#1 2011-10-15 19:47:13

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Кажете дали ви харесва. Приемам и критики и одобрения ! smile Ще се радвам ако ви хареса,пускам некст smile

***
-Какво очаквате от мен!? -изкрещях на тълпата и изтичах към завесите които покриваха цялата задна част на сцената.
-Сара,не ела!!! Сара !!- чух гласа на Фреди който ме викаше и викаше,но аз не исках да се върна и да понеса целият този срам.Трябваше да изляза на сцената и на училището ми и да го представя както трябва.А именно да пея...Е,какво,пред всичките тея отрепки ли очакваха да се отпусна !?
Казах отрепки,защото даскалото ми не струваше.Беше пълно със зубари,или ако не бяха зубарите щяха да са Скинарите..
-Пуф !- измънках и затворих вратата на ученическата момичешка тоалетна. Вътре имаше голямо чисто огледало (не се и съмнявайте за чистотата..пуфф) Огледах се и извадих от джоба си захабена кърпичка,като започнах да бърша лицето си. Русата ми коса...с черните кичури се бе разпиляла навсякъде,сините ми очи бяла влажни от рева,който му ударих.
-Сара,излез от там моля те ! - Фреди,най-добрия ми приятел,или по-точно единствения ми приятел.
-Фреди,махай се,ще изляза когато съм готова!!- Извиках аз.
Фреди беше мърляво хлапе,което уважавах,защото не беше като другите.Вярно,не беше  от най-чаровните ми приятели ,но пък беше искрен.Разправяше изтъркани шегички,точно каквито бяха и панталоните му.Но пък си го одобрявах,за това,че не беше като онея тъпаци,които бас държа,че сега ми се смееха много.
Надявах се само един човек от всички да не ми се смееше сега,което бе малко вероятно. Момчето се казваше Кейбъл,беше много сладък,с черно коса и сини очи.Изглежда беше Метъл,но рядко го показваше,ходеше с чени тениски и панталони,разбира се. На мен лично ми харесваше много,Фреди обаче смяташе,че той не е за мен,защото е прекалено смотан..
-Да бе Фреди,вярвай си..- казах тихичко и се засмях,колкото Ди,да не ме чуе защото знам,че все още беше там.
Избърсах всичко от лицето си и отворих леко вратичката.
-Сара..Какво ти стана,хайде,всички те очакват.. Ъъ не исках да кажа  ,,Чакат те". -поправи се той
-Стига Ди,не си прави труда.- казах му, потупах го  по рамото и го заобиколих,за да надникна през вратата,сигурно имаше много народ,който ми се смееше.Колкото до ,,Очакват" , мразех тази дума.Не знам защо,просто не я харесвах.
-Какво правиш за Бога Сара !? -гласът му разсея мислите ми.
-Шпионирам.- отвърнах просто.
-Шпионираш? Сериозно ли!? Сара,Шпионираш?
-Да,какво толкова.- казах и му дадох знак с ръка за да се омитаме преди някой да ни е пресрещнал.
Но точно преди да стигнем задния вход,през което време Ди постоянно мрънкаше,как не бива да се крия от съучениците си,защото те рано или късно ще ме видях..Знаете  ,,Бла-бла-бла" . БАМ !Виктория...
-Страхотно излагане Сара,това беше направо за Фейсбук. ,,Какво очаквате от мен"? ХАХАХА. -изсмя се тя и смехът и отекна в мислите ми.Оо не,май следваше брутален скандал.
-Хей Виктория,защо не си завреш скапаните...- И думите ми станаха на ,,МЛБЪ,МЛЪБ,МЛЪБ" , защото Фреди запуши устата ми с ръка и ме подбута на пред.
-Затваряй си усата Сара,не трябва аз да го правя. - каза той,когато вече бяхме достатъчно далеч в коридора,така че ако го изкрещя,тя да не ме чуе.
-Хей ти,да ти. Защо ми запуши устата? Можех много добре да се справя с нея,защото тя е [i]КУЧКА[/i] ! -извиках последното,макар и да знаех,че няма да ме чуе.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#2 2011-10-15 21:49:37

happy girl
Member
From: Vice city
Registered: 2010-05-30
Posts: 2,358
Website

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

На мен ми хареса :Р


[img]http://prikachi.com/images/61/6177061C.gif[/img]

Sometimes it's very hard to move on, but once
you move on, you'll realize it was the best decision you've ever made.

Offline

#3 2011-10-15 22:07:10

lovable_smilee
Member
From: Veliko Tarnovo
Registered: 2011-09-09
Posts: 275

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Много е хубаво sun и на мен ми харесва


Never Fly Faster Than Your Guardian Angel Can Fly! ~~ <33

Offline

#4 2011-10-15 22:18:17

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Радвамм сее стоплихте ми душата smile sun


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#5 2011-10-16 05:49:31

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Кефи ме wink чакам некст sun


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#6 2011-10-16 07:09:02

D i f f e r e n t
Member
From: My worLd..
Registered: 2011-09-08
Posts: 383

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Става smile) Пусни нект  smirk


[img]http://i39.tinypic.com/5ogtgk.gif[/img]
Tres metros sobre el cielo

Offline

#7 2011-10-16 08:05:07

AнгеLчe :3
Member
Registered: 2011-10-15
Posts: 9

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Некст  sun

Offline

#8 2011-10-16 10:35:29

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Добре ето некста sun

***

-Не разбирам,защо винаги си на тръни с Виктория? -попита Фреди
-Ехоооо,ама ти не виждаш ли,тя се заяжда с мен!!-казах дръзко
-Да,ама ти продължи,ако си беше..
-Да,да,Фреди стига толкова лекции.
-Ти си толкова инатлива. -каза той и се ззасмя. -Хайде да излизаме докато имаме време и никой не те е видял. -каза Ди и ме задърпа към вратата с надпис ,,Заден Изход",но някой от малоумните ми съученици го бе поправил на ,,Отзаден изход".Той отвори вратата и видя,че няма никой,след това ми направи знак с ръка за да изляза.
Вече бяхме на вън,поне на десет крачки от оградата на даскалото ми,когато се обърнах за да съм сигурна дали някой не шпионира през прозореца и се смее.
Погледът ми се насочи първо през първия етаж,след това през втория и...
-Ооо! -казах силно.
-Какво!? Какво става? -Фреди се доближи до мен надничащ.
-Фреди виж,Виктория и Кейбъл се карат..!- казах на Фреди. О и забравих да ви спомена,Виктория излизаше с Кейбъл,не защото го харесваше или обичаше,а за да дразни мен.Можех да призная,че и се отдаваше...Угггх,мразех я,най-малко за това. Тя беше същинска курва.
Както и да е,да се върна на картинката която сега наблюдавахме.Виктория викаше и правеше жестове с ръце,а Кейбъл седеше и я гледаше.След минутка тя престана и той започна.Викаше (май) след което той се приближи до нея,каза и нещо само с думи и се усмихна дяволито. А тя,се замисли сетне пристъпи към него и му удари шамар. Толкова силен,че чак аз го усетих.
-Ихаа..е това  не се вижда всеки ден. -каза Фреди.
-Сара!?
-Сараа!??? Еййй!! -така го каза,че подскочих.
-Сара,какво ти става?
-Фреди...знаеш ли,какво означава това? -попитах.
-Не..може би и не искам да знам. -каза Ди.
-Това означава,че Кейбъл е свободен..ако наистина е толкова лошо,те вече не са заедно! -казаг толкова радостно и за момент и Унижението и присмеха на съучениците ,изхвръкнаха от главата ми.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#9 2011-10-16 10:46:17

happy girl
Member
From: Vice city
Registered: 2010-05-30
Posts: 2,358
Website

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Мм ще я следя :Р sun


[img]http://prikachi.com/images/61/6177061C.gif[/img]

Sometimes it's very hard to move on, but once
you move on, you'll realize it was the best decision you've ever made.

Offline

#10 2011-10-16 13:36:11

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Ony, нещо се сещам за нашата курва  laugh Некст!


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#11 2011-10-16 15:46:26

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Ony, нещо се сещам за нашата курва  laugh Некст!

Именно всичко е там  ;dd


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#12 2011-10-16 16:43:19

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

***

-Фреди,аз ще тръгвам. -толкова брзо запалих кецовете си,че той не успя д ми каже чао.

Когато вече бях у дома разбира,се първо трябваше да набера номерът на най-добрата ми приятелка.Тя се казваше Ванеса,викахме и Ниса.Беше много сладка.Преди имаше дълга,малко по-дълга от рамената къдрава коса,но наскоро се подстрига.Беше интересна прическа,а и нямаше нищо общо с моя стил,но беше много готина,от едната  страна  мисля че лявата,беше супер късо а от другата-дясната дълго,като на френска черта. Беше много готина прическа,тя беше със пъстри очи,беше много слаба и хубава.
-Ало Ниса,нямаш представа какво стана! -изпищях по телефона.
-Ей успокой топката Сара,какво става ? -изсмя се Ниса.
-Не-не-нее офф много е яко ,Виктория и Кейбъл,вече не са заедно!!!! Ухууу -изкрещях аз.
-Да бе!? -попита Ниса.-Шегуваш се,не може тя го харесваше и той я харесваше,какво е станало?
-Няма представа,но много се кефя.
-Ниса,ще ти се обадя после,отивам на вечеря. -казах и затворих телефона.

След вечеря се качих в стаята си,бях много развълнувана,освен,че те може би бяха скъсали ,но и защото това беше последният ми ден в училище,започваше лятната ваканция!!! След минутка две телефонът звънна, и на дислпея на домашния се изписа ,,Ниса". Аз вдигнах изненадана,че тя ми звъни,по принцип винаги забравяше за това.
-Ниса1? Уоу ти звънна,не забрави !? Еха това трябваше да се заснеме. -казах през смях аз.
-Не сега Сара,имам жестоки новинииииииии!!!! -тя изкрещя толкова силно,че май ме заболя ухото.
-Добре Ниса,сега е твой ред да успокоиш нервите,какво става !? -казах.
-Добре,само не викай! Ще ходим заедно на морееееееееееееее !!! -извика тя.
-Аааааааааааааа! А уж аз не трябваше да викам..И сега на темата,наистина ли,кой ти каза?! -попитах изненадано.
-Туко-що майка ти е звъннала на моята,разбра ли са се,утре вечер заминаваме!
-ДА БЕЕЕ??? -точно преди да довърша вратата на стаята ми се отвори.
-Ара,стягай багажа утре вечер отиваме на почивка. Аз,ти и Ванеса,по женски. -каза мама.Намигна ми и затвори вратата.
-Брейй ама тя не се шегува. -засмях се,а Ниса още бе на телефона.
-Даааааааа,ааааа колко се радвам,добре затварям,за да оправям багажа. Чао Сара. -каза тя и затвори.
-Добре,да се залавям за работа. -казах си и започнах да си говоря сама.
-Първо четката за зъби...Охх ама че съм идиотка,първо сака. -извадих изпод прашното дъно на леглото,стар и захабен сак на Найк и започнах да го бърша от прахта.
-Бързо,ходом марш към банята за четката и пастата. -заповядах си и започнах да се смея.Обичах да говоря със себе си,забавно беше.


***

-И съм готова! -казах и се изтегнах на леглото.Сега да спим. Затворих очи и се опитах да заспя.Брей и успях,нямах търпение за утре.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#13 2011-10-16 17:06:40

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

На мен ми хареса :Р


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#14 2011-10-16 20:51:03

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Ще пусна некста утре wink Ако искате естествено smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#15 2011-10-17 19:16:36

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

***

-Добро утро пълен сак ! -казах точно след като отворих очи и се засмях в просъница.
Протегнах се  и напипах часовника,вдигнах го да видя часът и очите ми изпадаха.
-Оле майко,но то е 13:02...Но защо, За Бога никой не ме е събудил? -запитах се.Когато съвсем вече станах,оправих леглото си,измих се и за слизах надолу по стълбището.
-Мамо,къде е Татко и защо не ме събудихте? -попитах  рязко.
-Добро утро и на теб миличка. -каза тя и се засмя,сякаш не я бях засипала с въпроси преди малко.
-Ооо не,изобщо не е утро. -казах и се засмяхме заедно.
-Готова ли си за лятото? -попита мама докато бавно отпиваше от кафето си и правеше страни значи с  ръцете си,сякаш туко-що се бе запознала с Хавайка и тя я учеше как се танцува ,,Хула-хула".Преди да се усетя,вече се смеех на глас.
-На какво се смееш? -попита мама и остави кафето си,след което и тя започна да се смее.
-Представих си те,как танцуваш ,,Хула-хула". -казах през смях.
Мама, избухна в смях.
-Оо Ара, можеш да ме убиеш с тези твой шеги. -каза мама и ме целуна по челото.
-Е,но не ми отговори на въпроса,как ти се вижда почивката? -попита отново тя.
Замислих се,дали е толкова яко колкото си го представях.Аз и Ниса,седим на шезлонг и пием шейк,а мама разбира се,чете книга и трите се печем под жулещото слънце,а морето е на няколко метра от нас и когато идва вълна ни засипват с малки капчици,които ни разхлаждат в горещината.Разбира се,щяхме да излизаме вече и да ходим на купони с приятели...Оо ето и къде е въпросът ми.
-Ара,какво се замисли? - попита мама.
-А,не нищо.Ама мамо,къде ще ходим? -попитах изведнъж.
-Тайна. -отговори тя и се подсмихна мистериозно.Остави празната си чаша от кафе в миялната и излезе от хола.
-Ама мамо..?? Ей?? -провикнах се и тя се обърна.
-а закуска!? -казах и се засмях.А тя само ми намигна и каза :
-В шкафа има.
Отворих малката врата на кухненския шкаф и там намерих само празен шкаф и една бележка:
,,Напазарувай си закуската!
Мама :Д"

-Много смешно мамо! -провикнах се от хола с крива усмивка.
След като шкафа беше празен,се запътих към хладилника,а на него също имаше бележка,която гласеше:
,,Хванах те!" -на това вече се засмях с глас.
-В какво ме хвана,мамо!? -провикнах.
-В злоупотреба с храната. -викна от терасата тя. -Ти и баща ти само ровите в този хладилник и сте като прахосмукачки,а мама трябва да се разкарва до магазина. -каза през смях та.
-Нали това ти е работата. -казах кикотейки се тихичко.
Извадих храната направих си сандвич и седнах да един от столовете в кухненската маса.Тогава някой звънна.
-Ъъъ,мамо би ли отворила,аз съм ужасна сега..? -провикнах се през кухнята.
-Не е за мен. -каза само тя. Добре,явно аз трябваше да отворя.

Но какво ли щеше да е ако не бях отворила..? Е нямаше да има история.
Заподскачах към вратата с радостна крачка,минах покрай огледалото в коридора.
-Брей,не съм,чак толкова ужасна. -казах фи.Косата ми беше права и не бухнала,както обикновено и добре подредена . Сложих ръка на бравата и натиснах.
-Здрасти Сара.
-Кейбъл!?


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#16 2011-10-18 17:06:03

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Некст!! sun  sun  (arrow)  (arrow)


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#17 2011-10-18 17:15:08

D i f f e r e n t
Member
From: My worLd..
Registered: 2011-09-08
Posts: 383

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Нееееееееееееееекст   sun  sun


[img]http://i39.tinypic.com/5ogtgk.gif[/img]
Tres metros sobre el cielo

Offline

#18 2011-10-18 18:27:41

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Окей мерси много за  положителните ви кометарии sun


***


-Кейбъл!? Какво те води на сам? -попитах изненадано.
-Е,ами как да започна...Ъм..ти! -каза го толкова тихо,че първоначално си помислих,че ще кихне.Но,след това разбрах всичко...
-Аз!? Какво съм направила аз!? -попитах учудена от отговора му.
-Може ли да вляза? Ще ти обесня всичко. -каза той и направи крачка на вътре към хола.
-Добре...Мамоооо,имам си гост,не ми се пречкай !! -казах и се засмях,а мама само се обърна,намигна ми и каза с устни ,,Готин е.".Тогава само направих лека гримаса и реших да настаня Кейбъл,за да не стой прав като пън.
-Е,ъм заповядай,седни. -казах аз и му посочих дивана.Той ме послуша и седна.
-Ама,хайде казвай,нямам много време. -казах и се опитах да се засмея,но нещо не ми се получи,по-скоро беше като опит да зарева.
-Добре,ъ аа ама къде ще ходиш? -попита Кейбъл когато видя сака който някой (не бях аз) бе извадил.
-Оо,със мама и Ниса,ще ходим  на нещо като почивка.Ако питаш мен,викам му Мъчивка. -казах му и се засмях.Той също се засмя,а сетне продължи.
-Аз и Виктория,вече не сме заедно,предполагам знаеш?! -Каза и снижи глас.Да,знае,или поне,мислех си го и точно за това реших да се правя на чалната.
-Каквооооо? Ти сериозно ли,но защо,бяхте такава чудесна двойка? -казах и на ум си казвах ,,Боже колко още по-смотана може да си!?"
-Ооо и ти ли!? -каза той отегчено.
-И аз ли,какво?
-И ти ли ще ми кажеш,колко много си отивахме,колко прекрасна двойка сме били... -и така започна да изрежда,но аз го прекъснах.
-О,ивини ме,мислех,че вие двамата се обичате... -казах извинително.
-Обичали!? Ха,глупости,тя ходеше с мен само за да дразни,някакво момиче, ,,А-социална лигла" Така я наричаше Виктория.
-Каквоо!? Боже мой това момче... -започнах да ругая,но накрая се усетих. -Защо е толкова подло?
-Не знам,искаше мен,а аз исках друга... -каза той и бавно се приближи на 10 см. от лицето ми.
- И все още я искам. -каза той и понечи да ме целуне,но нещо в мен се противопостави на чувствата ми.
-Кейбъл,какво по дяво... -понечих да изрека думите,ала той се наведе и ме целуна.
Продължи така около 10/20 секунди и се отдръпнах.
-Кейбъл,какво беше това!? -попитах разгневена.
-Харесвам те Сара. - каза той и заби поглед в земята..


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#19 2011-10-19 07:11:33

siennazero
Member
From: To the end of the world ..
Registered: 2011-10-19
Posts: 30

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Обожавамм !!  heart Особено приликите с реални хора ! Айде ощеее !

Offline

#20 2011-10-19 18:25:59

~smiley___face~
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 2,036

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Обожавамм !!  heart Особено приликите с реални хора ! Айде ощеее !


Dream high!
[img]http://data.whicdn.com/images/46900411/tumblr_mfg4sjoK6B1qmk3n9o1_500_large.gif[/img]

Offline

#21 2011-10-19 19:12:44

~Валз
Member
Registered: 2011-10-19
Posts: 1,026

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Обожавамм !!  heart Особено приликите с реални хора ! Айде ощеее !


vvvvvvvvvvvvv[img]http://prikachi.com/images/572/4230572U.gif[/img]
vvvvvvvvvvvvvvvvvvv[img]http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/129/f/8/Supernatural_by_pauleta48.gif[/img] [img]http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/261/8/3/damon___stamp_v_by_flaminia-d2yzhop.gif[/img] [img]http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/131/d/6/Doctor_and_Donna_by_BlueRavenAngel.png[/img] [img]http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2011/129/0/0/house_stamp_by_rikku2011-d3g08gw.gif[/img]

Offline

#22 2011-10-19 19:44:53

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Ето гоо ! sun

***

-Кейбъл!? Ама ти чуваш ли се,какви ги говориш само!? -казах и го погледнах подозрително.
-Да..аз,знам,че направих много грешки като се заех с Виктория,но.. -опитваше се да се оправдае той.
-Кейбъл,даваш ли си сметка,какво каза току-що!? -попитах изненадано аз.
-Да ! -каза той и отново бавно се наклони към мен. Но в този момент проклетия звънец на вратата звънна.Бързо се изнизах от Кейбъл- не се радвах,но и се радвах..Защото това ми даде време да помисля над казаното.
-Фреди!? -казах изненадано когато отворих вратата. -Ама какво правиш и ти тк по Дяволите!? -попитах на бързичко.
-И аз ли,как така и аз ли!?
-Не,не ме разбра. Ъ,какво искаш? -попитах безгрижно.
-Може ли да вляза!? -каза той и понечи да направи крачка за да влезе.
-Не! -отсякох аз и притворих вратата още повече.
-Добре ъ,трябва да знаеш. Виктория е побесняла,за това.. -каза Ди. -За това ли!? Кое е това!? -попитах подозрително.
-Това,че Кейбъл е скъсал с нея. -каза и ме погледна. -Той е у вас нали? -каза Ди.
Ди,как по дяволите знаеше,че Кейбъл бе у нас....Толкова добре го криех от него. Как бе станало Мамка му!
-Добре значи съм бил прав. -каза Ди и се обърна като пое по пътя към своята къща.
Какво по Дяволите става!?
-Кейбъл,трябва да сиходиш! -заповядах му аз.
-Но,аз не искам,още не съм свършил. -каза той.
-Марш! -каза и му посочих вратата. На излизане,тъкмо затварях и той каза :
-Обичам те Ара. -затворих по възможно най-бързия начин. МОЛЯ!? Той да не би да каза,че ме обича!?
-Ара,хайде обличай се,тръгваме след 20 минути. -каза мама и аз изпаднах в шок.
-Моля !? Мамо след 20 минути,ти луда ли си,толкова ми отнема само за миене на зъбите! -изхленчих аз.
-Да беше станало по-рано. -каза тя и се подсмихна.
-Копче! -казах аз и се засмях.
-Хайде Ара,качвай се да се оправиш. -каза тя и ми показа стъбите.
За изкачвах стъпалата.Ъъ виждаха ми се толкова много. Но сега всичко изхвръкна от и без това празната ми глава.Нямах търпение да се видя с Ниса, и да се махаме от този шибан град.


След двадесет минути вече бях изненадващо бързо готова и вече чаках мама,със сака пред входната врата в коридора.
-Хайде мамо...! -извиках.
-Идвам Ара. -тя слезе бавно и грациозно по стълбите,беше облечена в бяла лятна рокля.Чак сега забелязах колко красива е моята майка. Имаше кестенява къдрава коса до раменете (която сега бе вдигнала на висок кок),а сините и,почти небесно сини очи,блестяха на фона на бялата рокля.
-Ей малката ми,какво се замисли? -попита тя,когато явно видя,че ме няма.
-Нищо хайде мамо,да вървим.- казах и отворих вратата. Но преди да я затворя се обърнах и казах
-Довиждане,дом. Ще ми липсваш. -и затворих


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#23 2011-10-20 07:37:36

siennazero
Member
From: To the end of the world ..
Registered: 2011-10-19
Posts: 30

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Ехх... и се махна от момчето..  laugh Чакам следващата  heart

Offline

#24 2011-10-20 12:12:06

~Валз
Member
Registered: 2011-10-19
Posts: 1,026

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

нееекст <3


vvvvvvvvvvvvv[img]http://prikachi.com/images/572/4230572U.gif[/img]
vvvvvvvvvvvvvvvvvvv[img]http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2010/129/f/8/Supernatural_by_pauleta48.gif[/img] [img]http://fc05.deviantart.net/fs71/f/2010/261/8/3/damon___stamp_v_by_flaminia-d2yzhop.gif[/img] [img]http://fc07.deviantart.net/fs70/f/2010/131/d/6/Doctor_and_Donna_by_BlueRavenAngel.png[/img] [img]http://fc01.deviantart.net/fs71/f/2011/129/0/0/house_stamp_by_rikku2011-d3g08gw.gif[/img]

Offline

#25 2011-10-20 18:33:19

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Hellо my Hаtе (Здравей Омразен ми)

Много се радвам,че ви харесва.

Ето го и некста.

***

Имах чувството,че това пътуване никога няма да спре,или,че е толкова дълго,че няма край.Беше ми скучно,признавам си.Ниса и майка ми постоянно си говореха помежду си,а когато се опитам да се намъкна в разговора им,те тотално не ме чуваха.Мислех си,дали да не отворя любимата си книга,и да не почета,но се сетих,че винаги ми ставаше лошо докато чета.Но имаше нещо което отново караше лицето ми да разпъва устните мускули.Когато се изнизахме от вкъщи Мама ни закара до автогарата.От там остави колата на Татко и ние се качихме в автобуса.
Хубавото ми беше,че е много голям,а на зад...Оо искам да ви кажа,че може и да харесвам Кейбъл,но не отказвам на нови и мистериозно момчета,с тайнствена усмивка,още повече,ако са със сини очи...Ммм замечтах се,но това което аз знам а вие не е,че точно две седалки от моята,на зад седеше най-сладкото момче на света...Имаше черна коса..в стил ,,ЕМО",сини очи  и до колкото можех да видя през процепа между двете седалки,беше голям сладур.
-Хей мамо,след колко време спираме за почивка? -попитах
-След около десет мину... -преди да отговори автобусът спря и през колкотните се разнесе гласа на шофьора.
  -Имате 20 минути за почивка.
Не си пестях времето,изстрелях се през автобуса,като не-оправляема  ракета.
-Добре,Сара мисли,мисли,къде би бил той сега!? -казах,докато не осъзнах,че говорех на глас.
-Извинявам се за дръзкостта си,но кой къде е? -чух глас и се обърнах. Боже мой,това беше момчето от автобуса...беше толкова красив,красивв и висок,при това след като ме попита,кого търся се подсмихна тайнствено.
-Оу аз ъм.. -изчервих се и той каза:
-Анди. -каза той. -Много ми е приятно ми е Сара. -каза той и подаде ръка.Боже,той каза името ми!! В този миг,всички тревоги и ,,Обичам те"-онова което Кейбъл ми каза,излетяха,сякаш отивахме в различни посоки.
-О,благодаря ти,не съм добра в това. И на мен също ми е много приятно. -казах и поех ръката му. ,,Нямаш си на идея колко МНОГО ми е приятно" помислих си.
-Аз също,но...ти си много красива,нямаше как да не го призная. -каза той и вместо да се здрависа с мен,наведе се и целуна ръката ми. Цялата се изчервих,беше толкова изумителен и каза,че съм хубава..охх на къде си пътува. Ей,това беше идея.
-Благодаря ти,но не е вярно. -казах и  се усмихнах.
-Да бе да,да не мислиш,че отивам при всяко момиче което видя,да и целувам ръка и да казвам,че е красива!? -попита той и се засмя. О гласът му беше уникален,леко мутирал от възрастта,но и възмъжал. Беше просто уникален.
-Не знам,не те познавам,но не мисля,така. -казах и му намигнах,а той се усмихна.
-Ъм на къде си? -попитахме в един глас,след това се засмяхме и после пак. -Първо ти. -казахме и отново се засмяхме.
-Добре на  къде си? -попита той
-М към Варна. -казах и той направи учудена физиономия. Офф бях сигурна,че не сме в едни и същи посоки.
-Да бе,аз също! -каза той със весел тон. Какво!? Можеше ли да е истина,на мен никога не ми се случваха такива неща. Уау беше невероятно.
-Ихаа,жестоко,а ти сам ли пътуваш? -казах аз.
-Не ,аз баща ми и един приятел,но те така яко са се заговорили,че сякаш аз съм невидим.За това пък се преместих по-напред от тях и си намерих гледка която ми харесва. -каза той и се усмихна. Уоу,той говореше за мен!? Нее по-скоро за Ниса.
-Уау,същото,майка ми и приятелката ми са се задълбочили в някакви разговори и просто  не мога да им привлека вниманието... -казах унило.
-Но,моето успя да го привлечеш. -каза Анди.
НЕ,НЕ,НЕ това си беше реално..уау..
-Ей,ъм..това е толкова мило.. -тъкмо да продължа да говоря когато шофьорът ни помаха,явно вече е време да се качваме.
-Ей ще се видим нали!? -попита той хващайки ме за лакътя,докато се обръщах.
-Непременно. -обещах аз и му намигнах.

Минаха 30 минути от както  автобусът бе тръгнал,а мама и Ванеса не преставаха да си говорят и смеят.И още 20 минути....
ПИСНА МИ !!!
И се изнизах от тях.Станах,огледах се и видях Анди,той ми помаха и ми каза:
-Ейй Сара,ела тук. -и ми посочи мястото до неговото. Уау насочих се на там.
-Нaдявам се нямаш нищо против. -казах и се настаних до него
-Никога! -каза той и се усмихна. -Е,разкажи ми нещо за себе си.
-Е,ами какво да ти разкажа? -попитах аз.
-О,на колко години си,от къде си,кой е любимият ти цвят,а по тази тениска на Black Veil Brides, разбира,че слушаш Screamo,коя е любимата ти група? -каза и се засмя.
-Иха,засипа ме с въпроси. ами на 15 съм,от София,ами черно и синьо и да ами това е любимата ми група.А ми ти? -казах аз.
-Да бе!? Уоу,аз съм на 16 карам към 17,и аз съм от София,моят цвят е черното и това също е моята любима група. -той посочи тениската ми. Малко повече от половината път мина в приказки и не усетих кога стигнахме.
-Ара,ние сме тук. -викна Ниса и ми помаха.
-Да,както вече разбра тук сме. -казах аз намусено.
-А не забравяш ли нещо!? Аз също. -каза той и ми намигна.
-Хайде Ара! -викна настойчиво мама.
-Добре,ще се видим.Ето ти номера ми. -казах му и му подадох листче.
Ей,момиче,четеш ми мислите,ще ти звънна. -каза той и се усмихна.
-Окей,чао. -казах аз и се замислих за половин секунда,обърнах се и го целунах по бузката,а той се усмихна.


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook