#301 2011-08-16 18:00:24

rockbaby
Member
Registered: 2010-08-29
Posts: 14

Re: Въпроси любов - Съвети.

znachii .. pak sam wlubenaa laugh .. m0mchet0 ee 0t garciiq kazwa se Wasliili maiika mii ii bahsta my sa gadjeta  speechless  .. [[0bachee g0 xarr]]] p0sst0qnn0 mii namekwwa za gadjeta .. g0w0riixme sii k0ii ss k0lk0 ee x0diil .. daje wchera x0diixme n lyna park .. ii se kechiixme naa ednaa stena det0 se wartii .. ima q ii w
BG .. taka da minem na temata .. ii wt0riiq pat kat se kachixmee .. t0ii mii wiika .. sega ee wremet0 da piitash nqk0ii "isskash lii da stanem gadjeta" ii t0ii da tii 0twarnee "da" ii da p0warne laugh .. p0sst0qnn0 se zakacha ss men .. k0gat0 igraee na PlayStat0n-a na GTA me wiika da gledam .. dness me shlqpna p0 gazaa ..  chuckle  laugh  laugh  rofl amma .. sht0t se biixme .. ediin pat mee pregarna [[[e p0weche patii de  blush ]]]] amaa .. mn0g0 g0 xaresswam nzz sht0 .. daje wchera takawa gledka se 0ttkrii pred men .. napraw0  lipssealed  lipssealed  sam0 ss maiika mii 0prawqme legl0t0 ii t0ii nalii se sabliicha da spii pakk t0ii spii ww sasednata staq ii sam0 sii 0sstawq pantal0niite na st0q ii az [typachkata] p0glednax kam neg0 ..  lipssealed  lipssealed  [[e widexx my b0kserkiite rofl ]]] abee twa ee laugh aiide chakam sawetii .. am zabrawixx wapr0sat mii e kak da myy kaja che g0 xaresswam kk da p0ddx0dqq ??  doh  doh  wondering Чао happy


[img]http://aktualen.com/images/gallery/2011_8/3882_1_37_thumbnail_21.jpg[/img]
Не не ми е гадже,най-добър приятел ми е.. и затова го пазя от боклуци като ТЕБ! smile

I Want Y0u .. In my Bedr00m !! wink
[img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/79/79238we6sb5xi3h.gif[/img]

Offline

#302 2011-08-16 18:09:55

MiSteRry
Member
Registered: 2009-04-01
Posts: 20,590

Re: Въпроси любов - Съвети.

znachii .. pak sam wlubenaa laugh .. m0mchet0 ee 0t garciiq kazwa se Wasliili
.............................................
.............................................
.............................................
.............................................
.............................................
.............................................


1. Първо прочети правилата за ползване на форума ...
2. НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ !! Неграмотна работа...  |-)

Offline

#303 2011-08-16 18:11:31

rockbaby
Member
Registered: 2010-08-29
Posts: 14

Re: Въпроси любов - Съвети.

znachii .. pak sam wlubenaa laugh .. m0mchet0 ee 0t garciiq kazwa se Wasliili ...(happy)


1. Първо прочети правилата за ползване на форума ...
2. НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ !! Неграмотна работа...  |-)

oxx .. shte piisha kat0 iiskam ; ]]


[img]http://aktualen.com/images/gallery/2011_8/3882_1_37_thumbnail_21.jpg[/img]
Не не ми е гадже,най-добър приятел ми е.. и затова го пазя от боклуци като ТЕБ! smile

I Want Y0u .. In my Bedr00m !! wink
[img]http://dl8.glitter-graphics.net/pub/79/79238we6sb5xi3h.gif[/img]

Offline

#304 2011-08-16 21:48:41

vampir4eto_94
Member
Registered: 2008-12-04
Posts: 6,022

Re: Въпроси любов - Съвети.

znachii .. pak sam wlubenaa laugh .. m0mchet0 ee 0t garciiq kazwa se Wasliili ...(happy)


1. Първо прочети правилата за ползване на форума ...
2. НАУЧИ СЕ ДА ПИШЕШ !! Неграмотна работа...  |-)

oxx .. shte piisha kat0 iiskam ; ]]

нещо се прайш на готина и мн отворена ли... ?
ако си мислиш че хората ще ти дадат съвет....
ЗАМИСЛИ СЕ МАЛКО  wondering


If I stop the time...
Can I make you mine...
And I can`t hold on...
Need you more and more...
If I never try...
I will never know...

music  heart  music
[img]http://gifsoup.com/view2/2017998/the-roommate-o.gif[/img]

Offline

#305 2011-08-20 12:44:58

sladkadjena
Member
From: Страната на чудесата
Registered: 2009-08-12
Posts: 25,145

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами предстои ми първата целувка хора моля ви посъветвайте ме ще умра от срам.Ако не се справя .. Просто момчето има повече опит и ме е страх да не се изложа.. sweat  :x


[list=*]
[*]
И най-ужасното е, че след всичко, което преживях,
аз продължавам да избирам теб. Да мисля за твоето щастие
вместо за моето. Мразя се за това. Но колкото и да се опитвам,
каквото и да правя аз винаги ще мисля първо спрямо теб.
Когато обичаш с цялото си сърце мисълта да нараниш любимия
е по-ужасна, от мисълта за твоето лично нещастие.
[/*]
[/list]

Offline

#306 2011-08-25 10:48:57

afi_rz98
Member
From: Rosewood ^^
Registered: 2011-03-03
Posts: 3,952

Re: Въпроси любов - Съвети.

Проблемът ми, е че има едно момче. Той е с една година по-голям от мен. Пишем си всеки ден ,постоянно ми пращаше някакви любовни песни, питаше ме кого харесвам. Аз точно не знам дали го харесвам. Той снощи ми каза, че имало някакво момиче дето харесва и ме пита ако някой ми каже, че ме харесва какво ще му кажа. И аз му казах, зависи кой е човека. И той ми каза ами ако ти кажа аз какво ще кажеш и аз казах не знам. И той ми каза отговаряй, а аз като мислех какво да напиша той се опита да смени темата. Проблема ми е, че сме от един и същ град, но не сме се виждали, а само разговаряме по Фейсбук. Не знам дали го харесвам и как да  постъпя. Моля ви, помогнете ми..!!


I've learned that people will forget what you said,people will forget what you did, but people will never forget how you made them feel..

Offline

#307 2011-08-29 12:21:12

esito_piseto
Member
Registered: 2010-04-25
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

Така .. Преди 3 месеца се запознах с едно момче . Той е от моя град.. Виждаме се всеки ден ! Ние постоянно си чатим с него ; Обаче преди той да научи че го харесвам бяхме толкова много близки ... но като му казах че имам чувства към него ... той нещо почна по малко да ми обръща внимание : )) какво да направя ?! мн мн го харесвам но той не иска да ходи с менн.. моля ви помогнете какво да направя как да му привлека вниманието ? lipssealed

Offline

#308 2011-08-29 12:25:01

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Така .. Преди 3 месеца се запознах с едно момче . Той е от моя град.. Виждаме се всеки ден ! Ние постоянно си чатим с него ; Обаче преди той да научи че го харесвам бяхме толкова много близки ... но като му казах че имам чувства към него ... той нещо почна по малко да ми обръща внимание : )) какво да направя ?! мн мн го харесвам но той не иска да ходи с менн.. моля ви помогнете какво да направя как да му привлека вниманието ? lipssealed

Не падай толкова ниско,да привлечеш вниманието му.Той ако е свестен,няма да разбие очакванията и сърцето ти!

Offline

#309 2011-08-29 12:25:50

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами предстои ми първата целувка хора моля ви посъветвайте ме ще умра от срам.Ако не се справя .. Просто момчето има повече опит и ме е страх да не се изложа.. sweat  :x

Следвай го! smile

Offline

#310 2011-08-29 12:26:31

Call Again
«√anity ℱair»
Registered: 2011-03-01
Posts: 6,703

Re: Въпроси любов - Съвети.

Проблемът ми, е че има едно момче. Той е с една година по-голям от мен. Пишем си всеки ден ,постоянно ми пращаше някакви любовни песни, питаше ме кого харесвам. Аз точно не знам дали го харесвам. Той снощи ми каза, че имало някакво момиче дето харесва и ме пита ако някой ми каже, че ме харесва какво ще му кажа. И аз му казах, зависи кой е човека. И той ми каза ами ако ти кажа аз какво ще кажеш и аз казах не знам. И той ми каза отговаряй, а аз като мислех какво да напиша той се опита да смени темата. Проблема ми е, че сме от един и същ град, но не сме се виждали, а само разговаряме по Фейсбук. Не знам дали го харесвам и как да  постъпя. Моля ви, помогнете ми..!!


Времето ще си покаже,не избързвай!

Offline

#311 2011-08-29 12:58:41

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

znachii .. pak sam wlubenaa laugh .. m0mchet0 ee 0t garciiq kazwa se Wasliili maiika mii ii bahsta my sa gadjeta  speechless  .. [[0bachee g0 xarr]]] p0sst0qnn0 mii namekwwa za gadjeta .. g0w0riixme sii k0ii ss k0lk0 ee x0diil .. daje wchera x0diixme n lyna park .. ii se kechiixme naa ednaa stena det0 se wartii .. ima q ii w
BG .. taka da minem na temata .. ii wt0riiq pat kat se kachixmee .. t0ii mii wiika .. sega ee wremet0 da piitash nqk0ii "isskash lii da stanem gadjeta" ii t0ii da tii 0twarnee "da" ii da p0warne laugh .. p0sst0qnn0 se zakacha ss men .. k0gat0 igraee na PlayStat0n-a na GTA me wiika da gledam .. dness me shlqpna p0 gazaa ..  chuckle  laugh  laugh  rofl amma .. sht0t se biixme .. ediin pat mee pregarna [[[e p0weche patii de  blush ]]]] amaa .. mn0g0 g0 xaresswam nzz sht0 .. daje wchera takawa gledka se 0ttkrii pred men .. napraw0  lipssealed  lipssealed  sam0 ss maiika mii 0prawqme legl0t0 ii t0ii nalii se sabliicha da spii pakk t0ii spii ww sasednata staq ii sam0 sii 0sstawq pantal0niite na st0q ii az [typachkata] p0glednax kam neg0 ..  lipssealed  lipssealed  [[e widexx my b0kserkiite rofl ]]] abee twa ee laugh aiide chakam sawetii .. am zabrawixx wapr0sat mii e kak da myy kaja che g0 xaresswam kk da p0ddx0dqq ??  doh  doh  wondering Чао happy

ПИСАНЕТО НА КИРИЛИЦА В САЙТА Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО !!!
АМАН ВЕЧЕ !!!


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#312 2011-08-31 11:36:03

amfet4e
Member
From: Ney York,New York
Registered: 2010-02-04
Posts: 458

Re: Въпроси любов - Съвети.

Проблемът ми, е че има едно момче. Той е с една година по-голям от мен. Пишем си всеки ден ,постоянно ми пращаше някакви любовни песни, питаше ме кого харесвам. Аз точно не знам дали го харесвам. Той снощи ми каза, че имало някакво момиче дето харесва и ме пита ако някой ми каже, че ме харесва какво ще му кажа. И аз му казах, зависи кой е човека. И той ми каза ами ако ти кажа аз какво ще кажеш и аз казах не знам. И той ми каза отговаряй, а аз като мислех какво да напиша той се опита да смени темата. Проблема ми е, че сме от един и същ град, но не сме се виждали, а само разговаряме по Фейсбук. Не знам дали го харесвам и как да  постъпя. Моля ви, помогнете ми..!!


Ако смяташ ,че имаш някакъф интерес към него пишете си още опознай го повече няма нищо лошо да харесваш някого ,това ,че той или ти го харесваш неозначава че трябва да станете гаджета опознай го повече ,може пък да се окаже много добър приятел,а  и преди да направиш грешка от сорта да се влюбиш до уши и той да се окаже кретен по-добре виж за общи познати и поразпитай а колкото до това което си написала аз мисля ,че той те харесва : ) успех


★ Merry ★

Offline

#313 2011-08-31 11:39:39

amfet4e
Member
From: Ney York,New York
Registered: 2010-02-04
Posts: 458

Re: Въпроси любов - Съвети.

Така .. Преди 3 месеца се запознах с едно момче . Той е от моя град.. Виждаме се всеки ден ! Ние постоянно си чатим с него ; Обаче преди той да научи че го харесвам бяхме толкова много близки ... но като му казах че имам чувства към него ... той нещо почна по малко да ми обръща внимание : )) какво да направя ?! мн мн го харесвам но той не иска да ходи с менн.. моля ви помогнете какво да направя как да му привлека вниманието ? lipssealed

Момчетата харесват директните момичета, затова не си овъртай въпросите ами направо го питай това което искаш да разбереш и ако си разбрала грешно тст и той те харесва няма да губите толкова време и явно сега му  трябва време защото той досега явно те е приемал като доста добра приятелка а ако просто иска да сте си приятели трябва да го приемеш вместо да се мъчеш колкото и да го харесваш има много риби в морето ,успех !


★ Merry ★

Offline

#314 2011-08-31 13:48:22

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ами предстои ми първата целувка хора моля ви посъветвайте ме ще умра от срам.Ако не се справя .. Просто момчето има повече опит и ме е страх да не се изложа.. sweat  :x

Не е толкова трудно, колкото си представяш. Просто трябва да си спокойна и когато момента настъпи, ще се справиш. Ако целувката ти хареса, да знаеш, че си се справила. sun


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#315 2011-08-31 16:22:21

niksan_908
Member
From: Дупница
Registered: 2009-03-20
Posts: 1,302

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, Капризни! Понеже почти всички във форума сте момичета сте момичета разчитам на вашата помощ, за да реша следната ситуация...значи с едно момиче(от класа) сме приятели от доста време, по принцип си приказваме , после започнахме да ходим на уроци заедно(защото ще кандидатстваме едно и също)и се сближихме и сега сме си най-добри приятели, но в последно време мисля, че отношението ми към нея се промени и мисля, че наистина я харесвам..тя е изключително мила и внимателна с всички, но не обича да "занимава" другите с чувствата си и не мога да разбера да ли и тя има по-различно отношение към мен. В последните 3 седмици излизахме само двамата 2-3 пъти и си прекарахме добре, но аз се чувствах малко странно, както и да е....чудя се да ли директно да й кажа, че си падам по нея или да не й казвам....преди време беше с един с който доста грубо се разделиха и от тогава е някак резервирана в това отношение и се притеснявам да не ме отхвърли и да си развалим отношенията на приятели, но от друга страна ако и тя ме харесва ще бъде супер тъпо да изпуснеме този "шанс". По принцип съм доста наивен и ако някое момиче ме харесва почти винаги е трябвало да ми го каже ей така в лицето, защото не забелязвам "езика на тялото" и общо взето не разпознавам онова характерно държание на влюбеното ммомиче. И така надявам се да ми помогнете, на някои може да им се стори тъп проблема ми, но на истина искам да изляза от тази ситуация без да си развалим отношенията. Усмивка


Умните си решават проблемите, а мъдрите не ги допускат!
http://kaprizen.com/forums/viewtopic.php?t=13497 <- снимките ми smile

Offline

#316 2011-08-31 20:07:17

yoo_97
Opportunity
From: Lawrence, Kansas
Registered: 2010-02-19
Posts: 4,633
Website

Re: Въпроси любов - Съвети.

Здравейте, Капризни! Понеже почти всички във форума сте момичета сте момичета разчитам на вашата помощ, за да реша следната ситуация...значи с едно момиче(от класа) сме приятели от доста време, по принцип си приказваме , после започнахме да ходим на уроци заедно(защото ще кандидатстваме едно и също)и се сближихме и сега сме си най-добри приятели, но в последно време мисля, че отношението ми към нея се промени и мисля, че наистина я харесвам..тя е изключително мила и внимателна с всички, но не обича да "занимава" другите с чувствата си и не мога да разбера да ли и тя има по-различно отношение към мен. В последните 3 седмици излизахме само двамата 2-3 пъти и си прекарахме добре, но аз се чувствах малко странно, както и да е....чудя се да ли директно да й кажа, че си падам по нея или да не й казвам....преди време беше с един с който доста грубо се разделиха и от тогава е някак резервирана в това отношение и се притеснявам да не ме отхвърли и да си развалим отношенията на приятели, но от друга страна ако и тя ме харесва ще бъде супер тъпо да изпуснеме този "шанс". По принцип съм доста наивен и ако някое момиче ме харесва почти винаги е трябвало да ми го каже ей така в лицето, защото не забелязвам "езика на тялото" и общо взето не разпознавам онова характерно държание на влюбеното ммомиче. И така надявам се да ми помогнете, на някои може да им се стори тъп проблема ми, но на истина искам да изляза от тази ситуация без да си развалим отношенията. Усмивка

Според мен по-добре първо изчакай малко, може да си проличи дали те харесва или не. А и какво губиш? Дори да не те харесва, ако ти е истинска приятелка няма да си развалите отношенията.


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_m0wp7qHfRl1r5gctwo1_500.gif[/img] 
this is how I spent my summer, Luke, wanting you.

Offline

#317 2011-09-01 13:51:26

vasi_ig_99
Member
Registered: 2011-03-14
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моля ви помогнете ми cry...След като се разделих с бившия си исках да намеря някое момче за което да си струва,което да ме кара да се усмихвам всеки път като си помисля за него...мина време и ето открих го,но той...аз съм 6 клас а той 9 почти невъзможно е пък и с него не се познаваме...опитвала съм се да се запозная с него,но той не слиза от бмх си и не знам...едвам успявам да гу зърна щом се появи от някаде...ако може да ми кажете някакъв начин да се запозная с него,защото аз знам как се казва каде учи и с кой се сабира,но имам чуството моята лубов е невъзможна ние сме от различни светове cry кажете ми някакъв начин cry

Offline

#318 2011-09-01 18:53:51

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моля ви помогнете ми cry...След като се разделих с бившия си исках да намеря някое момче за което да си струва,което да ме кара да се усмихвам всеки път като си помисля за него...мина време и ето открих го,но той...аз съм 6 клас а той 9 почти невъзможно е пък и с него не се познаваме...опитвала съм се да се запозная с него,но той не слиза от бмх си и не знам...едвам успявам да гу зърна щом се появи от някаде...ако може да ми кажете някакъв начин да се запозная с него,защото аз знам как се казва каде учи и с кой се сабира,но имам чуството моята лубов е невъзможна ние сме от различни светове cry кажете ми някакъв начин cry

Използвай чара си,той винаги помага и просто събери смелост и се запознай с него.. smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#319 2011-09-02 08:08:37

vasi_ig_99
Member
Registered: 2011-03-14
Posts: 3

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моля ви помогнете ми cry...След като се разделих с бившия си исках да намеря някое момче за което да си струва,което да ме кара да се усмихвам всеки път като си помисля за него...мина време и ето открих го,но той...аз съм 6 клас а той 9 почти невъзможно е пък и с него не се познаваме...опитвала съм се да се запозная с него,но той не слиза от бмх си и не знам...едвам успявам да гу зърна щом се появи от някаде...ако може да ми кажете някакъв начин да се запозная с него,защото аз знам как се казва каде учи и с кой се сабира,но имам чуството моята лубов е невъзможна ние сме от различни светове cry кажете ми някакъв начин cry

Използвай чара си,той винаги помага и просто събери смелост и се запознай с него.. smile

Ама това е толкова трудно мн ме е срам...а когато спре замалко да кара седи с другите и още повече се засрамявам ще ме земат за някоя луда и незнам какво точно да му кажа

Offline

#320 2011-09-02 08:20:55

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Въпроси любов - Съвети.

Моля ви помогнете ми cry...След като се разделих с бившия си исках да намеря някое момче за което да си струва,което да ме кара да се усмихвам всеки път като си помисля за него...мина време и ето открих го,но той...аз съм 6 клас а той 9 почти невъзможно е пък и с него не се познаваме...опитвала съм се да се запозная с него,но той не слиза от бмх си и не знам...едвам успявам да гу зърна щом се появи от някаде...ако може да ми кажете някакъв начин да се запозная с него,защото аз знам как се казва каде учи и с кой се сабира,но имам чуството моята лубов е невъзможна ние сме от различни светове cry кажете ми някакъв начин cry

Използвай чара си,той винаги помага и просто събери смелост и се запознай с него.. smile

Ама това е толкова трудно мн ме е срам...а когато спре замалко да кара седи с другите и още повече се засрамявам ще ме земат за някоя луда и незнам какво точно да му кажа

Ами тогава намери скайпа му от някой,започни запознаството там,а после ще събереш смелост да се отпуснеш пред него smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#321 2011-09-02 12:03:13

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Въпроси любов - Съвети.

Използвай чара си,той винаги помага и просто събери смелост и се запознай с него.. smile

Ама това е толкова трудно мн ме е срам...а когато спре замалко да кара седи с другите и още повече се засрамявам ще ме земат за някоя луда и незнам какво точно да му кажа

Ами тогава намери скайпа му от някой,започни запознаството там,а после ще събереш смелост да се отпуснеш пред него smile

+това си избий  изрази като "Нашата любов е невъзможна" от речника.


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#322 2011-09-04 17:23:22

aksel_1995
Member
Registered: 2011-01-31
Posts: 7

Re: Въпроси любов - Съвети.

Пускам тази тема за всички,който имат въпроси относто любовното си положение и искат съвети.

[т.е може да не се пуска тема,а директно да се пише в темата smile]


Правила:
-Спамът е излишен.
-Ако нямате какъв съвет да дадете просто не пишете в темата.
-Всякакви подигравки и обиди са излишни.


Имам един проблем..помогнете ми !
Та да ходя с едно момче от 6 месеца , обичам го и той ме обича (понеже така знам )
Проблема е ,че не сме от един град ,но идва всяка седмица ..
Днес бяхме заедно , и приятелката ми написа един смс ,че научи заради него нещо важно .. та аз питах от него,че ако има нещо да ми каже а не да науча от други хора и той ми вика че няма .. тругна си той.. аз отидох у приятелката си и тя ми показа една хронология заради него .. Моя си чатил с гаджето й и тя знае паролата му и видя какв0о си чатиха там по мъжка приказка признаха си че ходят и със други ..
Моя отива всяка вечер при някоя отт там .. на 18 е по-голяма от него по голяма е
И  така пратихму хронологията да види .. и той почна да ми се разправи ,че нея обича и че много сужелява .. обича мене а нея .. 1-во отрича че няма таково нещо .. и още още така ми казва ... на хронологията пише и че мене обича таз е само да си прай кефа ,, даже момичето ми каза да ма зарежи ама не го направи ..
Вика ми днес ,че повече няма да се чува таково нещо и ако не ме обичаше изобщо нямаше да дойде да ма види и щеше отдавна да ма напусне .. Питах и от това момиче дет уж ходят и тя ми каза,че няма таково нещо и той мене обича .. и го дуржи кат брат си
Та какво да направя да му простя ли или просто да го напускам .. но го обичам .. Помогнете ми ..

Offline

#323 2011-09-04 18:11:12

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Въпроси любов - Съвети.

Ама това е толкова трудно мн ме е срам...а когато спре замалко да кара седи с другите и още повече се засрамявам ще ме земат за някоя луда и незнам какво точно да му кажа

Ами тогава намери скайпа му от някой,започни запознаството там,а после ще събереш смелост да се отпуснеш пред него smile

+това си избий  изрази като "Нашата любов е невъзможна" от речника.

Именно ! smile


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#324 2011-09-06 16:04:09

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: Въпроси любов - Съвети.

Имам един проблем..помогнете ми !
Та да ходя с едно момче от 6 месеца , обичам го и той ме обича (понеже така знам )
Проблема е ,че не сме от един град ,но идва всяка седмица ....................... Та какво да направя да му простя ли или просто да го напускам .. но го обичам .. Помогнете ми ..

Положих огромни усилия да ти разчета готините изречения и от това, което разбрах, той си е писал с друго момиче просто ей така, за кефа?
В такъв случай, според мен нямате повече работа заедно. Ако ти не му стигаш "да си направи кефа" изобщо няма смисъл да сте заедно. Естествено, че ще ти каже, че те обича и че тя не значи нищо за него - всички, които са били хванати в изневяра (или нещо такова) казват така. Плюс това, ако сте далече един от друг, той може да си прави каквото си иска. И да се виждате веднъж в седмицата, според мен е твърде малко.


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#325 2011-09-07 09:57:21

aksel_1995
Member
Registered: 2011-01-31
Posts: 7

Re: Въпроси любов - Съвети.

Имам един проблем..помогнете ми !
Та да ходя с едно момче от 6 месеца , обичам го и той ме обича (понеже така знам )
Проблема е ,че не сме от един град ,но идва всяка седмица ....................... Та какво да направя да му простя ли или просто да го напускам .. но го обичам .. Помогнете ми ..

Положих огромни усилия да ти разчета готините изречения и от това, което разбрах, той си е писал с друго момиче просто ей така, за кефа?
В такъв случай, според мен нямате повече работа заедно. Ако ти не му стигаш "да си направи кефа" изобщо няма смисъл да сте заедно. Естествено, че ще ти каже, че те обича и че тя не значи нищо за него - всички, които са били хванати в изневяра (или нещо такова) казват така. Плюс това, ако сте далече един от друг, той може да си прави каквото си иска. И да се виждате веднъж в седмицата, според мен е твърде малко.

Права си monnssy .. Но той ми казва,че ще ми докаже че ме обича и даже казал на майка си и баща си заради мене и наще знаят заради него .. Объркана съм много .. ако не ме убеди в това ,че ме обича няма да му дам 2ри шанс тогаз всеки по пътя си ще върви ..

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook