#101 2011-08-22 11:47:12

smiley_butterfly
Member
Registered: 2010-08-26
Posts: 2,922

Re: "Целуни ме за сбогом"

Пускай по-бързо.  heart

Offline

#102 2011-08-22 14:49:13

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Пускай по-бързо.  heart

sad Изчакахме се  laugh  heart


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#103 2011-08-22 15:50:47

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Оф, не ставате ли вече нахални? Разбирам, че ви харесва и аз също като вас очаквам с нетърпение следващата част ама не я юркам, нали? Лили си има личен живот и не е длъжна да го оставя заради една история!  |-(


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#104 2011-08-22 16:00:43

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Оф, не ставате ли вече нахални? Разбирам, че ви харесва и аз също като вас очаквам с нетърпение следващата част ама не я юркам, нали? Лили си има личен живот и не е длъжна да го оставя заради една история!  |-(

Леле, спокойно.
Ако не пишем комантари тя може да си помисли, че не се инетресуваме от историята и да я спре, което не е така, и не трябва да става така. wink


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#105 2011-08-22 16:16:47

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Оф, не ставате ли вече нахални? Разбирам, че ви харесва и аз също като вас очаквам с нетърпение следващата част ама не я юркам, нали? Лили си има личен живот и не е длъжна да го оставя заради една история!  |-(

Леле, спокойно.
Ако не пишем комантари тя може да си помисли, че не се инетресуваме от историята и да я спре, което не е така, и не трябва да става така. wink

Е, да, вярно е, че мже да стане същото като с "Изгубена в теб", ама... Идеята ми е, че ако аз бях на нейно място, досега да съм откачила, а Лили ми е бфф и не искам да се нерви излишно.  smile


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#106 2011-08-23 08:00:24

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Моля ви се спрете. Искам да се извиня на всички, които следят историята. Наистина, наистина много съжалявам, че не пусках части изминалите дни.  sad Обещавам вече, имате думата ми, на ден ще пускам минимум по една дълга част или няколко кратки. Отново се извинявам, просто нямах никакво свободно време. Днес ще пусна към три части. Надявам се да ме разберете.  smile


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#107 2011-08-23 08:54:00

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: "Целуни ме за сбогом"

Аз не се сърдя smile Супер..3 части sun  laugh

Offline

#108 2011-08-23 16:34:13

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Моля ви се спрете. Искам да се извиня на всички, които следят историята. Наистина, наистина много съжалявам, че не пусках части изминалите дни.  sad Обещавам вече, имате думата ми, на ден ще пускам минимум по една дълга част или няколко кратки. Отново се извинявам, просто нямах никакво свободно време. Днес ще пусна към три части. Надявам се да ме разберете.  smile

Казах ви!  happy


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#109 2011-08-23 17:51:34

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

И такааа.. I hope you like it  sun

- О, я стига. Знаеш какво имам предвид. Как си мислиш, че е оцелял от падането? – жената се изсмя ехидно и по гърба ми полазиха тръпки.
- Аз, ъъ.. – отчаяно търсех хаплива реплика, с която да й отвърна, но умът ми отказваше да мисли за това.
Червените й очи искряха в нощта и я караха да изглежда някак зловещо. Някъде бях виждала тези очи, но къде..?
- Малката лигличка не се сеща как да отговори, а? – каза ядно тя и отметна перфектно сресаната си руса коса. – Жалко. Много жалко. Но аз не съм сигурна, че Найджъл иска да научаваш всичките му тайни.. Не съм сигурна, че би искал да научиш която и да е негова тайна. – тя облиза устните си и се загледа някъде в далечината.
- Ако Найджъл имаше да споделя нещо с мен, със сигурност щеше да го направи! Нямаш си идея каква романтична вечеря ми организи....
-  На покрива на небостъргача, от който излезе преди малко, със свещи, храна, бавна музика и опияняваща гледка? – злобата в гласа й кънтеше в главата ми и сякаш чупеше сърцето ми на парченца.
- Ти.. налучка ли? Сигурно ти се иска твоето гадже да направи нещо подобно за теб! – изсъсках аз в отговор, готова да се защитавам до последно.
- Ахахах, мила, моля те не ме разсмивай.  – очите й се присвиха. – Зная го от личен опит. Нали знаеш, Найджъл беше сам около.. шест месеца? След като ти го.. – и тя замълча. – Та тогава аз се .. – тя се изсмя ехидно отново.  – Възползвах от него, така да се каже.
Замръзнах на място, неспособна да кажа или направя нещо. Тя е имала връзка с Найджъл. Знае неща, които той не иска да ми каже. А за нея той е направил същото, което преди броени минути беше направил за мен. Имах нужда някой да спре тези мисли, които съсипваха не само сърцето ми, но и душата ми. Но зад мен нямаше никой. Никой не ме подкрепяше. Никой никога не е бил до мен, когато съм имала нужда от рамо да поплача.
- Разкарай се, Анджелина! – мъжки глас разцепи въздуха. Анджелина, очевидно жената пред мен, се вцепени, а след секунди побягна надалеч от мен.
Обърнах се, за да видя кой беше изплашил дотолкова червенооката, че да я накара да избяга. Обърнах се, за да срещна яснозелените очи на човека от бара.


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#110 2011-08-23 17:54:47

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: "Целуни ме за сбогом"

Много е интересноооооооо! happy  happy  happy  heart

Offline

#111 2011-08-23 18:01:24

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

heart  heart  heart н


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#112 2011-08-23 18:31:57

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Много е интересноооооооо! happy  happy  happy  heart

Още?  happy  heart


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#113 2011-08-26 18:59:11

sladyr4etyy
Member
Registered: 2010-12-28
Posts: 84

Re: "Целуни ме за сбогом"

май това беше краят на историята макар че въобще не ми се иска lipssealed


http://ask.fm/DimityyTellieva

Истинска мила нежна и добра,но ядосат ли ме ставам дявол в тяло на жена wink

Offline

#114 2011-08-26 20:42:42

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

май това беше краят на историята макар че въобще не ми се иска lipssealed

Защо краят?


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#115 2011-08-26 22:21:03

sladyr4etyy
Member
Registered: 2010-12-28
Posts: 84

Re: "Целуни ме за сбогом"

ами не виждате ли от колко време момичето не е пускало нова част?! Ако е заета да не очакваме мого wink


http://ask.fm/DimityyTellieva

Истинска мила нежна и добра,но ядосат ли ме ставам дявол в тяло на жена wink

Offline

#116 2011-08-26 22:43:34

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Алооо, я по-спокойно.
Тъкмо си чатих с Лили (така се казва момичето, за тези които не знаят).
Брат й е ровичкал в компютъра й и е сменил паролата без да гледа какво натиска. Така, че в момента Лили не може да си влезне в акаунта и да пусне част, не знае паролата на и-мейла, защото го е направила само заради регистрацията.
И няма как да си направи нова, защото реговете са замразени.
Айде, ако може малко повече уважение към нея и да не си отваряте големите усти като не сте информирани.
Ще пусне част веднага щом може.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#117 2011-08-27 10:16:31

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Алооо, я по-спокойно.
Тъкмо си чатих с Лили (така се казва момичето, за тези които не знаят).
Брат й е ровичкал в компютъра й и е сменил паролата без да гледа какво натиска. Така, че в момента Лили не може да си влезне в акаунта и да пусне част, не знае паролата на и-мейла, защото го е направила само заради регистрацията.
И няма как да си направи нова, защото реговете са замразени.
Айде, ако може малко повече уважение към нея и да не си отваряте големите усти като не сте информирани.
Ще пусне част веднага щом може.

A аз като ви казвам, че е заета не ми вярвате! |-(


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#118 2011-08-27 12:01:44

sladyr4etyy
Member
Registered: 2010-12-28
Posts: 84

Re: "Целуни ме за сбогом"

Яя по-полека! Кво толкова съм казала? Ама нали породата на някой в сайта e 'заядливи' не се очудвам че се заяждате без да е нужно... И моля намалете злобата   wink  wink  wink


http://ask.fm/DimityyTellieva

Истинска мила нежна и добра,но ядосат ли ме ставам дявол в тяло на жена wink

Offline

#119 2011-08-27 19:31:24

kawaii_girl
Member
Registered: 2010-10-18
Posts: 6,729

Re: "Целуни ме за сбогом"

Оле историята е невероятна! Прочетох частите на един дъх!  brokenheart Нямам търпение за следващата част и се надявам скоро да разрешиш проблема с паролата! sad


.....................
.....................[img]http://31.media.tumblr.com/tumblr_m3mae2RiIM1r7962co1_500.gif[/img]

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook