#76 2011-11-18 18:59:03

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

Още ??


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#77 2011-11-18 20:03:33

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Паднал Ангел

Ауу страшно много ми харесва историята heart . Продължавай очакваме с нетърпение следващата част inlove


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#78 2011-11-18 20:04:12

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Ауу страшно много ми харесва историята heart . Продължавай очакваме с нетърпение следващата част inlove

Много се радвам утре пускам продължението ! sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#79 2011-11-19 08:54:03

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Още ??

Ще го пусна днес smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#80 2011-11-19 08:56:27

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Паднал Ангел

Иейй  sun


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#81 2011-11-19 09:10:39

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Иейй  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#82 2011-11-19 13:46:52

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Ето продължението,благодаря ви за милите думи!  sun

Глава Десета II

,,Понякога ти се иска да си жив,само за да умреш отново"


  Когато отново отворих очи,вече се беше съмнало.Станах бързо от леглото,отправих се към банята и започнах да се ми.

После тръгнах към гардероба и от там измъкнах една черна тениска с бял надпис,който беше ,,You think i can't!? Ha-ha just watch me" след това обух едни дънки,чорапи,кецовете и тръгнах към,или поне си мислех,че има нещо такова тук,кабинета на директора.Докато вървях по коридора,с надеждата да срещна Аксел или някой от онази смахната групичка...Продължавах да вървя,молейки се наум да не срещна Кристин или още по-лошо,Джонатан.Стигнах края на мраморния коридор и вратата пред мен се отвори,сякаш някой очакваше да съм тук.Надникнах през лекия процеп и вътре видях един мъж,който стоеше на голям стол,беше като кресло.Реших,че не съм объркала стаята и влезнах.А мъжът вътре ме погледна и се усмихна.
-Здравей Кейтлин,с какво мога да ти помогна? -попита ме мъжът,но въпреки усмивката,в гласа му имаше нотка огорчение.
-Ами,не зная точно,търся директора. -започнах да пелтеча аз.
-Е,очевидно го намери.С какво мога да ти бъда полезен? -попита отново.Аз направих кратка пауза и огледах кабинета му.Нима това беше кабинет на директор!? Целия в старинни картини и...ъъ!? Еленски рога!? Засмях се умствено,сетне започнах да се моля,той да не може да чете мисли.
-Ами тук,ъъ случайно да има Мая Раоуин? -попитах и след като произнесох името и,разбрах колко жалко звуча. Той направи кратка пауза,сетне продължи.
-Изчакай,нека проверя. -каза той и отвори едно чекмедже,като тези по криминалните филми,където търсят досиета.Намери буквата ,,М",разгледа,а след това и ,,Р".Изправи се погледна ме и каза.
-Тук Освен Кейтлин Раоуин,тоест ти,няма друг с тази фамилия. -наистина не исках да чувам това.
-Добре,благодаря. -казах,обърнах се и излязох. Запътих се към стаята си.Стори ми се,че като за секунди,вече бях там.Нахлух вътре като хала и започнах да тършувам из шкафовете събирайки най-важните ми неща.В този ужасен момент бях забравила за Дона,за Кристин и за Аксел.В главата ми беше само Мая.Но защо тя не е тук? Какво е направила толкова...Нищо не разбирам.Може ли да се е забавила? това се прибавяше към списъка ми с въпроси който ставаше все по-голям.
Първо- Трябваше да разбера защо Джонатан направи тази глупост?
Второ- Защо имам чувството,че Кристин само се възползва от него?
Трето- Кой е убил Мая?
Четвърто -Защо я е убил?
         и
Пето- Защо тя не е тук и къде ли е отишла?
Ами,мислех,че са повече,но това нямаше значение.Докато събирах нещата си и мислех как мога да се махна от тук,на вратата се почука.Приближих се молейки се на ум това да е Мая.Отворих и видях Аксел.
-Кейт.. -започна той,но аз го прекъснах.
-Съжалявам Аксел,бързам. -очите му шариха из стаята из стаята и той ги спря на малкия сак,който бях оставила на леглото и пъхах дрехите вътре.
-Отиваш ли някъде? -попита след кратка пауза той.И сега!? Ако му кажа,че искам да се махна,защото разчленената ми сестричка не е дошла тук и не знам къде е,а отчаяно искам да я намеря!? Да бе,ще ме сметне за луда,за това само казах. -Не,просто разопаковам багаж. -Аксел ме изгледа изпитателно,сетне каза.
-Добре,а за къде бързаш,защото имам добре новина? -каза той и повдигна вежди.Добра новина ли!? За какво говори...Понеже не знаех,реших да по любопитствам.
-Какво имаш предвид? -попитах и присвих очи.Той помъча и по това разбрах,че се чуди как да формулира изречението си.Докато мълчеше го огледах.Беше облечен в черни дънки,сиви кецове,суитчър който също беше черен и беше сложил някаква ,,бодлива" гривна на лявата си ръка.Беше блед,много блед.
-Кристин е изчезнала. -каза той най-накрая.Зяпнах сякаш някой току-що  ме беше замерил с маймунско ако.
-Какво? Как така изчезнала? -попитах с треперещ глас.Мразех я наистина,но дори тук ли изчезват хора?
-Ами,не знам просто ей така,сякаш някой щракна с пръсти и тя се изпари. -каза той и направи движение със щракането на пръсти.Гледах го като паднала от друга земя.Толкова бях уплашена,че прошепнах:
-Искам никога да не съм идвала тук. -в този момент,момента в който изрекох тези думи всичко стана черно и чух само вика на Аксел:
-Нееееееееееееееееееееее!


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#83 2011-11-19 13:55:52

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Иейй  sun

Некст, некст, некст!!! heart  heart  heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#84 2011-11-19 15:18:56

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Паднал Ангел

А много ми харесва може ли некста да е днес..  wasntme

Offline

#85 2011-11-19 15:26:16

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

А много ми харесва може ли некста да е днес..  wasntme

Радвам се.Ще се постарая smile heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#86 2011-11-19 16:25:42

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Паднал Ангел

А много ми харесва може ли некста да е днес..  wasntme

некст некст  heart  heart


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#87 2011-11-19 17:22:46

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

Става интересноо . Некст ?? heart


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#88 2011-11-20 12:36:47

Iv4eto_L0ve
Member
From: * The City Of Love <3
Registered: 2011-01-14
Posts: 994

Re: Паднал Ангел

ощеееее heart  heart


-Как се казваш?
-Любов!
-Какво правиш?
-Обичам!
-Всичко ли?
-Не.
-А кого?
-Само и единствено теб!

[img]http://s.rimg.info/d426d4d47539ed8d8f4a27df64a49946.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/104/4025104S.jpg[/img]
we ♥ it

Offline

#89 2011-11-20 14:27:20

несu-
Lısα Sımpsσn
From: Видин
Registered: 2010-08-07
Posts: 2,200
Website

Re: Паднал Ангел

ощеееее heart  heart

мхм.. доста завладяваща история  heart  nod


[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942069_497765786943234_23506927_n.jpg[/img]

Offline

#90 2011-11-20 17:12:56

kaityyy_123
Member
From: Sliven
Registered: 2011-09-14
Posts: 5

Re: Паднал Ангел

ще пускаш ли некст тая вечер (arrow)  (exclaim)  wasntme  wasntme  wasntme  wasntme

Offline

#91 2011-11-20 17:40:32

insaniity.gall
Member
Registered: 2011-10-16
Posts: 186

Re: Паднал Ангел

ощеееее heart  heart

мхм.. доста завладяваща история  heart  nod

дамм...грабна ми окото още от първата cтатия nod  nod


[img]http://prikachi.com/images/694/4051694V.gif[/img]

Offline

#92 2011-11-20 18:41:07

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Много се радвам,че ви харесва толкова много,но ще мога да пусна некста утре.. smile Съжалявам .. smile  heart heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#93 2011-11-20 20:12:26

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

А,може и да успея. Ето некста.
Много се надявам да ви допадне smile


Десета Глава III

,,Да си глупак,е като да те премажат с валяк."


Бях уплашена.Всичко изведнъж стана черно,гласът на Аксел отекваше в главата ми.Какво направих!? Имах усещането,че падам,падам надолу,но на какво ли щях да се ударя,когато падна!? Можех ли да умра наново!? Ето още един въпрос,плюс този,къде е изчезнала Кристин!?


(Представете си тази гледка,докато четете) smile
http://kaprizen.com/?cat=6&img=1848470

Тупнах на меко,сякаш някой бе сложиш хиляда пухени възглавнички и е знаел,че ще падна.Въпреки доброто приземяване,ме беше страх да отворя очи.Мислех,че отново всичко ще е черно,непрогледен мрак.Но какво пък,по-добре е да кажа ,,Е,поне опитах" отколкото ,,Защо не опитах". В мига в който тази мисъл затанцува в мислите ми отворих очи,а ярката светлина внезапно сви зеницата ми и се наложи да разтъркам очи.Не можех да повярвам.Къде бях? В някакво друго подобие на Рай? Каквото и да беше,бе много красиво.Личеше си,че е есенен пейзаж.Дърветата бяха ярко обагрени в есенни палитри,а земята беше постлана с мек килим от  шарени или по-скоро обагрени в най-различни цветове,опадали листа.Усмихнах се и си казах на ум ,,Ето какви са били меките възглавнички." Къде ли се намирах?! Зачудих се.Изправих се рязко и започнах да обикалям.Придвижих се бавно напред и внезапно вместо топлото чувство на утеха,започнах да чувствам нарастващата в мен паника.Но,защо? Тук беше прекрасно.
-Не съвсем. -чух глас и се обърнах по посока на звука и видях едно момче да излиза от шубрака до мен.
-К-Кой си ти? -попитах толкова тихо,че едвам аз го чух.
-Въпросът е коя си ти и какво търсиш тук? -попита той и в този момент оголи зъби.Видях дългите кучешки зъби.В този момент ми се прииска да съм прица и да отлетя.Тогава се сетих.Крилата ми.Напрегнах тялото си и чух звука на разперващите се крила зад гърба си.Момчето се ококори и прибра острите си като бръснач зъби.
-Т-т-ти си паднал ангел? -запелтечи той.Това ме стресна,как така съм...Обърнах поглед и видях огромните черни крила,които се разпериха по мое нареждане.
-Какво съм аа? -попитах със недоумяваща физиономия,а той се ококори още повече.
-Не знаеш ли? Уау,чувал съм за вас.Живеете си в охолство,имате всичко което искате там горе,всички ви обичат и сте прекрасни,но все не ви стига и искате още и още.И когато не стане по вашето,падате нали? -каза той със високомерен и многозначителен поглед.Това правех нали.Той беше прав.Там имах всичко,но пак не ми стигна,но все пак Мая бе малката ми сестричка,бих сторила всичко за нея.Той видя умуването в очите ми и затова продължи.
-И после какво става,падате тук,а ние ви изпращаме на земята,пак и понеже сте така благородни,не казвате дори едно ,,Благодаря",а после си продължавате живота,който от отдавна е приключил. -избухна той.За какво говореше,ако е вярно,това което казва той и наистина съм,,Паднал Ангел" тогава защо ще ме изпраща отново на земята.Гледах го тъпо и не знаех какво да кажа.
-Имам предвид,че продължаваш извънгробен живот,понеже си извършила нещо лошо докато си била горе,за това си паднала тук,при на. -каза той,сякаш прочел мислите ми.
-Как така,кои сте вие? -попитах и започнах да изследвам мястото с поглед.Момчето явно се ядоса още повече.
-Ехо,да не би да си сляпа или напълно куха ей там? -попита и посочи главата ми.Сетен зачака отговор.
-Ами,не. -казах и той продължи,като цветът на лицето му от бледо кремав,стана червен.
-Тогава? Не видя ли зъбите ми? -ядоса се той.
-Ей,ей я по-спокойно,не съм глуха,имам си и зрение.Не се пали толкова,защото на теб си ти е добре,живееш си тук,на това хубаво място,а аз вече не знам какво да правя. -избухнах и аз,а той като чели млъкна.
-А..извини ме.. -заовива той. -Просто,вече не знам как стигнах до тук. -каза той и сведе поглед.Какво имаше предвид с това ?
-Чакай малко,щом си вампир,не трябва ли да си на земята,за да ядеш хора? -попитах,а сетне осъзнах,че звуча глупаво.Той само се засмя,а в смеха му имаше нотка на съжаление.
-Ти какво си мислиш,че има стълба до света на простосмъртните,или е като в приказката ,,Джак и бобеното стебло"? -попита присмех той.
-Е,поне се надявах. -казах на шега,после по-сериозно. -А,как се слиза там,какво трябва да направя? -попитах молейки се да е нещо лесно като ,,Отговори на три въпроса искрено".
-Ами трябва да отговориш на три въпроса искрено,за да разберат дали си достоен за света на простосмъртните. -каза той и аз заподскачах вътрешно.
-Това е толкова лесно,а ти защо не опиташ? -попитах,а той се засмя и сетне отговори.
-Я ме огледай добре,такъв като мен,не знаеш с колко престъпления е известен там. -каза той и се усмихна,а белите му зъби пробляснаха на меката,но ярка светлина.
-Убивал си хора? -попитах и се опитах да имитирам физиономия на страх,въпреки,че вътрешно изобщо не се страхувах,даже напротив,чувствах го близък.
-Стотици. -каза той и се приближи към мен. -Страх ли те е?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#94 2011-11-20 20:22:08

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Паднал Ангел

Уиии прекрасно е, очаквам с нетърпение Некста  heart  heart  sun


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

#95 2011-11-20 21:29:18

Iv4eto_L0ve
Member
From: * The City Of Love <3
Registered: 2011-01-14
Posts: 994

Re: Паднал Ангел

малее ощееее heart  heart  heart


-Как се казваш?
-Любов!
-Какво правиш?
-Обичам!
-Всичко ли?
-Не.
-А кого?
-Само и единствено теб!

[img]http://s.rimg.info/d426d4d47539ed8d8f4a27df64a49946.gif[/img]
[img]http://prikachi.com/images/104/4025104S.jpg[/img]
we ♥ it

Offline

#96 2011-11-21 08:33:19

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

Уиии прекрасно е, очаквам с нетърпение Некста  heart  heart  sun


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#97 2011-11-21 17:07:23

elicaii
Member
Registered: 2010-03-07
Posts: 53

Re: Паднал Ангел

Некст на право се влюбих inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove


Живота нищо не струва ако приятелство не съществува!

Offline

#98 2011-11-21 17:32:52

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Некст на право се влюбих inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove

О,благодаря ти,ще го пусна довечера smile heart  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#99 2011-11-21 17:36:28

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

Некст на право се влюбих inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove

О,благодаря ти,ще го пусна довечера smile heart  heart

Ааа ,, невероятна сии kiss


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#100 2011-11-21 17:38:21

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Некст на право се влюбих inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove  inlove

О,благодаря ти,ще го пусна довечера smile heart  heart

Yes!! heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook