#26 2012-08-13 14:49:50

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Първо: МОМИЧЕ, СПРИ ДА СЕ ПАНИРАШ! Бъди спокойна, защото наистина доста страх си насъбрала. Просто, момичето се прави на някаква страшна, готина, голяма, ненадмината, защото е надушила страх в теб, както казаха и другите. Не се стряскай чак толкова много, а и ти според мен си сложила сол в раната, като си й казала, че си малка за такива неща (което предполагам си е вярно).
  Щяла да прати хора да те бият - Я ДА СЛЕЗЕ НА ЗЕМЯТА тази кралица и да каже на подчинените си да си починат!
  Подкрепям много това, че -atanasowa каза да прочетеш нещо, или пък си пусни филм. Пусни си и музика, само недей да слушаш песни от рода "Аз съм нищо, аз съм никой" laugh Такива песни дори не зная защо ги има..както и да е. 
Може да кажеш на някоя/й по - голям/а сестра, брат, братовчед/ка за това - сигурно ще ти каже да не се панираш толкова много. Хайде, успех, мила и по никакъв начин недей да се свързваш с нея. sun

Offline

#27 2012-08-13 16:09:19

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Първо: МОМИЧЕ, СПРИ ДА СЕ ПАНИРАШ! Бъди спокойна, защото наистина доста страх си насъбрала. Просто, момичето се прави на някаква страшна, готина, голяма, ненадмината, защото е надушила страх в теб, както казаха и другите. Не се стряскай чак толкова много, а и ти според мен си сложила сол в раната, като си й казала, че си малка за такива неща (което предполагам си е вярно).
  Щяла да прати хора да те бият - Я ДА СЛЕЗЕ НА ЗЕМЯТА тази кралица и да каже на подчинените си да си починат!
  Подкрепям много това, че -atanasowa каза да прочетеш нещо, или пък си пусни филм. Пусни си и музика, само недей да слушаш песни от рода "Аз съм нищо, аз съм никой" laugh Такива песни дори не зная защо ги има..както и да е. 
Може да кажеш на някоя/й по - голям/а сестра, брат, братовчед/ка за това - сигурно ще ти каже да не се панираш толкова много. Хайде, успех, мила и по никакъв начин недей да се свързваш с нея. sun

sun Благодаря на всички за вниманието!Пък и тя непрекъснато повтаряше,че е кучка  rofl,което ми се струваше отчайващо смешно :Д....И явно по някакъв начин се е опитвала да ми го докаже  |-( Комплексарка...Все едно,вече не мисля за нея...Взех да си чета една супер интересна книга (каквато всъщност ми е работата,а не да се е** насам натам като нея)  sun


xD

Offline

#28 2012-08-14 04:49:46

Amore Mio
Member
Registered: 2012-07-10
Posts: 228

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

О, момиче, я се стегни. И бъди по - силна и безстрашна. Тя продължава да се прави на голямата работа, само защото е видяла, че теб те е страх до безумие от нея. Имай си достойнство. Дръж на своето. Не бъди такава, че само повече ще те дразни и заплашва по този начин.

PS: Никой пикла няма да тръгне да причинява нещо на баба ти. На теб, също се съмнявам. Нали знаеш, че куче, което лае - не хапе.

Offline

#29 2012-08-26 08:05:11

crazygirl2434
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 23

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

О, момиче не се панирай толкова, тая пикла ако до сега нищо не е направила не мисли, че и ще си мръдне задника.
"Още се успокоявам от това където искаше да пратиш да ме бият преди 2-3 дни" сериозно?!
Ама ти така директно си и казала, че се страхуваш от нея! То така повече я мотивираш.
Тя е решила, че е няква голяма, готина и си мисли, че е властна и може да те контролира да правиш каквото и скимне на психично болната глава о_O
Успокой се, опитай се да я изкараш от главата си, напрегната си, слушай приятна музика за теб, опитай се да прекарваш време с близките си и да забравиш за тези глупости, чети книги, гледай комедии - ще се отпуснеш и ще забравиш за всичко.
А колкото до това, извинявай че ще те питам, но на колко си?

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook