#626 2012-05-27 14:04:44

s0muchl0wey0u
Member
Registered: 2011-03-03
Posts: 160

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи,с едно момче излязохме просто на шега..Като приятели..И така правеше ми комплименти и накрая ме целуна..Тръгнахме няколко дена излзиахме,аз започнах да се дърпам..Но дори не се познавахме добре.не бях свикнала . sad  После започнах да свиквами и точно тогава,той се отказа остави ме 2 пъти,аз незнам защо се вързах..И после пак.. Накрая се скарахме много.Излезе ,че и той нямал силни чувства,,както и аз не бях сигурна  в моите..Мислех само за него и така ,все още ми е супер гадно и трудно да го забравя..Пак боли..


Ти си точно като мен защо ти е трябвало да се целуваш с момче на първа среща а и щом сте излязли на шега всичко ми звучи точно като един шега с теб.Момчето се е разделило с теб и то 2 пъти първия път когато си спряла да се дърпаш си му писнала и той те е оставил после може би си му притрябвала пак,но е разбрал,че няма смисъл да си губи времето ( моя гледна точка) Продължавай напред момиче знам,че можеш момчето се е разделило с теб 2 поредни пъти ще го направи и 3ти няма смисъл да си хабиш нервите са един глупак . Излез някоя нощ с приятелки и си кажи "ще го забравя" срещни ново момче  или излез с някой стар приятел дори и нищо да не стане поне ще знаеш,че си опитала никой не може да те съди.Ако той ти се обади и те потърси пак просто го отхвърли както той е направил с теб ( от историята ти ми изглежда,че не е свикнал да бъде отхвърлян) Един съвет докато го забравяш хубаво е една седмица преди въпросното " пълно забравяне и започване на чисто" да изгледаш всички романтични филми като " A walk to remember" " The Vow " " "3 метра над небето" и " If Only" който може би ще ти напомнят за него ще си излееш мъката ще поплачеш,а после се забавлявай с приятелки и се опитвай да не мислиш за това smile Успех от мен smile))


Ако бях заменима щеше тя да те има много късно е вече как не го разбра ? <3

Offline

#627 2012-05-28 07:44:19

miret000_5
Member
Registered: 2012-05-25
Posts: 34

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте аз се казвам Мирела и имам един сложен проблем. Моята най-добра приятелка се влюби в момчето което и аз харесвам. Въпросът е че той също я хареса и двамата тръгнаха. В този момент те ходят, момчето знае че го харесвам и приятелката ми знае че го харесвам. Някакъв съвет от ваша страна. (той е толкова сладък не мога да се откажа и от него и от приятелката си) ако измислите нещо ще съм ви благодарна!!!!!!!!! call


[list=*]
[*][img]http://prikachi.com/images/145/4812145F.gif[/img][/*]
[/list]

Питайте !! : ))

Offline

#628 2012-05-28 10:45:13

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте аз се казвам Мирела и имам един сложен проблем. Моята най-добра приятелка се влюби в момчето което и аз харесвам. Въпросът е че той също я хареса и двамата тръгнаха. В този момент те ходят, момчето знае че го харесвам и приятелката ми знае че го харесвам. Някакъв съвет от ваша страна. (той е толкова сладък не мога да се откажа и от него и от приятелката си) ако измислите нещо ще съм ви благодарна!!!!!!!!! call

Това според мен не е приятелка.Преди малко време моята най - добра приятелка също се влюби в момчето , което аз харесвам , но се отказа заради мен.В твоя случай не ги гледай и ще ги забравиш .Пък на момчето ще му дойде някога акъла. laugh


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#629 2012-06-03 16:01:02

wikiie3e
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 348

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте smile. ОТ известно време не мога да си намеря приятел и не знам защо. . просто не знам как, но по някакъв начин ги отблъсквам .. може би е заради характера ..  |-( Моля Ви, дайте ми съвет, не издържам  lipssealed Благодаря за съветите smile

------------
Извинявам се за грешките smile


http://ask.fm/Xristovaaa

Tomorrowland <3!

[img]http://data.whicdn.com/images/69939937/large.gif[/img]

Offline

#630 2012-06-03 16:06:35

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте smile. ОТ известно време не мога да си намеря приятел и не знам защо. . просто не знам как, но по някакъв начин ги отблъсквам .. може би е заради характера ..  |-( Моля Ви, дайте ми съвет, не издържам  lipssealed Благодаря за съветите smile

------------
Извинявам се за грешките smile

Ами дръж се по-мило към този,който харесваш,обръщай му повече внимание,заговаряйго,опитай се да го заинтригуваш.Характера нма как да си го промениш,това би станало доста трудно,защото ти вече си си го изградила и тепърва да го променяш,мисля,че ще стане трудно и ще ти отнеме време.И все пак,този който ще е с теб ще те приема такава какватоо си и няма да се опитва да те променя!! Ами не знам какво повече да ти кажа,това е моя съвет! Дано съм помогнала ! smile  hug


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#631 2012-06-03 16:21:54

wikiie3e
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 348

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте smile. ОТ известно време не мога да си намеря приятел и не знам защо. . просто не знам как, но по някакъв начин ги отблъсквам .. може би е заради характера ..  |-( Моля Ви, дайте ми съвет, не издържам  lipssealed Благодаря за съветите smile

------------
Извинявам се за грешките smile

Ами дръж се по-мило към този,който харесваш,обръщай му повече внимание,заговаряйго,опитай се да го заинтригуваш.Характера нма как да си го промениш,това би станало доста трудно,защото ти вече си си го изградила и тепърва да го променяш,мисля,че ще стане трудно и ще ти отнеме време.И все пак,този който ще е с теб ще те приема такава какватоо си и няма да се опитва да те променя!! Ами не знам какво повече да ти кажа,това е моя съвет! Дано съм помогнала ! smile  hug

благодаря за съвета smile kiss малко си падам лигаве, но ще се опитвам да се прикривам по някакъв начин smile)


http://ask.fm/Xristovaaa

Tomorrowland <3!

[img]http://data.whicdn.com/images/69939937/large.gif[/img]

Offline

#632 2012-06-03 16:22:09

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Не насилвай нещата. Гаджета не се намират под път и над път, просто ей така, с едно щракване на пръстите. Колкото повече търсиш, толкова по-трудно ще ти е да намериш. Понякога е нужно просто да оставиш нещата по течението. Избързваш, а те не могат да те настигнат. Затова не го мисли много, а си живей живота. Гаджета ще имаш достатъчно, не се хаби излишно.

Offline

#633 2012-06-14 21:16:48

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами аз направо моята история да ви разкажа/не мисля,че трябва чак нова тема да отварям за това-нали все за любов иде реч.../.Таа бях си харесала едно момче-доста за известен се има,даже малко надут/може би защото и неговите родители имат възможности,но това няма значение/.Той е с една година по-голям- реших аз да направя първата крачка,защото чух тя едно момиче от класа си му вързала тенекия и той бил много наранен,страдал изключително дълга-близо 8-9месеца.Първо,като всяко момиче, му пратих покана във фб-той ме прие ден след това...писах му, пращах му и картичка за празниците,но той така и не благодари или пък да ми отговори...като цяло нещата не ми се получаваха и аз много,ама много се тормозех.После забелязах,че той ми обръща внимание и като,че ли търси моето такова-явно отначало помислил ме да поредната кифла...но после размислил...но аз така и не можах да го заговоря-пък нали уж момчетата трябвало първата крачка да направят.Както и да е.Вчера си беше направил профил във сайта: аск.фм и аз буквално го заринах с въпроси..разбрах,че другия месец заминава за Америка и повече няма да се върне...нз защо,но се почувствах ужасно..сякаш започна да ми липсва..а даже не го познавам..чудех се.."За бога...какво ми става?!".Забравих да кажа,че той бе първата-истинска любов и чувството беше и даже още е ...изключително силно.Опитвам се да го забравя,доста е трудно,но си знам,че това между нас няма да се получи..пропуших worried  worried  worried ...доста голям брой цигари изпуших през това време-даже и сега си продължавам да пуша..родителите ме усетиха-карат ми се,наказват ме... ама той все така ме гледа..сякаш иска нещо да ми каже...не знам...единственото нещо,което искам е да не го харесвам/или пък обичам/ така...просто защото няма смисъл...някакви идея как точна ще стане това?

Offline

#634 2012-06-15 08:05:33

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами аз направо моята история да ви разкажа/не мисля,че трябва чак нова тема да отварям за това-нали все за любов иде реч.../.Таа бях си харесала едно момче-доста за известен се има,даже малко надут/може би защото и неговите родители имат възможности,но това няма значение/.Той е с една година по-голям- реших аз да направя първата крачка,защото чух тя едно момиче от класа си му вързала тенекия и той бил много наранен,страдал изключително дълга-близо 8-9месеца.Първо,като всяко момиче, му пратих покана във фб-той ме прие ден след това...писах му, пращах му и картичка за празниците,но той така и не благодари или пък да ми отговори...като цяло нещата не ми се получаваха и аз много,ама много се тормозех.После забелязах,че той ми обръща внимание и като,че ли търси моето такова-явно отначало помислил ме да поредната кифла...но после размислил...но аз така и не можах да го заговоря-пък нали уж момчетата трябвало първата крачка да направят.Както и да е.Вчера си беше направил профил във сайта: аск.фм и аз буквално го заринах с въпроси..разбрах,че другия месец заминава за Америка и повече няма да се върне...нз защо,но се почувствах ужасно..сякаш започна да ми липсва..а даже не го познавам..чудех се.."За бога...какво ми става?!".Забравих да кажа,че той бе първата-истинска любов и чувството беше и даже още е ...изключително силно.Опитвам се да го забравя,доста е трудно,но си знам,че това между нас няма да се получи..пропуших worried  worried  worried ...доста голям брой цигари изпуших през това време-даже и сега си продължавам да пуша..родителите ме усетиха-карат ми се,наказват ме... ама той все така ме гледа..сякаш иска нещо да ми каже...не знам...единственото нещо,което искам е да не го харесвам/или пък обичам/ така...просто защото няма смисъл...някакви идея как точна ще стане това?

Срува ли си да си проваляш живота за момче,като пушиш?!Не.Стегни се,не е последният кандидат,като нищо не казва,ти вземи нещата в свои ръце и действай.Все пак имаш само един шанс,щом заминава,не го пропилявай!

Offline

#635 2012-06-15 18:23:41

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами аз направо моята история да ви разкажа/не мисля,че трябва чак нова тема да отварям за това-нали все за любов иде реч.../.Таа бях си харесала едно момче-доста за известен се има,даже малко надут/може би защото и неговите родители имат възможности,но това няма значение/.Той е с една година по-голям- реших аз да направя първата крачка,защото чух тя едно момиче от класа си му вързала тенекия и той бил много наранен,страдал изключително дълга-близо 8-9месеца.Първо,като всяко момиче, му пратих покана във фб-той ме прие ден след това...писах му, пращах му и картичка за празниците,но той така и не благодари или пък да ми отговори...като цяло нещата не ми се получаваха и аз много,ама много се тормозех.После забелязах,че той ми обръща внимание и като,че ли търси моето такова-явно отначало помислил ме да поредната кифла...но после размислил...но аз така и не можах да го заговоря-пък нали уж момчетата трябвало първата крачка да направят.Както и да е.Вчера си беше направил профил във сайта: аск.фм и аз буквално го заринах с въпроси..разбрах,че другия месец заминава за Америка и повече няма да се върне...нз защо,но се почувствах ужасно..сякаш започна да ми липсва..а даже не го познавам..чудех се.."За бога...какво ми става?!".Забравих да кажа,че той бе първата-истинска любов и чувството беше и даже още е ...изключително силно.Опитвам се да го забравя,доста е трудно,но си знам,че това между нас няма да се получи..пропуших worried  worried  worried ...доста голям брой цигари изпуших през това време-даже и сега си продължавам да пуша..родителите ме усетиха-карат ми се,наказват ме... ама той все така ме гледа..сякаш иска нещо да ми каже...не знам...единственото нещо,което искам е да не го харесвам/или пък обичам/ така...просто защото няма смисъл...някакви идея как точна ще стане това?

Срува ли си да си проваляш живота за момче,като пушиш?!Не.Стегни се,не е последният кандидат,като нищо не казва,ти вземи нещата в свои ръце и действай.Все пак имаш само един шанс,щом заминава,не го пропилявай!

за цигарите -да права си..става и все по-лошо,защото ми става навик всеки ден като се прибера да си изпушвам по една-две... Само не ме моли да го заговоря-не мога...пък и знам ли той как ще ме игнорира?!

Offline

#636 2012-06-15 19:09:53

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами аз направо моята история да ви разкажа/не мисля,че трябва чак нова тема да отварям за това-нали все за любов иде реч.../.Таа бях си харесала едно момче-доста за известен се има,даже малко надут/може би защото и неговите родители имат възможности,но това няма значение/.Той е с една година по-голям- реших аз да направя първата крачка,защото чух тя едно момиче от класа си му вързала тенекия и той бил много наранен,страдал изключително дълга-близо 8-9месеца.Първо,като всяко момиче, му пратих покана във фб-той ме прие ден след това...писах му, пращах му и картичка за празниците,но той така и не благодари или пък да ми отговори...като цяло нещата не ми се получаваха и аз много,ама много се тормозех.После забелязах,че той ми обръща внимание и като,че ли търси моето такова-явно отначало помислил ме да поредната кифла...но после размислил...но аз така и не можах да го заговоря-пък нали уж момчетата трябвало първата крачка да направят.Както и да е.Вчера си беше направил профил във сайта: аск.фм и аз буквално го заринах с въпроси..разбрах,че другия месец заминава за Америка и повече няма да се върне...нз защо,но се почувствах ужасно..сякаш започна да ми липсва..а даже не го познавам..чудех се.."За бога...какво ми става?!".Забравих да кажа,че той бе първата-истинска любов и чувството беше и даже още е ...изключително силно.Опитвам се да го забравя,доста е трудно,но си знам,че това между нас няма да се получи..пропуших worried  worried  worried ...доста голям брой цигари изпуших през това време-даже и сега си продължавам да пуша..родителите ме усетиха-карат ми се,наказват ме... ама той все така ме гледа..сякаш иска нещо да ми каже...не знам...единственото нещо,което искам е да не го харесвам/или пък обичам/ така...просто защото няма смисъл...някакви идея как точна ще стане това?

Срува ли си да си проваляш живота за момче,като пушиш?!Не.Стегни се,не е последният кандидат,като нищо не казва,ти вземи нещата в свои ръце и действай.Все пак имаш само един шанс,щом заминава,не го пропилявай!

за цигарите -да права си..става и все по-лошо,защото ми става навик всеки ден като се прибера да си изпушвам по една-две... Само не ме моли да го заговоря-не мога...пък и знам ли той как ще ме игнорира?!

Знам какво е чувството и притеснението,но дори и да те игнорира нищо не губиш,защото той заминава.Ако не опиташ няма как да разбереш,това исках да кажа.Друг съвет не мога да ти дам.От опит ти казвам,че не е нищо страшно и срамно.Само си пази достойнството.(:

Offline

#637 2012-06-15 19:53:01

crazylaugh
Member
From: New York City
Registered: 2012-05-14
Posts: 11

Re: Въпроси любов - Съвети.

Абвгд


[img]http://i46.tinypic.com/25r13xi.gif[/img]

Offline

#638 2012-06-15 20:46:21

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Въпроси любов - Съвети.

моя проблем е много сложен....значи аз харесвам едно момче от моето училище.той е една година по-голям от мен (7 клас завърши) но си няма и представа за това което чувствам аз cry ходихме на екскурзия от училището и на вечерта той се зарибяваше с моята най-добра приятелка и тогава се почувствах много наранена ....опитвам се по сякакъв начин да привлека вниманието му но не се получава! sad днес когато завършихме училище разбрах че вече нямам шанс с него....но все още го обичам и незнам какво да правя!  cry остава ми само надеждата през лятото когато се събираме групичките да го виждам

Трябва да знаеш дали това е влюбване или обикновена симпатия.До колкото разбирам ти си свършила сега 6-ти клас,нали?Ако наистина толкова искаш да те забележи просто му го кажи.Не се страхувай нито срамувай.Той си отива сега в друго училище,нищо няма да загубиш,ако му споделиш.Надявам се да съм помогнала.(:

Offline

#639 2012-06-17 21:43:16

crazylaugh
Member
From: New York City
Registered: 2012-05-14
Posts: 11

Re: Въпроси любов - Съвети.

абвгд


[img]http://i46.tinypic.com/25r13xi.gif[/img]

Offline

#640 2012-06-18 17:26:11

demito_didito
Member
From: Stockholm, Sweden
Registered: 2009-09-18
Posts: 2,246

Re: Въпроси любов - Съвети.

моя проблем е много сложен....значи аз харесвам едно момче от моето училище.той е една година по-голям от мен (7 клас завърши) но си няма и представа за това което чувствам аз cry ходихме на екскурзия от училището и на вечерта той се зарибяваше с моята най-добра приятелка и тогава се почувствах много наранена ....опитвам се по сякакъв начин да привлека вниманието му но не се получава! sad днес когато завършихме училище разбрах че вече нямам шанс с него....но все още го обичам и незнам какво да правя!  cry остава ми само надеждата през лятото когато се събираме групичките да го виждам

Трябва да знаеш дали това е влюбване или обикновена симпатия.До колкото разбирам ти си свършила сега 6-ти клас,нали?Ако наистина толкова искаш да те забележи просто му го кажи.Не се страхувай нито срамувай.Той си отива сега в друго училище,нищо няма да загубиш,ако му споделиш.Надявам се да съм помогнала.(:

Мерси за съвета!  smile Аз отидох и му споделих чувствата си, но той ми призна че обича друга и това ме нарани. Но го очаквах и знаех какво ще се случи просто трябваше да му кажа. Все пак  благодаря!  smile  smile

е да, боли.Но пък вече знаеш...просто си потърси някои по-подходящ wink

Offline

#641 2012-06-24 18:26:44

unbroken.
Member
From: Своге.
Registered: 2012-02-29
Posts: 10,800

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте!

На 13 съм и харесвам едно момче от моя(почти бивш) клас.Мисля,че и той ме харесва.
Гледа все нещо да се заяде с мен или пък да ме дразни.Да знам,тъпо е,но на тази възраст
няма как да очаквам да ми "прави серенади" и "в любов да ми се врича".Е,има си момчета
и момчета.И мисля аз да направя първата крачка,като му кажа,че го харесвам.На 27 ще ни
дадът удостоверенията(бележниците).Той ще е там и мисля да му кажа. Не съм много сигурна дали ме харесва,но ако не му кажа сега,после ще съжалявам.Но си нямам и на идея как ще реагира.За това ви моля за съвет,дали да му кажа или не ? И "речта" ми трябва да съдържа някакъв въпрос,но не мога да измисля никакъв-някакви предложения..? От 8-ми клас ще сме в едно училище.
Помощ..моля.


[list=*]
[*] Bye bitch,bye,bye,bye .   [/*]
[/list]
[list=*]
[*] -Tumblr. [/*]
[/list]

Offline

#642 2012-06-24 21:00:33

Diddy*
Member
Registered: 2012-06-24
Posts: 14

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте :)Реших и аз да споделя "проблема" си. Значи ходя с едно момче от 1 месец и ние много се обичаме,ние се виждаме в едно село, в което и двамата имаме роднини (за щастие не са общи laugh ), но когато той си дойде тази седмица почти не се видяхме. Той си дойде в Петък и същата вечер се чухме по телефона и той ми каза, че не ме е извикал, защото е искал да се види с други приятели. В Събота аз реших да отида до тях с една приятелка, но с гаджето ми се видяхме само за 20 минути sad . И по тази причина аз реших цялата Неделя да не излизам и да го чакам да ме викне, но той не го направи.. И аз по едно време реших да изляза с едни приятелки и нали като излязохме една от тях ми каза, че го е видяла с някакви момчета и не знам защо, но много се ядосах.. Защото аз го чаках цял ден и той вместо да дойде да се видим за малко, отново е излязъл с приятели ..  angry .. "Проблемът" е там, че мисля, че нарочно е излязъл с тях само и само да ме ядоса като не дойде при мен .. Ако можете да кажете нещо по въпроса ще е добре  laugh .. Мерси предварително  smile


Наслаждавай се на всеки един миг с любимия, защото един ден ще дойде моментът, в който споменът ще е единственото нещо, което е останало от тази красива приказка !

Offline

#643 2012-06-24 22:12:59

jetix4e
Thug Angel
From: London
Registered: 2010-02-01
Posts: 6,367

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте!

На 13 съм и харесвам едно момче от моя(почти бивш) клас.Мисля,че и той ме харесва.
Гледа все нещо да се заяде с мен или пък да ме дразни.Да знам,тъпо е,но на тази възраст
няма как да очаквам да ми "прави серенади" и "в любов да ми се врича".Е,има си момчета
и момчета.И мисля аз да направя първата крачка,като му кажа,че го харесвам.На 27 ще ни
дадът удостоверенията(бележниците).Той ще е там и мисля да му кажа. Не съм много сигурна дали ме харесва,но ако не му кажа сега,после ще съжалявам.Но си нямам и на идея как ще реагира.За това ви моля за съвет,дали да му кажа или не ? И "речта" ми трябва да съдържа някакъв въпрос,но не мога да измисля никакъв-някакви предложения..? От 8-ми клас ще сме в едно училище.
Помощ..моля.


Еми питай го кои си харесва или му покажи по някакъв начин че го харесваш ако той не хване какво се опитваш да му кажеж просто му го кажи.

Offline

#644 2012-06-26 18:24:13

sweety_one
Member
From: in```{spring} worldd ;p :)))
Registered: 2010-08-22
Posts: 931

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами моето си е малко дълго...В момента харесвам едно момче, по-голямо е от мен с 1 година, аз го познавам от около 9 месеца, но до скоро не допусках, че ще имам чувства към него. Та бяхме заедно на една екскурзия, а от преди това ходим на общ кръжок веднъж във седмицата, учим в едно училище и така. На екскурзията вечерта прекарахме в обща компания, често се оказвахме един до друг, държеше се мило, но нищо по- специално. След това продължихме да се виждаме, но отново пак същата компания. Миналия петък бяхме заедно на кръжока, той ми обясняваше едни задачи, държеше се много мило към мен, после пък като си тръгвахме за чао нали си правим някакъв наш "поздрав", обаче на мен нещо ми стана и не успях, та той няколко пъти ми показа как нали трябва да е точно. Но пък в даскало вече спря да идва, днес като чели искаше да отбягва някой, не съм сигурна дали аз бях причината. Но днес отново на кръжока се държа мило, пак през повечето време бяхме някъде заедно, а когато си тръгвахме той и неговите приятели (други две момчета) ме изпратиха, оказа се , че на него му трябва диск, а книжарницата беше затворена. Аз предложих да му дам и се качих до нас да взема, когато слезнах долу те ме чакаха. Той искаше да ми плати, но аз упорито отказвах. После прие моето мнение и отново същата история със сбогуването...А и да не изключим дългите погледи, който ни се случват, но аз разбира се не издържам и свеждам поглед  laugh
Това е що годе, малко е дълго, но пък описва цялата ситуация, в която се намирам.
Мен ме интересува дали и той има чувства към мен или аз си въобразявам??


LOVE YOU



My page^^
MY FACEBOOK sun
summer 2014

Offline

#645 2012-06-26 19:42:03

RecklessGirl
Member
From: Dubstep land <33
Registered: 2012-04-10
Posts: 506

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами моето си е малко дълго...В момента харесвам едно момче, по-голямо е от мен с 1 година, аз го познавам от около 9 месеца, но до скоро не допусках, че ще имам чувства към него. Та бяхме заедно на една екскурзия, а от преди това ходим на общ кръжок веднъж във седмицата, учим в едно училище и така. На екскурзията вечерта прекарахме в обща компания, често се оказвахме един до друг, държеше се мило, но нищо по- специално. След това продължихме да се виждаме, но отново пак същата компания. Миналия петък бяхме заедно на кръжока, той ми обясняваше едни задачи, държеше се много мило към мен, после пък като си тръгвахме за чао нали си правим някакъв наш "поздрав", обаче на мен нещо ми стана и не успях, та той няколко пъти ми показа как нали трябва да е точно. Но пък в даскало вече спря да идва, днес като чели искаше да отбягва някой, не съм сигурна дали аз бях причината. Но днес отново на кръжока се държа мило, пак през повечето време бяхме някъде заедно, а когато си тръгвахме той и неговите приятели (други две момчета) ме изпратиха, оказа се , че на него му трябва диск, а книжарницата беше затворена. Аз предложих да му дам и се качих до нас да взема, когато слезнах долу те ме чакаха. Той искаше да ми плати, но аз упорито отказвах. После прие моето мнение и отново същата история със сбогуването...А и да не изключим дългите погледи, който ни се случват, но аз разбира се не издържам и свеждам поглед  laugh
Това е що годе, малко е дълго, но пък описва цялата ситуация, в която се намирам.
Мен ме интересува дали и той има чувства към мен или аз си въобразявам??



За чувства е рано да се говори,но да,определено има симпатии към теб.Покани го да излезете само двамата и виж какво ще стане.

Offline

#646 2012-06-26 21:08:59

monini
Member
From: ЗАД ТЕБ!!
Registered: 2011-03-01
Posts: 93

Re: Въпроси любов - Съвети.

До всички момичета, които харесват някое момче, но просто се срамуват да му кажат;;Кажете на момчето ;)Преди месец бях точно като вас, но откакто той разбра ми обръща внимание и постоянно се опитва да ме впечетли .. Надявам се да сте ме разбрали ..

Offline

#647 2012-07-04 13:33:20

smilezZz
Member
Registered: 2010-09-02
Posts: 120

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами моето си е малко дълго...В момента харесвам едно момче, по-голямо е от мен с 1 година, аз го познавам от около 9 месеца, но до скоро не допусках, че ще имам чувства към него. Та бяхме заедно на една екскурзия, а от преди това ходим на общ кръжок веднъж във седмицата, учим в едно училище и така. На екскурзията вечерта прекарахме в обща компания, често се оказвахме един до друг, държеше се мило, но нищо по- специално. След това продължихме да се виждаме, но отново пак същата компания. Миналия петък бяхме заедно на кръжока, той ми обясняваше едни задачи, държеше се много мило към мен, после пък като си тръгвахме за чао нали си правим някакъв наш "поздрав", обаче на мен нещо ми стана и не успях, та той няколко пъти ми показа как нали трябва да е точно. Но пък в даскало вече спря да идва, днес като чели искаше да отбягва някой, не съм сигурна дали аз бях причината. Но днес отново на кръжока се държа мило, пак през повечето време бяхме някъде заедно, а когато си тръгвахме той и неговите приятели (други две момчета) ме изпратиха, оказа се , че на него му трябва диск, а книжарницата беше затворена. Аз предложих да му дам и се качих до нас да взема, когато слезнах долу те ме чакаха. Той искаше да ми плати, но аз упорито отказвах. После прие моето мнение и отново същата история със сбогуването...А и да не изключим дългите погледи, който ни се случват, но аз разбира се не издържам и свеждам поглед  laugh
Това е що годе, малко е дълго, но пък описва цялата ситуация, в която се намирам.
Мен ме интересува дали и той има чувства към мен или аз си въобразявам??

Струва ми се, че има симпатии към теб. Покани го да се поразходите някъде, само двамата и да се опознаете , и подобни.

Offline

#648 2012-07-04 14:11:13

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Към monini:

Извинявам се, но каза не малка глупост.
Не можеш да съдиш другите по себе си. При теб крейният резултат може да се е получил добре, но това не значи, че и при другите ще е такъв. Сега може и да ти е провървяло, но след време може и при теб самата, края да не е от най-приятните.
Не бъдете толкова ограничени в преценките си, моля.

Към sweety_one:

Това за "чао" и "поздрава" нещо не го разбрах, но да речем, че мога да го отрежа от цялата картина. Освен това, помагане/показване/ за каквото и да било, не го намирам за достатъчно специално и важно нещо, че да изкарам диагноза-хлътнал. Ако става на въпрос, всеки нормален приятел би направил същото.

Как така '' като че ли искаше да отбягва някой'' ? Или знаеш със сигурност, или не. Мисли реално, не се влияй от емоциите си, които често ни дават грешна преценка и накрая сами прецакваме всичко, без да искаме.

Според мен момчето просто е добро, мило и учтиво, но не и литнало по теб. Не те сваля, не се навърта прекалено често около теб, но все пак, когато му се отдаде възможност се държи приятелски и общува, до колкото е възможно. Дълги погледи, малко повече време заедно на някаква си екскурзия ... това не са критерии, че задължително има нещо повече. Освен това, направи ми впечатление, че никъде  не спомена, че сама за себе си имаш чувството, че може би той те харесва. Понякога интуицията е най-добрата теория, но пък не всеки я притежава. Както разбра, аз съм на мнение, че не не те харесва, поне не така, както ти се иска на теб. Ако си много любопитна и все пак искаш да знаеш сто птоцентовата истина, то тогава го питай и му се разкрий. Няма да те изяде, просто може да те розочарова с евентуален, отрицателен отговор. Но пък ще го преживееш и след време ще дойде друг като него ... сама решавай дали си струва да рискуваш.

Offline

#649 2012-07-04 22:53:57

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ох.. щом чак тук пиша, значи наистина го загазих.
Познавам едно момче от близо година, доста добре го опознах и знам, че славата му е доста шантава, за да съм по- ясна / Е*е и хвърля / .. е да, наистина през тази 1 година с доста момичета се занимаваше, включително и с най- добрата ми приятелка за което се радвах, защото тя беше щастлива винаги до него и двамата се държаха заедно, като малки деца и наистина бяха адски много сладки ^^ но нещо се промени и от 3/4 месеца 'занимаване' по между им чувствата от страна на момчето се изпариха, а нейните и до ден днешен се бушуват. Малко по- късно.. в смисъл- тази година, макар и да знаех, че той доста момичета нараняваше и по какъв начин се държеше с тях, някак си развих чувства към него без значение, че го бях намразила в един период когато прави гадно на приятелката ми. Просто в първия месец всичко вървеше, като по вода.. вярно, не бяхме двойка, ами се държахме като такава. Втория месец също мина доста добре, не се държа с мен грубо, както правеше с бившите си и се разбирахме доста добре, но дойде време и към признанията и сбирките.. е събрахме се цялата компания, вдигнахме купон и той там ми призна, че за него това би било връзка, която щяла да има смисъл- дааа, бях на седмото небе.. но всичко се срина щом се появи нова *кукла* и неговото отношение към мен се промени коренно и започна да се държи грубо- Е очаквах го, но не очаквах, че по такъв начин би ме разкарал. Двамата с онова момиче се събраха и разбира се мен кучета ме яли, нищо че през всичкото време ми натякваха постоянно неговото име и как той умишлено си хванал онази, за да го забравя понеже той заминава в друг град да следва. Не слушах никой. Аз и приятелката ни сложихме край и понеже и двете имаме чувства към него започнахме на скоро да се събираме с друга компания. Е, да доста е забавно с тях, както и фактът, че отношението на новата компания е къде къде по- добро от миналата. А най- лошото е, че започнах да проявявам някакви симпатии към едно момче от тази компания, нищо че все още като видя миналото момче цялата настръхвам и се усмихвам до уши. Кофти, но факт е, че миналото момче започна в последно време да ме търси всеки ден и да ме пита кога ще отида да ги видя и се държи доста мило с мен и доста нормално за разлика от преди, както и вече може да бъде сериозен и да не взима сериозни неща на шега.
Е, въпросът ми е. Какво да правя ?! Възможно ли е той да се е променил /заради мен/  ? Ии, да продължавам ли да се занимавам с новото момче ? 
Благодаря предварително. ;д


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#650 2012-07-05 06:35:02

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Каква слава? Моля ти се, просто поредният мачо.
Не се стряскай от такива, самопровъзласяващи се за богове, момченца. На колко  години е, тоя сладур?
Не мога да разбера как си се радвала за приятелката си, при положение, че знаеш що за човек е. Било е ясно, че ще е просто поредната, която ще бъде изхвърлена с лека ръка, веднага щом му омръзне.

Приятелката ти я е зарязал след 2-3 месеца.
По твоите думи, теб също след приблизително толкова.
Има ли смисъл да продължавам? Явно има, щом още умуваш толкова, върху една елементарна задача, в която само трябва да отвориш очи и да събереш две и две.

Не слушай хората, чули-недочули. Измислят си, украсяват и редактират чужди истории с лекота. Освен това, хорската злоба е толкова голяма, че биха се насилили да ти кажат възможно най-милото и леко поносим нещо за теб, само и само да си седиш заблудена.

Нова компания. Нови запознанства. Хората там се държат по-добре с вас. Харесала си си друго момче. Тогава какво чакаш? Старите връзки се забравят с нови. Започни да си говориш повече с новото момче, покани го да излезете и тн. Не бъди глупава и не си пропускай сама късмета.

Не, въобще не го отразявай. Да се промени заради теб? Стига глупости и разкарай розовите очила. Първият път всичко е траело 2 месеца ... сега няма да е по-различно. Хората се променят, но за много по-дълго време, повярвай ми. Той, обаче, има още много да учи ... а може и цял живот да си учи и нищо да не разбере. Мъжете имат склонноста да запецват на една възраст и да си вървят така до края. Личен опит.
Освен това, тези типове са известни с непостоянството си и това, че искат онова, което нямат или не могат да имат. Може да те е видял, че ти е добре в компанията на нови хора, да е чул/видял, че може би имаш симпатии към другото момче и това да го е тласнало обратно към теб. Каквото и да е, просто не си заслужава. Някой да ме зареже, мен, в рамките на няколко секунди, заради някоя нова, появила се, временна звезда и аз да точа лиги всеки път, щом го видя ... да се чудя дали да му простя, заради две мили думи на фона на всичко друго? Просто няма да стане. Потъпкваш си достойнството и показваш колко малко струваш. Разходете се с новото момче, изяжде по един сладолет, кино, това-онова и се забавлявай както заслужаваш. И за него ще се намери някоя, която да му забие хладнокръвието в земята, не се притеснявай, просто няма да си ти.

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook