#1 2012-08-09 21:50:47

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Здравейте!  cry Забърках едни каши с една и тя започна да ме заплашва,че ще прати някой да ме бие.Не ме познава много добре.Не знае то4но къде живея,но знае до къде съм близо.Аз скоро ще се местя да живея в друг град и това ми е единствената надежда,че ще се спася.Имам с какво да я заплаша и аз,но ме е страх!  cry Страх мее е да не се случи нещо на баба ми примерно.Тя не знае как изглежда...(предполагам) Но всичкото това ме изяжда !!!!! Всяка нощ и ден мисля за това..притеснявам се поняякога и плача.НЕ знам какво да правя вече.Чудила съм се дали тя блъфира да ме изплаши както правеше със едни снимки където казваше ,че ще ги разпространява.Но ги е изтрила (мой снимки) и може би сега започна с боя само,защото да не си мисля ,че няма с какво да ме победи.Не знам..не знам...не знам...ПОмогнете ми! Какво да правя...спорред вас празнни заплахи ли са..Някой имал ли е подобна ситуация..Нещооо??! cry  cry


xD

Offline

#2 2012-08-09 22:19:17

g34
Member
From: My Home ;dd
Registered: 2012-08-01
Posts: 137

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Ами и мене веднъж в старото ми училище като се скарахме и ме заплашваха  така ... Но не направиха нищо  защото родителите ми говориха с техните и те се усмириха..


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m9dktpYLj61redczuo1_500.gif[/img]

You judge everyone,yet you ask them not to judge you?![/size]

Offline

#3 2012-08-09 22:38:37

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

cry Дано да имам късмета да не направи нищо! Проблемът е ,че тя не е от даскало ... аз вече нямам контакт с нея..НИКАКЪВ!(ОСВЕН ако не ме сгащи по улиците),но аз съм на море и се връщам след 1 месец някъде.ОХХ..не знам..тотално съм объркана...


xD

Offline

#4 2012-08-09 23:25:05

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

С това момиче преди били ли сте приятелки и въобще откъде се познаваш със нея но мога само да кажа, че тя си прави удоволствие като ти пише така просто не и се поддавай. Всичко е лъжа с този бой дори и със снимките според мен, да не би нещо да иска от теб не разбрах много от написаното, но това са просто празни приказки спри всякакъв контакт с нея - просто е.


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#5 2012-08-09 23:36:22

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

С това момиче преди били ли сте приятелки и въобще откъде се познаваш със нея но мога само да кажа, че тя си прави удоволствие като ти пише така просто не и се поддавай. Всичко е лъжа с този бой дори и със снимките според мен, да не би нещо да иска от теб не разбрах много от написаното, но това са просто празни приказки спри всякакъв контакт с нея - просто е.

Горе-долу подкрепям този пост, но като не съм въведена в дадената ситуация, не мога да ти дам точния съвет, от който се нуждаеш...


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#6 2012-08-10 06:34:24

SweeT_BunnY
Member
From: London, UK
Registered: 2010-02-08
Posts: 588

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Според мен са празни заплахи. Лично мен редовно някой ме заплашва, че ще ме бие, но на мен не ми пука laugh


[img]http://prikachi.com/images/442/5059442C.gif[/img]

- Ask.fm

- Tumblr

Offline

#7 2012-08-10 08:19:52

nedi
Independent
From: Albuquerque, New Mexico
Registered: 2010-05-20
Posts: 20,505

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Не мисля, че ще посмее да те нареди nod  wink . Като не е от твоето училище - по зле, тъй като не можеш да се оплачеш на класен или директор.
Като стана въпрос за сгащването по улиците, носи слънчеви очила или се гримирай и ходи с интересни прически да не те разпознае :ДД. Използвала съм го от личен опит и знам, че действа  laugh


Успех smile


[list=*]
[*]And if you're in love, then you are the lucky one,
'Cause most of us are bitter over someone.
Setting fire to our insides for fun,
to distract our hearts from ever missing them.
But I'm forever missing him...
[/*]
[/list]

Offline

#8 2012-08-10 08:29:54

m_ii_m_k_a
Member
Registered: 2012-08-10
Posts: 20

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Епа,заплаши я и ти laugh Смисъл,уплаши я хубаво и да видиш как ще се кротне ;д Предполагам,че всички са имали такива ситуации,но не трябва да го приемаш толкова сериозно.Детски истории.Та,както и да е - да,блъфира. Не се затормозявай. smile


it's a big big world, it's easy to get lost in it [img]http://prikachi.com/images/262/5164262x.gif[/img]

Offline

#9 2012-08-10 08:32:51

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Ами преди бяхме приятелки,но докато не разбрах каква е!После тя започна да иска едно нещо от мен (просто не ми е приятно да кажа какво..но ако някой се досеща) и ако не направя въпросното нещо тя започваше да ме изнудва с какво ли не! (снимки ..бой..да каже на някой...нещо)  cry Даже ми посочи човека,който ще ми прати ако не правя това което тя иска.После аз й казах,че мисля да говоря с нашите по този въпрос и тя явно се уплаши,защото ми каза:цитирам: Оф..заеби..е*** ревлата си....) ии ме изтри от скайп.След това пак ме беше добавила и ми писа!!!! ( аз я блокирах и не мога да пратя чата,но го помня много добре...)

Тя: кфо правиш?
аз:Още се успокоявам от това където искаше да пратиш да ме бият преди 2-3 дни.
тя: Че аз пак мога да пратя  laugh
аз:  .. laugh (а изобщо не ми беше на смях)
тя: Мога да те уредя някой да те е** в ....
аз: Не искам...много съм малка за това!
тя: Аз ще ти казвам кога, боклук! 
(обиждала ме е и по други начини..) Непрекъснато ми правеше такива предложение..а аз отказвах...но искаше и други неща (не ми е удобно да кажа)


xD

Offline

#10 2012-08-10 08:39:43

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

[b] Тя искаше да й правя разни неща и да се събличам пред нея,за да не прати да ме бият и да не разпространява снимки. ...ето казах го,въпреки че ме е срам.Мога ли да го нарека сексуално нападение или не е точно това?


xD

Offline

#11 2012-08-10 08:47:01

m_ii_m_k_a
Member
Registered: 2012-08-10
Posts: 20

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Извинявай,мила..ти на колко си години? ;д До къде се стигна..момиче да изнудва момиче за секс ;д Иначе - да,тормоз е..принципно ;д


it's a big big world, it's easy to get lost in it [img]http://prikachi.com/images/262/5164262x.gif[/img]

Offline

#12 2012-08-10 09:13:15

krisinkaa_1997
Member
From: Стамболийски!
Registered: 2010-05-07
Posts: 3,683

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Доколкото разбрах ти си го правила това щом има снимки или тези снимки за които говориш са други?
Ако не си правила нещо по-добре сподели с някой близък и говорете с въпросното момиче.
Все пак как така тя ще решава кога да започнеш полов живот и с кой? Не се оставяй да те манипулират.

Offline

#13 2012-08-10 09:42:21

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Блъфира. Поредната психично болна комплексарка, която не знае какво иска от живота.
А ти й се връзваш и показваш колко си слаба пред нея.

"Още се успокоявам от това където искаше да пратиш да ме бият преди 2-3 дни."

С това все едно й казваш "Ужасно много се страхувам от теб, моля те, не ми прави нищо!"
Нямаше абсолютно никакъв смисъл да й го пишеш. Относно това, да не си мазохистка?
Тя ти трови живота, а ти я държиш в скайп, че и й отговаряш. Така или иначе ти е хвърлила око, не виждам за къде са тия преструвки. Понякога сами си го правите с необмислените си и глупави действия, честно.

Главният ти проблем е, че веднага си се панирала, което само допълнително я е подтикнало да се прави на важна и страшна. Такива хора се игнорират възможно най-хладнокръвно. Ако стане така, че ти се изпречи на пътя, трябва да се държиш също толкова хладнокръвно, но не и до толкова, че да изглеждаш нагла в очите й. Трябва да показваш, че си над тези неща, говорейки и действайки зряло и обиграно. А не да се панираш пред нея, да й се кланяш/сама каза в скайп, че не ти е било смешно, но си показала друго/ и тн.

Offline

#14 2012-08-10 09:53:18

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Значи казвате да не се притеснявам,защото тя е надушила слабост в мен и се възползва от това?


xD

Offline

#15 2012-08-10 11:31:17

Zor4etooo
Member
Registered: 2009-12-10
Posts: 36

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Да, точно това искаме да ти кажем, тя вижда, че си по-слаба и се хващаш на това което говори. Просто не й обръщай внимание това е всичко, защото като й обръщаш, тя вижда, че те е страх и това по някакъв начин я мотивира да продължава. Ако имаше толкова голяма смелост щеше да дойде при теб и ти каже вс с очите не да се прави от компа на голямата защото всеки е смел на думи но не и на действия.


Life is love

Offline

#16 2012-08-10 12:58:30

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Ами аз я  блокирах от скайп и вече нито тя, нито аз можемда се свържем една с друга.Тя вчера отново започна със заплахите и аз моментално без нищо да й пиша я блокирах.Добре направих нали? Това което ме притеснява е..дали ще прати някой без да ми каже.Смисъл..ето сега вече нямаме контакт и предполагам,че няма да осъществи заплахите си....


xD

Offline

#17 2012-08-10 13:00:57

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Извинявай,мила..ти на колко си години? ;д До къде се стигна..момиче да изнудва момиче за секс ;д Иначе - да,тормоз е..принципно ;д

Да..отстрани сигурно изглеежда смешно!! ""  rofl ""


xD

Offline

#18 2012-08-10 13:33:24

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

ДЕа. Това момиче действа на емоционална основа и явно има психиатричен проблем. Не мисля, че трябва да се притесняваш, така й даваш повод да продължи. Тя се забавлява с теб и просто иска да те дразни, не е кой знае какво. Не го давай толкова скромно, например ''много съм малка още''. Вярно, мислиш, че си малка, няма лошо...но като го раздаваш така смутено тя ще те дразни още повече. Игноририала си я в скайп, но в живота няма бутончета, така че е важно да имаш самочувствие и себеуважение. Не си длъжна да те тъпчат! Дори да не се правиш на ''хамалин'' пак можеш да я спреш, стига самочувствието и изразяването ти да са на ниво. Ако пък толкова те притеснява, бий и игнора, кажи й че не ти се занимава и я пусни на БОП. ((: Това е психически и сексуален тормоз.Наще ш ти станат адвокати хах*бзк. Не мисля че е нужно да се вика нито родител, нито психолог, директор или друг...Както казах, давай я по-смело и всичко ще е наред  nod


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

#19 2012-08-10 14:47:52

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Добре.Ясно.И каква да е следващата ми стъпка?Да я  заплаша ли,че ще я пусня наа БОП или ,че ще й разпространя нейните снимки...или просто да зарежа всичко...


xD

Offline

#20 2012-08-10 14:53:20

girlcheto
Member
From: New Yorkk ;pp
Registered: 2009-01-10
Posts: 1,999

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Добре.Ясно.И каква да е следващата ми стъпка?Да я  заплаша ли,че ще я пусня наа БОП или ,че ще й разпространя нейните снимки...или просто да зарежа всичко...

Няма смисъл да наливаш масло в огъня. Зарежи го това, не и пиши нищо.


Реален свят .. реални хора с нереално самочувствие..

Убиецът от град Хевън <--- първата ми история

Offline

#21 2012-08-10 22:30:13

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Ок.Вече съм по-скопойна и разбирам какво всъщност прави тя,но все още съм наплашена и всяка  вечер едва заспивам и мисля само за това!Както сега...вместо да спя аз седя разтреперена пред капризен и се чудя как да си я отърся от мислите.Някакви идей?


xD

Offline

#22 2012-08-11 10:53:15

D. Toxic babe
Member
Registered: 2012-08-05
Posts: 39

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Ок.Вече съм по-скопойна и разбирам какво всъщност прави тя,но все още съм наплашена и всяка  вечер едва заспивам и мисля само за това!Както сега...вместо да спя аз седя разтреперена пред капризен и се чудя как да си я отърся от мислите.Някакви идей?

една идея: СПРИ ДА МИСЛИШ ЗА ТОВА ИЗВРАТЕНО ЧУЧЕЛО, ДЕТО СЕ Е Е*АЛО СЪС ЦЯЛА СОФИЯ, ДА НЕ КАЖА И ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!!! САМО СИ МИСЛИ, ЧЕ МОЖЕ ДА ТИ НАПРАВИ НЕЩО, А ВСЪЩНОСТ Е ЕДИН ПАРЦАЛ, КОЙТО НЯМА ДА СИ ПОМРЪДНЕ ЗАДНИКА ДОРИ МАЙКА Й ДА УМИРА!!!


Voulez vous coucher avec moi se soir wink

Offline

#23 2012-08-11 13:03:38

upotrebena_9664
Member
Registered: 2010-01-23
Posts: 110

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Нали знаеш приказката "Куче,което лае,не хапе!"  smile
Иначе в такива ситуации и аз ги нареждам не ги оставям да си мислят,че ме е страх и по този начин да им правя кефа. smile След като видят,че нищо няма да постигнат сами се ядосват и ме блокират.   smile

Offline

#24 2012-08-11 17:45:16

BunnyKill
Member
From: Не ползвам този профил!
Registered: 2012-06-28
Posts: 191

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Ок.Вече съм по-скопойна и разбирам какво всъщност прави тя,но все още съм наплашена и всяка  вечер едва заспивам и мисля само за това!Както сега...вместо да спя аз седя разтреперена пред капризен и се чудя как да си я отърся от мислите.Някакви идей?

една идея: СПРИ ДА МИСЛИШ ЗА ТОВА ИЗВРАТЕНО ЧУЧЕЛО, ДЕТО СЕ Е Е*АЛО СЪС ЦЯЛА СОФИЯ, ДА НЕ КАЖА И ЦЯЛА БЪЛГАРИЯ!!! САМО СИ МИСЛИ, ЧЕ МОЖЕ ДА ТИ НАПРАВИ НЕЩО, А ВСЪЩНОСТ Е ЕДИН ПАРЦАЛ, КОЙТО НЯМА ДА СИ ПОМРЪДНЕ ЗАДНИКА ДОРИ МАЙКА Й ДА УМИРА!!!

ОоОо сис  heart  heart  heart


xD

Offline

#25 2012-08-13 14:06:37

-atanasowa
Member
Registered: 2012-08-07
Posts: 1,122

Re: Притеснявам се много.Помогнете ми!

Ок.Вече съм по-скопойна и разбирам какво всъщност прави тя,но все още съм наплашена и всяка  вечер едва заспивам и мисля само за това!Както сега...вместо да спя аз седя разтреперена пред капризен и се чудя как да си я отърся от мислите.Някакви идей?

Хм..спри да мислиш за нея (; пусни си приятна песен и си легни или почети някоя модерна книга, която харесваш. списание също става. (: зарежи, не си струва да се дразниш;)


.
Verlieben. Verlieren.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook