#601 2012-05-03 11:19:14

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Въпроси любов - Съвети.

Айде и аз попаднах в драма laugh
Така... Значи преди няколко дена се запознах с един уникален сладур sun От едно момиче от цялата компаниика, му взех фейса. Започнахме да си пишем, ала - бала. Смее се на почти всичко, което казвам (ние само весели неща си бъбрим) и т.н. Отначало, когато му писах за 1-ви път, той ми вика "Аз си мислех, че ме мразиш" (по принцип, така казвам на момчетата, които харесвам, за да видя какво наистина чувстват chuckle ) и нали там се оправихме... После започна да ми пише "<3". Точно започнах да си мисля, че ме харесва и ПРАС! Същото момиче, което ми даде фейса му, ми каза, че той си има гадже |-( И нали, като си писахме го попитах там за нея, такова - онакова, и той ми вак, че щял да я "къса", защото еди - какво - си. Аз, нали, се зарадвах. + това, той все някакви сърчица ми праща. И ПРАС! отново... Оказа се, че ги пише на всеки... Вече започнах да се отказвам от мисълта, че ме харесва, но искам да чуя и мнението на страничен наблюдател. Има ли някакъв шанс да ме харесва, или е прекалено рано да се говори за такива неща?
Мерси предварително kiss  smile  smile
______________________________________
извинявам се, ако има правописни грешки smile


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#602 2012-05-03 12:06:30

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Въпроси любов - Съвети.

Айде и аз попаднах в драма laugh
Така... Значи преди няколко дена се запознах с един уникален сладур sun От едно момиче от цялата компаниика, му взех фейса. Започнахме да си пишем, ала - бала. Смее се на почти всичко, което казвам (ние само весели неща си бъбрим) и т.н. Отначало, когато му писах за 1-ви път, той ми вика "Аз си мислех, че ме мразиш" (по принцип, така казвам на момчетата, които харесвам, за да видя какво наистина чувстват chuckle ) и нали там се оправихме... После започна да ми пише "<3". Точно започнах да си мисля, че ме харесва и ПРАС! Същото момиче, което ми даде фейса му, ми каза, че той си има гадже |-( И нали, като си писахме го попитах там за нея, такова - онакова, и той ми вак, че щял да я "къса", защото еди - какво - си. Аз, нали, се зарадвах. + това, той все някакви сърчица ми праща. И ПРАС! отново... Оказа се, че ги пише на всеки... Вече започнах да се отказвам от мисълта, че ме харесва, но искам да чуя и мнението на страничен наблюдател. Има ли някакъв шанс да ме харесва, или е прекалено рано да се говори за такива неща?
Мерси предварително kiss  smile  smile
______________________________________
извинявам се, ако има правописни грешки smile

Имала  съм подобен  слчай,момчето  си  нямаше  гадже  ,  не  съм  го харесвала,той  ме  харесвашени  както  и  да  е  ,попринцип  го  водя  като  много  добър  фр  и  той  мен  също  ,но то  на  фейс  нали знаеш  ,че  сърцата  и  целувките  нищо не  значат,попринцип  този  тип  момчета дето  пишат  на в секи  2-ри сърца  и  т.н  са много  стеснителни  на  живо  ,ти  го  мислиш  кой  знае  какво  а  ,то  излиза  др  ,а иначе  с  това  момче  си  пишете , излизайте  и  то  от   самосебе  си   ще  си  проличи  какви  само  чуствата,успех! smile


♔...................†...........♔

Offline

#603 2012-05-04 10:55:18

iveto0_94
`Vampire heart`
From: *...MyStic FallS...*
Registered: 2009-08-03
Posts: 17,455

Re: Въпроси любов - Съвети.

Айде и аз попаднах в драма laugh
Така... Значи преди няколко дена се запознах с един уникален сладур sun От едно момиче от цялата компаниика, му взех фейса. Започнахме да си пишем, ала - бала. Смее се на почти всичко, което казвам (ние само весели неща си бъбрим) и т.н. Отначало, когато му писах за 1-ви път, той ми вика "Аз си мислех, че ме мразиш" (по принцип, така казвам на момчетата, които харесвам, за да видя какво наистина чувстват chuckle ) и нали там се оправихме... После започна да ми пише "<3". Точно започнах да си мисля, че ме харесва и ПРАС! Същото момиче, което ми даде фейса му, ми каза, че той си има гадже |-( И нали, като си писахме го попитах там за нея, такова - онакова, и той ми вак, че щял да я "къса", защото еди - какво - си. Аз, нали, се зарадвах. + това, той все някакви сърчица ми праща. И ПРАС! отново... Оказа се, че ги пише на всеки... Вече започнах да се отказвам от мисълта, че ме харесва, но искам да чуя и мнението на страничен наблюдател. Има ли някакъв шанс да ме харесва, или е прекалено рано да се говори за такива неща?
Мерси предварително kiss  smile  smile
______________________________________
извинявам се, ако има правописни грешки smile

Ами и при мен има едно момче,което постоянно ми праща целувки и тн.,но аз си знам,че той ме харесва,но е много срамежлив,а иначе целувките и д. по фейса праща!
Моя съвет е да излезнете и да видиш как ще се държи с теб на живо!Защото така като си пишете само и не общувате извън фейса очи в очи не можеш да разбереш нищо.А когато сте наживо (така да се каже) виждаш как те гледа,жестове и тн. и можеш да предцениш дали има някакъв шанс..


[img]http://i569.photobucket.com/albums/ss138/softskin13/Emoticon-Flip.gif[/img]  Когато често се срещаме с дадени хора,
те стават част от живота ни. И като станат
част от живота ни, започват да се опитват
да го променят. И се сърдят, когато не
правим това, което те изискват от нас.
Понеже всеки си мисли, че знае как
другият трябва да живее живота си,
но всъщност никой не знае как трябва
да живее своя собствен!

Offline

#604 2012-05-04 13:13:34

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Въпроси любов - Съвети.

О, благодаря и на двете ви  hug : ))))


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#605 2012-05-12 14:11:46

youngmoney9
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 900

Re: Въпроси любов - Съвети.

Айде и аз попаднах в драма laugh
Така... Значи преди няколко дена се запознах с един уникален сладур sun От едно момиче от цялата компаниика, му взех фейса. Започнахме да си пишем, ала - бала. Смее се на почти всичко, което казвам (ние само весели неща си бъбрим) и т.н. Отначало, когато му писах за 1-ви път, той ми вика "Аз си мислех, че ме мразиш" (по принцип, така казвам на момчетата, които харесвам, за да видя какво наистина чувстват chuckle ) и нали там се оправихме... После започна да ми пише "<3". Точно започнах да си мисля, че ме харесва и ПРАС! Същото момиче, което ми даде фейса му, ми каза, че той си има гадже |-( И нали, като си писахме го попитах там за нея, такова - онакова, и той ми вак, че щял да я "къса", защото еди - какво - си. Аз, нали, се зарадвах. + това, той все някакви сърчица ми праща. И ПРАС! отново... Оказа се, че ги пише на всеки... Вече започнах да се отказвам от мисълта, че ме харесва, но искам да чуя и мнението на страничен наблюдател. Има ли някакъв шанс да ме харесва, или е прекалено рано да се говори за такива неща?
Мерси предварително kiss  smile  smile
______________________________________
извинявам се, ако има правописни грешки smile

Курвар , нито ще си скъса гаджета, нито ти ще си една-единствена за него! Не се сдухвай и не мисли за него изобщо , забрави го и ще намериш друг smile


NO PAIN IS FOREVER!

Offline

#606 2012-05-12 19:40:18

rumito-todorowa2000
Member
Registered: 2012-04-03
Posts: 349

Re: Въпроси любов - Съвети.

Харесвам едно момче..Подяволите,какво харесване-обичам го..
Скъсахме преди 2-3 месеца,ама не мога да спра да мисля за него..
Има два варианта-да не му кажа и да си изгубя и малкия шанс..
2- Да му кажа,да разтреби на приятелите му ,с които се мразим и всички да ми смеят.
Моля,кажете какво да правя.С момчето не си говорим,а то харесва супер добра моя приятелка..То ми беше признало,че ме обича ама аз тъпата го отрязах,защото ходих с друг и се самозалъгвах,че го обичам,  и приятелство търсеше момчето,което обичам, и него отказах и накрая във фейса го махнах от приятели и той съвсем се отказа да ме търси.>Ся съм постоянно в депресия..МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!


[img]http://data.whicdn.com/images/30589262/tumblr_m3ofmlz7wI1qez43mo1_500_large.gif[/img]

Offline

#607 2012-05-12 19:56:14

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Въпроси любов - Съвети.

Харесвам едно момче..Подяволите,какво харесване-обичам го..
Скъсахме преди 2-3 месеца,ама не мога да спра да мисля за него..
Има два варианта-да не му кажа и да си изгубя и малкия шанс..
2- Да му кажа,да разтреби на приятелите му ,с които се мразим и всички да ми смеят.
Моля,кажете какво да правя.С момчето не си говорим,а то харесва супер добра моя приятелка..То ми беше признало,че ме обича ама аз тъпата го отрязах,защото ходих с друг и се самозалъгвах,че го обичам,  и приятелство търсеше момчето,което обичам, и него отказах и накрая във фейса го махнах от приятели и той съвсем се отказа да ме търси.>Ся съм постоянно в депресия..МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ!

Първо може би ще е добре да си оправите отношенията като приятели.Аз направих тещо подобно и сега съм щастлива.Говори с него,ако можеш очи в очи (аз не успях) или по телефона.Кажи му,че не искаш да се държите така безразлично.Пък по-нататък може и да стане нещо! star

Offline

#608 2012-05-12 21:59:52

play_boy_justin_bieber
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 129

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди 2-3 месеца брат ми, ми предложи. Не знам какво ни стана и на двамата, че се харесахме. И аз приех.     И вече от 3 месеца ходим. Истинско мъчение, ако разберат нашите. Сестра ни, се сгоди, след което последва и сватба. Отидохме на сватбата, като брат и сестра, обаче после в тоалетната. Мхх .. сещате се. Оправи ме. И сега, като сме вечер в нас и си лягаме, лягам при него. И понякога .. мхх .. обаче, се чуствам с него някак си .. незнам. Хем се радвам, хем се чуствам омърсена. :X Никой не знае за връзката ни, обаче .. не издържам. Не искам без него, нито пък с него, защото сме брат и сестра. Сега каквато искате ме изкарайте, но го обичам. Моля дайте ми съвети!

Offline

#609 2012-05-12 23:47:53

jetix4e
Thug Angel
From: London
Registered: 2010-02-01
Posts: 6,367

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди 2-3 месеца брат ми, ми предложи. Не знам какво ни стана и на двамата, че се харесахме. И аз приех.     И вече от 3 месеца ходим. Истинско мъчение, ако разберат нашите. Сестра ни, се сгоди, след което последва и сватба. Отидохме на сватбата, като брат и сестра, обаче после в тоалетната. Мхх .. сещате се. Оправи ме. И сега, като сме вечер в нас и си лягаме, лягам при него. И понякога .. мхх .. обаче, се чуствам с него някак си .. незнам. Хем се радвам, хем се чуствам омърсена. :X Никой не знае за връзката ни, обаче .. не издържам. Не искам без него, нито пък с него, защото сме брат и сестра. Сега каквато искате ме изкарайте, но го обичам. Моля дайте ми съвети!

Тва е отвратително.

Немога да те съдя защото любовта се мята на непотходящите,мисля че трябва да се опиташ  да забравиш  за брат си и да продължиж напред с друго момче ,ще ти трудно но помисли и за родителите ти какво ще кажат и как ще се чустват те.

Offline

#610 2012-05-13 01:18:19

Cаssidy
Member
From: София.
Registered: 2011-09-21
Posts: 12,380

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди 2-3 месеца брат ми, ми предложи. Не знам какво ни стана и на двамата, че се харесахме. И аз приех.     И вече от 3 месеца ходим. Истинско мъчение, ако разберат нашите. Сестра ни, се сгоди, след което последва и сватба. Отидохме на сватбата, като брат и сестра, обаче после в тоалетната. Мхх .. сещате се. Оправи ме. И сега, като сме вечер в нас и си лягаме, лягам при него. И понякога .. мхх .. обаче, се чуствам с него някак си .. незнам. Хем се радвам, хем се чуствам омърсена. :X Никой не знае за връзката ни, обаче .. не издържам. Не искам без него, нито пък с него, защото сме брат и сестра. Сега каквато искате ме изкарайте, но го обичам. Моля дайте ми съвети!

Останах с отворена уста докато четях поста ти..
Предлагам моментално да приключиш с това, защото не е особено редно все пак е кръвосмешение, изумена съм, че даже си спала с него. Помисли за бъдещето си и за това, че някой ден вашите могат да ви хванат. Все пак на колко години сте?


Когато ти предстои избор,
просто хвърли монета.
Това няма да ти даде верния отговор,
но момента, в който монетата е във въздуха,
вече знаеш на какво се надяваш повече.

Offline

#611 2012-05-13 09:29:31

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Въпроси любов - Съвети.

Преди 2-3 месеца брат ми, ми предложи. Не знам какво ни стана и на двамата, че се харесахме. И аз приех.     И вече от 3 месеца ходим. Истинско мъчение, ако разберат нашите. Сестра ни, се сгоди, след което последва и сватба. Отидохме на сватбата, като брат и сестра, обаче после в тоалетната. Мхх .. сещате се. Оправи ме. И сега, като сме вечер в нас и си лягаме, лягам при него. И понякога .. мхх .. обаче, се чуствам с него някак си .. незнам. Хем се радвам, хем се чуствам омърсена. :X Никой не знае за връзката ни, обаче .. не издържам. Не искам без него, нито пък с него, защото сме брат и сестра. Сега каквато искате ме изкарайте, но го обичам. Моля дайте ми съвети!

И аз останах с отворена уста.Твой си е изборът,но все пак помисли за последствията,буквално това е отвратително! star

Offline

#612 2012-05-14 18:07:16

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моята драма е следната:
Имам си гадже,но от месец не спирам да мисля,за старата си любов.Той говори с мен мило,някак си показва ми повече от приятелски отношения...но се оказа,че всичко е измама.Предложи ми да сме гаджета и аз глупачката казах не.След време разбрах,че харесва най-добрата ми приятелка(сякаш напук на мен)и най-болезнената истина е,че и тя го харесва....Накратко:Харесвах го,после исках да го забравя,защото ми омръзна да чакам се случи нещо м/у нас(все пак го харесвам от 6-ти клас) и го забравих.Намерих си гадже и мина време.Сега отново изпитвам нещо,но май е късно.
Ще ми е доста гадно,ако станат гаджета и всичко ще разваля(Връзка,приятелство...)

Съвети?


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#613 2012-05-14 19:34:10

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моята драма е следната:
Имам си гадже,но от месец не спирам да мисля,за старата си любов.Той говори с мен мило,някак си показва ми повече от приятелски отношения...но се оказа,че всичко е измама.Предложи ми да сме гаджета и аз глупачката казах не.След време разбрах,че харесва най-добрата ми приятелка(сякаш напук на мен)и най-болезнената истина е,че и тя го харесва....Накратко:Харесвах го,после исках да го забравя,защото ми омръзна да чакам се случи нещо м/у нас(все пак го харесвам от 6-ти клас) и го забравих.Намерих си гадже и мина време.Сега отново изпитвам нещо,но май е късно.
Ще ми е доста гадно,ако станат гаджета и всичко ще разваля(Връзка,приятелство...)

Съвети?

Преди няколко месеца се намирах във абсолютно същата дилема.
Беше ми ужасно гадно,защото се чувствах хем виновна,хем и жертва на любовен....триъгълник.Но всичко отмина.Ще ти дам един съвет.Отпочини си този уикенд и с някоя приятелка излезте навън. ,,На лов за любов" му казвам,аз запознайте се с нови хора и най-хубавото усмихни се на 5 хубави момчета-просто усмивки.. колкото да се отпуснеш.Пък после ще мислиш по-трезво за да знаеш какво да правиш.Най-важното е да не се обвиняваш. : )
Това,че си предпазлива,не е нещо за което да съжаляваш.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#614 2012-05-15 13:02:04

sexy_girlll
Member
From: ~Summer Paradise~
Registered: 2012-03-13
Posts: 4,219

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моята драма е следната:
Имам си гадже,но от месец не спирам да мисля,за старата си любов.Той говори с мен мило,някак си показва ми повече от приятелски отношения...но се оказа,че всичко е измама.Предложи ми да сме гаджета и аз глупачката казах не.След време разбрах,че харесва най-добрата ми приятелка(сякаш напук на мен)и най-болезнената истина е,че и тя го харесва....Накратко:Харесвах го,после исках да го забравя,защото ми омръзна да чакам се случи нещо м/у нас(все пак го харесвам от 6-ти клас) и го забравих.Намерих си гадже и мина време.Сега отново изпитвам нещо,но май е късно.
Ще ми е доста гадно,ако станат гаджета и всичко ще разваля(Връзка,приятелство...)

Съвети?

Преди няколко месеца се намирах във абсолютно същата дилема.
Беше ми ужасно гадно,защото се чувствах хем виновна,хем и жертва на любовен....триъгълник.Но всичко отмина.Ще ти дам един съвет.Отпочини си този уикенд и с някоя приятелка излезте навън. ,,На лов за любов" му казвам,аз запознайте се с нови хора и най-хубавото усмихни се на 5 хубави момчета-просто усмивки.. колкото да се отпуснеш.Пък после ще мислиш по-трезво за да знаеш какво да правиш.Най-важното е да не се обвиняваш. : )
Това,че си предпазлива,не е нещо за което да съжаляваш.

Благодаря ти за съвета.^^


[list=*]
[*]........................................................................

Let’s say goodbye
And never back again, let me cry
I wanted you, you wanted to lie
I knew that it would happen this way.
[/*]
[/list]

Offline

#615 2012-05-17 17:07:09

Stasi12
Member
Registered: 2012-05-17
Posts: 2

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моето не е точно проблем, но се измъчвам от известно време.
Ходя с едно момче от почти 3 месеца и на няколко пъти на устата ми е било да му кажа "Обичам те", но не се решавам. Може би ме спира това, че може той да не ми отвърне, не знам.Но от друга страна с нищо не ми е показал, че не би го казал.Как мислите - трябва ли да се случи нещо, за да мога или аз или той да го каже или трябва да е минал по-голям период от връзката? Мерси предварително за съветите  hug

винаги трябва да показвате уважението и обичта си един към друг ,то това идва от сърцето и душата ти,любовта се доказва и показва всеки един момент ,да кажеш обичам те на един човек не е трудно независимо дали той ще ти отвърне,това са твойте чувства и той ако те обича ще ги уважи и ще сподели също heart  heart  heart  heart

Offline

#616 2012-05-17 17:08:03

Stasi12
Member
Registered: 2012-05-17
Posts: 2

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моето не е точно проблем, но се измъчвам от известно време.
Ходя с едно момче от почти 3 месеца и на няколко пъти на устата ми е било да му кажа "Обичам те", но не се решавам. Може би ме спира това, че може той да не ми отвърне, не знам.Но от друга страна с нищо не ми е показал, че не би го казал.Как мислите - трябва ли да се случи нещо, за да мога или аз или той да го каже или трябва да е минал по-голям период от връзката? Мерси предварително за съветите  hug

винаги трябва да показвате уважението и обичта си един към друг ,то това идва от сърцето и душата ти,любовта се доказва и показва всеки един момент ,да кажеш обичам те на един човек не е трудно независимо дали той ще ти отвърне,това са твойте чувства и той ако те обича ще ги уважи и ще сподели също heart  heart  heart  heart

Offline

#617 2012-05-18 19:00:24

simeona_simeonowa
Member
From: pernik
Registered: 2012-04-30
Posts: 5
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

харесвам едно момче то преди ме наресваше но предии го ненавиждах.po едно време почнахме да си пише да разговаряме а сега всичкоо пропаднааа чудно ми е защооо сега само сеее гледаме без ниикаква реакцииияяя |-(  |-(  бахти тапоотоо заради единнн простакк ,но не съм господарка на сърцето сии
[color=violet kiss  kiss [/code]


okkkkkkkkkk

Offline

#618 2012-05-18 20:40:36

_Venus_
Member
From: Bulgaria
Registered: 2011-03-06
Posts: 395

Re: Въпроси любов - Съвети.

харесвам едно момче то преди ме наресваше но предии го ненавиждах.po едно време почнахме да си пише да разговаряме а сега всичкоо пропаднааа чудно ми е защооо сега само сеее гледаме без ниикаква реакцииияяя |-(  |-(  бахти тапоотоо заради единнн простакк ,но не съм господарка на сърцето сии
[color=violet kiss  kiss [/code]

Трябвало е по бързо да действаш. Сега е късно, може би. Търси контакт с него, знам ли. Все пак това опира до опит и възможности, аз мога да ти дам примери какво да правиш, но това си зависи от теб и дали си свикнала да поддържаш контакт с момчета, дали си притеснителна и т.н.


Защо те толкова харесах, в мига в който те видях ? Защо се радостно усмихнах, в настроение ли бях ? Не крия, че безумно те обичам, не крия, че съм влюбена в теб, и никога не ще отричам, че аз обичам само теб! [img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_mardexdT4z1qzfbweo1_500.jpg[/img]

Offline

#619 2012-05-22 19:56:42

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи,с едно момче излязохме просто на шега..Като приятели..И така правеше ми комплименти и накрая ме целуна..Тръгнахме няколко дена излзиахме,аз започнах да се дърпам..Но дори не се познавахме добре.не бях свикнала . sad  После започнах да свиквами и точно тогава,той се отказа остави ме 2 пъти,аз незнам защо се вързах..И после пак.. Накрая се скарахме много.Излезе ,че и той нямал силни чувства,,както и аз не бях сигурна  в моите..Мислех само за него и така ,все още ми е супер гадно и трудно да го забравя..Пак боли..

Offline

#620 2012-05-22 20:35:04

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи,с едно момче излязохме просто на шега..Като приятели..И така правеше ми комплименти и накрая ме целуна..Тръгнахме няколко дена излзиахме,аз започнах да се дърпам..Но дори не се познавахме добре.не бях свикнала . sad  После започнах да свиквами и точно тогава,той се отказа остави ме 2 пъти,аз незнам защо се вързах..И после пак.. Накрая се скарахме много.Излезе ,че и той нямал силни чувства,,както и аз не бях сигурна  в моите..Мислех само за него и така ,все още ми е супер гадно и трудно да го забравя..Пак боли..

Ще ти мине, не се притеснявай.А това, което си мислиш, че са някакви чувства към него, не са.. 8-)


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#621 2012-05-24 14:05:05

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Не знае какво иска и определено не е готов за връзка. Може би има някакво привличане между вас, което по - скоро е физическо, щом казваш, че толкова е избързал с целувките и всичко, но изглежда, че е само това. Скоро, когато някой друг ти завърти главата ще ти мине, не се притеснявай. Просто гледай да избягваш общуванията с него и следващия път мисли и приценявай малко повече, за да не попадаш в такива глупави бъркотии.

Offline

#622 2012-05-26 19:51:31

tanityy
Strange star
From: Geneva,Switzerland
Registered: 2010-07-28
Posts: 12,452

Re: Въпроси любов - Съвети.

Искам просто да събера смелост и да му кажа! sad


Личността започва там,където свършва сравняването с другите.
[img]http://prikachi.com/images/79/7560079R.jpg[/img]

Offline

#623 2012-05-27 05:40:27

Black_
Member
From: Ню Йорк . . . <33
Registered: 2012-05-25
Posts: 481

Re: Въпроси любов - Съвети.

Искам просто да събера смелост и да му кажа! sad

Направи го,защото може някоя друга да те изпревари !


Усмивки,Слънце и Вълни
На всеки пожелавам повече такива дни! sun

[img]http://prikachi.com/images/560/5021560K.png[/img]

Offline

#624 2012-05-27 11:44:05

zuzka02
Member
From: L. A. ♥
Registered: 2011-01-23
Posts: 51

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи аз наскоро разбрах че един от моя клас ме харесва.Аз не го харесвам,как да му го кажа?

Това бе най-тъпото което съм чувала !  laugh Няма нищо по-лесно от това да разкараш момче !  speechless Бъди мила. Кажи му, че или не е твой тип, там нещо подобно . Можеш да му кажеш, че просто вече си имаш гадже. Не забравяй да споменеш '' Но нека да си останем просто приятели '' май така беше фразата.  smile


Ако знаех, че слънцето няма да изгрее утре, щях да ти кажа, че ти си моето вдъхновение, че ти си моята красива мелодия когато нощите ми са дълги.  †

Offline

#625 2012-05-27 13:49:43

dirtymind
Member
From: Barselona <3
Registered: 2012-03-24
Posts: 1,749

Re: Въпроси любов - Съвети.

Значи аз наскоро разбрах че един от моя клас ме харесва.Аз не го харесвам,как да му го кажа?

Това бе най-тъпото което съм чувала !  laugh Няма нищо по-лесно от това да разкараш момче !  speechless Бъди мила. Кажи му, че или не е твой тип, там нещо подобно . Можеш да му кажеш, че просто вече си имаш гадже. Не забравяй да споменеш '' Но нека да си останем просто приятели '' май така беше фразата.  smile

Ооо не,само не и тази фраза!Мислиш ли,че момчето ще се съгласи?!Това е най-безумното предложение и те съветвам да не го използваш!За останалото съм съгласна.Най-важното-бъди мила! star

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook