#1 2010-02-22 19:51:17

NiksY.zAyO
Member
Registered: 2010-01-15
Posts: 54

Re: как да го накарам да я забрави...?...

Ами вече сигурно сте чели статиите ми, но ето че аз и сладура ми скъсахме преди месец...Той ме скъса с думите : Просто не ми се занимава с момичета, коквито и да са...Но ето че с една от най-добрите ми приятелки разбрахме нещо, което той сам ни каза...че още ме обича, но и обича нея...същата моя приятелка с която го разбрахме това...аз нямам нищо против да са заедно...но тя не го обича...тя мисли, че той е грозен и иска да се оттърве от него...но той продалжава да я обича...Моля ви посъветвайте ни как да го накараме да я забрави и да продължи да ме обича...?...

Offline

#2 2010-02-22 20:19:55

LaPe7yYy
Suнshине..
From: LA.. <33
Registered: 2009-03-07
Posts: 4,314

Re: как да го накарам да я забрави...?...

да накараш някого да забрави някого.. незнам как можи да се осъществи такова желание ;x


Damon & Elena
[img]http://prikachi.com/images/737/2554737b.gif[/img]
Don't let go, don't run away love,
I still got feelings you are my passion.
Don't let go, don't run away love
you are the one for me..
heart

Offline

#3 2010-02-22 20:36:29

Breath Of Passion
Bitchy mod
From: In his mind..
Registered: 2008-12-26
Posts: 12,623

Re: как да го накарам да я забрави...?...

да накараш някого да забрави някого.. незнам как можи да се осъществи такова желание ;x

+това си представи каква приятелка ти е, щом знае, че го обичаш /съдя за това по въпроса ти/...Щом те е оставил не се занимвай с него!Пропуснал си е шанса, пропилял го е и толкова..Както се казва, не се връщай да си ближеш..плюнките  laugh с извинение..има толкова много момчета ти.. wink


Those who talk behind your back are behind you for a reason!


Джордже Балашевич

Offline

#4 2010-02-27 08:25:29

dead-makeup
Member
Registered: 2009-11-06
Posts: 208

Re: как да го накарам да я забрави...?...

Имала съм такъв случай обичаше и мен и една фр.Аз бих му казала да избере една , ако избере другата ще го подмина и ще гледам за други сладури.Все пак не единственото моче в света.Знам , че няма да сам го забравила , но ще се опитвам и така.Това е моя съвет , незнам какво мислиш ...


Lips that felt just like the inside of a rose
So, how come when I reach out my finger
It feels like more than distance between us  heart

Offline

#5 2010-02-27 10:01:06

NiksY.zAyO
Member
Registered: 2010-01-15
Posts: 54

Re: как да го накарам да я забрави...?...

Наистина получих добри съвети от вас...но не искам да го забравям...та аз го обичам от 5-ти клас...вече 2 години...и откакто го обичам...разбрах кой наистина е за мен...кой обичам и без кого не мога...казах му го и на него...и той сега ми каза, че искал да бъде отново с мен...но все още се съмнявал...и не знам какво да правя...казах му че когато е сигурен...аз съм готова да се върна при него...и той за сега още мисли...ще ми кажете ли как да постъпя...?...   sad  sad  sad

Offline

#6 2010-02-28 20:15:28

yoannka_love_mariqncho
Member
Registered: 2010-02-27
Posts: 493

Re: как да го накарам да я забрави...?...

Чакай малко за каква обич говориш?!Първо според мен поне не можеш да накараш който и да било човек да направи нещо.Второ човек,когато обича-обича само един човек,а не и цялата рода до девето коляно.Не може човек да обича двама души,все чувствата трябва да надделеят към едната страна.


heart I LoVe OnLy My ReAl LoVe MaRiQn heart
heart FoReVeR ToGeThEr heart

Offline

#7 2010-03-01 17:59:28

NiksY.zAyO
Member
Registered: 2010-01-15
Posts: 54

Re: как да го накарам да я забрави...?...

Благодаря на всички за съветите ви...с малко помощ от тях...и изказване на всичките ми чувства към този когото исках да си върна...си го варнах... smile все пак мерсии...  kiss

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook