#476 2012-01-22 13:04:27

DeathPrincess231
Member
Registered: 2011-09-13
Posts: 174

Re: Въпроси любов - Съвети.

да ви попитам за вас какво е сериозна връзка  smile Чувствата с напредването на времето същите ли както в началото или,споделете  smile  smile

Offline

#477 2012-01-22 14:49:16

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Задай малко по - правилно въпроса си.
Сериозната връзка за всеки се определя по различен начин.
Лично за мен, да имаш сериозно връзка означава, независимо от всичко, независимо от недостатъците на другия, караниците, разделите и събиранията, винаги да се връщаш при този човек след това, и винаги да знаеш, че обичаш само него. И, определено сериозните връзки се градят най - често след 18 години.

Offline

#478 2012-01-23 05:21:59

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте.
Значи,снощи бяхме на едно супер яко парти.И там се запознах със едно момче.Много е свестен,направо се изумих.И една приятелка предложи да играем на нажежаване.Беше много забавно,но на нас с това момче няколко пъти ни се падна да се целунем.Не мога да отрека,че беше много хубаво,но той после ме изпрати и ми сподели,че до сега на е виждал толкова свястно момиче и т.н. Та... ме целуна.И въпроса ми е: Сега какво да правя? Да говоря ли с него за нещо повече от приятели или да оставя нещата така?
think


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#479 2012-01-23 06:54:35

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Говори естествено, що за глупав въпрос.
Допадате си, виждаш, че момчето е добро, привлича те ... какво още чакаш ?
Действай, рядко има такива момчета, на такава възраст, с които да си изкарваш леко и забавно, без излишни драми.

Offline

#480 2012-01-23 09:14:33

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Въпроси любов - Съвети.

Говори естествено, що за глупав въпрос.
Допадате си, виждаш, че момчето е добро, привлича те ... какво още чакаш ?
Действай, рядко има такива момчета, на такава възраст, с които да си изкарваш леко и забавно, без излишни драми.

Благодаря за съвета,ще го приложа : ) sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#481 2012-01-25 16:35:26

all_day_all_night
Member
From: New York
Registered: 2011-09-23
Posts: 199

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте.
Значи,снощи бяхме на едно супер яко парти.И там се запознах със едно момче.Много е свестен,направо се изумих.И една приятелка предложи да играем на нажежаване.Беше много забавно,но на нас с това момче няколко пъти ни се падна да се целунем.Не мога да отрека,че беше много хубаво,но той после ме изпрати и ми сподели,че до сега на е виждал толкова свястно момиче и т.н. Та... ме целуна.И въпроса ми е: Сега какво да правя? Да говоря ли с него за нещо повече от приятели или да оставя нещата така?
think

Момичее...дори не трябва да питаш..щом ти допада..харесваш го...най важното той те харесва...де да имах и аз твоя късмет....ДЕЙСТВАЙ


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
[img]http://store.picbg.net/thumb/61/4B/c36c4ee85354614b.jpg[/img]

Offline

#482 2012-01-25 17:08:34

miikи маLs .
Beαutiful Bitch
From: Bulgaria
Registered: 2011-01-25
Posts: 2,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моят въпрос е тъпичък, ноо.. Как да разбера
дали момче ме харесва? ;? (Нека за изключим,
вирианта да го попитам! )
Благодаря.

Offline

#483 2012-01-25 20:27:33

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте.
Значи,снощи бяхме на едно супер яко парти.И там се запознах със едно момче.Много е свестен,направо се изумих.И една приятелка предложи да играем на нажежаване.Беше много забавно,но на нас с това момче няколко пъти ни се падна да се целунем.Не мога да отрека,че беше много хубаво,но той после ме изпрати и ми сподели,че до сега на е виждал толкова свястно момиче и т.н. Та... ме целуна.И въпроса ми е: Сега какво да правя? Да говоря ли с него за нещо повече от приятели или да оставя нещата така?
think

Момичее...дори не трябва да питаш..щом ти допада..харесваш го...най важното той те харесва...де да имах и аз твоя късмет....ДЕЙСТВАЙ

Благодаря ти за съвета! ^^ Но ако ме познаваше добре-нямаше да искаш моя късмет  laugh


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#484 2012-01-26 06:58:21

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моят въпрос е тъпичък, ноо.. Как да разбера
дали момче ме харесва? ;? (Нека да изключим, вирианта да го попитам!)
Благодаря.

Като за начало, някои неща просто се усещат от самосебе си. Понякога не са нужни думи. Иначе, за да разбереш дали някой има дадени симпатии към теб, трябва да го познаваш поне малко и да имаш случки с него. Няма как да ти кажем, как да разбереш дали те харесва, или не, по простата причина, че ние не го познаваме. Има неща, които на едни типове момчета им действат, на други обаче, не. Така че, дай малко инфромация за това какво е момчето, опиши някой момент с него и тн.

Offline

#485 2012-01-27 10:36:36

all_day_all_night
Member
From: New York
Registered: 2011-09-23
Posts: 199

Re: Въпроси любов - Съвети.

Няма такъв начин...   heart  heart  heart


...all day...all night
...all day...all night
...all day...all night
...What...
...the...
...FucK...
[img]http://store.picbg.net/thumb/61/4B/c36c4ee85354614b.jpg[/img]

Offline

#486 2012-02-02 22:47:50

yonity97
Member
Registered: 2010-05-03
Posts: 233

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моят въпрос е тъпичък, ноо.. Как да разбера
дали момче ме харесва? ;? (Нека за изключим,
вирианта да го попитам! )
Благодаря.

Ами примерно по начина по който те гледа ако те харесва определено ще те гледа по различен начин, ако ти се усмихва без причина или ти обръща повече внимание.. smile


[img]http://prikachi.com/images/94/6128094O.png[/img]

Offline

#487 2012-02-03 08:49:56

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Пълни глупости. Всеки си е индивидуален, разберете го. Един ще го покаже, чрез погледа си, друг чрез усмивката си, трети ще се разпознае по притеснения глас и тн. Някои хора пък, почти не показват никакви признаци за това, дори и наистина да харесват даден човек. И все пак, ако не видиш нищо по - особено в него, когато е около теб, или направо го питай по някакъв начин, или се откажи.

Offline

#488 2012-02-12 12:28:17

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Въпроси любов - Съвети.

[i]От 1  месец  си  пиша  с  едно  момче  и  наистина  си  допаднахме , виждали  сме  се  преди  ,но  никога  не  сме  си  говорели  общо  взето   от  растояние , но  той  ми  намери  фейсбука  от  един  негов  приятел  и така  аз  усетих  ,че  има  тръпка  между  нас  ,но  незнам преди  винаги  си  пишехме   ;*** или  <33 ,но  от  вчера нещо  се промени  не  ми  пишеше  както  преди  , и не  си  мислете  че  се  притеснявам  ,че не  ми пише  kiss* това  не  ме  притеснява, притеснява  ме  факата ,че  усештам  ,че  има  нещо  ,но  не  ми  казва  попитах  го  сърдит  ли  ми  е той  каза  ,че не  мие, незнам  какво  му  има , ако  някой  може  да  ми  поомгне ще  съм  му  много  благодарна..
sad  smile  kiss


♔...................†...........♔

Offline

#489 2012-02-12 12:48:07

lady_ss1
Member
From: София
Registered: 2010-09-17
Posts: 21,410

Re: Въпроси любов - Съвети.

[i]От 1  месец  си  пиша  с  едно  момче  и  наистина  си  допаднахме , виждали  сме  се  преди  ,но  никога  не  сме  си  говорели  общо  взето   от  растояние , но  той  ми  намери  фейсбука  от  един  негов  приятел  и така  аз  усетих  ,че  има  тръпка  между  нас  ,но  незнам преди  винаги  си  пишехме   ;*** или  <33 ,но  от  вчера нещо  се промени  не  ми  пишеше  както  преди  , и не  си  мислете  че  се  притеснявам  ,че не  ми пише  kiss* това  не  ме  притеснява, притеснява  ме  факата ,че  усештам  ,че  има  нещо  ,но  не  ми  казва  попитах  го  сърдит  ли  ми  е той  каза  ,че не  мие, незнам  какво  му  има , ако  някой  може  да  ми  поомгне ще  съм  му  много  благодарна..
sad  smile  kiss

Най-добре го питай какво му е. smile Ако не ти каже, значи просто не иска да сподели. Ще му мине. smile

Offline

#490 2012-02-17 08:15:49

sladkoto_momiche
Member
Registered: 2010-08-24
Posts: 46

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мотках се из форума,попаднах на темата и реших да потърся и други съвети,oсвен тези на приятелите ми.Харесвам си едно момче вече от година и половина.Не сме от едно даскало,но майките ни работят заедно и когато сме втора смяна,се засичаме там всяка вечер.На 14.02 пак се засякохме,говорихме си,аз бях с две мои приятелки и те ми казаха,че той ме бил гледал с влюбен поглед,но аз самата не знам дали е така.Ето защо реших да говоря с него,да му кажа ако иска събота да излезнем,а-у и накрая да му призная,че го харесвам.Обаче снощи той не беше в настроение,караше се с майка си,дори и на мен ми говореше грубо,аз се сдухах,не говорих с него (очевидно бе,че не е момента) и сега се разубедих..не знам да му кажа ли,че го харесвам,да ме му ли кажа,да го поканя ли в събота навън,да не го ли,как да постъпя и най-вече как да събера достатъчно смелост...познаваме се от една година и доста пъти ме е провокирал да си мисля,че и той изпитва същото като мен,но в други моменти си мисля обратното.Най-лошото е,че преди време пак бяхме сяка вечер почти заедно,и след коледа миналата година,се виждахме през месец,два,и сега може би е вторият ми шанс...моля ви,посъветвайте ме..благодаря ви предварително....


Боли ме ... за тебе,тебе и ТЕБЕ  wink
[img]http://24.media.tumblr.com/c4748f522421ab73634a006231587b2f/tumblr_meo2umw8Ox1rdzsaro1_400.gif[/img]

Offline

#491 2012-02-18 15:38:11

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мотках се из форума,попаднах на темата и реших да потърся и други съвети,oсвен тези на приятелите ми.Харесвам си едно момче вече от година и половина.Не сме от едно даскало,но майките ни работят заедно и когато сме втора смяна,се засичаме там всяка вечер.На 14.02 пак се засякохме,говорихме си,аз бях с две мои приятелки и те ми казаха,че той ме бил гледал с влюбен поглед,но аз самата не знам дали е така.Ето защо реших да говоря с него,да му кажа ако иска събота да излезнем,а-у и накрая да му призная,че го харесвам.Обаче снощи той не беше в настроение,караше се с майка си,дори и на мен ми говореше грубо,аз се сдухах,не говорих с него (очевидно бе,че не е момента) и сега се разубедих..не знам да му кажа ли,че го харесвам,да ме му ли кажа,да го поканя ли в събота навън,да не го ли,как да постъпя и най-вече как да събера достатъчно смелост...познаваме се от една година и доста пъти ме е провокирал да си мисля,че и той изпитва същото като мен,но в други моменти си мисля обратното.Най-лошото е,че преди време пак бяхме сяка вечер почти заедно,и след коледа миналата година,се виждахме през месец,два,и сега може би е вторият ми шанс...моля ви,посъветвайте ме..благодаря ви предварително....

Ами, действай, после ще съжаляваш, ако не си опитала! smile  smile  smile


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#492 2012-02-25 22:32:11

valito_smile
Member
Registered: 2011-03-10
Posts: 59

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мотках се из форума,попаднах на темата и реших да потърся и други съвети,oсвен тези на приятелите ми.Харесвам си едно момче вече от година и половина.Не сме от едно даскало,но майките ни работят заедно и когато сме втора смяна,се засичаме там всяка вечер.На 14.02 пак се засякохме,говорихме си,аз бях с две мои приятелки и те ми казаха,че той ме бил гледал с влюбен поглед,но аз самата не знам дали е така.Ето защо реших да говоря с него,да му кажа ако иска събота да излезнем,а-у и накрая да му призная,че го харесвам.Обаче снощи той не беше в настроение,караше се с майка си,дори и на мен ми говореше грубо,аз се сдухах,не говорих с него (очевидно бе,че не е момента) и сега се разубедих..не знам да му кажа ли,че го харесвам,да ме му ли кажа,да го поканя ли в събота навън,да не го ли,как да постъпя и най-вече как да събера достатъчно смелост...познаваме се от една година и доста пъти ме е провокирал да си мисля,че и той изпитва същото като мен,но в други моменти си мисля обратното.Най-лошото е,че преди време пак бяхме сяка вечер почти заедно,и след коледа миналата година,се виждахме през месец,два,и сега може би е вторият ми шанс...моля ви,посъветвайте ме..благодаря ви предварително....

Щом се познавате от толкова много време, значи имаш голямо предимство. Не мисля, че ще е странно да го поканиш да излезете на кафе, тъкмо ще сте само двамата и ще може да си говорите спокойно. Ако те е срам да го попиташ на живо дали искате да излезете му пиши. А за харесването, според мен след като излизате на 2-3 срещи можеш да го целунеш импулсивно докато те изпраща до вас или като се сбогувате. Така ще разбере че го харесваш. И щом те е гледал влюбено както казваш, няма начин да се отдръпне или нещо подобно smile Успех!  wink


[img]http://prikachi.com/images/341/4706341M.gif[/img]

Offline

#493 2012-02-26 09:53:45

sladkoto_momiche
Member
Registered: 2010-08-24
Posts: 46

Re: Въпроси любов - Съвети.

Благодаря за съвета,няма как да му пиша,понеже така и не си размнихме скайповете,а той няма Facebook профил,вчера се видяхме,но аз се държах малко гадно,и по поведението му разбрах,че не му пука...не знам какво да правя,ще изчакам малко време,да видим как ще се развият нещата...


Боли ме ... за тебе,тебе и ТЕБЕ  wink
[img]http://24.media.tumblr.com/c4748f522421ab73634a006231587b2f/tumblr_meo2umw8Ox1rdzsaro1_400.gif[/img]

Offline

#494 2012-02-26 11:22:31

valito_smile
Member
Registered: 2011-03-10
Posts: 59

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ако наистина не му пука въобще не се занимавай с него. Веднъж направих грешката да се влюбя в някой който го беше грижа повече за приятелите си отколкото за мен ... Пфф момчета   laugh Ще намериш някой свестен, не се притеснявай  sun


[img]http://prikachi.com/images/341/4706341M.gif[/img]

Offline

#495 2012-02-28 17:21:45

candy_smile_
Member
Registered: 2010-08-04
Posts: 42

Re: Въпроси любов - Съвети.

с приятелят ми бяхме заедно 5 месеца и наскоро се разделихме водихме сексуален живот каза че ме обича вярно е карахме се като всяка нормална двойка за някакви глупости го след един малък скандал скъсахме и му казах да говорим по-добре на 4 очи като се видяхме той ми вика наскоро не се разбираме много добре имаме различия а и знаеш че след 7 месеца ще заминавам за пловдив и няма да има как да се виждаме а връзка по интернет не е добра идея и аз му викам добре не е ли най важното в една връзка да се обичаме въпреки недостатъците и различията ни и той май нищо не каза.каза че имал още чуства към мен но ако се разделим след 7 месеца ще бъде 7 пъти по-трудно и аз му викам не може да си сигурен какво ще стане след половин година и нататък няма значение.Съветваха ме да отида да го целуна по начин по който сега не съм го целувала да му кажа че го обичам и да се върне при мен а пък след 6 месеца ще го мислим и после да го направим ( сещате се какво ; Д )
според вас ще подейства ли ако го направя и ако наистина ме обича ще се върне ли при мен или просто си търси извинения ;х
Благодаря ви много предварително

Offline

#496 2012-02-29 16:04:08

wounds
Member
From: Втората звезда в дясно
Registered: 2010-10-13
Posts: 711
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Единственият човек, който може да пише в т.нар. "поток на мисълта" е Джеймс Джойс, не се опитвай да го конкурираш, моля те, прави лошо впечатление за грамотността ти.   8-)

По въпроса: ако той иска да се разделите, не виждам за какво трябва да тичаш след него и да му се молиш. Пет месеца не са толкова много време, че да е кой знае колко сериозна връзка(по моите разбирания, това става след година). Радвай се, че ти е казал, че иска да се разделите като човек, вместо да прави глупости.  Това, че заминаваш според мен е само оправдание на истинската причина. Не знам кой ти е  дал съвета, но мислиш ли, че след като  няколко месеца не си намерила начин да го задържиш, не си му дала основание да е до теб един с**с ще реши въпроса?  Е, ако е добър и искаш да си направиш кефа за последно - давай.

Това си е мое мнение, ти прави каквото си знаеш.  8-)


Just remember that sometimes,
the way you think about a person
isn’t the way they actually are.

Offline

#497 2012-03-01 19:04:22

Лuглuчка { }
Member
From: Sofia.
Registered: 2012-03-01
Posts: 7,373

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами.. Имам гадже.. Но не чувствам нищо към него.. Не знам защо приех да тръгнем.. Тъъ..Така! Искам да попитам как да му кажа, че нищо не чувствам към него, и че харесвам друг.. И най-важното, че искам да скъсаме.. На мен някак ми е гадно да му кажа направо, че "късаме" .. Помогнете, моля вии..Просто не искам да му давам напразни надежди и да го лъжа  speechless

Offline

#498 2012-03-01 22:17:28

julity
Member
From: ~`Wonderland *
Registered: 2010-02-06
Posts: 746

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами.. Имам гадже.. Но не чувствам нищо към него.. Не знам защо приех да тръгнем.. Тъъ..Така! Искам да попитам как да му кажа, че нищо не чувствам към него, и че харесвам друг.. И най-важното, че искам да скъсаме.. На мен някак ми е гадно да му кажа направо, че "късаме" .. Помогнете, моля вии..Просто не искам да му давам напразни надежди и да го лъжа  speechless

както ти писах и в другата тема: да, няма смисъл да го лъжеш. седнете само двамата, за да се изясните и да му кажеш какво чустваш/не чустваш вече... кажи му, че вече не изпитваш същите чуства като преди (ако си ..) и че няма смисъл да сте заедно, щом единият не изпитва нищо .. пробвай се да останете с добри мисли един за друг и му кажи, че най-добре ще е да се разделите ... wink


[img]http://prikachi.com/images/895/3800895I.gif[/img]

Offline

#499 2012-03-02 00:04:36

zaycheto9512
Member
From: kubrat
Registered: 2009-05-04
Posts: 1

Re: Въпроси любов - Съвети.

Такааа  и  аз имам проблеми....и търся помощ ....с моето момче много се обичаме но проблемът е там че аз уча в Париж и само ваканциите се виждаме  ходим от 2години  през  това време  той ми изневери няколко пъти след това се осъзна и спря да ме наранява но ме обвини в нещо което нямах вина и след това аз реших да му върна почна ”уж” да не ми пука  изневерих му веднъж той разбра при което  1месец рева и бяхме  скарани а след това реши да ми прости решихме да започнем от 0-та  но сега ми  се сърди  дори като отида да спя  в приятелка ядосва ми се и ме заплашва че ще ми  го върне....незнам какво да правя как да постъпвам??? Но  неискам отг от рода на ”зарежи го!”  дайте съвети къде ми е  грешката не ходя нито по кафета нито по дискотеки заразлика от него къде бъркам???


df45637a

Offline

#500 2012-03-02 00:58:57

Clecligoirose
Member
From: Россия
Registered: 2012-03-02
Posts: 1
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Потерто ...               
                 
                 
_________________                 
дешевые мобильники копии телефонов сотовые дешево

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook