждат, да ми пишат и да искат да излизаме. Но аз исках (не знам в момента какви са чувствата ми) само един. Той завърши сега и беше в мойто даскало и си писахме с него. Още от преди ми беше симпатичен, но тогава нищо не ставаше. Държеше се с мен доста добре, каза ми, че му харесвам много и че си мисли за мен. И изведнъж си показа рогата и както много други боклуци, които искат само секс и той така каза. Каза ми, че е много трудно да хареса някоя наистина, че му е интересна тази, която не може да разбере и нея иска. С две думи той ми каза НЕдиректно, че не съм му интересна и че не му харесвам, че нещата, които ми каза са били лъжа. Сега ми е гадно и не знам какво да правя, защото последните пъти, в които съм си падала по някое момче не се е получавало нищо. Много момчета ми казват, че съм и свястна и хубава, но всички искат само секс. Какво да правя, полагам толкова старание и все не се получава? И сега ми е гадно за това момче, не знам какво да правя...


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#836 2013-05-29 12:45:56

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Въпроси любов - Съвети.

Бихте ли ми предложили някакви теми за разговор с момче. Вече се чудя за какво да говорим ;д
Той май ме харесва, но не съм сигурна.

Ами бъди приятелка с него преди всичко. Говорете си за опита ви във връзките, ако той те не те привлича и не го харесваш си говори приятелски с него за момичетата и си давайте съвети един на друг. Нека той разбере, че държиш на него, но само приятелски. Говорете си за филми, някакви случки от купони, какво сте правили... Има много неща, за които да говорите. Засегни една тема и ще дойдат още 10 ;д


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#837 2013-05-29 18:32:16

wulq
Member
Registered: 2010-11-01
Posts: 35

Re: Въпроси любов - Съвети.

С гаджето на най - добрата ми приятелка си писахме веднъж до 3 часа и говорихме и за нея и за други работи . И нали всеки ден той идва да я посрещне от училище , а ние тримата живеем в един квартал . И аз се прибирам с тях . И сега всеки ден искам той да е с нас навсякъде да идва с нас . Но все още не знам дали това се нарича харесване или просто искам да сме по-близки приятели ,но когато се скарат се радвам , не искам , но така се случва  и когато са по-близки от обикновено малко ревнувам . Та въпроса ми абсурден , но все пак , според вас харесвам ли го или това са чисто приятелски чувства   laugh защото аз не мога да преценя  , а и не искам да крада гаджета  laugh


[img]http://data.whicdn.com/images/55088938/tumblr_mdpq0kKAvu1r75c30o1_500_large.gif[/img]

Offline

#838 2013-05-29 18:39:32

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

С гаджето на най - добрата ми приятелка си писахме веднъж до 3 часа и говорихме и за нея и за други работи . И нали всеки ден той идва да я посрещне от училище , а ние тримата живеем в един квартал . И аз се прибирам с тях . И сега всеки ден искам той да е с нас навсякъде да идва с нас . Но все още не знам дали това се нарича харесване или просто искам да сме по-близки приятели ,но когато се скарат се радвам , не искам , но така се случва  и когато са по-близки от обикновено малко ревнувам . Та въпроса ми абсурден , но все пак , според вас харесвам ли го или това са чисто приятелски чувства   laugh защото аз не мога да преценя  , а и не искам да крада гаджета  laugh

Когато се карат се радваш?
Когато са по-близки от обикновено малко ревнуваш?

Мда, харесваш го, според мен, но не го обичаш. Иначе си помисли малко дали наистина би могло да има нещо между вас, защото ако станете гаджета с това момче, което в момента е гадже на най-добрата ти приятелка, ще бъде много коварно и подло, спрямо нея. Ако ти беше на нейното място, как би се чувствала... просто се замисли.

Offline

#839 2013-05-29 19:10:06

wulq
Member
Registered: 2010-11-01
Posts: 35

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами точно и аз не искам да правя нещо такова не съм предателка  smile той много я обича , тя него не много , но все пак приятелството е по-важно ,не бих искала да и крада момчето , затова благодаря ти и да права си не го обичам , но май го харесвам , не е толкова сериозно според мен ще мога да го "забравя" . Мерси за бързия отговор  smile


[img]http://data.whicdn.com/images/55088938/tumblr_mdpq0kKAvu1r75c30o1_500_large.gif[/img]

Offline

#840 2013-05-29 19:29:04

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами точно и аз не искам да правя нещо такова не съм предателка  smile той много я обича , тя него не много , но все пак приятелството е по-важно ,не бих искала да и крада момчето , затова благодаря ти и да права си не го обичам , но май го харесвам , не е толкова сериозно според мен ще мога да го "забравя" . Мерси за бързия отговор  smile

Няма проблем.
Не се знае дали можеш да го забравиш. Не ти го решаваш, а сърцето ти. Иначе успех!

Offline

#841 2013-07-06 09:02:36

Ponyo
Member
From: Batak
Registered: 2012-05-28
Posts: 9

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, за първи път пиша, благодаря ви предварително.  Ходя на тренировка по тенис с едно момче и всички ми казваха , че той ме харесва. Първо не вярвах, но после се оказа , че е истина. Вече той не криеше чувствата си и е много досаден. Постоянно ме тормози и ме следва навсякъде. Пречи ми и това ми се отразява зле.
Един ден бях с приятелката ми и тя забеляза че някой ни следи.това беше той.сега след всяка тренировка ме следи.пробвах всичко.приятелката ми му каза да ме остави на мира, но нищо не се случи. Аз бях побесняла и се държах ужасно с него. Обиждах го, унижавах го и най - накрая той се разкара. Но ми е много гузно и се чувствам зле , че се държах така.той вече не ме харесва,  радвам се , но още ми е гадно.искам да останем приятели. Моля дайте ми съвет !  smile 
[/i]

Offline

#842 2013-07-10 18:08:58

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, за първи път пиша, благодаря ви предварително.  Ходя на тренировка по тенис с едно момче и всички ми казваха , че той ме харесва. Първо не вярвах, но после се оказа , че е истина. Вече той не криеше чувствата си и е много досаден. Постоянно ме тормози и ме следва навсякъде. Пречи ми и това ми се отразява зле.
Един ден бях с приятелката ми и тя забеляза че някой ни следи.това беше той.сега след всяка тренировка ме следи.пробвах всичко.приятелката ми му каза да ме остави на мира, но нищо не се случи. Аз бях побесняла и се държах ужасно с него. Обиждах го, унижавах го и най - накрая той се разкара. Но ми е много гузно и се чувствам зле , че се държах така.той вече не ме харесва,  радвам се , но още ми е гадно.искам да останем приятели. Моля дайте ми съвет !  smile 
[/i]

К'о ти пука, нали вече не те притеснява


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#843 2013-07-12 20:02:33

Ponyo
Member
From: Batak
Registered: 2012-05-28
Posts: 9

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, за първи път пиша, благодаря ви предварително.  Ходя на тренировка по тенис с едно момче и всички ми казваха , че той ме харесва. Първо не вярвах, но после се оказа , че е истина. Вече той не криеше чувствата си и е много досаден. Постоянно ме тормози и ме следва навсякъде. Пречи ми и това ми се отразява зле.
Един ден бях с приятелката ми и тя забеляза че някой ни следи.това беше той.сега след всяка тренировка ме следи.пробвах всичко.приятелката ми му каза да ме остави на мира, но нищо не се случи. Аз бях побесняла и се държах ужасно с него. Обиждах го, унижавах го и най - накрая той се разкара. Но ми е много гузно и се чувствам зле , че се държах така.той вече не ме харесва,  радвам се , но още ми е гадно.искам да останем приятели. Моля дайте ми съвет !  smile 
[/i]

К'о ти пука, нали вече не те притеснява

Права си  laugh  Мерси

Offline

#844 2013-07-17 17:36:13

puh4u7
Member
From: Варна.
Registered: 2011-01-17
Posts: 3,248

Re: Въпроси любов - Съвети.

От февруари съм се променила много във външния си вид и то към по-добро. Започнаха много момчета да ме заглеждат, да ми пишат и да искат да излизаме. Но аз исках (не знам в момента какви са чувствата ми) само един. Той завърши сега и беше в мойто даскало и си писахме с него. Още от преди ми беше симпатичен, но тогава нищо не ставаше. Държеше се с мен доста добре, каза ми, че му харесвам много и че си мисли за мен. И изведнъж си показа рогата и както много други боклуци, които искат само секс и той така каза. Каза ми, че е много трудно да хареса някоя наистина, че му е интересна тази, която не може да разбере и нея иска. С две думи той ми каза НЕдиректно, че не съм му интересна и че не му харесвам, че нещата, които ми каза са били лъжа. Сега ми е гадно и не знам какво да правя, защото последните пъти, в които съм си падала по някое момче не се е получавало нищо. Много момчета ми казват, че съм и свястна и хубава, но всички искат само секс. Какво да правя, полагам толкова старание и все не се получава? И сега ми е гадно за това момче, не знам какво да правя...

Не си единствена.. случи се така, че от затворено момиче започнах да излизам доста често на срещи с момчета, кафе, разходки.. но накрая аз оставам прецаканата.. всички гледат едно и също нещо - къде ще мине номера. .. Сякаш започвам да се отчайвам .. няма ли, някой свестен. Разбирам, секса е важна част от една връзка .. ама за една нощ и после не те познавам, нещо не ми се нрави.
Бла-бла .. май по-добре сами от колкото със простаците laugh


[img]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[IMG][IMG]http://i44.tinypic.com/eu23jt.gif[/img][/IMG]

Offline

#845 2013-07-23 16:23:33

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Въпроси любов - Съвети.

От февруари съм се променила много във външния си вид и то към по-добро. Започнаха много момчета да ме заглеждат, да ми пишат и да искат да излизаме. Но аз исках (не знам в момента какви са чувствата ми) само един. Той завърши сега и беше в мойто даскало и си писахме с него. Още от преди ми беше симпатичен, но тогава нищо не ставаше. Държеше се с мен доста добре, каза ми, че му харесвам много и че си мисли за мен. И изведнъж си показа рогата и както много други боклуци, които искат само секс и той така каза. Каза ми, че е много трудно да хареса някоя наистина, че му е интересна тази, която не може да разбере и нея иска. С две думи той ми каза НЕдиректно, че не съм му интересна и че не му харесвам, че нещата, които ми каза са били лъжа. Сега ми е гадно и не знам какво да правя, защото последните пъти, в които съм си падала по някое момче не се е получавало нищо. Много момчета ми казват, че съм и свястна и хубава, но всички искат само секс. Какво да правя, полагам толкова старание и все не се получава? И сега ми е гадно за това момче, не знам какво да правя...

Не си единствена.. случи се така, че от затворено момиче започнах да излизам доста често на срещи с момчета, кафе, разходки.. но накрая аз оставам прецаканата.. всички гледат едно и също нещо - къде ще мине номера. .. Сякаш започвам да се отчайвам .. няма ли, някой свестен. Разбирам, секса е важна част от една връзка .. ама за една нощ и после не те познавам, нещо не ми се нрави.
Бла-бла .. май по-добре сами от колкото със простаците laugh



Taka e!


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#846 2013-07-23 21:16:37

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди половин година се разделих с едно момче. Има моменти в които си мисля постоянно за него дори го и сънувам. Много пъти се опитвах да го забравя, но явно не се получава. Имам чувството, че това ми пречи и се чувствам виновна пред сегашния ми приятел. Моля за съвет.

  хохо


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#847 2013-07-26 15:42:53

Ponyo
Member
From: Batak
Registered: 2012-05-28
Posts: 9

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди половин година се разделих с едно момче. Има моменти в които си мисля постоянно за него дори го и сънувам. Много пъти се опитвах да го забравя, но явно не се получава. Имам чувството, че това ми пречи и се чувствам виновна пред сегашния ми приятел. Моля за съвет.

  хохо

Опитай да се съсредоточиш към това колко си щастлива със сегашния си приятел и колко  добре си прекарваш с него.идете някъде за развлечение и се опитай да забравиш за бившия  smile

Offline

#848 2013-07-27 08:20:19

noni_1992
Member
Registered: 2012-09-06
Posts: 85

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди половин година се разделих с едно момче. Има моменти в които си мисля постоянно за него дори го и сънувам. Много пъти се опитвах да го забравя, но явно не се получава. Имам чувството, че това ми пречи и се чувствам виновна пред сегашния ми приятел. Моля за съвет.

  хохо




Понякога,в случаи като твоя се чудя.. Как така започвате нова връзка,като старата е още в съзнанието ви.. Не ставате ли егоисти по този начин?!
и все пак по темата... Единствено времето ще те накара да забравиш онова,което е било,трябва да чакаш... Няма как с магическа пръчка да изтриеш всичко (Де да можеше) .. Успех все пак!
  smile


I'd LOVE GO BACK TO WHEN WE PLAYED AS KIDS
BUT THINGS CHANGES....
THAT'S JUST THE WAY IT IS ... THINGS'LL NEVER BE THE SAME!

понякога се питам кой си?.. и защо си с мен?
понякога не знам коя съм,но пак съм с теб!
Не вярвам,че си като всички други,макар понякога да си приличаш..
Някак наивно вярвам ти,макар понякога да го отричам..
И кой си ти-коя съм аз все пак не зная.. но знам-Ти си този от когото се нуждая!(h)

Offline

#849 2013-07-27 20:43:02

krisinka_pufinka
Member
From: Dubaii ^.^
Registered: 2010-09-06
Posts: 7,240

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди половин година се разделих с едно момче. Има моменти в които си мисля постоянно за него дори го и сънувам. Много пъти се опитвах да го забравя, но явно не се получава. Имам чувството, че това ми пречи и се чувствам виновна пред сегашния ми приятел. Моля за съвет.

  хохо

след като мислиш за бившия си постоянно, защо изобщо си започнала нова връзка? това е мноооого егоистично. представи си ти да си с един човек, когото обичаш и той си мисли за друга така както ти в момента. по-добре приключи с това момче с което си в момента, защото ако искаше да си с него и го обичаше, нямаше да мислиш за никой друг. или пък си помисли дали си заслужава да мислиш за бившия, спомни си причината за късането, скандалите и всичко. помисли също така с кого от двамата ти е било и е по-добре, или сама? има много неща за мислене, но ако мислиш за бившия най-добре е да поговориш със сегашния си приятел...


[list=*]
[*]“Добре е да имаш пари и нещата, които можеш
да си купиш с тях, но също е добре, от
време на време да се уверяваш, че не
си загубил нещата, които не могат да се
купят с пари.”
[/*]
[/list]

Offline

#850 2013-08-20 08:06:19

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Въпроси любов - Съвети.

Сега ще прозвучи като най-глупавия пост в този форум, може би, но ще рискувам.
На 14 съм и /започва wtf физиономия изписана на лицето ви/ не съм се целувала. Просто не съм искала да се целувам, а и доста рядко се влюбвам. Хванах си приятел, който се опита да ме целуне два пъти и му отказах. На третия път пробвах и се получи много глупава ситуация, след която така потънах в земята, че се ударих в едно желязо, после в брадичката му и паднах от пейката. Получи се ужасно неловко.
Той знае, че не съм се целувала и по принцип не иска да ме насилва. Но защо не мога -.-? Всички казват, че първата им целувка е дошла от самосебе си, а при мен не се получава просто. Готова съм, но се притеснявам.
Давайте, изливайте тук всичката си критика и омраза защо се притеснявам, защо го държа и защо на 14 не съм се целувала. Но моля за някакъв съвет.
Предварително благодаря (:


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook