#1 2013-02-13 19:36:02

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Психически или физически проблем?

Имам няколко въпроса към вас.
Предимно се извинявам за които,на някого може да му се сторят странни,но...

Първият е : Според вас,нормално ли е да имаме толкова постоянен апетит?
Вторият : Нормално ли е понякога до толкова да иска да отслабне човек,че да отказва всякаква храна с НАДЕЖДАТА,че може да се разболее от анорексия и да не напълнява?
Третият е : Според вас,кой е най-здравословният начин за отслабване?
Четвърти : Някога чувствали ли сте се подтиснати от теглото си,спрямо това на ваши познати и т.н ?

И последно : Според вас,всичко това на психическа или физическа основа се развива?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#2 2013-02-13 19:52:04

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Психически или физически проблем?

Първият е : Според вас,нормално ли е да имаме толкова постоянен апетит? -И да,и не..Много зависи...
Вторият : Нормално ли е понякога до толкова да иска да отслабне човек,че да отказва всякаква храна с НАДЕЖДАТА,че може да се разболее от анорексия и да не напълнява? -Изобщо не е нормално.
Третият е : Според вас,кой е най-здравословният начин за отслабване? -Разделното хранене,спорт...
Четвърти : Някога чувствали ли сте се подтиснати от теглото си,спрямо това на ваши познати и т.н ? -Чувствала съм се подтисната,но не спрямо това на мои познати...Просто ми е ставало кофти.

И последно : Според вас,всичко това на психическа или физическа основа се развива? - Психическа.


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#3 2013-02-13 19:53:03

el.nihatova
Member
Registered: 2010-11-26
Posts: 80

Re: Психически или физически проблем?

Първият е : Според вас,нормално ли е да имаме толкова постоянен апетит? - Ами, всъщност не знам. И аз имам постоянен апетит, но главната причина е скуката. Някои хора, като мен, ядат от скука.
Вторият : Нормално ли е понякога до толкова да иска да отслабне човек,че да отказва всякаква храна с НАДЕЖДАТА,че може да се разболее от анорексия и да не напълнява? - Случвало ми се е да искам да го направя, на не съм. В момента, все още мразя тялото си.
Третият е : Според вас,кой е най-здравословният начин за отслабване? - Със здравословно хранене, не диета, а здравословен начин на живот и спорт.
Четвърти : Някога чувствали ли сте се подтиснати от теглото си,спрямо това на ваши познати и т.н ? - Да.

И последно : Според вас,всичко това на психическа или физическа основа се развива? Психическа! Може всичко около теб да е прекрасно и самият ти да изглеждаш чудесно, но всичко започва в мозъка.

Offline

#4 2013-02-13 20:00:22

Chicharitooo
Member
From: Narnia <3
Registered: 2012-03-04
Posts: 2,119

Re: Психически или физически проблем?

1. Ооо да, на мен ми се е случвало, но попринцип е временно. (поне при мен беше така)
2. Не е нормално, има още толкова начини да отслабнеш. НИКОГА НЕ ПРАВЕТЕ ТАКА.
3. Спорт, спорт, спорт и разбира се да не се ядат ''боклуци''
4. Да.
5. Главно е психическо, но човек който не се движи е нормално да няма перфектна фигура. (поне сподер мен е така)


Boy: Knock knock.
Girl: Who is it?
Boy: Marry.
Girl: Marry who?
Boy: Marry me.

Offline

#5 2013-02-13 20:10:29

мимозата
Member
From: *Wonderland*
Registered: 2011-11-06
Posts: 819

Re: Психически или физически проблем?

Първият е : Според вас,нормално ли е да имаме толкова постоянен апетит? Зависи! .. На колко си?
Вторият :Нормално ли е понякога до толкова да иска да отслабне човек,че да отказва всякаква храна с НАДЕЖДАТА,че може да се разболее от анорексия и да не напълнява? НЕ!
Третият е : Според вас,кой е най-здравословният начин за отслабване? Ядеш от всичко по малко.. не се лишаваш от нищо , но в същото време не трябва и да прекаляваш и спортуваш. Това е! Аз съм го прилагала и работи.
Четвърти : Някога чувствали ли сте се подтиснати от теглото си,спрямо това на ваши познати и т.н ? Да
И последно : Според вас,всичко това на психическа или физическа основа се развива? Психическа.


[img]http://i1062.photobucket.com/albums/t497/nutella-k-i-t-t-y/Panda_GIF_by_PandaBearRae.gif[/img]

The day I learn to fly,
I'm never coming down.

Offline

#6 2013-02-13 22:15:46

lovegackt
Member
From: My imagination *~*
Registered: 2011-09-26
Posts: 3,962

Re: Психически или физически проблем?

Повечето хора си мислят, че с диети, упражнения и т.н. ще постигнат всичко това, но както съм се убедила и сама, всичко започва от нагласата на човек. Ако психически е готов да отслабне, то физическата част ще се постигне лесно smile


Когато пред теб се изпречи стена, не се притеснявай, изрисувай я!
Нарисувай мечтите, за които не си вярвал че ще се сбъднат.
[img]http://ic.pics.livejournal.com/omgakuto/24609747/35781/35781_900.gif[/img]

Offline

#7 2013-02-16 17:41:17

ttiiniie^^
Member
From: Saint Petersburg.
Registered: 2010-12-17
Posts: 1,519
Website

Re: Психически или физически проблем?

Според вас, нормално ли е да имаме толкова постоянен апетит? - Да, от възрастта е.
Нормално ли е понякога до толкова да иска да отслабне човек, че да отказва всякаква храна с НАДЕЖДАТА, че може да се разболее от анорексия и да не напълнява? - Чак да се надява, че ще се разболее от анорексия ме съмнява, но просто за отслабване - да, случва се.
Според вас, кой е най-здравословният начин за отслабване? - Спорт, предполагам.
Някога чувствали ли сте се подтиснати от теглото си,спрямо това на ваши познати и т.н? - Никога.
Според вас, всичко това на психическа или физическа основа се развива? - Психическа. Както казах - от възрастта е.


Има 10 вида хора. Тези, които могат да четат двоичен код и тези, които не могат.
Tumblr.

Offline

#8 2013-02-16 20:08:45

waLLz =]
Member
From: SOFIYA CITY
Registered: 2011-09-09
Posts: 3,378

Re: Психически или физически проблем?

1. Напълно нормално е, все пак се развиваме все още.
2. Не. С глад не става нищо. Твърде заблудени хора има. Преебете ли си организма на тая ранна възраст, цял живот ще съжалявате, за Бога на 13-14 години сте повечето и искате да отслабвате?
3. Храненето, след това е спорта.
4. Не.
5. По малко и от двете.


[img]http://25.media.tumblr.com/7c425a9dbe4766bf629d30760ed8cdd9/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o1_r1_250.gif[/img][img]http://24.media.tumblr.com/10da5e65b5f3d01e32ddef756fce49c8/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o2_r1_250.gif[/img]
[img]http://25.media.tumblr.com/6e3d4ec3b5f71b8a094b5561bfe8d2d3/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o3_r1_250.gif[/img][img]http://25.media.tumblr.com/514154f27a9110f167ab3986f6ac5f51/tumblr_mjcw8cT5Cj1qen4j5o4_r1_250.gif[/img]

Offline

#9 2013-02-16 20:15:36

p0p staR
Black Angel
From: In the Nowhere
Registered: 2012-04-03
Posts: 4,890

Re: Психически или физически проблем?

Първият е : Според вас,нормално ли е да имаме толкова постоянен апетит?-Да-навлизането в пубертета изисква определени кг.Осъзнах го преди 2 дни.
Вторият : Нормално ли е понякога до толкова да иска да отслабне човек,че да отказва всякаква храна с НАДЕЖДАТА,че може да се разболее от анорексия и да не напълнява?-Да,незнам защо,но да.
Третият е : Според вас,кой е най-здравословният начин за отслабване?-Повече ядене-повече спорт-Калорийте ако не се изгорят,чрез спорт,се превръщат в мазнини и се лепкат.
Четвърти : Някога чувствали ли сте се подтиснати от теглото си,спрямо това на ваши познати и т.н ?-Да

И последно : Според вас,всичко това на психическа или физическа основа се развива?-Повече клони към психически тормоз от обидите на "по-слабите"


[list=*]
[*]Follow me.[/*]
[/list]
[list=*]
[*]Ask me.[/*]
[/list]

Offline

#10 2013-02-17 23:34:24

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Психически или физически проблем?

Първият е : Според вас,нормално ли е да имаме толкова постоянен апетит? Както споменаха по-горе, в момента навлизаме в пубертета, тялото се нуждае от храна.
Вторият : Нормално ли е понякога до толкова да иска да отслабне човек,че да отказва всякаква храна с НАДЕЖДАТА,че може да се разболее от анорексия и да не напълнява? Не, не е нормално. Тези хора трябва да идат на психолог.
Третият е : Според вас,кой е най-здравословният начин за отслабване? Здравословно хранене С:
Четвърти : Някога чувствали ли сте се подтиснати от теглото си,спрямо това на ваши познати и т.н ? Да, чувствала съм се, но разбрах колко е глупаво
И последно : Според вас,всичко това на психическа или физическа основа се развива?Психическа.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook