#376 2011-11-19 09:14:51

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Въпроси любов - Съвети.

Влюбена съм в едно момче от 4 годинии .......... до сега той никога не е показал чувства към мен .. въпреки че до някъде знам че нямам шанс с него , продължавам да го искамм .. все още имам някаква малкаа надеждаа ...  brokenheart

Трудно е, но трябва да се откажеш от тази фикс идея, според мен. wink

Така е, но не ми е много лесно за съжаление  sad

Да, наистина за жалост е хипер трудно, но "Времето лекува" wink


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#377 2011-11-21 16:14:13

Annica
Member
Registered: 2011-11-02
Posts: 79

Re: Въпроси любов - Съвети.

Абе моето е много сложно ама.. Все пак да споделя..
Та значи.. Преди една година.. Се запознах с едно момче в скайп.. и нали постепенно се опознахме.. излезнахме на кафе .. (тогава още бях 7ми клас .. ) харесахме се като хора .. ау .. и продължихме да си контактуваме.. и в последствие се оказа, че ще учим в едно даскало.. като разбра .. уж се зарадва.. както и да е.. нали вече беше минала една - две седмици от учебната година.. и аз постоянно го виждах по коридорите.. седях до него (случайно се получи така) а той и едно `здрасти` не каза.. спря да пише с мен.. спря да контактува.. и аз си помислих .. ` Е кво пък поредния тъпак` да ама не... за жалост успях да се влюбя в него..  |-( крих гоо.. доо.. началото на тоя месец.. ама накрая не издържах и му казах .. А той само ми се изсмя в лицето и каза да се разкарам .. и ся ме гледа на кръв.. Но на всичкото отгоре продължавам да го обичам ..  heart  speechless Кво да прая.. вече ше се побъркам ..  lipssealed  speechless

Омфг. Такъв не те заслужава.


[img]http://i1036.photobucket.com/albums/a443/shopping_mania4ka/zfgdfgsdf.png[/img]
Kriskoo Beats.

Offline

#378 2011-11-21 18:58:59

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Абе моето е много сложно ама.. Все пак да споделя..
Та значи.. Преди една година.. Се запознах с едно момче в скайп.. и нали постепенно се опознахме.. излезнахме на кафе .. (тогава още бях 7ми клас .. ) харесахме се като хора .. ау .. и продължихме да си контактуваме.. и в последствие се оказа, че ще учим в едно даскало.. като разбра .. уж се зарадва.. както и да е.. нали вече беше минала една - две седмици от учебната година.. и аз постоянно го виждах по коридорите.. седях до него (случайно се получи така) а той и едно `здрасти` не каза.. спря да пише с мен.. спря да контактува.. и аз си помислих .. ` Е кво пък поредния тъпак` да ама не... за жалост успях да се влюбя в него..  |-( крих гоо.. доо.. началото на тоя месец.. ама накрая не издържах и му казах .. А той само ми се изсмя в лицето и каза да се разкарам .. и ся ме гледа на кръв.. Но на всичкото отгоре продължавам да го обичам ..  heart  speechless Кво да прая.. вече ше се побъркам ..  lipssealed  speechless

Омфг. Такъв не те заслужава.

Права е, такъв човек не те заслужава .. това е поредния тъпак .. вярно имаш чувства и те боли, но се опитай поне да го забравиш, да живееш без мисълта за него.


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#379 2011-11-21 19:53:56

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моя проблем е най-голямата баналност на света, но карай! Та значи, харесвам едно момче от 9ти клас с което заедно ходим на клуба по мюзикъл, но никога не сме си говорили. И ми трябва някаква тема по която да го заговоря или ситуация в която да се запознаем. Работата е, че съм много стеснителна, особенно като става въпрос за момчета... Та, така, да се надявам, че ще ми помогнете.  (makeup)  kiss


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#380 2011-11-21 20:11:47

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моя проблем е най-голямата баналност на света, но карай! Та значи, харесвам едно момче от 9ти клас с което заедно ходим на клуба по мюзикъл, но никога не сме си говорили. И ми трябва някаква тема по която да го заговоря или ситуация в която да се запознаем. Работата е, че съм много стеснителна, особенно като става въпрос за момчета... Та, така, да се надявам, че ще ми помогнете.  (makeup)  kiss

Ами говорете на общи теми. Започнете, например, с курса. И лека по лека нещата ще тръгнат от самосебе си. wink


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#381 2011-11-22 05:33:15

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

При мен проблема е такъв. Приятелят ми се опитва да ме командва speechless известно време аз го командорих, но той ми го направи на проблем и като му обясних, че по същия начин се държи с мен той спря, но на скоро пак започна speechless подчертавам зодия лъв.


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#382 2011-11-22 08:32:57

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Въпроси любов - Съвети.

При мен проблема е такъв. Приятелят ми се опитва да ме командва speechless известно време аз го командорих, но той ми го направи на проблем и като му обясних, че по същия начин се държи с мен той спря, но на скоро пак започна speechless подчертавам зодия лъв.

То му е в кръста да командава. Каквото и да направиш няма да се спре. Или ако го направи - ще е за кратко.
О. Н. : Ти коя зодия си? laugh


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#383 2011-11-22 08:34:22

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

При мен проблема е такъв. Приятелят ми се опитва да ме командва speechless известно време аз го командорих, но той ми го направи на проблем и като му обясних, че по същия начин се държи с мен той спря, но на скоро пак започна speechless подчертавам зодия лъв.

То му е в кръста да командава. Каквото и да направиш няма да се спре. Или ако го направи - ще е за кратко.
О. Н. : Ти коя зодия си? laugh

Оо. . стрелче :Д


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#384 2011-11-23 10:29:25

bellliewe
Member
Registered: 2011-02-06
Posts: 38

Re: Въпроси любов - Съвети.

значи моята история е доста дълга надявам се да и обърнете внимание.. Значи  лятото се преместих в нов град и ми беше доста гадно тъй като нямам приятели не познавам никого запознах се с доста нови хора сички имаха желание да се запознаят с мен тъй като съм нова в това градче и в продължение на няколко месеца виждах едно момче постоянно в едно кафе и заинтересувах се как се казва на колко е и т.н казаха ми той също се беше заинтересувал се пак не ме е виждал и прибирам се в къщи гледам от него фр. в фаце :д там сичко става писахме си доста врееме около 2 месеца си писахме после той започна да ми казва че страшно много  се е превързал към мен и аз му признах същото и така после решихме да излезнем илязохме беше невероятно няма да забравя този ден и двамата бяяхме малко срамежливи толко сладко беше после ме изпрати продължихме да си пишем аз мн се превързах към него дойде време за училище оказа се че ще сме в едно даскало мн се зарадвах че всеки ден ще го виждам.Засичахме се по коридорите само ми се усмихваше и едно здр не ми казваше аз се като го виждах му махах и той само ми се усмихваше после след няколко седмици тои започна да се държи странно не ми се усмихваше чудех се какво съм направила да не съм го обидила попитах го тои каза че не ми се сърде.. не ми пишеше мина време каза ми че съм започнала да му липсвам зарадвах се че го чувам от него но нищо не се промени съшото е и вече ни си говорим ни си пишем загубихме връзка мн ми е гадно но . ;с незнам дали още има чувства към мен и не иска да ми пише и ме подминава за да ме забрави или просто ме е намразил незнам след това го блокирах от скупе и тои ми беше писал не съм го очаквал от тебе  lipssealed  и аз писах че сигорно скупе се е бъгнал излъгах го и тои започна да ме разпитва за един фр това е ревност неговото как да го разбирам незнам .. ако някой е обърнал внимание моля за съвет sad БЛАГОДАРЯ ..

Offline

#385 2011-11-23 10:55:42

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Следващият път се постарай да сложиш някоя и друга точка.
Не виждам нищо сложно в проблема ти, ако мога въобще така да го нарека. Всеки си има своите лоши моменти, в които не му се говори с никой, примерно, или е в лошо настроение, по - общо казано. Може въпросното момче да е имало такъв период и точно заради това, държанието му да се е променило за определено време. И преди да го блокираш, е трябва да поговориш с него. След като ти е написал, че не е очаквал точно ти, да го премахнеш от скайп, значи все пак се интересува по някакъв начин от теб. И какво като те е питал за твой приятел, това не значи, че непременно те ревнува. Поговори си с него, не по скайп, ами очи в очи и си изяснете нещата. Иска ли да си имате някаква взаимоотношения, независимо какви, или не. Няма смисъл от излишни драми. Малко преувеличаваш.

Offline

#386 2011-11-24 08:25:21

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Въпроси любов - Съвети.

Такамм моя проблем е,че харесвам едно момче,но разбира се нямам шанс да съм с него 1. че е 11 клас 2. че не показва нищо към мен . От известно време много си падам по него и в училище само търча по коридорите само и само да го видя. Мислех , мислех да му пратя ли покана във фейсбук и все отлагах и отлагах,защото ме беше много срам след като той забелязва,че го гледам. Най накрая снощи вечерта се прежалих да му пратя покана.Една приятелка която го има в приятели казва,че е бил на линия и на мен ми мина през главата ,,Хаха,че защо да ме приема вместо да си пише с някое хубаво момиче''. Та така дайте ми съвет,защото съм много объркана,но няма вариант да го забравя wink.


Shut the fuck up.(:

Offline

#387 2011-11-24 08:51:23

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Въпроси любов - Съвети.

Такамм моя проблем е,че харесвам едно момче,но разбира се нямам шанс да съм с него 1. че е 11 клас 2. че не показва нищо към мен . От известно време много си падам по него и в училище само търча по коридорите само и само да го видя. Мислех , мислех да му пратя ли покана във фейсбук и все отлагах и отлагах,защото ме беше много срам след като той забелязва,че го гледам. Най накрая снощи вечерта се прежалих да му пратя покана.Една приятелка която го има в приятели казва,че е бил на линия и на мен ми мина през главата ,,Хаха,че защо да ме приема вместо да си пише с някое хубаво момиче''. Та така дайте ми съвет,защото съм много объркана,но няма вариант да го забравя wink.

Момиче, убий този срам. Няма нищо лошо ако му пратиш покана.Разбери какви са интересите му и завържи някаква приказка с него независимо дали по интернет или на живо. Той няма да те спре и да каже хайде да се запознаем, няма и начин да знае, че го харесваш .. намекни му .. но разбира се гледай вече да няма приятелка защото ако има , доста голяма е вероятността да ти бие шута. Поне ако е човек който държи на връзката си, разбира се.


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#388 2011-11-24 08:55:06

Leonore.
Member
Registered: 2011-09-12
Posts: 1,008
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

След като си видяла, че нямаш шанса, защо сама си продължавала да си даваш напразни надежни ? Грешката е в теб. И, само да вмъкна нещо из между другото - това, че си го гледала, или погледнала и той, може би е забелязал, не означава, че непременно ти е прочел мислите. И не, има вариант да го забравиш. Той е по - голям, дори и да тръгнете, бързо и лесно може да ти бие шута. Не мисли за него, избягвай го, не търчи по коридорите да го видиш, мисли си само за лошите му качества и как може би не си струва толкова, колкото си си мислела отначало. Разсейвай се с други неща, направи нещо, което до сега не си правила, примерно, да се опитваш да изкараш по - висока оценка по даден предмет. Ученето може да избие всичките ти мисли, каквито и да са те на секундата. Харесай си някое друго момче, или поне си го набележи и така .. всичко, което просто ще те разсейва и отклонява от мисълта за него. Не е чак толкова трудно, особено, когато не си развила кой знае колко взаимоотношенията си с него. И, като казах, че е по - голям .. ти всъщност на колко си ?

Offline

#389 2011-11-24 09:17:26

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Въпроси любов - Съвети.

След като си видяла, че нямаш шанса, защо сама си продължавала да си даваш напразни надежни ? Грешката е в теб. И, само да вмъкна нещо из между другото - това, че си го гледала, или погледнала и той, може би е забелязал, не означава, че непременно ти е прочел мислите. И не, има вариант да го забравиш. Той е по - голям, дори и да тръгнете, бързо и лесно може да ти бие шута. Не мисли за него, избягвай го, не търчи по коридорите да го видиш, мисли си само за лошите му качества и как може би не си струва толкова, колкото си си мислела отначало. Разсейвай се с други неща, направи нещо, което до сега не си правила, примерно, да се опитваш да изкараш по - висока оценка по даден предмет. Ученето може да избие всичките ти мисли, каквито и да са те на секундата. Харесай си някое друго момче, или поне си го набележи и така .. всичко, което просто ще те разсейва и отклонява от мисълта за него. Не е чак толкова трудно, особено, когато не си развила кой знае колко взаимоотношенията си с него. И, като казах, че е по - голям .. ти всъщност на колко си ?

благодаря ти за мнението,но няма как да се отплесна :Х на 14 съм wink


Shut the fuck up.(:

Offline

#390 2011-11-24 12:40:22

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Такамм моя проблем е,че харесвам едно момче,но разбира се нямам шанс да съм с него 1. че е 11 клас 2. че не показва нищо към мен . От известно време много си падам по него и в училище само търча по коридорите само и само да го видя. Мислех , мислех да му пратя ли покана във фейсбук и все отлагах и отлагах,защото ме беше много срам след като той забелязва,че го гледам. Най накрая снощи вечерта се прежалих да му пратя покана.Една приятелка която го има в приятели казва,че е бил на линия и на мен ми мина през главата ,,Хаха,че защо да ме приема вместо да си пише с някое хубаво момиче''. Та така дайте ми съвет,защото съм много объркана,но няма вариант да го забравя wink.

Всичкото това ме навява на мисълта

"И най-малката степен на надежда е достатъчна,за да се прероди в любов.."

Он - Не се притеснявай от нищо,смело напред.

Offline

#391 2011-11-24 16:08:28

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Въпроси любов - Съвети.

Такамм моя проблем е,че харесвам едно момче,но разбира се нямам шанс да съм с него 1. че е 11 клас 2. че не показва нищо към мен . От известно време много си падам по него и в училище само търча по коридорите само и само да го видя. Мислех , мислех да му пратя ли покана във фейсбук и все отлагах и отлагах,защото ме беше много срам след като той забелязва,че го гледам. Най накрая снощи вечерта се прежалих да му пратя покана.Една приятелка която го има в приятели казва,че е бил на линия и на мен ми мина през главата ,,Хаха,че защо да ме приема вместо да си пише с някое хубаво момиче''. Та така дайте ми съвет,защото съм много объркана,но няма вариант да го забравя wink.

Всичкото това ме навява на мисълта

"И най-малката степен на надежда е достатъчна,за да се прероди в любов.."

Он - Не се притеснявай от нищо,смело напред.


как да не се притеснявам като не мога да си дам напразни надежди,защото знам,че дори и приятели не можем да бъдем .. иначе благодаря за мнението и подкрепата smile


Shut the fuck up.(:

Offline

#392 2011-11-25 10:26:53

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Такамм моя проблем е,че харесвам едно момче,но разбира се нямам шанс да съм с него 1. че е 11 клас 2. че не показва нищо към мен . От известно време много си падам по него и в училище само търча по коридорите само и само да го видя. Мислех , мислех да му пратя ли покана във фейсбук и все отлагах и отлагах,защото ме беше много срам след като той забелязва,че го гледам. Най накрая снощи вечерта се прежалих да му пратя покана.Една приятелка която го има в приятели казва,че е бил на линия и на мен ми мина през главата ,,Хаха,че защо да ме приема вместо да си пише с някое хубаво момиче''. Та така дайте ми съвет,защото съм много объркана,но няма вариант да го забравя wink.

Всичкото това ме навява на мисълта

"И най-малката степен на надежда е достатъчна,за да се прероди в любов.."

Он - Не се притеснявай от нищо,смело напред.


как да не се притеснявам като не мога да си дам напразни надежди,защото знам,че дори и приятели не можем да бъдем .. иначе благодаря за мнението и подкрепата smile


О,аз не съм искала така да прозвучи и ако така е прозвучало,прости.

Исках просто,да добиеш по голямо самочуствие,и по-силна вяра да имаш в себе си.

При все,след като прчетох израза ти

" ,,Хаха,че защо да ме приема вместо да си пише с някое хубаво момиче''"

стигнах до извода,че не вярваш в себе си.

Не те анализирам,прости ако е прозвучало по този начин!


Просто ...
Както се казва в една книга на Паулу Коелю ... ““Когато силно искаш нещо,  цялата вселена ти съдейства,  за да
постигнеш желанието си.”  smile

Offline

#393 2011-11-25 11:54:50

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Въпроси любов - Съвети.

Всичкото това ме навява на мисълта

"И най-малката степен на надежда е достатъчна,за да се прероди в любов.."

Он - Не се притеснявай от нищо,смело напред.


как да не се притеснявам като не мога да си дам напразни надежди,защото знам,че дори и приятели не можем да бъдем .. иначе благодаря за мнението и подкрепата smile


О,аз не съм искала така да прозвучи и ако така е прозвучало,прости.

Исках просто,да добиеш по голямо самочуствие,и по-силна вяра да имаш в себе си.

При все,след като прчетох израза ти

" ,,Хаха,че защо да ме приема вместо да си пише с някое хубаво момиче''"

стигнах до извода,че не вярваш в себе си.

Не те анализирам,прости ако е прозвучало по този начин!


Просто ...
Както се казва в една книга на Паулу Коелю ... ““Когато силно искаш нещо,  цялата вселена ти съдейства,  за да
постигнеш желанието си.”  smile


дано това което казваш е вярно макар,че надеждата ми към нещо умря wink


Shut the fuck up.(:

Offline

#394 2011-11-27 00:02:38

_Bunny__
Member
Registered: 2010-08-06
Posts: 5

Re: Въпроси любов - Съвети.

Влюбена съм в скинар, а той не ме обича. Интересува го само живота и нищо друго. Ходим вече 4 месеца, а той изобщо не се е променил. Какво да правя? Да го зарежа или да изчакам още малко? sad


I MisS y0u So MuCh!heart
[img]http://teensbg.com/test/wp-content/uploads/cute-bunny-in-dress.jpg[/img]

Offline

#395 2011-11-27 11:35:43

wiiki
Member
From: Небето ми е граница !!!
Registered: 2011-09-24
Posts: 166

Re: Въпроси любов - Съвети.

Влюбена съм в скинар, а той не ме обича. Интересува го само живота и нищо друго. Ходим вече 4 месеца, а той изобщо не се е променил. Какво да правя? Да го зарежа или да изчакам още малко? sad

ако той не те обича има ли смисъл да сте заедно ?


Shut the fuck up.(:

Offline

#396 2011-11-27 12:35:34

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Влюбена съм в скинар, а той не ме обича. Интересува го само живота и нищо друго. Ходим вече 4 месеца, а той изобщо не се е променил. Какво да правя? Да го зарежа или да изчакам още малко? sad

Зарежи го, след като за тия 4 месеца не се е променил, значи изобщо няма намерение да го прави.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#397 2011-11-27 13:42:37

_Bunny__
Member
Registered: 2010-08-06
Posts: 5

Re: Въпроси любов - Съвети.

Влюбена съм в скинар, а той не ме обича. Интересува го само живота и нищо друго. Ходим вече 4 месеца, а той изобщо не се е променил. Какво да правя? Да го зарежа или да изчакам още малко? sad

Зарежи го, след като за тия 4 месеца не се е променил, значи изобщо няма намерение да го прави.

Ами тогава ... Майната му!  wink  chuckle Може много да го обичам, ама на колене няма да му падна!


I MisS y0u So MuCh!heart
[img]http://teensbg.com/test/wp-content/uploads/cute-bunny-in-dress.jpg[/img]

Offline

#398 2011-11-28 09:43:29

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Влюбена съм в скинар, а той не ме обича. Интересува го само живота и нищо друго. Ходим вече 4 месеца, а той изобщо не се е променил. Какво да правя? Да го зарежа или да изчакам още малко? sad

сетих се за един цитат

" Когато аз искам за теб това, което искаш ти за себе си, значи истински те обичам. Когато искам за теб, това, което искам аз, значи обичам себе си чрез теб. "


мисля,че ти можеш сама да си направиш заключение.

Offline

#399 2011-11-28 09:57:13

h0neyy^^
fucker
From: in the dark xx.
Registered: 2011-09-13
Posts: 5,502

Re: Въпроси любов - Съвети.

Имах закачка с едно момче,но само защото ми беше скучно.Не искам да ходя с него,но вчера му обещах някой път целувка с език. Но не искам да го целуна. Обещах му само,защото ме пита бих ли го целунала ! Ужас! Имам си приятел.Просто ще му кажа,че имам приятел и не искам да има надежди към мен. Какво точно да му кажа ? (Знам,че е глупаво)


[list=*]
[*]LOVE YOU MORE THAN THOSE BITCHES BEFORE.[/*]
[/list]

Offline

#400 2011-11-28 16:39:10

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Кажи му, че си имаш приятел, и нямаш намерение да рушиш връзката си с него заради някаква целувка.


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook