#1 2012-03-13 18:28:34

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Кат

Ами незнам дали съм добра с писането на истории.Сигурно имам проблем някъде и ако може всеки който чете историята да ми каже какъв е проблема ако има такъв.И освен това ще иска разбира се и мнения дали ви харесва и дали да я продължа.И някаква помощ със заглавието ако може!И съжелявам ако има правописни или пунктуационни грешки!

-Честито господин и госпожо Спаркс имате момиченце!-каза усмихнатият доктор на жената, която се беше мъчила с раждането на това
красиво дете-Беатрис.Майката сияше, защото най-сетне имаше дете и не можеше да престане да плаче от радост.Бащата на детето беше
по-сдържан с емоциите си, но и на него му личеше, че това е  най-прекрасния момент в живота му.Всичко през, което той и жена му бяха
преминали си заслужаваше, защото пред тях стоеше красивата им дъщеря.
-Е измислихтели име вече?-попита сестрата щастливите родители.
-Да!Ще се казва Кат!-каза горд бащата на детето милвайки ръчичката му и гледайки в очите жена си.
--Красиво име.Но притежателката му е още по-красива-каза сестрата.-Госпожо за съжаление трябва да Ви отнема Кат за да мога да я
измия и да я занеса в стаята при другите бебета.Тази нощ ще трябва да спите без нея.-казвайки това сестрата взе детето от ръцета на Беатрис, и го заведе в другата стая.
Вечерта след като всички бебета родени на този ден бяха занесени в стаята при останалите се появи някакъв мъх в бели с.дрехи и изрече тези думи:
-Ноктос вектос меримос!-след изричането на думите над децата се появвиха техните аури.На две от бебетата аурите се трансформираха
във вълци "Това означава че те са върколаци."-си каза могьосника.Над други две имаше лик на вампир.А над петото от тези деца се появи
нещо сранно.Неговата аура включваше част от тази на вампир и от тази на магьосник.Тя представляваше лице на момиче с кристално бяла
кожа и малки зъби на вампир зад него имаше нещо като символ който представляваше кръг със скиптър като на магьосниците.Дето бе
различно защото неговите родители макар и различни сръхестествени същества да бяха те се влюбиха от пръв поглед и нещо и никой не
можа да ги раздели.Но магьосника направил магията над децата не забеляза как още едно дете беше попаднало под силата на магията и
точно заради това дете започнаха бедите.

Шестнайсет години по-късно
Беше топла пролетна сутрин в Уиестнъпъл.Птиците пееха, а разносвачите на вестници хвърляха вестниците.На улица Страт имаше
много къщи повечето бяха на заможни хора.Една беше на кмета града,  друга на някой заможен претприемач.Но най-красива бе на
семейството на едно  16 годишно момиче на име Кат.Къщата беше голяма-на три етажа.Цветът беше нещо средно между бяло и
жълто.Прозорците бяха толкова чисти, че може да ти се строри, дори че няма такива.Къщата имаше преден и заден двор като във задния
имаше джакузи и басейн.Лятото собствениците изкарваха барбекю и правеха невероятни бургери.Отвътре къщата беше още по-
красива.Имаше предмети, които са били направени векове преди градът изобщо да е съществувал.Изведнъж се чу музика идваща от таята на
Кат.Това беше аламата въпреки е днес не бе на училище тя реши да стане рано.Кат се показа изпод завивките и и натисна бутона на
будилника, за да го изключи.Тя се изправи в седнало положение разтърка си очите  и ги отвори.Първото нещо което  видя бе сутрешното
слънце греещо през прозореца й.Тя нямаше пердета защото мразеше тъмнината.Кат стана от леглото и се запъти към кухнята, където я
очакваше нейната майка.
-Добро утро миличка!Защо днес стана толкова рано все пак е събота и не си  на училище?-попита я Беатрис нейната майка.Както винаги
тя изглеждеше безупречно.Въпреки че беше облечена с анцунг и нямаше грим тя беше неземно красива.Кат винаги се беше чудела как
постига това.
-Ами и аз незнам защо просто ми се искаше да стана рано.-каза Кат и седна на високия стол който се намираше пред барплота.-Татко стана
ли?-баща й беше бизнесмен и често отцъстваше от дома им.
-Не все още не е.Ти чули го снощи когато се прибираше?
-Не.Не съм го чула сигурно е било много късно защото аз заспах към полунощ.
-Добре след като си станала рано искаш ли да отидем по магазините все пак след седмица имаш рожден ден.
-Ами незнам ние с Анастасия смятахме като всяка друга година да пазаруваме заедно все пак сме радени на една и съща дата.И така можеше
да се облечем еднакво.
-Защо тази година не направим нещо различно та ти ставаш на 16.-каза майка й
-Ами...защо не!Ще отида да се приготвя и ще отидем по магазините.-след като каза това Кат скочи от високия стол и тръгна към стаята
си.Тя изкачи стълбите отвори вратата влезе в стаята но там сякаш нещо се беше променило.Но както и да е.Когато Кат отвори своя
гардероб й замириса на лавандула-това беше от специалните лентички за гардероб които беща й беше донесъл от Дубай.Гардеробът й не
беше голям.Въпреки че техните бяха богати Кат не обичаше да харчи много пари за дрехи или вещи които след година няма да й
харесват.От гардероба,който беше разделен на дви части едната за дрехи на закачалки и друга за дрехи, които не се мачкат лесно и заради
това стоят сгънати,тя извади синя тениска стагаца до средата на бедрото й, на която пишеше "Believe in your dreams" черен клин стигащ
до коленете и една голяма чанта която да сложи на едното си рамо.За обувки предпоите да обуе бели пантофки с които да й е удобно, защото
знаеше, че кагото излезе па магазините с майка си никога не й стигаха по-малко от 4 часа.Върза си черната стигаща да средата на гърба
права коса на опашка и сложи фотоапарат(тя никога не излизаше навън без фотоапарат всeпак мечтата й бе да стане фотограф) телефон,
ключове и портмоне в чaнтата си.Преди да излезе от своята разноцветно боядисана стая тя се огледа в огледалото до вратата-очите й бяха
кафеви, усните й алено червени и големи Кат беше средна на ръст-след това излезе от стаята си.
-Мамоооо!Готова съм!Да тръгваме!-докато слизаше по стълбите тя крещеше това на майка си.
-Добре миличка и аз съм готова!-майка й беше облечена както винаги елигантно.Със сив костюм включващ пола, която й стига до коляното
и сако.Под сакото (което беше разкопчано) се виждаше тюркоазената й блуза.На краката си носеше черни обувки, които бяха в тон с
чантата й.Беатрис взе ключовете за колата и излезе от къщата.


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#2 2012-03-13 18:33:35

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Кат

Хареса ми.
Дай некст да видим какво ще стане.
Все още не мога да ти предложа заглавие, тъй като не знам за ккаво ще се разказва. Продължи я.  smile

Offline

#3 2012-03-13 18:40:01

SmmiLeyY
Member
Registered: 2012-03-10
Posts: 15

Re: Кат

Много ми хареса,но това ли е само?  speechless ... Иначе до тук ми хареса много smile

Offline

#4 2012-03-13 18:52:28

bebche__:)
Member
From: Pariss
Registered: 2011-02-26
Posts: 1,466

Re: Кат

и на мен ми харесва  sun



[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxrrp7zAaV1r7mjy5o1_500.gif[/img]

Offline

#5 2012-03-13 18:57:12

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Кат

Много благодаря за положителните коментари!
Ами сега ще се постарая да напиша следващата част но ако не успея най-рано утре мога да я кача.


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#6 2012-03-16 17:28:39

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Кат

Когато Кат и Беатрис излязоха от къщата първото нещо, което видяха е красивия ден.Качиха се в колата и Кат след като колата потегли
пусна любимото си СД.То  беше микс от най-забавните според нея песни.Първата песен която зазвуча беше Lazy Song на Bruno Mars.Кат
запя заедно с изпълнителя.Нейният глад беше невероятно мелодичен.Неусетно те пристигнаха до близкия МОЛ.Двете отвориха вратите и
слязоха.Беатрис заключи и тръгнаха към любимия магазин на Кат-Très Chic.
Когато влязоха вътре усетиха аромата на ванилия, който се носеше из магазина.Първото нещо, което грабна окото на Кат беше бяла рокля
стигаща да кокълчето на крака.Роклята беше с флорални мотиви.Под гърдите имаше панделка, а самата рокля беше с презрамки.
-Мамо виж тази не е ли много красива?-попита Кат обръщайки се с лице към майка си която вече държеше поне 10 рокли в двете си
ръце.-Леле мамо това е рекорд дори и за теб!
-Ха ха ха много забавно!-Кат и майка й се държаха помежду си по-скоро като приятелки отколкото като майка и дъщеря-Да права си!
Красива е роклята но сякаш не подхожда на парти за 16 годишен рожден ден.По подхожда да отидеш до плажа с нея.
-Ами добре!-каза Кат с нотка съжаление в гласа.
След голямо "ровене" в стотици дрехи из целия МОЛ Кат най-сетне намери перфектната рокля за своя рожден ден.Роклята беше в лилаво
като частта която покриваше гърдите й беше в по-светъл тон на лилавото а долната част-в по-тъмен.Долната част беше изработена от
тюл а горната от сатен
-Мамо ето я!Това е перфектната рокля!
-Да права си много е красива, но не смяташ ли че е малко скъпа?
-Да, но...-в този момент до тях се приближи продавачката й им каза:
-Добър вкус имате!Роклята е прелестна!
-Да, но също така е и много скъпа.-каза Беатрис, а дъщеря й си повтаряше на ум:
"Ще имам тази рокля каквото и да ми струва" мислейки си това тя погледна продавачката в очите.И тогава като по чудо милата жена
каза:
-Е поздравления!Имате късмет точно днес тази рокля ще бъде намалена с 90% и ще я вземете много по-евтино.
-Мамо чу ли това!-Кат беше толкова щастлива, че не спря да се усмихва през целия ден.
След като излязоха от магазина двете жени решиха да отидат да хапнат в любимата си сладкарница.Двете седнаха на масата и си поръчаха
обичайното:Кат-горещ шоколад и тирамису а майка й виенско кафе.
-Мамо в магазина ми се случи нещо много странно.Докато ти и продавачката си говорехте аз на ум постоянно си повтарях че искам тази
рокля и в мига, в който погледнах продавачката сякаш с магия тя каза за намалението.-Майка й замалко да се задави с кафето когато Кат й
каза това.-Хей добре ли си?
-Да да просто се учудих от думите ти.Може би просто е съвпадение няма такова нещо като магия.-на Кат тези думи й се сториха малко
странно казани но както и да е.
След като двете дами бяха готови те тръгнаха към своя дом.

Критика/Мнение?


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#7 2012-03-16 17:49:47

zdravenq4e_17
Member
Registered: 2012-03-08
Posts: 224

Re: Кат

Харесва ми, продължи я .. искам да видя как ще се развият нещата  wasntme


Love is choice..  ...

"...положи ме като печат на сърцето си, като печат на мишцата си; Защото любовта е силна като смъртта, ревността - неотстъпчива като шеол, святкането и е святкане огнено, пламък най-буен. Много води не могат угаси любовта, нито реките могат я потопи; ако би дал някой целия имот на дома си за любовта, съвсем биха го презрели."

Offline

#8 2012-03-16 17:54:29

Mirror... <3
Member
Registered: 2012-03-05
Posts: 68

Re: Кат

Прекрасно !! Ще следя, пускай некст ! ; дд  heart  heart  heart  heart  heart


[img]http://i44.tinypic.com/1h86cj.gif[img]http://i44.tinypic.com/1h86cj.gif[/img][/img]

  SmiLLe.. smile 

Offline

#9 2012-03-16 19:23:33

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Кат

Сега ще кача още една част защото събота и неделя няма да мога да качвам.Надявам се да ви хареса и очаквам вашите критики и мнения.И съжалявам ако има правописни грешки

-Добро утро!Някой днес май има рожден ден?-както всяка година майката на Кат й беше направила закуска по случай рожденния ден.Но
тази година различната не беше сиропа с който бяха залети палачинките а това че до тях имаше плик.Беатрис видя че вниманиео на Кат
беше привлечено от плика.-Хайде отвори го!
Кат взи плика който беше в люимия й цвят-лилав.Плика не тежеше ного.Когато го отвори тя видя вътре ключ закачен на ключодържател
с Айфеловата кула.
-Мамо какво е това?-попита Кат оглеждейки ключа.
-Ами днес е специален ден.Този ключ ще ти помогне да се придвижваш по-лесно през деня.-Кат я гледаше с недоумение.-Оф за Бога това е
ключ за новата новати кола!
Очиите на Кат се разшириха а на лицето й грейна огромна усмивка.С бързи движения тя премести таблата и като че за секунда вече беше
слязла по стълбите и излязла от къщата.Пред къщата им стоешше един червен Миникупър.Кат не можа  да повярва на очите си.От години
мечтаеше за такава кола и ето че най-после я получи.Кат стоеше като вцепенена с отворена уста.След малко при нея дойде майка й.
-Е харесва ли ти?
-Дали ми харесва?Та тя е невероятна.-след като каза това Кат се втурна към новата си кола.Отвори вратата и влезе.Седалките бяха в
бяло.Страшно елегантно беше.След като се налюбува на тази кола Кат се сети че освен нея днес и Анастасия има рожден ден.
-Мамооооо!Бързо ела!
-Да какво има да не би да е станало нещо?-попита майка й сс загрижен тон.
-Не просто днес и Анастасия има рожден ден а не съм й купила нищо.
-Не се безпокой погрижила съм се за това.-каза майка й и тръгна към къщата.Кат я последва.
-Какво имаш предвид с това?
--Нищо!Просто че съм купила и за нея нещо.-след тези думи майка й се пресегна за една голяма чанта и я подаде на Кат.-Това е за
Анастасия.
Кат отвори чантата и извади една невероятна рокля на D&G.Цветът й беше светло син и стигаше някъде до коляното.
-Наистина е много красива.-каза Кат оглеждайки роклята.-О не!Забравих да й се обадя.
Изричайки това тя вече бягаше по стълбите за да си вземе телефона.Качи се горе и се затича към нощното си шкафче.Взе телефона е набра
Анастасия.Изчака малко и на телефона се чу гласа на брат й-Данте (доведения й брат по когато Кат си падаше).
-Ало!-от другата страна на линията нищо не се чуваше.Кат отново се бе вцепенила.-Ало!Има ли някой?
-А да да!Кат е най-добрата приятелка на сестра ти Анастасия.Къде е тя и защо ти вдигаш телефона й?-Кат каза всимко това на един дъх.
-Първо здравей и честит рожден ден!-Кат се учуди че знае че я съществува камо ли че точно днес има рожден ден.-Второ Анастасия си
разглежда подаръците.И трето телефона който си набрала е моя не нейния.
-О извинявай бързах да й чистития!-Кат направо почервеня от срам.Беше щастлива че Данте не може да я види.-Добре Анастасия заета ли
е много да й се обадя ли по-късно.
-Да малко е зает.Защо по-добре не дойдеш тук да й чистиш лично.
-Ами добре.-казвайки това Кат направо щеше да полудее от радост.
Тя затвори телефона и започна да се приготвя.


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#10 2012-03-16 22:30:50

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: Кат

Некст.  heart  nod

Offline

#11 2012-03-18 15:50:04

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Кат

Кат реши да си облече червена рокля стигаща да коляното.Роклята беше без презрамки и имаше черен
колан около талията.След като се облече Кат си изправи косата като си накъдри отделни кичури с
молив.Сложи си спирала и малко гланц.Тя си взе ключовете и слезе долу.Влезе в кухнята и каза на
майка си:
-Мамо аз ще отида до Анастасия за да й чиститя рождения ден.н
-Добре но не си ли много официална.-каза майка й като я отгледа от глава до пети.-Приличаш на
момиче отиващо на среща.
-Не не е така.-думите които каза прозвучаха като фалцет.-Не аз наистина отивам в Анастасия.Но
там е и.....
-Кой?
-Брат й Данте.Аз малко го харесвам и заради това.-най-накрая тя призна на майка си всичко което
пазеше засега в тайна.
-Знаех.Просто исках ти да ми кажеш.-тези думи майка й ги каза с малка усмивка.
-Добре след като разпита приключи може ли да отида?
-Не... и без новата си кола.-каза майка й хвърляйки ключовете за колата.-И да не забравиш подаръка.
-Няма няма!Чао!-Кат каза това излизайки от къщата.
Тя се качи в колата запали и зазвуча музика.
След около две-три минути пристигна понеже къщата на Анастасия беше наблизо.Кат слезе от
колата взе подаръка за приятелката си и се насочи към къщата.Къщата беше също голяма (все пак
кметът беше доведен баща на Анастасия и брат й Джо) прозорците бяха във викториански
стил.Цветът на самата къща беше сив.
Кат дръгна по дългата алея която водеше до вратата и след като стигна звънна на звънеца.Врата
веднага се отвори и първия човек който Кат видя беше Данте.
-Здравей!-каза той и й се усмина-Заповяда влизай.Изглеждаш страхотно!
-Благодаря!-отвърна му Кат и се изчерви.-Извинявай за това че по погрешка звъннах на теб.
-Няма нищо!Анастасия е в стаята си ако искаш се качи при нея.
-Добре!-казвайки това Кат се качи по стълбите.
Стята  на Анастасия беше в ляво от стълбите.Кат почука на врата и от вътре се чу нечии глас.
-Да влез!-Кат отвори вратата.Стаята на Алекс беше голяма.Цветът й беше червен.Също както Кат
и тя имаше голяма легло и телевизор.Гардеробът й беше по-скро като щендер с дрехи.Не той
всъщност беше щендер с дрехи.-Ооо Кат здравей!
Анастасия беше висока около 1 65 с кафява коса стигаща до раменете и с кафеви очи.Имаше
невероятна усмив и винаги когато се усмихнеше момчетата се разтапяха по нея.Анастасия беше
красива.Днес беше облечена с дънки лилав и черен потник като лилавия беше отгоре.Косата й както
обикновено беше вързана на канска опашка.
-Здравей и на теб!Честит рожден ден!Съжалявам че не се обадих по рано но сбърках номера и
по погрешка звъннах на Данте.-каза Кат с една странна физиономия.Според приятелката й тази
физиономия беше нещо средно между "Щастлива съм" и "Прости ми".-Но какво ти приказва напразно
заповядай това ти е подаръка!
Анастасия пое чантта и я отвори.Тя визя роклята и наистина я хареса.Стана от стола отиде до
нейния "дрешник" и взе подаръка на Кат.
-Хайде отвори го!-каза тя подавайки подаръка.-Надявам се да ти хареса.
Кт взе чантата и я отвори.Вътре имаше онази плажна рокля която тя искаше они ден от майка си.
-От къде знаеш че исках точно тона?
-Ами помогнаха ми.Но не казвам кой.Така както и да е...сега най-важното хайде тази година да
направим едно огромно парти.Понеже нали знаеш че братята ми имаха минала седмица рожден ден и
нашите решиха да направят едно ограмно парти и за четирима ни защото и Мариса ще има другата седмица и решиха да изместят партито й за утре.Искаш ли и ти да се присъединиш към
нас.
-Амииии да защо не.Все пак как мога да пропусна да си празнувам рождения ден с... сещаш се кой.
-Да вече подозирам че дори и той знае.
-Какво от къде знае?Да не си му казала?
-Неее.Пошегувах се.Разбира се че не знаено се изпуснах малко пред Джо.-Джо беше нейния биологичен
брат.-Съжалявам!
-Добре добре на него му вярвам че няма да каже.Сега хайде да обсъдим партито.
Двете момичета седнаха на леглото и започнаха да обсъждат партито.

Критика/Мнение??


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#12 2012-03-30 15:37:56

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Кат

Двете момичета обсъждаха партито, когато на вратата се почука.
-Да влез!-каза Анастасия чиито поглед беше вперен също както на Кат към вратата.
Вратата се отвори и там се подадоха три глави:на Мариса, Джо и разбира се Данте.
-Нали нe прекъсваме нещо?-попита Мариса.Тя беше най-малката от всички деца но беше и най-
красивата.Дългата златно руса коса стигаше да тънката й талия.В изумрудените й очи винаги
имаше някакъв блясък.Кожата й беше по-тъмна от на останалите деца от семейство Джоунс.Мариса
беше едно от популярните момичета в училището.За разлика от брат си Джо и от сестра си
Анастасия тя и Данте беха едни от най-харесваните ученици.-Може ли да, влезем защото още малко и
братята ни ще паднат върху мен.
През смях  Анастасия ги покани да влязат в стаята й.
-Какво правите?-попита Данте.
-Ами обсъждаме голямото парти утре.Всичко сме измислили освен тортата.
-Не се притеснявайте зa това родителите ни вече са се погрижили.-най--сете Джо проговори.Той
беше най-високия от всички.Имаше добро телослужение, сини очи, бели зъби и черна коса.Въпреки че
той беше по-красив от брат си не го забелязваха, защото бе срамежлив.Откакто влязоха в стаята той
гледаше само Кат.Досещате се защо нали?Ако не да  ви кажа-той си пада по нея от доста дълго време.
-Ами добре!Щом всичко е готово остава само едно нещо.-каза Мариса-Да си купим дреxи за партито!
-О аз вече имам и за съжаление няма да мога да дойда с вас!-обади се Кат, а на лицето й се изписваше
съжаление зарaди това, че не ги е изчакала.
-Няма нищо!Все пак, ако днес си свободна може да дойдеш с нас!-казвайки това Анастасия се усмихна.
-Аз нямам планове, и ако другите са съгласни ще дойда.
-Идвай!-казаха Данте Мариса и Джо в един глас.
-Добре ще се приготвим всички и след 30 минути ще се чакаме пред нашата къща.Съгладни?-попита
Данте.
-Да!
-Да!
-Да!
-Да!Алекс може ли да остана тук да се приготвя, защото майка ми излезе и не ми се стои сама?-
попита Кат.
-Разбира се няма проблем!Е след като се разбрахме всички освен Кат вън от стаята ми.
-Добре де добре!-каза Мариса.
След тези думи тя Данте и Джо излязоха от стаята а Кат и Анастасия започнаха да се
приготвят.Анастасия реши да облече роклята, която Кат й подари.Към нея си сложи бели токове и
след това си изправи косата.За разлика от нея Кат си накъдри косата и си обу черни обувки (не че те
много се виждаха от дългата рокля.)
-Е Кат ако си готова да излизаме!-Анастасия изглеждаше невероятно със своята красива рокля.Тя взе
чантата си и тръгна към вратата.Вървеше бавно, защото искаше да огледа стаята си.Тя наистина я
харесваше.Пред нея вървеше Кат.Двете момичета преди да излязат се огледаха в
огледало.Прекрачиха прага и Анастасия затвори вратата.
Момичета слязоха по стълбите, а долу ги чакаха Джо(облечен в сиви дънки и жълта тениска, която
му беше голяма на ширина както всички останали негови дрехи),Данте(секси както винаги-със синя
блуза и със сини дънки.Блузата подчертваше мускулите му.) и Мариса(облечена с черно бяла рокля на
раета).
-Е щом всички сме тук да тръгваме.-каза Анастасие и отвори вратата на къщата.Те се качиха в
колите си и тръгнаха към центъра.

Критика/Мнение??Смятам това да е последната част понеже не се следи![/i][/b]


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

#13 2012-03-31 15:37:02

geri18
Member
From: East London
Registered: 2010-09-20
Posts: 946
Website

Re: Кат

Много ми хареса,но това ли е само?  speechless ... Иначе до тук ми хареса много smile


XVIII. XII .MCMXCVII

Offline

#14 2012-03-31 20:15:04

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Кат

Некст.  heart  nod


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#15 2012-05-12 20:46:15

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Кат

Ами за не много кратко време няма да пиша защото имам изпити и да мога да се концентрирам.Но лятната ваканция ще има продължения.


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook