#1 2011-08-11 14:47:44

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

И такаа.. ето че на мен отново ми дойде музата, така да се каже  laugh обаче този път с една съвсем различна история.. та да знаете, че нямам особено много идеи за продължение  laugh обаче ще се радвам, ако ви хареса  sun и ако може да ми помогнете малко с избор на заглавие, че хич нищо не ми идва. Та anyways, enjoy!

- Защо просто не ме оставите на мира?! - изкрещях аз и тряснах вратата.
- Внимавай какво говориш, Персиана! - чух заплашителния глас на майка ми. - Излез от стаята си веднага!
- Ъргххх! - ядосах се и се свлякох на пода. Идваше ми да се развикам, ама силно, дори съседите да ме чуят. Защо им трябваше на нашите да викат психиатър? Положението ми не беше чак толкова зле. Родителите никога нищо не разбират. Станах и заключих вратата. Нямаше да допусна смахнатия брадат идиот до себе си. Отново щеше да ми задава глупави въпроси, чиито отговори и без това не знаех. Чиито отговори се страхувах да узная. Не бях примерен човек, не. Често бягах от вкъщи. Създавах проблеми не само на семейството си, ами и на цялото училище. Често се сбивах, нарушавах всякакви правила. Не съм получавала подкрепа от нашите. Те винаги са ме смятали за луда. За издънка. Постянно ми купуваха скъпи боклуци, опитвайки се да ме накарат да си подобря възпитанието и отношението към хората. Но последния път, признавам, преминах границите. Не съм, честна дума, не съм искала да се случи така. Никога не съм си и помисляла да сторя това на Найджъл.
Тръснах глава. Винаги, когато споменех името му, дори на ум, се изгубвах в спомени. Неприятни, отблъскващи спомени.
- Персиана! Аз съм, господин Вандерсен. Би ли отворила?
- Не! Махай се!
Обаче той не се отказа. Започна да думка по вратата ми.
- Идиот, ще я изкъртиш!! - разкрещях се аз.
- Момиченце, мери си приказките! - това беше баща ми. А се чуваха и други гласове. Чудя се какво ли толкова е накарало всички да се съберат пред стаята ми. Реших да проверя.
А после съжалих. Психиатърът се изправи пред мен, държейки някакви странно изглеждащи инструменти, таблици, документи и .. това антибиотици и приспивателни ли бяха? Уплашено тряснах с все сила вратата точно под носа му. Чу се изпукване, писък и стъпки, слизащи бързешком надолу по стълбите.
Не исках да знам какво бях сторила току-що. Наистина не исках. Знаех само, че не мога да остана. Взех чантата си за спешни случаи, вързах буйната си червена коса на опашка, скочих през прозореца и се затичах по утихналите, призрачно мрачни улички на Денвър.


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#2 2011-08-11 14:54:11

sladyr4etyy
Member
Registered: 2010-12-28
Posts: 84

Re: "Целуни ме за сбогом"

уникално е smile  nod  може ли ЛС когато пуснеш некст?


http://ask.fm/DimityyTellieva

Истинска мила нежна и добра,но ядосат ли ме ставам дявол в тяло на жена wink

Offline

#3 2011-08-11 15:02:07

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Много е добро като за начало!
Жалко, че нямаш идеи за продължаване, защото мисля, че ще стане една много добра история! ^^
Ако искаш пиши ЛС за следващата част. =P


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#4 2011-08-11 15:04:37

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Много е добро като за начало!
Жалко, че нямаш идеи за продължаване, защото мисля, че ще стане една много добра история! ^^
Ако искаш пиши ЛС за следващата част. =P

Хейй, мерси за позитивния коментар  sun ще видим, може да измисля нещо. И да, ще пращам ЛС, само кажете дали искате.


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#5 2011-08-11 15:06:03

just meee
Member
From: Велико Търново.
Registered: 2010-02-21
Posts: 11,068

Re: "Целуни ме за сбогом"

Продължавай,хубаво е!

Offline

#6 2011-08-11 15:14:20

just_incredible
Member
From: London
Registered: 2011-01-05
Posts: 66

Re: "Целуни ме за сбогом"

Харесва мии sun ако може ЛС за следващата част smile

Offline

#7 2011-08-11 15:30:23

Yov1ty
Member
From: Neverland ^^
Registered: 2010-12-14
Posts: 276

Re: "Целуни ме за сбогом"

Интересно.Нямам търпение да видя как ще се развие.
ПС: Ако може прати ЛС.

Offline

#8 2011-08-11 15:35:33

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Е, сега така или иначе нямам какво друго да правя, та .. дано ви хареса.

Не знам колко време бях тичала, но се уморих. Спрях се и се огледах. Беше студено, влажно и мъгливо. Не познавах тази част на града. Седнах на близката пейка, за да осмисля какво да правя. Близката лампа светеше на пресекулки.
- Точно както във филмите на ужасите. - засмях се нервно аз. Не че ме беше страх, напротив. Обичах тъмнината и страшните филми. Просто всичко това ми напомняше на онази вечер с Найджъл. Отново ме прониза остра болка. Тялото ми започна да трепери. Вцепених се.. докато не осъзнах, че това е вибрацията на телефона ми.
- Ало! - извиках в слушалката.
- Перси? Перси, аз съм. Трябва да поговорим. Аз.. Виж, къде си? Да се срещнем до старото гробище след 20 минути? Бързо, защ....
Връзката изглежда прекъсна. Погледнах дисплея. Беше изписан непознат номер, а по гласа не можах да различа кой е.
- Но аз не знам къде се намирам! - изстенах. Как щях да стигна до гробището от тук? В отсрещната сграда светеше. Струваше ли си да отида и да попитам за посоката? Може би.
Изправих се, цялата изтръпнала. Замръзвах. Извадих от чантата си бутилка.. не можах да видя какво точно е, някакъв алкохол. Крайна мерка, но трябваше да се сгрея. Отпих бавно няколко глътки, а след това изпих всичко. Поех си дълбоко въздух и тръгнах към заведението, приличащо на клуб.
Намирах се на около метър от него, когато вратата се отвори с трясък и един мъж изхвърча през нея. Стъписах се. Той се опита да се надигне, но не успя. Какво можех да сторя?
Все още вкочанена, но вече леко пияна, аз се запътих към него, любопитна и привлечена от обаянието, което струеше от този познато непознат за мен човек.


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#9 2011-08-11 15:41:20

Yov1ty
Member
From: Neverland ^^
Registered: 2010-12-14
Posts: 276

Offline

#10 2011-08-11 15:43:53

sladyr4etyy
Member
Registered: 2010-12-28
Posts: 84

Re: "Целуни ме за сбогом"

виж може да съм малко нагла и настоятелна ама ако пускаш още продължения пиши ми едно ЛС laugh  laugh  laugh  стана ми мнг интересно


http://ask.fm/DimityyTellieva

Истинска мила нежна и добра,но ядосат ли ме ставам дявол в тяло на жена wink

Offline

#11 2011-08-11 15:56:44

ECheth
Member
From: Jingletown
Registered: 2011-01-16
Posts: 425
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Мен ако ме питаш тази история е по-хубава от "Изгубена в теб". Некст!!! sun
П.П. Като ти дойде музата все пак я довърши. Мооооооооооооля!   heart


we are all in the same game, just different levels, dealing with the same hell, just different devils

Offline

#12 2011-08-11 15:58:52

Lidka2
Member
From: In wonderland {} < 3 3
Registered: 2010-08-28
Posts: 2,530

Re: "Целуни ме за сбогом"

Ощеееееееее !  :p


Fight all your demons. ;]]

Offline

#13 2011-08-11 16:05:03

несu-
Lısα Sımpsσn
From: Видин
Registered: 2010-08-07
Posts: 2,200
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

заслужава си да се следи  nod


[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942069_497765786943234_23506927_n.jpg[/img]

Offline

#14 2011-08-11 18:42:01

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Харесва ми. sun


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#15 2011-08-11 19:20:12

TwilightGirl90
Member
Registered: 2010-06-16
Posts: 18,530

Re: "Целуни ме за сбогом"

Много ми харесва. Различна е.  (В добрия смисъл)  nod


[list]Истинската сила е да се усмихнеш,
когато очите ти са пълни със сълзи. [/list:u]

Offline

#16 2011-08-11 19:24:50

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: "Целуни ме за сбогом"

Много ми харесва, добра е  sun
А това, което спомена ECheth - Изгубена в теб, твоя история ли е ? smile Ако може линк sun

Offline

#17 2011-08-11 19:48:32

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Много ми харесва, добра е  sun
А това, което спомена ECheth - Изгубена в теб, твоя история ли е ? smile Ако може линк sun

Амии да моя е, бях я публикувала тук, но.. дълга история, вече е в коша, а и аз изтрих всичко .. та сега е само в моя тефтер  worried

Иначе, благодаря на всички за милите коментари. Утре ще поствам още.  sun


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#18 2011-08-11 19:57:05

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Супер! Чакам седваща част^^


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#19 2011-08-12 16:09:19

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Ето още малко и предполагам до довечера ще пусна още една част, разбира се, ако има желаещи chuckle sun

- Не.. не.. недей да се п-п-приближаваш. - прошепна той.
Престорих се, че не съм го чула, и пристъпих напред. И с моя невероятен късмет, стъпих върху някаква клечка, която изпука. Стреснат от шума, мъжът извърна глава към мен. Зелените му очи ме пронизаха. Зениците му, допреди миг подобни на цепки, се разшириха безумно.
- Персиана? - промълви той само с устни.
Исках да побягна. Да избягам и никога повече да не се връщам. Но се чувствах прикована към земята. Имаше нещо познато в него. Нещо, което ме караше да остана.
- Ти.. откъде ме познаваш? - попитах тихо аз, страхувайки се, че ако го кажа с нормалния си тон той ще избяга.
- Не помниш ли.. - сякаш изкашля думите. - Онази вечер..
- Коя вечер? - казах аз, вече клекнала до него.
- Бях там, Персиана. Бях там, когато ти... Найджъл.. - след което се задави.
Вцепенена и шокирана, аз рязко се изправих. Заотстъпвах бавно назад, а след секунди вече бягах. Надалеч. Нямах си идея къде отивах, известно ми бе само, че се губя все повече. Ето откъде ми е познат. Бил е там, в нощта на инцидента с Найджъл. Бил е свидетел на.. Спомените отново ме завладяха и започна да ми се вие свят. Изпития наскоро алкохол не ми помагаше да мисля трезво и да избистря главата си. Огледах се безпомощно за място, където да седна.
Някакси, по някаква случайност, се бях озовала пред старото гробище. Лутайки се из улиците, бях стигнала до мястото на срещата с мистериозния човек, който ми се обади по телефона. И ето го там, стои и ме чака пред портата.
Тръгнах към него, несигурна дали ще мога да понеса още изненади тази вечер. Фигурата му беше забулена от мъглата наоколо, а още отдалеч усещах парфюма му.
- Перси? - извика ме той. - Ела, бързо!
- Защо поиска да се срещнем тук? И кой си ти изобщо? - изкрещях аз, прекалено уплашена, за да се приближа.
- Тук е най-спокойно. - каза той и след няколко крачки се озова до мен.
Вдигнах глава, за да видя кой е. Това, което видях, със сигурност беше плод на въображението ми, главоболието и алкохола. Защото иначе няма друго обяснение. Очите му бяха сини, но не морско, не небесно, не.. Бяха среднощно сини. Луната се отразяваше в тях и те изглеждаха като нощното небе. Единствения човек, който познавах с такива очи...
- Не се плаши. - каза той и се опита да хване ръката ми.
Тогава направих единственото, което можах. Едното нещо, в което бях наистина добра. Цапардосах го.


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#20 2011-08-12 16:15:38

несu-
Lısα Sımpsσn
From: Видин
Registered: 2010-08-07
Posts: 2,200
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

супер е.
още
  nod


[img]https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/942069_497765786943234_23506927_n.jpg[/img]

Offline

#21 2011-08-12 16:29:27

kotenceto_998
Member
Registered: 2010-12-01
Posts: 1,194

Re: "Целуни ме за сбогом"

Нямам думи..;х Много е хубаво.. heart  heart
Некст..!!!   sun


[img]http://prikachi.com/images/278/3774278I.gif[/img]

Offline

#22 2011-08-12 16:35:54

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Найджъл?! o.O
Супер е! ^^


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

#23 2011-08-12 18:30:53

xXx Fallen Angel xXX
Mrs B.
From: Los Angeles
Registered: 2010-04-01
Posts: 4,397
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Ъх.. не знам дали ще ви хареса как се развиват нещата, но..

Извърнах глава, силно желайки да си бях останала вкъщи.
- Силна си. Такава те помня. - каза той, хвана брадичката ми и извърна лицето ми към неговото. Гласът му беше плътен, леко дрезгав. - А ти помниш ли ме?
- Виж, не знам кой си, но ми писна да си правят разни шегички с мен. Каквото стана онази нощ, не биваше да става. Не е нужно постоянно да ми се напомня и пост...
- Защо си мислиш, че се шегувам с теб? - усетих учудването му. Не го долових, а го усетих.
- Защото всички постоянно това правят. Всички.. - избърсах една издайническа сълза. - Семейството ми ми назначи психиатър след случилото се с Найджъл. Кълна се, не исках да става така!
Отскубнах се от него и забих поглед в земята. Беше непоносимо трудно да мисля за това. Не исках да ме вижда толкова уязвима и слаба, затова скрих лицето си в шепи.
- Винаги съм харесвал сините ти очи. - прошепна той в ухото ми.
- Остави ме на мира!! - изкрещях грубо аз. - Или искаш пак да те фрасна?
- Защо не ме удариш така, както ме удари онази нощ? Когато ме блъсна и аз ...
- ПРЕСТАНИ! Престани да ми припомняш и престани да се преструваш! Ти не си...
И тогава той ме целуна. Исках, наистина исках, но не можах да се отдръпна. Той нежно захапа устните ми, карайки цялото ми тяло да настръхне. От начина, по който ме целуваше, от страстта, с която ме изгаряше и от това, че аз си позволих да му отвърна.. разбрах, че не лъже. Разбрах, че това е Найджъл. Найджъл, моето бивше гадже. Найджъл, който беше изчезнал преди повече от шест месеца. Найджъл, когото аз бях блъснала в онази ужасна бездна.


- Hey, babe, whatcha doing?
- Just thinking..
- Me too! What are you thinking about?
- About you of course! And what are you thinking about?
- Well, I was thinking about baby dinosaurs, but it's nice to know you care about me.
- ...

Tumblr
[img]http://media.tumblr.com/tumblr_lovt27luE01qlp80y.jpg[/img]

Offline

#24 2011-08-12 18:43:45

twilight_kiss
Member
Registered: 2010-05-22
Posts: 295

Re: "Целуни ме за сбогом"

Направо настръхнах.Още ? heart


The Vampire Diaries ♥ ~
Pretty Little Liars ♥ ~
One Tree Hill ♥ ~
El Barco ♥ ~
[img]http://data.whicdn.com/images/23405357/n4f340c53300d4_large.gif[/img]

Offline

#25 2011-08-12 19:42:27

xnekfonikfox
Member
Registered: 2010-06-28
Posts: 21,552
Website

Re: "Целуни ме за сбогом"

Супер-дупер готина ! laugh ахаха ^^


"Great loves? Maybe one, if you're lucky."

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook