#801 2013-01-27 18:18:58

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Въпроси любов - Съвети.

Гаджето ми ме кара да дойда да уча в нашия си град , но аз не искам . Аз уча в един град близо до нашия и с кола са 20 мин път . Той иска да дойда тук в града .. за да можем повече време да сме заедно . Но , аз не знам дали наистина искам или не искам .. ;хх Ако кажа на нашите те сигорно няма да ми позволят , защото аз много исках да уча там кадето съм сега !!


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#802 2013-01-27 18:27:55

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Въпроси любов - Съвети.

Гаджето ми ме кара да дойда да уча в нашия си град , но аз не искам . Аз уча в един град близо до нашия и с кола са 20 мин път . Той иска да дойда тук в града .. за да можем повече време да сме заедно . Но , аз не знам дали наистина искам или не искам .. ;хх Ако кажа на нашите те сигорно няма да ми позволят , защото аз много исках да уча там кадето съм сега !!

Първо, обмисли, кое е по-важно. Гаджето или ученето.
И се опитай да решиш къде е по-добре за теб, в по-големия, или в по-малкия град.
Според мен е по-добре да останеш там, където се чувстваш по-добре. Но ако държиш на приятеля си повече - се върни в града.
Твой избор. Успех!


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#803 2013-01-27 21:44:04

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Въпроси любов - Съвети.

Гаджето ми ме кара да дойда да уча в нашия си град , но аз не искам . Аз уча в един град близо до нашия и с кола са 20 мин път . Той иска да дойда тук в града .. за да можем повече време да сме заедно . Но , аз не знам дали наистина искам или не искам .. ;хх Ако кажа на нашите те сигорно няма да ми позволят , защото аз много исках да уча там кадето съм сега !!

Първо, обмисли, кое е по-важно. Гаджето или ученето.
И се опитай да решиш къде е по-добре за теб, в по-големия, или в по-малкия град.
Според мен е по-добре да останеш там, където се чувстваш по-добре. Но ако държиш на приятеля си повече - се върни в града.
Твой избор. Успех!

  Мерси .. Моя град е по-голям .. идея си нямам какво да правя .. В сегашното ми училище е уж по-добро учениетоо .. ама нещо маи не е така .. ;д Много съм объркана ..
   Благодаря все пак  !!  smile


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#804 2013-01-27 22:14:59

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз съм с човека когото обичам и той ме обича но защо не съм щастлива?

Сигурна ли си, че се обичате, а не е само временна тръпка?

Обича ме се ... сигурна съм, но винаги нещо пречи ?? От година и половина през какво ли не минахме ... но сега не се разбирам ... знам че го обичам но му се дразня за най малкото нещо... знам че не съм права за някои неща но пак ме ядосва ... не знам къде е проблема ..

Просто сте минали в "по-горен" етап от връзката ви.Това не трябва да те притеснява!  smile  Тръпката не е любов.

Offline

#805 2013-01-28 00:34:40

sweet_g1rl
Member
From: Бургас
Registered: 2010-01-14
Posts: 761

Re: Въпроси любов - Съвети.

Сигурна ли си, че се обичате, а не е само временна тръпка?

Обича ме се ... сигурна съм, но винаги нещо пречи ?? От година и половина през какво ли не минахме ... но сега не се разбирам ... знам че го обичам но му се дразня за най малкото нещо... знам че не съм права за някои неща но пак ме ядосва ... не знам къде е проблема ..

Просто сте минали в "по-горен" етап от връзката ви.Това не трябва да те притеснява!  smile  Тръпката не е любов.

  Не знам през какво сте преминали, но се опитайте и двамата да продължите напред и не гледайте назад. На твое място бих правила жестове за да му покажа че ми значи много... просто опитай wink


[img]http://www.design-warez.ru/uploads/posts/2009-06/1245933127_630.gif[/img]

Offline

#806 2013-01-28 20:16:36

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Въпроси любов - Съвети.

едно момче ми каза, че съм му била /и още съм/ му фетиш. въпросът ми е какво ще рече фетиш? Защото отговора на чичко Гугъл не ми хареса  laugh
П.С.: Ще поля отговора да ми го напишете на лично, защото не следа темата. Мерси (:


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#807 2013-01-29 08:18:55

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Поредната "остроумна" свалка. Следващия път го накарай да ти я разтълкува, защото е възможно дори той самия да не знае какво точно е казал. Всичко, което те привлича сексуално извън сексуалния акт се приема за фетиш. Фетиш към високи токчета, латексово облекло, високи ботуши, жартиери, дълги крака, гърди, маникюр и тн.

zaicheto006, остани там, където си. На този етап от живота ти, образованието е по-важно, а и съм сигурна, че не си достатъчно голяма, за да се съглася, че той ще бъде единствения в живота ти.

Offline

#808 2013-01-29 18:01:34

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Въпроси любов - Съвети.

Поредната "остроумна" свалка. Следващия път го накарай да ти я разтълкува, защото е възможно дори той самия да не знае какво точно е казал. Всичко, което те привлича сексуално извън сексуалния акт се приема за фетиш. Фетиш към високи токчета, латексово облекло, високи ботуши, жартиери, дълги крака, гърди, маникюр и тн.

zaicheto006, остани там, където си. На този етап от живота ти, образованието е по-важно, а и съм сигурна, че не си достатъчно голяма, за да се съглася, че той ще бъде единствения в живота ти.

Добре, много ти благодаря (:


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#809 2013-01-30 16:15:07

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Въпроси любов - Съвети.

Поредната "остроумна" свалка. Следващия път го накарай да ти я разтълкува, защото е възможно дори той самия да не знае какво точно е казал. Всичко, което те привлича сексуално извън сексуалния акт се приема за фетиш. Фетиш към високи токчета, латексово облекло, високи ботуши, жартиери, дълги крака, гърди, маникюр и тн.

zaicheto006, остани там, където си. На този етап от живота ти, образованието е по-важно, а и съм сигурна, че не си достатъчно голяма, за да се съглася, че той ще бъде единствения в живота ти.

  Мерси ..  : )) star


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#810 2013-02-07 21:57:07

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Въпроси любов - Съвети.

Гаджето ми ме кара да дойда да уча в нашия си град , но аз не искам . Аз уча в един град близо до нашия и с кола са 20 мин път . Той иска да дойда тук в града .. за да можем повече време да сме заедно . Но , аз не знам дали наистина искам или не искам .. ;хх Ако кажа на нашите те сигорно няма да ми позволят , защото аз много исках да уча там кадето съм сега !!

При положение, че сте на толкова малко разстояние, не мисля, че трябва да се съгласяваш и да се местиш.А и предполагам, че се прибираш всеки ден(най-много всяка седмица), така че..


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#811 2013-02-11 21:07:30

SiSiL_12
Member
Registered: 2010-05-20
Posts: 1

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте,ето и моет проблем.9 клас сам и харесвам едно мом4е от 8 клас,но той се има за супер важен и за голямата работа.Един петък бяхме в 4ас по информатика и едно  мом4е от моя клас разбра ,4е съм била харесвала неговият приятел.А този от моя клас ме харесва и прави вси4ко възможно да не съм с неговия приятел , а аз НЕ харесвам хего ,а приятеля му.Какво да правя? sad [/b]

Offline

#812 2013-02-12 07:59:56

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте,ето и моет проблем.9 клас сам и харесвам едно мом4е от 8 клас,но той се има за супер важен и за голямата работа.Един петък бяхме в 4ас по информатика и едно  мом4е от моя клас разбра ,4е съм била харесвала неговият приятел.А този от моя клас ме харесва и прави вси4ко възможно да не съм с неговия приятел , а аз НЕ харесвам хего ,а приятеля му.Какво да правя? sad [/b]

Еми това естествено си е твое решение. Щом не харесваш приятеля му, опитай се най-деликатно да му обясниш как стоят нещата и да го отцепиш както се казва. Но не давай грубо.
И чакай малко... това момче от 8 клас ли е неговия приятел? Защото ако се има за голямата работа, няма смисъл с такъв да се хващаш. Но това си е твое решение.

Offline

#813 2013-02-22 16:53:21

Addy_15
Member
Registered: 2011-10-29
Posts: 6

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хм... Здравейте!
Реших се най-накрая да напиша някъде и моята история, тъй като не мога да кажа на никои от познатите ми как се чувствам наистина... И с риск да не се познае някой в моята история ще по променя имената засягащи я!
И така.. аз съм Адриана smile
Бях 9 клас (тоест миналата година) когато срещнах *НЕГО*, да първата ми истинска любов..учим в едно и също училище и за първи път го видях в кабинета по Биология, не мога да отрека, че наистина ми грабна окото laugh (ако мога така да се изразя)и така започнах да разпитвам за него - кой е, как се казва, кой клас е.. И съответно разбрах.Да речем че се казва Мишо-11 клас .Издирих му фейсбука и му исках приятелство и той прие. Но преди това най-добрия приятел на Мишо ми е писал няколко пъти но аз май не го бях отразила  chuckle .. Няколко дни след като той прие поканата ми започна да ми пише.. Божее като видях че ми пише откачих.. Толкова много се зарадвахх .. party и съответно започнахме да си пишем все по-често и той ме покани да излезнем-и аз се съгласих разбира се.. нещата м/у нас потръгнаха имахме много общи неща и много си приличахме..той идваше у нас аз ходех у тях.. всичко беше перфекно докато не разбрах че още общува с неговата бивша която беше колкото мен, учи в същото училище, но е друга паралелка.Пишеха си, а съм виждала тя как го гледа - сякаш все още той е неин-бяха ходили, но за кратко.Първоначално не обръщах толкова внимание на това, но с времето почна да ме дразни и му казах..и той сам ми каза че щом това ме притеснява или по някакъв начин дразни ще спре да си пише с нея.. първо се оправдаваше че са само фр, но след това ми ОБЕЩА. Спомням си казваше ми: "Да знаеш от мен 1-когато обещая нещо аз винаги го изпълнявам" звучеше толкова уверен в себе си и аз му вярвах..
Веднъж когато бяхме у тях аз го помолих да му разгледам фейсбука.. първоначално нещо ми се правеше но после ми даде..И влезнах в съобщениятя и той си беше писал с нея и тва много ме ядоса понеже той ми обеща-знам че издребнявам, но все пак той вече ме познаваше, знаеше че съм ревнива и по-важното ОБЕЩА МИ! Мразя да ме лъжат и това е сиг. една от лошите ми черти много трудно прощавам.Та..скарахме се и му казах че си тръгвам той се ядоса, но пък ме изпрати до у нас.Преди да се прибера се сдобрихме. и той ми обеща че няма да се повтори..А всъщност се повтори но аз пак му простих..Мина време излезнахме в лятна ваканция.. Той отиде да работи на морето и беше много трудно и за двама ни защото се обичахме..а обстоятелствата небяха много благоприятни..И така бяхме 1 месец докато на мен не ми омръзна и поисках да се разделим.. тои вече се беше прибрал.Разделихме се въпреки че нямах основателна причина за това ..е всъщност исках малко свобода и я получих.
Дойде септември и почнахме училище с него се засичахме доста често по коридорите..и за 2ма ни беше малко неловко защото когато го видях още първия ден от учебната година всички чувства се върнаха обратно..и аз бях в шок понеже съм имала и др гаджета но след края никога не съм изпитвала чувства отново..И ето че той започна пак да ми пише ... той още ме обичаше и ми прости глупавата грешка, която направих.Пак се хванахме и се задържахме около 2 месеца.Пак се разбрахме относно онова момиче.Той казваше че за него аз съм важна и неща от сорта.Веднъж се скарахме за нещо (непомня за какво точно) но отново се сдобрихме още на другия ден даже.След 4-5 дни седнахме у нас и влезнахме в неговия фейсбук и тои ми показа съобщенията..но имаше нещо съмнително тои си беше писал само с момчета ..и реших че е премахнал просто съобщениата от момичетата.Влезнах в чата с онова момиче за което се карахме постоянно и какво да видя..беше и бисал тъкмо като се бяхме скарали за малко- беше и писал че му се е искало да е FREE беше и изпращал hug абе ..ии brokenheart краи. Той стоеше на до мен на леглото и плачеше .. както и аз  cry ..прегърнах го ..след това малко поговорихме и пак бях на път да му простя. Той си отиде.На другия ден скъсахме.-по моя вина тъй като бях повлияна и от мнение на близките ми.Последното му съобщение до мен беше нещо от сорта че може пак да се пробваме просто ни трябва време-аз му отговорих:"сигурно"
След 2-3 седмици се хванах с едно момче от  11 клас-много мило,добро и възпитано.Сега още сме заедно.Вече сме заедно 4 месеца и съм изпитала много по хубави неща с него той се държи много по хубаво отколкото Миро някога се държеше с мен.Преди месец е половина Миро се хвана с едно момиче-Ива която е..незнамм ..малко надута. worried Тъкмо когато се бяха хванали Миро си направинов профил "таен" от който започна да ми пише и първоначално невярвах че е той ама се обедих от нещата които ми пишише..казах му че знам че е той и той съответно отрече паникьоса се..аз му казах някои не мн хубави неща и го блокирах от всякъде.Сега когато се ведем по коридорите се подминаваме.Което е доста тъжно. И въпреки че сега мисля че обичам настоящия си приятел..незнам има нощи в които мисля за Миро и за нас..и сълзите сами си падат.Когато видя наша обща снимка направо ми се къса сърцето.В месеца сиг. над 20 пъти проверявам профила му въпреки че не сме приятели вече и във ФБ и въпреки че немога да видя нищо от личната му информация пак го правя. Много ми е трудно.. но както казват Първата истинска любов си остава единствена да винаги..дали е така..
Вие какво мислите грешно ли е че нощем когато никой не знае и когато съм сама си прача за него..
Или аз съм нищо збъркана  doh А, не смея да кажа на никого за това понеже всичките ви приятели и близки намират сегашния ми приятел за идеален за мен. А аз.. аз съм объркана .. doh МНОГО СЕ ИЗВИНЯВАМ ЗА МНОЖЕСТВОТО ПУНКТУАЦИОННИ И ПРАВОПИСНИ ГРЕШКИ,НО НЯМАМ ВРЕМЕ ДА РЕДАКТИРАМ ТОЗИ РОМАН  wasntme  laugh


Life is short.

Offline

#814 2013-02-22 16:53:37

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз искам да ми дадете съвет...Харесвам едно момче,с него бяхме много добри приятели,той се държеше адски мило с мен...Той донякъде  май ме харесваше,прегръщаше ме,имаше целувки,танцувахме заедно,говорихме си,прибирахме се заедно..Сякаш м/у нас имаше повече от приятелски отношения.Имахме много общи теми,говорихме си за музика,филми,той ме преследваше буквално,но сега не ми говори.Вече всичко това го няма..Държи се адски студено,което ме наранява.
Какво мога да направя?


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#815 2013-02-22 17:15:12

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз искам да ми дадете съвет...Харесвам едно момче,с него бяхме много добри приятели,той се държеше адски мило с мен...Той донякъде  май ме харесваше,прегръщаше ме,имаше целувки,танцувахме заедно,говорихме си,прибирахме се заедно..Сякаш м/у нас имаше повече от приятелски отношения.Имахме много общи теми,говорихме си за музика,филми,той ме преследваше буквално,но сега не ми говори.Вече всичко това го няма..Държи се адски студено,което ме наранява.
Какво мога да направя?

Може би го е срам.
Изчакай го сам да реши да те заговори, ако ли не ти заговори ама така лекичко и тактично.. smile Успех!

Offline

#816 2013-02-22 17:47:41

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз искам да ми дадете съвет...Харесвам едно момче,с него бяхме много добри приятели,той се държеше адски мило с мен...Той донякъде  май ме харесваше,прегръщаше ме,имаше целувки,танцувахме заедно,говорихме си,прибирахме се заедно..Сякаш м/у нас имаше повече от приятелски отношения.Имахме много общи теми,говорихме си за музика,филми,той ме преследваше буквално,но сега не ми говори.Вече всичко това го няма..Държи се адски студено,което ме наранява.
Какво мога да направя?

Може би го е срам.
Изчакай го сам да реши да те заговори, ако ли не ти заговори ама така лекичко и тактично.. smile Успех!

Мерси много.


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#817 2013-03-24 18:09:40

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Въпроси любов - Съвети.

Има един от мойто даскало, 12-ти клас е, а аз съм 10-ти. И преди ми беше симпатичен на външен вид, но чак да съм го харесвала - не... От няколко дни, обаче май започвам да го харесвам, защото се чудя как да се наконтя повече за даскало и да привлека вниманието му. Имали сме физическо заедно, но даже не се познаваме официално. Преди няколко дена аз и една моя приятелка пушихме пред даскало и бяхме свършили по-рано и той излезна и се загледахме няколко пъти и аз се усмихнах и мисля, че и той също. Знам, че много хора ще ми кажете да направя аз първата крачка и че нямам какво да губя, да отида да се запозная с него, но аз не искам. Правила съм това няколко пъти и нищо не е излизало, не се чувствам добре така, сякаш нямам достойнство. Някакъв съвет, ако имате ще съм ви много благодарна! smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#818 2013-03-24 18:34:23

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

Има един от мойто даскало, 12-ти клас е, а аз съм 10-ти. И преди ми беше симпатичен на външен вид, но чак да съм го харесвала - не... От няколко дни, обаче май започвам да го харесвам, защото се чудя как да се наконтя повече за даскало и да привлека вниманието му. Имали сме физическо заедно, но даже не се познаваме официално. Преди няколко дена аз и една моя приятелка пушихме пред даскало и бяхме свършили по-рано и той излезна и се загледахме няколко пъти и аз се усмихнах и мисля, че и той също. Знам, че много хора ще ми кажете да направя аз първата крачка и че нямам какво да губя, да отида да се запозная с него, но аз не искам. Правила съм това няколко пъти и нищо не е излизало, не се чувствам добре така, сякаш нямам достойнство. Някакъв съвет, ако имате ще съм ви много благодарна! smile

Ами не знам, няма нищо лошо в това да направиш първата крачка, наистина. Защото иначе само така да стоиш и той да стои - нищо няма да стане в крайна сметка... поне му дай някакъв знак - намигни му... просто започни да флиртуваш!
А няма и нищо лошо в това да отидеш например и да му кажеш "Хей, аз съм ............. от 10ти клас. Имахме физическо заедно, помниш ли?". Така просто ще му покажеш, че си от по-общителните момичета. Момчетата не харесват нито много срамежливи, нито много нахакани. Нещо средно. Успех!

Offline

#819 2013-03-24 19:02:01

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Въпроси любов - Съвети.

Има един от мойто даскало, 12-ти клас е, а аз съм 10-ти. И преди ми беше симпатичен на външен вид, но чак да съм го харесвала - не... От няколко дни, обаче май започвам да го харесвам, защото се чудя как да се наконтя повече за даскало и да привлека вниманието му. Имали сме физическо заедно, но даже не се познаваме официално. Преди няколко дена аз и една моя приятелка пушихме пред даскало и бяхме свършили по-рано и той излезна и се загледахме няколко пъти и аз се усмихнах и мисля, че и той също. Знам, че много хора ще ми кажете да направя аз първата крачка и че нямам какво да губя, да отида да се запозная с него, но аз не искам. Правила съм това няколко пъти и нищо не е излизало, не се чувствам добре така, сякаш нямам достойнство. Някакъв съвет, ако имате ще съм ви много благодарна! smile

Ами не знам, няма нищо лошо в това да направиш първата крачка, наистина. Защото иначе само така да стоиш и той да стои - нищо няма да стане в крайна сметка... поне му дай някакъв знак - намигни му... просто започни да флиртуваш!
А няма и нищо лошо в това да отидеш например и да му кажеш "Хей, аз съм ............. от 10ти клас. Имахме физическо заедно, помниш ли?". Така просто ще му покажеш, че си от по-общителните момичета. Момчетата не харесват нито много срамежливи, нито много нахакани. Нещо средно. Успех!


Мерси много за съвета, иначе и аз съм съгласна с теб! Просто не искам прекалено много да водя нещата само аз, защото когато съм го правила нищо не се е получавало. Мерси отново за съвета и късмет и на теб в любовта! smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#820 2013-03-25 04:52:53

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хм, не ти ли е хрумвало за по час на физкултура да се блъснеш или допреш до него, а след това разбира се да му се извиниш, а ако изпуснеш нещо някъде около него където той ще го види още по- добре. : ))
Предполагам действа, една съученичка направо беше паднала с едно момче /играеха волейбол/ и след броени дни се събраха laugh


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#821 2013-03-26 12:15:51

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хм, не ти ли е хрумвало за по час на физкултура да се блъснеш или допреш до него, а след това разбира се да му се извиниш, а ако изпуснеш нещо някъде около него където той ще го види още по- добре. : ))
Предполагам действа, една съученичка направо беше паднала с едно момче /играеха волейбол/ и след броени дни се събраха laugh

Ами няма как да върна времето назад с една година май ;д Имахме физическо заедно миналата година, а и тогава ми беше просто симпатичен и не съм искала нищо да направя. Не съм го харесвала както сега. smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#822 2013-04-05 16:07:55

zuzka02
Member
From: L. A. ♥
Registered: 2011-01-23
Posts: 51

Re: Въпроси любов - Съвети.

Всичко ме свързва с него. Дори шибаните ми тапети в стаята ми напомнят за него, защото ги избирахме заедно. Въпросът е как по дяволите да забравиш човек, който ти е дал толкова много за помнене. Ъгхх. -.-


Ако знаех, че слънцето няма да изгрее утре, щях да ти кажа, че ти си моето вдъхновение, че ти си моята красива мелодия когато нощите ми са дълги.  †

Offline

#823 2013-04-05 17:25:45

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

Всичко ме свързва с него. Дори шибаните ми тапети в стаята ми напомнят за него, защото ги избирахме заедно. Въпросът е как по дяволите да забравиш човек, който ти е дал толкова много за помнене. Ъгхх. -.-

А защо да го забравяш?

Щом ти дава толкова много причини да го запомниш, значи мястото му е все още там някъде в сърцето ти, в ума ти, в мислите ти. Трудно се забравя, но все пак не е невъзможно.
Старата любов се заменя с нова.

Offline

#824 2013-04-06 18:10:27

smileme
Member
From: ~In my Dream~
Registered: 2011-09-23
Posts: 753
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Всичко ме свързва с него. Дори шибаните ми тапети в стаята ми напомнят за него, защото ги избирахме заедно. Въпросът е как по дяволите да забравиш човек, който ти е дал толкова много за помнене. Ъгхх. -.-

А защо да го забравяш?

Щом ти дава толкова много причини да го запомниш, значи мястото му е все още там някъде в сърцето ти, в ума ти, в мислите ти. Трудно се забравя, но все пак не е невъзможно.
Старата любов се заменя с нова.

Времето лекува всичко... Не затъвай в мисли (това ми е изигравало много лоша шега), ако почнеш много да мислиш за него прави нещо, пусни си музика и под "музика" нямам предвид някакви сълзливи глупости, а някакви за купони, пиене, секс laugh Малко по малко забравяш.

Offline

#825 2013-04-06 18:18:05

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

Всичко ме свързва с него. Дори шибаните ми тапети в стаята ми напомнят за него, защото ги избирахме заедно. Въпросът е как по дяволите да забравиш човек, който ти е дал толкова много за помнене. Ъгхх. -.-

А защо да го забравяш?

Щом ти дава толкова много причини да го запомниш, значи мястото му е все още там някъде в сърцето ти, в ума ти, в мислите ти. Трудно се забравя, но все пак не е невъзможно.
Старата любов се заменя с нова.

Времето лекува всичко... Не затъвай в мисли (това ми е изигравало много лоша шега), ако почнеш много да мислиш за него прави нещо, пусни си музика и под "музика" нямам предвид някакви сълзливи глупости, а някакви за купони, пиене, секс laugh Малко по малко забравяш.

При всеки е индивидуално. Много неща са индивидуални в живота.
Прави това, което обичаш, разсейвай се, но аз все пак мисля, че постепенно ще го забравиш. Нищо не е вечно.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook