#51 2011-11-03 04:09:04

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Супер е ! Още ??

Да ще го пусна след малко.. smile


Жестока си. sun

Айде чакам некст!! heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#52 2011-11-03 13:13:10

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Паднал Ангел

Супер е ! Още ??


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#53 2011-11-03 20:04:24

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Ще го пусна малко по-късно smile Благодаря ви за милите думи sun !


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#54 2011-11-03 22:15:03

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Благодаря ви хора за милите думи,ето некста smile

Глава Осма.

,,Не позволявай страхът от поражението да ти попречи да се състезаваш!"


   Събудих се от непробуден съм цяла нощ.Тук започваше да ми харесва,не заради Джонатан,просто започвах да свиквам с обстановката.Станах и се запътих към изникналата от никъде баня.Не оправих леглото си.направо се запътих на там.И с роботизирани и монотонни движения се измих.Чувствах се сякаш нямах сили да мигам и да гледам.Просто сякаш някой беше изстискал и последните ми сили.Седнах на леглото,загледана във големия френски прозорец.Не бях забелязала,че имаше малко дръвче пред прозореца.Се тая,все още гледах така.Сякаш изведнъж ме налегна тъга,не знам защо.Просто сякаш ми се прииска да си върна стария начин на живот.Сякаш ми липсваха светлините на онзи труден път,онази трудна работа която винаги трябваше да се върши,за тъжните моменти със моите приятели...Не можех да захвърля всичко което имах до сега.Да,тук имах всичко което исках,но не го бях сторила сама.На вратата се почука и аз подскочих от леглото.
-Кой е ? -викнах още на леглото.
-Ами,аз съм Браян. -каза непознатия глас на Браян.Браян ли!? Какво искаше той пък точно? Помислих си.Сетне станах и отворих.
-С какво мога да съм полезна Браян? -казах и сетне той ме зяпна.
-Ъъ,ами става дума за Джона.-каза той после продължи : -Мога ли да вляза? -попита.
-Разбира се. -казах и усетих как лицето ми пламва. -Какво за Джонатан? -попитах със загрижен тон.
-Ами,не знам,мисля,че ще е по-добра идея той да ти го каже,но...е зает. -каза Браян и направи физиономия.Зает!? Какво искаше да каже.
-Знам,знам.Чудиш се за какво говоря. -каза той и довърши. -Ами,той и Кристин,се събраха снощи. -каза Браян и увеси нос.Цялата започнах да горя.Снощи!? как снощи,нали беше с мен,при онези дървета? Не,не,не,не можеше да е истина.Той каза..че иска да сподели с мен вечността..
-Хей,хей,хей Кейти,добре ли си!? Изведнъж яко пребледня. -каза Браяn и протегна ръце към мен. Как няма да съм идиот такъв ! Отдръпнах се от него и с гръм и трясък излязох от стаята и се запътих към мястото на което бяхме вчера,тръгнах по коридора,но...Разбира се,аз и моят проклет късмет! Това бяха Джона и Кристин...Той я бе прегърнал през рамо,а тя бе хванала ръката му,той се смееше а те го целуваше по бузата.Просто усетих как лицето ми пламваше още повече и очите ми се пълнеха със сълзи.Той ме видя,а аз наведох глава и забързах крачка.Сетне той я пусна и дойде до мен много бързо,аз се опитвах да се дръпна,но той хвана раменете ми и започна да ми говори.Шумът в ушите ми не допускаше и дума от това което той казваше.И само на това благодарях.Но,той хвана брадичката ми и я повдигна.Когато видя сълзите ми,започна да говори още повече.В този момент на ярост дръпнах ръцете му от раменете си и избухнах.
-Кретен!!! Как можа!? Ти каза,толкова много неща!? Как можа!? Как имаш сили да ме погледнеш!? Не зная,просто те МРАЗЯ,ОТ ДЪНОТО НА ДУШАТА СИ ТЕ МРАЗЯ! -в този момент дойде Браян и ме хвана защото залитнах на зад,от толкова много гняв.Сетне с по тих глас,изтощен и празен казах.
-Как можа.... -после се затичах и го отминах.Сълзите ми се стичаха по лицето ми.Не знаех на къде тичам,затворих очи и просто тичах.Някъде далеч,далеч от този ужасен свят.Може би за толкова малко време се бях влюбила в него,а може би беше просто рана от това,че ми наговори всичките тези лъжи? За какво го направи.Бученето в учите ми намаля.Но сълзите се стичаха още повече.С приглушения звук,чух,че някой вика името ми.Гласът беше познат.Искаше да спра.Беше на Джонатан...той бе далече и викаше ли,викаше,но аз не исках да спирам.Не исках да го видя отново.Но знаех,,че това е невъзможно.За миг,само за миг исках да върна дните за да изпитам пак това чувство... НЕ! креснах на ум. ИЗРИТАЙ ТОВА ОТ ГЛАВАТА СИ! Отворих очи сам за секунда и видях малко  дръвче,което закриваше всичко от вътрешната страна,беше виснала ябълка с прекрасни цветове.Веднага се затичах на там.Шмугнах се отдолу и заплаках.
Как можа Джона...? Как можа...


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#55 2011-11-04 19:19:08

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Този некст е малко тъпичък,но нататък става по-интересно smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#56 2011-11-04 19:31:19

DreamsS
Member
From: ~Tokyo, Japan~
Registered: 2011-09-08
Posts: 36

Re: Паднал Ангел

Мнооого ми харесва!!! Кога ще има некст? laugh


[img]http://prikachi.com/images/386/4364386F.gif[/img]

Love overcomes hate.
Love has no color.
Love has no orientation.
All is love.
       ~ Adam Lambert~

Offline

#57 2011-11-04 19:45:04

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Мнооого ми харесва!!! Кога ще има некст? laugh

Ами,малко по-късно...Обикновено,тогава ми идва музата.. smile Благодаря ти за милите думи!  smile sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#58 2011-11-05 09:25:48

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Паднал Ангел

Мнооого ми харесва!!! Кога ще има некст?


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#59 2011-11-05 10:17:10

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Мнооого ми харесва!!! Кога ще има некст?


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#60 2011-11-05 23:43:22

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

добре обещавам ще го пусна  utre smile) smile) sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#61 2011-11-07 09:10:15

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Добре хора ето и некста smile

Глава Девета
,,Живеят само влюбените.Останалите просто съществуват!" Шекспир.


Останах по дървото още малко,мислейки си какво ли ще стане ако някога се върна и моята майка ме види..? Дали щеше да ме познае.Не знаех и нямаше как да разбера.Сетне станах изтупах дънките си и се отправих към стаята.Което ме навяваше на мисълта,че това бе училище.Кога ли щях да започна с уроците?

След 10 минутки вече бях във училищната страда.Странно.На идване стигнах по-бързо.Но,това беше защото тичах.Изведнъж в мислите ми изплува мой образ,който събираше багажа си.Сетне излезна от една стая и пропадна надолу.Веднага изтрих тази ужасна картинка от съзнанието си.Имаше толкова много хубави неща тук.Нямаше да позволя една афера да ме изрита от тук! В коридора беше пусто.Нямаше почти никой освен две момичета които говореха за нещо много завладяно.Едната беше средно висока със тъмно,много тъмни очи и руса,биеше до светло-кестенява коса,а другата беше нисичка,но слаба.Тя имаше черна коса и тъмни очи.Когато минах покрай тях,и двете се обърнаха и ме загледаха.После зад гърба си чух как една от двете казва ,,С това ли ни даряват когато.." Не успях да чуя какво каза тя накрая.Се едно,не бях опряла до това.Исках да се върна в стаята и се седна   пред лап-топ-а и да се хипнотизирам в интернет.
Но уви,нямах тази възможност.Точно пред вратата на стаята ми,беше застанало едно от момчетата с които Джона ме запозна.Мисля,че беше Аксел.
-Кого търсиш тук!? -попитах злобно,когато се приближих достатъчно,че да ме чуе.
-Ами всъщност теб. -каза Аксел и направи гримаса. Изгледах го продължително.Стене той продължи да говори. -Ъъ,разбира се.Търся те защото Джона искаше да разбере как си. -сериозно ли!? Тоя май си няма угодия с думите.
-Кажи на Джона едно: Майната ти от Кейти. -казах и се приготвих да отключа,когато поставих ръката си на бравата,неговата хвана моята.
-Ще му предам. -каза той след като аз погледнах на горе,той ми се усмихна и тръгна.Останах така още малко,мислейки си колко добър приятел би ми станал Аксел.
Отключих вратата и се проснах на леглото.Тогава се се сетих как Аксел каза,че Джона пита как съм.Боже мой тоя за какъв се има.Ха-ха.В този момент на вратата се почука.
Без да си правя труда да питам кой е,станах и отворих.
-Кристин!? -попитах с изненада а тя се засмя злобно после каза.
-Ха-ха,нда виж сега курво,не се доближавай до Джона,защото не знаеш на какво съм способна малката. -каза тя,а аз започнах да сме смея умствено. Сетне тя продължи да ме нарежда. -Така или иначе ти си прекалено безсилна за да направиш нещо,че да попречиш на Джона да е с мен.Той ме обича. -каза тя и се изсмя в лицето ми.Сетен аз наистина започнах да се смея,но после с едно изречение и затворих устата,а с нея и вратата.
-Кучко,не ме познаваш! -казах и тя зяпна с увиснало чене.Сетне аз затворих вратата и седнах на лап-топ-а  и започнах да се ровя във интернет.Докато не видях едно заглавие,което направи можеше да ме убие....отново.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#62 2011-11-07 09:19:03

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

неееекстттттт heart  heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#63 2011-11-07 12:11:51

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: Паднал Ангел

Още !


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#64 2011-11-07 17:42:14

viktoriq_biserova
Member
Registered: 2010-05-14
Posts: 658

Re: Паднал Ангел

Още !


♥¤..Let us die young or let us live forever.We don`t have a power but we never say never!!..¤♥
[img]http://static.rollingstone.ru/pic/ano/3/one_direction.jpg[/img]

Offline

#65 2011-11-07 19:48:09

nani_tyyy
Member
From: Rupetland ^^
Registered: 2010-01-28
Posts: 272

Re: Паднал Ангел

Прочетох всичко и много ми хареса!! Още.. smile:)


[img]http://prikachi.com/images/515/5501515R.jpg[/img]

Offline

#66 2011-11-07 20:00:12

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Прочетох всичко и много ми хареса!! Още.. smile:)

Много,много,много се радвам  smile sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#67 2011-11-09 15:14:51

sunshine < 3
Member
From: New York City Baby.
Registered: 2011-10-02
Posts: 184

Re: Паднал Ангел

Прочетох всичко на един дъх и всичко страшно много ми хареса.  heart
Различно е - и това му е хубавото!


Чакам продължение.  sun

Offline

#68 2011-11-11 10:00:43

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Прочетох всичко на един дъх и всичко страшно много ми хареса.  heart
Различно е - и това му е хубавото!


Чакам продължение.  sun

Много се радвам,че ти харесва.Обаче няма да мога да пусна продължението скоро,защото компютъра ми е малко развален smile

Иначе страшно много се радвам,че ти харесва smile  sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#69 2011-11-14 09:10:29

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Много се радвам,че wи харесва.Обаче няма да мога да пусна продължението скоро,защото компютъра ми е малко развален 

Иначе страшно много се радвам,че wи харесва   


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#70 2011-11-14 12:07:41

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Паднал Ангел

Грабна ме историята ти.
Ще очаквам продължениетоо.. ((:


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#71 2011-11-14 17:26:40

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

искрено много се радвам че ти харесва


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#72 2011-11-18 17:16:00

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Здравейте хора !! sun Компа ми е оправен след малко пускам некстаа  ! sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#73 2011-11-18 17:21:32

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Здравейте хора !! sun Компа ми е оправен след малко пускам некстаа  ! sun

Yes, yes, yes! heart  heart


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#74 2011-11-18 18:20:21

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Паднал Ангел

Искрено се радвам,че я харесвате ето за вас е smile


Глава Десета

,,Когато вече си мъртъв,искаш да умреш отново."


Бях потресена.Направо ужасена.В този мрачен момент,стомахът ми се сви на топка и тръпките по гърба ми,които до сега бяха топли,изведнъж се вледениха.В сайта на градчето ми имаше страница на загиналите,точно под моето име,изписано с големи букви ,,МАЯ РАОУИН ГОД: 12" заглавието разби сърцето ми,на хиляди,хиляди микроскопични парченца.Ако все още си беше на мястото,разбира се. Опитах се да преглътна заседналата в гърлото ми буца,но не можах,мислех,че тя ще стигне до устните ми,но всичко отмина след като прочетох останалото.,,ЩЕ ТЕ ПОМНИМ ВЕЧНО СКЪПА,ТИ СИ СПОМЕНЪТ КОЙТО НЕ ИЗБЛЕДНЯВА! Усетих буцата отново.Стомахът ми се сви толкова здраво,че беше като възелите които връзваха на котвите.Видях снимката и.Беше с онаи любима нейна блуза.Лимонено жълта с качулка и ягодово-червени реснички по края.Смееше се.Аз бях направила тази снимка.Очите ми започнаха да смъдят от сълзите които напираха.Кликнах върху снимката и започнах да чета статията под нея.Пишеше,че е била изчезнала за 4 дни,а после са намерили тялото и разкъсано в гората,малко по-на север от бензиностанцията до нашата къща.Спомням си колко много,Мая обичаше да разхожда Каспър там (това беше кученцето ни,толкова бяло,че Мая реши да го кръсти Каспър). Припомних си онзи ден ,когато искаше да го пуснем да тича в гората,но той не се върна и тя заплака толкова силно,че Каспър чу плачът и и се върна при нея като започна да облизва лицето и.Тя беше толкова щастлива,лицето и светеше,а усмивката и стигаше чак до ушите.Сълзите ми рухнаха и намокриха клавиатурата на компютъра.После отново се сетих.Как веднъж се скарахме,толкова много,че не си говорехме цял месец.После дойде рожденият и ден  който беше на 31 Юли. Тя направи дванадесет години и аз и подарих малка златна гривничка на която пишеше ,,Мая" и картичка с извинението си.Наистина се карахме много,но наистина много я обичах! Изтичах до банята за кърпички.Погледнах се в огледалото и видях зачервените си очи.Приличах на току-що събуден вампир.
-Не,не,не,не! Не може да е вярно.Някой е объркал нещо.Не може да е вярно! -говорех,втълпявах си,но знаех,че е истина..Но,ако бе вярно Мая трябваше вече да е тук.Дали беше преминала!? Дали е отговорила на всичките въпроси правилно!? Без да лъже!? Не,Мая не би..тя..тя е само на дванадесет.Преди да умра си спомням,колко искаше да стане на тринадесет.Броеше месеците,седмиците,дните...Толкова искаше да навлезе в света на тийн-овете...А сега като си помисля,че никога няма да порасне...Започнах да плача отново.Но,защо мая все още не е тук...?

Отидох до леглото,свих се на малко стегнато кълбо и затворих очи.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#75 2011-11-18 18:31:58

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Паднал Ангел

Прочетох всичко и много ми хареса!! Още.. smile:)


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook