#1 2010-01-30 09:59:20

polina6
Member
Registered: 2008-07-15
Posts: 1,195

Re: едно мое расъждение

Тази сутрин се събудих и се замислих,защо едни имат много,а други малко?Защо едни биха дали всичко само да поживеят още малко и да видят още от света,а други се самоубиват?Защо напълно здрави и всичко имащи хора се оплакват и са недоволни,а други който са болни и си нямат нищо се усмихват и са щастливи и от малкото, което имат.
Има толкова много кремове,гримове и всичко друго,което външно ни прави савършени,уникални,а за съжеление няма нищо,което да ни направи по добър човек,който да не се интересува от външното,а от вътрешното.Защо ли няма операция,която да промени ничина ни на мислене,ничина по които живеем?Защо вместо силикон в гърдите ни не ни сложат малко човечност и малко повече любов?
Много е лесно да виним други те за грешките,които са добуснали,а е толкова трудно да погледнем себе си и да видим наши те грешки.
Много хора се отказваме от мечти те си,защото знаем,че никога не биха се збъдна ли,но защо вместо да се отказва ме не направим и невъзможното да ги осъществим.
Ако всики път преди да направим нещо лошо не се замислим и вместо лошо не направим добро живота би се подобрил.
Живота за много хора е игра,а за други просто редица от идващи и отиващи хора.Реално живота е редица от изпитания,който ние трябва да направим,да преодолеем,а не да се отказва ме,като страхливци да направим нещо повече от това,което можем.
Живота е даден да си отиде той когато реши,а не ние когато се почустваме нещастни да сложим край на този наш живот и да оставим толкова мигове не преживяни и толкова неща не видяни.


Никой не знае какво притежава докато накрая не го изгуби

Offline

#2 2010-01-30 10:01:42

polina6
Member
Registered: 2008-07-15
Posts: 1,195

Re: едно мое расъждение

Тази сутрин се събудих и се замислих,защо едни имат много,а други малко?Защо едни биха дали всичко само да поживеят още малко и да видят още от света,а други се самоубиват?Защо напълно здрави и всичко имащи хора се оплакват и са недоволни,а други който са болни и си нямат нищо се усмихват и са щастливи и от малкото, което имат.
Има толкова много кремове,гримове и всичко друго,което външно ни прави савършени,уникални,а за съжеление няма нищо,което да ни направи по добър човек,който да не се интересува от външното,а от вътрешното.Защо ли няма операция,която да промени ничина ни на мислене,ничина по които живеем?Защо вместо силикон в гърдите ни не ни сложат малко човечност и малко повече любов?
Много е лесно да виним други те за грешките,които са добуснали,а е толкова трудно да погледнем себе си и да видим наши те грешки.
Много хора се отказваме от мечти те си,защото знаем,че никога не биха се збъдна ли,но защо вместо да се отказва ме не направим и невъзможното да ги осъществим.
Ако всики път преди да направим нещо лошо не се замислим и вместо лошо не направим добро живота би се подобрил.
Живота за много хора е игра,а за други просто редица от идващи и отиващи хора.Реално живота е редица от изпитания,който ние трябва да направим,да преодолеем,а не да се отказва ме,като страхливци да направим нещо повече от това,което можем.
Живота е даден да си отиде той когато реши,а не ние когато се почустваме нещастни да сложим край на този наш живот и да оставим толкова мигове не преживяни и толкова неща не видяни.

може да има продължение на тескаа и пак ще го къча


Никой не знае какво притежава докато накрая не го изгуби

Offline

#3 2010-01-30 11:54:01

XxXchocolatefullyxXx
Cookie Monster
From: Vampville ]:)
Registered: 2009-10-19
Posts: 5,717

Re: едно мое расъждение

много е яко wink


•What doesn't kill you make you stronger...! •

Paper Monsters
vbox7: punk_princess28
[img]http://prikachi.com/images/9/3510009P.gif[/img]

Offline

#4 2010-01-30 12:24:21

y0nit0y96
Member
Registered: 2009-04-22
Posts: 15,041

Re: едно мое расъждение

Така си е.. (y) ..но на мен щеше да ми харесва повече ако имаше рими..защото така ако го прочете..някой който не разбира от подобни неща..изобщо няма да го впечетли  smile


[img]http://www.prikachi.com/images/776/3155776w.png[/img]

Offline

#5 2010-01-30 17:39:19

hip_hop_fen4e
Member
From: sofiq
Registered: 2009-05-03
Posts: 14

Re: едно мое расъждение

ами то наистина е много хубаво, но има много правописни гриешки...  smile


We don't love our friends for their possibility to make as have fun. We love them for our that we can have fun WITH them.

Offline

#6 2010-02-02 17:02:39

monnssy
ChokoLate Cat
From: Manhattan, New York
Registered: 2009-06-09
Posts: 12,137

Re: едно мое расъждение

ами то наистина е много хубаво, но има много правописни гриешки...  smile

ъхъ


..

I'll love you till the end of time
I'll wait a milion years.
Promise you'll remember that you're mine

Offline

#7 2011-08-13 08:04:20

devka_ta
Member
Registered: 2010-04-08
Posts: 933

Re: едно мое расъждение

харесва ми !!

Offline

#8 2011-08-13 08:43:11

little_baby
i am lost in time.
From: Upper East Side, Manhattan
Registered: 2009-08-05
Posts: 11,633

Re: едно мое расъждение

Много ми хареса! smile

Offline

#9 2011-08-13 08:58:06

audrey
Member
From: In your room
Registered: 2010-07-15
Posts: 6,566
Website

Re: едно мое расъждение

Защо вместо силикон в гърдите ни не ни сложат малко човечност и малко повече любов?

Добре звучи, наистина, но човечност се гради. Тя е отражение на теб самия, постъпките ти са следствие от нечии постъпки спрямо теб, докато имплантите - те лесно се слагат, някои от тях не издържат вечно, пукат се - точно като човешката същност.

А знаеш ли, когато заговори за имащите всичко и нямащите нищо, веднага пред очите ми изникна една картинка : Действието се развива във Франция, Париж, в един парк. Минават хора, разхождат се, стоят си по поляните ... обичайното, ала една гледка твърде много завладява : едно семейство - мъж, жена и две деца, облечени с дрипи, очевидно най-безпаричните хора, които съм срещала някога, стоят под едно дърво и обядват. Какво обядват ? Парче хляб и малко сирене, ала това не им пречи да са щастливи - децата си играят и се закачат, кръжейки около родителите си, които пък оживено разговарят, а погледнеш ли ги, в очите им бушува онзи пламък на истинската любов.
  Бедността, мили съфорумни дружки, е състояние на душата. Там е и отговорът - щастието не се измерва в материалното. Не съм двулична, всеки се нуждае и стреми към състояние ... Богат си обаче само и именно тогава, когато в душата си усещаш ситост.

Още една тема много важна - копнеж за живот и обратното.
Казват, че самоубийци са слабите. Подкрепям, подкрепям,подкрепям. Колко кураж ти е нужен да си теглиш куршума ? БУМ ! И готово - теб вече те няма. Ала животът продължава повече от този миг на настъпваща смърт - той е предизвикателството, той е онова бързо, страшно и пълно с обрати и безвъзвратности влакче, на което ти сам избираш да се качиш ли или да останеш да го гледаш отдолу. Слабостта е самоубийството, а животът е копнежа за него. И аз благодаря на всеки и всичко, що не са ми позволили да съм слаба.


cap ou pas cap ?
[img]http://24.media.tumblr.com/tumblr_m04xsnL8LL1qc0cxpo1_400.gif[/img]
I have loved the stars too fondly to be fearful of the night

Offline

Харесайте страницата ни във Facebook

Вижте най-харесваните снимки, статии и албуми директно чрез Facebook