#26 2011-10-20 18:46:32

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Неееееекстттттт!!!  (arrow)  (arrow)  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#27 2011-10-20 18:56:11

siennazero
Member
From: To the end of the world ..
Registered: 2011-10-19
Posts: 30

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Хахаа ,много яко !!  heart  Некст !!

Offline

#28 2011-10-21 18:29:07

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

***

Най-накрая стигнахме. Таксито спря пред къщата.
Беше чудесна,с голям двор в който бяха насадени цветя,които тъкмо започваха да цъфтят.Беше красиво,но до сега никога не бях идвала тук.Пуснах сака си и заобиколих къщата,задната и страна ме остави без дъх.От там се виждаше цялото море и крайбрежната ивица,личеше си,че къщата е на високо.Обърнах се и погледнах нагоре към къщата.О там имаше един огромен прозорец на 3-тият етаж,не точно прозорец,нямаше стъкло,но имаше нещо като малък парапет,не беше тераса,защото над парапетът имаше таван.А това което успях да видя,от страни на парапета имаше съвсем малки стълбички.Да се върна на гледката. От горе мисля,че можеше да се види островчето което беше малко по-надалече от брега,виждаха де лодките и корабите,а точно до нещото подобно на прозорче се издигаше чудесно ябълково дърво.
-Хей Ара,какво..Оооо,колко е хубаво! -възкликна Ниса,когато видя всичко.
-Нали,прекрасно е. -отговорих аз.А след това Ниса тръгна към лицето на къщата,а аз останах още за да се любувам на невероятната гледка,но...
-Ара,ела да си вземеш сака! -заповяда мама.
-Ама разбира се,сега се сети,че съм тук.. -измрънках под носа си и се запътих към предната час на къщата.
-Ето тук е. -посочи майка ми.
-Знам. -казах и го взех.
дами,добре дошли. -каза тя и отвори вратата. Уау къщата беше невероятна.Стените на къщата бяха между бяло и бежаво.Цялата беше осветена от слънцето,по стълбищата имаше поставени морски раковини и закачени капани за сънища,имаше различни растения по ъглите,така че да се осветяват от слънцето,за да не увехнат.Подът беше от камък,но не обикновен..сякаш беше мрамор.Разходих се,по-навътре из бежаво-белите стени и мраморния под.Ахнах когато пред мен се извиси огромно стъкло зад което имаше вода и корали,като на морското дъно,плуваха малки рибки,коя,от коя по-хубави,но това което ми направи впечатление беше едно мъничко рибоче отделено от останалите,то плуваше нагоре-надолу,изглежда се забавляваше,но беше само,защо ли беше самичко!?
-Мамо,защо никога не си ни водила тук преди? -попитах накрая.
-Нямаше да бъде интересно,ако ви кажа всичко,нали!? -каза тя и ми намигна.
През вратата нахлу Ниса викаща:
-Ара,телефонът ти звъни!!! -викна тя и ми подаде телефона,а аз го поех от ръката и.
-Номерът е непознат. -казах аз.
-Да вдигна ли!? -попитах Ниса,но тогава мама се намеси.
-Шансовете не идват винаги,имаш само един и той идва и си отива,ако го изпуснеш. -каза тя и се усмихна.Това беше намек да вдигна.И аз вдигнах.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#29 2011-10-21 18:39:26

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

нннеееексттт sun  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#30 2011-10-22 13:16:21

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

***

-Ало!? -казах тихичко.
-Сара!? -каза гласът,личеше си,че е момчешки.
-Ъъ да,кой се обажда!? -попитах.
-Хейй слава на Бога,на целих поне този път. -каза момчето и се засмя и сетне продължи. -Аз съм Анди,от автобуса,помниш ли? -оо ама разбира се,Андди..Съвсем се отплеснах с тая гледка,че забравих.
-Ама естествено,че помня. -казах,но излъгах.
-Охх,добре ъм Ара,може ли така да те наричам? -попита той,а аз се отдалечих от Ниса и Мама,но Ниса,разбира се ме проследи.
-Да,викай ми както искаш. -казах и се засмях.
-Добре...Ъмм Ара,искаш ли да се видим? -каза той и аз застинах. Ама разбира се,че исках.
-Да,добре,ъъ кажи къде и кога. -казах аз.
-Ами след 1 час може би ако искаш,разбира се, на крайбрежната ивица? Вземи и момичето което беше с теб в автобуса,аз ще доведа един приятел. -каза той
-Ами добре,но проблемът е,че не знам как да стигна до там.. -казах и се засмях.
-Добре,да те чакам на началото на плажа? -каза Анди.
-Да,добре след час там. -казах.
-Добре,нямам търпени. -каза Анди и затвори.Уау имах среща с най-сладкото момче на земята...Ааааааааааа!
-Яяя искам и аз да разбера...!? -каза Ниса.
-Добре ъмм помниш ли момчето в автобуса? -попитах.
-Ъмм сладкото ЕМО  ли? Да помня го. -каза тя и дяволито се усмихна.
-Далеч,сестро! Мой е. -казах и се засмях. Сетне довърших.
-След час трябва да съм с него на началото на плажа. -казах и изпищях тихичко.
-Да бе... !?  -каза Ниса.
-Даааа!! Повярвай. -казах.
-Може ли и аз да дойда!? -попита тя и се засмя.
-Разбира се,той ще доведе приятел. -казах и и намигнах.
-Ааа-уу,дано да е хубаво наполовина колкото него. -каза тя,ама сетне погледна недоумяващо. -Всъщност,как се казва той?
-Андди. -казах аз.
-Ама с две ,,ДИ" ли? -каза Ниса и започна да се смее.
-Не знам,зашо? -попитах и я погледнах изпитателно.
-Не знам,просто ми хрумна да питам за това. -каза тя. -Ей абее идиотче,трябва да се оправим! Хайде марш към стаята. -каза тя и ме удари по рамото.
-Ама,чакай коя е нашата? -питах и се засмях. А тя,ме заведе иззад къщата и ми посочи стаичката на която до преди 20 минути се любувах.Беше прекрасна от вън...Ами от вътре!?
-Хайде,марш на горе! -каза Ниса, с командорски акцент.Такава си е тя,обичаше да командори.

След 4/5 секунди вече бяхме на прага на вратата.Отворих и останах без Дъх.
Беше жестока ! Стените отново бяха между Бяло и бежово и подът също беше от мраморен камък.Имаше две легла в дясната страна на стаята,а в лявата имаше дървено джакузи със синя облицовка,от лявата страна на джакузито бяха стълбичките с морски раковини,или рапани.От дясната му страна имаше старинни стомни в които бяха засадени цветя.Уоу,беше уникално.

След 40 минути вече бяхме готови.
Аз бях облякла,черен чорапогащник на дупки и  средно дълга тениска.А Ниса,както обикновено,къси панталонки и потник.
Излязохме точно 20 минутки преди да е минал единият час.И се запътихме към началото на плажа.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#31 2011-10-22 13:31:22

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

НМЕКСТТТТТТТТТТТТТТТ!!!! sun  sun  sun Малко е малко далече от това кето наистина стана, но пак е УАУ! sun  heart  wink


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#32 2011-10-23 22:16:42

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

***

На път към момчетата,Ниса не спираше да говори и да говори.Как не била красива,как не била слаба.Съвсем сериозно,това момиче си нямаше друга работа.Мисля,че скоро щях да я ударя.
Докато тя говореше,аз си мислех за Анди.Дали си имаше приятелка!? Ама разбира се,кое нормално момиче би оставило такова сладко и мило момче...Нямаше логика,може би трябва да го попитам.Разбира се,че щях.
-Ееййй ето ги ! -каза Ниса,когато видя,че някой маха,започна и тя да ръкомаха.
Когато се приближих ме,Ниса се здрависа а Анди а след това се отправи към другото момче,което също се казваше Анди.Но разликата бе,че на единия,а именно ,,моят" ,понеже имаше 2 ,,ДИ" в името си му викаха Дабъл Ди. Та именно той се приближи до мен и нежно с едната ръка ме хвана през кръста и ме целуна по бузката.
-Това е за  онова,което ти дължах в рейса. -каза той и се усмихна.
-Благодаря. -казах
-Красива си. -каза Дабъл Ди.
-Много мило,благодаря ти. -казах и се изчервих. А Ниса И Анди вече вървяха ръка за ръка по-напред.
Погледнах ,,умно"
-Е това е да си те бива .- казах и направих шашната физиономия към Дабъл Ди.И докато аз размятах своята ръка,той нежно я улови и каза.
-Е,явно теб също си те бива. -каза той. Аз се усмихнах  и започнахме да вървим по плажната ивица на Варна.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#33 2011-10-24 08:38:33

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Некст!!!!! (~)  heart  heart  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#34 2011-10-24 10:30:43

siennazero
Member
From: To the end of the world ..
Registered: 2011-10-19
Posts: 30

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Некст!!! Дъ  бест !! heart  heart  heart  heart  sun

Offline

#35 2011-10-29 16:08:32

Alexs_wee
Member
From: HuManoId cItY, Германия
Registered: 2011-09-10
Posts: 646

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Некст!!! Дъ  бест !! heart  heart  heart  heart  sun

+10


[img]http://prikachi.com/images/810/4626810I.gif[/img]

Offline

#36 2011-10-29 16:43:58

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Добре,доста от отдавна не бях писала,но щом има + коментари ето и некста ! smile


***

Докато вървяхме Ръка за ръка,се сетих за Кейбъл...
-Обичам те!...тази реплика заплува в съзнанието ми.Но,какво правех,3 години го харесвах и не спирах да го харесва,а сега изведнъж се появи Анди и...всичко се обърка...В тзи момент телефонът ми звънна.Аз казах:
-Извини ме. -на Анди и се дръпнах на страни.Извадих телефонът и видях името на дисплея.
-Фреди. -Ало!? -вдигнах изненадана,че Ди звъни по това време (точно защото не бе късно)
-Сара,извинявай,че ти звъня,но трябваше.Аз,имам да ти казвам нещо наистина важно. -каза Фреди и това ме изненада.Какво по Дяволите иска д ми каже,да е толкова важноче прекъсва една от най-хубавите ми срещи!? Замислих се,редно бе да го изслушам,той беше най-добрият ми приятел,не можех да си позволя да го изгубя.
-Окей Ди,успокой се.Кажи какво? -казах насърчително,защото си личеше,че е притеснен.
-Обичам те. -каза той.Аз се усмихнах и казах:
-Аз също.И ти го знаеш. -казах,но той промени говорът си супер бързо.Сякаш някой го удряше по главата с тухла.
-Не,Сара.Аз не те обичам по този начин... -каза той и думите му заглухнаха от слушалката. Какво!? Възможно ли беше,най-добрият ми приятел да ме обича!? Не,но пък каза,че ме обича!? Боже...
-Ара!? -провикна се Анди. -Сладур,обичам те ! -каза и аз поруменях цяла. Моля !? О не. Помислих си.Сетне казах на слушалката на телефона.
-Ди,ще се чуем после...Извини ме...Много съжалявам.. -казах и затворих,сетне се върнах при Анди и казах.
-Ей... -но преди да продължа той върна думите ми,с най-хубавата целувка в живота ми!После ме пусна и ме целуна по бузката.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#37 2011-10-29 16:54:12

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Некст!!! Дъ  бест !! heart  heart  heart  heart  sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#38 2011-11-01 17:49:40

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Последната част не ми хареса особено.Вкарваш въпросната Сара в някакви филми този е обича,онзи я обича.Съжалявам,нищо лично.


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#39 2011-11-01 18:10:19

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Последната част не ми хареса особено.Вкарваш въпросната Сара в някакви филми този е обича,онзи я обича.Съжалявам,нищо лично.

Да,и з не я харесвам...смисъл за тази историйка не ми идва муза :дд.. напоследък


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#40 2011-11-01 20:30:16

vivianandidi
Member
From: Wonderland.
Registered: 2010-10-08
Posts: 1,099

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Мноогооо яко пишеш,момиче!Уникален уникат!!!!!!!! inlove  inlove  inlove  heart  (f)  star  sun  heart  hug


Тumblr.
[img]http://prikachi.com/images/957/6122957I.gif[/img]

Offline

#41 2011-11-01 21:12:55

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Мноогооо яко пишеш,момиче!Уникален уникат!!!!!!!! inlove  inlove  inlove  heart  (f)  star  sun  heart  hug

Еййй супер много се радвам,че толкова много ти харесва,наистина ! Направо ми даваш повод да се радвам, smile  heart  Благодаря ти ! smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#42 2011-11-01 21:59:24

vivianandidi
Member
From: Wonderland.
Registered: 2010-10-08
Posts: 1,099

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Нее...нямам търпение до следващата част! heart


Тumblr.
[img]http://prikachi.com/images/957/6122957I.gif[/img]

Offline

#43 2011-11-01 22:30:39

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

***


-Анди какво... -започнах изречението,но не го довърших.Просто бе безсмислено.Той  харесваше мен,аз него..Какъв беше проблемът!? Не знаех отговора,но нещо в корема ми започна да ме човърка.
-Ара,харесвам те! Харесвам те по Дяволите,много те харесвам.Ти успя да преобърнеш живота ми за 8 часа и половина.Не знам как го направи.Просто сякаш смени атмосферата ми.Просто си като светкавица,която ме удря право в гърдите,но ми харесва,защото ме кара да се чувствам по-добре. -усетих как бузите ми пламват. -Всеки път щом се усмихнеш,аз не мога да се нагледам на тази светлина която излиза от теб.Разбираш ли,речникът ми няма да стигне за да те опиша.Ти си просто...Моето момиче. -довърши Дабъл Ди и ме хвана за ръката,сетне допълни :
-Сега разбра ли!? Хайде да настигнем Грийн и Ниса. -после ме поведе през плажната ивица.Като прекосихме почти половината разстояние.Така че ясно да ги виждаме.Ниса бе легнала върху Грийн и се целуваха.Уау,толкова ,толкова светкавично бързо.Тогава ми хрумна,че щом тя може да накара нещата да се развият толкова бързо,защо и аз да не опитам.Но те бяха толкова красиви заедно.Приличаха на малки деца,които се забавляват когато са близо един до друг.Бяха идеална двойка.Толкова сладки,толкова прекрасни.Навяваха спомен за лято,за море,за морска сол.Тогава Анди каза.
-Ще ми позволиш ли този танц? -попита и направи жест. Какво!? Той,хей,не бяхме във филм,но,защо пък не.
-Разбира се. -казах сетне поех ръката му.Той започна бавно да танцува.Тъй като аз не можех нищичко да направя,той леко ме повдигна и стъпих върху неговите крака.Започна да се движи съвсем бавно.Сетне се обърна с гръб към мен,протегна се и откъсна един ален мак.Приведе се,като принц и ми поднесе мака.А,аз направих реверанс и го поех от ръката му.Беше като приказка.Беше невероятно.Плажът беше пуст и ние се забавлявахме.Той беше голям романтик.Сетне отново започнахме да вървим към Ниса и Грийн.Но,аз както винаги си нямах работа.Напръсках го с малко вода,а той ме подгони,аз започнах да тичам и да пищя,както всяко момиче.Но,той беше по-бърз.Настигна ме и се прегърна през кръста.Сетне ме вдигна и ме обърна към него.Господи,вдигаше ме сякаш бях 3 кг.,а не 43. Както и да е.След като ме обърна към него,аз събрах ръцете си и ги поставих на гърдите му.Признавам,имаше чудесно тяло.Той ме притисна към себе си,сетне ме целуна още веднъж.Заклевам се,краката ми омекнаха и колената ми се сгънаха.Беше невероятно.Не ме интересуваше какво правят Ниса и Грийн сега,или дали въобще все още бяха тук.Не ме интересуваше къде е телефонът ми и дали мама ще ме потърси,за да ме пита как върви срещата.Което ме навява на мисълта.Изобщо не се бях контила за тази среща.Просто сресах косата си и се облякох.Не бях нищо особено.Какво видя той в мен.
-Питаше се,какво съм видял в теб,нали!? -попита Анди.Леле наистина го признавам.Беше страшно добър с момичетата.Сетне се усмихнах и казах.
-Да,точно това се питах. -и зачаках отговор.Той ме пусна от обятията си  и седна на пясъка,сетне ми направи знак да седна в него.Направих каквото искаше.Седнах в него а той се обгърна с ръце и каза.
-Просто ти си най-естественото момиче,което някога съм виждал. -каза той и ме целуна по бузата.Правейки това движение аз затворих очи и се усмихнах.Беше като приказка.Приказка която ставаше реалност.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#44 2011-11-02 08:15:18

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Мноогооо яко пишеш,момиче!Уникален уникат!!!!!!!! inlove  inlove  inlove  heart  (f)  star  sun  heart  hug


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#45 2011-11-02 17:06:21

nqkfa_si_tam
Member
From: Някъде там...
Registered: 2010-09-06
Posts: 5,436

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Определено е по добре! wink


Открих сродната си душа. Той - не!

Offline

#46 2011-11-02 17:38:43

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Определено е по добре! wink

Окей


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#47 2011-11-02 18:24:04

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Пускай некста, ма, Фифи! heart  heart  laugh


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#48 2011-11-02 18:31:47

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Пускай некста, ма, Фифи! heart  heart  laugh

Ма на баба ти :Д:Д Добре бе Шошке аре след малко го пускам ;дд  heart


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#49 2011-11-02 18:35:40

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Пускай некста, ма, Фифи! heart  heart  laugh

Ма на баба ти :Д:Д Добре бе Шошке аре след малко го пускам ;дд  heart

ти пък да не чуеш нещо от Лидка laugh Айде бабо, темпо, темпо  laugh


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#50 2011-11-02 18:37:04

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Пускай некста, ма, Фифи! heart  heart  laugh

Ма на баба ти :Д:Д Добре бе Шошке аре след малко го пускам ;дд  heart

ти пък да не чуеш нещо от Лидка laugh Айде бабо, темпо, темпо  laugh

Кфа лидка бе тя е Линка :Д


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook