#776 2012-12-08 20:35:12

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Много ви благодаря за съветите момичета, но бях реших да поизчакам малко след съвета на nedi, за да разбера дали ще продължи със същото отношение. Вчера той ме потърси да излезем и се чувствах, като най- щастливото момиче ^^ той стана същия, като преди. Комплименти, ласки, прегръдки, целувки .. абсолютно всичко си дойде на мястото, слава богу. Дано всичко продължи така както е сега smile


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#777 2012-12-15 15:36:45

Annaa
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 219

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, момичета!Имам следния проблем-влюбена съм в едно момче, но не ходим.Той казва, че и мен ме обича, но бях чула от едно момиче, че на всички момичета така казва и само ги използва за ...сещате се.А той не се държи така изобщо!Много е мил и т.н.Моля, дайте ми съвет, защото не знам какво да правя.Дали да му се доверя или да послушам приятелката ми.


Аз не съм Ана, така че, ще помоля изобщо да не гледате предишните тъпи мнения, които са нейни. Просто не можех да си направя регистрация и взех нейната.

Offline

#778 2012-12-15 15:50:33

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, момичета!Имам следния проблем-влюбена съм в едно момче, но не ходим.Той казва, че и мен ме обича, но бях чула от едно момиче, че на всички момичета така казва и само ги използва за ...сещате се.А той не се държи така изобщо!Много е мил и т.н.Моля, дайте ми съвет, защото не знам какво да правя.Дали да му се доверя или да послушам приятелката ми.

Възможно е приятелката ти да го харесва също и по някакъв начин да ти наговаря тези неща и да те разкара. Но може и да не е така. Изчакай, опознай го по-добре и тогава реши какво да правиш с него.

Offline

#779 2012-12-15 18:05:23

Dr.Predator
Member
From: Sin City
Registered: 2010-11-21
Posts: 617
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моят съвет е същият като този по-горе. Изчакай опознай го, пък ако си му само за изгодата бързичко ще му омръзнеш и ти сама ще го разбереш.  smile


[img]http://i91.photobucket.com/albums/k300/vanilia_1/2445jpg.gif[/img]
Make it nasty

Dr.Predator

Offline

#780 2012-12-22 20:35:30

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Въпроси любов - Съвети.

проблема е следния : с гаджето ми ходим от 4 месеца вчера му звъннах и съм го била събудила обясни ми го с доста раздразнен тон. След това му се извиних. Днес някъде към 3-4 часа му писах във фейса (беше на линия) не ми отговори. Реших да му се обадя, защото се притеснявам за него. Даваше свободно. Предположих, че отново спи. Звънах му по-късно. Даваше заето. Изчаках 15 мин. и пак позвънях същият резултат. Отново е на линия във фейса и му писах. Пак никаква реакция. Имам чувството, че ме избягва. Моля за съвет. Благодаря предварително.


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#781 2012-12-22 21:27:12

Dr.Predator
Member
From: Sin City
Registered: 2010-11-21
Posts: 617
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами остави го известно време не го тормози през един час...може и да ти се е издразнил(макар,че би било глупаво от негова страна да те пренебрегва за такова нещо.) Изчакай ден, два ако не ти се обади той, тогава вече отиди до тях или пак пробвай да се обадиш. Може и смс да му напишеш да питаш какво става?


[img]http://i91.photobucket.com/albums/k300/vanilia_1/2445jpg.gif[/img]
Make it nasty

Dr.Predator

Offline

#782 2012-12-22 21:36:27

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Въпроси любов - Съвети.

Момичета какво да правя .. ;х Онзи ден разбрах от приятелки че гаджето ми изневерява .. Една Даниела го е видяла в едно кафе с една Милена , а в същото време тази Даниела излзала с него ..  Аз поговорих с него , той както винаги отричаше , казваше ми ''Как можеш да се осъмниш в мен '' секви такива глупости . Почти всички казват че той излиза с мен и с тази Даниела .. Той постоянно ми се кълне че не е така и казва '' ти си ми живота , не мога без теб '' , но не му вярвам напълно . ;с ..Аз много го обичам и не мога без него ! Как да разбера дали ми казва истината или ме лъже най безсрамно ? Аз мисля утре като се видя с него да го накарам да идем в църквата и да ми се закълне че не ми изневерява .


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#783 2012-12-24 14:56:53

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Въпроси любов - Съвети.

Момичета какво да правя .. ;х Онзи ден разбрах от приятелки че гаджето ми изневерява .. Една Даниела го е видяла в едно кафе с една Милена , а в същото време тази Даниела излзала с него ..  Аз поговорих с него , той както винаги отричаше , казваше ми ''Как можеш да се осъмниш в мен '' секви такива глупости . Почти всички казват че той излиза с мен и с тази Даниела .. Той постоянно ми се кълне че не е така и казва '' ти си ми живота , не мога без теб '' , но не му вярвам напълно . ;с ..Аз много го обичам и не мога без него ! Как да разбера дали ми казва истината или ме лъже най безсрамно ? Аз мисля утре като се видя с него да го накарам да идем в църквата и да ми се закълне че не ми изневерява .

И си мислиш, че като го заведеш в църква и го накараш да се закълне, той няма да излъже и там?! Момчетата са гадове,мила, не им пречи да те лъжат,където си пожелаят,така че това са излишни филми. Бий му шута.


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#784 2012-12-24 16:57:30

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Въпроси любов - Съвети.

Момичета какво да правя .. ;х Онзи ден разбрах от приятелки че гаджето ми изневерява .. Една Даниела го е видяла в едно кафе с една Милена , а в същото време тази Даниела излзала с него ..  Аз поговорих с него , той както винаги отричаше , казваше ми ''Как можеш да се осъмниш в мен '' секви такива глупости . Почти всички казват че той излиза с мен и с тази Даниела .. Той постоянно ми се кълне че не е така и казва '' ти си ми живота , не мога без теб '' , но не му вярвам напълно . ;с ..Аз много го обичам и не мога без него ! Как да разбера дали ми казва истината или ме лъже най безсрамно ? Аз мисля утре като се видя с него да го накарам да идем в църквата и да ми се закълне че не ми изневерява .

И си мислиш, че като го заведеш в църква и го накараш да се закълне, той няма да излъже и там?! Момчетата са гадове,мила, не им пречи да те лъжат,където си пожелаят,така че това са излишни филми. Бий му шута.

И аз мисля така да направя скоро .. Не го очаквах от него това .. ;хх всичко му дадох , а той така да постъпва с мен .. просто не е честно от негова страна да ме подценява с такива момичета , кадето не могат да ми стъпят на малкия пръст !!  brokenheart


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#785 2012-12-24 21:14:19

drebosy4etu
Member
Registered: 2009-08-08
Posts: 33,354

Re: Въпроси любов - Съвети.

Момичета какво да правя .. ;х Онзи ден разбрах от приятелки че гаджето ми изневерява .. Една Даниела го е видяла в едно кафе с една Милена , а в същото време тази Даниела излзала с него ..  Аз поговорих с него , той както винаги отричаше , казваше ми ''Как можеш да се осъмниш в мен '' секви такива глупости . Почти всички казват че той излиза с мен и с тази Даниела .. Той постоянно ми се кълне че не е така и казва '' ти си ми живота , не мога без теб '' , но не му вярвам напълно . ;с ..Аз много го обичам и не мога без него ! Как да разбера дали ми казва истината или ме лъже най безсрамно ? Аз мисля утре като се видя с него да го накарам да идем в църквата и да ми се закълне че не ми изневерява .

Може тази Даниела да е измислила всичко за да бъде с него (смисъл такъв може да го харесва) .Казахте,че момчетата са гадове ама и някои момичета не падат по-ниско ..


Виждам кога мъжете обичат жените.Те им дават всичко,освен малка чaст от живота си.Но жените,когато обичат,те дават всичко

Offline

#786 2012-12-25 07:39:06

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Въпроси любов - Съвети.

Момичета какво да правя .. ;х Онзи ден разбрах от приятелки че гаджето ми изневерява .. Една Даниела го е видяла в едно кафе с една Милена , а в същото време тази Даниела излзала с него ..  Аз поговорих с него , той както винаги отричаше , казваше ми ''Как можеш да се осъмниш в мен '' секви такива глупости . Почти всички казват че той излиза с мен и с тази Даниела .. Той постоянно ми се кълне че не е така и казва '' ти си ми живота , не мога без теб '' , но не му вярвам напълно . ;с ..Аз много го обичам и не мога без него ! Как да разбера дали ми казва истината или ме лъже най безсрамно ? Аз мисля утре като се видя с него да го накарам да идем в църквата и да ми се закълне че не ми изневерява .

Може тази Даниела да е измислила всичко за да бъде с него (смисъл такъв може да го харесва) .Казахте,че момчетата са гадове ама и някои момичета не падат по-ниско ..

  Ами не съм много сигорна да си измисля , защото не само тя ми казва че излизат и други момичета .. Гаджето ми и тази Даниела миналата зима излизаха когато бяхме скъсали с него .. и след като се събрах ме , той ме излъга че е скъсал с нея . И затова сега нз кво да правя и на кой да вярвам .. ;хх много съм объркана ..


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#787 2012-12-25 07:52:51

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Момичета какво да правя .. ;х Онзи ден разбрах от приятелки че гаджето ми изневерява .. Една Даниела го е видяла в едно кафе с една Милена , а в същото време тази Даниела излзала с него ..  Аз поговорих с него , той както винаги отричаше , казваше ми ''Как можеш да се осъмниш в мен '' секви такива глупости . Почти всички казват че той излиза с мен и с тази Даниела .. Той постоянно ми се кълне че не е така и казва '' ти си ми живота , не мога без теб '' , но не му вярвам напълно . ;с ..Аз много го обичам и не мога без него ! Как да разбера дали ми казва истината или ме лъже най безсрамно ? Аз мисля утре като се видя с него да го накарам да идем в църквата и да ми се закълне че не ми изневерява .

Може тази Даниела да е измислила всичко за да бъде с него (смисъл такъв може да го харесва) .Казахте,че момчетата са гадове ама и някои момичета не падат по-ниско ..

  Ами не съм много сигорна да си измисля , защото не само тя ми казва че излизат и други момичета .. Гаджето ми и тази Даниела миналата зима излизаха когато бяхме скъсали с него .. и след като се събрах ме , той ме излъга че е скъсал с нея . И затова сега нз кво да правя и на кой да вярвам .. ;хх много съм объркана ..

Виж, според мен няма нужда от сцени. Най- добре го зарежи и не се занимавай с техните истории. Животът продължава, а момчета коооолкото искаш smile


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#788 2012-12-26 10:29:22

Yani7o
Member
From: Bankya
Registered: 2012-05-13
Posts: 2

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ето я и моята история. Значи в училището ми дойде ново момче, той беше в същият зип като моят.. тогава започнах да го харесвам.Станахме приятели, по часове си писахме във фейсбук, опознахме се.. след време той започна да ме закача, когато заваля първият сняг ме направи бяла мечка ( естествено му го върнах  laugh ) . Беше ме питал веднъж кой харесвам , но аз си замълчах..Един ден пътувахме заедно към София ( живея в Банкя ) и аз бях с три други приятелки, но той седна до мен и си говорихме и след това ме попита '' Защо не кандидатстваш в изобразителното, ще ходим заедно на училище'' а после ми каза, че съм най-откаченото момиче на света  laugh и така имаше много закачки.. И просто един ден докато си писахме във фейсбук, без да повдигам темата относно харесванията, той ми каза '' И да знаеш аз не те харесвам '' а после каза, че един негов приятел е в тях.. и сега буквално не знам какво да мисля   blush  rofl


Don't be sad because of people, they will all die.

Offline

#789 2012-12-26 10:43:31

Yonnie Salvatore *
Member
From: Бургас
Registered: 2011-09-24
Posts: 2,481
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ето я и моята история. Значи в училището ми дойде ново момче, той беше в същият зип като моят.. тогава започнах да го харесвам.Станахме приятели, по часове си писахме във фейсбук, опознахме се.. след време той започна да ме закача, когато заваля първият сняг ме направи бяла мечка ( естествено му го върнах  laugh ) . Беше ме питал веднъж кой харесвам , но аз си замълчах..Един ден пътувахме заедно към София ( живея в Банкя ) и аз бях с три други приятелки, но той седна до мен и си говорихме и след това ме попита '' Защо не кандидатстваш в изобразителното, ще ходим заедно на училище'' а после ми каза, че съм най-откаченото момиче на света  laugh и така имаше много закачки.. И просто един ден докато си писахме във фейсбук, без да повдигам темата относно харесванията, той ми каза '' И да знаеш аз не те харесвам '' а после каза, че един негов приятел е в тях.. и сега буквално не знам какво да мисля   blush  rofl

Харесва те според мене...


I make music to numb your brain x
Стар профил: yoo_97
Tumblr.

Offline

#790 2012-12-26 12:37:40

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ето я и моята история. Значи в училището ми дойде ново момче, той беше в същият зип като моят.. тогава започнах да го харесвам.Станахме приятели, по часове си писахме във фейсбук, опознахме се.. след време той започна да ме закача, когато заваля първият сняг ме направи бяла мечка ( естествено му го върнах  laugh ) . Беше ме питал веднъж кой харесвам , но аз си замълчах..Един ден пътувахме заедно към София ( живея в Банкя ) и аз бях с три други приятелки, но той седна до мен и си говорихме и след това ме попита '' Защо не кандидатстваш в изобразителното, ще ходим заедно на училище'' а после ми каза, че съм най-откаченото момиче на света  laugh и така имаше много закачки.. И просто един ден докато си писахме във фейсбук, без да повдигам темата относно харесванията, той ми каза '' И да знаеш аз не те харесвам '' а после каза, че един негов приятел е в тях.. и сега буквално не знам какво да мисля   blush  rofl

'

И според мен те харесва, но предпочита да сте си приятели, защото може би не се чувства готов за връзка и те харесва твърде много като човек, за да разрушите приятелството си с връзка, за която вероятно не сте готови. smile


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#791 2012-12-28 14:03:09

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Въпроси любов - Съвети.

Когато попитам гаджето ми кога ще се видим той ми отговаря, че не знае. Ето сега сме във ваканция и двамата. Отново направих опит да се видим, но отново получих същият отговор. На имения ми ден предпочете да се види с компанията му вместо мен. Както и всеки ден от ваканцията. Вижда ме се някъде през 10-20 дни. Как да го накарам по-често да се виждаме?
ПС: ходим от 4 месеца. Казва ми, че ме обича, и че му липсвам, но все си мисля, че съм му омръзнала.
Благодаря предварително.


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#792 2012-12-28 15:11:56

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Въпроси любов - Съвети.

Когато попитам гаджето ми кога ще се видим той ми отговаря, че не знае. Ето сега сме във ваканция и двамата. Отново направих опит да се видим, но отново получих същият отговор. На имения ми ден предпочете да се види с компанията му вместо мен. Както и всеки ден от ваканцията. Вижда ме се някъде през 10-20 дни. Как да го накарам по-често да се виждаме?
ПС: ходим от 4 месеца. Казва ми, че ме обича, и че му липсвам, но все си мисля, че съм му омръзнала.
Благодаря предварително.

Извинявам се, че ще го чуеш точно от мен, но не те обича.
Само по себе си това, че се чудиш показва отговора.
Но е по-добре да го оставиш и да намериш човека с който наистина ще си щастлива
Успех С:


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#793 2012-12-28 18:12:30

Yonnie Salvatore *
Member
From: Бургас
Registered: 2011-09-24
Posts: 2,481
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Когато попитам гаджето ми кога ще се видим той ми отговаря, че не знае. Ето сега сме във ваканция и двамата. Отново направих опит да се видим, но отново получих същият отговор. На имения ми ден предпочете да се види с компанията му вместо мен. Както и всеки ден от ваканцията. Вижда ме се някъде през 10-20 дни. Как да го накарам по-често да се виждаме?
ПС: ходим от 4 месеца. Казва ми, че ме обича, и че му липсвам, но все си мисля, че съм му омръзнала.
Благодаря предварително.

Извинявам се, че ще го чуеш точно от мен, но не те обича.
Само по себе си това, че се чудиш показва отговора.
Но е по-добре да го оставиш и да намериш човека с който наистина ще си щастлива
Успех С:

+1


I make music to numb your brain x
Стар профил: yoo_97
Tumblr.

Offline

#794 2013-01-02 23:10:45

Krusu123
Member
From: In my heart ..
Registered: 2012-07-21
Posts: 1,366
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Охх.. влюбих се в момче от интернет. Смисъл той живее там където живее дядо ми. Много време си писахме.. беше добре, после неговите приятелки почнаха да ме обиждат, да казват да го оставя и лъжеха гадни неща за него, че е говорил за мен.. почнахме много често да се караме.. По - едно време му казах, да ме блокира или да ме махне от приятели, той го направи, но после пак ми прати покана.. аз я отхвърлих, но той пак ми прати и я приех.. засега никой от приятелките не ми е писала, но ме е страх да не се скараме пак.. аз го харесвам.. много !! : ))


Just because someone smiles all the time,
doesn't mean their life is perfect.

Offline

#795 2013-01-03 08:31:25

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Охх.. влюбих се в момче от интернет. Смисъл той живее там където живее дядо ми. Много време си писахме.. беше добре, после неговите приятелки почнаха да ме обиждат, да казват да го оставя и лъжеха гадни неща за него, че е говорил за мен.. почнахме много често да се караме.. По - едно време му казах, да ме блокира или да ме махне от приятели, той го направи, но после пак ми прати покана.. аз я отхвърлих, но той пак ми прати и я приех.. засега никой от приятелките не ми е писала, но ме е страх да не се скараме пак.. аз го харесвам.. много !! : ))

Не искам да ви обиждам, но .. вие толкова ли сте глупави да се карате заради хорските приказки ?? Снощи и аз имах подобен проблем.

В началото се държах студено с него, но после като видях, че правя удоволствие на момчето, което ми казваше, че приятелят ми крои да ме зареже/и всякакви още гадости../ аз затоплих отново отношенията си и засиях, а онзи.. се изрина от яд и започна да ме напада по всякакви начини- разбира се бях защитавана от приятелят ми.

Най- добре изяснете всички неща, които са ти наговорили от негов адрес и изгладете взаимоотношенията си, ако има нещо той да ти казва съм сигурна, че ще ти го каже в прав текст. Ти сама каза, че той те послушал и те премахнал, но въпреки всичко след това настоявал да го приемеш в скайп. Колкото до онези момичета.. ясни са ми като бял ден. Това е типичната реакция на завистта. Не им обръщайте внимание, сами ще се съсипят, че сте щастливи заедно.(: Мисля, че това е от мен, надявам се да съм помогнала и искрено се надявам всичко да се оправи при вас! (:


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#796 2013-01-04 12:48:26

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Охх.. влюбих се в момче от интернет. Смисъл той живее там където живее дядо ми. Много време си писахме.. беше добре, после неговите приятелки почнаха да ме обиждат, да казват да го оставя и лъжеха гадни неща за него, че е говорил за мен.. почнахме много често да се караме.. По - едно време му казах, да ме блокира или да ме махне от приятели, той го направи, но после пак ми прати покана.. аз я отхвърлих, но той пак ми прати и я приех.. засега никой от приятелките не ми е писала, но ме е страх да не се скараме пак.. аз го харесвам.. много !! : ))

Интернет ? Просто недей, казвам ти от личен опит, само че мойта ситуация е просто приятелка. Губиш си времето


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#797 2013-01-09 17:01:23

Dr.Predator
Member
From: Sin City
Registered: 2010-11-21
Posts: 617
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Може би имам решение на въпрос си, но вес пак да се допитам.
Положението е следното. С приятелят ми сме повече от половин година заедно и като цяло всичко върви добре. Но в момента минавам през труден период и мисля,че почвам малко да го обсебвам. Лошото е,че от 2 седмици не съм си в София и всичко става по телефона. И той всякаш се дърпа. Караме се понякога. Другото което е,че той хем не иска да ме отблъсне,хем адски много иска да съм при него и му липсвам, хем се вбесява когато почнем да си лафиме много по телефона. Което ме обърква. Моята идея е да се отдръпна малко и да отпусна каиша. Благодаря предварително за съветите.


[img]http://i91.photobucket.com/albums/k300/vanilia_1/2445jpg.gif[/img]
Make it nasty

Dr.Predator

Offline

#798 2013-01-10 11:58:31

ninchet000
Member
Registered: 2009-04-11
Posts: 29

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз съм с човека когото обичам и той ме обича но защо не съм щастлива?

Offline

#799 2013-01-10 21:32:46

™ПрАсКоФкЪ™
™®•†•?ДøСтЪп ЗåБрАнЕн?•†•®™
From: Там , където теб те няма !
Registered: 2009-09-08
Posts: 3,630

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз съм с човека когото обичам и той ме обича но защо не съм щастлива?

Сигурна ли си, че се обичате, а не е само временна тръпка?

Offline

#800 2013-01-11 11:46:21

ninchet000
Member
Registered: 2009-04-11
Posts: 29

Re: Въпроси любов - Съвети.

Аз съм с човека когото обичам и той ме обича но защо не съм щастлива?

Сигурна ли си, че се обичате, а не е само временна тръпка?

Обича ме се ... сигурна съм, но винаги нещо пречи ?? От година и половина през какво ли не минахме ... но сега не се разбирам ... знам че го обичам но му се дразня за най малкото нещо... знам че не съм права за някои неща но пак ме ядосва ... не знам къде е проблема ..

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook