#151 2012-02-29 21:36:10

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: От тъмната страна.

Утре пускам следваща част. smile

Offline

#152 2012-03-01 15:44:16

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: От тъмната страна.

  • ХVІ глава

Ставаше късно. Цялото небе се беше обагрило в най-различни нюанси на жълто, червено и оранжево. Беше време и за вечеря. Чух шумове отдолу. Този път това беше Алис. Правеше вечеря.
- Идвай, Изабела! Вечерята е готова! - разкрещя се тя.
- Идвам, ей сега! - отвърнах й аз със същия тон.
Н можах да чуя реакцията й, но сигурно беше недоволна.
Бързо слезнах по стълбите. На масата ме чакаше пица и кола.
- Айде, идвай. Виж какво има за вечеря. - каза тя и прехапа устна.
За малко да не се развикам от радост. Обожавах пица и кола. Настаних се и награбих ароматното парче.
- Ммм, Алис, признавам те. Наистина си се постарала. - казах й аз. Въпреки, че още й бях сърдита.
- Знам. Мерси. - благодари ми тя и също отхапа от пицата.
Понечих да пийна от колата, но се чу шум. Нещо като трясък.
- Ъъъ, Алис, чу ли това?
Тя направи пауза.
- Какво да съм чула? Нищо. - отговори ми тя спокойно и продължи с яденето си.
След около 1-2 минути пак се чу същия шум.
- Алис, притеснявам се, да отида ли да проверя? - попитах я неуверено.
- Не, по-добре си стой. Наяж се. Сигурно има буря или просто ти се е причуло.
Последва още един гръм. Този път беше много силен, че човек ясно можеше да го чуе.
- Ал, моля те, плаша се. Не го ли чу?
- Изабела, престани. Твоите паранормални истории и неща не ме интересуват, защото не са истина. Причуло ти се е. Това е.
Не издържах. Чашата преля. Не можах да търпя повече.
- Престани!
- Какво? - учудено ме попита тя.
- Престани, Алис! Престани да ми казваш, че не е вярно? Да не би да ме взимаш за глуха...?
- Ем, може и това да е, от много нерви...
- Ъх, моля? Моля? Я повтори? Най-добрата ми приятелка не ме подкрепя. Алис, в тази къща става нещо. Нещо не е наред. Това, което видях днеска следобяд и това, което чух сега, е истина! Тук има някой!
- Хъх, да бе да... да не би искаш да кажеш, че Сали и Лорън са тук. Моля ти се, Изабела. Права бях. Трябва ти психиатър. Или ще си ги избиеш тези неща от главата, или още утре отиваме да ни промият мозъка малко, че има нужда.
- Алис, за последен път ти повтарям, не ми трябва никакво промиване на мозъка. Ти не чули шума?
- Мм, не.
- Как така? - учудих се.
- Ами просто така. Аз съм нормален човек. Не чувам такива неща. - каза ми тя и отхапа от пицата.
- Ще видиш, Ал. Ще ти го докажа. Иначе да не се казвам Изабела! - троснато извиках. Оставих нещата и се качих в стаята си.

Offline

#153 2012-03-01 16:37:13

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: От тъмната страна.

Некст? happy

Offline

#154 2012-03-01 17:04:31

kawaii_girl
Member
Registered: 2010-10-18
Posts: 6,729

Re: От тъмната страна.

Некст. (f)


.....................
.....................[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_m3mae2RiIM1r7962co1_500.gif[/img]

Offline

#155 2012-03-01 17:16:37

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: От тъмната страна.

Нееееееееееееееккстттт! Бързо,бързо!   heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#156 2012-03-01 19:27:15

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: От тъмната страна.

Нееееееееееееееккстттт! Бързо,бързо!   heart  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#157 2012-03-01 20:01:22

dynda2
Member
Registered: 2010-10-27
Posts: 67

Re: От тъмната страна.

нексттт  smile  heart  sun  sun [/b]

Offline

#158 2012-03-02 12:53:28

debita_debs
Member
From: Габрово
Registered: 2010-11-16
Posts: 176

Re: От тъмната страна.

Хайде на най-интересното спря!!!!


[img]http://i1193.photobucket.com/albums/aa355/ohhburn/GIF/tumblr_lfc7ndtBno1qcz7tho1_500.gif[/img]

Offline

#159 2012-03-02 15:13:32

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: От тъмната страна.

Утре сигурно ще пусна некст. Напоследък имам много уроци и за това...  sad

Offline

#160 2012-03-02 17:47:36

afi_rz98
Member
From: Rosewood ^^
Registered: 2011-03-03
Posts: 3,952

Re: От тъмната страна.

Некст..!! sun  heart


I've learned that people will forget what you said,people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel..

Offline

#161 2012-03-03 14:35:57

simonka_999
Member
From: Espana
Registered: 2011-03-13
Posts: 716

Re: От тъмната страна.

Некст! bow  star


Жuвоmъm не е да чакаш да оmмuне буряmа,а да се научuш да mанцуваш nод дъжда!.. ; ] .. heart

_________________

Жuвоmъm nречуnва наú-сuлнumе,nосmавяúкu гu на колене,за да докажаm,че могаm да се uзnравяm.. Слабumе не гu закача - mе са на колене цял жuвоm! star


Diego Miguel heart

[img]http://27.media.tumblr.com/tumblr_m0e07jGAWC1r2a24bo1_500.gif[/img]

Offline

#162 2012-03-03 17:07:46

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: От тъмната страна.

  • ХVІІ глава

Бях усилила музиката на макс. Донякъде го правех напук на Алис. Внимателно прибрах разхвърляните картички в чекмеджето. Само писмото оставих на бюрото. Часът беше почти девет. Смятах скоро да си лягам.
- Изабела! - крещеше Алис.
- Какво искаш??? - отвърнах й със същия тон.
- Намали музиката? Веднага!
Не й обърнах внимание. Продължих да си слушам. Бях прекалено ядосана и нервирана, че да я слушам и нея. Трябваше на някой да си изкарам гнева.
На вратата се почука. Насилих се и станах да отворя. Там стоеше Алис.
- Ти... не чу ли какво казах? Ще намалиш музиката или...?
- Или... какво? Ще ме набиеш ли? А?
Алис изпуфтя. Влезе в стаята. Тросна вратата и намали звука почти до минималното.
- Слушал ме, Изабела! Не знам, но от известно време си адска стресирана. Не е това начина да...
- А какъв е начина? Какъв? Така е, Алис, така ще е. Мислих си, че ще ме разбереш. За толкова ли луда ме мислиш, че чак и на психиатър ще ме водиш. Но аз ти казах! Ще ти го докажа! Ще видиш...
Тя премълча. Зелените й очи се впиваха в моите с ярост. Очевидно я бях ядосала. Но не ми пукаше. Сега за нищо и за никому не ми пукаше... освен за себе си.
- Изабела, това няма да продължава така. Е, хайде, покажи ми къде са тия духове? Айде, де. Нека да дойдат. Ха!
Стисках здраво ръцете си. Идеше ми да я зашлевя, но нямах смелост.
- Алис! Не си прави шегички! Това не е шега работа!
- Добре, де, добре. Нека дойдат, ти казах. Нека дойдат.
Изведнъж вратата се отвори с гръм. Предметите в стаята започнаха да се клатят. Всичко се тресеше. Алис замръзна на място от страх.
- Казах ли ти, Алис?! Не трябваше да ги предизвикваш!!!
Нещо придърпа Алис към стената и я удари. Тя изпищя.
После всичко спря... изведнъж.
- Иза... Изабела... к-какво беше... това?
- Това беше доказателството, Алис! Това беше доказателството, че това са духовете на Сали и Лорън! Те сами ти го доказаха! Не трябваше да ги предизвикваш! Предупредих те!Тя ме изгледа странно, след което излезе с треперищи ръце. Аз седнах на леглото и зарових длани в лицето си.

Offline

#163 2012-03-03 19:27:09

dynda2
Member
Registered: 2010-10-27
Posts: 67

Re: От тъмната страна.

ннекстт  heart  heart  sun

Offline

#164 2012-03-03 20:12:23

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: От тъмната страна.

Чиии яко. О.о Некст?  wasntme  heart  heart  heart  heart

Offline

#165 2012-03-03 21:38:01

pink_light
Infinity ∞
Registered: 2010-06-22
Posts: 15,001

Re: От тъмната страна.

Супер! Искам некст!  sun  heart Само не можах да разбера,защо в някои от главите името на Из се променя? (защото в една от главите е Илизабет,а в други е Изабела)


Мислех за това, как
някои други те докосват.
И сега не мога
да реша, дали
искам да счупя
техните ръце или
своите......

Offline

#166 2012-03-03 21:48:54

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: От тъмната страна.

И пак на най-интересното.. :хх Хайдее,че ще пукнаа ! Некстттттттт !!  heart  heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#167 2012-03-03 22:00:10

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: От тъмната страна.

И пак на най-интересното.. :хх Хайдее,че ще пукнаа ! Некстттттттт !!  heart  heart  heart

Точно като в Турските сериали.

Утре пускам некста. laugh

Offline

#168 2012-03-05 17:18:31

kawaii_girl
Member
Registered: 2010-10-18
Posts: 6,729

Re: От тъмната страна.

Нямам търпение за некста. sun


.....................
.....................[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_m3mae2RiIM1r7962co1_500.gif[/img]

Offline

#169 2012-03-05 20:04:43

Back.from.where.I.started
Member
From: Somewhere over the rainbow
Registered: 2012-02-29
Posts: 43

Re: От тъмната страна.

невероятна история heart интересно ми е как ще се развият нещата  laugh  heart давай некст междувременно laugh


[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_lxum1l8Doz1r44xwao1_500.gif[/img]

Offline

#170 2012-03-05 20:37:01

djuu
Member
Registered: 2011-09-09
Posts: 1,401

Re: От тъмната страна.

Нямам търпение за некста. sun

Offline

#171 2012-03-05 20:38:49

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: От тъмната страна.

Радвам се, че ви харесва.
sun Утре пускам некста.

П.П. Не можах да го пусна в Неделя, защото бях заета за уча. Съжалявам.

Offline

#172 2012-03-06 14:31:36

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: От тъмната страна.

Супер! Искам некст!  sun  heart Само не можах да разбера,защо в някои от главите името на Из се променя? (защото в една от главите е Илизабет,а в други е Изабела)

Ааа така ли?
Ами от бързане. Грешка съм направила и не съм забелязала.
Името й е Изабела. smile

Offline

#173 2012-03-06 14:52:02

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: От тъмната страна.

  • ХVІІІ глава

Отново. Стана късно. Всеки ден ставаше все по-банален и скучен. В къщата сега цареше такова спокойствие, че ми идеше да си изкрещя на воля. Разхождах се в стаята на диагонали, все едно съм в клетка. Да, донякъде бях в капан. И, на всичкото отгоре, утре ще ме водят на психиатър. Не можех да повярвам. Бях прекалено разочарована от Алис, че нямах сили да крещя и да викам. Знаех, че няма смисъл. Но все още се надявах. Все още се надявах тя да ме разбере. Това зависеше от нея. Забелязах колко е тъмно навънка. Мислех да си лягам. И без това нямаше какво да правя. Деня мина така бързо...
Оправих си леглото. Облякох си пижамата и рязко загасих лампата. Потънах в сън.

  • ***


Отново. Отново сънувах. Вече знаех, че всяка нощ ще бъде така. Знаех и какво сънувам, но не знаех причината. Този път бях покрай някакво езеро на една пейка. Седях и дъвчех едно от листата на дърветата. Отнякъде се носеше тиха мелодия. По-скоро приятна. Беше като перце за ушите. Наслаждавах й се. Около мен имаше много цветя, кои от кои по-красиви. Имаше и птици, които пееха звучно и сладко. Тишината беше така приятна, че исках вечно, вечно да остана в съня си и никога повече да не се събудя. Не исках да се връщам в Реалността. Предпочитах Измамното, но красивото. Предпочитах да живея тук, вечно сама, сред тази красива природа, отколкото сред самотата и недоверието. Нямах нищо против Алис. Не. Наистина.
Навсякъде цареше благозвучно спокойствие. Пак чух гласове. Бяха толкова нежни и тихи, че ги усещах повече като трептения в ушите си. Не. Не беше караница. Беше разговор. И знаех между кой. Продължавах да късам от листата на дървото, докато най-накрая ми писна. Станах от пейката и бавно закрачих, като внимавах да не стъпча красивите и нежни цветя по пътя си. Поправих си път измежду тях. Колкото повече се доближавах, толкова повече гласовете изчезваха. Изведнъж, усетих натиск, и още по-силен натиск. Обърнах се. Навсякъде цветята бяха смачкани. Езерото беше потъмняло. Дърветата бяха окапали, а животните - изчезнали. На пейката седяха двама души. Целите им тела бяха в кръв, а на женското тяло имаше забит нож... в сърцето. Изпищях. Вцепених се. Не знаех какво да правя. Тръгнах да бягам, но усещах краката си толкова тежки, че стъпването на земята ми костваше огромни усилия. Накрая се спънах и паднах на земята. Цялата обляна в сълзи... погледнах към тялото си - по него имаше драскотини и следи от нокти. Не усещах болка, но гледката беше ужасна. Тогава не знаех какво става и най-важното: защо става. Не, не знаех. Бях толкова далече от пейката, но в същото време и толкова близко, че разстоянието не го усещах. Имах чувството, че не сънувам. Че това наистина се случва. Връщам си думите назад. Това беше Ада. Понякога прималиви неща са най-опасни и колкото повече ги доближаваш толкова повече те примамват, докато накрая се изгубиш в себе си или осъзнаеш до болка колко много си загубил.

Offline

#174 2012-03-06 15:29:19

afi_rz98
Member
From: Rosewood ^^
Registered: 2011-03-03
Posts: 3,952

Re: От тъмната страна.

Некст..!! heart  sun


I've learned that people will forget what you said,people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel..

Offline

#175 2012-03-06 16:34:52

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: От тъмната страна.

Некст..!! heart  sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook