#676 2012-08-13 13:55:16

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Въпроси любов - Съвети.

Имам сериозен проблем с едно момче съм от 6 месеца и когато не беше в София.Беше си отишъл към Пловдив.Се беше виждал 2-3 седмици с бившата си.Като се върна при мен ми заяви ,че ми е спал с нея.Ужасно много ме нарани и незнам какво да правя , а много го обичам и не мога без него.

Ти го обичаш, но явно той-не....Забрави го, някой, който те обича не би направил подобно нещо


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#677 2012-08-16 12:13:35

barbs
Member
Registered: 2012-08-16
Posts: 1

Re: Въпроси любов - Съвети.

искам да попитам ако 1 мом4е ме харесва обаче аз него не и съм му дала някакви надежди ка да му кажем че не го искам?


Prosto mu kaji toi shte go prieme a ima i dr nachin stani gadje s nego opoznai go moje i da go haresash!!![/b]

Offline

#678 2012-08-16 15:52:26

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Въпроси любов - Съвети.

"По-лесно е да поддържаш горящ огън, отколкото в един късен момент да се втурнеш да съживяваш загаснал такъв."
Натъкнах се на този цитат и се замислих.От 1 месец имам връзка с едно момче и двамата сме наясно с чувствата ни един към друг и това, че и двамата искаме сериозна връзка.Понеже съм млада и неопитна пък много държа на това момче искам да ви помоля за съвети, по какви начини мога да поддържам "огъня".
   sweat

Мисля, че не е нужно да водите полов живот, за да се поддържа огъня. Опитай с ''любовна игра'' Можете да се целувате, и да се докосвате. Говоря за т.нар. ''натискане'' (: laugh Може да говорите по въпроса. Остави го да те учи. Кажи му, че мног държиш на него и че си готова да експериментираш, но нямаш опит. Ако и той те обича, ще те разбере. Говоренето е важна част от връзката wink Забавлявайте се!


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#679 2012-08-22 11:31:16

emo7ion_dream
Member
From: В Нищото
Registered: 2009-10-18
Posts: 52

Re: Въпроси любов - Съвети.

здравеи те имам проблем моля дай те ми савет какво да правя.имам гадже скоро се сабрахме обаче най-добрата ми приятелка тварди че тои я обарва и я сваля а това е невазможно пак и по скоро тя му се натиска на него.обаче двете йивеем заедно и нз кво да правя.помощ


Няма вечност,нито Рай всичко е предходно и има край.Няма любов,но има омраза която е плъзнала като зараза.Няма приятели,но има врагове,които ще те следват в твойте светове.Няма щастие,всичко е преструвка,като поредната безжизнена целувка. brokenheart brokenheart

[img]http://i105.piczo.com/view/3/x/g/e/k/w/v/r/d/3/4/p/img/i227376543_60294_7.gif[/img]

Offline

#680 2012-08-29 08:53:44

ron4eto99
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 27

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моето положение не знам какво точно е,но искам помощ какво да правя .. Историята е много странна. Добавих едно момче в Facebook което се оказа,че е от моето училище и моя квартал. laugh  В началото почнах едва ли не да се базикам с него,и той съответно с мен и с времето започнах да го харесвам.Излизали сме заедно на вън на кафе и така.. Той е с 3 години по голям от мен исках да му кажа нали че го харесвам,но просто не знам той как ще реагира.. Помогнете .. Имам някакво предчувствие,че и той чувства нещо към мен понеже като си пишем ми праща целувки вика ми на галено сладка и мило и не знам просто какво става  .. ![/b]

Offline

#681 2012-08-29 12:26:32

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моето положение не знам какво точно е,но искам помощ какво да правя .. Историята е много странна. Добавих едно момче в Facebook което се оказа,че е от моето училище и моя квартал. laugh  В началото почнах едва ли не да се базикам с него,и той съответно с мен и с времето започнах да го харесвам.Излизали сме заедно на вън на кафе и така.. Той е с 3 години по голям от мен исках да му кажа нали че го харесвам,но просто не знам той как ще реагира.. Помогнете .. Имам някакво предчувствие,че и той чувства нещо към мен понеже като си пишем ми праща целувки вика ми на галено сладка и мило и не знам просто какво става  .. ![/b]

Просто му кажи, че го харесваш. А и още повече щом мислиш, че и той изпитва някакви чувства към теб. Няма нищо лошо в това да направиш първата крачка. Нищо не губиш, ако опиташ. Успех и умната!  smile

Offline

#682 2012-08-30 08:21:06

nevergiveupx
Member
From: London.
Registered: 2012-07-26
Posts: 273

Re: Въпроси любов - Съвети.

Абе моето е много сложно ама.. Все пак да споделя..
Та значи.. Преди една година.. Се запознах с едно момче в скайп.. и нали постепенно се опознахме.. излезнахме на кафе .. (тогава още бях 7ми клас .. ) харесахме се като хора .. ау .. и продължихме да си контактуваме.. и в последствие се оказа, че ще учим в едно даскало.. като разбра .. уж се зарадва.. както и да е.. нали вече беше минала една - две седмици от учебната година.. и аз постоянно го виждах по коридорите.. седях до него (случайно се получи така) а той и едно `здрасти` не каза.. спря да пише с мен.. спря да контактува.. и аз си помислих .. ` Е кво пък поредния тъпак` да ама не... за жалост успях да се влюбя в него..  |-( крих гоо.. доо.. началото на тоя месец.. ама накрая не издържах и му казах .. А той само ми се изсмя в лицето и каза да се разкарам .. и ся ме гледа на кръв.. Но на всичкото отгоре продължавам да го обичам ..  heart  speechless Кво да прая.. вече ше се побъркам ..  lipssealed  speechless

Попитай го защо така се е отнесъл към теб , и нали уж се е зарадвал, че ще бъдете в училище , това може би показва , че и той е бил влюбен в теб , а може и сега да те харесва  laugh ;p


Изумително е как един човек може да върне усмивката ти, която стотина са развалили star

Offline

#683 2012-09-02 03:50:32

isttoriikatta
Member
Registered: 2012-08-14
Posts: 31

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте! Бях пуснала, една темичка, за една кавга с мама. Тя каза на татко и гаджето ми иска да идва да се разправя с тате. Ако го позволя, просто трябва да се простя с ТВ, интернет и излизания за месец най - малко. Говорим си постоянно с приятеля ми и аз нарочно подхващам темата да не идва. Той се разсърди, че баща ми е по - важен от него и каза 'край'. Казах му, че не е така, че го обичам, че не искам да се разделяме, но той бе категоричен. Ходихме от година и половина .. 'Уж' се обичахме, а какво стана? Един спор, провали дълго градена връзка. Много ми е тъжно, че се разделихме, плача, но не мога да си го върна. Разделихме се вчера, сутринта, вечерта влязох в профила му и видях че се е снимал с някакво момиче. Той е седнал на пейка, а тя в скута му. Разплаках се, като видях снимката и ми стана адски мъчно. Аз на истина го обичам, виждала съм го, като сме се карали, да проронва 1-2 сълзи и ми е казвал, че не иска да ме изгуби. Абе, луда любов си беше нашата, много хора се опитваха да ни разделят, а ние си имахме доверие и останахме заедно, а сега от една кавга той каза край. Чудя се , дали не са му изтинали чувствата и ме е искал просто за секс? Казвали са ми негови приятели, че той не се задържа дълго с една и търси само секс, но с мен било различно, обичал ме, ала бала. Навъртях сигурно 100 лв. сметка, от СМС-и в които му се извинявам, а той не отговаря. Пиша му в фейсбук, излиза ми, че го е видял, но не ми отговаря. Махнахме обвързването в фейсбук, хората на мен ми пишат, ревящи, ала бала и аз такива, на него му пишат също а той отговаря: Нищо, не е единствена има и други!.. много ми е разтроено, никога не съм била така заради момче, обичам го истински, а той .. плача постоянно, гледам общите ни снимки  .. одеве към 03:30 му написах СМС а той ми отговори като почудо .. моя СМС гласеше, че го обичам, че заема същото място, като татко в сърцето ми .. , а отговора му беше: 'Би ли била, така добра, да не ме безпокоиш толкова късно? Имам си друга работа' .. охх .. помогнете ми, че вече ще полудея ..

Offline

#684 2012-09-02 07:07:26

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте! Бях пуснала, една темичка, за една кавга с мама. Тя каза на татко и гаджето ми иска да идва да се разправя с тате. Ако го позволя, просто трябва да се простя с ТВ, интернет и излизания за месец най - малко. Говорим си постоянно с приятеля ми и аз нарочно подхващам темата да не идва. Той се разсърди, че баща ми е по - важен от него и каза 'край'. Казах му, че не е така, че го обичам, че не искам да се разделяме, но той бе категоричен. Ходихме от година и половина .. 'Уж' се обичахме, а какво стана? Един спор, провали дълго градена връзка. Много ми е тъжно, че се разделихме, плача, но не мога да си го върна. Разделихме се вчера, сутринта, вечерта влязох в профила му и видях че се е снимал с някакво момиче. Той е седнал на пейка, а тя в скута му. Разплаках се, като видях снимката и ми стана адски мъчно. Аз на истина го обичам, виждала съм го, като сме се карали, да проронва 1-2 сълзи и ми е казвал, че не иска да ме изгуби. Абе, луда любов си беше нашата, много хора се опитваха да ни разделят, а ние си имахме доверие и останахме заедно, а сега от една кавга той каза край. Чудя се , дали не са му изтинали чувствата и ме е искал просто за секс? Казвали са ми негови приятели, че той не се задържа дълго с една и търси само секс, но с мен било различно, обичал ме, ала бала. Навъртях сигурно 100 лв. сметка, от СМС-и в които му се извинявам, а той не отговаря. Пиша му в фейсбук, излиза ми, че го е видял, но не ми отговаря. Махнахме обвързването в фейсбук, хората на мен ми пишат, ревящи, ала бала и аз такива, на него му пишат също а той отговаря: Нищо, не е единствена има и други!.. много ми е разтроено, никога не съм била така заради момче, обичам го истински, а той .. плача постоянно, гледам общите ни снимки  .. одеве към 03:30 му написах СМС а той ми отговори като почудо .. моя СМС гласеше, че го обичам, че заема същото място, като татко в сърцето ми .. , а отговора му беше: 'Би ли била, така добра, да не ме безпокоиш толкова късно? Имам си друга работа' .. охх .. помогнете ми, че вече ще полудея ..

Щом не иска, не го търси. Явно той вече не е за теб. Прави се на недостъпна и, че не ти пука, вместо да търчиш подир него. Възможно е и той сам да се върне при теб. Иначе това за мен е несериозна работа от негова страна. Какво е тръгнал да се разправя с бащи... Родителите най-добре знаят какво е добро за теб и какво не, а той какво се меша... Моят съвет: Опитай се да го забравиш. Ще срещнеш по-добро момче! Помни ми думата. wink

Offline

#685 2012-09-05 09:56:23

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Въпроси любов - Съвети.

Посягала си му?! Какво трябва да означава това?
На колко си в момента?
Защо не започнеш да го наблюдаваш? Как реагира при определени теми и т.н. Важно е да сте в добри отношения (: Тогава можеш да му признаеш
Не се влияй от чуждото мнение. Ако приятелката ти го е харесвала, значи сега го обижда, защото знае, че няма как да му е гадже.

-Не мисля, че не си наред.
Успех.


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#686 2012-09-09 13:33:50

zuzka02
Member
From: L. A. ♥
Registered: 2011-01-23
Posts: 51

Re: Въпроси любов - Съвети.

Наскоро разбрах, че гаджето ми преди да тръгнем е спал с някакво момиче на 14. Той ми обясни, че са биле на някакъв купон, напили се и ..   Това не ме притесняваше толкова докато не видях момичето. Изрусено, с 12 см ток, 5 подплънки в сутиен и 1 тон грим. Буквална 'КИФЛА'. Та, така де тя отишла при нейните дружки и се похвалила, че била ебана от по-голям. Решех, че е по-добре да се разделим за известно време, за да осмисля нещата. И сега всички твърдят, че той ме бил изчукал и заряза както онова момиче.  speechless


Ако знаех, че слънцето няма да изгрее утре, щях да ти кажа, че ти си моето вдъхновение, че ти си моята красива мелодия когато нощите ми са дълги.  †

Offline

#687 2012-09-09 17:24:05

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Въпроси любов - Съвети.

Наскоро разбрах, че гаджето ми преди да тръгнем е спал с някакво момиче на 14. Той ми обясни, че са биле на някакъв купон, напили се и ..   Това не ме притесняваше толкова докато не видях момичето. Изрусено, с 12 см ток, 5 подплънки в сутиен и 1 тон грим. Буквална 'КИФЛА'. Та, така де тя отишла при нейните дружки и се похвалила, че била ебана от по-голям. Решех, че е по-добре да се разделим за известно време, за да осмисля нещата. И сега всички твърдят, че той ме бил изчукал и заряза както онова момиче.  speechless

Според мен е грешка,че си го зарязала веднага след като ти го е казал (или поне аз така разбрах.. хД). Не ни обясни как са стояли нещата между вас,но според мен.. няма причина да се притесняваш.Това е било преди да се срещнете.Хубаво си поговори с него и го поразпитай,защо е с теб,иска ли само да те оправи и да си хване пътя,дали има силни чувства към теб,какви са намеренията му и се опитай да го накараш да бъде 100 % честен.. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#688 2012-09-09 18:09:15

zuzka02
Member
From: L. A. ♥
Registered: 2011-01-23
Posts: 51

Re: Въпроси любов - Съвети.

Наскоро разбрах, че гаджето ми преди да тръгнем е спал с някакво момиче на 14. Той ми обясни, че са биле на някакъв купон, напили се и ..   Това не ме притесняваше толкова докато не видях момичето. Изрусено, с 12 см ток, 5 подплънки в сутиен и 1 тон грим. Буквална 'КИФЛА'. Та, така де тя отишла при нейните дружки и се похвалила, че била ебана от по-голям. Решех, че е по-добре да се разделим за известно време, за да осмисля нещата. И сега всички твърдят, че той ме бил изчукал и заряза както онова момиче.  speechless

Според мен е грешка,че си го зарязала веднага след като ти го е казал (или поне аз така разбрах.. хД). Не ни обясни как са стояли нещата между вас,но според мен.. няма причина да се притесняваш.Това е било преди да се срещнете.Хубаво си поговори с него и го поразпитай,защо е с теб,иска ли само да те оправи и да си хване пътя,дали има силни чувства към теб,какви са намеренията му и се опитай да го накараш да бъде 100 % честен.. С:

Извини ме, че не обяснявам добре. laugh  Не съм го зарязала веднага. Ъм  wasntme ходим с него от 2 години и вече ме е оправил  rofl Въпроса е, че момичето което е изчукал е с две години по-малко от него. Да, вярно, че се е случило докато е бил пиян, но ме страх да не би щом се е случило 1 път може би е възможно да стане и 2-ри път.


Ако знаех, че слънцето няма да изгрее утре, щях да ти кажа, че ти си моето вдъхновение, че ти си моята красива мелодия когато нощите ми са дълги.  †

Offline

#689 2012-09-09 18:32:34

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Въпроси любов - Съвети.

Наскоро разбрах, че гаджето ми преди да тръгнем е спал с някакво момиче на 14. Той ми обясни, че са биле на някакъв купон, напили се и ..   Това не ме притесняваше толкова докато не видях момичето. Изрусено, с 12 см ток, 5 подплънки в сутиен и 1 тон грим. Буквална 'КИФЛА'. Та, така де тя отишла при нейните дружки и се похвалила, че била ебана от по-голям. Решех, че е по-добре да се разделим за известно време, за да осмисля нещата. И сега всички твърдят, че той ме бил изчукал и заряза както онова момиче.  speechless

Според мен е грешка,че си го зарязала веднага след като ти го е казал (или поне аз така разбрах.. хД). Не ни обясни как са стояли нещата между вас,но според мен.. няма причина да се притесняваш.Това е било преди да се срещнете.Хубаво си поговори с него и го поразпитай,защо е с теб,иска ли само да те оправи и да си хване пътя,дали има силни чувства към теб,какви са намеренията му и се опитай да го накараш да бъде 100 % честен.. С:

Извини ме, че не обяснявам добре. laugh  Не съм го зарязала веднага. Ъм  wasntme ходим с него от 2 години и вече ме е оправил  rofl Въпроса е, че момичето което е изчукал е с две години по-малко от него. Да, вярно, че се е случило докато е бил пиян, но ме страх да не би щом се е случило 1 път може би е възможно да стане и 2-ри път.

Ок,съжалявам за обърквацията...Но наистина заради това,да не се случи още веднъж поговори с него..Наистина сериозно,просто ,ако каже нещо от сорта на ,,Не знам,няма смисъл да обещавам не знам какво правя когато съм пиян.." няма смисъл да опитваш втори път,но все пак си изяснете нещата за да знаеш дали има някакъв смисъл.. С:


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#690 2012-09-11 19:04:25

monito0o15
Member
Registered: 2011-02-28
Posts: 1

Re: Въпроси любов - Съвети.

Харесах едно момче. Една моя приятелка също го харесва и той знае. И аз го харесвам обаче мойта фр не знае. Но това момче знае че и аз и той го харесваме. И всякаш нарочно прави така, че и двете да ревнуваме една от друга. Един ден се закача с нея, друг път с мене. Много е гадно. Дайте съвет какво да правя ?

Offline

#691 2012-09-12 06:41:01

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Харесах едно момче. Една моя приятелка също го харесва и той знае. И аз го харесвам обаче мойта фр не знае. Но това момче знае че и аз и той го харесваме. И всякаш нарочно прави така, че и двете да ревнуваме една от друга. Един ден се закача с нея, друг път с мене. Много е гадно. Дайте съвет какво да правя ?

Ауууу попадала съм в абсолютно същата ситуация, единствената разлика беше, че и приятелката ми знаеше, че го харесвам. - Много ги обичкаме такива... хах.
П.с. Един съвет от мен. Не се карай с приятелката ти ами се наговаряйте за действията си напред, като изключите шанса да имате връзка с него. Просто такъв човек не ви трябва, той не знае какво иска и е съвсем вероятно да харесва и двете ви, но също така и някой друг да му влияе пак е възможно за действията му. Не знам. Зарежете го или го поизмъчете по някакъв начин. Ако наистина решиш да се откажеш от него пиши ЛС ще помогна с идеите laugh

бту; това момиче близка приятелка ли ти е ?


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#692 2012-09-12 10:25:45

Ivamm
Member
From: Varna
Registered: 2012-09-10
Posts: 51

Re: Въпроси любов - Съвети.

Искам съвет. Има едно момче, което харесвам и почти съсм сигурна, че и той ме харесва, но незнам да му кажа ли, че го харесвам или по-добре да си трая и да чакам той д направи първата стъпка.


Всички ви обичам, уважавам ама на никого не подръжавам!!!

Offline

#693 2012-09-12 11:23:44

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

Искам съвет. Има едно момче, което харесвам и почти съсм сигурна, че и той ме харесва, но незнам да му кажа ли, че го харесвам или по-добре да си трая и да чакам той д направи първата стъпка.

Понякога е по-добре ти да направиш първата стъпка. Не чакай, а действай, за да не съжаляваш после.  smile

Offline

#694 2012-09-17 13:09:56

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хора, здравейте .. искам преди да започна да пиша случилото се, да кажа без нападки, защото го ОБИЧАМ !

С едно момче се запознахме в парка. И нали с общата компания почна да излиза .. и стана така, че и двамата пушехме и като отивам към тях той става, усмихва ми се и се приближава до мен, прегръща ме пред врата и ме целува по бузата и ми се мазни за цигари .. когато има един от двамата си даваме винаги, обаче само аз като ходя към парка се усмихва, на другите казва: дай ми цигара веднага : .. снощи ходихме с брат ми, аз той и още един негов приятел на дискотека. И той се напи, като кирка (момчето) и нали го прегърнах, за да не падне, а приятеля му заспа на бара. laugh брат ми помогна на момчето да се съвземе, а аз си танцувах и се раздавах на макс .. пих от алкохола на момчето и се напих.. зави ми се свят и паднах и той веднага дойде, въпреки, че е пиян и ме е взел на ръце и ме е занесъл от вън. Така ми каза брат ми. Както и да е, след половин час се съвзех и станах. Отидох до брат ми и той каза какво е станало и после отидох до момчето и просто го прегърнах и се разплаках, не знам защо .. той ме накара да спра да плача, каза ми там 2 думи .. и после запалих цигара и я въртяхме с него. И неговия приятел беше там, но той си пушеше от друга цигара. И момчето ме прегърна и ме целуна с език, аз разбира се му отвърнах и се почувствах на седмото небе .. награбихме се пред хората, после влязохме да танцуваме и аз играх около час и отидох да го викна да играем, да не стои само .. и се наведох да му кажа и той хвана ръката ми и ме целуна и ме дръпна .. аз просто нищо не му казах, а отидох до брат ми и продължих да танцувам .. После пък, отидохме в тоалетната и правихме някой работи. laugh и стана време да си ходим и бях пияна до толкова, че не можех да ходя и той ме взе на ръце и ме носи до нас, а ние живеем на 1 :30 път от дискотеката и като стигнахме до нас просто ме целуна и влязохме с брат ми. Ох хора, имам чувството, че е направил всичко това, носенето след препадането, целувките, натискането в тоалетните и носденето до нас, под влияние на алкохола.. и ми става тъжно от този факт .. ох Обичам го, кажете какво да правя, в нинакъв случай няма да му призная , за чувствата си!

Offline

#695 2012-09-17 17:16:26

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мисля, че по деликатен начин трябва да напомниш за случилото се. Повдигни темата или помоли брат си и ледайте реакцията му. Ако и той отговаря на чувствата ти, няма проблем (:


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#696 2012-09-27 14:09:14

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Въпроси любов - Съвети.

избра работа пред мен.... каза , че не го интересува датата ни на тръгване.. а сме 2 години заедно.. и утре я правим...той каза че не го интересува тази дата..... а беше ядосан... и утре ще ме остави сама заради работата си..............


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

#697 2012-09-27 14:15:50

Коди Мартин
Member
From: Russia, St, Petersburg
Registered: 2012-03-03
Posts: 10,437

Re: Въпроси любов - Съвети.

Хора, здравейте .. искам преди да започна да пиша случилото се, да кажа без нападки, защото го ОБИЧАМ !

С едно момче се запознахме в парка. И нали с общата компания почна да излиза .. и стана така, че и двамата пушехме и като отивам към тях той става, усмихва ми се и се приближава до мен, прегръща ме пред врата и ме целува по бузата и ми се мазни за цигари .. когато има един от двамата си даваме винаги, обаче само аз като ходя към парка се усмихва, на другите казва: дай ми цигара веднага : .. снощи ходихме с брат ми, аз той и още един негов приятел на дискотека. И той се напи, като кирка (момчето) и нали го прегърнах, за да не падне, а приятеля му заспа на бара. laugh брат ми помогна на момчето да се съвземе, а аз си танцувах и се раздавах на макс .. пих от алкохола на момчето и се напих.. зави ми се свят и паднах и той веднага дойде, въпреки, че е пиян и ме е взел на ръце и ме е занесъл от вън. Така ми каза брат ми. Както и да е, след половин час се съвзех и станах. Отидох до брат ми и той каза какво е станало и после отидох до момчето и просто го прегърнах и се разплаках, не знам защо .. той ме накара да спра да плача, каза ми там 2 думи .. и после запалих цигара и я въртяхме с него. И неговия приятел беше там, но той си пушеше от друга цигара. И момчето ме прегърна и ме целуна с език, аз разбира се му отвърнах и се почувствах на седмото небе .. награбихме се пред хората, после влязохме да танцуваме и аз играх около час и отидох да го викна да играем, да не стои само .. и се наведох да му кажа и той хвана ръката ми и ме целуна и ме дръпна .. аз просто нищо не му казах, а отидох до брат ми и продължих да танцувам .. После пък, отидохме в тоалетната и правихме някой работи. laugh и стана време да си ходим и бях пияна до толкова, че не можех да ходя и той ме взе на ръце и ме носи до нас, а ние живеем на 1 :30 път от дискотеката и като стигнахме до нас просто ме целуна и влязохме с брат ми. Ох хора, имам чувството, че е направил всичко това, носенето след препадането, целувките, натискането в тоалетните и носденето до нас, под влияние на алкохола.. и ми става тъжно от този факт .. ох Обичам го, кажете какво да правя, в нинакъв случай няма да му призная , за чувствата си!

Здравейте!
Сещам се преди, когато също давах любовни съвети в един форум, както и на живо и дори понякога в училище ме наричаха Д-р Околийски laugh Та, сега като поогледах темата си викам защо и аз да не се включа.

Колкото до въпроса, наистина ситуацията е доста объркана. Според мен обаче алкохола не играе огромна роля в това. Все пак след прегръдките в парка, целувките по бузата и самото държание малко или много издават, истинските му чувства.
Възможно е и да не помни, какво е станало миналия ден, но нали все пак ти е било приятно? А, навярно и на него.
Опитай да му обясниш нещата, разговаряйте насаме, а може би тогава ще ти сподели своите чувства и от тези кратки, но наистина красиви ласки, може да излезе голяма любов.


[img]http://prikachi.com/images/652/6784652t.png[/img]

Offline

#698 2012-09-27 14:23:15

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Въпроси любов - Съвети.

избра работа пред мен.... каза , че не го интересува датата ни на тръгване.. а сме 2 години заедно.. и утре я правим...той каза че не го интересува тази дата..... а беше ядосан... и утре ще ме остави сама заради работата си..............

Остави го, той ще се сети за теб ...


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#699 2012-09-27 14:29:35

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Въпроси любов - Съвети.

благодаря искрено... но ..... дано наистина го направи... , защото много ме нарани с последните си действия... а каза че никога няма да го направи.........................

Нека се сети... но аз съм такъв човек , че като обичам прощавам ... защото не искам да остана без него... и май вече съм зависима от него.. и това му дава право да ме прави на луда... незнам объркана съм много........


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

#700 2012-09-27 15:35:02

Коди Мартин
Member
From: Russia, St, Petersburg
Registered: 2012-03-03
Posts: 10,437

Re: Въпроси любов - Съвети.

благодаря искрено... но ..... дано наистина го направи... , защото много ме нарани с последните си действия... а каза че никога няма да го направи.........................

Нека се сети... но аз съм такъв човек , че като обичам прощавам ... защото не искам да остана без него... и май вече съм зависима от него.. и това му дава право да ме прави на луда... незнам объркана съм много........


А мислиш ли, че например е възможно да ти е направил някаква изненада и с това си държание да се опита някак си да те изненада с нещо, което подготвя?


[img]http://prikachi.com/images/652/6784652t.png[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook