#326 2011-09-07 15:35:04

slavencetyy
Member
From: ...
Registered: 2010-07-08
Posts: 156

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моят проблем: Има едно момче, от една компания сме. Той си призна, че ме харесва и аз го харесвам. Днес се видяхме, но почти не си говорихме, каза ми, че е много срамежлив, а и аз съм същата. Плюс това си призна, че не се задържа много много при едно момиче, но ако сме тръгнели щял да бъде с мен повече и нямало да ми разбие сърцето и т.н. Тааа какво да правя-първо как да се постарая да говорим повече и да се сближим и второ- да се занимавам ли с него щом той самия си признава, че постъпва така с момичетата?


Life sucks when you have a good heart. You help too much, you trust too much, you give too much and most importantly YOU LOVE TOO MUCH ...

http://data.whicdn.com/images/32646632/ … _large.gif

Offline

#327 2011-09-07 18:27:23

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Въпроси любов - Съвети.

Имам един проблем..помогнете ми !
Та да ходя с едно момче от 6 месеца , обичам го и той ме обича (понеже така знам )
Проблема е ,че не сме от един град ,но идва всяка седмица ....................... Та какво да направя да му простя ли или просто да го напускам .. но го обичам .. Помогнете ми ..

Положих огромни усилия да ти разчета готините изречения и от това, което разбрах, той си е писал с друго момиче просто ей така, за кефа?
В такъв случай, според мен нямате повече работа заедно. Ако ти не му стигаш "да си направи кефа" изобщо няма смисъл да сте заедно. Естествено, че ще ти каже, че те обича и че тя не значи нищо за него - всички, които са били хванати в изневяра (или нещо такова) казват така. Плюс това, ако сте далече един от друг, той може да си прави каквото си иска. И да се виждате веднъж в седмицата, според мен е твърде малко.

Права си monnssy .. Но той ми казва,че ще ми докаже че ме обича и даже казал на майка си и баща си заради мене и наще знаят заради него .. Объркана съм много .. ако не ме убеди в това ,че ме обича няма да му дам 2ри шанс тогаз всеки по пътя си ще върви ..

Това, че родителите му знаят не е кой знае какво доказателство. Само знай, че ако ти е изневерил веднъж, ще го направи и втори път.


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#328 2011-09-07 18:31:09

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моят проблем: Има едно момче, от една компания сме. Той си призна, че ме харесва и аз го харесвам. Днес се видяхме, но почти не си говорихме, каза ми, че е много срамежлив, а и аз съм същата. Плюс това си призна, че не се задържа много много при едно момиче, но ако сме тръгнели щял да бъде с мен повече и нямало да ми разбие сърцето и т.н. Тааа какво да правя-първо как да се постарая да говорим повече и да се сближим и второ- да се занимавам ли с него щом той самия си признава, че постъпва така с момичетата?

Според мен трябва да опиташ с него, щом ти е тръпка, винаги ще ти е в главата и няма да се успокоиш, докато не го получиш. Колкото до това, че си е признал, значи е така и недей да се заблуждаваш, че теб няма да те нарани, щом е такъв. Просто не се увличай много. Колкото до разговорите ви, просто трябва да се отпуснете. Попитай го нещо за някоя от предишните му връзки, може би ще разбереш защо има проблем с обвързването. Има и вероятност да го интересува само бройката, но хората се променят, нали знаеш.  smile


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#329 2011-09-07 19:43:23

slavencetyy
Member
From: ...
Registered: 2010-07-08
Posts: 156

Re: Въпроси любов - Съвети.

Благодаря  star


Life sucks when you have a good heart. You help too much, you trust too much, you give too much and most importantly YOU LOVE TOO MUCH ...

http://data.whicdn.com/images/32646632/ … _large.gif

Offline

#330 2011-09-10 14:23:53

miss_nqkoqq
Member
Registered: 2011-09-10
Posts: 1

Re: Въпроси любов - Съвети.

харесвам едно момче и му казах той каза че и той ме харесва.Но след време го попитах и той каза че вече не ме харесва.А вчера го питам и тои каза че ме харесва? Но не би станал гадже с мен питах го защо но той не казва ??? |-(

Offline

#331 2011-09-10 21:29:49

s0muchl0wey0u
Member
Registered: 2011-03-03
Posts: 160

Re: Въпроси любов - Съвети.

харесвам едно момче и му казах той каза че и той ме харесва.Но след време го попитах и той каза че вече не ме харесва.А вчера го питам и тои каза че ме харесва? Но не би станал гадже с мен питах го защо но той не казва ??? |-(

ти на 10 ли си ? Явно момчето те е харесало,но когато разберем,че едно момче ни харесва и нйе също изпитваме нещичко към него ставаме по различни и той не е виждал това което е харесал в теБ преди. Според мен нетрябва въобще да се занимаваш с него ако са просто временни изблици на чувства апък и ти къде ходиш да го питаш дали иска да ходите след като преди това ти е казал не явно ти е казал след това "Да" за да не настояваш достатъчно. Според мен го остави той ще разбере какво е изгубил smile


Ако бях заменима щеше тя да те има много късно е вече как не го разбра ? <3

Offline

#332 2011-09-10 21:33:05

s0muchl0wey0u
Member
Registered: 2011-03-03
Posts: 160

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моля ви помогнете ми cry...След като се разделих с бившия си исках да намеря някое момче за което да си струва,което да ме кара да се усмихвам всеки път като си помисля за него...мина време и ето открих го,но той...аз съм 6 клас а той 9 почти невъзможно е пък и с него не се познаваме...опитвала съм се да се запозная с него,но той не слиза от бмх си и не знам...едвам успявам да гу зърна щом се появи от някаде...ако може да ми кажете някакъв начин да се запозная с него,защото аз знам как се казва каде учи и с кой се сабира,но имам чуството моята лубов е невъзможна ние сме от различни светове cry кажете ми някакъв начин cry


Опознай се с приятелите му излез с неговата компания за да може по-често да се засичате малко по малко се заговаряите и така ше стане работата smile


Ако бях заменима щеше тя да те има много късно е вече как не го разбра ? <3

Offline

#333 2011-09-10 21:45:39

s0muchl0wey0u
Member
Registered: 2011-03-03
Posts: 160

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моят проблем: Има едно момче, от една компания сме. Той си призна, че ме харесва и аз го харесвам. Днес се видяхме, но почти не си говорихме, каза ми, че е много срамежлив, а и аз съм същата. Плюс това си призна, че не се задържа много много при едно момиче, но ако сме тръгнели щял да бъде с мен повече и нямало да ми разбие сърцето и т.н. Тааа какво да правя-първо как да се постарая да говорим повече и да се сближим и второ- да се занимавам ли с него щом той самия си признава, че постъпва така с момичетата?


При срамежличвците е трудно винаги ти трябва да направиш първата крачка.Щом ти е казал че те харесва добре апък и ти го харесваш какво действаи излезте още веднъж само двамата не стоите на страни. аз лично бях доста срамежлива и едно момче ме харесваше с години и неуспя да ме спечели. Ако излезете веднъж и ти например му направиж масаж или вземеш да му чоплиш пъпките или дори седнеш в него и го прегърнеш правейки се че ти е студено той може да се поотпусне и да разбере че си различна апък и зависи ако ходите как ше подходите с нешата неможе преди да сте тръгнали да се страхуваш че ще скъсате


Ако бях заменима щеше тя да те има много късно е вече как не го разбра ? <3

Offline

#334 2011-09-12 22:52:52

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: Въпроси любов - Съвети.

Такамм..може ли съвет какво да правя,защото буквално вече откачам ;дд
Харесвам едно момче,което живее точно над нас..той знае че го харесвам..всъщност ВСИЧКИ знаят,че го харсвам,но на мен това не ми пречи..той е казал,че ако ме опознае,може и да ме хареса..пиша си с негоо..ама по много малко..аз пиша-той не..какво да правя,защото го харесвам наистина много : ))


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#335 2011-09-16 17:00:30

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Въпроси любов - Съвети.

Такамм..може ли съвет какво да правя,защото буквално вече откачам ;дд
Харесвам едно момче,което живее точно над нас..той знае че го харесвам..всъщност ВСИЧКИ знаят,че го харсвам,но на мен това не ми пречи..той е казал,че ако ме опознае,може и да ме хареса..пиша си с негоо..ама по много малко..аз пиша-той не..какво да правя,защото го харесвам наистина много : ))

Покани го да излезете. Принципно е по-добре, ако момчето направи първата крачка, но в момента нямаш кой знае колко възможности. И спри да му пишеш за известно време, иначе може да започнеш да му досаждаш.


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#336 2011-09-17 13:26:19

tujni4kata
Member
Registered: 2011-09-17
Posts: 2

Re: Въпроси любов - Съвети.

и аз имам нужда от съвет ако може  smile.. та миналата година всичко ми беше ново смисъл за даскалото говоря,та запознах се с едно момче което живее в моя квартал,но тва не е важно.И си го харесах малко повече от колкото е трябвало! И доста време го крих от всички,един ден приятелките ми разбраха, че го харесвам..С него станахме доста близки беяхме през цялото възможно мреме заедно..и на Бъдни вечер..реших да му кажа,че го харесвам...той тогава беше с друго момиче(най-неподходящия момент?!)тогава потънах в дупкаа...,но като свърши ваканцията и двамата се държахме, като че ли нищо не е станало( то почти нищо не беше станало)  sad  малко след време една вечер като се прибирахме той ме каза ,че иска това момиче с което беше да му е първата(мисля ,че сами ще се сетите за какво става въпрос) и аз нямаше какво да кажа,(doh) аз му казах,че менене ме засяга това и той се съгласи на следващият ден той изглеждаше виновин и той каза ,че е заради това което ми каза миналата вечер...и от април месец не идваше на училище защото нещо имаше проблеми със здравето и от тогава до сега и дума не ми е казал говорил си е само по телефона с онази и там един негов приятел, а се едно аз не съществувам ! Лятната ваканция го бях преодоляла, но вече свърши ваканцията и пак го веждамв училище и чувствата ми  се върнаха ако мога да кажа стават по-силни.Последният месец вече влизаше във фейсбука и скайпа и не ми пише .. и сега нито дума не ми казва!? в мене ли е проблема или той.. |-(  и знам ,че ще кажете , че трябва да го забравя и дъра бъра 100 чадъра, но по никакъв начин не мога да го забравя особено като го веждам всеки ден в училище speechless


най-добри преятели--->4 месеца по късно(без контакт) = не си говорим  вече ??? що за човек е тоя

Offline

#337 2011-09-22 08:20:42

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: Въпроси любов - Съвети.

и аз имам нужда от съвет ако може  smile.. та миналата година всичко ми беше ново смисъл за даскалото говоря,та запознах се с едно момче което живее в моя квартал,но тва не е важно.И си го харесах малко повече от колкото е трябвало! И доста време го крих от всички,един ден приятелките ми разбраха, че го харесвам..С него станахме доста близки беяхме през цялото възможно мреме заедно..и на Бъдни вечер..реших да му кажа,че го харесвам...той тогава беше с друго момиче(най-неподходящия момент?!)тогава потънах в дупкаа...,но като свърши ваканцията и двамата се държахме, като че ли нищо не е станало( то почти нищо не беше станало)  sad  малко след време една вечер като се прибирахме той ме каза ,че иска това момиче с което беше да му е първата(мисля ,че сами ще се сетите за какво става въпрос) и аз нямаше какво да кажа,(doh) аз му казах,че менене ме засяга това и той се съгласи на следващият ден той изглеждаше виновин и той каза ,че е заради това което ми каза миналата вечер...и от април месец не идваше на училище защото нещо имаше проблеми със здравето и от тогава до сега и дума не ми е казал говорил си е само по телефона с онази и там един негов приятел, а се едно аз не съществувам ! Лятната ваканция го бях преодоляла, но вече свърши ваканцията и пак го веждамв училище и чувствата ми  се върнаха ако мога да кажа стават по-силни.Последният месец вече влизаше във фейсбука и скайпа и не ми пише .. и сега нито дума не ми казва!? в мене ли е проблема или той.. |-(  и знам ,че ще кажете , че трябва да го забравя и дъра бъра 100 чадъра, но по никакъв начин не мога да го забравя особено като го веждам всеки ден в училище speechless

дръпни го някъде след училище и си поговорете на 4ри очи.Питай го какъв му е проблема..че не искаш да продължавате така,все едно не съществуваш.А пък ако не иска да говори с теб-принуди го ! ;дд знам,че може да те е срам,но веднъж се живее.Няма да загубиш нищо,така че пробвай !! smile


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#338 2011-09-24 19:50:04

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Въпроси любов - Съвети.

Не знаете какво да правите, защото явно не можете да комуникирате. Няма как да знаеш дали определен човек те харесва, да се чудиш защо те отбягва и т.н., ако не поговориш с него.


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#339 2011-09-26 12:19:37

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: Въпроси любов - Съвети.

мм може ли съвет ? Гадже съм с едно момче,една година по-малко от мен (това обаче,няма значение)бивше гадже е на моя добра фр,която с моя бивш..и така вчера беше нейния рожден ден..и с него се държахме точно каакто трябва..после е казал,че ме харесва 90 %..обаче можем да се виждаме само събота и неделя..това не ми харесва особено много,защото си мисля..че,хмм няма да ссе получи ако се виждаме толкова рядко..мисля си,че ще спре да ме харесва ;хх някакъв съвет ?


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#340 2011-09-26 14:25:57

SuperHiro^^
Member
From: In the middle of nowhere...
Registered: 2011-02-13
Posts: 231

Re: Въпроси любов - Съвети.

мм може ли съвет ? Гадже съм с едно момче,една година по-малко от мен (това обаче,няма значение)бивше гадже е на моя добра фр,която с моя бивш..и така вчера беше нейния рожден ден..и с него се държахме точно каакто трябва..после е казал,че ме харесва 90 %..обаче можем да се виждаме само събота и неделя..това не ми харесва особено много,защото си мисля..че,хмм няма да ссе получи ако се виждаме толкова рядко..мисля си,че ще спре да ме харесва ;хх някакъв съвет ?

Говори с него.. кажи му че искаш по често да се виждате и че не мислиш че ще се получи ако се виждате толкова рядко. Пък и какво означава това "той е казал, че ме харесва 90% "? Той или те харесва, или не те...
всъщност ти казваш, че само тогава и двамата сте свободни... еми незнам това вече е проблем...  think


Any idea what it is?!
[img]http://i53.tinypic.com/30c3wbk.gif[/img]

Offline

#341 2011-09-26 15:43:08

darichkaa
Member
Registered: 2010-09-07
Posts: 261

Re: Въпроси любов - Съвети.

[/b]мм в една смяна сме..аз свършвам с 45 мин преди него..само дето сме в различни градове..тоест учим в различни градове ама живеем в един и същ ;дд
и тва,че се виждаме рядко ме притеснява много ;х


Няма нищо лошо в това,
да бъдеш различен и да блестиш по свой собствен начин. star

Offline

#342 2011-09-28 11:35:59

sladkoto_momiche
Member
Registered: 2010-08-24
Posts: 46

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ето и моят проблем.Преди една година се запознах с едно прекрасно момче.Той е син на колежка на майка ми.Такам,ем,влюбих се в него от пръв поглед и първоначално си мислех,че и той ме харесва.Първите две седмици не си говорехме,но после аз се усмелих и го заговорих.Започнахме да си общуваме,да се опознаваме и се влюбих още повече в него.Цяла зима сме били сяка вечер заедно,просто се засичахме,но беше повече от прекрасно.Но после той започна да се държи с мен странно,спря да ми се усмихва с тази негова невероятна усмивка,спря да ме поздравява,подминаваше ме....ее,важното е,че после явно му е станало гадно,защото сам започна да ме търси и сичко си е както преди...ее,почти всичко.Проблема е,че не знам дали и той изпитва същото като мен,показвал ми е,че вероятно е така.Как?! Изпуска разни неща когато сме заедно,спъва се,защото гледа мен вместо пътя си,бута се тук-там и сякви такива,но не се държи иначе като човек,който би трябвало да ме харесва.Всички ми казаха говори с него и му кажи каквото мислиш...ее,да правила съм го преди с друго момче,мога да говоря и колкото и да съм притеснена,да му го кажа...НО този път е различно.Ние сме донякъде приятели и ако той не ме харесва сичко ще се промени.Няма да гледа на мен по същия начин,ще си има едно наум и просто....няма да е същото...а ако знам,че ме харесва,веднага бих му казала,но според мен е 50-50 какво да правя?


Боли ме ... за тебе,тебе и ТЕБЕ  wink
[img]http://24.media.tumblr.com/c4748f522421ab73634a006231587b2f/tumblr_meo2umw8Ox1rdzsaro1_400.gif[/img]

Offline

#343 2011-09-28 11:39:19

sladkoto_momiche
Member
Registered: 2010-08-24
Posts: 46

Re: Въпроси любов - Съвети.

Също така,шефът на майка ми има дъщеря.една година по-малка от нас двамата с него (аз съм на 15 и той е на 15) и проблема е ,че те май прекарват време заедно...е? Помощ?!


Боли ме ... за тебе,тебе и ТЕБЕ  wink
[img]http://24.media.tumblr.com/c4748f522421ab73634a006231587b2f/tumblr_meo2umw8Ox1rdzsaro1_400.gif[/img]

Offline

#344 2011-09-28 12:01:12

sofarawayX.
Member
Registered: 2011-02-05
Posts: 387

Re: Въпроси любов - Съвети.

Говори с него и му кажи какво изпитваш. Има риск той да не иска да сте повече от приятели, но все пак опитай.


[img]http://prikachi.com/images/254/3645254e.gif[/img] -- Обожавам! <33333

Offline

#345 2011-09-30 19:53:00

s0muchl0wey0u
Member
Registered: 2011-03-03
Posts: 160

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ето и моят проблем.Преди една година се запознах с едно прекрасно момче.Той е син на колежка на майка ми.Такам,ем,влюбих се в него от пръв поглед и първоначално си мислех,че и той ме харесва.Първите две седмици не си говорехме,но после аз се усмелих и го заговорих.Започнахме да си общуваме,да се опознаваме и се влюбих още повече в него.Цяла зима сме били сяка вечер заедно,просто се засичахме,но беше повече от прекрасно.Но после той започна да се държи с мен странно,спря да ми се усмихва с тази негова невероятна усмивка,спря да ме поздравява,подминаваше ме....ее,важното е,че после явно му е станало гадно,защото сам започна да ме търси и сичко си е както преди...ее,почти всичко.Проблема е,че не знам дали и той изпитва същото като мен,показвал ми е,че вероятно е така.Как?! Изпуска разни неща когато сме заедно,спъва се,защото гледа мен вместо пътя си,бута се тук-там и сякви такива,но не се държи иначе като човек,който би трябвало да ме харесва.Всички ми казаха говори с него и му кажи каквото мислиш...ее,да правила съм го преди с друго момче,мога да говоря и колкото и да съм притеснена,да му го кажа...НО този път е различно.Ние сме донякъде приятели и ако той не ме харесва сичко ще се промени.Няма да гледа на мен по същия начин,ще си има едно наум и просто....няма да е същото...а ако знам,че ме харесва,веднага бих му казала,но според мен е 50-50 какво да правя?


Била съм в подобни ситуации,но при мен момчето беше правило първата крачка.Просто ако те е срам да го кажеш знам,че ако харесваш някого много ще те е срам супер много а ако не ти пука толкова много ти е се едно и можеш да му кажеш просто се опитай да го предразположиш да ти каже дали той има нещо към теб. Прави му намеци например се прави,че ти е скчно когато сте двамата и му предложи да играете на риск или истина и го питаи кой харесва smile дано да съм ти била полезна


Ако бях заменима щеше тя да те има много късно е вече как не го разбра ? <3

Offline

#346 2011-10-01 08:11:21

sladkoto_momiche
Member
Registered: 2010-08-24
Posts: 46

Re: Въпроси любов - Съвети.

Мерси за съвета,ще опитам,но не мисля,че точно по този начин ше стане нещо...се пак мерси много smile


Боли ме ... за тебе,тебе и ТЕБЕ  wink
[img]http://24.media.tumblr.com/c4748f522421ab73634a006231587b2f/tumblr_meo2umw8Ox1rdzsaro1_400.gif[/img]

Offline

#347 2011-10-02 12:06:47

SmiLe_baby
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 128

Re: Въпроси любов - Съвети.

ох тя и моята е една дъъълга.значи, в класа ми има едно момче, с което сядам някои часове.Вече 2 години е в класа ми има ми скапа и от началото на тази учебна година започна да ми чати много често..говорим си базика ме се.толкова пъти сме се споглеждали без да си кажем нищо,хващала съм го да ме зяпа,но за съжаление на даскало не говорим почти изобщо за разлика от скайп .Няколко пъти ме пита дали го харесвам но така  като шега ме пита и аз казах  че го  харесвам приятелски (същност много повече).иначе изглежда срамежлив,.. започна да се движи с момичетата от класа и даже мислих че харесва някоя.И той също започна да ме нарича с един обиден прякор но го казва на шега така ии аз немога да му се сърдя..Постоянно се държи различно понякога много мило друг път нарочно ме дразни и незнам какво да мисля(Вече и неми пише в скайп толкова често а преди по цял ден до 1-2часа през ноща седяхме и си говорихме)..Според вас харесва ли ме..(Въпроса е там че аз също мисля че го харесвам но преди като харесвах някой ме беше срам и една дума да му кажа а с него си говорим за всичко)...Какво мислите харесва ли ме..Защото ако не ме и му кажа ще си развалим приятелството а аз него искам.. sad Моля ви помогнете  smile  smile


ОБИЧАШ - предават те.. ДОБЪР СИ - използват те ВЯРВАШ - лъжат те..МАЧКАШ - уважават те.

Offline

#348 2011-10-02 12:21:31

fire_cat
Member
From: Garden of Eden
Registered: 2009-09-28
Posts: 4,206

Re: Въпроси любов - Съвети.

Когато те е питал дали го харесваш на шега най-вероятно го е правел без да иска да разбереш, че те пита сериозно и  да си мислиш, че не се интересува особено. После си му казала, че го харесваш само приятелски и това може би го е засегнало, защото е очаквал (искал) друг отговор и е започнал да те нарича с обидния прякор, да се движи с други момичета и да се държи различно.
Та накратко според мен те е харесвал (или още те харесва!) и е искал да чуе, че и ти го харесваш, но си го обидила като не си му казала истината. Пробвай да се сближиш отново с него и ако те попита отново този път му кажи истината, а ако не те попита не му казвай, че го харесваш и винаги си го харесвала, а само, че си мислиш, че започваш да го харесваш, защото иначе ще те пита защо си го излъгала и т.н.
Еми не знам какво друго да ти кажа, дано съм помогнала.


Nothing is impossible,
the word itself says 'I'm possible'!

Offline

#349 2011-10-02 12:38:11

SmiLe_baby
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 128

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами мерси и аз си мислех че ме е питал това за да разбере наистина дали ме хар но говорихме с още едно момиче и нея я пита същото..и това ме обърка и затова..Аз също съм малко срамежлива ии мерси ще се опитам пак да се сближа с него ..ще ми е малко трудно но..Надявам се да се получи   smile  smile Ще се радвам и на други мнения по въпроса  wink


ОБИЧАШ - предават те.. ДОБЪР СИ - използват те ВЯРВАШ - лъжат те..МАЧКАШ - уважават те.

Offline

#350 2011-10-02 17:32:07

Starless
Member
From: ~Bloody Wonderland~
Registered: 2010-07-05
Posts: 163

Re: Въпроси любов - Съвети.

SmiLe_baby,историята ти ми е до болка позната. Някога и аз бях в такова положение. Така й не си признах на момчето, което харесвах чувствата си към него.....да - тоя пусти срам. Тогава той тръгна с най-добрата ми приятелка - да ме засегна или наистина я харесваше - не знам. След това кандидатствахме в различни училища и не се виждахме известно време. След две години, през който обмислях цялата ситуация отново и отново, аз го срещнах и му разказах за чувствата си от тогава.....и познай - оказа се, че тогава той бил срамежлив не по малко от мен.

Така...май се отнесох, но мисълта ми е - да му признаеш - ако е пич, ще те рабере и ще си бъдете щастливи. Ако ли не - простно не си заслужава да си губиш времето с него  wink
Късмет!!


[img]http://valenth.com/lab/10540509.png[/img][img]http://i101.photobucket.com/albums/m54/Codename042/StarlessMikuLPSig.png[/img][img]http://valenth.com/lab/1806097.png[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook