#26 2011-07-21 01:06:51

Extazy Baby
Member
Registered: 2011-02-23
Posts: 11,968
Website

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

Не ми се вярва да е истина, за жалост.


"Understand me. I’m not like an ordinary world. I have my madness, I live in another dimension and I do not have time for things that have no soul."
-Charles Bukowski

Offline

#27 2011-07-21 09:51:58

xx_Mimi_xx
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2010-11-21
Posts: 10,445

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

Не вярвам аз в такива неща.. остава и всичките ми приятели от мъжки пол да ме харесват  rofl

Да. laugh


[img]http://fc01.deviantart.net/fs70/f/2013/124/2/b/birds_png_by_nonueditions-d642eig.png[/img]

Offline

#28 2011-07-21 09:53:27

yoo_97
Opportunity
From: Lawrence, Kansas
Registered: 2010-02-19
Posts: 4,633
Website

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

Не вярвам аз в такива неща.. остава и всичките ми приятели от мъжки пол да ме харесват  rofl

Да. laugh

+2  laugh


[img]http://29.media.tumblr.com/tumblr_m0wp7qHfRl1r5gctwo1_500.gif[/img] 
this is how I spent my summer, Luke, wanting you.

Offline

#29 2011-11-16 20:54:31

newsy_95
Motherfucker. ××
From: Варна
Registered: 2011-09-12
Posts: 3,396

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

През талията
Обгръща с ръце кръста ти и те накланя към себе си.

Охооо! Това момче определено те желае. Поставянето на телата ви в положение таз срещу таз означава, че мислите му към теб със сигурност са похотливи. Колкото повече се снишават ръцете му по тялото ти, толкова повече желанието му се покачва. Има само един последен детайл – главата му докосва ли се до твоята? Това означава, че иска да слеете не само телата си, но и мислите си, гарантират психолозите. Превод: ако връзката ви е отскоро, значи за него не си поредната бройка; ако сте заедно от известно време, значи е готов да станете още по-интимни – и емоционално, и душевно.... е, след като на първо време се занимаеш с областта под пъпа му, разбира се..
smile


you say you hate me? i just love you more. :3
[img]http://data.whicdn.com/images/38616824/1348799191233779_animate_large.gif[/img]

Offline

#30 2011-11-16 20:55:35

poxleitner
Member
Registered: 2011-09-08
Posts: 14,832

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

Изобщо не предполагах ,че прегръщането значело нещо laugh


Sometimes bad boys aren't like the books.
Sometimes they're actually bad.

Offline

#31 2011-11-24 20:26:43

cullen_girl
Member
From: Mystic Falls
Registered: 2009-11-18
Posts: 273

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

През талията
Обгръща с ръце кръста ти и те накланя към себе си.

Охооо! Това момче определено те желае. Поставянето на телата ви в положение таз срещу таз означава, че мислите му към теб със сигурност са похотливи. Колкото повече се снишават ръцете му по тялото ти, толкова повече желанието му се покачва. Има само един последен детайл – главата му докосва ли се до твоята? Това означава, че иска да слеете не само телата си, но и мислите си, гарантират психолозите. Превод: ако връзката ви е отскоро, значи за него не си поредната бройка; ако сте заедно от известно време, значи е готов да станете още по-интимни – и емоционално, и душевно.... е, след като на първо време се занимаеш с областта под пъпа му, разбира се..



heart


Змийска атака
Приближава към теб откъм гърба ти и те прегръща през гърдите.

Дори и още да не ти е признал, че те обича, мъж, който те прегръща по този начин, със сигурност е влюбен в теб. Той обгръща тялото ти като с плащ, краката ви са преплетени, ти си отпуснала тялото си в ръцете му... Това говори само едно – той иска да те притежава. Специалистите по поведенческа психология са категорични, че закриването на гърба ти показва, че той иска да те защитава. Но наред с това, той демонстрира и мъжествеността си – сила и надмощие. Единственото изключение е ако той винаги те прегръща откъм гърба – това означава, че той търси по-близка връзка, но мисли, че си недостъпна. По този начин избягва да се гушкате лице в лице, защото се страхува, че не си падаш достатъчно по него.


I want a love that consumes me.
I want passion and adventure,
and even a little danger.. ♥

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m75rfefa0A1ql3q1xo6_250.gif[/img]

Offline

#32 2011-11-24 22:09:18

CherryReplay
Member
From: Hawaii
Registered: 2010-11-09
Posts: 2,152

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

Ххохоооооо това с потупването никога не ми се е случвало от никого laugh
Но всички други почти всеки ден,да не кажа всеки, ми се случват, но никога не съм се замисляла какво може да крият прегръдките.. wondering
И така да е аз не вярвам много на тея неща, ама на кой не му се иска някой, когото харесва да го прегърне по даден начин и после да разбере, че е знак за нещо добро..
laugh  laugh

(y) the same . laugh

Offline

#33 2012-03-14 19:50:05

Лuглuчка { }
Member
From: Sofia.
Registered: 2012-03-01
Posts: 7,373

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

През талията
Обгръща с ръце кръста ти и те накланя към себе си.

Охооо! Това момче определено те желае. Поставянето на телата ви в положение таз срещу таз означава, че мислите му към теб със сигурност са похотливи. Колкото повече се снишават ръцете му по тялото ти, толкова повече желанието му се покачва. Има само един последен детайл – главата му докосва ли се до твоята? Това означава, че иска да слеете не само телата си, но и мислите си, гарантират психолозите. Превод: ако връзката ви е отскоро, значи за него не си поредната бройка; ако сте заедно от известно време, значи е готов да станете още по-интимни – и емоционално, и душевно.... е, след като на първо време се занимаеш с областта под пъпа му, разбира се.. hug

Offline

#34 2012-11-04 21:01:26

barbie5
Member
From: Стара Загора
Registered: 2009-07-25
Posts: 1,352

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

През талията
Обгръща с ръце кръста ти и те накланя към себе си.

Охооо! Това момче определено те желае. Поставянето на телата ви в положение таз срещу таз означава, че мислите му към теб със сигурност са похотливи. Колкото повече се снишават ръцете му по тялото ти, толкова повече желанието му се покачва. Има само един последен детайл – главата му докосва ли се до твоята? Това означава, че иска да слеете не само телата си, но и мислите си, гарантират психолозите. Превод: ако връзката ви е отскоро, значи за него не си поредната бройка; ако сте заедно от известно време, значи е готов да станете още по-интимни – и емоционално, и душевно.... е, след като на първо време се занимаеш с областта под пъпа му, разбира се...


олелелe,всеки път когато сме заедно ме прегръща така. :X


[img]http://store.picbg.net/pubpic/DB/46/05417bfb86c5db46.jpg[/img]
fight for this love..

Offline

#35 2012-11-06 15:13:25

Christina
Member
From: Софияя
Registered: 2011-09-08
Posts: 369

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

През талията
Обгръща с ръце кръста ти и те накланя към себе си.

Охооо! Това момче определено те желае. Поставянето на телата ви в положение таз срещу таз означава, че мислите му към теб със сигурност са похотливи. Колкото повече се снишават ръцете му по тялото ти, толкова повече желанието му се покачва. Има само един последен детайл – главата му докосва ли се до твоята? Това означава, че иска да слеете не само телата си, но и мислите си, гарантират психолозите. Превод: ако връзката ви е отскоро, значи за него не си поредната бройка; ако сте заедно от известно време, значи е готов да станете още по-интимни – и емоционално, и душевно.... е, след като на първо време се занимаеш с областта под пъпа му, разбира се..


Искам изгрева да прегърна
слънце изгря след тази нощ тъмна
силно желая с вятъра да полетя

Offline

#36 2012-11-06 20:48:33

miss_cute_kiss
Member
From: Somewhere in the oceans
Registered: 2010-11-20
Posts: 2,890

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

Змийска атака
Приближава към теб откъм гърба ти и те прегръща през гърдите.

Дяволски вярно е.. О.О


[list=*]
[*]"Love,love,love...and what is it good for!?
Absolutely nothing."
[/*]
[/list]

Offline

#37 2012-11-06 21:37:54

snow white_99
Member
From: София
Registered: 2011-01-27
Posts: 996

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

През талията
Обгръща с ръце кръста ти и те накланя към себе си.

Охооо! Това момче определено те желае. Поставянето на телата ви в положение таз срещу таз означава, че мислите му към теб със сигурност са похотливи. Колкото повече се снишават ръцете му по тялото ти, толкова повече желанието му се покачва. Има само един последен детайл – главата му докосва ли се до твоята? Това означава, че иска да слеете не само телата си, но и мислите си, гарантират психолозите. Превод: ако връзката ви е отскоро, значи за него не си поредната бройка; ако сте заедно от известно време, значи е готов да станете още по-интимни – и емоционално, и душевно.... е, след като на първо време се занимаеш с областта под пъпа му, разбира се..

asdfgh  heart


If you think this has a happy ending, you haven't been paying attention.

[img]http://25.media.tumblr.com/tumblr_m8cec9ilRs1qg3fxxo2_500.gif[/img]

Offline

#38 2012-11-06 23:11:23

malwu..
Member
From: Монтана ~
Registered: 2010-11-17
Posts: 1,239

Re: Тайните, които ти разкрива прегръдката му

Ххохоооооо това с потупването никога не ми се е случвало от никого laugh
Но всички други почти всеки ден,да не кажа всеки, ми се случват, но никога не съм се замисляла какво може да крият прегръдките.. wondering
И така да е аз не вярвам много на тея неща, ама на кой не му се иска някой, когото харесва да го прегърне по даден начин и после да разбере, че е знак за нещо добро..
laugh  laugh


~* - * Our love is like the wind .. I can't see it,but I can feel it ! <3 ~ ;}

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook