#226 2012-01-02 14:30:28

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

Ауууу харесвам  heart


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#227 2012-01-03 16:28:47

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Паднал Ангел

Ауууу харесвам  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#228 2012-01-03 18:24:16

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Ще  пусна продължението утре.. : )


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#229 2012-01-04 10:53:31

Пiiпни мее за късмет*
Member
From: Пловдинчанка.
Registered: 2011-10-29
Posts: 78

Re: Паднал Ангел

оЩЕЕЕЕЕ. heart  heart  heart  heart  heart  heart


Когато една врата се затваря,
друга се отваря!
Но често стоим толкова дълго,
гледайки затворената,
че не виждаме отворената!

Offline

#230 2012-01-04 11:15:12

crazygirl2434
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 23

Re: Паднал Ангел

Слєдя го ощє от началото ии... Ужасно Добър Єєєєєєєєєє clap kiss , супєр є и направо съм сє вманиачила, по цял дєн го чєта, дори нє ставам да ям. ;dd  Прєкрасєєєєннн.. <3 <3 <3 Ощєєє... smile Nє×ŧ.. sun star bow inlove мн. ми є инт. какво щє станєєєєє..

Offline

#231 2012-01-04 15:10:34

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Слєдя го ощє от началото ии... Ужасно Добър Єєєєєєєєєє clap kiss , супєр є и направо съм сє вманиачила, по цял дєн го чєта, дори нє ставам да ям. ;dd  Прєкрасєєєєннн.. <3 <3 <3 Ощєєє... smile Nє×ŧ.. sun star bow inlove мн. ми є инт. какво щє станєєєєє..

Леле,много се радвам,че ти харесва толкова.Но,няма да възразявам,ако ставаш да ядеш : ) :д  heart  heart  heart  heart  heart  heart  heart След малко пускам некста


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#232 2012-01-04 15:13:00

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Паднал Ангел

Ией !! Чакаме с нетърпениеее !  sun  heart  heart


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#233 2012-01-04 15:58:32

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Ето. : )

Двадесет и Четвърта Глава.

,,Мамка му!"

Се тая.Все някога щяха да замрат.Продължих да правя това което правех.Да,но там бе проблемът,нямах какво да правя..След като всичко приключи се чудех какво да правя.Затова включих телевизора и започнах да превъртам програмите.Не намерих нищо което да ми хареса,но после се сетих,че в гардероба на последния рафт са наредени книги.Защо да не почета!? Станах от леглото и се придвижих с мързелива крачка към гардероба.Отворих го и се наведох до максимума.
-Не,не,не,не.. -повтарях докато разглеждах книгите.Но погледът ми се спря върху една единствена.Паднал Ангел.Взех я внимателно и я заоглеждах.Корицата и бе черна и напълно пуста.По средата имаше само един посребрен надпис.
-Чук,чук,мога ли да вляза? -в този момент ме разсея гласът на Кайлър.
-Да,влизай. -казах и върнах книгата на мястото и.
-Какво правиш? -попита той и надигна онази бутилка с бялата течност.
-Там е проблема.Чудех се какво да правя,реших да чета..но нищо не ми направи впечатление. -излъгах.
-Ясно. -каза той и сключи вежди. -Ами,какво ще кажеш да се разходим? -попита Кайлър и направи жест.
-Ами,не.. -поклатих глава. -Не мисля,че ми се излиза.Може би утре? -попитах с надеждата,че той няма да се нацупи.
-Окей,няма проблем.Може да мина да те видя после.Чао -каза той и затвори вратата след себе си.Върнах се на това което правех.Извадих книгата отново и я разлистих.Беше писано със ситни букви.Страниците бяха леко пожълтели.Изглежда книгата беше стара.Обърнах на първата страница.Беше прана.Започнах да търся автор,но не намерих.Реших,че може би ще ми хареса.
-Първа глава. -казах на глас. -Непознатият. -хм,звучеше примамливо.Зачетох.Неусетно стигнах до 47 страница.Книгата беше интересна.Разказваше се за момче на име Кристофър,който умира от наръгване с нож от най-добрия си приятел.Но Кристофър не умира наистина,той остава на мястото където е бил убит,но идват някакви хора (или не точно),които го виждат и го отвеждат в друго измерение,той се опитва да избяга от там и...И само до тук стигнах.Тъкмо се заканих да продължа с четенето си,но изпуснах книгата.Наведох се да я взема.Точно когато посягах ръка,пипнах един от листовете и се порязах.Не текна кръв.
-Мамка му! -казах,защото ме болеше доста,не е като да кажем,че съм се порязала на нож.И защо по Дяволите не течеше кръв!?Както и да е.Взех книгата,като я хванах за кориците,но тя се беше затворила.Добре,че запомних страницата.Отворих я и ахнах.Листовете бяха празни.Напълно празни,сякаш никога не е имало букви върху тях.Това ме изплаши.Метнах книгата към стенаха.Точно се удряше,когато се разби на малки парченца черен пясък.Това ме изплаши още повече.Приближих се към нощното си шкафче и измъкнах една пила.Бавно запристъпвах към мястото на което се разби книгата.Бавно стигнах до него и видях пясъка.Точно реди да замахна с..пилата!? Как щеше да ме спаси някаква си пила!? Както и да е.Замахнах с нея и пясъкът се събра,сякаш подвиган от вятъра.Стана като силует на човек с огромни крила.Да.Знаех кой е това.Започна да придобива плътност.В този момент вратата се отвори и ангелът отново изчезна.
-Какво правиш? -засмя се Аксел.Стига де! Тук си влизаха като у дома.Да...може би защото аз им казах. -Защо държиш пила и си в отбранителна поза? -попита присмех той,като наблегна на пилата.
-Аа това ли!? -попитах и кимнах към пилата,като,че нищо не се е случило и запъхтяно довърших. -Нищо. -казах и оставих пилата на мястото и в чекмеджето.В главата ми се въртеше онзи Ангел..по-скоро силуетът му.Тогава ми светна.Това е Кристофър.Той е ангелът който идва тук.Той е падналият Ангел.Той е книгата! Ъ-ъ,не тоест да.Както и да е.
-Аксел,трябва да тръгвам. -казах и грабнах якето от закачалката и излезнах от стаята.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#234 2012-01-04 16:48:50

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Паднал Ангел

Нееееекст !!!  heart  heart


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#235 2012-01-05 10:32:43

crazygirl2434
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 23

Re: Паднал Ангел

Благодаря за грижата miss_cute_kiss !! : ) sun Невероятен е.. heart star Некст <3 <3..

Offline

#236 2012-01-05 16:50:04

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Няма проблем. : )  heart  Днес очаквайте нова част : )


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#237 2012-01-05 17:59:35

crazygirl2434
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 23

Re: Паднал Ангел

Yess!! heart Прекрасен както винагииии.. Поздравления clap bow  !! sun star Предполагам, че може би ще отиде в мрачната къща.. brrr.. ;dd Няма значение, сигорна съм, че ще бъде невероятен и както винаги ще ни кара да очакваме с нетърпение по следващияяя.. party hug : )

Offline

#238 2012-01-05 18:08:05

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Yess!! heart Прекрасен както винагииии.. Поздравления clap bow  !! sun star Предполагам, че може би ще отиде в мрачната къща.. brrr.. ;dd Няма значение, сигорна съм, че ще бъде невероятен и както винаги ще ни кара да очакваме с нетърпение по следващияяя.. party hug : )

Мисленето ти ме кара да се радвам и старая повече ! : ) Благодаря ти! heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#239 2012-01-05 18:20:06

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Паднал Ангел

Ончиикецц чакаме некста !! фаст , фаст !!  (exclaim)  (arrow)


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#240 2012-01-05 18:26:16

crazygirl2434
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 23

Re: Паднал Ангел

Yess!! heart Прекрасен както винагииии.. Поздравления clap bow  !! sun star Предполагам, че може би ще отиде в мрачната къща.. brrr.. ;dd Няма значение, сигорна съм, че ще бъде невероятен и както винаги ще ни кара да очакваме с нетърпение по следващияяя.. party hug : )

Мисленето ти ме кара да се радвам и старая повече ! : ) Благодаря ти! heart

 

Няма проблем !! Радвам сееее.. heart hug

Offline

#241 2012-01-05 19:05:51

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Специално за crazygirl2434 ! Благодаря ти !

Двадесет и Пета Глава

,,Стара,стара история"

Тичах бързо и не знаех на къде.Познавах пътя добре,но все пак това не ми помогна.Оставих краката ми да водят.Тичах и чувствах сухата болка ниско в гърдите си.Това не ме спря.Продължих и след като завих по някаква отъпкана пътека,се озовах точно там където бях и преди.Пред голямата черна къща.Не можех да контролирам тялото си.Сякаш не бях аз.Протегнах ръка и натиснах бравата.Не исках да го правя,но..Пред мен се откри прекрасна гледка.Не беше кой знае какво,но ми хареса.Къщата бе точно толкова мрачна отвътре,колкото и отвън.Зловеща и някак успокояваща.Страшна,но не чак толкова.Приветлива!? -Не,изобщо не.Направих крачка,след нея още една,после още една.И така започнах да крача из къщата.Бе прашна,сякаш не почиствана от цяла вечност.Имаше счупени столове и разбити прозорци.<Изглежда сякаш никой не живее тук.> помислих си,но в този момент се чу шум и вратата зад мен се хлопна.Обърнах се,но не видях никого.Мъждивата светлина която влизаше през счупените прозорци,не можеше да освети всичко.Но виждах,че пред мен има път.
-Кой те покани да влезеш? -попита мъжки глас.И аз  подскочих.
-Ъ-ъ може ли да пуснете някаква светлина? -попитах плахо и се надявах отговорът да е ,,Да"
-Заключи вратите,остави ги отвън да изгорят. -каза гласа.В този момент ударите на сърцето ми се бавеха.Рязък шум прониза мълчанието и отекваните от ехото думи.Всички прозорци в един миг се разпръснаха.Аз не помръднах.Мигновено нахлу светлина.Тук нямаше никого.Сам аз и остатъка  от прозорците.
-Полудявам ли? -попитах по-скоро себе си,от колкото някой друг.
-Не мисля. -каза същия глас и аз се обърнах.Стоеше зад мен.Беше възрастен мъж на около 50/53 години.
-С какво да ти помогна? -попита той.
-Какво е това място? Кой сте вие...Знаете ли нещо за Падналия Ангел? -попитах най-накрая.След като казах думите,мъжът се ококори.
-От къде знаеш за Кристофър? -попита възрастния мъж.
-Ами,прочетох книгата. -казах аз. -Е,не точно.. -допълних отново.
-Не,не,не. каза мъжът и после довърши. -Колко от нея прочете? -попита той.
-47 страници. -казах.Изглеждаше невзрачен човечец.
-Знаеш твърде много. -каза той. -Значи трябва да ти разкажа и останалото. -каза той и придърпа един стол към себе си и седна.Аз направих същото.Сетне,той запозна да разказва.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#242 2012-01-05 19:23:05

crazygirl2434
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 23

Re: Паднал Ангел

Иеииииииииииииииииииииииии party.. Нямаш си представа колко съм ти благодарнаааааа hug heart kiss sun : ) сега ще си го прочета, защото само като прочетох първото изречениее и неможах да продължа ;д : )

Offline

#243 2012-01-05 19:30:30

crazygirl2434
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 23

Re: Паднал Ангел

Нямам думиии.. lipssealed star Няма да те тормозя само с : ,,Некст'', ще се радвам ужасно много когато пуснеш следващата част heart ..

Offline

#244 2012-01-05 19:36:59

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Няма проблем.Работя по въпроса. : ) heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#245 2012-01-05 19:37:19

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Паднал Ангел

Нямам думиии.. lipssealed star Няма да те тормозя само с : ,,Некст'', ще се радвам ужасно много когато пуснеш следващата част heart ..


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#246 2012-01-07 18:54:47

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Некста! Радвам се,че ви харесва,но историята е към края си.: )

Двадесет и Шеста Глава.

,,Стара,стара история ІІ"

Накрая всичко ми стана ясно.Кристофър е бил ученик тук.Но е сънувал как убиват негов близък.Сънят е бил толкова силен,че той е умрял отново.И сега не може да се върне там от където е дошъл.Единственият начин да го върнат е ако е сърцето му се забие лед.Много тъпо звучи нали!? И аз така си помислих,докато не разбрах,че аз също съм била на крачка от втората ми смърт.Помните нали,сънят в който убиваха мама..Няма значение.След като възрастния мъж спря да разказва,се изстрелях с триста от там.Знаех,че Кристофър ще дойде и тази нощ.Тогава щях да го разпитам.Щях да го разпитам за това какво е сънувал.Възрастният мъж твърди,че е твърде ужасно за да се разказва,но аз исках да разбера и щях.Върнах се обратно по пътя.Снегът валеше и бе заличил следите ми,но знаех как да се върна.Този път не тичах,ходех бавно,но студът нахлу в ходилата ми,защото не бях обула ботуши,а в бързината съм излязла с кцове.Както и да е,вървях и не се оглеждах.
-Къде беше? -попита гласът на Кайлър зад мен.
-Боже мой,изкара ми акъла. -казах слагайки ръка на гърдите си и дишайки учестено и забързано.
-Прощавай. -каза той и ме целуна по бузата. -Така и не каза,къде беше? -попита той и повдигна въпросително вежда.
-Ами, аз бях...Добре,само не ми се карай.В къщата. -казах ,но побързах да допълня. -Но няма да повярваш какво стана. -казах и Кайлър ме прекъсна.
-Нали каза,че няма да ходиш там. -рече жаловито той.
-Да,да казах го,но стана нещо много интересно.Там не живее лудата баба която видях когато докоснах дръжката.. -говорех толкова бързо,че не можех да си поема дъх,той отново ме прекъсна.
-Момент.Каква луда баба? -попита той присмех.
-О,не ти ли казах,ами първия път ми се привидя някаква луда баба...Няма значение.Та,там живее един стар мъж който ми разказа за Кристофър и... -и отново ме прекъсна.
-Извинявай...пак.Но кой е Кристофър? -попита недоумяващо Кайлър.
-Добре,ще започна от начало. -казах и започнах да му разказвам всичко.От игла до конец.
-Аха,ясно.Кристофър е Паднал Нощен Ангел,който ти идва нагости в стаята нощем!? -каза той като повдигна тембъра на гласа си и наблегна на <нощем>.
-Да,но не.Не ми идва на гости.Мисля,че иска да го спася. -бях толкова погълната,че не разбирах какви глупости говорех.
-Добре,какво ще кажеш тази нощ да остана при теб.Може би ще помогна? -предложи Кайлър.Защо пък не.Ако той беше единственият освен мен който знае.Защо пък не!? Разбира се,без никакви прояви на...сещате се.
-Добре. -кимнах. -А сега по бързо,че ми замръзнаха краката. -изсмях се,а Кайлър ме погледна дяволите.Този негов поглед..Ах..както и да е.
-Какво? Защо ме гледаш така? -смеех се,а той със светкавична скорост се промъкна зад гърба ми,вдигна ме като булка и единствените му думи,които ме накараха да настръхна.
-Дръж се здраво!


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#247 2012-01-08 11:59:59

crazygirl2434
Member
Registered: 2011-09-23
Posts: 23

Re: Паднал Ангел

Както винаги е чудесен star : ) .. Поздравл. clap bow sun.. И така.. мн. се извинявам, че вече не пиша много коменти но вече не ми дават да сядам толкова често, защото трябва да уча.. : (( .. Както и да е.. : ) Чакам с нетърпение следващатаа..

Offline

#248 2012-01-08 12:11:21

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Както винаги е чудесен star : ) .. Поздравл. clap bow sun.. И така.. мн. се извинявам, че вече не пиша много коменти но вече не ми дават да сядам толкова често, защото трябва да уча.. : (( .. Както и да е.. : ) Чакам с нетърпение следващатаа..

Няма проблем,радвам се,че пишеш ^^


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#249 2012-01-11 16:19:49

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Паднал Ангел

Некст...  heart  sun


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#250 2012-01-11 16:28:03

steffi18
Member
Registered: 2011-10-30
Posts: 334
Website

Re: Паднал Ангел

Некст!!А ще довършиш ли "Зъби"??Всичките твои истории,които чета много ми харесват и са наистина невероятно написани!!Ти си добър писател,но ако може си довърши историите!!


[img]http://data.whicdn.com/images/35564472/580134_487029771325416_1032411167_n_large.jpg[/img]
Tumblr
My Facebook page

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook