#201 2011-12-18 20:41:21

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: Паднал Ангел

Ех, значи, знаеш как да държиш хората в напрежение! laugh НЕКСТТ!  sun .. Аксел!  heart laugh


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#202 2011-12-18 20:49:45

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Ех, значи, знаеш как да държиш хората в напрежение! laugh НЕКСТТ!  sun .. Аксел!  heart laugh


Колко е минятюрен само.. И аз съм за Аксел,той е един от главните ии е голям любовчия за Кйелин :Д  happy


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#203 2011-12-18 20:52:44

xvampirexbitchx
Member
From: Хасково
Registered: 2011-09-11
Posts: 156

Re: Паднал Ангел

Ех, значи, знаеш как да държиш хората в напрежение! laugh НЕКСТТ!  sun .. Аксел!  heart laugh


Колко е минятюрен само.. И аз съм за Аксел,той е един от главните ии е голям любовчия за Кйелин :Д  happy


Миниятюрен ама важен! wait  laugh .. Ух, ляля, любовчия значи.;д  mm  sun


[img]http://www.prikachi.com/images/970/2835970R.gif[/img]

Offline

#204 2011-12-18 20:53:52

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Ех, значи, знаеш как да държиш хората в напрежение! laugh НЕКСТТ!  sun .. Аксел!  heart laugh


Колко е минятюрен само.. И аз съм за Аксел,той е един от главните ии е голям любовчия за Кейтлин :Д  happy


Миниятюрен ама важен! wait  laugh .. Ух, ляля, любовчия значи.;д  mm  sun

Нда,.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#205 2011-12-19 05:33:39

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Паднал Ангел

Уааааааа обожавааам  heart  heart  heart  НЕКСТ НЕКСТ ! !  heart


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#206 2011-12-19 16:54:56

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Паднал Ангел

Уааааааа обожавааам  heart  heart  heart  НЕКСТ НЕКСТ ! !  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#207 2011-12-19 17:54:40

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

Уааааааа обожавааам  heart  heart  heart  НЕКСТ НЕКСТ ! !  heart


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#208 2011-12-19 18:28:40

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Уааааааа обожавааам  heart  heart  heart  НЕКСТ НЕКСТ ! !  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#209 2011-12-20 22:39:47

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Некста е готов Утре,ОБЕЩАВАМ ! : )


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#210 2011-12-21 18:00:03

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Некста.. : )

Двадесет и Първа Глава

,,Липсваш ми."

-Тук съм,тук съм. -каза нечии глас и се разбудих. -Добро утро. -каза Кайлър и целуна челото ми.Държах се с него,както с някой приятел.Беше ми много приятно.Кайлър се изправи и се запъти към вратата.
-Чакай,чакай.Няма да си ходиш нали!? -попитах въпреки че знаех отговора.Той се усмихна и каза.
-Ще се чудят къде съм,а ти се оправяй за училище. -поклати глава той.
-Какво училище,събота е! -казах и започнах да пърхам с мигли.Той се опули.
-Сериозно ли? -сложи ръка на дръжката и аз се изправих и се затичах натам.
-Кръвопиецо,стой тук! -заповядах му,а той на заден ход се придвижи и седна на леглото.
-Точно така.Отивам да се облека и когато се върна,да не си мръднал! -още една заповед.Той се засмя и аз се шмугнах в банята. В този момент забелязах нещо.Краката ми бяха бледи,като на мъртвец.Стъписах се.Отидох до огледалото и се огледах.Цялата ми кожа беше бледа,косата ми беше разхвърлена и накъдрена в  края.Под очите си имах огромни сенки.
-Ето защо той е искал да си тръгна. -засмях се на себе си.Не ми пукаше.Измих си лицето,после зъбите и  извадих от едно шкафче гримове.Намерих пудра.По принцип не се гримирах изобщо,но тези тъмни сенки под очите ми бъркаха в здравето.Сложих малко,но тя се оказа прекалено тъмна.Започнах да мия очите си отново.Но,тя не се махаше
-Ъгггхх! -изпъшках накрая.
-Всичко наред ли е ? -провикна се Кайлър.
-Ъ-ъ-ъ,разбира се,всичко е Окей. -излъгах.Най-накрая се махна.Използвах още един цвят.Той беше идеалният.Покри всичко и сякаш бях като нова.Сресах чорлавата си коса и тя застана както трябва.Отворих вратата и подадох главата си.
-Готова ли си? -попита Кайлър като стискаше очи.
-Почти,дръж така. -казах.С бързи и ситни крачки отидох до гардероба извадих и намъкнах дънките,блузката и бях готова.
-Отваряй. -казах и се засмях.Той отвори очи и се обърна към мен и попита докато си обувах кецовете.
-Леле,преобрази ли се!? Косата ти беше къдрава,сега е идеално прав..както и да е.Какво ще правим днес? -ха-ха,това ми хареса.Преди да отговоря Аксел нахълта в стаята с усмивка до ушите.
-Е,банда,какво ще правим днес? -каза той.Нещо в мен неочаквано се зарадва да го види.С един обут кец и един наполовина,станах и го прегърнах.
-Аааакселл! -изписах,а след като го пуснах той се опули,стене се усмихна отново и каза.
-Уау,на какво дължа този ентосиаязъм? -попита и аз се ухилих,Кайлър също се засмя.
-Не знам. -отговорих през смях.Боже,толкова ги обичах.Както и да е.Аксел ни разказа,как видял Кристин да си идва.Казва,че приличала на Баба Яга.
-Наистина хора,чак да те е страх да я срещнеш сам.- каза Аксел,когато отворихме вратата.
-Да те е страх да срещнеш кого Аксел? -попита съблазнително тя и отправи злобен поглед към мен.Очите ми проследиха стойката и и видях Джона.Те бяха заключени в прегръдка и той я бе целунал по бузата.
-И,за какво ви говоря. -изсмя се Аксел и я посочи.Боже,възхищава се на това момче.Не му пукаше за нищо.Той я отмина и леко я подбутна с рамо,тогава Джона се обади.
-Я внимавай! -каза той и я пусна като застана пред нея.
-Иначе? -попита Аксел като се обърна най-нехайно.Джона не отговори.И Аксел продължи.
-Та,какво става Джона? Видя,че Кейти те разбра какъв задник си и я остави,тръгна по тая .. -Аксел мъкна,явно не искаше да я обижда толкова.Джона стисна зъби и аз започнах да се смея,след мен и Калър.
-Колко точно Аксел. -казах и погледнах към Джонатан. -Знаеш ли,изобщо не ми пука с кое момиче си,или кое момиче ще нараниш,само искам да кажа нещо на новата ти. -обърнах се към Кристин.
-Той не струва. -казах и се обърнах.Аксел,Кайлър и аз тръгнахме по коридора,заливайки се от смях.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#211 2011-12-21 18:19:34

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

Суперр ! heart


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#212 2011-12-21 19:24:35

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Суперр ! heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#213 2011-12-22 16:34:45

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Паднал Ангел

Суперр ! heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#214 2011-12-22 18:56:05

kiki_009
Brutal Bitch
From: Kavala,Grece <333
Registered: 2011-09-15
Posts: 8,046

Re: Паднал Ангел

Суперр ! heart


♔...................†...........♔

Offline

#215 2011-12-24 22:18:06

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Съжалявам хора,некста ще се забави малко заради празниците..знаете,пълно е с хора.. smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#216 2011-12-25 21:09:13

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Ето я частта.Но,ще е  много кратка. : )

Двадесет и Втора Глава

,,Нощни Ангели"

Прибрах се в стаята си капнала и мокра.С момчетата си направихме снежен ден.Замеряхме се със снежни топки и се правехме на ,,бели мечки".Беше много забавно.Легнах си,дори не си измих зъбите.Просто си легнах.Вече беше тъмно.Не ми пукаше дали щях да сънувам кошмари или не,исках да спя..Затворих очи,но се чу тропот.Изправих се и насочих погледа си по посока на звука.В стаята беше много тъмно.Едва различавах сивите шкафове на гардероба.Напрегнах погледа си.Видях го.Огромните черни крила,които се развяваха и при всеки полъх на хладния въздух до бялата ми кожа падаха пера.Човекът,или не точно,беше висок.Стъпалата му не опитаха земята.Пресегнах се към френския прозорец,незабележимо,село помръднах завесата,така че меката светлина да пада върху него.Лицето му беше бледо.Имаше сенки под очите.Големите кръгове се спускаха от кладенчето на окото му,чак до края на носа.Очите му бяха сини-езерно сини.Очите ми се спускаха бавно.Голям белег разцепваше двете му устни.Беше стар белег.Дълбок,сякаш от порязване,но не беше.Сигурна бях.Носеше дълга бяла роба,или не точно роба.Спускаше се до глезените му а от там се подаваха черни панталони.Беше бос.В същност,сега осъзнавам,че той нямаше крака,сякаш тялото му свършваше до глезените..Отворих уста да кажа нещо,но после веднага я затворих.Сетне пак я отворих и промълвих.
-К-к-к кой си ти? -гласът ми трепереше не от страх,а от любопитство.Не очаквах отговор,докато леденият му изпълнен с болка,глас не заговори.
-Нощен Ангел..


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#217 2011-12-25 22:20:15

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Паднал Ангел

Страхотно,некст.  heart  heart  heart  heart

Offline

#218 2011-12-26 08:11:11

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Паднал Ангел

хубавооооо  heart некст !


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#219 2011-12-26 11:32:35

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Паднал Ангел

Страхотно,некст.  heart  heart  heart  heart


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#220 2011-12-26 13:42:07

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Страхотно,некст.  heart  heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#221 2011-12-26 17:47:35

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

хубавооооо  heart некст !


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#222 2011-12-27 13:47:56

elicaii
Member
Registered: 2010-03-07
Posts: 53

Re: Паднал Ангел

хубавооооо  heart некст !


Живота нищо не струва ако приятелство не съществува!

Offline

#223 2011-12-27 23:20:58

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Радвам се,че ви харесва,ще пусна некста утре ; )


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#224 2012-01-01 22:35:02

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Ето я. : )

Двадесет и Трета Глава

,,Нощи Ангели ІІ"

Стоях опряна в таблата на леглото и го гледах.Наистина чувствах страх,но не беше нещо особено.
-Защо си тук? -попитах въпреки треперещия ми глас,исках да изглеждам твърда.
-За да те предупредя.. -каза ледено.
-Да ме предупредиш за какво? -попитах с набъбналото в мен любопитство.
-За да те предупредя за Нея...За Кристин.Ще трябва да и вярваш.Ти си Паднал Ангел,тя също.Трябва да се научите да се спогаждате.Въпреки,че се върнахте тук,вие може отново да паднете.. -каза той и се разби в гардероба и стана на черен пясък.
-Да се спогаждаме ли!? Та ние ще си избодем очите.. -мърморех си,докато се завивах.

На сутринта,будилникът ме събуди в седем и тридесет.Днес нямаше училище.В същност от както бях тук,бях ходила на училище само един ден.Както и да е.Станах и дръпнах завесата.Оправих леглото и се запътих към банята.Трябваше да си ,,тегля" един душ.Съблякох дрехите с които спях,наречени пижама.Засмях се.Пуснах студеното кранче и от душа започна да тече ледената вода.Сетне пуснах и топлата.Водата стана идеална.Шмугнах се под душа и тя започна да се стича по тялото ми.След като банята приключи,се увих в хавлиените кърпи и застанах пред огледалото.Чувствах се отпусната...Сякаш нямах сили.Погледнах се в огледалото и се изумих.Приличах на мъртвец.Кожата ми беше бледа,мъртвешко бледа,а тъмните кръгове под очите биха ви пренесли в света на мъртвите.Е да де,то си беше вярно.Както и да е.Опитах се да го прикрия с малко пудра и успях.После се отправих към гардероба.От там извадих едни дънки и пуловер.Изглеждаше сладко,пуловерът беше черен а дънките сиви.Да се надяваме,че комбинацията е била добра.Облякох се и се харесах.Сетне махнах кърпата от главата си  и подсуших леко влажната коса.Оставих я да изсъхва натурално.Тя си беше права като дъска и без да я суша.Както и да е.Точно се приготвих да седна на леглото,когато някой почука на вратата.
-Аксел,ти ли си,защо направо не влизаш? -вратата се отвори и в стаята ми влезе Джона.
-Така ли си говорите с него? -попита той.Все още бях в шок.Сърцето ми се чуваше в ушите,имах чувството,че ще изскочи.
-Какво искаш? -попитах директно.Джона се засмя и се приближи.
-Какво искам!? Искам теб! -каза той и ме събори на леглото.
-Какво!? Ти си се побъркал,махай се от мен! -извиках аз и той се отдръпна.
-Преди ти харесаше? -каза жално той -Какво се промени? -попита той и ми позволи да седна,но аз се изправих и отворих вратата.
-Ти,ти и държанието ти като боклук! Искам си стария Джона и докато не го получа,да не си стъпил тук! -казах и той се опули. -А сега изчезвай! Хайде! -подканих го и той излезе.
-Ама,че кретен! Какво му се е случило,преди не беше такъв!? -казах на себе си.Отлично знаех,че се държах толкова грубо,само защото чувствата ми към него отново се надигаха...


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#225 2012-01-02 07:14:17

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Паднал Ангел

Ауууу харесвам  heart


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook