#26 2012-09-12 11:27:30

monit000
Member
From: In my home..
Registered: 2010-07-13
Posts: 2,686
Website

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Невероятна е smile Давай некста


You don't know who i am
[img]http://prikachi.com/images/249/5198249q.gif[/img]

Offline

#27 2012-09-12 11:55:53

Ivamm
Member
From: Varna
Registered: 2012-09-10
Posts: 51

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Невероятна е smile Давай некста


Всички ви обичам, уважавам ама на никого не подръжавам!!!

Offline

#28 2012-09-13 07:03:14

Osum
Member
From: in the earth
Registered: 2012-06-06
Posts: 1,303

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Невероятна е smile Давай некста


[[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m703q9Ag5u1rnwqsxo1_500.gif[/img]

Offline

#29 2012-09-13 09:00:21

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

5-та част.


Вече мина седмица от случката с Рик, не ме беше притеснявал, бях спокойна, явно е разбрал, че нищо няма да се получи и за това се е прибрал в Австралия, Рик и Ребека вече са история.

Беше някъде към 19:30, прибирах се от лекции, тъкмо се свечряваше, все пак е Октомври и е нормално. Внезапно усетих кърпа, напоена с нещо на носа си, явно от миризмата съм паднала в безсъзнание. Започнах да се свестявам, бях завързана на един стол в някаква тясна, тъмна и влажна стая. Отвън се чуваха мъжки гласове. 'Ще отида да проверя дали е будна, мина доста време' .. след това при мен влезе някакъв мъж с костюм, и носеше табла с храна.
-Какво правя тук? Кои сте вие? Защо ме отвлякохте? Кой ви изпрати? Пуснете ме! - започнах да крещя. Мъжът остави таблата на земята, погледна ме злобно и каза.
-Колкото и да викаш тук никой няма да те чуе, не си хаби силите. Виж сега какво, предполагам знаеш кой ни е изпратил - Рик.
-От къде го познавате? - учудено попитах аз.
-Това не е твоя работа, а сега яж!
-Ааа, да. Как ще ям според теб? - така завързана ? .. не ме карай да се смея.
-Момиче, в момента не ми е до шеги, Рик след малко ще дойде, трябва да си в приличен вид, ще те отвържа и ще стоя при теб.
-Ще стоиш при мен докато се храня, не е проблем, а сега махни това въже, че доста ми стяга ръцете. Той тръгна към мен, леко свали въжето. Много бях изплашена, но се стараех да не го показвам. Какво ще прави Рик с мен? На вратата се чукна. Мъжът бързо отвори, беше той.
-За какво съм ти нещастник, ти не разбираш ли, че не те искам, да беше мислил преди да започнеш да се занимаваш с онази кучка. Нали съм била много ревинва. Ти какво си мислиш, сега да ме убиеш ли искаш, ти си психопат, болен мозък. - не спирах да го обиждам, толкова го ненавиждах. Той пристъпи към мен, хвана ми брадичката, започна да спуска пръсти по бузите му, бях забравила тези допири.
-Беки, няма да те нараня, много те обичам, колкото и да ме обиждаш, каквото и да правиш, аз съм такъв заради теб, обичам те безумно много. За теб съм готов и човек да убия. Моля те, прости ми, върни се при мен, ако не искаш да живеем в Австралия - добре, ще живеем тук. Обичам те, заради теб живея.
-Рик, виж в живота ми доста неща се промениха, прецених какъв си в онзи ден, помниш ли, когато ти ми каза, че съм много ревнива, когато със Саманта сте били заедно онази вечер, ако наистина си ми бил верен, нямаше да постъпиш така, нали казваше, че аз съм всичко в живота ти, когато ми затвори вратата не беше така. Ти избра една новодошла в града пред мен, това бяха най - ужасните дни в живота ми, ти знаеш ли как съм плакала за теб? - не не знаеш. Как да знаеш, като си правел любов със нея, ако ти можеш да забравиш това, аз не мога. През тези две години, в които бяхме заедно никога не съм погледнала друго момче, освен теб, Рик, аз ти се отдадох, ти ми беше първия. Не, не мога да понеса, сега живея на чисто, моля те, рабери ме.


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#30 2012-09-13 09:09:36

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Некст.


♔...................†...........♔

Offline

#31 2012-09-13 09:50:04

Ivamm
Member
From: Varna
Registered: 2012-09-10
Posts: 51

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

некст!


Всички ви обичам, уважавам ама на никого не подръжавам!!!

Offline

#32 2012-09-13 10:08:23

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Nехt!! <33


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#33 2012-09-13 11:31:01

imposible_**
Member
From: Soffia
Registered: 2011-09-20
Posts: 177

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

продължавай все така ... направо се влюбих в историята тии  smile   kiss


Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп. laugh

Offline

#34 2012-09-14 19:45:00

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Давай некст  heart


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#35 2012-09-29 10:28:36

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Част 6.

Той се обърна към стената, започна да удря с юмруци.
-Стига Рик, спри се. Не можеш да направиш нищо, края на връзката ни дойде отдавна, как да те накарам сега да го разбереш?
-Ще те попитам нещо, искам да бъдеш честна. Правила ли си секс до сега с Пол?
Смръзих се, как щях да му кажа, че до сега не съм го правила с никой друг, освен с него. Да, така е, аз никога не съм спала с Пол, просто не го исках, обичах го, но до леглото с него не сме стигали. Погледнах го и му казах:
-Да Рик, спала съм с Пол, ти какво, да не би да не си прекарвал времето си с други момичета след раздялата ни? Ти доста обичаше, как да го кажа .. а да - секса със Саманта, дори и един път, хайде да кажем два-три да е бил.
-Ребека, не мога да повярвам, че ми говориш така, тогава бях пиян, и не знаех какво правя.
-О, Боже Рик, отиди да ги казваш на друга тези, помниш ли вечерта на партито за пристигането на онази? - каза ми, че имаш нужда от малко утеха и си я намерил при нея, ама как го каза, помниш ли ти? - започнах да усилвам тона, тъй като вече се бях изнервила много. Той се обърна към мен, имаше сълзи на очите, на които не позволи да се потекът, избърса се. Приближи се, погледна ме с онзи поглед, на който не можех да устоя .. опитвах се да се правя, че не ми пука, но май не успявах.
-Права си, не знам дали ще ми повярваш, но аз през тази година не погледнах никоя освен теб, всеки ден разглеждах снимките ни, които си правехме, когато се забавлявахме, както и да е, това вече няма значение за теб. Наведе се, за да отвърже въжето, усетих парфюма му, беше си същия, силен и същевремено омайващ.
-Можеш да си тръгваш Беки, съжалявам за всичко, обещавам ти, че повече никога няма да ти досаждам, ще се обадя да ми вземат билет за самолета и заминавам още днес за Австралия, бях заслепен, не виждах как наранявам хората около себе си, как нараних теб - най - ценното нещо в моя живот, смисълът на дните ми, не се притеснявай, не мисля, че вече ще ме видиш някога. Цялата настръхнах, той беше съкрушен, никога до сега не бях виждала така, тръгнах към изхода, но се върнах, изблъсках го до стената и започнах да го целувам, той започна да ме съблича, аз него също, не спирах да го целувам, сякаш нещо в мен се пробуди, нещо много по - силно от преди. Имах чувството, че отново се влюбвам в него, но не бях сигурна, в главата ми беше пълна каша. След целувките, имаше и още нещо. След като свършихме, си сложих бельото и седнах на мръсния диван.
-О Боже, аз съм луда.
-Ребека, ти осъзнаваш ли какво направихме току-що? Значи има надежда? Така ли да разбирам? - питаше той, беше щастлив, имаше искри в очите му.
-Как може да съм толкова глупава? Как можах да го направя? Оо, Боже ..
Хей. - обърна се към мен .. - искам да знаеш, че не съжалявам за тази случка, ако ще това да е последното нещо, което сме направили заедно, и грам не ме е яд.
Ако искаш това да си остане само между нас, няма проблем. И без това заминавам.
-Рик, не си отивай, не искам да ме изоставяш, знам, че не постъпвам правилно към Пол, но ти .. ти ме караш да се чувствам различно, след думите ти не можах да се сдържа. Моля те, не тръгвай. 
Той дойде, целуна ме и каза:
-Промених се Беки, само заради теб, и сега щом ме искаш до теб, никъде няма да ходя. - и след това ме прегърна.


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#36 2012-10-01 18:13:02

imposible_**
Member
From: Soffia
Registered: 2011-09-20
Posts: 177

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

next по-бързооо smile


Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп. laugh

Offline

#37 2012-10-03 19:05:01

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Некст sun


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#38 2012-10-28 18:13:40

Sissy~~
Member
From: Wonderland ^^
Registered: 2012-08-26
Posts: 1,184

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Некст sun


Някъде има някой, който си мечтае за твоята усмивка и в твое присъствие открива смисъла на живота си. Така че, когато си сам, помни това – някой, някъде мисли за теб!  heart [img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/Damon-Elena-damon-and-elena-16746451-450-253.gif[/img]
[img]http://i1210.photobucket.com/albums/cc402/fuckyeahdamonsalvatore/tumblr_ljo78jjp7j1qdz3mzo1_500.gif[/img]

Offline

#39 2012-11-04 12:53:11

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Част 7.



Дните си минаваха, а аз продължавах да крия от Пол, че с Рик нещата не са като преди.

- Беки, струваш ми се много различна, от седмица насам ти си доста променена. Случило ли се е нещо? - Пол ме попита, докато седяхме в някакво кафе, а аз отново си мислех за това, как ще му кажа, че съм се върнала при бившия си, как щях да му кажа и че тайно се срещам с него. Не, не можех, за това се стараех да го избягвам, но не се получаваше, тъй като той искаше постоянно да е с мен.
-Така ти се е сторило мили, просто днес не ми е ден.
-Обърни се към мен и ми кажи честно, защо до сега не си спала с мен? Не искаш ли? Стархуваш ли се? Не ме ли обичаш достатъчно?
-Ами, не .. Пол, просто мисля, че обичта не се изразява само в секса, знам, че ме обичаш, и не, не ме е страх, просто не съм готова.
-Виж, Беки, ходим от една година вече, това е смешно за една двойка.
Обърнах се към него и му казах.
-Ти какво си мислиш, че говориш, искаш да спиш с мен, така ли? - усилих тона.
-Ами, нормално е да искам, все пак сме гаджета, и не знам защо ми крещиш, какво лошо казах? - той ме гледаше спокойно, колкото и да исках да му се развикам, просто не можех.
-Прав си Пол, довечера ще ти направя изненада, не си мисли, че ще е нещо кой знае какво, щом искаш да ме имаш, ще видиш довечера. Взех си чантата и станах.
-Беки, почакай, не исках да прозвучи така.
Чух го, но продължих, не исках да се карам с него.
Докато си вървях по улицата, телефона ми звънна, беше Рик.
-Ало, здравей Беки, искаш ли да се видим.
-Не, не мога, в момента не е удобно, може да се видим утре ако искаш. - казах това и затворих телефона. В момента не ми се говореше с никой, прибрах се общежитието, и започнах да мисля, какво ще правя довечера.


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#40 2012-11-04 16:42:28

imposible_**
Member
From: Soffia
Registered: 2011-09-20
Posts: 177

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

некст (arrow)


Американски форум: питаш нещо и ти отговарят;
Руски форум: питаш нещо и теб те питат;
Български форум: питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп. laugh

Offline

#41 2012-11-12 10:18:40

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Лелеее, много е хубаво, пусни НЕКСТА, дано Пол и Ребека не се разделят laugh


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#42 2012-12-29 14:01:08

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Част 8.


Вече беше 18:00, стъмваше се, а аз още не знех какво да правя. В общежитието не пускаха външни лица, но при тези заспали възпитатели, кой ги слуша. Как ще вкарам Пол тук не беше трудно, бях разказала всичко на Дженифър и Камелия, и те не бяха проблем, проблемът бях аз, постоянно си мислих как ще изкараме, какво ще бъде, дали ще издържа. Аз не бях готова за това, но по накакъв нячин трябваше да се докажа, защото не исках да наранявам Пол, той беше толкова добър с мен, просто не го заслужава. Ще прекарам тази вечер с него пък каквоте ще да става. Време беше да започна да се приготвям, сложих си набързо лек грим, облякох една много къса черна рокля и се обадих на Пол. Казах му вече да тръгва, той се опита да се извини, но аз му казах, че всичко е наред и ще си получни изненадата. Минаха около 10 минути и на вратата се почука. Беше той.
- Зравей Беки, много ли чакаше ... о Боже.
- Какво? Да нямам нещо по мен?
- Мила, ти си много красива и .... секси.
- Оо, това ли е било. - засмях се леко и му подадох една чаша с вино. - бях ти обещала нещо, надявам се да останеш доволен.
- Виж, ако не искаш ще те разбера, няма да правим нищо. Ако не си готова, няма да те насилвам.
- Моля те, вече съм забравила, нека се насладим на тази вечер. - казах това, и отпих бавно от чашата.
Той започна да ме докосва по рамото, приближи се до мен, и започна да маха презрамката на роклята. Аз също се включих, свалих му ризата и се оставих на него, той ме целуваше, докосваше, обсипваше ме с ласки, беше хубаво, след това го усетих, беше нежен и си личеше, че има опит в тези неща. След като свършихме, той се тръшна на леглото и ми каза:
- Само ако знаеш от кога съм закопнял за този момент.
- Ето, най - накрая дойде, а сега е време да си тръгваш, че Джен и Ками след малко ще пристигнат.
- Мисля, че нещо се е променило в теб, сякаш не ме обичаш вече, има ли нещо такова Бек? - стана и се облече на бързо.
- Така ти се е сторило мили, аз много те обичам и ти го знаеш. - приближих се до него и го целунах, след това той ме хвана и ме блъсна на леглото, започна да се съблича отново, явно му беше харесало. А Камелия и Дженифър ако дойдат?
- Пол, какво ти става? Остави ме! Махни се от мен!
- Желая те, искам те, ще го направим още веднъж.
Започнах да крещя и да го блъскам, но безуспешно, той взе един парцал и ми запуши устата, гадеше ми се от него, не можех да го гледам. След 1 час стана от мен, облече се и отключи врата, не бях забелязала и си тръгна без да каже и дума. Бях съсипана, започнах да плача, той ме изнасили, как можа да го направи? Оставих всичко и отидох да си взема душ.

Горещата част. laugh


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#43 2013-01-05 11:45:54

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

О,боже страхотна история.Прочетох и първия сезон направо съм удивена.Браво,браво пускай следващата част.  clap  sun


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#44 2013-01-06 09:33:41

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Част 9.

Специално за ecei star

От цялата тази история беше минала едва една седмица, не можех да се събера, не вдигах на никой телефона, само на лекции ходих и обратно. Пол ми беше писал мнооого SMS - и, н без никакъв отговор, не можех да го понасям. В университета се опитваше да ме заговори, но така и не успяваше, мразех го. Чудех се дали да му пиша съобщение, че с Рик сме заедно, но не знаех какво ще направи. Един ден се осмелих и му писах, телефона прегряваше от звънене и от SMS - и от рода. 'Как можа да го направиш?'
Дженифър и Камелия не знаеха за случката и се чудеха защо не излизам никъде. Не им бях казала, нямах смелост.

- Ребека, не мога да те разбера, много си строга към Пол. Разбирам, не искала да спиш с него онази вечер, но това е прекалено.
- Кам, моля те, не знаеш някои неща, ще правя това, което аз намирам за добре, не ме интересува какво мислите вие.
- Сякаш не си ти, много си се променила, добре.. отписа Пол, какво ства с Рик.
- Днес ме помоли да излезем, чудя се.
- Какво чакаш, ще стоиш тук като монахиня или? - провикна се от банята Дженифър.
- Добре, добре ще изляза!
Обадих му се и се разбрахме за 20:00. Чудя се защо не ми върви с момчетата, единия ме изнасили, а другия ми изневери, какво ми има за Бога?
Облякох се и звъннах на Рик да мине и да ме вземе. Той не се забави. Качих се в колата му и тръгнахме. Влязохме в кафенето, а там за ''мой късмет'' беше Пол. Дръпнах за ръката Рик и му казах,че тук не ми харесва.
- Защо не ти харесва? Нали и преди сме идвали тук, нямала си възражения?
- Моля те, ека да отидем на друго място!
- Добре, добре - отиваме. - каза това и ме целуна по челото. 


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#45 2013-01-06 13:58:07

ecei
Е ' Т И °
From: College Princeton °
Registered: 2010-12-25
Posts: 3,858

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Чакам следващата част  с нетърпение . sun


†  †   † † † † † † † † † † † † † † † † †

Offline

#46 2013-01-06 18:25:01

zaicheto006
Member
From: .. ^ Dubstep ^ .. - * High Liv
Registered: 2012-06-09
Posts: 1,683

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Некст !!  heart  heart   sun  (y) Почнах много да се вживявам в тази история !! Много ми харесва !  chuckle  star  star


Don't Drink and Drive ..Smoke and Fly !!

Offline

#47 2013-01-16 23:15:17

marleyandme
Member
Registered: 2012-03-21
Posts: 17,286

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Некст! sun  heart


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/705/8087705D.jpg[/img][/*]
[/list]

Offline

#48 2013-07-07 05:13:15

Smile3
Unbrєakablє ♥
From: Manhattan.
Registered: 2011-09-10
Posts: 28,504

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Част 10.


Отидохме в друго заведение. Не бях в настроение, нищо не говорех и гледах всички с безразличие. Не ми беше до тях, на Рик въпреки, че се събрах с него му нямах доверие, а Пол както казах - вече е мъртав за мен.
- Беки, има ти нещо и не ми казваш? Защо? Какво за Бога е станало? Мълчиш си, за това ли дойдохме?
- Ей, по - леко с въпросите, не мога да ти отговоря на всички, тези дни имам изпити и ми е много натоварено, за това съм така, няма нищо за притеснение.
- Не, не е така и друг път си имала изпити, но не си била в такова положение. Защо ме лъжеш?
- Рик, не ми се занимава с това, ако мислиш да продължиш да ме разпитваш - тръгвам си.
- Не, не .. стой си. Няма да ходиш никъде, имам подарък за теб. - каза и ме погледна с онзи пленителен поглед.
- Е хубаво, нямам търпение тогава да видя какво си ми приготвил.
Последния подарък, който получих беше букет, с който си просеше извинения за случката със Саманта, но да не си мисли, че съм забравила каква болка изживях тогава.


'Сложният проблем между нея и мен, всъщност е трагично прост:
За да й кажа, че не мога без нея, тя трябва да ми каже, че може без мен.'

Offline

#49 2013-07-07 08:26:24

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Некст star


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#50 2013-07-09 06:49:15

DamonGirl
Member
From: Новосибирск, Сибир
Registered: 2012-08-26
Posts: 604
Website

Re: Аз, те и той. 2-ри сезон.

Нексг!


Понякога съм пара, понякога съм лед. И във всичките си превъплъщения съм полезна, непотребна, а понякога — отровна.Защото никога не се опитвам да съм това, което не съм.Защото приемам да съм част, не цялост.Защото съм много неща, не едно.Защото не съм повече от това, което съм.Нито по-малко.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook